|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
06.06.2011 12:59:42
|
|
|
Kahju.
Minule tuli tagasimakse müüja kontolt.
Mõtlesin, et eBay on lahke ka oma kuludest ostjakaitset teostama, aga vast mitte.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
06.06.2011 14:00:36
|
|
|
Vahel nad maksavad ka oma vahenditest.Viimased aastad on minu põhiline kahjum moodustunud katkiste, kirjeldusele mittevastanud asjade tagasisaatmine.
Mõni kuu 40-60€ tagasisaatmiste eest pole just tore maksta.
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
07.06.2011 23:05:28
|
|
|
| Vajaks natukene nõu! Kuidas nüüd käituda, tundub, et olen saamas tünga 60€ ringis. Ebay näitab, et pakki pole posti pandud ja varsti 3 nädalat täis, postitamise kohaks on pandud UK. Müüa kirjadele ei vasta. Ometi tal. sirka 50 100% tagasidega komentaari aga tundub, et müüjal oli plaan panna 6 sarnast eset korraga müüki, et siis raha uttu tõmmata. Kui Paypalis refund teha kas on siis väikegi lootust raha tagasi saada või kirjutan selle summa korstnasse?
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
07.06.2011 23:11:09
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
| Vajaks natukene nõu! Kuidas nüüd käituda, tundub, et olen saamas tünga 60€ ringis. Ebay näitab, et pakki pole posti pandud ja varsti 3 nädalat täis, postitamise kohaks on pandud UK. Müüa kirjadele ei vasta. Ometi tal. sirka 50 100% tagasidega komentaari aga tundub, et müüjal oli plaan panna 6 sarnast eset korraga müüki, et siis raha uttu tõmmata. Kui Paypalis refund teha kas on siis väikegi lootust raha tagasi saada või kirjutan selle summa korstnasse? |
tee paypalis, ebayd koti.
soovitav on liigutama hakata, sest aeg hakkab varsti täis tiksuma
Mina sain ebayga viimati hakkama, aga summa oli näruselt väike ja ebay ise veel teavitas, et võibolla ei pruugi kaupa saada.
Raha kanti paari päeva pärast yle ja kaup saabus ikkagi 30 päeva pärast, kuigi myya oli ebayst kustutatud
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
07.06.2011 23:26:02
|
|
|
| pois11, sinu puhul ma ei tea, aga endal oli sarnane käitumine müüja poolt, kus polnud märget, kirjadele ei vastanud ja imekombel oli asi küllaltki kiirelt postkastis. Müüja pole tänaseni vastanud ja kirja saatmisest on ligi 2 nädalat. Aga case algata kindlasti, ära ootama jää.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
08.06.2011 00:54:48
|
|
|
Tõesti ei saa aru miks peab mingi 20 päeva pärast pretensiooni avama.Minimaalne mõistlik oleks alates 35. päevast.
Praegu UK pakid tulevad mulle mingi 2 nädalat ja Hiina 20-40 päeva tavaliselt.
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
08.06.2011 01:06:19
|
|
|
| soodent kirjutas: |
| Tõesti ei saa aru miks peab mingi 20 päeva pärast pretensiooni avama. |
Maksad raha ära ja 3 nädala jooksul pole pakki teele pandud, jätadki niisama? See "mark as dispatched" on seal põhjusega.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
08.06.2011 01:25:13
|
|
|
Osa müüjaid ei märgi seda saatmist ära ebay all ära.Milleks tõmmelda, kui 45 päeva on aega.90% juhtudel tulevad euroopast pakid 25 päevaga.
Ma olen ise saatnud pakke mis jõuavad 20 päevaga euroopasse.Mõttetu paanika.
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
08.06.2011 01:55:46
|
|
|
endal UK pakid viimasel ajal tulnud 2-2.5 nädalaga, kolme pole ammu enam välja venitanud. aga täna tuli üks pakk Hiinast 10 päevaga, tavalise airmailiga
seda "saadetud" mitte-märkimist olen ka ise kohanud. et jah, kuskil 30.-35. päeval tasuks teema algatada.
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
08.06.2011 11:20:49
|
|
|
kiire mure.... kuskohast ma swedis leian need 4 digits mis paypal mulle saadab?
Tänud ette.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mais
Piiratud kasutaja

liitunud: 11.10.2010
|
08.06.2011 11:23:03
|
|
|
| võtas-uxu kirjutas: |
kiire mure.... kuskohast ma swedis leian need 4 digits mis paypal mulle saadab?
