|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
09.12.2003 09:01:38
|
|
|
arm2004, kui nüüd olla kavalam siis võiksid sa vabalt selle ümber convertida xvidi või divx formaati ja oleks kohe väiksem
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Loom
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.07.2002
|
09.12.2003 13:56:45
|
|
|
Selle patchiga on paras jura jah. Töötab vist ainult IEga, lähed sinna lehele ja siis natuke ootad enne vajutamist, kuni tuleb kast, kus küsib, kas usaldad seda softi. Paned yes ja siis vajutad nuppu, peaks ütlema, et Update Available vms ja siis vajutad veel ja tõmbab ära.
P.S. Windowsi reinstall on ikka ülelaskmine, format on midagi muud.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
09.12.2003 15:10:18
|
|
|
KillerXP, oma arvates konvertisingi ümber
Algne Fraps'i tekitatud fail oli 1,6GB
Aga proovisin mingiks asjaks veel konvertida (ei mäleta kas oli .avi) aga see tuli meeletult kehva kvaliteediga.
Ausaltöelda on see konvertimine ja üleüldse videotöötlus minu jaoks väga uus asi, olen harjunud ainult filme vaatama
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
09.12.2003 16:24:49
|
|
|
täitsa pael mida mina täna nägin
aiai
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
09.12.2003 16:29:12
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
täitsa pael mida mina täna nägin
aiai  |
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
09.12.2003 16:37:51
|
|
|
Segane peast
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
09.12.2003 16:45:32
|
|
|
paar ringi on nullid kah, huvitav kui suured laksud need seina läksid tal
ka kolme-neljasajatonnised
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kodanik21
HV kasutaja
liitunud: 06.10.2003
|
09.12.2003 17:11:59
|
|
|
Kas keegi seletax äkki seda, kuidas saavad mõned 2sek driftiga 300k punkte??? See 119sek värk ei ole üldsegi võimatu, aga 2 (loe kahe) sekundiga
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
09.12.2003 17:12:58
|
|
|
| Kodanik21 kirjutas: |
Kas keegi seletax äkki seda, kuidas saavad mõned 2sek driftiga 300k punkte??? See 119sek värk ei ole üldsegi võimatu, aga 2 (loe kahe) sekundiga  |
IMO võimatu, aga tänapäeval on cheate ja trainereid vääga palju...
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caur
HV kasutaja

liitunud: 23.09.2003
|
09.12.2003 18:40:43
|
|
|
äkki keegi seletax, kuidas te oma *.clp faile näiteks jpg või siis bmp'sse formaadite?
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
09.12.2003 19:03:34
|
|
|
Regasin ka sinna HV tiimi alla ja ühes rajas ma koguni esimene. Mingis teises teine ja kolmandas kolmas eesti arvestuses. Polegi kõige hullem
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RudiTurbo
HV kasutaja
liitunud: 11.10.2003
|
09.12.2003 20:42:23
|
|
|
nu krt võtaks, see patch on mingi eriti nilbelt kahtlane, mul ka küsis nüüd seda värki, siis panin check for update, tuli patch available, clickisin veel ja ütles patch installed, siis panin mängu tööle ja jälle, new patch available bla bla bla
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
09.12.2003 20:46:40
|
|
|
No mul jällegi ei vii see leht kohe mitte kuhugi. IE natuke aega otsib ja siis jääbki valge leht ette.
Kui suur see päts muidu on?
Pidin end ka Sinna regama aga siis avastasin, et GTO ja see bhmotorsports-i database on üks ja sama. Programm ka, millega aegu üles aetakse.
Igastahes 2-el rajal olen isegi esimene HV tiimisiseselt 5-l rajal . Ma alles 80/111
_________________ Imperfection is perfect
viimati muutis Mart352 09.12.2003 21:31:01, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RudiTurbo
HV kasutaja
liitunud: 11.10.2003
|
09.12.2003 21:27:11
|
|
|
nu, kohe nigu ma vajutasin, ütles praktiliselt, et installed, aga nu ei mõjunud ju
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
09.12.2003 22:24:44
|
|
|
niih, regasin kah sisi ennast bh'sse ära...ja hakkasin radasid uuesti tegema...
