|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
28.06.2011 22:24:14
|
|
|
Ei pea just igakord uuesti logima, aga mingi kamm on tõesti.
Avalehel näitab, et sisselogitud, saab vaadata oma teemasid ja puha. Samas foorumisse minnes olen väljalogitud. Järgmisel hetkel olen ka avalehelt väljalogitud.
Edit: See on tõesti peale brauseri restarti. Milegipärast esimesel hetkel näitab, et sisselogitud, aga foorumsse jõudes on väljalogitud.
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
viimati muutis NightStriker 28.06.2011 23:08:52, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
28.06.2011 22:26:02
|
|
|
| olc kirjutas: |
| Miks ma pean end iga kord uuesti foorumisse logima? see püsiv värk on katki? |
sul võibolla midagi ära sätitud brauseris, et peale brauseri sulgemist logimisasjad ära unustab või pole sul see linnuke sisse logimisel kasti tehtud. Mul IE9 ja sellega toimib küll, niiet otsi viga oma arvutist. Telefonis pole samuti kordagi pidand uuesti sisse logima.
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Veskioja
HV vaatleja
liitunud: 07.09.2008
|
28.06.2011 22:26:42
|
|
|
Safariga sain ka alles teise korraga sisse.
_________________ To fight and die for the Hell Brigade! |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
28.06.2011 22:29:34
|
|
|
Mul on välja viskand ainult siis, kui masin kokku jookseb ja brauser HVF's lahti on. Muidu pole küll kordagi mingit jama olnud.
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
waux
HV Guru

liitunud: 01.07.2006
|
28.06.2011 22:33:38
|
|
|
Tubli Tanel ja team.
Aga mis narkopuru bäkraund see on?
pane ikka midagi suvist
|
|
| Kommentaarid: 611 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
505 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yeah1000
HV kasutaja

liitunud: 09.02.2005
|
28.06.2011 22:54:31
|
|
|
Fototehnika, Koduelektroonika ja Autokaubad tab-ide peal klõpsides on "Võrdle hinda" menüüs alati üks valik automaatselt avatud, aga Arvutustehnika tabi peal klõpsides on kõik "võrdle hinda" menüü valikud mitteavatud olekus. Kas see oligi nii mõeldud?
"Pa." sõna seal sorteerimise valikutes on kuidagi imelik (Nimetuse ja Hinna järgi sorteerimise vahel)
Üldiselt on ülesehitus lihtne ja loogiline, aga meenutab liialt laptopid.ee ja arvutikeskuse lehte ilma oranzi abitoonita :p
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
28.06.2011 23:00:40
|
|
|
| NATAS999 kirjutas: |
| olc kirjutas: |
| Miks ma pean end iga kord uuesti foorumisse logima? see püsiv värk on katki? |
sul võibolla midagi ära sätitud brauseris, et peale brauseri sulgemist logimisasjad ära unustab või pole sul see linnuke sisse logimisel kasti tehtud. Mul IE9 ja sellega toimib küll, niiet otsi viga oma arvutist. Telefonis pole samuti kordagi pidand uuesti sisse logima. |
Enne seda muutust ei olnud mingit muret
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
28.06.2011 23:20:44
|
|
|
Kui aus olla, siis ei meeldi kohe üldse see uus kujundus. Hetkel vähemalt Filtrite kasutamine on hetkel suht masendav. Ma alguses ei saanudki aru üldse kuidas see toimib "Otsing" on üleval
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
timothy
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfar
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2010
|
28.06.2011 23:54:47
|
|
|
| trip kirjutas: |
no nupu vajutades tahaks ikka riistvara loetelu näha ja mitte uuesti uudiseid lugeda.
