Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  40-ne tunniga progejaks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
keevitaja
AM 10 aastat
keevitaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 28.06.2011 18:32:54 40-ne tunniga progejaks vasta tsitaadiga

http://www.mokisoft.com/

pole paha icon_smile.gif ja lausa osadele tehakse tööpakkumised



viimati muutis keevitaja 28.06.2011 19:03:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2011 18:41:05 vasta tsitaadiga

Mul suurt usku sellese pole icon_biggrin.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keevitaja
AM 10 aastat
keevitaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 28.06.2011 19:02:16 vasta tsitaadiga

oleks mul vaba aega ja üleliigset pappi, siis huvi pärast läheks lausa kohale. tahaks neid tööpakkumisi ja palganumbrit näha!
_________________
Hinnavaatlus ei ole koht arvamuse avaldamiseks!
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2011 19:16:02 vasta tsitaadiga

Miks ma ei imestaks, kui kursus koosneb ülesannetest, kus lahendused on ette antud ja kui kursus läbi on, siis ei oska ikka essugi teha icon_biggrin.gif
_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2011 20:25:52 vasta tsitaadiga

Oleks võrus prooviks järgi isegi
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2011 21:15:07 vasta tsitaadiga

Või siis on kilomeetrite kaupa iseseisvat tööd. Muidu lihtsalt poleks võimalik isegi ühte programmi selgeks saada.
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keevitaja
AM 10 aastat
keevitaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 28.06.2011 21:50:44 vasta tsitaadiga

tegelt on see reklaam eksitav ja tuleks eemaldada. reaalsem oleks 40-ne päevaga saledeks saada icon_lol.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2011 21:55:39 vasta tsitaadiga

40 päeva jooksul antakse tund aega ülesandeid ? icon_smile.gif

ning lõpuks suudada selle läbides kirjutada cmd-s jooksva teksti: hello world icon_biggrin.gif

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KoldK
HV veteran
KoldK

liitunud: 05.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2011 21:11:50 vasta tsitaadiga

Mõnedele inimestele on see reklaam kindlasti väga ahvatlev, aga
kindlasti ei ole reklaami sisu sama.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 06.07.2011 05:43:46 vasta tsitaadiga

smailid ütlevad kõik ära lol
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heintoomas
HV vaatleja

liitunud: 11.07.2011




sõnum 12.07.2011 01:07:44 vasta tsitaadiga

Ma tean seda progemise koolitust küll... igatahes kõvasti efektiivsem kui koolipingis nühkida ja raisata 3 aastat, kus lubatakse sinust IT spets või analüütik ja mitte essugi tegelikult ei oska, kogemus tuleb ikka kellegi käe alt, kes on ise reaalselt tööd teinud, mitte õppejõuks koolis õppinud. Sealt saab igatahes kahenädalaga päris hea põhja progemiseks alla... kui on huvi kõvem põhi alla saada, siis need tüübid aitavad päris kõvasti edasipidi ka. Kursuse sisu on päris bro ja kursusegrupid olevat ka üsna väiksed, et saaks võimalikult efektiivselt kõigiga tegeleda.
thumbs_up.gif

PS! Kellel rahakott puuga seljas võib ju minna 4 päeva õppida ainult C# süntaksit ligi 1000 EURi eest ka ... http://www.koolitus.ee/DesktopDefault.aspx?code=1,15,110,20286,30506 ja
pärast võta veel 5 päeva 1100 EURi eest ASP.NET koolitust http://www.koolitus.ee/DesktopDefault.aspx?code=1,15,110,20286,30557
(IT koolitus, teeb ka üsna head ja pro koolitust, [olen käinud, tean], kuid www.mokisoft.com koolitus ei ole teps halvem, kuid väga hea hinnaga praegu.... Tean seda, et üks põhjus, miks nad nii soodsat koolitust teevad, on ka see, et nad proovivad mõnda andekat arendajat ka endale leida sealt kursakate hulgast)

infoks veel:
üks tüüp sealt kursuse mentorist on olnud ühe maailma suurima finantsportaali arhitektidest ja arendajast.

PSS! Kas teile ei tundu vahest, et Eesti on täis skeptikuid ja virisejaid. A'la, et nii kui kivi õhku viskad ja enne kui see maha jõuab kukkuda, on see juba paksult sülge täis sülitatud. Mingid poliitikud ja ärimehed räägivad krdi eesti nokiast jms.... tegelikult ei toimu enne siin Eestis mitte midagi, kui tekib koostöö ja usaldus.... ja see skepsis ja paranoia kaob...

Sir Ken Robinson ütles hästi: If you are not prepared to be wrong you never come up to something original!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurikre
HV Guru
Laurikre

liitunud: 20.09.2003




sõnum 12.07.2011 01:15:26 vasta tsitaadiga

heintoomas, Teie postitus tundub nagu tellitud lausreklaamina..
Kindlasti 3 aastat v 40h on kasulikum ja sisutihedam. Samuti koolipingis istutud ja aeg ei ole raiskamine vaid kogemuste ja tarkuse kogumise aeg.
Kahe nädalaga ei saa progejaks. Punkt.