EDIT: krt mingi kamm, esimene rada läks ilusti....teisel rajal saan küll eelmisega tunduvalt parema aja, millegipärast see aga ei salvestu...ma juba mitu korda proovinud, isegi shortcut'i jätsin igaks juhuks võtmata...jube imelik....
viimati muutis eix666 09.12.2003 22:40:52, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DarknezZ
HV kasutaja
liitunud: 04.10.2003
|
09.12.2003 23:43:15
|
|
|
olen ka HinnaVaatluse tiimis seal bhmotors blabla, muhahahaa nimega
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laevus
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2003
|
10.12.2003 00:20:18
|
|
|
| eix666 kirjutas: |
| EDIT: krt mingi kamm, esimene rada läks ilusti....teisel rajal saan küll eelmisega tunduvalt parema aja, millegipärast see aga ei salvestu...ma juba mitu korda proovinud, isegi shortcut'i jätsin igaks juhuks võtmata...jube imelik.... |
kas sa refreshi ka ikka vajutasid GTO programmis?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
entusiast
HV veteran

liitunud: 08.11.2003
|
10.12.2003 01:11:16
|
|
|
mitme plaadi peal nfsu on?
_________________ JÖUDU! |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
10.12.2003 01:24:04
|
|
|
2
P.S. tahtsin panna ainult number "2" posti aga rsk ei lasknud, pean sisu ka postile panema
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stepzter
HV veteran

liitunud: 11.11.2001
|
10.12.2003 01:51:52
|
|
|
| RudiTurbo kirjutas: |
| Mul näiteks LiveForSpeed annab mulle 15-80 FPS aga inimese silmad pidid üldse vastu võtta 25FPS, nii, et filmikaamera näeb neid velgi õigetpidi käimas kauem, kui inimese silmad ;) |
Inimese silmade (ja visuaalse taju) reageerimise kiirust ei saa kuidagi kaadrites sekundis mõõta, see 25FPS on lihtsalt hinnang millal liikumine tundub enamvähem sujuv, kuid paranemisruumi on ikka oluliselt. Eriti hull on asi arvutiga tehtud graafikas, kus iga kaader ei kujuta mitte ajavahemiku, vaid konkreetset ajahetke. See NFSU motionblur teeb asja ainult hullemaks, kuna lihtsalt sulatatakse eelmist kaadrit uuega kokku.
Muideks palja silmaga tunsuvad rattad pöörlevat tagurpidi tehisvalguses, kui valgus ei ole ühtlane, vaid vilgub võrgupinge sagedusega.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RudiTurbo
HV kasutaja
liitunud: 11.10.2003
|
10.12.2003 22:02:28
|
|
|
Mul üks siuke küsimus, et kas kunagi võib honda Civic-ule tekkida 6-es käik kui mingi viimase DriveTrain improve teen, praegu nagu akkab natuke ohtlikuks minema enne dragi finisheid, kui tuulde võtan kellelegi, kas autovahetus siis lõpuks on ikkagi halb või kasulik, kuna mulle meeldiks Civicuga lõpuni panna
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
10.12.2003 22:11:45
|
|
|
Millalgi peaks see 6-s käik ka tulema. Siis kui esimesed 3-da leveli performance-t saad.
Ise sõitsin Pug 206-ga ja oli ka üsna tihti dragides engine blow. Paar korda pidin autot vahetama mõne parema top speed-iga auto vastu, et drag ära teha.
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
10.12.2003 22:57:50
|
|
|
ma päris tihti autosid vahetasin...pole seal midagi halba...seal näed et mis muutub kui ära vahetad...ja kui paremax midagi muutus siis vahetasin...voot
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
11.12.2003 02:03:44
|
|
|
Oot-oot, minu teada osadele autodele POLE 6-käigulist shafti saada. Olgu sul ükskõik, mis performance-pakett saadaval.