ehk käesoleva variandi asemel midagi sellist (de-est tõlgitud osa lehelt www.geizhals.de ) |
+1
Oleks palju mugavam küll. Ka tädi maalil, kes on windowsiga harjunud
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
106 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
28.06.2011 23:58:03
|
|
|
| timothy kirjutas: |
Meeldib. See pole küll otseselt uue kujundusega seotud, aga olen tabanud end KORDUVALT olukorras, kus tahaks foorumist HV pealehele minna. Väga tahaks et lehe üleval oleks nupp HV pealehele minemiseks  |
Mul on foorumi ribal olnud koguaeg nupp "avaleht"
avaleht, panagalink jne.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajnurm
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.06.2002
|
29.06.2011 00:24:22
|
|
|
Kui ma otsin avalehelt (otsinguga) mingit toodet, siis kuidas ma saan sorteerida tähestiku järjekorras või hinna järgi kasvavalt?
edit: leidsin lõpuks
_________________ Jälestan ja vihkan õpitud abitust! RTFM & UTFG! |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pikkkõrv
HV kasutaja

liitunud: 08.05.2010
|
29.06.2011 02:51:31
|
|
|
Kui kõige muuga võib esmapilgul rahule jääda siis see sisselogimise värk on küll tõeline Kolgata tee proovi, mis brauseriga tahad. Kord oleksid nagu sisse logitud, siis samas jälle välja logitud, ühesõnaga täielik pisike õudusunenägu aga noh uus asi, eks ootame ja vaatame.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
timothy
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihlakas
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2004
|
29.06.2011 09:01:28
|
|
|
| smurfar kirjutas: |
| trip kirjutas: |
no nupu vajutades tahaks ikka riistvara loetelu näha ja mitte uuesti uudiseid lugeda.
ehk käesoleva variandi asemel midagi sellist (de-est tõlgitud osa lehelt www.geizhals.de ) |
+1
Oleks palju mugavam küll. Ka tädi maalil, kes on windowsiga harjunud  |
+1
See oleks tõesti hea lahendus. Kui pikka nimekirja lugedes läheb aega, siis pildi tabad kohe ära.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
timothy
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2003
|
29.06.2011 09:08:26
|
|
|
Mina isiklikult leian nimekirjast palju kiiremini. Pilte ei scanni silm nii kiiresti ära kui teksti.
| Pihlakas kirjutas: |
| smurfar kirjutas: |
| trip kirjutas: |
no nupu vajutades tahaks ikka riistvara loetelu näha ja mitte uuesti uudiseid lugeda.
ehk käesoleva variandi asemel midagi sellist (de-est tõlgitud osa lehelt www.geizhals.de ) |
+1
Oleks palju mugavam küll. Ka tädi maalil, kes on windowsiga harjunud  |
+1
See oleks tõesti hea lahendus. Kui pikka nimekirja lugedes läheb aega, siis pildi tabad kohe ära. |
_________________ www.minuprint.com fototrükk
3dmarket.ee filamendid 3d printerile ja 3d prinditud tooted |
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
29.06.2011 11:39:49
|
|
|
minul ei õnnestunud seal näiteks objektiive otsida ja ka sd kaarte. no mitte ei saand aru kuidas asi käib.
kas alati peab siis sinna otsingusse mingi sõna või tootekoodi sisestama?
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kasparkuld
HV vaatleja

liitunud: 18.05.2011
|
29.06.2011 12:45:36
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
Esmamulje on hea, et mitte öelda Vaaauu.  |
Nõustun jägaja arvamusega täielikult.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
punktiir
HV Guru
liitunud: 20.07.2004
|
29.06.2011 16:49:17
|
|
|
| liiga vähe roosat
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
29.06.2011 20:39:34
|
|
|
| SilQ kirjutas: |
Teiseks, kui valida arvutiriistvara ja näiteks kõvakettad (kogemata) ja minna tagasi Back nupuga siis viskab ta mind kohe HV pea lehele. Võik siis step tagasi olla. |
Kas seda ringi ei annaks teha. Mind jubedalt segab . Hiire peal back nupp ja vajutus viib jälle algusesse, jube tüütu.
