Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Counter-Strike: Source märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 130, 131, 132, 133, 134  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2011 11:54:02 vasta tsitaadiga

Mis nipp see on nende vähe kõrgemate kastide otsa hyppamisega.

Lihtsalt ei hyppa välja, enne kui kasti otsa saab jõuavad juba zombid järgi icon_razz.gif


_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2011 12:11:59 vasta tsitaadiga

ctrl + jump ? ehk siis vana kooli kükk hüppe süsteem ei toimi ?
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2011 12:15:13 vasta tsitaadiga

no ei hüppa välja sedasi. Või noh mingit pidi pikema aja peale saab peale aga mitte kohe... icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2011 13:39:01 vasta tsitaadiga

see ju nii lihtne icon_biggrin.gif jump + ctrl ja esimese korraga üleval (ja kui ei õnnestu, siis proovi tagurpidi) Ise kasutan hüppamiseks mwheel up/down, palju lihtsam ja saab mõnusalt bhop'ida icon_razz.gif
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jürks
HV vaatleja
Jürks

liitunud: 12.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2011 11:50:18 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

icon_lol.gif Aga jah eks pooled kasutavad seda icon_rolleyes.gif
Isegi CSS beta-s pole sellest siiani täiesti lahti saanud.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 30.04.2011 16:04:39 vasta tsitaadiga

zblock keelab bunnyhopi, runboosti ja kõik sellised lõbusad asjad ära, polegi vaja neist lahti saada icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RK2.0
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2007




sõnum 30.04.2011 21:23:09 vasta tsitaadiga

jump ja ctrl elu lebo panen silmad kinni ka ära icon_lol.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laulasmaa
HV veteran

liitunud: 15.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2011 22:16:58 vasta tsitaadiga

RK2.0 kirjutas:
jump ja ctrl elu lebo panen silmad kinni ka ära icon_lol.gif


ctrl ja jump icon_wink.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2011 13:48:11 vasta tsitaadiga

No mida veel, "Bin Ladeni" map kh valmis tehtud
link

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zaG
HV kasutaja

liitunud: 22.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2011 17:53:36 vasta tsitaadiga

Sai arvutist üles otsitud üks enda tehtud map ja seda veidi taktikalisemaks modifitseeritud. kellele huvi pakub siis mapi võib leida SIIT
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PAUKA
HV veteran
PAUKA

liitunud: 22.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2011 21:11:26 vasta tsitaadiga

viskasin huvi pärast ühe mänguserveri püsti


gungame (esialgu, hiljem teeb zombiemodi ka) server - gs.erx.ee

64 players, kiire lingi otsas dedicated masin, korralik server.

katsetage, tahaks rahvast rohkem sisse saada, siis saab vajalikke muudatusi ka tegema hakata, kui näeb mida vaja teha.
Kommentaarid: 207 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 191
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2011 15:35:20 vasta tsitaadiga

keegi õhtul kuskil serveris seda viitsib aidata teha (ning ühtlasi soovib ise teha) icon_question.gif

steam kirjutas:
Happy Camper - Get 2 kills standing in the same spot with a zoomed sniper rifle

icon_rolleyes.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2011 15:49:38 vasta tsitaadiga

mina! icon_smile.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iBean
HV vaatleja

liitunud: 25.02.2011




sõnum 08.07.2011 16:54:16 vasta tsitaadiga

Keegi õhtul zm viitsib? Sõbraga plaanive vast teha. Täna tegime. Kui soovi lisa steami: siim67
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2011 16:55:28 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
mina! icon_smile.gif

Mis kella paiku viitsid? vaatan mingi serveri välja.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rene p
HV veteran

liitunud: 05.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2011 18:55:24 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
keegi õhtul kuskil serveris seda viitsib aidata teha (ning ühtlasi soovib ise teha) icon_question.gif

steam kirjutas:
Happy Camper - Get 2 kills standing in the same spot with a zoomed sniper rifle

icon_rolleyes.gif

Seda ju eriti raske saada ka eks icon_biggrin.gif
Teed serveri, paned mapiks Dust 2, paned 2 boti terrodeks, startmoney awp raha. Raund algab, jooksed keskele double-doors, heal juhul 1 pauk ja mõlemad surnud, hüppavad otse alla sealt terro spawnist, teineteise taha ka ilusti icon_lol.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2011 19:09:21 vasta tsitaadiga

rene p nõuanne on õige icon_razz.gif
töötab.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2011 19:11:19 vasta tsitaadiga

