Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Õllevaatlus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 202, 203, 204 ... 290, 291, 292  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kui palju kulutad keskmiselt käsitööõllele kuus?
Ei kuluta sentigi!!!!
46%
 46%  [ 69 ]
<10€
28%
 28%  [ 43 ]
<30€
17%
 17%  [ 26 ]
<70€
4%
 4%  [ 7 ]
>70€ - ükski uus õlu ei jää maitsmata!
1%
 1%  [ 2 ]
>200€ tavalisele suurtootjate õllele
2%
 2%  [ 3 ]
hääli kokku : 150

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 20.06.2011 20:05:07 vasta tsitaadiga

sain nüüd mahti, et veel üks punk IPA ära juua ja seekord jahedalt - 8-10C
ja hoopis parem kui soojalt icon_biggrin.gif

väga hea lõhna ja üldise maitsebuketiga õlu thumbs_up.gif
keele tagumisele osale jääb greibimahlale omane mõrkjus paariks minutiks

http://beeradvocate.com/beer/profile/16315/39435

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 20.06.2011 20:08:04 vasta tsitaadiga

libe, ära jama. Keegi võib kogemata karvad silmamunadele kasvatada.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2011 20:10:52 vasta tsitaadiga

jõin ükspäev mingit Punk Õlu, maitses nagu Ziguli.. sama tootja ka. Suht halb. Vähemalt mitte nii vesine kui tavaõlled (premm, rock, orikas)
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 20.06.2011 21:22:41 vasta tsitaadiga

flameas kirjutas:
jõin ükspäev mingit Punk Õlu, maitses nagu Ziguli.. sama tootja ka. Suht halb. Vähemalt mitte nii vesine kui tavaõlled (premm, rock, orikas)

Maitse üle ei vaielda, aga... Žiguli maitsega see kindlasti ei ole. BrewDogil on oma isikupärane stiil. Ei kasutata segatud humalaid. Lihtne ja omapärane.

Ise eelistan BrewDogi Hardcore IPA'd.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2011 21:42:43 vasta tsitaadiga

Krt küll, võtsin garaaži ühe AleCoq Speciali ja nüüd on siuke peavalu, et anna otsad icon_rolleyes.gif
_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2011 22:11:34 vasta tsitaadiga

AleCoq ongi peavalu icon_razz.gif
ignite the fire icon_biggrin.gif

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gaudi
HV kasutaja
Gaudi

liitunud: 02.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2011 23:28:09 vasta tsitaadiga

mTim kirjutas:
Krt küll, võtsin garaaži ühe AleCoq Speciali ja nüüd on siuke peavalu, et anna otsad icon_rolleyes.gif


Pole vaja juua, kui pea ei kanna. icon_smile.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2011 23:48:59 vasta tsitaadiga

Norra Aass Fatøl
http://www.ratebeer.com/beer/aass-fatol/4689/114361/

Maitse liialt mõrkjas, pisut vesine. Parim osa on õlle nimi. icon_razz.gif

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Põrgu
HV vaatleja
Põrgu

liitunud: 15.06.2011




sõnum 21.06.2011 00:03:54 vasta tsitaadiga

pacho kirjutas:
Põrgu, see kehtib ainult madala alkoholisisaldusega õlle puhul. Kanged õlled küpsevad pudelis edasi.
Kanged õlled, nii üle 7% võivad jah aja jooksul paremaks minna. Sõltub õllest, erinevaid tüüpe on palju:
õlle tüübid
Osad õlled pannaksegi pudelitesse laagerduma. Mina rääkisin vaadiõllede aspektist.

Õllega on see hea lugu, et seal ei kasva sellised bakterid, mis sind haigeks teevad. Rooma sõdurid võtsid õlut oma rännakutele kaasa, et vältida erinevaid pisikuid, mida mujal joogivees leiduda võis.
Peale pärmibakterite, kes ühe mõistlikeima vormina siin planeedil eksisteerivad, süües suhkrut ja kakades alkoholi, elavad õlles muud bakterid, kes aja jooksul eritavad sinna ebameeldivama maitsega ollust.

Õlle vaenlased säilivuse mõttes on päikesevalgus, temperatuuri muutused, bakterid, õhk, madal alkoholisisaldus.
Õllele hakati humalat lisama, et too paremini säiliks. Parema säilivuse nimel muutusid pudelid tumedaks, vaadiõllede serveerimine õhuga lõpetati ja võeti kasutusele CO2, hakati pastöriseerima-filtreerima jm tsirkust tegema, et maitse kestaks kauem.

