Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Counter Strike märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 19, 20, 21  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mario57
HV vaatleja

liitunud: 27.06.2009




sõnum 26.03.2010 17:57:00 vasta tsitaadiga

Ollaz kirjutas:
Kas tõesti enam ei viitsi inimesed isegi ühte otsingumootorit nende jaoks avada?
Võiks ise natuke rohkem tööd teha, selleasemel, et siia tulla otsima asja, mille googlist leidmine võtab alla minuti.

http://www.game-monitor.com/search.php?game=cstrike&vars=&country=EE&public=&pg=1
thumbs_down.gif

Kas need on tõesti ainult steamile? icon_wink.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2010 20:40:28 vasta tsitaadiga

mario57, enamus jah. Nonstiimer ei ole ja mõnikord kui mängin siis valin serveri sealt ja ühtegi viga ei ole siiamaani tekkinud. Mul kama kas on steam või mitte, peaasi, et mängida saab.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Garrey
HV vaatleja

liitunud: 02.09.2010




sõnum 02.09.2010 00:51:02 vasta tsitaadiga

Endal hetkel kolm serverit, kuid paar neist vajavad upitamist ehk reklaamimist. Suurem osa ajast mängin ikka oma enda serverites. Samuti otsin ka mõistusega admine(võiks ka steam olla) public serverisse.

Aga muidu IP-d:
212.7.7.78:14000 - ZombieMod
212.7.7.78:28000 - CSDM
212.7.7.78:28888 - Public (Endine iCe)

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tumps
HV kasutaja
Tumps

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2010 02:07:03 vasta tsitaadiga

Eks sa neid admine leiaksid siit ikka vast icon_wink.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AC7
HV kasutaja
AC7

liitunud: 01.12.2009




sõnum 02.09.2010 02:27:00 vasta tsitaadiga

Jah,ma arvan ka. Näiteks minul ei oleks küll midagi selle vastu. Ise ka 4a servereid omand ja admin tihtipeale kuskil olnud(steam loomulikult). Tavaliselt mängin õhtuti mõnda aega kui igav.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
doxboy
HV vaatleja
doxboy

liitunud: 22.08.2006




sõnum 24.09.2010 19:42:36 vasta tsitaadiga

188.92.161.28:27030 - T6ruNET CSDM Server . Tulge pelama siis HV rahvas kh icon_smile.gif beer_yum.gif thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RK2.0
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2007




sõnum 20.12.2010 15:53:51 vasta tsitaadiga

Selline jama, et mäng hakkab laggima iga väikse aja pärast ja tuleb selline error . Keegi teab mis viga on? http://www.mediafire.com/i/?8gbw28fe6su1xcm
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2010 16:02:47 vasta tsitaadiga

Ühenduse viga mingi
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janar!
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2010 00:52:15 vasta tsitaadiga

Kena server, admin paneb mulle slay ja ütleb et ei viitsi oodata, roundi lõpuni jäi 30 sekundit!

Garrey kirjutas:
Endal hetkel kolm serverit, kuid paar neist vajavad upitamist ehk reklaamimist. Suurem osa ajast mängin ikka oma enda serverites. Samuti otsin ka mõistusega admine(võiks ka steam olla) public serverisse.

Aga muidu IP-d:
212.7.7.78:28888 - Public (Endine iCe)
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RK2.0
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2007




sõnum 21.12.2010 14:34:07 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Ühenduse viga mingi

neti ühenduse viga vist jah. Kuidas ma parandan selle vea?
sain korda tegin reinstalli


viimati muutis RK2.0 26.12.2010 13:49:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2010 16:47:41 vasta tsitaadiga

Osad postitused kustutatud

Tuletan meelde, et non-steam serverite reklaamimine keelatud!
Edaspidiste rikkumiste korral määratakse AM-staatus. Loe lähemalt HV wiki :: erijärgud.
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olafpro
HV vaatleja

liitunud: 18.01.2011




sõnum 20.01.2011 22:35:45 vasta tsitaadiga

Niisiis, olen googeldanud, teinud teemasi teistesse foorumitesse ning sealtki pole abi tulnud. Nimelt siis kogen mängu mängides "chocke" tõusu millega kaasneb ka korralik FPS drop. Arvuti on mul täiesti normaalne ning ei ole just täiesti puhas. Olen proovinud erinevaid võimalusi.

-Reinstalle korduvalt
-Videokaardi driveritega mänginud
-"confinguid" muutnud
-FORMAT C

Peale Formatit, asi endiselt eksisteeris, kuigi ma tean, et chocke sõltub internetist milleks on mul DigiTV. Sellepärast ma hakkangi kahtlema, et asi on modemis milleks on Thomson TG748.

