Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Õllevaatlus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 201, 202, 203 ... 290, 291, 292  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kui palju kulutad keskmiselt käsitööõllele kuus?
Ei kuluta sentigi!!!!
46%
 46%  [ 69 ]
<10€
28%
 28%  [ 43 ]
<30€
17%
 17%  [ 26 ]
<70€
4%
 4%  [ 7 ]
>70€ - ükski uus õlu ei jää maitsmata!
1%
 1%  [ 2 ]
>200€ tavalisele suurtootjate õllele
2%
 2%  [ 3 ]
hääli kokku : 150

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2011 14:10:48 vasta tsitaadiga

Külmana mõtlen otse kapist tulnud, jahe aga mitte külm on selle jaoks soe. Ilmselt oleks pidanud paremini sõnastama.
Paljud paremad õlled on ka tiba soojemana joodavad, Tuborg kõlbab ainult otse külmikust võetuna.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2011 15:03:45 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Heineken, ütle mulle üks õlu, mida soojalt ka juua kõlbab icon_razz.gif


Ma ei ole küll Heineken, kuid ei tasu oma kitsast silmaringi nii valjult välja hõigata. Õllesi juuakse väga erinevatel temperatuuridel, et kindlaid maitseid välja tuua. Pöidlareegel on, et mida tumedam, seda soojemalt, kuid see ei kehti alati. Esimene link googlist on alguses harimiseks piisav - klikka mind

Isiklikult eelmine nädal sain klaasi väikepruulikojast otse pruulmeistri käest, kutsus märjukest Cinnamon Rock Candy. Tegemist oli Ale'ga ning ta ütles, et 22c on ainuõige selle kindla õlle serveerimiseks. Muidu ei tule lõhnad, maitsed õigesti esile. Kuigi õues oli 30+ ka õhtul, maitses klaasi sisu siiski võrratult.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 08.06.2011 15:08:35 vasta tsitaadiga

Ma arvan ka et olin 3*C peal nii mõnegi õlle ära tapnud ja lihtsalt jaheduse pähe talutavaks pidanud, aga serv. temp juures ei maitse üldse.
Kasvõi see Saku Dublin - 3 peal juues oli mõnus janukustutus(limonaad), 6-7 kandis enam ei maitsenud. serv temp on vist 12-14...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 08.06.2011 16:15:53 vasta tsitaadiga

Kuradi diletandid ja tähenärijad koos siin icon_biggrin.gif
Varsti peab iga postitust juristiga arutama, et keegi kinni ei hakkaks või kisa ei teeks icon_razz.gif

Ehk siis mu eelmine postitus oli huumoriga. Sorry, kakuke, kui sa õllespetsina riivatuna tundsid end icon_wink.gif Sain siiski tänu sinule oluliselt targemaks. thumbs_up.gif
Ei kujuta ise ettegi et 22C juures peaks õlut tarvitama icon_razz.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2011 16:39:16 vasta tsitaadiga

Sai tööl päikese kaisus paar a.le coq premium exporti ära joodud. See tõsiselt parema maitsega kui tavaline. Peale seda käisin poes, et varusid täiendada, aga alko kylmlett oli täitsa tyhi va paar marki thumbs_down.gif
Kahetsedes oma valikut, ostsin premium extrat. Totaalne saast icon_evil.gif
sellepärast seda vist keegi ei ostnud poes

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2011 17:17:01 vasta tsitaadiga

Libistasin ka mõned enam vähem jahedad heinekenid ära ja siis mõned originaalid ja budvaiser ja ilm on endiselt ilus icon_cool.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2011 18:01:35 vasta tsitaadiga

Stockmanni oli oma kümmekond uut belgia õlut tulnud. Näiteks St Bernardusse oli 3 uut sorti.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2011 20:44:41 vasta tsitaadiga

Ostsin prooviks Kaiserdom-i nisuõlle.
Krt on ikka ksi küll seal purgis. Aga asi vist selles,
et mulle millegipärast ükski nisuõlu ei lähe. Hakkab täiega
vastu ja tuleb jälle minema valada icon_cry.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2011 21:08:58 vasta tsitaadiga