õigus, botid ei tlnud meeldegi icon_biggrin.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2011 19:49:17 vasta tsitaadiga

mnja
Kommentaarid: 523 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 435
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2011 19:49:26 vasta tsitaadiga

rene p kirjutas:
salatoimik kirjutas:
keegi õhtul kuskil serveris seda viitsib aidata teha (ning ühtlasi soovib ise teha) icon_question.gif

steam kirjutas:
Happy Camper - Get 2 kills standing in the same spot with a zoomed sniper rifle

icon_rolleyes.gif

Seda ju eriti raske saada ka eks icon_biggrin.gif
Teed serveri, paned mapiks Dust 2, paned 2 boti terrodeks, startmoney awp raha. Raund algab, jooksed keskele double-doors, heal juhul 1 pauk ja mõlemad surnud, hüppavad otse alla sealt terro spawnist, teineteise taha ka ilusti icon_lol.gif

Lihtsam on panna 32 bot'i ja sealt bot'ide settingute alt, et nad ei tohi ühtegi relva kasutada. Siis võid pm 10 laksu järest teha Magnum riflega, kui soovi on.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rene p
HV veteran

liitunud: 05.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2011 01:27:11 vasta tsitaadiga

Dude . kirjutas:
rene p kirjutas:
salatoimik kirjutas:
keegi õhtul kuskil serveris seda viitsib aidata teha (ning ühtlasi soovib ise teha) icon_question.gif

steam kirjutas:
Happy Camper - Get 2 kills standing in the same spot with a zoomed sniper rifle

icon_rolleyes.gif

Seda ju eriti raske saada ka eks icon_biggrin.gif
Teed serveri, paned mapiks Dust 2, paned 2 boti terrodeks, startmoney awp raha. Raund algab, jooksed keskele double-doors, heal juhul 1 pauk ja mõlemad surnud, hüppavad otse alla sealt terro spawnist, teineteise taha ka ilusti icon_lol.gif

Lihtsam on panna 32 bot'i ja sealt bot'ide settingute alt, et nad ei tohi ühtegi relva kasutada. Siis võid pm 10 laksu järest teha Magnum riflega, kui soovi on.

Eriti pole vajadust 10 lasu järele, kui piisab kahest ainult icon_lol.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2011 10:10:11 vasta tsitaadiga

Vaadake allkirja kui huvitab miski siis PS!
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 10.07.2011 14:16:13 vasta tsitaadiga

laulasmaa, Äkki paned uuesti uploadi oma kunagise cfg ülesse? Tuli tahtimine üle pika aja uuesti paar mängu teha. icon_smile.gif
_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laulasmaa
HV veteran

liitunud: 15.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2011 14:40:40 vasta tsitaadiga

destiny12 kirjutas:
laulasmaa, Äkki paned uuesti uploadi oma kunagise cfg ülesse? Tuli tahtimine üle pika aja uuesti paar mängu teha. icon_smile.gif
Proovin icon_razz.gif http://www.upload.ee/files/1481828/cfg.rar.html .aga palun icon_smile.gif
See ka veel minu tehtud,kellel soovi icon_wink.gif päris kenake on.. http://www.css-gui.com/gui/1289/nice+body+gui/
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 10.07.2011 17:49:28 vasta tsitaadiga

laulasmaa kirjutas:
destiny12 kirjutas:
laulasmaa, Äkki paned uuesti uploadi oma kunagise cfg ülesse? Tuli tahtimine üle pika aja uuesti paar mängu teha. icon_smile.gif
Proovin icon_razz.gif http://www.upload.ee/files/1481828/cfg.rar.html .aga palun icon_smile.gif
See ka veel minu tehtud,kellel soovi icon_wink.gif päris kenake on.. http://www.css-gui.com/gui/1289/nice+body+gui/
Kuidas sa gui värvi muudad, ma mingi editoriga proovisin aga see rikkus scoreboardi ära. Ma siin mõtlen et kui kõik elude riba jne oleks roosa oleks neid palju parem vaadata.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laulasmaa
HV veteran

liitunud: 15.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2011 18:48:16 vasta tsitaadiga

krt ma tegin seda vist mingi 6kuud tagasi vms..ma ei mäleta apsull kuidas ma seal värve muutsin jne..
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 13.07.2011 14:48:55 vasta tsitaadiga