Kirjutan ka vaadiõlledest ja nende serveerimisest mõnipäev, hetkel külm õlu ootamas.

Põrgu Õllelokaal
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2011 14:59:20 vasta tsitaadiga

Anti112 kirjutas:
Maximas homsest alates 24xpindine Sass 13.99€+p

Kust kohast sa seda kuulsid ?
Kodukal nagu ka ei hakanud silma sellist pakkumist eusa_think.gif
E: leidsin kriisis.ee-s on üleval

_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2011 15:04:37 vasta tsitaadiga

Maxima saadab oma spämmi mu postkasti. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2011 18:55:42 vasta tsitaadiga

Anti112 kirjutas:
Maximas homsest alates 24xpindine Sass 13.99€+p


sai 5 kasti jaaniks ligi võetud icon_cool.gif

_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 21.06.2011 19:01:59 vasta tsitaadiga

Põrgu kirjutas:
pacho kirjutas:
Põrgu, see kehtib ainult madala alkoholisisaldusega õlle puhul. Kanged õlled küpsevad pudelis edasi.
Kanged õlled, nii üle 7% võivad jah aja jooksul paremaks minna. Sõltub õllest, erinevaid tüüpe on palju:
õlle tüübid
Osad õlled pannaksegi pudelitesse laagerduma. Mina rääkisin vaadiõllede aspektist.

Suurbritannias on palju väikseid pruulikodasi ja nii mõnedki kasutavad veel vaadikääritamist.
Tõsi on see, et hapnikuga kokku puutudes hakkavad õlle maitseomadused halvenema.


tsitaat:
Rooma sõdurid võtsid õlut oma rännakutele kaasa, et vältida erinevaid pisikuid, mida mujal joogivees leiduda võis.

Suur osa uusaja urbaniseerunud elanikkonnast kasutas igapäevaseks joogiks kääritatud vedelikke. See lahendas mõned bakteritega seotud probleemid, kuid tõi omakorda alkoholiga seotud tervise- ja sotsiaalsed probleemid.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2011 22:15:25 vasta tsitaadiga

Võtsin prooviks seda Viru Õlu 3.5%.
Janu korral käib kah aga väga hea ta küll pole icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2011 11:37:27 vasta tsitaadiga

Testisin öko õlut
Meenutab tavalist õlut
Algul arvasin, et veoauto kummidest tehtud icon_biggrin.gif

_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mucrop3
Lõuapoolik
Lõuapoolik
Mucrop3

liitunud: 28.03.2004




sõnum 22.06.2011 20:33:43 vasta tsitaadiga

Võtsin täna esimest korda 8•6 Red Special Bavaria.
Väga mõnusa maitsega ja peale 4km seljakottis rappumist oli vaht mõnus siidine, enne seisis veel 15min sügavkülmas.
Seda võtan järgmine kord veelgi.

Mingi õrn magususe maik on ja selline kerge jahutav, kiiresti saab otsa ka.
Peaks olema 7.9 VOL aga piirituse maitset pole tunda, aga pähe hakab.

_________________
My stroke machine roars down the lustful highway.
Keefir RUULIB.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2011 15:04:21 vasta tsitaadiga

Veel tähelepanekuid ōllehinna vaatluselt, selveris pindise pilsi 24-ne rest ca 14.90+pant ja rimis 24x0,5 originaal 12.90+pant
kumbagi sai ūks ligi vōetud icon_cool.gif

_________________

Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2011 15:07:13 vasta tsitaadiga

Põrgu, teie kenas lokaalis ahvide istumisi teha võiks? see pihtla oma oli päris hea teil.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2011 15:49:29 vasta tsitaadiga

kas Prismas 11Euriga Otrikat veel on?
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 25.06.2011 22:51:24 vasta tsitaadiga

Flensburger Gold thumbs_down.gif Õhtu alustuseks ei ole meeldiv kogemus.
Lisaks suurem assortii Höss der Hirschbräu valikust. Ootused ei ole eriti kõrged.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fisher
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2011 22:58:07 vasta tsitaadiga

kuidas muidu HinnaVaatluse õlusõpradel koduõlu tegemisega on? Soetasin just lõpuks pärisendale ühe vanema õlleankru ja praegu naudin hüvesid, kukkus välja ikka ilmatu hea, kuigi lasin esimese proovilaari ainult maltoosa-pärmi-suhkru pealt(tirts Palmse Tumedat läks ka sisse, õllejumalatele mõeldes). Järgmisena ehk kasutan http://www.pruulimine.ee/ hüvesid ja proovin midagi huvitavat.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2011 23:10:38 vasta tsitaadiga