Ise läksin viimati alt, kui ostsin Estrella Damm Inedit. Vaatasin, et soodne pakkumine ja uus pudel. Tegelt oli sama värvi pudel, aga hoopis mingi nisuõlu. Endale mulle meeldis kõige rohkem nisuõlledest ukraina õlu Bile.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2011 00:40:52 vasta tsitaadiga

Saku Rock on kuidagi mahedamaks läinud tundub..
_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2011 23:30:01 vasta tsitaadiga

Prantsusmaal on õlu ikka uskumatult haruldane asi. Midagi muidugi on, kuid enamasti välismaa oma ja päris kange. Enamik on üle 6% ja heledad. Kümpane hele ei kutsu kuidagi jooma. Teine huvitav trend on väikesed 0,2 L pudelid, mida 20-30 kaupa müüakse. Siia maani on parim olnud Kronenbourg Jamiroquai rock dust light star. Suht lahja, aga vägagi joodav. Palaval päeval ajab õnneks asja 'ra rose vein, mida iga nuka peal müüakse.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.06.2011 23:49:51 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
Prantsusmaal on õlu ikka uskumatult haruldane asi. Midagi muidugi on, kuid enamasti välismaa oma ja päris kange. Enamik on üle 6% ja heledad. Kümpane hele ei kutsu kuidagi jooma. Teine huvitav trend on väikesed 0,2 L pudelid, mida 20-30 kaupa müüakse. Siia maani on parim olnud Kronenbourg Jamiroquai rock dust light star. Suht lahja, aga vägagi joodav. Palaval päeval ajab õnneks asja 'ra rose vein, mida iga nuka peal müüakse.
need kümnekraadised on raudselt belglased ja ütlemata maitsvad lisaks, isegi maitsvamad, kui meite saunaõlled jne
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Põrgu
HV vaatleja
Põrgu

liitunud: 15.06.2011




sõnum 15.06.2011 16:39:56 Õlledest Eestis vasta tsitaadiga

Eestis on seis õlledega päris nutune. Rääkimata sellest, et meil on ainult viis õlletehast, milledest suurimad kuuluvad piiritagustele omanikele. Lipulaevad Saku ja A. Le Coq kujundavad enamuse õlletarbijate maitse-eelistused ning arusaama õlledest. Kurb on tõsiasi, et paljud nooremad ei teagi, et peale eelpool mainitud kahe hiiglase on ka veel tubli kolmas õllethas - VIRU. Sillamäe ja Karksi õlletehast ning Pihtla pruulikoda teavad juba suuremad õllesõbrad. Võrdluseks, Leedus on ca 70 pruulikoda ja Lätis vähemalt niisama palju. Mõlemast riigist leiab pärleid, mida on mõnus kõrist alla kallata. Eestis on mikropruulikodade tegevus pärsitud seadusandlikult - hetkel kehtiv maksupoliitika teeb väga raskeks konkureerimise hiiglastega. Loodame, et väiketootjate pikad ponnistused kannavad vilja ja olukord muutub ka meil paremaks.

„Kui alustad tänasest päevast ja maitsed iga päev üht Saksa õlut, siis kulub sul kogu Saksa õllevaliku läbimiseks tervelt 13 aastat!“

Pudeliõlle valiku üle võib nuriseda, aga seis päris katastroofiline ei ole. Kui otsida, leiab nii mõndagi huvitavat, aga avastamisrõõm lõppeb üsna pea. Vaadiõlleturgu, julgen väita, kontrollivad vähemalt 95% ulatuses Tartu ja Saku, kes püüavad edasimüüjatega teha siduvaid lepinguid, mis pärsivad teiste tarnijatega koostööd. Sillamäe õlut, mis minu arvates kuulub Eesti parimate õllede hulka, leiab üksikutest õllekatest ja kangialustest. Import-vaaditoodete turg on täiesti kokku kuivanud, viimase aja trend näitab küll parenemise märke, aga on endiselt kesine. Põhjuse võib leida vaadiõllede kiirest realiseerimise vajadusest (elus õlu maks. 2 nädalat) ja maitseõllesõprade vähesusest.

