Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield: Bad Company 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 276, 277, 278 ... 290, 291, 292  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Scuall
Kreisi kasutaja
Scuall

liitunud: 16.02.2007




sõnum 07.07.2011 12:53:33 vasta tsitaadiga

NeroEST kirjutas:
Scuall kirjutas:
BC2 ammendas mind täna. Jään ootama BF3.


Lampi või said miskise "nerdrage" emotsiooni osaliseks?

Nii lampi kui "nerdrage". Lihtsalt pole enam atraktiivne see COD stiilis möllamine 200x200m kaartidel, kopterite ja tankidega.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2011 13:35:54 vasta tsitaadiga

Scuall kirjutas:
NeroEST kirjutas:
Scuall kirjutas:
BC2 ammendas mind täna. Jään ootama BF3.


Lampi või said miskise "nerdrage" emotsiooni osaliseks?

Nii lampi kui "nerdrage". Lihtsalt pole enam atraktiivne see COD stiilis möllamine 200x200m kaartidel, kopterite ja tankidega.

Ega siis BF3 palju erine icon_smile.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2011 15:48:18 vasta tsitaadiga

Mul vedas täna , ostsin kalli raha eest poest BBC2 vietnami koodi ja....saadab mu kuradile selle koodiga,ütleb,et valesti kirjutatud või kasutusel. Pood kehitab õlgu ja käsib EA-sse kirjutada. icon_biggrin.gif "Elu on lill" Paneb päris mõtlema ,kust otsast ja millega alustada...
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 07.07.2011 16:10:36 vasta tsitaadiga

Erik_Est kirjutas:
Mul vedas täna , ostsin kalli raha eest poest BBC2 vietnami koodi ja....saadab mu kuradile selle koodiga,ütleb,et valesti kirjutatud või kasutusel. Pood kehitab õlgu ja käsib EA-sse kirjutada. icon_biggrin.gif "Elu on lill" Paneb päris mõtlema ,kust otsast ja millega alustada...

Mul juhtus sama gamestopist ostetud new vegase DLC'ga.
See "pood kehitab õlgu" on muidugi põhiliselt eesti Nokia.

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2011 17:28:44 vasta tsitaadiga

Aga head inimesed ei ole maailmast kadunud,sedakorda küll väilismaalt.... Nimelt EA support´ist naisterahvas kuulas mu jama ära ja ilma ,et oleks mingit pikka jama ajand ajas asja korda,10 minutiga. Kauplusest polnud mingit abi. Gamepood.ee ,pole muidu siiani ühtegi jama olnud.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2011 22:48:07 vasta tsitaadiga

krdikrt kus ma vihane alles olen, pea tunni mängu 106/17 ja mäng otsustas kokku joosta icon_evil.gif selline skoor kaduma läks...engineeriga.
Kommentaarid: 523 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 435
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 07.07.2011 23:17:35 vasta tsitaadiga

Mängisi yle pika aja jälle Battlefield bad company 2 ja pettumus oli suur.Pask mis pask!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olxter
HV kasutaja
olxter

liitunud: 21.12.2005




sõnum 07.07.2011 23:28:01 vasta tsitaadiga

Erik_Est kirjutas:
Aga head inimesed ei ole maailmast kadunud,sedakorda küll väilismaalt.... Nimelt EA support´ist naisterahvas kuulas mu jama ära ja ilma ,et oleks mingit pikka jama ajand ajas asja korda,10 minutiga. Kauplusest polnud mingit abi. Gamepood.ee ,pole muidu siiani ühtegi jama olnud.
EA suuportiga ainult head kogemused olnud. paar korda vaja läinud ja siiski tehtud rohkemgi kui vaja icon_razz.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kalle78
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2005




sõnum 08.07.2011 10:27:17 vasta tsitaadiga

Mask kirjutas:
krdikrt kus ma vihane alles olen, pea tunni mängu 106/17 ja mäng otsustas kokku joosta icon_evil.gif selline skoor kaduma läks...engineeriga.



skoor kaob ära ainult juhul kui mängu server sureb
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2011 03:59:30 vasta tsitaadiga

Mask kirjutas:
krdikrt kus ma vihane alles olen, pea tunni mängu 106/17 ja mäng otsustas kokku joosta icon_evil.gif selline skoor kaduma läks...engineeriga.

selles mõttes on parem neid 1000+ ticket servereid vältida.. tõenäosus et mingis punktis saad crashi, "connection loss" vms jama on pikkades raundides ikka suht suur icon_neutral.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maxxxim
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2011 09:29:51 vasta tsitaadiga