Eelmine kord oli confis ka face ja fps3 failid. Neid pole vaja enam?
_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laulasmaa
HV veteran

liitunud: 15.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2011 15:36:49 vasta tsitaadiga

destiny12 kirjutas:
Eelmine kord oli confis ka face ja fps3 failid. Neid pole vaja enam?
Kui sitt arvuti,siis oleks nagu vaja,aga ma võtsin,enda arvutist hetkel mis minulgi on ning sellelpole vaja graafikat niimaha tõmmata kui vähegi võimalik
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 14.07.2011 16:41:50 vasta tsitaadiga

laulasmaa kirjutas:
destiny12 kirjutas:
Eelmine kord oli confis ka face ja fps3 failid. Neid pole vaja enam?
Kui sitt arvuti,siis oleks nagu vaja,aga ma võtsin,enda arvutist hetkel mis minulgi on ning sellelpole vaja graafikat niimaha tõmmata kui vähegi võimalik


Selge, muidu sinu configa tundub graafikat kärbitud ei ole üldse aga sellegi poolest teeb mängu sujuvaks. Milles võti?

_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laulasmaa
HV veteran

liitunud: 15.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2011 16:46:37 vasta tsitaadiga

destiny12 kirjutas:
laulasmaa kirjutas:
destiny12 kirjutas:
Eelmine kord oli confis ka face ja fps3 failid. Neid pole vaja enam?
Kui sitt arvuti,siis oleks nagu vaja,aga ma võtsin,enda arvutist hetkel mis minulgi on ning sellelpole vaja graafikat niimaha tõmmata kui vähegi võimalik


Selge, muidu sinu configa tundub graafikat kärbitud ei ole üldse aga sellegi poolest teeb mängu sujuvaks. Milles võti?
Seda pead küsima mu team kaaslase käest icon_biggrin.gif,ma olen seal ainult nii väheseid asju näppinud..
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 14.07.2011 20:24:18 vasta tsitaadiga

Ei saa üldse enam millegi pärast servereid lisada, ei mängus sees ega steamis. Leiab ülesse küll aga listi ei ilmu. Päev osta olen üritanud juba.
_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2011 20:29:21 vasta tsitaadiga

Steam kinni, clientregistry.blob maha, Steam käima ja siis proovida uuesti.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 18.07.2011 18:05:06 vasta tsitaadiga

Ei aidanud. Isegi konsooli kaudu ei saa uute serveritega ühendust. Need mis olemas steamis on nendes saan mängida ja see on ka kõik..


connect 188.92.161.34:27015
Network: IP 192.168.1.64, mode MP, dedicated No, ports 27015 SV / 27005 CL
Connecting to 188.92.161.34:27015...
Retrying 188.92.161.34:27015...
Retrying 188.92.161.34:27015...
Retrying 188.92.161.34:27015...
Connection failed after 4 retries.

Reaalselt on probleem siiani alles ja ei saa servudega ühendust. Abi palun!!
Pshhh..Pole tõesti kellelgil aimu? icon_eek.gif

_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2011 18:04:20 vasta tsitaadiga

mis public servus keegi mängib ?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G2rry
HV kasutaja
G2rry

liitunud: 19.08.2004




sõnum 11.08.2011 00:36:08 vasta tsitaadiga

Mina mängin muro servudes turbo gun game ja siis mingi tavaline muro servu oli ka. Mingi sommide värk on. Täna v*tte lendas seal nii et jube, aga nalja sai. Aga suht harva mängin!
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 11.08.2011 15:13:56 vasta tsitaadiga

Kas mõni eesti pubiserver ka on olemas? nagu kohver oli vanasti?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2011 15:18:35 vasta tsitaadiga

Mingid sibulate serverid on vist mis eestis asuvad icon_rolleyes.gif
Ise lasen ka kuskil sobi servudes üldse (ka see muro server) kui mängima satun.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2011 16:52:00 vasta tsitaadiga

Niih targemad pead, aidake nüüd palun mind.
Probleem selles, et ei saa kuidagi 5.1 süsteemi toimima. Kasutusel Win7, heli liigub kastist ressiiverisse spdif digitaalset väljundit pidi. Filme vaadates on kenasti 5.1 heli olemas, mängus aga mina seda toimima ei saa. Vali siis menüüst mida tahad, ei 5.1, 7.1, ega ka stereo vahel klõpsimisest abi pole. snd_digital_surround asendis 1 ei sobi, sest konsool ütleb, et sellist asja pole olemas. Mida teha ja kuidas teha, et 5.1 toimima hakkaks? Ressiiveri kusntlik surroundheli, mis on stereost välja pigistatud, pole ikka see.