Peame end suure õllekultuuriga maaks, aga samas teame õlledest nii vähe. Palju tegemata tööd on siin nii õlletootjatel, -tarnijatel ja edasimüüjatel. Korralikke õllekaid tuleb tikutulega taga otsida. Hetkel meenuvad (oskan Tallinna kohta rääkida) Hell Hunt (läbi aegade üks paremaid), Drink Baar (korralik valik, boonusena head inglise ale’id), Beer Garden (korralik valik, hinnad veidi soolased), tinglikult ka Dubliner ning meie Põrgu, kus ekslusiivõlledena võib hetkel vaadist leida Pihtla koduõlut ja Putos Lengvas’t (Leedu filtreerimata pastöriseerimata õlu).

Loodame, et Eestis olukord paraneb ja hea õlle tootjaid, kes suudavad ka oma toodangut turustada, tekib juurde. On päris mitmeid hobipruulijaid, kes teevad hääd kesvamärjukest, peale mille proovimist tunduvad Saku ja A. Le Coq ... Eile kirjeldasid tšehhid, kes vanalinnas proovisid Orginaali, seda kui õlut, millele on palju vett hulka lisatud. Kurb, kui selline mulje jääb enamusele veidi õlleteadlikemale turistidele. Asjad muutuvad paremaks alles siis, kui turule tuleb uusi tegijaid ja tarbijad muutuvad teadlikumaks. Beer House, kes toodab ise oma õlut , mis mekib päris hästi, on ere näide selles valdkonnas.

Tervitades Põrgu õllelokaalist
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2011 16:48:06 vasta tsitaadiga

Põrgu, ehk oskad öelda, mis Läti ja Leedu õlle on "pärl" icon_razz.gif ja kas selle saamiseks peab piiri taha sõitma. Üldjoontes nõustun - eesti õlletööstus on madalal tasemel. Võiks öelda, et mu maitse on ära rikutud AleCoqi ja Saku poolt - nii palju seda vesist lurri joond, et ei tee eriti vahetki mis õlle on. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Põrgu
HV vaatleja
Põrgu

liitunud: 15.06.2011




sõnum 15.06.2011 16:58:16 vasta tsitaadiga

flameas kirjutas:
Põrgu, ehk oskad öelda, mis Läti ja Leedu õlle on "pärl" icon_razz.gif ja kas selle saamiseks peab piiri taha sõitma. Üldjoontes nõustun - eesti õlletööstus on madalal tasemel. Võiks öelda, et mu maitse on ära rikutud AleCoqi ja Saku poolt - nii palju seda vesist lurri joond, et ei tee eriti vahetki mis õlle on. icon_rolleyes.gif
Eks pärleid tule ise otsida, maitsed on erinevad; aga jah, piiri tagant on kergem leida. Meil hetkel ajutiselt pakutav Putas Lengvas on väga kõva alternatiiv Sillamäe Münchenile. Mulle isiklikult maitseb hästi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2011 16:58:38 Re: Õlledest Eestis vasta tsitaadiga

Põrgu kirjutas:
Põhjuse võib leida vaadiõllede kiirest realiseerimise vajadusest (elus õlu maks. 2 nädalat) ja maitseõllesõprade vähesusest.


Mis põhjusel kinnine vaat realiseerub kahe nädalaga? Kodupruulijate pudelid püsivad keldris ca aasta ja kõik on elusad. Saan aru, et lahtist vaati ei saa hoida kraani all väga pikalt, kuid paarikümne liitri joomine-müümine ei tohiks olla 2 nädalaga eriline probleem.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2011 17:10:19 vasta tsitaadiga

ot:
Põrgu lokaali/kasutaja poolt hea reklaamiliigutus - õlleteemas asjatundlikult sõna võtta ja alati ära mainida "Meil hetkel pakutav..."
thumbs_up.gif beer_yum.gif
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 15.06.2011 17:30:43 Re: Õlledest Eestis vasta tsitaadiga