Juhiks tähelepanu ,et firmal puudub samuti Koolitusluba.

IT koolitus - on oma hinda väärt. Hinnad enamikus suunatud firmadele mitte eraisikutele.
Lauri Kreutzwald

_________________
Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me icon_smile.gif
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt


viimati muutis Laurikre 12.07.2011 01:48:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2011 01:23:50 vasta tsitaadiga

Huumor. Kas keegi 40 tunniga hiina jaapani vms keelt ei tee selgeks? Hea meelega töötaks giidinda kusagil kaugel kultuursel maal, progremine on nõme töö.
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asjameez
Kreisi kasutaja
asjameez

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.07.2011 02:30:21 vasta tsitaadiga

Lollidelt raha ära võtmiseks tehtud.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heintoomas
HV vaatleja

liitunud: 11.07.2011




sõnum 12.07.2011 03:12:01 vasta tsitaadiga

Laurikre,
Tänud tagasiside eest.

Vabandust, et kooliharidust kritiseerisin (ega ma siis paha pärast)
Natuke vaatamist informatsiooniks-
Teema väline!
http://www.tedxtallinn.org/viive-riina-ruus/
http://www.postimees.ee/225758/tarand-eesti-haridussusteem-on-sisulises-pankrotis/
http://www.ted.com/talks/view/id/66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 12.07.2011 06:31:41 vasta tsitaadiga

Heh millegipärast arvan, et need kes sinna registreerivad on lihsalt kes tahavad teenida 2000 € kuus, aga küsiks kui palju neid kaditaadiest on reaalne huvi asja vastu. Mina isiklikult küll ei suudaks ühtegi tööd väga kaua teha (oleks tõeline piin), mis mulle huvi ei paku, olenemata palga suurusest. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Deadlock
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.07.2004




sõnum 20.07.2011 11:56:08 vasta tsitaadiga

Teach Yourself Programming in Ten Years

The conclusion is that either people are in a big rush to learn about computers, or that computers are somehow fabulously easier to learn than anything else. There are no books on how to learn Beethoven, or Quantum Physics, or even Dog Grooming in a few days. Felleisen et al. give a nod to this trend in their book How to Design Programs, when they say "Bad programming is easy. Idiots can learn it in 21 days, even if they are dummies.

_________________
"Believe you can, believe you can't; either way, you're right." - Henry Ford
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 20.07.2011 12:26:48 vasta tsitaadiga

Ei tea kas peaks kusagile kaebama võltsreklaami pärast. Alles see oli kui Delfist või kusagilt käis läbi, et keskmine progeja bruto on Eestis ~1.8k, 2k kätte on "pisut" üle keskmise, eriti kursuselt kust saab hädavaevu netis tasuta jagatavatest uberbeginner totorialitega võrreldavad teadmised
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2011 15:57:10 vasta tsitaadiga

Alla 2k peaks ikka keskmine olema jah, krdi kehvakesed on eestis ikka palgad. Eriti nii nõmeda töö eest.
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 20.07.2011 15:58:14 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
krdi kehvakesed on eestis ikka palgad
Palju mujal maailmas siis keskmised progejate netopalgad on ka?
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2011 16:24:04 vasta tsitaadiga

Kurat seda teab, aga suvaline teetööline saab soomes rohkem :S masendav
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 20.07.2011 16:28:16 vasta tsitaadiga

Soome kohta ei tea kommenteerida kuid UK's pidavat progejate palk olema ainult paarkümmend protsenti meist kõrgem.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2011 16:40:30 vasta tsitaadiga

25% on selliselt numbrilt juba viisakas edumaa.
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 20.07.2011 16:43:09 vasta tsitaadiga

Suhtarvu poolest pole vahe samas teab mis suur, eriti kui uk's kulub üürile-transpordile jupp maad suuremaid summasid.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 20.07.2011 18:05:30 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Soome kohta ei tea kommenteerida kuid UK's pidavat progejate palk olema ainult paarkümmend protsenti meist kõrgem.


algaja progeja (põmst isegi ei pea oskama progeda, seda õpetatakse firmas kohapeal) pakuti kunagi päris mitmeid aastaid tagasi juba vanas rahas 40k kuus kätte UK-s. Kursakaaslased pidasid kunagi plaani, enamus jäi küll eestisse, aga nii mõnigi läks rootsi jms. Skypes, kus enamus on kõik progejad on keskmine palk ca ~2600€ kuus (kui ma nüüd väga valesti ei mäleta, miski uudis oli hiljuti, kus töötasu oli aastaaruanes jagatud töötajate arvuga icon_razz1.gif ).
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2011 18:30:13 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Noname kirjutas:
krdi kehvakesed on eestis ikka palgad
Palju mujal maailmas siis keskmised progejate netopalgad on ka?

