Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Team Fortress 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 42, 43, 44 ... 68, 69, 70  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003




sõnum 29.06.2011 18:39:09 vasta tsitaadiga

mikihiir0 kirjutas:
Mis asi see on muidu ?icon_biggrin.gif ma alles alustasin m2ngimist paar p2eva tagasi , ja ei tea k6iki asju
Kus häda kõige suurem, seal wiki kõige lähem! Näiteks see artikkel.
_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007




sõnum 29.06.2011 18:41:59 vasta tsitaadiga

Mütsi äraandmine on küll helde, aga pigem saab selle vahetada hunnikuks relvadeks, mis algajale rohkem kasulikud.
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZuluXE
Kreisi kasutaja
ZuluXE

liitunud: 25.10.2006




sõnum 29.06.2011 19:01:02 vasta tsitaadiga

On ilma mängu sisenemata kuidagi asju võimalik vahetada?
_________________
Vaata asukohta
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007




sõnum 29.06.2011 19:02:28 vasta tsitaadiga

Ei, serverisse ei pea minema, aga mängu ikka.

Peaks ära mainima, et mitte premium kasutajad ei saa trade'ida. Mis on arusaadav, sest muidu scammitakse kohe ära.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZuluXE
Kreisi kasutaja
ZuluXE

liitunud: 25.10.2006




sõnum 29.06.2011 19:21:10 vasta tsitaadiga

tf2b.com'st on võimalik mänguväliselt kasutajal olevaid asju näha. Ehk on kellelegi abiks thumbs_up.gif
_________________
Vaata asukohta
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikihiir0
HV vaatleja

liitunud: 19.06.2011




sõnum 29.06.2011 20:37:27 vasta tsitaadiga

Tuleks need kõrvaklapid abiks küll icon_smile.gif Kui keegi annaks
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Top S
HV vaatleja

liitunud: 07.10.2010




sõnum 29.06.2011 22:12:09 vasta tsitaadiga

miki lisa Ziim. Steami
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikihiir0
HV vaatleja

liitunud: 19.06.2011




sõnum 29.06.2011 23:22:48 vasta tsitaadiga

Sorri , ma ei saa lisada , Panen Add a friend , aga seal pole mingit lahtrit vms .. Lisa mind kui saad , mikihiir
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.06.2011 12:26:08 vasta tsitaadiga

Eesti server, liituge


_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009




sõnum 30.06.2011 12:48:43 vasta tsitaadiga

19Mart94, oleks nende serververite omanik, keelustaks Spy'd üldse ära icon_biggrin.gif Ei mingit mängulusti nendega. Eelistan olla engineer ja nad pidevalt minu kallal, alles ehitan valmis kohe lõhutud nende poolt ja siis pidevalt backstabivad. Kui olen heavy, siis kah nalja palju, ma ei sure mitte teiste mängijate käe läbi vaid pidevalt tagant noalöökide tõttu. Ja siis jälle oota 15-20sek ning hakka jooksma tagasi sinna kohta, heavy veel nii aeglane kah ja siis kohale jõudes saab jälle nuga kohe. Üsna alatud ja overpowered need spyd ja ainult rikuvad kogu mänguhimu.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.06.2011 12:49:06 vasta tsitaadiga

sai kh peale ära lastud. veidi offlines mässan, siis hüppan kh võrku. icon_biggrin.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
19Mart94
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.06.2011 12:52:20 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
sai kh peale ära lastud. veidi offlines mässan, siis hüppan kh võrku. icon_biggrin.gif


Astu siis kummagist mu serverist läbi, kui mängijakoht vabaneb icon_wink.gif

Spy limiidi panin 1 peale, 1 spy per team.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nuubik
HV kasutaja

liitunud: 02.12.2007




sõnum 30.06.2011 13:02:49 vasta tsitaadiga

Clover kirjutas:
19Mart94, oleks nende serververite omanik, keelustaks Spy'd üldse ära icon_biggrin.gif Ei mingit mängulusti nendega. Eelistan olla engineer ja nad pidevalt minu kallal, alles ehitan valmis kohe lõhutud nende poolt ja siis pidevalt backstabivad. Kui olen heavy, siis kah nalja palju, ma ei sure mitte teiste mängijate käe läbi vaid pidevalt tagant noalöökide tõttu. Ja siis jälle oota 15-20sek ning hakka jooksma tagasi sinna kohta, heavy veel nii aeglane kah ja siis kohale jõudes saab jälle nuga kohe. Üsna alatud ja overpowered need spyd ja ainult rikuvad kogu mänguhimu.

