Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Team Fortress 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 33, 34, 35  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2011 15:17:05 vasta tsitaadiga

Mis see valge kiri üldse on? Ma pole seda kuskil mujal näinud.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
19Mart94
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2011 16:07:14 vasta tsitaadiga

Milline valge kiri? (Kus see esineb)

Edit: Rank kuvamise võtsin maha, statsid on netis nähtaval:
http://paneel.ittgs.eu/bans/tf2/stats
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2011 22:08:42 vasta tsitaadiga

http://www.pcgamer.com/2011/06/26/the-noobs-guide-to-team-fortress-2-part-three/
Edit: haha icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Edit2: Miks on eesti serveris 23 kohta, mitte 24?
Edit3: Kaks map votingut on ka.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 26.06.2011 22:12:40 vasta tsitaadiga

rtv ja nominate oleks boss
muidu on päris lõbus vahelduseks eestlastega pelada icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2011 22:16:46 vasta tsitaadiga

Mhmh, map voting oli eile veidi vigane. Üks versioon oli veel see, et küsis "Kas tahad mängida seda mapi järgmisena..." mis oli veidi vigane. Pigem võiks olla sedasi, et raundi alguses saavad esimesed inimesed nominate'ida map'e pikast nimekirjast (kõik official mapid võiks olla), limiit on umbes 5. Roundi lõpu poole hakkab hääletamine.

Rtv on oleks ka 5+

Muide, kes tahab, võib lisada: http://steamcommunity.com/profiles/76561198004218192


viimati muutis Dude . 26.06.2011 22:18:49, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
19Mart94
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2011 22:18:18 vasta tsitaadiga

SinineSiil kirjutas:
http://www.pcgamer.com/2011/06/26/the-noobs-guide-to-team-fortress-2-part-three/
Edit: haha icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Edit2: Miks on eesti serveris 23 kohta, mitte 24?
Edit3: Kaks map votingut on ka.


Mõlemad asjad peaks parandatud olema peale mapivahetust. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2011 22:48:25 vasta tsitaadiga

Ma olen kah se F2P nubito kes on esi kolmikus pidevalt. Mis kuradi raketiteadust seal ikka vaja. Heavy võttes 1-2 killi teed 100% enne kui sured, kui just spy ära ei stabi : D Spy-ga ma küll mängida ei oska tõesti, Cloake-i peale lükates stabida ei anna jah ? Või kuidas se süsteema tõõtab, enne võtad vastasteami mehe kuju ja siis Cloack ja siis tiksud seljataha clock maha ja kibekähku mats ära ja tagasi cloacki ? nurgataha ja otsastpeale ?!? weee
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2011 22:54:43 vasta tsitaadiga

Kui cloak nuppu vajutad, siis läheb kõigepealt selleks veidikene aega - all nurgas on näidatud, kui täielikult cloaked oled. Ammot korjates saad seda cloak'i juurde (kuigi mitte kõigi kellade puhul). Ja sellega oled täielikult nähtamatu (kui otsa saab), sind on näha ainult siis kui sind vaenlane laseb või kui vastasele sisse põrkad.

Kui cloak on peal saab vahetada disguise'i aga mitte midagi muud teha ei saa.

Kindlat strateegiat ei ole, viise mängimiseks on palju - eriti tänu erinevatele kelledale.

Ise olen cloak & dagger vend enamasti. Disguise pm koguaeg peal, vastastele lähenedes cloak peale. Siis istun natukene ja kogun cloaki, jälgides olukorda. Kui paras hetk on kätte jõudnud, siis võtan vennat ükshaaval maha seljatagant. Siis cloak peale ja liigun edasi.

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.06.2011 22:59:32 vasta tsitaadiga

Sestap peabki 1 püro kõikse aeg valvel olema ning omade seljatagust kaitsma.
Samamoodi oleks soovitav kaitsta oma meedikuid...