2GB RAM
Intel Core 2 Duo @ E4300 1.80 GHz (2CPUs)
ATI 4600 HD 512 / 1024MB (Ei tea täpselt)

Nüüd loodangi siit abi saada, sest vägagi ebameeldiv on mängida nö. "fps dropiga"

Kes asjast VEIDI rohkem teab siis jah, mul rated on paigas (rate 25000;Cl_updaterate 101;cl_cmdrate 101; cl_rate 9999)

Foorumikasutajale Braien334 kasutajale niipalju siis.

Programm GPU-Z

Videokaart
GPU Temp #1 42.5
GPU Temp #2 45

Programm CPU-Z

Protsessor
Core #0 48 / 49
Core #1 48 / 49

Mõlemad tempid on võetud siis kui ei ole mängitud ühtegi mängu etc.


Aitäh, kes vähegi abi pakuvad!

//E: Mul on nimelt tekkinud ka küsimus. Kas programm CPU-Z näitab protsessori ÜLD MHz'e või kehtib see 1. tuuma kohta? Sest mul jookseb MHz'i lahtris 1200 - 1800 MHz. Kui see kehtib mõlema kohta siis on probleem ilmne ( mul on 2 tuuma 1.80 GHz ). Samuti ootan nõuandeid eelmise postitusele. Tänan
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2011 23:05:04 vasta tsitaadiga

Olafpro, CPU koha pealt, kui CPU-Z näitab sellist "ujuvat" MHz, siis suure tõenäosusega sul mingi CPU "säästureziim" BIOS'st lubatud, mis CPU kiirust vastavalt koormusele muudab.
"Core Speed" peaks ikka konstantsena püsima.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olafpro
HV vaatleja

liitunud: 18.01.2011




sõnum 20.01.2011 23:11:17 vasta tsitaadiga

Aga kas see saab kuidagi iseenesest peale minna? BIOSisse mul pole reeglina üldse asja...

E:: Tundub, et asi ongi nii. MSN , Chrome ja sellised igapäevased asjad lahti on 1205.8 / 9 MHz , pannes csi tööle läheb 1800 peale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2011 23:52:16 vasta tsitaadiga

Olafpro, üldiselt kipub see uuema aja raual automaatselt peal olema miskipärast. vt. oma BIOS's veidi Advanced Settings vms juures ringi.
Võtmesõnadeks võiks olla SpeedStep, Power State jne. Ei tohiks olla raske neid leida. Mingi paar erinevat kohta oli mida seadistada sai.

Üldiselt võiks nende paari viimase postitusega ka kuhugi mujale teemasse vabalt kolida, CS-ga pole neil enam eriti seost...

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olafpro
HV vaatleja

liitunud: 18.01.2011




sõnum 21.01.2011 00:16:22 vasta tsitaadiga

No seda ma teen kindlasti, kuid enne formatit mõned kuud varem oli korras, tekkis üleöö lihtsalt. Kuid eks ma suuna järgmised küsimused teistesse alafoorumitesse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõmmik123
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2011 18:55:31 vasta tsitaadiga

Selline küsimus ,et olen näinud ,et serveritel on mingi siuke lisa peal ,et kui kedagi bannitakse siis Tekib inimesele kes sai banni tema folderisse Screen banni hetkest ja selle saab panna Foorumise ülese tõestama enda süütust juhul kui sa seda oled....Minu küsimus mis selle Addoni nimi on ja kus seda tõmmata saaks sooviks isegi seda serverile peale panna.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2011 20:31:41 vasta tsitaadiga

alliedmodsis selline asi olemas. ss_ban vms
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pkillar
HV vaatleja
pkillar

liitunud: 10.01.2009




sõnum 09.02.2011 01:51:27 vasta tsitaadiga

tulge mängima:188.92.161.38:27010

12 slots

maps:inf.nuke,train.dd2 only

mõtlesin et ei hakka igavaid mape üldse panema ,vaatab mis saama hakkab:D

peaadmin:CeuZ
steam:swd411


viimati muutis pkillar 13.02.2011 01:11:28, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2011 16:54:45 vasta tsitaadiga

Mis ime map see drain on?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tyygas
HV vaatleja

liitunud: 17.02.2011




sõnum 17.02.2011 22:29:04 vasta tsitaadiga

pkillar kirjutas:
Nimi: p6lva deathmatch dd2 server by torqservers
IP: 80.79.118.183:18000
Mängukohti: 18
Rentija: torqservers
lisad:dm mod