Minuarust sinu põhjused on natuke debiilsed, sest
1. Heavyl on 300(450 medicuga) elu ja kui tiimis on 3-4 heavy-medicu combot, siis pole just kõige lihtsam neid maha saada
2. Engineeri tõeline vastane peabki spy olema, kui spycheckida ei oska, on juba enda probleem.
Ise pooldaks endist 2 spy limiiti ja võibolla piiraks hoopis heavy-medicute arvu(Rohkem soldiereid/demomehi, mis omakorda teeb spycheckimise palju kergemaks)
/rant

Korraldame väikest Cupi uutele mängijatele
http://freshblood.tf2.ee
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 30.06.2011 13:09:38 vasta tsitaadiga

Parim defense spy vastu on Engineer + Heavy, insener ehitab oma asjad üles ja Heavy seisab dispenseri kõrval ja tulistab nii öelda 24/7 . Ise ikka aegajalt mängin sellist heavy ja seda combot maha saada on sigaraske. Ükski spy ligi ei saa ja kui heavy kasutab Nataschat (aeglustab vastaste liikumist) siis on ülejäänud vastased nagu seisavd sihtmärgid kahuri jaoks.
Loomulikult mingi meediku uber koos kellegagi suudab ennast sealt läbi närida.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Daedroth
HV kasutaja
Daedroth

liitunud: 03.02.2008




sõnum 30.06.2011 13:50:36 vasta tsitaadiga

Väga vinks vonks eesti serverid muidu thumbs_up.gif Hetkel asi, mis häirib. Nimelt viskas mind vastastiimi, et tasakaalustada ja hetke pärast oli vanas tiimis omakorda 1 inimene vähem. Üritasin siis tagasi oma vanasse tiimi minna, kui mäng ütles häbi-häbi ja ei lasknud icon_sad.gif Pole mingi pro mängija ka, et peaks n-ö "skilli" teisele poole viima icon_lol.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.06.2011 13:59:22 vasta tsitaadiga

server jah väga norm. norm madistamine käib thumbs_up.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009




sõnum 30.06.2011 13:59:44 vasta tsitaadiga

nuubik kirjutas:

Minuarust sinu põhjused on natuke debiilsed, sest
1. Heavyl on 300(450 medicuga) elu ja kui tiimis on 3-4 heavy-medicu combot, siis pole just kõige lihtsam neid maha saada
2. Engineeri tõeline vastane peabki spy olema, kui spycheckida ei oska, on juba enda probleem.
Ise pooldaks endist 2 spy limiiti ja võibolla piiraks hoopis heavy-medicute arvu(Rohkem soldiereid/demomehi, mis omakorda teeb spycheckimise palju kergemaks)
/rant


Esiteks heavysi pole tavaliselt üle 2 meeskonnas (ma ei tea kas limiit või keegi ei taha neid valida), teiseks minuarust on meedikute limiit kah 2, seepärast ka selliseid kombosi pole just palju ja paljud loobuvadki heavyst kuna pole kedagi kes healiks.
Teiseks, kui ma üksi kuskil ehitan, siis mis takistab spyl tulla ja rahulikult mind maha nottida. Ega ma ei näe ju teda ning ükski turret teda kah ei märka. Ideaalses maailmas oleks muidugi keegi kes minu seljatagust valvaks, aga siin kahjuks eriti paljusi ei huvita mida engineer teeb, kõik on ees sõdimas ja mina olen üksi icon_cry.gif

Või on meil kõik spyd lihtsalt nii osavad, nad suudavad rahulikult su maha lüüa ka kõige hullemas combatis. Nad peaksid ju muutuma nähtavateks kui pihta saavad, aga 15 inimest pommitavad teineteist ühes kohas ja spy suudab ikka kõige selle keskel sulle noa selga lüüa.
Ja overpowered all mõtlesin et healigu sind kasvõi mitu meedikut aga ikka ühe löögiga on heavy kutu. ning see aeg mis kulub respawnimiseks ning tagasi jooksmiseks on min. 30-40sek, oleneb mapist, selle ajaga pole suurt mingit kaitset seal. Heavysi ongi tavaliselt 2 ja spysi kah 2, niiet mis probleem neil pidevalt, igakord kui heavy kohale ilmub ta maha lüüa kohe, ja nii muideks ongi pidevalt. Eile sai piisavalt mängitud.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HellWalKeR
HV kasutaja
HellWalKeR

liitunud: 20.11.2006




sõnum 30.06.2011 14:10:00 vasta tsitaadiga

Clover, ma saan aru, et sa oled uus mängija?
Alguses võib see frustreeriv olla, kuid ise pikalt (ja enamvähem normaalselt) spy mänginu, oskan öelda, et kui engineer on pädev, ei saa seda sentrit kuidagi maha.
Eks see on alguse asi, raske on iga klassiga.

Soovitused:
1) Kui ehitad siis alati jälgi seljatagust - võta asend nii, et oled seljaga vastu seina või vaata iga löögi järel selja taha.
2) Kui läheneb keegi, siis tulista teda oma shotguniga või tao mutrivõtmega. Kui kuulid teda läbivad või ta vastu tulistab on ta oma. Kui mitte siis lase edasi kuni ta sureb.
3) Kui spy on cloaked ja ta uncloakeb, siis tuleb spetsiifiline hääl, mida on võimalik ka madina keskelt kuulda. (vahel on ka kasulik nurgad üle tulistada (või siis toa keskosad, sest ma ise seisan toa keskel alati, keegi ei oska sealt otsida mind mittekunagi icon_smile.gif icon_smile.gif ))
4) Kui ehitad omale kuhugile punkrisse masinad püsti siis tee selline trikk - pane oma teleporteri üks pool kuhugile eemale, sinna kust spyd tavaliselt sisse tulevad. Suuremalt jaolt nad ei suuda vastu panna ning lammutavad selle. See on märguandeks sulle, et spy on lähedal.