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silicoid
HV veteran
silicoid

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2011 13:51:20 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
Kas mõni eesti pubiserver ka on olemas? nagu kohver oli vanasti?
jah on küll! paraku ei ole see suvisel ajal eriti pop olnud - loodame, et sügis parandab asja icon_wink.gif AL klann http://asslord.bb.net.ee/ on jätkuvalt ülal hoidnud serverit ning päris kindlasti püüan omalt poolt kõik teha, et ka oodatav CS:GO saaks samas masinas jooksma. IP-aadress võib vahel muutuda, sest teenus toimib hyperkiirel koduinternetil, seega kindlam on klikkida kodulehelt serverilinki või nime teades peale kadumist taas üles otsida icon_razz.gif
_________________
What ever you say, I do that my way...
Kommentaarid: 281 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 248
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
comatron
HV kasutaja
comatron

liitunud: 13.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2011 16:13:43 vasta tsitaadiga

Nonii kindlalt on mingidmehed siit kokku puutunud, igaljuhul umbes üle aasta lükkasin arvutis taas Steami käima ja CS:Si tööle aga selle mängu seaded ei salvestu enam kohe kuidagi, olen proovinud välismaa foorumite õpetuste järgi config.cfg failiga mängida, autoexec kustutasin üldse ära aga tulutult, isegi basic graafika seaded, alustades resolutsiooniga ei salvestu, teiseks konsooli sisestades midagi ei jää ka mällu. Re-install on ka üsna piinarikas (Mul HL2 6 cd peal:S) aga kui muud üle ei jää siis tuleb see jama ette võtta?
_________________
kui olen teinud pakkumise ja pole p.s ile vastanud, siis saata mail profiilis olevale aadressile
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G2rry
HV kasutaja
G2rry

liitunud: 19.08.2004




sõnum 22.08.2011 16:31:02 vasta tsitaadiga

Mul suht sama mure, graafika jääb paika aga jama on sellega et hiire kiirus ei püsi meeles. Algul kõik töötas aga siis tõmbasin siin jagatud config.cfg ja peale seda see jama hakkas. Muidu seaded iseenesest on head aga hiirt peab igakord näppima.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 22.08.2011 16:55:01 vasta tsitaadiga

tehke autoexec.cfg fail ja kirjutage sinna sisse commandid mis te tahate et salvestuksid, siis pange readonly peale.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
comatron
HV kasutaja
comatron

liitunud: 13.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2011 13:02:17 vasta tsitaadiga

Sain joonde enda mure, koristasin launch optionsist ära -dev kommandi, ma isegi ei mäleta miks see hea ülse oli või kas oli aga igaljuhul see aitas icon_razz.gif
_________________
kui olen teinud pakkumise ja pole p.s ile vastanud, siis saata mail profiilis olevale aadressile
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2011 15:00:42 vasta tsitaadiga

Hetkel counter strike pakk hea hinnaga stiimis.

Sisaldab CS 1.6, CS: CZ, CS:S, Day Of Defeat, Deathmatch classic, ricochet = 5.74€

http://store.steampowered.com/sub/717/

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2011 17:43:57 vasta tsitaadiga

Public TS3 server, keegi mingeid erilisi õigusi vms vajab siis öelgu julgelt.


_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2011 22:39:43 vasta tsitaadiga

Kui keegi soovib tähtajatult rendile anda Sourcet sisaldav Steami kasutaja mõistliku honorari eest, tulistage PS icon_smile.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2011 22:41:29 vasta tsitaadiga

Miks ei osta ? vaata mu allkirja 10€
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silicoid
HV veteran
silicoid

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2011 09:21:44 vasta tsitaadiga

Tänasest püsti ka AL CS:S|DeathMatch server. Tsekkige ASSLORD'ide kodulehelt icon_wink.gif
Lisan ka otselingi servule! Ehk on huvi enne War'i veidi soojendust kellelgi teha icon_wink.gif

Edit: 02.09.2011 - Täna seiskus server äikesest tingituna icon_sad.gif Loodetavasti saame selle peatselt taas tööle kui miskit tõsist juhtunud ei ole. Lisan info niipea kui rohkemat endalgi teada.
Edit: 03.09.2011 - Ruuter oli äiksega ilmselt segi jooksnud... icon_wink.gif

_________________
What ever you say, I do that my way...
Kommentaarid: 281 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 248
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
snap3
Kreisi kasutaja
snap3

liitunud: 20.04.2004




sõnum 03.09.2011 13:06:10 vasta tsitaadiga

ei leidnud cs 1.6 teemat.. mängin läptopiga.. keegi teab kuidas panna mängu jooksma 1377x768 reso peal? praegu valikutes max 1280
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2011 13:11:14 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ei leidnud cs 1.6 teemat..

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=67502
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Counter-Strike: Source mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 130, 131, 132, 133, 134  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.