Põrgu kirjutas:
Eestis on seis õlledega päris nutune. Rääkimata sellest, et meil on ainult viis õlletehast, milledest suurimad kuuluvad piiritagustele omanikele. Lipulaevad Saku ja A. Le Coq kujundavad enamuse õlletarbijate maitse-eelistused ning arusaama õlledest. Kurb on tõsiasi, et paljud nooremad ei teagi, et peale eelpool mainitud kahe hiiglase on ka veel tubli kolmas õllethas - VIRU. Sillamäe ja Karksi õlletehast ning Pihtla pruulikoda teavad juba suuremad õllesõbrad. Võrdluseks, Leedus on ca 70 pruulikoda ja Lätis vähemalt niisama palju. Mõlemast riigist leiab pärleid, mida on mõnus kõrist alla kallata. Eestis on mikropruulikodade tegevus pärsitud seadusandlikult - hetkel kehtiv maksupoliitika teeb väga raskeks konkureerimise hiiglastega. Loodame, et väiketootjate pikad ponnistused kannavad vilja ja olukord muutub ka meil paremaks.

„Kui alustad tänasest päevast ja maitsed iga päev üht Saksa õlut, siis kulub sul kogu Saksa õllevaliku läbimiseks tervelt 13 aastat!“

Pudeliõlle valiku üle võib nuriseda, aga seis päris katastroofiline ei ole. Kui otsida, leiab nii mõndagi huvitavat, aga avastamisrõõm lõppeb üsna pea. Vaadiõlleturgu, julgen väita, kontrollivad vähemalt 95% ulatuses Tartu ja Saku, kes püüavad edasimüüjatega teha siduvaid lepinguid, mis pärsivad teiste tarnijatega koostööd. Sillamäe õlut, mis minu arvates kuulub Eesti parimate õllede hulka, leiab üksikutest õllekatest ja kangialustest. Import-vaaditoodete turg on täiesti kokku kuivanud, viimase aja trend näitab küll parenemise märke, aga on endiselt kesine. Põhjuse võib leida vaadiõllede kiirest realiseerimise vajadusest (elus õlu maks. 2 nädalat) ja maitseõllesõprade vähesusest.

Peame end suure õllekultuuriga maaks, aga samas teame õlledest nii vähe. Palju tegemata tööd on siin nii õlletootjatel, -tarnijatel ja edasimüüjatel. Korralikke õllekaid tuleb tikutulega taga otsida. Hetkel meenuvad (oskan Tallinna kohta rääkida) Hell Hunt (läbi aegade üks paremaid), Drink Baar (korralik valik, boonusena head inglise ale’id), Beer Garden (korralik valik, hinnad veidi soolased), tinglikult ka Dubliner ning meie Põrgu, kus ekslusiivõlledena võib hetkel vaadist leida Pihtla koduõlut ja Putos Lengvas’t (Leedu filtreerimata pastöriseerimata õlu).

Loodame, et Eestis olukord paraneb ja hea õlle tootjaid, kes suudavad ka oma toodangut turustada, tekib juurde. On päris mitmeid hobipruulijaid, kes teevad hääd kesvamärjukest, peale mille proovimist tunduvad Saku ja A. Le Coq ... Eile kirjeldasid tšehhid, kes vanalinnas proovisid Orginaali, seda kui õlut, millele on palju vett hulka lisatud. Kurb, kui selline mulje jääb enamusele veidi õlleteadlikemale turistidele. Asjad muutuvad paremaks alles siis, kui turule tuleb uusi tegijaid ja tarbijad muutuvad teadlikumaks. Beer House, kes toodab ise oma õlut , mis mekib päris hästi, on ere näide selles valdkonnas.

Tervitades Põrgu õllelokaalist
thumbs_up.gif Hästi ja lühidalt kokku võetud. Kui minu kanti satud võiks mõnikümmend õllet degusteerimiseks võtta.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 15.06.2011 18:37:13 vasta tsitaadiga

Põrgu kirjutas:
Meil hetkel ajutiselt pakutav Putas Lengvas on väga kõva alternatiiv Sillamäe Münchenile. Mulle isiklikult maitseb hästi.