Fisher, hangi kuskilt õlleotra, katsu need terad kuskil purustada, mitte jahvatada. 1kg vilja = ca 3l õlut. siis keedad seda asja kuni temp on tõusnud 95 kraadini ja paned jahedasse. segad pärmi. hakkab käima ja läheb ankrusse. ma kurnasin läbi kadakaokste ja lasasin humalat. igasugune maltoosatamine on täielik ona. 30 liitri kaupa teha mõtet pole. enne pane oma ankrusse sügisel õunamahla.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2011 21:51:23 vasta tsitaadiga

Onu saatis kodukootud meeõlle ja meepuskarit.
Esmaproovimisel tundub õlu kangem kui puskar icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2011 07:52:02 vasta tsitaadiga

Heineken, tegemist on väga tuleohtliku kraamiga. vanaema sul määris seda sama asja "kampripiirituse" nime all liigestele.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2011 11:05:14 vasta tsitaadiga

Kas keegi on proovinud uut alkoholivaba Rock Zerot? Reklaam on ilus, aga päriselt?
Spoiler Spoiler Spoiler

Ise nad reklaamivad oma õlut nii:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2011 13:06:05 vasta tsitaadiga

Täna õhtul siis lähen summerile õllesid vaatlema icon_wink.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
khan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2011 02:20:35 vasta tsitaadiga

Käisin üle mitme aasta täna summerdamas Killer Queeni tõttu ja positiivselt üllatas erinevate õllede olemasolu. Hinnad olid ka päris head ja roogitavad, aga kuna ei läinud õlut jooma sinna, siis piirdusin ühe coronaga. (Isegi kakerdajaid oli üllatavalt vähe ja lastega peresid üllatavalt palju).
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2011 07:05:53 vasta tsitaadiga

khan, mis need head hinnad siis on ka? icon_rolleyes.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
khan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2011 07:28:35 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
khan, mis need head hinnad siis on ka? icon_rolleyes.gif



Tsekkisin möödaminnes neid vaid, aga mina ostsin coronat 1.7€ga ja tuborg oli mingis putkas 1.5€. Üle nelja euro ei näinud et ükski põnevgi õlu maksaks.

Kui nüüd keegi pileti välja teeks, siis läheks mõni õhtu tagasi õllesid proovima, sest kava on ikkagi suht nõrk.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2011 09:05:22 vasta tsitaadiga

khan kirjutas:
(Isegi kakerdajaid oli üllatavalt vähe ja lastega peresid üllatavalt palju).


Alles esimene päev ju icon_cool.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2011 10:08:43 vasta tsitaadiga

Ma nägin seal ainult 3 õlut, mida ma enne proovinud polnud. Belglased olid üllatavalt heade hindadega, kui võrrelda poe hinnaga. Kuidagi lahja on see summer sel aastal, aga eilse päeva päästis Killer Queen.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2011 11:03:55 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
Ma nägin seal ainult 3 õlut, mida ma enne proovinud polnud. Belglased olid üllatavalt heade hindadega, kui võrrelda poe hinnaga. Kuidagi lahja on see summer sel aastal, aga eilse päeva päästis Killer Queen.

Õllesummer suht kokku kuivanud
pole queeni fänn, aga kontsert oli väga hea thumbs_up.gif
hinnad just odavad polnud, kui ei arvesta klassikalisi eesti õllesid. Belglasi oli tõesti palju, keskmine 2,5-3€

Väike ot
Aga ise avastasin yhe yllatavalt hea joogi icon_razz1.gif
posimehe lava kõrval sommide firma putkas(3 erinevat jooki oli seal) oli esitex ylikena ja armas tytarlaps kes määris mulle algul pähe brändiga ginni. Ja raist, vot see oli hea jook, mujalt enam juua ei ostnud icon_razz1.gif
Soovitan kõigil proovida, hind oli vist 2.5€ 0.33 purgi eest. Kulus seda kohapeal palju ja kaasa ostsin ka thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2011 11:08:06 vasta tsitaadiga

See on Kukko kollane putka. Eestis vist seda Kukko õlut ei müüda, vähemalt pole näinud, aga see on mitme mu tuttava soomlase lemmik õlu.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2011 21:22:06 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
See on Kukko kollane putka. Eestis vist seda Kukko õlut ei müüda, vähemalt pole näinud, aga see on mitme mu tuttava soomlase lemmik õlu.