Kõvasti suurem number, kuna selline 1800-2700 euro vahemikus netopalk on tavalisel IT customer support töötajal ja progeja palgatase jääb sest kõrgemale.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 20.07.2011 19:17:14 vasta tsitaadiga

Olete ikka päris kindlad, et jutt käib teil netost ja mitte brutost?
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keevitaja
AM 10 aastat
keevitaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 21.07.2011 12:09:13 vasta tsitaadiga

mul üks tuttav töötab soomes ehituse eelarvestajana ja saab ca 2500 euri kätte. samas tal ei ole haridust ega oma põhjalikke teadmisi ehitusest.
_________________
Hinnavaatlus ei ole koht arvamuse avaldamiseks!
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Subwoof000
HV vaatleja

liitunud: 24.07.2011




sõnum 24.07.2011 09:05:58 vasta tsitaadiga

ehituse peal saab soomes 2500 e
tsitaat:



2500 euri kätte? saagu ikka 65600 euri kätte icon_exclaim.gif

_________________
300w supakas autosse pioneer kõlarid taha ja asi korras icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 24.07.2011 12:10:50 vasta tsitaadiga

Subwoof000 kirjutas:
ehituse peal saab soomes 2500 e
seda töötades 8h päevas 5 päeva nädalas ning ametliku palgalisena?
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keevitaja
AM 10 aastat
keevitaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 24.07.2011 15:59:32 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Subwoof000 kirjutas:
ehituse peal saab soomes 2500 e
seda töötades 8h päevas 5 päeva nädalas ning ametliku palgalisena?


jah, soome firmas.

_________________
Hinnavaatlus ei ole koht arvamuse avaldamiseks!
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2011 17:19:45 vasta tsitaadiga

Soomes keskmine bruto IT suppordile on 2500-2800€
Eestis 900-1000€
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kairikene
HV vaatleja
kairikene

liitunud: 28.05.2007




sõnum 11.09.2012 11:25:46 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif hahaha seda tahaks näha.

Mina olen paar aastat eesti tuntuimate programmeerijate käeall õppimas käinud, ning siiani ei saa ma öelda, et võiksin C# programmeerida nii, et selle eest raha küsida.
Seda õpsi tahaks kohe näha kes mulle selle nii kiiresti selgeks teeb. Materjali on juba niipalju, et ainuüksi selle läbilugemisele kulub mitu korda rohkem aega.

Soome kohta veel. Mu elukaaslane on soomes motorist ning teenib 2000€. 2 nädalat eestis, 2 soomes. st 2 nädalat puhkab. Kui ma ka soome koliksin, siis ilmselt teeks ta 4 nädalat tööd ja saaks 4000€ palka. Muide motoristi paberid saab üsna kiiresti tehtud. Soovitan kõigile, kel eestis midagi teha pole.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2012 16:13:06 vasta tsitaadiga

mis imeloom see motorist on?

ja miks sa siis nii mitu aastat seal parimate programmeerijate käe all põrgatanud oled kui senimaani mitte essugi veel ei oska? (raha küsida saab ka üsna vähese eest juba, lihtsalt kohe ei tasu väga suurt summat küsima hakata)

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2012 16:18:37 vasta tsitaadiga

kas keegi seal käinud kah? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kairikene
HV vaatleja
kairikene

liitunud: 28.05.2007




sõnum 11.09.2012 16:28:58 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
mis imeloom see motorist on?

ja miks sa siis nii mitu aastat seal parimate programmeerijate käe all põrgatanud oled kui senimaani mitte essugi veel ei oska? (raha küsida saab ka üsna vähese eest juba, lihtsalt kohe ei tasu väga suurt summat küsima hakata)


Essuga saan hakkama, aga ei ole endas nii kindel veel, et raha selle eest küsida. icon_lol.gif
Kui juba millegi suure ja vägevaga hakkama saan võin öelda, et oskan.

PHP on praegu mu tass teed. Hiljem vb proovin ka c#'ga raha teenida.

Motorist, laeva mehaanik. Hoiab laevad korras. Täpsemalt ei oska kommenteerida. Pole selle alaga ise näppupidi kokku puutunud. icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2012 16:29:50 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
mis imeloom see motorist on?


EDIT: Nüüd nägin. Väga huvitav eriala tundub.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2012 22:54:17 vasta tsitaadiga

Einoh, motorist ja mehaanik laeval on ikka natukene erinevad mehed. Üks saab tõesti paberid kiiresti tehtud, teine peab aastaid enne pulkade taha saamist õppima icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2012 23:05:59 vasta tsitaadiga

Mõni kursusel käinu võiks nüüd sõna võtta ja olukorda kommenteerida.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  40-ne tunniga progejaks
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.