Skoor ei kao kuhugi, ainult sinu lokaalses arvutis nullib lihtsalt ära. Reaalselt saad ikka oma punktid kätte.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2011 11:14:15 vasta tsitaadiga

Maxxxim kirjutas:
Skoor ei kao kuhugi, ainult sinu lokaalses arvutis nullib lihtsalt ära. Reaalselt saad ikka oma punktid kätte.

kui tuleb mõne kuld või planti juurde siis see alles ei jää juu
Kommentaarid: 523 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 435
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maxxxim
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2011 18:23:21 vasta tsitaadiga

Mask kirjutas:
kui tuleb mõne kuld või planti juurde siis see alles ei jää juu

Niipalju kui mina olen tähele pannud, on kõik auhinnad alles mis enne katkestust saavutasid.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iBean
HV vaatleja

liitunud: 25.02.2011




sõnum 10.07.2011 22:11:29 vasta tsitaadiga

Steamis ale jälle. Kellel pole, see mingu ja ostku! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2011 22:36:57 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda, kust Vietnami kõige odavamalt saab?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2011 22:49:50 vasta tsitaadiga

Sooviks ka teada.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2011 22:53:05 vasta tsitaadiga

Steamis on hetkel 4,42€ Alla selle on raske leida.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2011 22:57:45 vasta tsitaadiga

-RaiTz- kirjutas:
Steamis on hetkel 4,42€ Alla selle on raske leida.

Krt ei sobi mule üldse need krediitkaardiga tehingud icon_redface.gif
Kas oleks mõni hea inimene, kes mulle selle sebiks ja ma maksaksin kinni?
Kui ma saan õigesti aru siis on ju vaja ainult koodi, kuna vietnam iseenesest on mul viimase patchiga peal?
Ehk abistab keegi lahke inimene icon_lol.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalle78
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2005




sõnum 10.07.2011 23:08:06 vasta tsitaadiga

seb virtuaal kaart ?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2011 23:08:35 vasta tsitaadiga

Minuteada steamist sa CD Keyd ei saa ja sul peab BC2 olema juba steamis ostetud
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Confector
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2009




sõnum 10.07.2011 23:12:37 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Minuteada steamist sa CD Keyd ei saa ja sul peab BC2 olema juba steamis ostetud

Steamis peaks miski variant olema, et buy as a gift for friend or smth.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2011 23:12:56 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Minuteada steamist sa CD Keyd ei saa ja sul peab BC2 olema juba steamis ostetud

Ai, nu siis jama, mul mäng plaadiga ostetud...
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2011 23:13:44 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Minuteada steamist sa CD Keyd ei saa ja sul peab BC2 olema juba steamis ostetud


Olen sama kuulnud.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2011 23:17:28 vasta tsitaadiga

Suurelt kirjas Notice: Vietnam requires the base game Battlefield: Bad Company 2 on Steam to play
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2011 00:26:52 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Suurelt kirjas Notice: Vietnam requires the base game Battlefield: Bad Company 2 on Steam to play

ja enamus läks seda teed et osteti mujalt sest sai odavamalt (kui ise ostsin Steamist kunagi maksis 49euri) või oli mingi veider viha Steami vastu icon_smile.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2011 00:39:27 vasta tsitaadiga

Ma sain läbi ühe bugi "tõttu" mängu 2 euro eest.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2011 08:40:45 vasta tsitaadiga

No kust siis non steam bc2 vietnam seriali annaks osta ?
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2011 09:10:43 vasta tsitaadiga

EA Origin poest.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.07.2011 23:08:46 vasta tsitaadiga

EA Closing 17 Online Servers

BC2 otseselt ei puuduta, kirjastaja aga kattub icon_wink.gif
tsitaat:
EA has announced that it is retiring the online features from 17 of its older and less popular games, believing its engineering and IT staff is better used elsewhere.
EA's games always include a prominent warning that the online features and multiplayer facilities may be retired at any time. The company has announced the latest batch of titles to get the chop, with 15 going offline in August and a further 2 in October.

Spoiler Spoiler Spoiler

http://www.gamepro.com/article/news/221102/ea-closing-17-online-servers/

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 13.07.2011 23:17:55 vasta tsitaadiga

Konsoolikate serverid ju kõik, mis kinni lähevad.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2011 16:53:27 vasta tsitaadiga

Kas on kuidagi võimalik muuta oma nicki ehk kasutajanime mängus nii, et statsid ja rank ei lähe nulli vaid jääb samaks?
Sry kui loll küsimus aga tahaks nime muuta aga kahju on nullist peale hakata.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2011 17:05:45 vasta tsitaadiga

duxdery kirjutas:
Kas on kuidagi võimalik muuta oma nicki ehk kasutajanime mängus nii, et statsid ja rank ei lähe nulli vaid jääb samaks?
Sry kui loll küsimus aga tahaks nime muuta aga kahju on nullist peale hakata.