Tänud ette. |
Konto väljavõte ja selgituse alt.
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
08.06.2011 11:31:18
|
|
|
pljätt, ei leia nohh...
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
08.06.2011 11:35:32
|
|
|
| võtas-uxu kirjutas: |
pljätt, ei leia nohh...  |
paypal su kontolt natuke raha võttis? otsid selle makse välja kontoväljavõtte alt ja selle infos sisaldub ka see number
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
08.06.2011 11:44:38
|
|
|
| võtas-uxu, vaata broneeringu alla
|
|
| Kommentaarid: 717 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
571 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
08.06.2011 11:56:16
|
|
|
already.... sain lõpuks hakkama, tänud kõigile
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
09.06.2011 19:50:42
|
|
|
eBay on tõsiselt alla käinud, õieti paypal. Kaks viimast tehingut (ostu ebayst) võttis paypal minu kontolt raha (üle €1000), ei kandnud raha müüjale vaid hoidis kuu aega enda käes ja kandis minu kontole tagasi. Põhjendati sellega et ei meeldinud minu krediitkaart (üks oli Swedbanga ja teine SEB oma). Vähe sellest et oksjon nurjus, on müüja ka väga tige ja arusaamatuses, ning ennast ajab närvi selline huiamine. Ehki ma hakkan taipama. eBayl on üle 50 miljont kliendi. Paypal on eBay oma. Kui huiad, oletame 100 000 klienti ja tuhat euri nägu, siis on sul 10 miljonit euri koguaeg tasuta käes mida saad jälle omamoodi keerutada ja kasutada.
Saksa televisioonis oli lausa saade sellest kuidas paypal kotib kliente ja nende arveid kinni hoiab. On isegi kohtusse antud aga kaotatud sest paypali kasutamise tingimused on kavalasti tehtud ja raskesti mõistetavad
isiklikult ootan asendajat eBayle ja paypalile
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
09.06.2011 20:56:09
|
|
|
| liiv kirjutas: |
isiklikult ootan asendajat eBayle ja paypalile |
http://www.paypal-eesti.maksed.net/elioni-e-ost-uus-internetimakse-voimalus
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
09.06.2011 21:01:07
|
|
|
| tsitaat: |
isiklikult ootan asendajat eBayle ja paypalile
|
Miks kasulikku ärimudelit muuta?
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
09.06.2011 21:14:24
|
|
|
Ma arvan, et vaadates milliseid protsente ebay/paypal tehingute pealt teenivad pole neil vajadust mingit 1000€ kinni hoida kasumi saamiseks.
Nad ujuvad niikuinii rahas.Eraisikust müüjana kaotada neile mingi 13% keskmiselt müügi pealt on ikka mega kirves.
Kusjuures minu arvates õige, et raha kinni hoitakse juhuks kui müüja on petis- saab ostja äkki raha tagasi...
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
11.06.2011 12:54:54
|
|
|
Minul oli kah kogemusi tüübiga kellel oli üle 200-ja positiivse Ebays, ning varemgi saanud positiivseid sama kauba eest, ning kui ta pani uuesti 10x müüki ostsin kah 200£ eest... Mida aga ei saanud oli kaup, võtsin ebay-ga ühendust tegin nende teema läbi seal ja siis tüüp "refundis" raha mõni päev hiljem, kuid mida nädal hiljem paypal siiski ei tunnistanud ja lõpetas refundi. Ebay alt võttes näis kõik ok olevat, et olen refundi saand ja kõik.
VÕtsin kätte helistasin ebaysse, ning siis sai rattad käima alles, ning ca nädal hiljem ebay maksis mulle ise raha tagasi paypali. Kokku ostu sooritamisest kuni raha tagasi saamisest läks umbes 40-45 päeva.
Õpetuseks, kui midagi tundub ikka olevat 50% turuhinnast odavam või ikka sigaodav siis reaalselt sellist asja saada pole
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
11.06.2011 15:12:59
|
|
|
mul tuleb juba enne 100€ piir ette eBay kohapealt. parem maksan rohken ja saan mugava garantiiga jubina Eestist.
üle selle peab juba 5000+ pos. kommentaari olema, et üldse kaaluma hakkaksin
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
11.06.2011 19:11:04
|
|
|
| Ma olen ka üle 1000€ asju sealt ostnud, ent see rikub närvid tõsiselt ära.Sain ühe kalli kaamera, mis ei näidanud elumärke ja vaidlesin ja arutasin müüja ja ebayga mingi kuu aega...Pärast kaotasin vaid tavapärase tagasisaatmise 30€.
