Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Team Fortress 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 33, 34, 35  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2011 13:52:30 vasta tsitaadiga

Jah jõuaks ehitada endale vajalikud seadmed valmis võin ma terve roundi üksi terve armee vastu passida. Aga kui ma ei jõua sihtkohta ja asju valmis teha siis vähe keeruline see ellujäämine. Eriti kui enda tiim lihtsalt jookseb pead laiali otsas sihitult ringi.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HellWalKeR
HV kasutaja
HellWalKeR

liitunud: 20.11.2006




sõnum 06.07.2011 15:14:46 vasta tsitaadiga

Üldiselt ajakriitilistes kohtades sentri lvl2 ja siis dispenser (kui ammot on ligiduses). Kui pole kriitiline siis viskad dispenseri püsti, peale seda sentri ning hakkad vaikselt upgradema samal ajal kaitstes.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2011 15:19:42 vasta tsitaadiga

salatoimik, milleks sul engineerina relv on?

kui keegi mind ja mu sentryt ei lase, siis ma võin ka terve raundi suremata vastu pidada...

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 06.07.2011 16:31:18 vasta tsitaadiga

ja igal juhul, sudden deathi ajal tuleb kõige esimesena dispenser ehitada, sest muidu ehitad sentry ära, aga dispenseriks enam metalli ei jätku ja jäädki jänni. kuna restock ei toimi, siis dispenser on absoluutselt kriitilise tähtsusega.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2011 16:55:23 vasta tsitaadiga

Spioonid võiksid vastase baasi juures oodata, millal insenerid saavad asjad valmis ja võtavad need kätte.
Siis neile tee peal backstab teha. Lhtsam kui pärast valmisasju sap'ida.

Insenerid saavad ehitamiseks materjali kaardil olevatest ammo-packidest, saavad asjad lahinguväljal valmis ehitada.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nuubik
HV kasutaja

liitunud: 02.12.2007




sõnum 06.07.2011 17:01:41 vasta tsitaadiga

backstab -> Q(või 2) sapperi jaoks -> sap sentry

Tavaliselt jõuab ära sappida sentryt.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 06.07.2011 19:12:19 vasta tsitaadiga

Keskmises 20+ inimese pubis on igal pool korraga 4 sentryt niikuinii, spyl pole seal midagi teha, kui just Eternal Rewardiga hästi ei lähe ja keegi tähele ei pane et engied järjest oma asju sapivad. Direct Hit võtab lvl 3 sentry 2-3 laksuga maha, kui prao leiad kust lasta. Demoman spammib samamoodi platsi puhtaks.

Endale meeldib Mini-sentry, kaitses ja ründes mõlemas saad spammida neid. Pärast iga sentryt saad mitu garanteeritud critti pealekauba.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eyelids
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2005




sõnum 06.07.2011 20:25:09 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2011 23:17:33 vasta tsitaadiga

UFO sa engineeride piirangut ple mõelnud panna? Eriti pandav pool vastase tiimi relvad kuhugi engineerib icon_razz.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2011 23:25:06 vasta tsitaadiga

salatoimik, nagu enamike class-based mängude puhul on tegemist klassidevahelise tasakaaluga. kui engineere on vastas palju, siis tuleb leida õige kombinatsioon sealt läbi murdmiseks. spy, soldier/demo ja heavy+medic kõik töötavad...
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HellWalKeR
HV kasutaja
HellWalKeR

liitunud: 20.11.2006




sõnum 08.07.2011 15:00:56 vasta tsitaadiga

Kui engisi on palju, siis pole kedagi, kes sõdiks reaalselt ja läbimurre on suhteliselt lihtne. Natukene tiimitööd ja valmis icon_smile.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 09.07.2011 02:22:43 vasta tsitaadiga

Mingi uskumatu edu saadab seda Eesti serverit nüüd. Isegi 2.30 öösel on see täis. Päris hea tegelt.
RTV ja nominate võiks ka olla siiski icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2011 02:44:27 vasta tsitaadiga

random critid võiks ikkagi maha võtta
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 09.07.2011 02:49:37 vasta tsitaadiga

vote võiks neile olla mapi algul nagu kombeks
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2011 02:53:07 vasta tsitaadiga

Mirkel kirjutas:
vote võiks neile olla mapi algul nagu kombeks

Jah, kasvõi
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2011 03:58:06 vasta tsitaadiga

Minu serverites vähemalt eile oli iga mapi algus see vote juhuslikult kui sourcemode segast ei pane jälle
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
19Mart94
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2011 10:36:58 vasta tsitaadiga

Nüüdsest tegelen ennekõike #1 serveriga.