Enivei, täna toimusid võrgus vägevad driftraced. Saavutasin oma parima driftiskoori: 74k
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
11.12.2003 14:30:45
|
|
|
Kurat tundub ikka ülikõva mäng,peab ka omale soetama
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
11.12.2003 16:24:37
|
|
|
Mul vahest just nagu jõuan sinna võrgumängu, enam ühendust ei saa... Siis vaatan Winni nett vapsjee ära.. plää ruuter mingit kerget multiplayer mängu ka siis ei kannata ve. Ei ole praegu SOF2-te peal et proovida, kas kõigiga teeb nii
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
11.12.2003 20:52:37
|
|
|
mis on kõige parem auto
kas acura rsx
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
11.12.2003 21:05:46
|
|
|
Oleneb milleks. Puhtalt kiiruse suhtes julgen pakkuda et Nissan Skyline. Kuigi võibolla on mõni mõne teisega ka paremaid tulemusi saanud.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
11.12.2003 21:13:31
|
|
|
ei ole acura...acural on handling suht halb ja aceleration võiks ka parem olla...ise julgen soovitada mazdasid...mõlemaid (eriti rx7) ja skyline IMHO
viimati muutis ppg 11.12.2003 21:14:22, muudetud 3 korda |
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madis
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
11.12.2003 21:13:45
|
|
|
| Drifti jaoks imho Eclipse 8)
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
11.12.2003 21:26:19
|
|
|
| madis kirjutas: |
| Drifti jaoks imho Eclipse 8) |
Heh. Circuiti, sprindi ja dragi jaoks on parimad valikud Skyline ja RX7. Drifti jaoks on olemas üks ja ainus parim masin: Subaru Impreza.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madis
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
11.12.2003 21:37:17
|
|
|
Impreza oleks jägmine valik mul (sellega sõitsin siis, kui Eclipset polnud).
Igaljuhul 4WD ownib.
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BadKris
HV vaatleja
liitunud: 03.12.2003
|
11.12.2003 23:42:29
|
|
|
Mulle endale meeldib sõita rx7-mega kuigi natuke pahameelt teeb see, et peaaegu kõik autod on riisid peale ühe (dodge neoni aga nu ex see ole usa riis) oleks tahtnud rohkem näha usa muskel rauda muidu lahe mäng nagu ta nooremad osadki.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
12.12.2003 00:37:10
|
|
|
Nonii, täna saadi kuuendal rajal 10-ringise driftrace jooksul esmakordselt skooriks 7-kohaline summa! Õnnitlused rekordiomanik Generalile
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
General
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2002
|
12.12.2003 00:45:13
|
|
|
kuidas töö,nõnda palk
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
12.12.2003 01:38:01
|
|
|
Eino täitsa pekkis! Ma olen Skyline ja easyga kokku peaaegu 30 korda teinud 95. rada. Ja no piixu ei saa läbi Need vennad meelega rammivad sisse lihtsalt. Paar toredat olukorda mis on mul tekkinud:
* Sirge, kiirus üle 250kmh. Minu eest sõidab Honda S2000. Äkki, ilma et oleks läheduses olnud autosid, tõmbab Honda kässari põhja. Mina samal ajal draftisin ta taga. Tulemuseks oli minu suurejooneline õhulend ja tema ei kaotanud üldse aega. Lisaks jäin viimaseks.
* Korduvalt on mind rammitud kurvis nii unnikusse et vähe pole. Arvutil on kaval manööver mida ta ohtralt kasutab: üks arvuti jõuab sulle järgi, rammib su purna, teised panevad rõõmsalt mööda ja võidavad.
* Eriti tore on veel kui sillahüppes sind tõmmatakse kasti ja taganttulev pressib su mingisse imespinni, millest väljatulemine võtab 10 seki ja terve sõit peetis.