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
13.06.2011 10:24:27
|
|
|
| Kui kärmelt üldjuhul "tsaina rahvavabarrigist" pakk kohale lendab. 2 nädalat, on vist palju unistada?
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel^^
HV kasutaja

liitunud: 24.10.2009
|
13.06.2011 12:25:36
|
|
|
| 3 nädalat on tulnud juba UKst käekella rihmad.. väike pakk, ei tea kuidas nüüd nii kaua tulnud on, pole ikka kohal veel, teil ka uk pakid hilinenud viimasel ajal?
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
13.06.2011 12:32:10
|
|
|
| Mihkel^^ kirjutas: |
| 3 nädalat on tulnud juba UKst käekella rihmad.. väike pakk, ei tea kuidas nüüd nii kaua tulnud on, pole ikka kohal veel, teil ka uk pakid hilinenud viimasel ajal? |
viimaste minu tellimuste keskmine aeg 2-3 nädalat. Aga osad on hakanud kiiremini pakke kätte saama.
ma tegin täna 2 ostu uk-st. Loodan, see saan nädalaga kätte, aga eriti usku pole
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rai2
HV vaatleja
liitunud: 18.05.2004
|
13.06.2011 12:36:09
|
|
|
Hong Kong -posti 07.06 täna postkastis
UK - posti(märgitud, 9-ndal makstud) 11.06 täna postkastis
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
13.06.2011 15:22:20
|
|
|
mida see location peaks tähendama?
... ja kas pakk eesti jõudnud või?
Spoiler 
viimati muutis villu70 13.06.2011 15:38:25, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
13.06.2011 16:47:43
|
|
|
mul oli viimati saatjaks pandud Chaina
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Patsaan
HV kasutaja
liitunud: 21.04.2010
|
14.06.2011 15:44:47
|
|
|
Ega kellelgi pole soovi osta paypal dollareid?
Müügil siis $76.38 USD
(ehk siis €51.47 EUR)
Msn on mul : aasorg@hotmail.com
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AKE
HV kasutaja
liitunud: 02.04.2009
|
14.06.2011 18:11:54
|
|
|
Igaks petteks hoiatan, et täna tuli taas üks petukiri, saatja notice@personal.paypal.com ja tekst, et We are sorry to inform you that your PayPaI Account has been suspended. A high number of failed login attemps have been recorded on your online account. As a security measure we hat to temporarily suspend your account. To restore your account we have attached a form to this email. Please download the form and fallow the instructions on your screen.
bla bla bla ja siis oli kaasas mingi attachment, mida loomulikult avada ei tohi. Kes samasuguse kirjakese leiab, läkitage forwardiga spoof@ebay.co.uk aadressile.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
fgth
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.08.2004
|
16.06.2011 23:36:53
|
|
|
| keegi nbastore.com-st tellimisega on kursis
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Confector
HV kasutaja
liitunud: 01.08.2009
|
17.06.2011 17:50:00
|
|
|
| AKE kirjutas: |
Igaks petteks hoiatan, et täna tuli taas üks petukiri, saatja notice@personal.paypal.com ja tekst, et We are sorry to inform you that your PayPaI Account has been suspended. A high number of failed login attemps have been recorded on your online account. As a security measure we hat to temporarily suspend your account. To restore your account we have attached a form to this email. Please download the form and fallow the instructions on your screen.
bla bla bla ja siis oli kaasas mingi attachment, mida loomulikult avada ei tohi. Kes samasuguse kirjakese leiab, läkitage forwardiga spoof@ebay.co.uk aadressile. |
Kirjaveadki juba sees, mis ära reedavad. Kas PayPal meili sees pärisnime ei kasuta ?
Blizzardi spämkirjadel on see heaks näiteks.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
17.06.2011 18:11:57
|
|
|
| Confector kirjutas: |
| Kas PayPal meili sees pärisnime ei kasuta ? |
Kasutab ikka.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
17.06.2011 19:08:49
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Mihkel^^ kirjutas: |
| 3 nädalat on tulnud juba UKst käekella rihmad.. väike pakk, ei tea kuidas nüüd nii kaua tulnud on, pole ikka kohal veel, teil ka uk pakid hilinenud viimasel ajal? |
viimaste minu tellimuste keskmine aeg 2-3 nädalat. Aga osad on hakanud kiiremini pakke kätte saama.
ma tegin täna 2 ostu uk-st. Loodan, see saan nädalaga kätte, aga eriti usku pole  |
12.07 tellisin ja täna käes
Kork on vist postinduses kadunud
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
17.06.2011 19:39:44
|
|
|
eelmine reede pandi minu väike UK pakk posti (telefoni hoidja+laadija autosse) ja kolmapäeval sain asja kätte. päris kiire tegelt.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Absona
Lõuapoolik

liitunud: 17.09.2008
|
19.06.2011 13:48:24
E-bayst tellimine |
|
|
On üks toode, mis maksab ümmarguselt 33 dollarit ehk 23€ kopikatega. Eesti tollimaksuvaba määr on 22€. Seega kauba hind läheb 1€ üle ja peab maksma käibemaksu.