Muu:tegime siis v2ikse uuenduse serveriga ja tegime sellest deathmatch serveri kuna pub servereid nii palju ja dm pole pea üldse. t2nasest p2evast kui ma selle siia kirjutan siis veel dd2 only pole vaid tuleb homme:D ja paneme veel kindlasti kunagi hiljem ka slotte juurde....
hetkel server veel tyhi aga loodame seda parandada teiege koos:D
info:krisu110
Ma ei saa viimast SC2. Pachi apdeitida 71% ja siis tuleb abort.tekst sealjuures. The patch "pc-battlenet-hdfiles\Support\Battle.net.dll" could not be applied. (MD5 mismatch: expected 0x2FE4E170809E27E16BD727897C52EDC6, actual 0x8DA0B2B0F9B4E1B496D94F4F2BC68410.)(PTCApply_BSDiff failed.) If this problem persists, you may be able to solve it by uninstalling and then reinstalling the game. If you are unable to correct this problem, please contact Blizzard Technical Support. (BNUpdate::PTCApply)

Mida teha?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madex
HV kasutaja

liitunud: 29.03.2005




sõnum 17.02.2011 22:58:17 vasta tsitaadiga

ma arvan et mu pudel läks just katki
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2011 01:08:48 vasta tsitaadiga

Tyygas, alustuseks võiksid proovida installida Counter-Strike.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wad
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2004




sõnum 20.03.2011 17:46:50 vasta tsitaadiga

Panin ka püsti ühe serveri mängimiseks
Public:
cs.n2odnb.com

Edu mängimisel!

_________________
Kaevurite ehitamis, seadistamis, j2lgimisteenused... Linuxi administreerimisteenused... kysi lisa...
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Garrey
HV vaatleja

liitunud: 02.09.2010




sõnum 30.03.2011 00:02:49 vasta tsitaadiga

Tere,
otsin aktiivseid mängijaid/admine public serverisse.
Hea oleks kui oleks varasem kogemus ning et omaks steami.

Kui oled huvitatud, kirjuta mulle PM.

Serveri tabavus on tabatav, ning arvatavasti(ei tea kindlalt veel) kaovad SMS adminnid-VIPid. See siis sellepärast, et oleks parem mängida

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 15.04.2011 15:46:44 vasta tsitaadiga

80.79.115.242:27036
www.war3.ee
on server kus kaua mängida ei saa sest kui mängid üle keskmise hästi siis saad bänni
eile sai miski 10min mngitud seal serveris ja sain 24h ban ja öeldi et kasutan wallhacki
sai jah lastud mõni kord läbi seina mingi tont surnuks aga no mist teha kui radaril oma meest seal suunas polnud ja hääli sealt tuli
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
doxboy
HV vaatleja
doxboy

liitunud: 22.08.2006




sõnum 16.04.2011 21:26:25 vasta tsitaadiga

Avasin siis mõned mänguserverid cs 1.6-le Ip -d : 212.47.212.32:25015 , 212.47.212.32:25016 ja 212.47.212.32:25017 - siia tuleb csdm peale hetkel testin stabiilsust icon_razz.gif
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
19Mart94
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2011 14:22:03 vasta tsitaadiga

Mängija: Nuga
Moviemaker: Mart (Mina)

Kogupikkus: 04:41
Codec: x264
Muusika:
Intro - Metal Gear Snake Eater Main Theme
Fragpart - Rise Against - Savior
Outro - The Score: Cybertron

Kasutatud programmid:
*Sony Vegas Pro 10
*After Effects CS5
*HLAE
*Cinema 4D
*MeGUI
*VirtualDub

Projekti kogusuurus: ~250GB
x264 renderi suurus: 222MB

Download: http://it-tugi.ee/mart/Nuga_The_Movie_by_Mart.mp4
Stream: http://www.sk-gaming.com/video/350037-Nuga_The_Movie
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2011 14:12:56 vasta tsitaadiga

19Mart94 kirjutas:
Mängija: Nuga
Moviemaker: Mart (Mina)

Kogupikkus: 04:41
Codec: x264
Muusika:
Intro - Metal Gear Snake Eater Main Theme
Fragpart - Rise Against - Savior
Outro - The Score: Cybertron

Kasutatud programmid:
*Sony Vegas Pro 10
*After Effects CS5
*HLAE
*Cinema 4D
*MeGUI
*VirtualDub

Projekti kogusuurus: ~250GB
x264 renderi suurus: 222MB

Download: http://it-tugi.ee/mart/Nuga_The_Movie_by_Mart.mp4
Stream: http://www.sk-gaming.com/video/350037-Nuga_The_Movie


Selline küsimus sulle, et mis sa selle videoga öelda tahad? Mulle jäi arusaamatuks igatahes. Kas seda, kui palju rahvast sa jõuad maha tappa ning selleks kulus 250 giga musta materjali või seda, kuidas oskad videosid monteerida? Võibolla oleks mõistlik ka vanus juurde lisada, saaks rohkem aimu taustast ja käeharjutusest.