*Stardis ei saa Skylinega muidu esimeseks kui peab terve Level3 NOS paagi ära raiskama. Mida veel
Mitmeks päevaks võttis Underground Mode pelamise isu ära jälle 8)
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caur
HV kasutaja

liitunud: 23.09.2003
|
12.12.2003 01:47:24
|
|
|
..hmm..
nendes sõitudes mul probleemi polnud, aga 103'as sõit HAKKAB VAIKSELT ÄRA TÜÜTAMA...
7 ringi.. ja kui esimesks ei saa, sis uuest.. ja uuesti.. uuesti.. uuesti.. uuesti.. uuesti.. uuesti.. uuesti.. ja uuest.. ja uues.. ja uue.. ja uu.. ja u.. ja.. j.. .................
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
12.12.2003 12:33:32
|
|
|
ise olen praegu 58 progressil
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
12.12.2003 13:40:38
|
|
|
kui skyline on täistuuninguga juba..siis stardis gaas põhjas läheb ta kohe esimesex ...103 sõidus kasutage alguses kohe nos ära...ja kui tagant tuleb siis lükka ta unnikusse...head proovimist
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
12.12.2003 14:22:55
|
|
|
Stardis ei lähe täistuuninguga sul Skyline kuhugi. Mingi S2000 ja teine Honda lähvad ette nagu vihiseb. Startisin NOS'iga ja proovisin ette saada.. üks kord pidin terve nosipaagi ära kasutama(level3) et saada neist ette stardis. Jumala müstika
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nemu
HV vaatleja

liitunud: 22.01.2002
|
12.12.2003 14:27:56
|
|
|
| 103 sõiduks sai RSX Civicu vastu tagasi vahetatud ja paari sõidu järel tuli võit ära kah
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BadKris
HV vaatleja
liitunud: 03.12.2003
|
12.12.2003 14:48:47
|
|
|
Mina sõitsin kuni 89-nda sõidununi dodge neoniga (põhimõtte pärast) edasi ei suutnud sellega ja ülejäänud sõidud sõitsin mazda rx7 -mega kuni 114/111 võistlust. siis tegin formati aga unustasin save game-i alles hoida nüüd otsast peale siis
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tobi
HV vaatleja

liitunud: 06.08.2003
|
12.12.2003 15:44:48
|
|
|
103-ndas saab ikka igasuguseid vahvaid asju näha
see oli küll masendav, kui seal 0.03 sekundiga teiseks jäin
_________________ "Maitse asi", ütles kukk ja nokkis sitta |
|
| tagasi üles |
|
 |
laevus
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2003
|
12.12.2003 15:50:06
|
|
|
| mille järgi seal need viimased levelid tulevad? mul oli näiteks 112/111 viimane level ja siis oli läbi, mõnel siin tundub rohkem..
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Negative
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.09.2003
|
12.12.2003 15:56:36
|
|
|
| BadKris kirjutas: |
Mina sõitsin kuni 89-nda sõidununi dodge neoniga (põhimõtte pärast) edasi ei suutnud sellega ja ülejäänud sõidud sõitsin mazda rx7 -mega kuni 114/111 võistlust. siis tegin formati aga unustasin save game-i alles hoida nüüd otsast peale siis |
Mis asja Kuidas sul neid sõite nii palju on??? Mul oli aint 112 ikka...
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BadKris
HV vaatleja
liitunud: 03.12.2003
|
12.12.2003 16:07:43
|
|
|
kuda sul 112 oli ? mul näitas mul tehtud 114 /111 ja kui minna sõitma siis seal oli veel võistlusi aga enne pidi format tulema
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
12.12.2003 17:35:13
|
|
|
| BadKris kirjutas: |
kuda sul 112 oli ? mul näitas mul tehtud 114 /111 ja kui minna sõitma siis seal oli veel võistlusi aga enne pidi format tulema  |
Nüüd pexad sa küll segast.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|