Kas on võimalik kuidagi niimoodi välja nihverdada, et ei peaks maksma mingeid makse?
Uurisin natukene ja on veel mingi lisatingimus, et eraisikult (kolmandast riigist)-eraisikule on tollimaksuvaba määr 45€. On see tõsi ja kas see õigustab (sellesmõttes, et läbi e-bay tellimine on ikka eraisikult eraisikule, kui saatja on eraisik)?
_________________ Veebilehed, veebiprogrammeerimine, veebilahendused
Erinevad rakendused ja skriptid. |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
21.06.2011 19:50:48
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| Mihkel^^ kirjutas: |
| 3 nädalat on tulnud juba UKst käekella rihmad.. väike pakk, ei tea kuidas nüüd nii kaua tulnud on, pole ikka kohal veel, teil ka uk pakid hilinenud viimasel ajal? |
viimaste minu tellimuste keskmine aeg 2-3 nädalat. Aga osad on hakanud kiiremini pakke kätte saama.
ma tegin täna 2 ostu uk-st. Loodan, see saan nädalaga kätte, aga eriti usku pole  |
12.07 tellisin ja täna käes
Kork on vist postinduses kadunud  |
midagi kahtlast on teoksil. mul kõige "vanem" tellimus shipiti 15.06 Lõuna-Koreast ja täna tuli pakikutse (järgi pole veel käinud ja asukohamaad pole märgitud, aga midagi muud lihtsalt ei saa olla - 2 pakki shipiti eile UK'st ja need ometi kohal ei saa olla )
pakid sorteeritakse juba lennukis ära ja toll on kollektiivpuhkusel - nänn lennukist otse autosse ja padavai saaja poole teele
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amdfan
HV Guru
liitunud: 23.06.2002
|
21.06.2011 22:58:33
|
|
|
Kuna endal puudub kogemus, siis edastan järgmise mure. Tuttav ostis ebayst ekslikult ühe asja ja jõudis juba läbi Paypali ka makse teha. Palus siis tehingu tühistada ning tuli vastus, et pole probleemi.
Müüja poolt oli algatatud ebays keiss ja oli meilile tulnud "resolution center" link.
Aga seal on valik:
| tsitaat: |
I accept the seller's request to cancel this transaction.
You should only accept the cancellation request if you haven't paid yet or you've already received your refund from the seller. If you haven't received your refund, contact the seller
|
Müüja oli väitnud, et peab seal lingil nõustuma, aga samas seda infot lugedes peaks müüja ennem ikkagi raha tagasi ju kandma!?
|
|
| Kommentaarid: 362 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
330 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
21.06.2011 23:43:32
|
|
|
enne nõudku ikka refundi jah. kui on müüja juhis vs eBay/Paypal juhis, siis alati uskuda ikka viimast varianti ja toimida selle järgi.
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
22.06.2011 22:35:45
|
|
|
sain uk-st täna järjekordse paki. 14 tellitud, täna käes ja seda mööda maad tulnud pakk
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mar6
HV veteran
liitunud: 20.11.2003
|
24.06.2011 23:59:40
|
|
|
| Kui klient saadab mulle panga arvele raha oma inglise naeltes, siis kas see saabub mulle panka naeltes või muutub see automaatselt eurodeks? Või mismoodi see teise valuuta vastu võtmine käib?
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
25.06.2011 00:38:26
|
|
|
| mar6 kirjutas: |
| Kui klient saadab mulle panga arvele raha oma inglise naeltes, siis kas see saabub mulle panka naeltes või muutub see automaatselt eurodeks? Või mismoodi see teise valuuta vastu võtmine käib? |
Igasugune võõras valuuta peaks laekuma sinu pangaarvele sinu valuutas (Eestis € ikka), kuid valuuta konventeerimisega läheb mingi pisike osa kaduma + võib saaja kui ka saatja pank selle teenuse eest tasu võtta.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
28.06.2011 00:29:18
|
|
|
Üllatav, et Ebay.de all on ikka veel võimalik müüjatel välistada paypal makseviisina.Vanasti oli ebay.co.uk all ka see nii.
