Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  eMule märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 13, 14, 15  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Taun0
HV veteran
Taun0

liitunud: 22.07.2003




sõnum 26.11.2003 20:50:25 vasta tsitaadiga

a kas nendest modidest mingit kasu ka nagu on siis
_________________
www.elektron.ee
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taun0
HV veteran
Taun0

liitunud: 22.07.2003




sõnum 27.11.2003 10:46:37 vasta tsitaadiga

peale seda portidega jamamist ja arvutile restardi tegemist täna hommikul, ei tundu sealt emule'ist enam midagi laekuvat
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raix
Kreisi kasutaja
raix

liitunud: 09.11.2001




sõnum 27.11.2003 10:51:52 vasta tsitaadiga

Installisin endale hiljuti eMule ja Overneti. eMule-ga on asi päris nutune, mitte midagi ei taha tulla, Overnetiga palju parem. Soovitaks hoopis Overneti kasutada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taun0
HV veteran
Taun0

liitunud: 22.07.2003




sõnum 01.12.2003 19:15:55 vasta tsitaadiga

niih, vahetasin elioni välja kaabelühenduse vastu, päris kiire on. Tõmbasin gamespot'ist dungeon siege demo, tuli kohati 250kb/s igatahes lugesin siis emule FAQ eriti targemaks ei saanud, kas keegi oskaks õpetada kuidas saada hi id ?? kui ma ise õieti aru sain siis peab ruuteri settinguid muutma aga mida täpsemalt ??
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2003 23:31:34 vasta tsitaadiga

mul on sama asi. koguaeg ütleb You have low Id, please configure your internet settings.
_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Loom
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2002




sõnum 06.12.2003 10:39:10 vasta tsitaadiga

Port peab lahti olema, siis tuleb ka High ID.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2003 15:57:02 vasta tsitaadiga

ma ei näe suht koht põhjust, miks nii palju kära lowID pärast? mul on kah sama asi ja kunagi ei lähe 700 mega peale yle 48 tunni, ega kiiremini ei saa nagunii, selleks on muud vahendid
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taun0
HV veteran
Taun0

liitunud: 22.07.2003




sõnum 08.12.2003 08:33:42 vasta tsitaadiga

no ma nagu kindlalt tean kindlalt, et ma saaks kiiremini kui mingi 7kb/s downloadida. mul lihtsalt on pordid kinni ainuke asi on mu enda teatmatus seoses nede portide avamisega
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LordVader
Lõuapoolik
Lõuapoolik
LordVader

liitunud: 19.07.2002




sõnum 08.12.2003 09:22:18 vasta tsitaadiga

Taun0 kirjutas:
no ma nagu kindlalt tean kindlalt, et ma saaks kiiremini kui mingi 7kb/s downloadida.


Ega ikka ei saa küll ja see ei soltu yldse eestist. Muidex baiti kirjutatakse suure B'ga.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 6 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taun0
HV veteran
Taun0

liitunud: 22.07.2003




sõnum 08.12.2003 10:18:32 vasta tsitaadiga

LordVader kirjutas:
Taun0 kirjutas:
no ma nagu kindlalt tean kindlalt, et ma saaks kiiremini kui mingi 7kb/s downloadida.


Ega ikka ei saa küll ja see ei soltu yldse eestist. Muidex baiti kirjutatakse suure B'ga.


ei no peaks ju saama, kui mul mõne demo tõmbamisega no nii 500kB/s tuleb
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LordVader
Lõuapoolik
Lõuapoolik
LordVader

liitunud: 19.07.2002




sõnum 08.12.2003 10:31:45 vasta tsitaadiga

Taun0 kirjutas:

ei no peaks ju saama, kui mul mõne demo tõmbamisega no nii 500kB/s tuleb


Mõtled vast ikka 50KB/s, ikkagi ei usu. No tavalisi asju tõmmates üle 2KB/s ei tule millegagi. Vahest hetkeks lööb tõesti
10-20KB/s.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 6 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taun0
HV veteran
Taun0

liitunud: 22.07.2003




sõnum 08.12.2003 11:25:11 vasta tsitaadiga

mul on 1mb cable ühenuds ja usu või ära usu aga on 500kB/sec ja on rohkemgi olnud ja seda kiirust mõtlen ma väljaspool eMule'i ja sellesiseselt on mul vahest 20kB/sec stabiilselt olnud
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
maniakk
HV kasutaja
maniakk

liitunud: 14.11.2002




sõnum 08.12.2003 18:38:27 vasta tsitaadiga

Taun0 kirjutas:
mul on 1mb cable ühenuds ja usu või ära usu aga on 500kB/sec ja on rohkemgi olnud ...