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2011 23:09:49 vasta tsitaadiga

Hmm, praegu üritan sinna Eesti serverisse saada ja koguaeg kickib connectimise lõpus välja slot reservation'i tõttu... :/ Väga ebameeldiv on see joinimine. Sain aru, et see võeti välja - selle vastu pole midagi, et admin vajadusel mõne mängja välja kickib.
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.06.2011 23:16:07 vasta tsitaadiga

Algajatele inseneridele veel üks soovitus - 1) ära toppige omi kahureid kõiki teineteise kõrvale, nad võetakse 1 überiga korraga maha, 2) kaitse formatsioonis olles (nt. Dustbowl, Goldrush, Badwater Basin jne), katsuge võimalusel 'dispencer' panna nii, et heavy saaks tolle kõrval seista nagu kuulipilduja.

... ja mäng on kohe lõbusam. thumbs_up.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
19Mart94
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2011 23:51:31 vasta tsitaadiga

Dude . kirjutas:
Hmm, praegu üritan sinna Eesti serverisse saada ja koguaeg kickib connectimise lõpus välja slot reservation'i tõttu... :/ Väga ebameeldiv on see joinimine. Sain aru, et see võeti välja - selle vastu pole midagi, et admin vajadusel mõne mängja välja kickib.


Hetkel on nõme Slot Reservation peal. Homme kirjutan selle asemele parema plugina.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2011 00:10:50 vasta tsitaadiga

19Mart94 kirjutas:
Dude . kirjutas:
Hmm, praegu üritan sinna Eesti serverisse saada ja koguaeg kickib connectimise lõpus välja slot reservation'i tõttu... :/ Väga ebameeldiv on see joinimine. Sain aru, et see võeti välja - selle vastu pole midagi, et admin vajadusel mõne mängja välja kickib.


Hetkel on nõme Slot Reservation peal. Homme kirjutan selle asemele parema plugina.

Väga hea. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 27.06.2011 00:32:12 vasta tsitaadiga

Täna oli väga fun thumbs_up.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2011 00:35:32 vasta tsitaadiga

Mulle need Custom mapid EI istu üldse, mängin mingis offical mapidega servus koguaeg. Mingit muhedat strateegiat üldse ei saa aretada neis, mõttetu andmine käib, healida kah raske pole nurke ega midagi. Demoman kah olla ei saa sama asja pärast, mingit kohta ei teki kus 2 rühma, 1 ühel ja teine teiselpool annavad tinunni ja siis loobid pomme. ja healid we mida iganes, se ongi põhi kaihv. : p
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalle78
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2005




sõnum 27.06.2011 00:38:01 vasta tsitaadiga

mingi kahtlane asi on

õhtuti iga server kuhu joinin saan disconnecti 1 minuti jooksul, päeval saab pelada normilt :S
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2011 00:39:28 vasta tsitaadiga

kalle78, päeva-õhtu teema on kahtlane, aga muidu aitab disconnectide vastu see: http://www.youtube.com/watch?v=a8YiopTocPk
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kazzka
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2010




sõnum 27.06.2011 00:52:51 vasta tsitaadiga

Õhtu otsa juba see VAC staff mängimist nussinud. Saab mingi 3 minta mängida ja jälle viskab mängust välja.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2011 01:03:24 vasta tsitaadiga

kazzka, vb sama probleem, mis mu eelmises postituses. VAC pole mind ennem välja visanud.
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2011 01:31:59 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Algajatele inseneridele veel üks soovitus - 1) ära toppige omi kahureid kõiki teineteise kõrvale, nad võetakse 1 überiga korraga maha, 2) kaitse formatsioonis olles (nt. Dustbowl, Goldrush, Badwater Basin jne), katsuge võimalusel 'dispencer' panna nii, et heavy saaks tolle kõrval seista nagu kuulipilduja.

... ja mäng on kohe lõbusam. thumbs_up.gif

Ja veel, kui panete teleporteri lõppu, siis parema klikiga saab seda suunda muuta, kuhu vaatad teleportides. Pidevalt vaatan seina kui telepordin
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2011 01:40:39 vasta tsitaadiga

Uute mängjate jaoks võib vast parimad noob videod ka ülesse otsida, siin seerias esimene päris hea:


Link



Link
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
19Mart94
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2011 10:15:00 vasta tsitaadiga

SinineSiil kirjutas:
19Mart94 kirjutas:
Dude . kirjutas:
Hmm, praegu üritan sinna Eesti serverisse saada ja koguaeg kickib connectimise lõpus välja slot reservation'i tõttu... :/ Väga ebameeldiv on see joinimine. Sain aru, et see võeti välja - selle vastu pole midagi, et admin vajadusel mõne mängja välja kickib.


