Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  NFS: Underground märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 33, 34, 35  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2003 09:01:38 vasta tsitaadiga

arm2004, kui nüüd olla kavalam siis võiksid sa vabalt selle ümber convertida xvidi või divx formaati ja oleks kohe väiksem icon_lol.gif
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Loom
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2002




sõnum 09.12.2003 13:56:45 vasta tsitaadiga

Selle patchiga on paras jura jah. Töötab vist ainult IEga, lähed sinna lehele ja siis natuke ootad enne vajutamist, kuni tuleb kast, kus küsib, kas usaldad seda softi. Paned yes ja siis vajutad nuppu, peaks ütlema, et Update Available vms ja siis vajutad veel ja tõmbab ära.

P.S. Windowsi reinstall on ikka ülelaskmine, format on midagi muud.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2003 15:10:18 vasta tsitaadiga

KillerXP, oma arvates konvertisingi ümber icon_razz.gif
Algne Fraps'i tekitatud fail oli 1,6GB icon_wink.gif
Aga proovisin mingiks asjaks veel konvertida (ei mäleta kas oli .avi) aga see tuli meeletult kehva kvaliteediga.
Ausaltöelda on see konvertimine ja üleüldse videotöötlus minu jaoks väga uus asi, olen harjunud ainult filme vaatama icon_razz.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2003 16:24:49 vasta tsitaadiga

täitsa pael mida mina täna nägin icon_eek.gif
aiai icon_razz1.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2003 16:29:12 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
täitsa pael mida mina täna nägin icon_eek.gif
aiai icon_razz1.gif


icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.12.2003 16:37:51 vasta tsitaadiga

Segane peast icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2003 16:45:32 vasta tsitaadiga

paar ringi on nullid kah, huvitav kui suured laksud need seina läksid tal icon_confused.gif
ka kolme-neljasajatonnised icon_lol.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kodanik21
HV kasutaja

liitunud: 06.10.2003




sõnum 09.12.2003 17:11:59 vasta tsitaadiga

Kas keegi seletax äkki seda, kuidas saavad mõned 2sek driftiga 300k punkte??? See 119sek värk ei ole üldsegi võimatu, aga 2 (loe kahe) sekundiga icon_eek.gif icon_rolleyes.gif icon_question.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 09.12.2003 17:12:58 vasta tsitaadiga

Kodanik21 kirjutas:
Kas keegi seletax äkki seda, kuidas saavad mõned 2sek driftiga 300k punkte??? See 119sek värk ei ole üldsegi võimatu, aga 2 (loe kahe) sekundiga icon_eek.gif icon_rolleyes.gif icon_question.gif

IMO võimatu, aga tänapäeval on cheate ja trainereid vääga palju...
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caur
HV kasutaja
caur

liitunud: 23.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2003 18:40:43 vasta tsitaadiga

äkki keegi seletax, kuidas te oma *.clp faile näiteks jpg või siis bmp'sse formaadite? icon_redface.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 09.12.2003 19:03:34 vasta tsitaadiga

Regasin ka sinna HV tiimi alla ja ühes rajas ma koguni esimene. Mingis teises teine ja kolmandas kolmas eesti arvestuses. Polegi kõige hullem icon_razz1.gif
_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RudiTurbo
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2003




sõnum 09.12.2003 20:42:23 vasta tsitaadiga

nu krt võtaks, see patch on mingi eriti nilbelt kahtlane, mul ka küsis nüüd seda värki, siis panin check for update, tuli patch available, clickisin veel ja ütles patch installed, siis panin mängu tööle ja jälle, new patch available bla bla bla icon_confused.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 09.12.2003 20:46:40 vasta tsitaadiga

No mul jällegi ei vii see leht kohe mitte kuhugi. IE natuke aega otsib ja siis jääbki valge leht ette.

Kui suur see päts muidu on?


Pidin end ka Sinna regama aga siis avastasin, et GTO ja see bhmotorsports-i database on üks ja sama. Programm ka, millega aegu üles aetakse.