1Mbit/s peaks olema umbes 128kB/s või ma eksin? icon_confused.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taun0
HV veteran
Taun0

liitunud: 22.07.2003




sõnum 08.12.2003 22:12:36 vasta tsitaadiga

maniakk kirjutas:
Taun0 kirjutas:
mul on 1mb cable ühenuds ja usu või ära usu aga on 500kB/sec ja on rohkemgi olnud ...

1Mbit/s peaks olema umbes 128kB/s või ma eksin? icon_confused.gif

sry, on jah st siis 500Kb/8=62,5KB ma ajasin sassi Kb ja KB
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
deusexum
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2002




sõnum 09.12.2003 04:02:12 vasta tsitaadiga

Kas seda juttu ei ole juba mitu korda arutatud:
1. Kellel on Kodu atlas neil on port 113 eks, ja on küll high ID. high ID ja Low ID vahe on selles, et sul on High ID-ga rohkem connectioneid. Downloadi kiirust ei tohiks see otseslt mõjutada.
2. Upload ja download kiirust saab sättida. E-mule ei ole leecherite programm,eks? Sa jagad proportsioonis vastu. Bittorrent põhineb enam vähem samal põhimõttel. Kui download on 50 kb max siis on upload ka mingi 20-30 eks? Kes leechida tahab see tõmmaku IRCu.
3. Overnetist ei tea ma kahjuks midagi, pole olnud vajadust proovida. Tean aint, et see tahab head ühendust. Kes kurdab, et jube aeglane on, see vahetagu 0.30 välja Kademlia (0.40) kliendi vastu, see on kiirem. Edaspidised versioonid tulevad niikuinii juba koos Kademlia arendusega.
4. Ei tasu vinguda, et sealt midagi ei tule. Kannatust peab olema. Muulas on suurim database mida isiklikult olen kohanud. IRC ja torrenti reliisid peavad vastu max. aastakese, muulast leiad asju mis on 3-4 või rohkem aastat tagasi välja tulnud. Ja fake'i on seal 1-500-st.


viimati muutis deusexum 09.12.2003 04:07:14, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deusexum
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2002




sõnum 09.12.2003 04:05:02 vasta tsitaadiga

Taun0 kirjutas:
no ma nagu kindlalt tean kindlalt, et ma saaks kiiremini kui mingi 7kb/s downloadida. mul lihtsalt on pordid kinni ainuke asi on mu enda teatmatus seoses nede portide avamisega


On sul olnud see maksimum kiirus mis välja annab, või tuli see lihtsalt yhelt userilt ühel specific ajahetkel?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taun0
HV veteran
Taun0

liitunud: 22.07.2003




sõnum 09.12.2003 07:32:49 vasta tsitaadiga

Pilt eMule kiirustest, no ma arvan et high ID'ga oleks mul see average downloadrate ikka kõrgem
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2003 08:42:32 vasta tsitaadiga

deusexum, üks ebatäpsus Sinu postis, nimelt lõpeb DL piiramine ära, kui UP on vähemalt 10kB/sec. Kui hästi konfida, siis on võimalik saavutada ka maksimaalne DL, eelduseks muidugi see, et leiad säärase kliendi, kes nii kiiret UP võimaldab. High ID mõte on selles, et laseb tekkida otseühenduse sinu ja teise kliendiga, kellelt sa tõmbad, Low ID korral käib kogu "muusika" läbi serveri ja ühendatakse sind peamiselt High ID'd omavate klientidega.
Overneti kohta oskan vaid niipalju öelda, et mina sellega e-muulaga võrdset tulemust pole saavutanud, samas pole ma ka pro versiooni ega Kademlia't veel katsetanud, seega päris adekvaatset pilti ei oma ...

BTW ... kõik see jutt on ka eespool kirjas seega, kui olete asjast ikka tõsiselt huvitatud, võtke ette ja lugege läbi - tuleb kasuks !

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taun0
HV veteran
Taun0

liitunud: 22.07.2003




sõnum 09.12.2003 09:37:21 vasta tsitaadiga

ma olen seda eMule teemat lugenud küll ja offical FAQ ka aga ikka midagi juurde ei anna. ega ise ka teab mis spets pole aga kas kusgil eestikeelne eMule FAQ ka olemas on ????
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2003 11:55:42 vasta tsitaadiga

Taun0 kirjutas:
ma olen seda eMule teemat lugenud küll ja offical FAQ ka aga ikka midagi juurde ei anna. ega ise ka teab mis spets pole aga kas kusgil eestikeelne eMule FAQ ka olemas on ????