Ei viitsinud jälgida täpset kirjeldust ja nüüd hakka mingi mõttetu pangaülekandega tegelema.
Müüja kirjutas, et saadab kontoandmed mulle ja email alla tuli kontodaten: tühjus... tühjus ja nüüd vaikib ja ei vasta.
Pole see sakasa ebay ka lollidest lage...
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
28.06.2011 13:14:35
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
| Vajaks natukene nõu! Kuidas nüüd käituda, tundub, et olen saamas tünga 60€ ringis. Ebay näitab, et pakki pole posti pandud ja varsti 3 nädalat täis, postitamise kohaks on pandud UK. Müüa kirjadele ei vasta. Ometi tal. sirka 50 100% tagasidega komentaari aga tundub, et müüjal oli plaan panna 6 sarnast eset korraga müüki, et siis raha uttu tõmmata. Kui Paypalis refund teha kas on siis väikegi lootust raha tagasi saada või kirjutan selle summa korstnasse? |
Tegin refund ja nädala pärast oli juba 62€ tagasi mu panga kontol. Kuidagi kerge vaevaga käis asi. Paar kasutajat on tagasisideks nüüdseks ka pannud, et pakki ei saanud ja refundiga raha tagasi ei saanud, õnneks ise ei jäänud rahast ilma.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
28.06.2011 13:48:44
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
sain uk-st täna järjekordse paki. 14 tellitud, täna käes ja seda mööda maad tulnud pakk  |
ma sain 18. (laupäeval) UK-st ostetud paki kutse kätte 22. (teisipäeval) ja eelmisel pühapäeval ostetud 2 pakki (üks tähitud, teine tavaline) toodi eile hommikul koju kätte.
maru kiireks see asi läinud. äkist suvisel ajal posti koormus kukub nii hullusti, et kõik liigub nii kiiresti? (kuigi ei mäleta, et eelmisel suvel nõnda nobedalt oleks asjad liikunud)
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Voyage
HV Guru
liitunud: 07.01.2004
|
28.06.2011 14:36:53
|
|
|
| 10.10.10 kirjutas: |
| mar6 kirjutas: |
| Kui klient saadab mulle panga arvele raha oma inglise naeltes, siis kas see saabub mulle panka naeltes või muutub see automaatselt eurodeks? Või mismoodi see teise valuuta vastu võtmine käib? |
Igasugune võõras valuuta peaks laekuma sinu pangaarvele sinu valuutas (Eestis € ikka), kuid valuuta konventeerimisega läheb mingi pisike osa kaduma + võib saaja kui ka saatja pank selle teenuse eest tasu võtta. |
Kui sul just ei ole avatud vastavas valuutas kontot (praegusel juhul siis inglise naelad). Kui on vastava valuutaga konto olemas, siis laekub raha sinna
|
|
| Kommentaarid: 826 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
655 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
28.06.2011 15:53:22
|
|
|
Kes iganes siin särke jms. tellis Guernseyst, siis tuli minu pakk kohale ilma igasuguse köhimiseta 5 päevaga.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
28.06.2011 21:14:06
|
|
|
Krt vaja maksta paypal-s 1 asja eest. paypal kontol piisavalt pappi.
Vajutan poes siis paypal linki ning seejärel saan
| tsitaat: |
| To complete this payment, add a debit or credit card to your PayPal account. |
Et ei sooviks tühja maksta virtuaalkaarti eest kui toda nagunii vaja pole.
Mingi võimalus ilma kaarti lisamata ka makse ära teha?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Daedroth
HV kasutaja

liitunud: 03.02.2008
|
01.07.2011 14:45:00
|
|
|
Mõtlesin, et teeks ka paypali konto ära, kuid uurin esmalt asja natuke. Kui ma selle valmis saan, kas ma peaksin põhimõtteliselt kohe saama näiteks raha Steamile kanda jms?
Hakkasin accounti ka tegema ja tekkis kohe küsimus.
Spoiler 
Kaart näeb põhimõtteliselt selline välja ja need 3-4 numbrit, mis ta tahab, peaksid vist need olema? Kaardi tagapool ma mingeid numbreid ei näe. Visa electron käib ka rahade ülekandeks/makseteks?
Ja ehk loll küsimus, ega mingit ohtu pole, kui ma enda selle panganumbri seal sisse toksin ja tünga hiljem ei saaks
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|