|
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
29.06.2011 22:51:29
|
|
|
hakkan ka vaikselt asjast aru saama. nii, et kui on rist siis on valitud ja kui on linnuke siis valimata. olin varemalt teisiti harjunud.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hashi
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
30.06.2011 13:00:57
|
|
|
Eee... teemade taga võiks olla sulgudes vastuste arv nigu muiste. See annaks aimu, kas teema on uus/vana, populaarne või mitte. Prääga mõtle, et kas oled seda teemat eelnevalt juba sirvinud või kuivõrd konkreetne teema teistele huvi pakub. Vbolla oleks ka enesel midagi öelda, kuid tühi-palja teema pealkirja järgi, mis teinekord erineb sisust oluliselt, ei oska midagi arvata. Kas teemal on sõna võetud minut või mitukümmend tagasi ei ütle samuti essugi, vähemaste mulle küll mitte
_________________ Seniks...
---
Hashi |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
risker
HV vaatleja
liitunud: 18.10.2007
|
30.06.2011 13:11:52
|
|
|
| hashi kirjutas: |
Eee... teemade taga võiks olla sulgudes vastuste arv nigu muiste. See annaks aimu, kas teema on uus/vana, populaarne või mitte. Prääga mõtle, et kas oled seda teemat eelnevalt juba sirvinud või kuivõrd konkreetne teema teistele huvi pakub. Vbolla oleks ka enesel midagi öelda, kuid tühi-palja teema pealkirja järgi, mis teinekord erineb sisust oluliselt, ei oska midagi arvata. Kas teemal on sõna võetud minut või mitukümmend tagasi ei ütle samuti essugi, vähemaste mulle küll mitte  |
Vastuste arv võiks ka uudiste juures olemas olla, nii nagu enne oli
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
30.06.2011 13:14:43
|
|
|
| SilQ kirjutas: |
| SilQ kirjutas: |
Teiseks, kui valida arvutiriistvara ja näiteks kõvakettad (kogemata) ja minna tagasi Back nupuga siis viskab ta mind kohe HV pea lehele. Võik siis step tagasi olla. |
Kas seda ringi ei annaks teha. Mind jubedalt segab . Hiire peal back nupp ja vajutus viib jälle algusesse, jube tüütu. |
Mine elfaelektroonika.ee lehele ja katsu seal tootekategooriate puus liikuda. Sa ei või seal iial teada, millisele lehele sind järgmiseks suunatakse . Tüütu ei sobi mitte kohe selle lehekülje toimimise kohta, kuigi lehekülg on vist aastake juba sellisel kujul eksisteerinud.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
30.06.2011 13:25:48
|
|
|
| cdrom kirjutas: |
hakkan ka vaikselt asjast aru saama. nii, et kui on rist siis on valitud ja kui on linnuke siis valimata. olin varemalt teisiti harjunud.  |
Ma eile vaatasin ka et roheline linnuke, ju siis on valitud ja punane rist siis pole valitud. Klikisin otsi ja näidati neid asju, mida ma ei tahtnud
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
30.06.2011 13:49:03
|
|
|
Väga halb. Logo ei sobi uue disainiga kokku ja vanemaid uudiseid ei kuvata. Harjunud nädala lõpus uudiseid korraga lugema, aga enam seda teha ei saa
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
30.06.2011 15:22:42
|
|
|
| risker kirjutas: |
| hashi kirjutas: |
Eee... teemade taga võiks olla sulgudes vastuste arv nigu muiste. See annaks aimu, kas teema on uus/vana, populaarne või mitte. Prääga mõtle, et kas oled seda teemat eelnevalt juba sirvinud või kuivõrd konkreetne teema teistele huvi pakub. Vbolla oleks ka enesel midagi öelda, kuid tühi-palja teema pealkirja järgi, mis teinekord erineb sisust oluliselt, ei oska midagi arvata. Kas teemal on sõna võetud minut või mitukümmend tagasi ei ütle samuti essugi, vähemaste mulle küll mitte  |
Vastuste arv võiks ka uudiste juures olemas olla, nii nagu enne oli  |
See kõik tuleb peagi
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine |
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2korda2
HV kasutaja
liitunud: 19.07.2003
|
30.06.2011 15:34:12
|
|
|
Siit paistab veel 2 probleemi:
1. Kõik menüüpunktid olgu kas suure või väikse algustähega. Ühtemoodi. Praegu jätab koolipoisi mulje.
2. mul on koolist küll päris palju aastaid möödas aga tollal hakkas tähestik A-ga. Ä oli üsna lõpuosas
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
30.06.2011 18:45:08
|
|
|
Ma ei näe ühtegi ülevaadet esilehel...?