... kui Sa ingliskeelset lugenud oled, mida eestikeelsega siis veel teed ? FAQ ju nii lihtsalt kirjutatud, et kes vähegi sellest võõrkeelest matsu jagab, peaks vabalt kõigest aru saama. Loomulikult juhul, kui võrgundus päris tume maa pole, sellisel juhul tuleb minna kooli või Google'ga sinasõbraks saada ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vidrikjupiter
HV kasutaja
vidrikjupiter

liitunud: 26.04.2003




sõnum 09.12.2003 13:30:42 vasta tsitaadiga

Taun0 kirjutas:
ma olen seda eMule teemat lugenud küll ja offical FAQ ka aga ikka midagi juurde ei anna. ega ise ka teab mis spets pole aga kas kusgil eestikeelne eMule FAQ ka olemas on ????


ühes teises foorumis oli...saada ps, saadan sulle teksti

_________________
andmekaitse ameti arvates normaalne
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wazaa
HV veteran
wazaa

liitunud: 13.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2003 18:49:51 vasta tsitaadiga

Saan serveriga ühendust aga miskipärast ei taha programm minu soovitud asja alla tõmbama hakata, Panin mingi kümme ühesugust asja erineva nimega tõmbama aga ükski ei tule
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vidrikjupiter
HV kasutaja
vidrikjupiter

liitunud: 26.04.2003




sõnum 14.12.2003 17:40:09 vasta tsitaadiga

tsitaat:
muutsin tcp pordi 113, ikka on low id


e-mulega ja koduAdsli otsas, ruuteri taga.
Nagu näha HI-ID täiesti võimalik


_________________
andmekaitse ameti arvates normaalne
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rain69
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2002




sõnum 14.12.2003 19:30:45 vasta tsitaadiga

vidrikjupiter, mis sa tegid seal konfis ,et said high id ->mul on ka ruuteriga ning adsl kodutöö aga mul on kogu aeg low id.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rain69
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2002




sõnum 14.12.2003 19:31:54 vasta tsitaadiga

ja mis sa sinna IP porti panid mis numbri.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vidrikjupiter
HV kasutaja
vidrikjupiter

liitunud: 26.04.2003




sõnum 14.12.2003 19:41:29 vasta tsitaadiga

advanced setup-virtual server

_________________
andmekaitse ameti arvates normaalne
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2003 17:54:52 vasta tsitaadiga

... viimasel ajal rebib kohe kuidagi väga hästi ja stabiilselt.
4 plaaditäit nänni tuli alla ~24h. Ühenduseks ADSL Kodutöö.

... viimase 101min statistika:
http://www.hot.ee/maxxam2000/emule.JPG
... NetGrid stat:
http://www.hot.ee/maxxam2000/stat.jpg

_________________


viimati muutis DigeBeni 16.12.2003 18:20:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vidrikjupiter
HV kasutaja
vidrikjupiter

liitunud: 26.04.2003




sõnum 16.12.2003 17:59:20 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... viimasel ajal rebib kohe kuidagi väga hästi ja stabiilselt.
4 plaaditäit nänni tuli alla ~24h. Ühenduseks ADSL Kodutöö.

... viimase 101min statistika:
http://www.hot.ee/maxxam2000/emule.JPG


mis servus sa elutsed kui küsida tohib?
ja palju sharejaid oli su nänniplaatidel?

_________________
andmekaitse ameti arvates normaalne
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2003 18:05:05 vasta tsitaadiga

vidrikjupiter kirjutas:

mis servus sa elutsed kui küsida tohib?
ja palju sharejaid oli su nänniplaatidel?

... servu nime näed pildilt ja jagajaid oli piisavalt, et seda numbrit tuli ka tiba piirata ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vidrikjupiter
HV kasutaja
vidrikjupiter

liitunud: 26.04.2003




sõnum 16.12.2003 18:10:47 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:

... servu nime näed pildilt


icon_redface.gif näen jah

_________________
andmekaitse ameti arvates normaalne
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
entusiast
HV veteran
entusiast

liitunud: 08.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2003 19:04:01 vasta tsitaadiga

kumb on parem kas + või 0.30d? icon_confused.gif
_________________
JÖUDU!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TzigaLind
HV veteran

liitunud: 12.01.2002




sõnum 16.12.2003 21:18:30 vasta tsitaadiga

Update väljas eMule progele , versioon 0,30e , nimelt mingi sekjuuriti jama
(ja päris tõsine kuulujutu järgi) olla ära fixitud.
BTW Ilgelt lahe ™ mod on tekkinud pawcio,
sel igatsugu kasulikke võimalusi ja asi on ka eri prosedele optimeeritud.
Mul igastahes töötab stabiilselt ja kenaste.