Hetkel on nõme Slot Reservation peal. Homme kirjutan selle asemele parema plugina.

Väga hea. thumbs_up.gif


Leidsin netist ühe taolise plugina, nagu ma ise oleks koodinud. Pean ootama, kuni server full, siis saan proovida, kuidas toimib icon_smile.gif
Peaks olema nii:
Serveris on 25 slotti, 1 on hidden, et ei näitaks "Server is full", kui admin connectib, siis kickib kõige suurema pingiga mängija ning laseb adminil serverisse saada. Nb! 24 slot on max, sellest rohkem mängijaid ei saa olla icon_smile.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 27.06.2011 10:18:46 vasta tsitaadiga

19Mart94 kirjutas:
SinineSiil kirjutas:
19Mart94 kirjutas:
Dude . kirjutas:
Hmm, praegu üritan sinna Eesti serverisse saada ja koguaeg kickib connectimise lõpus välja slot reservation'i tõttu... :/ Väga ebameeldiv on see joinimine. Sain aru, et see võeti välja - selle vastu pole midagi, et admin vajadusel mõne mängja välja kickib.


Hetkel on nõme Slot Reservation peal. Homme kirjutan selle asemele parema plugina.

Väga hea. thumbs_up.gif


Leidsin netist ühe taolise plugina, nagu ma ise oleks koodinud. Pean ootama, kuni server full, siis saan proovida, kuidas toimib icon_smile.gif
Peaks olema nii:
Serveris on 25 slotti, 1 on hidden, et ei näitaks "Server is full", kui admin connectib, siis kickib kõige suurema pingiga mängija ning laseb adminil serverisse saada. Nb! 24 slot on max, sellest rohkem mängijaid ei saa olla icon_smile.gif

ja eesmärk on sellel mis? et admin saab priorteedi kõrgeima pingiga tüübi ees? imo kui sa adminimise eesmärgil ei connecti, siis admin võiks samahästi teiste mängijatega samal pulgal olla, mitte, et mingine tüüp tuuakse sellepärast ohvriks. ei räägi endast, kuna ping oli armsalt 5ms mängus thumbs_up.gif, küsiks veel, et mis op sys peal sul see server jookseb?

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
19Mart94
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2011 11:26:05 vasta tsitaadiga

limp kirjutas:
19Mart94 kirjutas:
SinineSiil kirjutas:
19Mart94 kirjutas:
Dude . kirjutas:
Hmm, praegu üritan sinna Eesti serverisse saada ja koguaeg kickib connectimise lõpus välja slot reservation'i tõttu... :/ Väga ebameeldiv on see joinimine. Sain aru, et see võeti välja - selle vastu pole midagi, et admin vajadusel mõne mängja välja kickib.


Hetkel on nõme Slot Reservation peal. Homme kirjutan selle asemele parema plugina.

Väga hea. thumbs_up.gif


Leidsin netist ühe taolise plugina, nagu ma ise oleks koodinud. Pean ootama, kuni server full, siis saan proovida, kuidas toimib icon_smile.gif
Peaks olema nii:
Serveris on 25 slotti, 1 on hidden, et ei näitaks "Server is full", kui admin connectib, siis kickib kõige suurema pingiga mängija ning laseb adminil serverisse saada. Nb! 24 slot on max, sellest rohkem mängijaid ei saa olla icon_smile.gif

ja eesmärk on sellel mis? et admin saab priorteedi kõrgeima pingiga tüübi ees? imo kui sa adminimise eesmärgil ei connecti, siis admin võiks samahästi teiste mängijatega samal pulgal olla, mitte, et mingine tüüp tuuakse sellepärast ohvriks. ei räägi endast, kuna ping oli armsalt 5ms mängus thumbs_up.gif, küsiks veel, et mis op sys peal sul see server jookseb?