_________________ Tunguusia tundraahv |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ThedEviL
HV Guru

liitunud: 13.03.2003
|
30.06.2011 19:17:26
|
|
|
| Mis toimub? Üritan Nvidia ja AMD kaarte samaaegselt otsida, ja ta annab vastuseks tooted puuduvad?
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
30.06.2011 19:19:35
|
|
|
| ThedEviL kirjutas: |
| Mis toimub? Üritan Nvidia ja AMD kaarte samaaegselt otsida, ja ta annab vastuseks tooted puuduvad? |
see jama on juba eelmisest versioonist sees. üle-eelmisega sai mäletamistmööda valida kas "and" või "or" ja siis niimoodi sai otsingu filtri omale parajaks teha.
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ThedEviL
HV Guru

liitunud: 13.03.2003
|
30.06.2011 19:20:49
|
|
|
| NATAS999 kirjutas: |
| ThedEviL kirjutas: |
| Mis toimub? Üritan Nvidia ja AMD kaarte samaaegselt otsida, ja ta annab vastuseks tooted puuduvad? |
see jama on juba eelmisest versioonist sees. üle-eelmisega sai mäletamistmööda valida kas "and" või "or" ja siis niimoodi sai otsingu filtri omale parajaks teha. |
Äitia, nädal tagasi mul seda probleemi ei olnud. Sai lapatud neid koos.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
30.06.2011 20:18:58
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| olc kirjutas: |
| Miks ma pean end iga kord uuesti foorumisse logima? see püsiv värk on katki? |
Mul aitas Chrome puhul cache ja kõikide küpsiste kustutamine. |
Tundub et aitas mind ka see tühjendus. Enam pole logida vaja olnud
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
30.06.2011 21:18:13
|
|
|
Njah, ei meeldi. Mõned asjad siis lähemalt, mis häirivad. Ei istu mulle need tädi Maali stiilis nupud, seda tobedamad need on, et on väike kiri ja suur nupp. Teine halb asi minu arvates on see, et kui varem võtsid arvutiriistvara lahti, siis jäi see komponentide nimekiri alles ja sai kiirelt ühest tootegrupist minna teise peale. Nüüd peab backiga möllama või siis kogu aeg klikkima parent-folderisse ja siis jälle uude alamkataloogi. Ja need pikad nimekirjad toodetest on jubedad, muudkui keri ja keri. Seda rõvedam on, kui toodetel pole pilte juures, on vaid üksikud harvad tootenimetused.