_________________
Piix!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2003 12:59:07 vasta tsitaadiga

panin pordiks 113 ja ei tule midagi. ühendused on jumala nullis.
kas keegi teab mida teha?
mis oli deafult port?

_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vidrikjupiter
HV kasutaja
vidrikjupiter

liitunud: 26.04.2003




sõnum 20.12.2003 14:57:49 vasta tsitaadiga

riaak kirjutas:
panin pordiks 113 ja ei tule midagi. ühendused on jumala nullis.
kas keegi teab mida teha?
mis oli deafult port?


ohhhh....jahhh :S
alustuseks mis ühendus sul?

_________________
andmekaitse ameti arvates normaalne
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t4inas
HV vaatleja

liitunud: 14.12.2003




sõnum 20.12.2003 21:03:02 vasta tsitaadiga

ühenduseks Eliono Äri pakett 1mb, pordid kinni, kurat seda teab mis porti ma kasutama pean nüüd et saada highid??
a muide ühendus on jagatud..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vidrikjupiter
HV kasutaja
vidrikjupiter

liitunud: 26.04.2003




sõnum 20.12.2003 21:42:12 vasta tsitaadiga

t4inas kirjutas:
ühenduseks Eliono Äri pakett 1mb, pordid kinni, kurat seda teab mis porti ma kasutama pean nüüd et saada highid??
a muide ühendus on jagatud..


no uuri-mõni port ikka on lahti
ja kuidas ühendus jagatud on? rooter, ront või mis?

_________________
andmekaitse ameti arvates normaalne
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2003 22:02:07 vasta tsitaadiga

internetiks on vist adsl väike kontor või midagi säärast. muidu on dwnloadi max 64kB/s ja upload on 32kB/s.
vahel on ruuter ja 2 jagajat

_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vidrikjupiter
HV kasutaja
vidrikjupiter

liitunud: 26.04.2003




sõnum 20.12.2003 22:07:17 vasta tsitaadiga

riaak kirjutas:
internetiks on vist adsl väike kontor või midagi säärast. muidu on dwnloadi max 64kB/s ja upload on 32kB/s.
vahel on ruuter ja 2 jagajat


rooteri konfist pead lahti oleva pordi oma arvuti ip-le suunama...vms

mis 2 jagajat icon_rolleyes.gif icon_question.gif

default TCP port 4662

_________________
andmekaitse ameti arvates normaalne
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t4inas
HV vaatleja

liitunud: 14.12.2003




sõnum 20.12.2003 23:02:28 vasta tsitaadiga

vidrikjupiter kirjutas:
no uuri-mõni port ikka on lahti
ja kuidas ühendus jagatud on? rooter, ront või mis?


uurisin.. 53 ja 80 olid lahti.. 53 dns´i jaoks ja 80 web..
ausaltöeldes pole õrna aimugi kuda jagatud. icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vidrikjupiter
HV kasutaja
vidrikjupiter

liitunud: 26.04.2003




sõnum 20.12.2003 23:08:09 vasta tsitaadiga

t4inas kirjutas:
vidrikjupiter kirjutas:
no uuri-mõni port ikka on lahti
ja kuidas ühendus jagatud on? rooter, ront või mis?


uurisin.. 53 ja 80 olid lahti.. 53 dns´i jaoks ja 80 web..
ausaltöeldes pole õrna aimugi kuda jagatud. icon_sad.gif


nojah kardetavasti kui ise ei jaga siis see kes jagab on piisavalt tark et sulle MITTE pordisuunamist teha, et sa ühendust koormama hakkaksid icon_razz.gif
ise olen jagaja rollis ja koorman kah aint öösiti

_________________
andmekaitse ameti arvates normaalne
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oobik
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2003 13:29:05 vasta tsitaadiga

nõnna suht natuke küsimusi minu poolt-
Mis kausta ma pean panema failid, mida soovin välja jagada - kas x:/xxx/emule/download - kui jah, miks ta siis emule jagatud failide all neid ei näita, näitab ainult mingit kolme 20K-st tekstifaili, mis ka seal kaustas on.