Jah, selle eesmärk ongi, et Admin saab kõrgema prioriteedi kõrgeima pingiga tüübi ees. Miks? Sest Admin on kindel mängija, mitte ühekordne läbiastuja, tavaliselt on ikka 1 mängija, kellel ping 100+, teistel alla 30 jne. Muidugi, nõustun sellega, et ohvriks toomine pole parim variant, kui on midagi paremat välja pakkuda, lase aga tulla ja kui sobib, teen ära, seda ka eriti ei taha, et alati oleks 2 slot vaba serveril ning kui Admin connectib, siis 1 slot vaba ning kui tavamängija lahkub siis jääb jälle 2 slot adminile...

Debian 6.0.1 64Bit (Ehk siis Linux)
Kernel: 2.6.33-zen3
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2011 13:42:40 vasta tsitaadiga

Uutele omanikele üks tip:

Library - paremklipp TF2 peal - Properties - Set Launch Options
ja sinna võib kirjutada: -window -noborder -novid

-novid võtab ära alguses oleva Valve logo ja siis ülejäänud teevad mängust window versiooni, aga ilma ääreta. Seega alt-tab jms asjad toimuvad automaatselt. Kuigi Steam'is on in-game browser olemas, siis tihti saab kiiresti muid asju teha pika respawni ajal.

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2011 14:17:44 vasta tsitaadiga

Noh oldfags, kuidas on kui valatakse newfagidega yle laxust? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2011 14:20:13 vasta tsitaadiga

Oma põhi serverites olen ainult paari tüüpi kohanud, kes paistavad uued mängjad olema. Eks kõik uued ronivad kuskile kokku ja mängivad omaette. Polegi mõtet hakata nendesse Valve enda serveritesse ronima.
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 27.06.2011 14:31:35 vasta tsitaadiga

Kapitan kirjutas:
Noh oldfags, kuidas on kui valatakse newfagidega yle laxust? icon_biggrin.gif
http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=1951627 icon_biggrin.gif
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alec
HV kasutaja
alec

liitunud: 26.02.2003




sõnum 27.06.2011 15:31:39 vasta tsitaadiga

Mängisin selles eesti serveris. Esimest korda hakkas sniperdamine korralikult välja tulema. Enne seda oli ikka suht random. Paistab, et ping on päris tähtis

Jälle satuvad ette demomanid kes oskavad väga kiiresti oma granaadiheitjast tulistada. Endale demo ei meeldi nii et trikke ei tea. Kas on tegemist mingi reload makroga?

_________________
You win again, gravity!
C-4 can make a dull day fun
there are very few problems that can't be remedied with the proper application of explosives
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HellWalKeR
HV kasutaja
HellWalKeR

liitunud: 20.11.2006




sõnum 27.06.2011 16:12:40 vasta tsitaadiga

Demomanil on 2 erinevat relva - granaadiheitja, millel on 4 granaati ja stickybomb launcher, millel on 8 pommi. Suhteliselt kiiresti lendavad välja küll.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxsimiljo
Kreisi kasutaja
maxsimiljo

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2011 16:25:22 vasta tsitaadiga

Muidu tore mäng, aga miks mul server listi refreshides ühtegi servut ette ei tule? Mingied filtreid nagu ei paista olevat peal.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 27.06.2011 16:34:09 vasta tsitaadiga

maxsimiljo kirjutas:
Muidu tore mäng, aga miks mul server listi refreshides ühtegi servut ette ei tule? Mingied filtreid nagu ei paista olevat peal.

mul sama teema, õnneks favoriitisin serverid, mida tihedalt kasutan ära

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2011 16:35:57 vasta tsitaadiga

Mitu korda refreshimine ei aita?
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalle78
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2005




sõnum 27.06.2011 16:41:18 vasta tsitaadiga

mis selle eesti serveri nimi on, e tähe all ainult 5 serverit
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 27.06.2011 16:59:39 vasta tsitaadiga

Dude . kirjutas:
Mitu korda refreshimine ei aita?

proovisin nii heaga, kui kurjaga, ei aidanud midagi icon_lol.gif pärast seda uuendust ja f2p minekut ei vunka, või siis tõesti valve serverid, kust ta seda infot kougib ei taha vastata.