Igastahes 2-el rajal olen isegi esimene icon_eek.gif HV tiimisiseselt 5-l rajal . Ma alles 80/111

_________________
Imperfection is perfect


viimati muutis Mart352 09.12.2003 21:31:01, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RudiTurbo
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2003




sõnum 09.12.2003 21:27:11 vasta tsitaadiga

nu, kohe nigu ma vajutasin, ütles praktiliselt, et installed, aga nu ei mõjunud ju icon_mad.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2003 22:24:44 vasta tsitaadiga

niih, regasin kah sisi ennast bh'sse ära...ja hakkasin radasid uuesti tegema...thumbs_up.gif
EDIT: krt mingi kamm, esimene rada läks ilusti....teisel rajal saan küll eelmisega tunduvalt parema aja, millegipärast see aga ei salvestu...ma juba mitu korda proovinud, isegi shortcut'i jätsin igaks juhuks võtmata...jube imelik....


viimati muutis eix666 09.12.2003 22:40:52, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 09.12.2003 22:35:35 vasta tsitaadiga

Kes veel ei tea, siis käib ka HV sisene võrguspelamine.
Kõigil sooviatel paluks ennast minu msn'i addida.
Enamasti panen sõidud mina kokku, st. et keegi palub,
et sõidaks nüüd...ja mina siis otsin veel paar nägu ning
siis tehakse msn'i vestlus. Seal pannakse juba toad jms paika.

Ootan uusi võistlejaid thumbs_up.gif

Õige teema siis siin -
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=655010

_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DarknezZ
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2003




sõnum 09.12.2003 23:43:15 vasta tsitaadiga

olen ka HinnaVaatluse tiimis seal bhmotors blabla, muhahahaa nimega icon_wink.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laevus
HV kasutaja
laevus

liitunud: 29.10.2003




sõnum 10.12.2003 00:20:18 vasta tsitaadiga

eix666 kirjutas:
EDIT: krt mingi kamm, esimene rada läks ilusti....teisel rajal saan küll eelmisega tunduvalt parema aja, millegipärast see aga ei salvestu...ma juba mitu korda proovinud, isegi shortcut'i jätsin igaks juhuks võtmata...jube imelik....


kas sa refreshi ka ikka vajutasid GTO programmis?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
entusiast
HV veteran
entusiast

liitunud: 08.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2003 01:11:16 vasta tsitaadiga

mitme plaadi peal nfsu on? icon_wink.gif
_________________
JÖUDU!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2003 01:24:04 vasta tsitaadiga

2
P.S. tahtsin panna ainult number "2" posti aga rsk ei lasknud, pean sisu ka postile panema icon_lol.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stepzter
HV veteran
stepzter

liitunud: 11.11.2001




sõnum 10.12.2003 01:51:52 vasta tsitaadiga

RudiTurbo kirjutas:
Mul näiteks LiveForSpeed annab mulle 15-80 FPS aga inimese silmad pidid üldse vastu võtta 25FPS, nii, et filmikaamera näeb neid velgi õigetpidi käimas kauem, kui inimese silmad ;)

Inimese silmade (ja visuaalse taju) reageerimise kiirust ei saa kuidagi kaadrites sekundis mõõta, see 25FPS on lihtsalt hinnang millal liikumine tundub enamvähem sujuv, kuid paranemisruumi on ikka oluliselt. Eriti hull on asi arvutiga tehtud graafikas, kus iga kaader ei kujuta mitte ajavahemiku, vaid konkreetset ajahetke. See NFSU motionblur teeb asja ainult hullemaks, kuna lihtsalt sulatatakse eelmist kaadrit uuega kokku.

Muideks palja silmaga tunsuvad rattad pöörlevat tagurpidi tehisvalguses, kui valgus ei ole ühtlane, vaid vilgub võrgupinge sagedusega.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RudiTurbo
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2003




sõnum 10.12.2003 22:02:28 vasta tsitaadiga

Mul üks siuke küsimus, et kas kunagi võib honda Civic-ule tekkida 6-es käik kui mingi viimase DriveTrain improve teen, praegu nagu akkab natuke ohtlikuks minema enne dragi finisheid, kui tuulde võtan kellelegi, kas autovahetus siis lõpuks on ikkagi halb või kasulik, kuna mulle meeldiks Civicuga lõpuni panna icon_razz1.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 10.12.2003 22:11:45 vasta tsitaadiga

Millalgi peaks see 6-s käik ka tulema. Siis kui esimesed 3-da leveli performance-t saad.

Ise sõitsin Pug 206-ga ja oli ka üsna tihti dragides engine blow. Paar korda pidin autot vahetama mõne parema top speed-iga auto vastu, et drag ära teha.