Spy limiit võiks ikka 2 peale jääda kuid arutelu on alati teretulnud.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nuubik
HV kasutaja

liitunud: 02.12.2007




sõnum 30.06.2011 14:12:35 vasta tsitaadiga

2 Heavy vastu mul pole midagi, see on igati loogiline, aga eile spioonina vastase baasis seistes oli näha, kuidas 4 heavyt sünkroonis välja jooksid.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009




sõnum 30.06.2011 14:15:10 vasta tsitaadiga

HellWalKeR kirjutas:
ma saan aru, et sa oled uus mängija?

Täpselt.
HellWalKeR kirjutas:
Kui ehitad omale kuhugile punkrisse masinad püsti siis tee selline trikk - pane oma teleporteri üks pool kuhugile eemale, sinna kust spyd tavaliselt sisse tulevad. Suuremalt jaolt nad ei suuda vastu panna ning lammutavad selle. See on märguandeks sulle, et spy on lähedal.

Geniaalne icon_biggrin.gif

Muidu just häiribki see et nad pidevalt mu asju lammutavad. Ja kui jooksed parandama siis tead et ta on kuskil seal ootamas aga teen oma lasud ära pumbaga et ümbrust kontrollida, aga sellel ainult 3 laengut, reloadimine on aeglane ning kui tead et pead kiirustama enne kui asi puruks siis pole aega kaua kontrollida, tavaliselt nii surma saangi engineerina. Tean küll et spy lähedal aga ei suuda teda leida, ning samuti ma ei suuda vaadata kuidas mu ehitised lagunevad icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HellWalKeR
HV kasutaja
HellWalKeR

liitunud: 20.11.2006




sõnum 30.06.2011 14:18:43 vasta tsitaadiga

No siis 2 spyd võtavadki 2 heavyt maha ning järele jääb ainult 2 icon_smile.gif
Kui tiimis on korralik snaiper või korralik spy siis on sel tiimil väga suur üleolek. Korraliku snaipriga tiimis ei jõua pooled vastased sõttagi.

EDIT: Clover, ära lase nurkadesse vaid keskendu sapperile. Tema uncloak aeg on sama pikk kui sinu sapperi eemaldamise aeg. Siis saate taguda üksteist kui asjad korras on.
Ja ära kasuta Frontier Justicet, sellega on keerulisem ning algajale pole krittidest kasu, kui ta on surnud enne kui sentry.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009




sõnum 30.06.2011 14:19:35 vasta tsitaadiga

Üldiselt vihkan jah snipereid sest ka nemad ei lase mängida icon_biggrin.gif aga siin vist ei ole nad nii tublid vms, sest saab küll headshotte kuid mitte nii tihti, spyd häirivad rohkem icon_biggrin.gif

Ma arvasin et Heavydel ikka väiksem limiit, kui aga neid saab olla meeskonnas vähemalt 4 siis palju jah, kuigi tavaliselt neid nii palju pole. Ning kuna minuarust on meedikute limiit 2 siis pole asi nii hull, ilma meedikuta heavy on suht koba.


viimati muutis Clover 03.07.2011 14:29:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nuubik
HV kasutaja

liitunud: 02.12.2007




sõnum 30.06.2011 14:27:16 vasta tsitaadiga

Meedikute limiit pole sugugi 2 (paar päeva tagasi sai sõpradega triplemedicu combot tehtud(2 kordamööda uberdavad, üks jookseb Übersawiga ringi) ning kui ma ei eksi, siis tuli neljas ka veel meiega.

HellWalKeR kirjutas:
No siis 2 spyd võtavadki 2 heavyt maha ning järele jääb ainult 2 icon_smile.gif

Sellepärast ma praegu natuke pahane olengi, et 1 spy ja kari heavysi on platsil icon_smile.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 30.06.2011 16:59:56 vasta tsitaadiga

10-12 mehelises tiimis mis kitsamas alas kaitsmisele pühendunud, võiks vabalt püro olla kes omade seljatagust puhtana hoiab ning kõiki lähenejaid pidevalt kõrvetab.
Isegi seda aegajalt harrastan kui näen et spoonid liialt laiama hakkavad.
Üldse oleks soovitav pidevalt mängu käiku jälgida ja vastavalt vajadusele teinekord enda klassi vahetada.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.06.2011 17:56:53 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Eesti server, liituge



Kellel huvi administraatoriks see visaku steamid ja mis mapid peaks serveris olema

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Team Fortress 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 42, 43, 44 ... 68, 69, 70  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.