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
01.07.2011 09:15:02
|
|
|
| Dijital kirjutas: |
| Njah, ei meeldi. Mõned asjad siis lähemalt, mis häirivad. Ei istu mulle need tädi Maali stiilis nupud, seda tobedamad need on, et on väike kiri ja suur nupp. Teine halb asi minu arvates on see, et kui varem võtsid arvutiriistvara lahti, siis jäi see komponentide nimekiri alles ja sai kiirelt ühest tootegrupist minna teise peale. Nüüd peab backiga möllama või siis kogu aeg klikkima parent-folderisse ja siis jälle uude alamkataloogi. Ja need pikad nimekirjad toodetest on jubedad, muudkui keri ja keri. Seda rõvedam on, kui toodetel pole pilte juures, on vaid üksikud harvad tootenimetused. |
+1
| jägaja kirjutas: |
| SilQ kirjutas: |
| SilQ kirjutas: |
Teiseks, kui valida arvutiriistvara ja näiteks kõvakettad (kogemata) ja minna tagasi Back nupuga siis viskab ta mind kohe HV pea lehele. Võik siis step tagasi olla. |
Kas seda ringi ei annaks teha. Mind jubedalt segab . Hiire peal back nupp ja vajutus viib jälle algusesse, jube tüütu. |
Mine elfaelektroonika.ee lehele ja katsu seal tootekategooriate puus liikuda. Sa ei või seal iial teada, millisele lehele sind järgmiseks suunatakse . Tüütu ei sobi mitte kohe selle lehekülje toimimise kohta, kuigi lehekülg on vist aastake juba sellisel kujul eksisteerinud. |
Aga hetkel ei ole tegemist elfa lehega. See et kuskil halb on ei tähenda et siin peaks olema. Mina olen ikka saanud aru et uusi asju muretsetakse ja vahetatakse sellepärast ikka et inimese elu lihtsamakas muutuks! Mitte keerulisemaks ja ebamugavaks. Kui oleks nii siis me lõhkus siiamaani kivikirvega puukoorde tekste ja saadaks naaber külla.
|
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
01.07.2011 11:49:20
|
|
|
| SilQ kirjutas: |
| [Aga hetkel ei ole tegemist elfa lehega. See et kuskil halb on ei tähenda et siin peaks olema. Mina olen ikka saanud aru et uusi asju muretsetakse ja vahetatakse sellepärast ikka et inimese elu lihtsamakas muutuks! Mitte keerulisemaks ja ebamugavaks. . |
Mõeldes sellele, et veebileht alles sai uue kuue selga, on esialgu vigade esinemised paratamatus.
Arvestades, et HV lehe näol on tegu IT asjatundjate hallatava teostusega, siis ei lähe ilmselt kaua aega, et hetkel leitavad probleemid saavad kindlasti õige pea ka parendatud.
Pidasin pigem silmas uue saidi (ilu)vigade üle virisemise all silmas, et on üks teine ettevõte oma veebilehega, kes ei ole suutnud siiani toimivat asja luua.
Ise on nad teadlikud sellest, kuid eelmine toimiv lahendus sai emafirma tiiva alla minnes ka sunduslikult uue mittetoimiva kuue.
Paraku olen ise tööl sama ämbri sees, et kuigi alles hiljuti kohalikud IT poisid haldasid asja, nüüd on kogu mansaft Rootsis ja sealt läheb ikka ilmatu aeg, enne kui vigade parandusi tulema hakkab.
Meilide allkirjades on aga igasugu "certified partner" ja muid aunimetusi, HV saidi haldajad saavad kohalikul tasandil mu arvates asjaga ilusti hakkama.
See, kas kellelegi meeldib või ei HV graafiline jm. väljatöötatud lahendus on juba isikus kinni.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
01.07.2011 19:34:42
|
|
|
d3t, filtrid töötavad ju väga hästi - aga seda eeldusel, et tootel on ka omadused määratud. Tootelehel näed ju kas konkreetsel tootel on määratud omadused külge või mitte.
Ku iühel firmal on mitu hinda sisi kontrolli ka konkreetset firma pakkumist. Aegajalt ongi firma hinnakirjas sama toode mitu korda ja erineva hinnaga.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
01.07.2011 19:45:53
|
|
|
misasja järgi otsingutulemusi sorteeritakse? või kuidas neid sorteerida, näiteks hinna järgi?
ma saan tulemusi nagu nime järgi desc
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
01.07.2011 20:08:50
|
|
|
Vaatan, kuulen, et "uus" HV on jõuliselt raadios ja teles
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfar
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2010
|
02.07.2011 01:26:37
|
|
|
| ot: |
| Huvitav, kas HV külastamine on tänu reklaamile kasvanud kah.. Saidi statse näeb kusagilt? |
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
106 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
timothy
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
03.07.2011 11:04:21
|
|
|
timothy, miks parendada ei tohi
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002

|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
03.07.2011 12:26:03
|
|
|
tänud pare<->andajatele
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|