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2003 22:57:50 vasta tsitaadiga

ma päris tihti autosid vahetasin...pole seal midagi halba...seal näed et mis muutub kui ära vahetad...ja kui paremax midagi muutus siis vahetasin...voot icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 11.12.2003 02:03:44 vasta tsitaadiga

Oot-oot, minu teada osadele autodele POLE 6-käigulist shafti saada. Olgu sul ükskõik, mis performance-pakett saadaval.
Enivei, täna toimusid võrgus vägevad driftraced. Saavutasin oma parima driftiskoori: 74k
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2003 14:30:45 vasta tsitaadiga

Kurat tundub ikka ülikõva mäng,peab ka omale soetama thumbs_up.gif beer_yum.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 11.12.2003 16:24:37 vasta tsitaadiga

Mul vahest just nagu jõuan sinna võrgumängu, enam ühendust ei saa... Siis vaatan Winni nett vapsjee ära.. plää ruuter mingit kerget multiplayer mängu ka siis ei kannata ve. Ei ole praegu SOF2-te peal et proovida, kas kõigiga teeb nii icon_mad.gif
_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2003 20:52:37 vasta tsitaadiga

mis on kõige parem auto icon_question.gif
kas acura rsx icon_redface.gif

_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 11.12.2003 21:05:46 vasta tsitaadiga

Oleneb milleks. Puhtalt kiiruse suhtes julgen pakkuda et Nissan Skyline. Kuigi võibolla on mõni mõne teisega ka paremaid tulemusi saanud.
_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2003 21:13:31 vasta tsitaadiga

ei ole acura...acural on handling suht halb ja aceleration võiks ka parem olla...ise julgen soovitada mazdasid...mõlemaid (eriti rx7) ja skyline IMHO

viimati muutis ppg 11.12.2003 21:14:22, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madis
HV veteran

liitunud: 26.09.2003




sõnum 11.12.2003 21:13:45 vasta tsitaadiga

Drifti jaoks imho Eclipse 8)
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 11.12.2003 21:26:19 vasta tsitaadiga

madis kirjutas:
Drifti jaoks imho Eclipse 8)

Heh. Circuiti, sprindi ja dragi jaoks on parimad valikud Skyline ja RX7. Drifti jaoks on olemas üks ja ainus parim masin: Subaru Impreza.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madis
HV veteran

liitunud: 26.09.2003




sõnum 11.12.2003 21:37:17 vasta tsitaadiga

Impreza oleks jägmine valik mul (sellega sõitsin siis, kui Eclipset polnud).

Igaljuhul 4WD ownib.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 11.12.2003 23:34:32 vasta tsitaadiga

gemini kirjutas:
madis kirjutas:
Drifti jaoks imho Eclipse 8)

...Drifti jaoks on olemas üks ja ainus parim masin: Subaru Impreza.


Skyline owni'b kah mõnel rajal...näiteks 1'mesel.
Subsuga suht raske vastu saada...

_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
BadKris
HV vaatleja

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2003 23:42:29 vasta tsitaadiga

Mulle endale meeldib sõita rx7-mega kuigi natuke pahameelt teeb see, et peaaegu kõik autod on riisid icon_sad.gif peale ühe (dodge neoni aga nu ex see ole usa riis) oleks tahtnud rohkem näha usa muskel rauda muidu lahe mäng nagu ta nooremad osadki.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 12.12.2003 00:37:10 vasta tsitaadiga

Nonii, täna saadi kuuendal rajal 10-ringise driftrace jooksul esmakordselt skooriks 7-kohaline summa! Õnnitlused rekordiomanik Generalile beer_yum.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
General
HV kasutaja
General

liitunud: 10.07.2002




sõnum 12.12.2003 00:45:13 vasta tsitaadiga

kuidas töö,nõnda palk icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 12.12.2003 01:38:01 vasta tsitaadiga

Eino täitsa pekkis! Ma olen Skyline ja easyga kokku peaaegu 30 korda teinud 95. rada. Ja no piixu ei saa läbi icon_evil.gif Need vennad meelega rammivad sisse lihtsalt. Paar toredat olukorda mis on mul tekkinud:

* Sirge, kiirus üle 250kmh. Minu eest sõidab Honda S2000. Äkki, ilma et oleks läheduses olnud autosid, tõmbab Honda kässari põhja. Mina samal ajal draftisin ta taga. Tulemuseks oli minu suurejooneline õhulend ja tema ei kaotanud üldse aega. Lisaks jäin viimaseks.

* Korduvalt on mind rammitud kurvis nii unnikusse et vähe pole. Arvutil on kaval manööver mida ta ohtralt kasutab: üks arvuti jõuab sulle järgi, rammib su purna, teised panevad rõõmsalt mööda ja võidavad.

* Eriti tore on veel kui sillahüppes sind tõmmatakse kasti ja taganttulev pressib su mingisse imespinni, millest väljatulemine võtab 10 seki ja terve sõit peetis.