nõndaks, mul on hi-id, sai kõik vajalikud pordid lahti keeratud, aga minu soovitud asju ta tõmbama ei hakka, lihtsalt "tiksub" faili allikaid.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vidrikjupiter
HV kasutaja
vidrikjupiter

liitunud: 26.04.2003




sõnum 23.12.2003 17:23:24 vasta tsitaadiga

Oobik kirjutas:
nõnna suht natuke küsimusi minu poolt-
Mis kausta ma pean panema failid, mida soovin välja jagada - kas x:/xxx/emule/download - kui jah, miks ta siis emule jagatud failide all neid ei näita, näitab ainult mingit kolme 20K-st tekstifaili, mis ka seal kaustas on.


preferences-shared directories

_________________
andmekaitse ameti arvates normaalne
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OskarR89
HV Guru
OskarR89

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.12.2003 17:02:14 vasta tsitaadiga

Kuidas ma peaks seda seadistama? mul dial up icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vidrikjupiter
HV kasutaja
vidrikjupiter

liitunud: 26.04.2003




sõnum 26.12.2003 17:04:47 vasta tsitaadiga

malcom kirjutas:
Kuidas ma peaks seda seadistama? mul dial up icon_exclaim.gif


kardan et pole mõtet - või siis pikk sul keskmine dial-up ühendus on?

_________________
andmekaitse ameti arvates normaalne
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OskarR89
HV Guru
OskarR89

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.12.2003 17:10:23 vasta tsitaadiga

tsitaat:

või siis pikk sul keskmine dial-up ühendus on

Sry ma ei saa küsimusest aru. Mis mõttes pikk,et nagu kaua sees püsib ve? icon_neutral.gif
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vidrikjupiter
HV kasutaja
vidrikjupiter

liitunud: 26.04.2003




sõnum 26.12.2003 17:16:03 vasta tsitaadiga

malcom kirjutas:
tsitaat:

või siis pikk sul keskmine dial-up ühendus on

Sry ma ei saa küsimusest aru. Mis mõttes pikk,et nagu kaua sees püsib ve? icon_neutral.gif


jah...
kui pikk on keskmine ajahulk ühe connecti ja disconnecti vahel icon_biggrin.gif

_________________
andmekaitse ameti arvates normaalne
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OskarR89
HV Guru
OskarR89

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.12.2003 17:18:32 vasta tsitaadiga

tsitaat:

jah...
kui pikk on keskmine ajahulk ühe connecti ja disconnecti vahel

No praegu olen 20minni olnud aga eile oli ka 5 tundi järjest sees! Aga ikka tahaks teada kuidas seadistada! Help please
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vidrikjupiter
HV kasutaja
vidrikjupiter

liitunud: 26.04.2003




sõnum 26.12.2003 17:20:32 vasta tsitaadiga

malcom kirjutas:
tsitaat:

jah...
kui pikk on keskmine ajahulk ühe connecti ja disconnecti vahel

No praegu olen 20minni olnud aga eile oli ka 5 tundi järjest sees! Aga ikka tahaks teada kuidas seadistada! Help please


no mis sa siin seadistad-insatlli ära ja lükka käima-vaata mis juhtub. Aga seda et sa sealt mõna asja downloadida kah suudad selles ma kahtlen - liiklus on lihtsalt sedavõrd aeglane

_________________
andmekaitse ameti arvates normaalne
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OskarR89
HV Guru
OskarR89

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.12.2003 17:23:04 vasta tsitaadiga

tsitaat:

no mis sa siin seadistad-insatlli ära ja lükka käima-vaata mis juhtub. Aga seda et sa sealt mõna asja downloadida kah suudad selles ma kahtlen - liiklus on lihtsalt sedavõrd aeglane

No mul praegu tõmbab ühte asja 1kb/s! 55mb on tiritud aga kas kuidagi kiiremini ei saaks?
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vidrikjupiter
HV kasutaja
vidrikjupiter

liitunud: 26.04.2003




sõnum 26.12.2003 17:26:00 vasta tsitaadiga

malcom kirjutas:
tsitaat:

no mis sa siin seadistad-insatlli ära ja lükka käima-vaata mis juhtub. Aga seda et sa sealt mõna asja downloadida kah suudad selles ma kahtlen - liiklus on lihtsalt sedavõrd aeglane

No mul praegu tõmbab ühte asja 1kb/s! 55mb on tiritud aga kas kuidagi kiiremini ei saaks?


tee enda elu ise lihtsamaks http://www.emule-project.net/faq/ icon_razz.gif

_________________
andmekaitse ameti arvates normaalne
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  eMule mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 13, 14, 15  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.