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
19Mart94
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2011 17:02:06 vasta tsitaadiga

kalle78 kirjutas:
mis selle eesti serveri nimi on, e tähe all ainult 5 serverit


Pigem annan IP: 195.222.13.110:27000
Nimi: Estonian TF2 Server by Mart - 2n00b4u
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.06.2011 17:05:59 vasta tsitaadiga

Kui serverite- või lemmikute list peale Steami startimist tühjad peaksid olema, ei maksa seepeale kohe ära minestada - pane Steam kinni ja stardi uuesti. 99.99% juhtudel ilmuvad kadunud andmed nagu nõiaväel tagasi. thumbs_up.gif

Endal ikka nii kord paari päeva jooksul seda ette tuleb...

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 27.06.2011 18:02:00 vasta tsitaadiga

Tirisin ka endale selle, ikka väga tore mäng thumbs_up.gif
Kuid nüüd on mingi kala sees. Alguses sain ilusti mängida, mingit probleemi polnd. Kui uuesti tahtsin mängida siis laadis serverisse ära aga seal tuli kohe kiri et connection lost ja disconnectib 20 sec pärast. Peale seda tegin restardi ja nüüd ei leia enam ühtegi serverit üles. thumbs_down.gif icon_sad.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2011 18:03:46 vasta tsitaadiga

Disconnect error võib olla Elioni kasutajatel. Vb siis tuleb see serveri asi ka. Siin igatahes lahendus:


Link
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 27.06.2011 18:23:14 vasta tsitaadiga

Elion on aga see õpetus ei aita mind. icon_sad.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxsimiljo
Kreisi kasutaja
maxsimiljo

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2011 18:24:25 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Kui serverite- või lemmikute list peale Steami startimist tühjad peaksid olema, ei maksa seepeale kohe ära minestada - pane Steam kinni ja stardi uuesti. 99.99% juhtudel ilmuvad kadunud andmed nagu nõiaväel tagasi. thumbs_up.gif

Endal ikka nii kord paari päeva jooksul seda ette tuleb...

Steami restardi peale ei tulnudki. Tänud, aitas. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2011 18:24:59 vasta tsitaadiga

crazyxman kirjutas:
Elion on aga see õpetus ei aita mind. icon_sad.gif

Portide avamine võib ka aidata. Speedtouchil peaks juba "Steam games" vms pordid olemas, tuleb ainult ära port forwardida


viimati muutis Lovvi 27.06.2011 19:14:15, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2011 18:26:06 vasta tsitaadiga

Ruuterile restarti / reseti proovisid? Vb googel aitab, kui ehk teistel on sama probleem.
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HellWalKeR
HV kasutaja
HellWalKeR

liitunud: 20.11.2006




sõnum 27.06.2011 18:41:04 vasta tsitaadiga

Võimalik lahendus
Otsige rida Intrusion detection system keelamine ja UDP timeout 0
Endal oli sama probleem ning see aitas.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pro
HV kasutaja

liitunud: 03.05.2004




sõnum 27.06.2011 19:19:51 vasta tsitaadiga

kes utleks mulle mone eesti serveri
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
19Mart94
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2011 19:21:23 vasta tsitaadiga

pro kirjutas:
kes utleks mulle mone eesti serveri


195.222.13.110:27000 - Estonian TF2 Server by Mart - 2n00b4u

Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 27.06.2011 19:34:24 vasta tsitaadiga

keegi modedest võiks selle kasvõi esimesse posti kirjutada, et leidmine oleks lihtsam... praegu iga neljas post küsib seda...
_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 27.06.2011 19:59:26 vasta tsitaadiga

limp kirjutas:
keegi modedest võiks selle kasvõi esimesse posti kirjutada, et leidmine oleks lihtsam... praegu iga neljas post küsib seda...
jah, ma eile otsisin pea 10 minutit IPd thumbs_up.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
19Mart94
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2011 20:47:02 vasta tsitaadiga

Täna lisandub veel üks server, sest see on koguaeg täis - rahvas tahab mängida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxsimiljo
Kreisi kasutaja
maxsimiljo

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2011 20:59:48 vasta tsitaadiga

19Mart94 kirjutas:
Täna lisandub veel üks server, sest see on koguaeg täis - rahvas tahab mängida thumbs_up.gif

thumbs_up.gif thumbs_up.gif Just üritasin 10 minti sisse saada, siis andsin alla.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Team Fortress 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 33, 34, 35  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.