Mis mulle ei meeldinud oli intro ja tapatalgute vaheline üleminek. Laul hakkas peale imelikust kohast, videos polnud mingit ülesehituse loogikat, ei läinud asi kokku valitud lauluga, kus olid kiiremad ja aeglasemad kohad. Pealkiri ei vasta kuidagi filmi sisule, sest kogu aeg polnud isegi kasutajanimeks "Nuga". Pidanuksid aeglasemad kohad tegema näiteks slow motionis traagilisemaks, kas enda või vastase surma saamine või näitama aeglasel mõnda massiivset tulistamist.
Intro muideks mulle isegi peaaegu meeldis, seal olid vaeva näinud kohati spectate mode'is ringi lendamisega ja kohati tuli huvitavaid nurki.

Arenguruumi on, mõtle välja nüüd, mis sa selle videoga öelda tahad ning proovi veel kätt, sest praegu tundub ainult kõvatamine selle kohta, palju sul või su vanematel raha on erineva videotarkvara soetamiseks.

Parimat,
Mait

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2011 14:13:53 vasta tsitaadiga

Videotarkvara keegi ikka ei jõuaks osta
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2011 16:11:17 vasta tsitaadiga

Ei tea jah, sest ainuüksi AE CS5.5 litsents on 999$ icon_biggrin.gif
Ega Sony Vegas ja Cinema 4D odavamad just ei ole.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
owndyaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2011 19:59:12 vasta tsitaadiga

Ta on üks normaalsemaid moviemakereid aga enam väga ta ei viitsi neid teha (pole aega)
Keegi ei ostaks tarkvara:DD. Piraat ikka.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mana
HV vaatleja

liitunud: 03.07.2011




sõnum 03.07.2011 21:13:19 vasta tsitaadiga

Kas keegi praegu ka veel mängib?

Vahel võiks mängida paar mängu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2011 21:19:33 vasta tsitaadiga

Eesti serverites seda mängu küll ei kannata enam mängida. täiesti haige kuidas igasugu VIP-de ja "osta end adminiks" vidinatega on mäng ära rikutud.

Mingid täiesti lambad ostavad end adminiks ning teevad mis tahavad ja VIP-del on krt teab palju HP ja veel imevirgureid juures.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2011 21:23:07 vasta tsitaadiga

Aga palun mängige siin , ei mingeid vippe ega lambi administraatoreid. Kes tahab selle võin teha aga peab asjalik olema


_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mana
HV vaatleja

liitunud: 03.07.2011




sõnum 03.07.2011 21:26:04 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Aga palun mängige siin , ei mingeid vippe ega lambi administraatoreid. Kes tahab selle võin teha aga peab asjalik olema



Sinu server ?

Ise läksin korra sisse ja täitsa inimtühi ju.

Aga kas keegi täna umbes 22.45 ei viitsiks seal veidi mängida ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2011 21:26:33 vasta tsitaadiga

Jah tühi on kuna korralikke servereid ei hinnata väga. Vahel ikka liigub inimesi.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mana
HV vaatleja

liitunud: 03.07.2011




sõnum 03.07.2011 21:32:35 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Jah tühi on kuna korralikke servereid ei hinnata väga. Vahel ikka liigub inimesi.


Mängid sa ka ise ?

Kui mängid siis täna ei viitsi natukene pelada ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2011 21:37:21 vasta tsitaadiga

võin ka tulla põmst kui asjaks läheb.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2011 21:37:59 vasta tsitaadiga

Mängin. Mis kell siis ?
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mana
HV vaatleja

liitunud: 03.07.2011




sõnum 03.07.2011 21:42:12 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Mängin. Mis kell siis ?


Teem äkki 22.00 siin samas serveris mis sa ennem andsid just.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2011 21:46:44 vasta tsitaadiga

ma kuskil 22.15 tulen
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mana
HV vaatleja

liitunud: 03.07.2011




sõnum 03.07.2011 21:58:56 vasta tsitaadiga

Mina ja Oliverk praegu mängime juba.

On veel kedagi tulemas ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2011 22:16:02 vasta tsitaadiga

ei saa hetkel, top gear on
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2011 10:46:03 vasta tsitaadiga

Päris fun oli, teinekord

EDIT: Täna ka mängumehi oleks ?

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kurat69
HV vaatleja

liitunud: 03.07.2011




sõnum 05.07.2011 17:40:54 vasta tsitaadiga

Tõmmake lihtsalt Source, 1.6 on igavene saaste.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2011 19:35:14 vasta tsitaadiga

kurat69 kirjutas:
Tõmmake lihtsalt Source, 1.6 on igavene saaste.

Asjalik postitus sinupoolt.



Kas täna ka teeks väikse kogunemise serveris ?

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2011 19:36:35 vasta tsitaadiga

Oleks tulija. Pingiga nüüd ka korras olnud 48h ptui ptui ptui
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2011 19:36:51 vasta tsitaadiga

Mis kell ?
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2011 19:38:14 vasta tsitaadiga

kasvõi kohe, õhtu vaba täna
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Counter Strike mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 19, 20, 21  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.