Oli jah Kukko, peab laskma kellelgi tuua head jooki icon_razz1.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2011 00:15:16 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
Kas keegi on proovinud uut alkoholivaba Rock Zerot? Reklaam on ilus, aga päriselt?

Sai asi ära proovitud. Mingist kergest magusast järelmaitsest jne jamast oli küll asi väga kaugel.
Hädaga kannatas juua küll aga eks ta üks maitsetu kibe vesi oli.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2011 10:37:23 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
alpha kirjutas:
Kas keegi on proovinud uut alkoholivaba Rock Zerot? Reklaam on ilus, aga päriselt?

Sai asi ära proovitud. Mingist kergest magusast järelmaitsest jne jamast oli küll asi väga kaugel.
Hädaga kannatas juua küll aga eks ta üks maitsetu kibe vesi oli.

Kuidas ta võrreldes teiste alkoholivabade õlledega on? Näiteks Originaali või Baltika omaga võrreldes?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2011 16:47:16 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
Näiteks Originaali või Baltika omaga võrreldes?

Ei tea, oleks pidanud teised ka kõrvale võtma.
Baltika oli mäletamist mööda tiba kibedama järelmaitsega aga orikas oli küll suht samasugune lahja lurr.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.07.2011 19:09:03 vasta tsitaadiga

kõrvuti on originaal ja baltika täpselt ühte auku - toidu kõrvale mõlemad head
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
georgots
HV kasutaja
georgots

liitunud: 08.02.2005




sõnum 17.07.2011 13:45:00 vasta tsitaadiga

Reedel sai ostetud Saku Tume, Pulsi Tume Lager. Saku oma valasin peale kahte rüübet kraanikaussi, täiesti ilma (järel)maitseta loputusvesi. Puls seevastu oli siiani parim Eesti tume mida proovinud olen.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2011 17:06:39 vasta tsitaadiga

pulsi tume on täitsa hea jah. palmse ja toolse on sul ka proovitud ?
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2011 19:29:41 vasta tsitaadiga

tuvastada õlu.

Õllekal, Estrella lava kõrval väike stand. Saksa õlu. Tume. Liitrine purk oli, 4€. G tähega hakkas nimi. Ehk keegi mäletab või teab icon_razz.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
georgots
HV kasutaja
georgots

liitunud: 08.02.2005




sõnum 18.07.2011 20:34:31 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
pulsi tume on täitsa hea jah. palmse ja toolse on sul ka proovitud ?


Palmset olen proovinud jah, oligi eelmine nn. öelda parim tume minu jaoks. Toolset pole järgi mõeldes poes näinudki huvitaval kombel icon_rolleyes.gif .
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2011 21:14:14 vasta tsitaadiga

flameas kirjutas:
tuvastada õlu.

Õllekal, Estrella lava kõrval väike stand. Saksa õlu. Tume. Liitrine purk oli, 4€. G tähega hakkas nimi. Ehk keegi mäletab või teab icon_razz.gif

kindel et saksa? Gambrinus vms ei olnud? Gustav adolf vms icon_lol.gif
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2011 02:14:03 vasta tsitaadiga

München Tume annab Pulsi omale silmad ette iga kell
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
saphir
HV vaatleja
saphir

liitunud: 31.03.2011




sõnum 19.07.2011 11:03:32 vasta tsitaadiga

Ülla-Ülla !!
Leidsin, et minu vana söber ka Eestimaale tee leidnud:

http://www.kriisis.ee/allahindlus?id=41461

Olen nimelt seda Apostel Bräu'd kahel suvel Austrias joomas käinud.
Hind oli seal 0,47 - 0,49 € vist.
Eks ma nagu odavuse pärast seda ostsingi. Mulle kõlbas küll.
.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2011 14:13:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Gambrinus vms ei olnud?

See on ju tšehhi, mitte saksa õlu.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 19.07.2011 21:38:22 vasta tsitaadiga

säästukas on faxe premiumi 4pakk 1,99€+pant icon_idea.gif
rabage kuniks jätkub icon_exclaim.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2011 21:41:32 vasta tsitaadiga

heretic666, seda ma tean isegi. Miks sa kogu mu posti ei tsiteerinud? icon_rolleyes.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 19.07.2011 21:44:53 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
heretic666, seda ma tean isegi. Miks sa kogu mu posti ei tsiteerinud? icon_rolleyes.gif
äkki oli Hermann Göringu õlu icon_lol.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 19.07.2011 22:30:57 vasta tsitaadiga

http://www.youtube.com/watch?v=6DVjl62QVBg
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Õllevaatlus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 202, 203, 204 ... 290, 291, 292  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.