Ei.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 15.07.2011 18:38:34 vasta tsitaadiga

Nime tuleb hoolikalt valida icon_smile.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kilpa
HV kasutaja
Kilpa

liitunud: 10.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2011 08:57:45 vasta tsitaadiga

Kui keegi viitsib õhtul mõned mängud teha siis PM.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfar
Kreisi kasutaja
smurfar

liitunud: 15.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2011 09:02:22 vasta tsitaadiga

Ma öö läbi juba kõmmutan icon_cool.gif
Mis kell muidu õhtul laskmiseks läheks?

_________________
Parandan lõhutud küttepuid. Hind kokkuleppel
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kilpa
HV kasutaja
Kilpa

liitunud: 10.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2011 09:08:30 vasta tsitaadiga

Näiteks kella 18st või isegi pisut varem.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 18.07.2011 09:20:26 vasta tsitaadiga

Krt inimesed on tööl sellel ajal icon_smile.gif
Ise ka ikka pea iga õhtu tunnike kaks lasen, aga ma normalis ja peamiselt rush-i, seega ei kohtu eriti eestlastega.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfar
Kreisi kasutaja
smurfar

liitunud: 15.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2011 09:34:00 vasta tsitaadiga

Mul õnneks puhkus thumbs_up.gif
_________________
Parandan lõhutud küttepuid. Hind kokkuleppel
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kilpa
HV kasutaja
Kilpa

liitunud: 10.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2011 10:50:40 vasta tsitaadiga

Ehk on keegi veel käpp, saaks mingit meeskonnamängu teha icon_razz.gif.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2011 11:40:31 vasta tsitaadiga

Kus mängitakse ? Hardcore servu ikka ?
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfar
Kreisi kasutaja
smurfar

liitunud: 15.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2011 12:24:51 vasta tsitaadiga

Vist jah. Äkki siis TNT and EST serveris?
_________________
Parandan lõhutud küttepuid. Hind kokkuleppel
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kilpa
HV kasutaja
Kilpa

liitunud: 10.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2011 13:18:52 vasta tsitaadiga

Mulle sobib. Kas miski teamspeak vms ka on?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 18.07.2011 13:22:39 vasta tsitaadiga

Kui HC, siis mind seal näha ei saa, tõsiselt liiga igav on see.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2011 13:27:23 vasta tsitaadiga

Kui normal, siis mind seal näha ei saa, tõsiselt liiga igav on see.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Need4Weed
HV kasutaja

liitunud: 04.05.2011




sõnum 18.07.2011 13:33:51 vasta tsitaadiga

Tere

Kas mõnda Eesti tiimi ka teate või?

Parimat,
Team W4nt3d
needforWeed.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 18.07.2011 14:47:17 vasta tsitaadiga

Meil on Eesti-Soome segatiim icon_smile.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2011 14:50:52 vasta tsitaadiga

Andke teada, mis kell ja mis server siis... Oleks ise ka käpp icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kilpa
HV kasutaja
Kilpa

liitunud: 10.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2011 15:04:03 vasta tsitaadiga

Ehk on kellelgi pakkuda välja millist suhtluskanalit kasutada võiks, keegi nagunii siin koguaeg silma peal ei hoia. Kes üldse tulevad siis?

smurfar - ?
heretic666 - ?
eltso - ?
duxdery - ?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 18.07.2011 15:15:14 vasta tsitaadiga

Mina kui lähen, siis alles kuskil 10 paiku ilmselt.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2011 15:21:17 vasta tsitaadiga

Kilpa kirjutas:
Ehk on kellelgi pakkuda välja millist suhtluskanalit kasutada võiks, keegi nagunii siin koguaeg silma peal ei hoia. Kes üldse tulevad siis?

smurfar - ?
heretic666 - ?
eltso - ?
duxdery - ?


Nu ma olen pmst praegusest alates kuni keskööni olemas. Alati on mul lahti MSN (viux44@hotmail.com) ja XFire (duxdery)... BFBC2 nick: [PDE] mAts
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield: Bad Company 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 276, 277, 278 ... 290, 291, 292  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.