  1. Lisatud mapi algusesse Critvote - 60sek peale mapi algust tehakse vote, senikaua on Critid OFF, kui hääletuse tulemuseks tuleb, et Critid ON, siis on terve mapi jooksul see ON.
  2. Lisatud RTV võimalus - Kirjutad chat'i rtv või rockthevote või konsooli sm_rtv Mapivote alustamiseks on vaja vähemalt, et 60% mängijatest sooviks RTV'd, RTV saab teha alles 10 min peale mapi algust.
  3. Iga mängija saab RTV-sse mappe nominateda Kirjuta chati nominate
  4. Tegin maplisti korda, eile suutis keegi "itemtest" mapi panna...
    cp_dustbowl
    cp_gorge
    cp_gravelpit
    cp_steel
    ctf_2fort
    ctf_turbine
    pl_badwater
    pl_barnblitz
    pl_goldrush
    pl_hoodoo_final
    pl_thundermountain
    pl_upward
    plr_hightower
    plr_pipeline

Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2011 12:02:54 vasta tsitaadiga

eile pani su enda server segast. viskas teksti "server disconnecting" vms ja loopis kõik välja. uuesti sisse minnes oligi to map.

Muideks võiks mingeid uusi mape juurde panna. Need vaguni lükkamisega on normid icon_biggrin.gif Mul juba serveri maplist 100x läbi mängitud.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
19Mart94
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2011 12:28:43 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
eile pani su enda server segast. viskas teksti "server disconnecting" vms ja loopis kõik välja. uuesti sisse minnes oligi to map.

Muideks võiks mingeid uusi mape juurde panna. Need vaguni lükkamisega on normid icon_biggrin.gif Mul juba serveri maplist 100x läbi mängitud.

Spoiler Spoiler Spoiler


Lisatud uued mapid, serveril on FastDL, seega laeb kiiresti alla kõik mapid.

PayLoad:
Spoiler Spoiler Spoiler


Capture the Flag:
Spoiler Spoiler Spoiler


Hetkel laen neid üles, seega läheb aega, kuni mängida saab icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2011 13:17:55 vasta tsitaadiga

Uued mapid on alati teretulnud thumbs_up.gif TF2 mängimist alustasin sinu serverites ning ainult sinu serverites põhimõtteliselt mänginud olengi, seepärast nagu vanasõna ütleb "Neid kaarte mida 19Mart94 ei oma, neid Clover ei mängi" , niiet hea kuulda et saab midagi uut proovida nüüd thumbs_up.gif
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
19Mart94
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2011 13:26:49 vasta tsitaadiga

Clover kirjutas:
Uued mapid on alati teretulnud thumbs_up.gif TF2 mängimist alustasin sinu serverites ning ainult sinu serverites põhimõtteliselt mänginud olengi, seepärast nagu vanasõna ütleb "Neid kaarte mida 19Mart94 ei oma, neid Clover ei mängi" , niiet hea kuulda et saab midagi uut proovida nüüd thumbs_up.gif

icon_razz.gif

Uued mapid laetud. Maplist:
ad_hunted
cp_dustbowl
cp_gorge
cp_gravelpit
cp_steel
ctf_2fort
ctf_deliverance_b3
ctf_turbine
ctf_underhanded_rc2a
pl_badwater
pl_barnblitz
pl_canyon_b8a
pl_goldrush
pl_hoodoo_final
pl_thundermountain
pl_upward
pl_yamashiro_b3
plr_hightower
plr_panic_b2
plr_pipeline
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prayer
HV veteran
Prayer

liitunud: 30.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2011 13:50:41 vasta tsitaadiga