*Stardis ei saa Skylinega muidu esimeseks kui peab terve Level3 NOS paagi ära raiskama. Mida veel icon_eek.gif

icon_mad.gif Mitmeks päevaks võttis Underground Mode pelamise isu ära jälle 8)

_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caur
HV kasutaja
caur

liitunud: 23.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2003 01:47:24 vasta tsitaadiga

..hmm..
nendes sõitudes mul probleemi polnud, aga 103'as sõit HAKKAB VAIKSELT ÄRA TÜÜTAMA...
7 ringi.. ja kui esimesks ei saa, sis uuest.. ja uuesti.. uuesti.. uuesti.. uuesti.. uuesti.. uuesti.. uuesti.. ja uuest.. ja uues.. ja uue.. ja uu.. ja u.. ja.. j.. .................
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 12.12.2003 01:49:30 vasta tsitaadiga

Cobra[EST] kirjutas:
....icon_mad.gif Mitmeks päevaks võttis Underground Mode pelamise isu ära jälle 8)


Jeah, Online rokib thumbs_up.gif

_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2003 12:33:32 vasta tsitaadiga

ise olen praegu 58 progressil beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif
_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2003 13:40:38 vasta tsitaadiga

kui skyline on täistuuninguga juba..siis stardis gaas põhjas läheb ta kohe esimesex icon_exclaim.gif ...103 sõidus kasutage alguses kohe nos ära...ja kui tagant tuleb siis lükka ta unnikusse...head proovimist beer_yum.gif
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 12.12.2003 14:22:55 vasta tsitaadiga

Stardis ei lähe täistuuninguga sul Skyline kuhugi. Mingi S2000 ja teine Honda lähvad ette nagu vihiseb. Startisin NOS'iga ja proovisin ette saada.. üks kord pidin terve nosipaagi ära kasutama(level3) et saada neist ette stardis. Jumala müstika icon_confused.gif
_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nemu
HV vaatleja
nemu

liitunud: 22.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2003 14:27:56 vasta tsitaadiga

103 sõiduks sai RSX Civicu vastu tagasi vahetatud ja paari sõidu järel tuli võit ära kah
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BadKris
HV vaatleja

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2003 14:48:47 vasta tsitaadiga

Mina sõitsin kuni 89-nda sõidununi dodge neoniga (põhimõtte pärast) edasi ei suutnud sellega ja ülejäänud sõidud sõitsin mazda rx7 -mega kuni 114/111 võistlust. siis tegin formati aga unustasin save game-i alles hoida icon_sad.gif nüüd otsast peale siis
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tobi
HV vaatleja


liitunud: 06.08.2003




sõnum 12.12.2003 15:44:48 vasta tsitaadiga

103-ndas saab ikka igasuguseid vahvaid asju näha icon_biggrin.gif
see oli küll masendav, kui seal 0.03 sekundiga teiseks jäin thumbs_down.gif

_________________
"Maitse asi", ütles kukk ja nokkis sitta
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laevus
HV kasutaja
laevus

liitunud: 29.10.2003




sõnum 12.12.2003 15:50:06 vasta tsitaadiga

mille järgi seal need viimased levelid tulevad? mul oli näiteks 112/111 viimane level ja siis oli läbi, mõnel siin tundub rohkem..
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Negative
Kreisi kasutaja
Negative

liitunud: 18.09.2003




sõnum 12.12.2003 15:56:36 vasta tsitaadiga

BadKris kirjutas:
Mina sõitsin kuni 89-nda sõidununi dodge neoniga (põhimõtte pärast) edasi ei suutnud sellega ja ülejäänud sõidud sõitsin mazda rx7 -mega kuni 114/111 võistlust. siis tegin formati aga unustasin save game-i alles hoida icon_sad.gif nüüd otsast peale siis

Mis asja icon_question.gif Kuidas sul neid sõite nii palju on??? Mul oli aint 112 ikka... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BadKris
HV vaatleja

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2003 16:07:43 vasta tsitaadiga

kuda sul 112 oli ? mul näitas mul tehtud 114 /111 ja kui minna sõitma siis seal oli veel võistlusi aga enne pidi format tulema icon_sad.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 12.12.2003 17:35:13 vasta tsitaadiga

BadKris kirjutas:
kuda sul 112 oli ? mul näitas mul tehtud 114 /111 ja kui minna sõitma siis seal oli veel võistlusi aga enne pidi format tulema icon_sad.gif

Nüüd pexad sa küll segast.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  NFS: Underground mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 33, 34, 35  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.