19Mart94 kirjutas:

ad_hunted
Screens: http://www.gamebanana.com/maps/screens/110875


See on TFC kaardi kloon mida pidi mängitama, nagu nimigi viitab, hunted modifikatsiooniga (algne eesliide VIP). Selle modifikatsiooni arendus jäi soiku paar aastat tagasi ja VIP-kaartegi tehti kokku vist ainult 6 tk. Seda kaarti on muudetud nii, et saaks tavalist ctf'i mängida. Originaalis olid punased ainult snaiprid ja sinine meeskond sai valida Heavy, Soldier ja Medic klasse - nemad eskortisid ühte tsivilisti kelle ainsaks relvaks oli vihmavari (modifikatsioonis Engineer mutrivõtmega), kui tsivilist sai surma või toimetas kohvri sihtpunkti oli raund läbi.
TF2's arendati hunted asemel payload.
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
19Mart94
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2011 15:41:03 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et teen teise serveri, kus on custom mapid, sest hetkel #2 server pmst. tühi, mis arvate? icon_smile.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2011 15:48:35 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif

kuid #2 server andis mulle et kasutab mingit vanemat versiooni vms errori kui proovisin eile sinna minna.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
19Mart94
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2011 15:59:03 vasta tsitaadiga

Jah, ma pole meelega uuendanud veel icon_lol.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2011 16:16:29 vasta tsitaadiga

elagu eesti server. vähe rahvast, custom mapid, mingid omapärased settingud. mnjaa...

vähemalt üks server võiks siiski default olla, et ei peaks enne mängimist mappe alla laadima, crittide puudumisega harjuma etc.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
19Mart94
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2011 16:28:09 vasta tsitaadiga

Muutsin maplisti ära. Teen peagi teise serveri, kus on custom mapid.
Maplist seega:
cp_dustbowl
cp_gorge
cp_gravelpit
cp_steel
ctf_turbine
pl_badwater
pl_goldrush
pl_hoodoo_final
pl_thundermountain
pl_upward
plr_hightower
plr_pipeline
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2011 17:07:55 vasta tsitaadiga

Kuigi ma ei ole kõiki neid custom map'e poovinud, siis esimeses võiks ikka jah official mapid olla - tegelikult on ju valik päris suur. Praegune maplist thumbs_up.gif.
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 09.07.2011 17:28:36 vasta tsitaadiga

19Mart94 kui viitsid viska selle teise serveri ip ka, mul see kuhugi ära kadunud ja ei leia seda enam üles
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2011 18:07:15 vasta tsitaadiga

19Mart94 sul serveris miskipärast 2 map votet. esimene CSi stiilis ja siis teine
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
19Mart94
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2011 18:24:00 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
19Mart94 sul serveris miskipärast 2 map votet. esimene CSi stiilis ja siis teine


Olen sellest teadlik, ma tegelengi hetkel otsimisega, kus on 2x mapchooser pluginat icon_confused.gif

Teise serveri IP 195.222.13.112:27000 kuid sinna hetkel ei lase kedagi sisse, ei uuenda ka hetkel serveri faile icon_evil.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2011 21:17:48 vasta tsitaadiga

19Mart94, miks sul viimases maplist versioonis
ctf_2fort
pl_barnblitz
välja jäetud on? icon_rolleyes.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2011 22:32:02 vasta tsitaadiga

Scramble süsteemi peaks kuidagi muutma. Hetkel oli match ja üks tiim sai jubedalt kotti ikka. Mäng peaks ise paremini reageerima skooride ebavõrdusele nagu osades serverites. Praeguses map'is oli üks scramble alles roundi lõpus (muide, mitu roundi üldse on? Tavaliselt on Steel läbi kui mõlemad tiimid on kaitsnud ja rünnanud). Hiljem oli automaatne scramble küll, aga see oli ka alles väga pika aja peale, kui BLU ei saanud peauksest väljagi.

Ja see vote'imine võiks ka natukene teistmoodi olla. Vote'i loomiseks võiks vajaminevate inimeste arv olema väiksem - hetkel oli 12. Kasvõi 3-5 vms piisab, eks siis hääletatakse, kas vaja või mitte üldsuse poolt.

http://i.imgur.com/EZ0mb.jpg icon_neutral.gif

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
19Mart94
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2011 22:57:08 vasta tsitaadiga

Tegelen homme hommikul nende asjadega icon_neutral.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2011 23:15:18 vasta tsitaadiga

Dude . kirjutas:
Scramble süsteemi peaks kuidagi muutma. Hetkel oli match ja üks tiim sai jubedalt kotti ikka. Mäng peaks ise paremini reageerima skooride ebavõrdusele nagu osades serverites. Praeguses map'is oli üks scramble alles roundi lõpus (muide, mitu roundi üldse on? Tavaliselt on Steel läbi kui mõlemad tiimid on kaitsnud ja rünnanud). Hiljem oli automaatne scramble küll, aga see oli ka alles väga pika aja peale, kui BLU ei saanud peauksest väljagi.

Ja see vote'imine võiks ka natukene teistmoodi olla. Vote'i loomiseks võiks vajaminevate inimeste arv olema väiksem - hetkel oli 12. Kasvõi 3-5 vms piisab, eks siis hääletatakse, kas vaja või mitte üldsuse poolt.

http://i.imgur.com/EZ0mb.jpg icon_neutral.gif

Seal see probleem ongi - 2 heavyt muudavad ennast mediks ja ongi kõik hea.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2011 23:37:21 vasta tsitaadiga

Lovvi, punases olid enamus vist uued mängjad - isegi õigete class'idega ei oleks vast seis väga palju paranenud. Vahepeal üks medic oli, aga see jooksis enamasti syringe gun'iga sõtta.
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 09.07.2011 23:50:51 vasta tsitaadiga

SM ja vanilla vote süsteemid lasevad konflikti hetkel. vanilla vote kirjutab sourcemodi vote hetke pärast üle. Ise tõmbaks vanilla vote süsteemi maha ja jätaks SM alles. Siis kõik rtv ja nominate asjad oleks ka timmis.
Samas on selle kohta SM foorumis raudselt mingi topic kus parem lahendus icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
19Mart94
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2011 18:09:48 vasta tsitaadiga



Changelog:

  1. Mapchooser plugin peaks korras olema - ei ole kindel
  2. Auto Team Balancer sai uuesti peale pandud ning confitud, nüüd peaks töötama nii, nagu peab
  3. Lisatud Swear Replacement, kui esineb probleeme, et eemaldab laused ilma roppusteta, andke teada
  4. RTV jaoks pole vaja enam enamuste hääli
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2011 18:12:45 vasta tsitaadiga


Saab rtv, nominate teha. Mapi lõpus vote ja iga mapi alguses Critvote.

Statistika http://www.alienservers.ee/tf2/





Suhteliselt puhas server, critvote ainult.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XNDR
HV kasutaja
XNDR

liitunud: 28.07.2007




sõnum 11.07.2011 14:34:35 vasta tsitaadiga

AlienServersis ei saa numbritega relvi valida kui vasakule tulevad peale critvote igasugused infotulbad (ircu oma ja map time left). Või olen ma ainuke?
_________________
SteamID
twitch
level1.ee
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2011 14:46:34 vasta tsitaadiga

Ei IRCi pole ammu peal enam.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZuluXE
Kreisi kasutaja
ZuluXE

liitunud: 25.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2011 17:52:07 vasta tsitaadiga

XNDR, endalgi sama jama.
_________________
Vaata asukohta
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2011 19:12:06 vasta tsitaadiga

Selline nuub küssa et kuidas seda vilkuriga sentryt teha saab icon_redface.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HellWalKeR
HV kasutaja
HellWalKeR

liitunud: 20.11.2006




sõnum 11.07.2011 19:17:23 vasta tsitaadiga

Leiad engineerile wrenchi asemele robotkäe.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2011 19:19:52 vasta tsitaadiga

salatoimik, http://www.tf2wiki.net/wiki/Gunslinger
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2011 19:24:27 vasta tsitaadiga

ZuluXE kirjutas:
XNDR, endalgi sama jama.

Aga mul ei ole enam seda IRCI boti peal

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2011 20:41:30 vasta tsitaadiga

mul laseb küll numbritega valida icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2011 23:19:27 vasta tsitaadiga

ZuluXE kirjutas:
XNDR, endalgi sama jama.

Mul ka..
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2011 11:47:47 vasta tsitaadiga

Meet the Medic: Behind the Scenes
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alec
HV kasutaja
alec

liitunud: 26.02.2003




sõnum 12.07.2011 13:57:36 vasta tsitaadiga

Nüüd saab aru mis Spy pea külmikus teeb
_________________
You win again, gravity!
C-4 can make a dull day fun
there are very few problems that can't be remedied with the proper application of explosives
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Team Fortress 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 33, 34, 35  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.