Kurat, nüüd ajasid Müncheni isu peale icon_razz.gif
Heledam on ikka kuradim hea jook jahedalt.

Paraku peab seda ka tikutulega taga ajama. Viimati sai vanalinnas miskises Kartulikohas seda joodud.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Põrgu
HV vaatleja
Põrgu

liitunud: 15.06.2011




sõnum 15.06.2011 19:18:08 Re: Õlledest Eestis vasta tsitaadiga

kakuke kirjutas:
Mis põhjusel kinnine vaat realiseerub kahe nädalaga? Kodupruulijate pudelid püsivad keldris ca aasta ja kõik on elusad. Saan aru, et lahtist vaati ei saa hoida kraani all väga pikalt, kuid paarikümne liitri joomine-müümine ei tohiks olla 2 nädalaga eriline probleem.
Ideaalis peaks elus õlu säilima vaadis 45-60 päeva, pastöriseeritud poole rohkem. Vaadi õlu on parim sel hetkel, mil ta vaati villiti. Aja möödudes hakkavad bakterid elama ja õlle maitse muutub ebameeldivaks. Katalüsaatoriks sellele protsessile on temperatuur. Kui õlu hoitakse üle 10-12C, siis bakterite kasv kiireneb oluliselt. Kuna Eestis kasutatakse õlleserveerimisel kiirjahuteid ja enamusel vedelevad vaadid leti all või kuskil ruumis, siis võite ette kujutada, mis seal torudes suvel toimuma hakkab. Tean Tallinna vanalinnas ühte populaarset pubi, kus vaatide hoiustamisruumis on temperatuur suvel ca 40C - täiendavalt kütab seda kiirjahutist eralduv soojus. Paremad pubid hoiavad oma KEG-e jahedamas keldriruumis. Vanalinnas tean ainult ühte kohta, kus serveeritakse õlut ilma kiirjahutiteta, st õlu voolab otse külmkambrist läbi kraani kannu kasutamata lisajahutusseadmeid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 15.06.2011 19:25:47 vasta tsitaadiga

Põrgu, see kehtib ainult madala alkoholisisaldusega õlle puhul. Kanged õlled küpsevad pudelis edasi.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2011 19:59:32 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Vanalinnas tean ainult ühte kohta, kus serveeritakse õlut ilma kiirjahutiteta, st õlu voolab otse külmkambrist läbi kraani kannu kasutamata lisajahutusseadmeid.

Ja selleks on?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2011 21:35:02 vasta tsitaadiga

Duff beer. Taco Expressi pakutav importvärk kirve hinnaga. Stiili on rohkem kui maitset, teist korda ei ostaks. Aga juua võib.

Spoiler Spoiler Spoiler

http://www.ratebeer.com/beer/duff-beer/86056/

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2011 23:02:34 vasta tsitaadiga

Nägin ka seda vahepeal Tacos... nüüd isegi hea meel, et ei hakanud proovima. icon_razz.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.06.2011 23:14:54 vasta tsitaadiga

taco express, kus?
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2011 23:20:26 vasta tsitaadiga

Kino Sõpruse eest Vabaduse väljaku poole tulla.

(Võtsin täna sealt trobikonna tooteid testimiseks koju kaasa. Ainus asi on suur pizza, millel hind ja kvaliteet paigas.) thumbs_up.gif

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 15.06.2011 23:27:57 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
taco express, kus?


Suur-Karja tänaval Pärnu mnt poolses otsas. Suht Dublineri kõrval.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2011 23:41:31 vasta tsitaadiga

Selle Swedbanki automaadi kõrval seal. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2011 23:42:12 vasta tsitaadiga

Just.
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2011 00:23:43 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
need kümnekraadised on raudselt belglased ja ütlemata maitsvad lisaks, isegi maitsvamad, kui meite saunaõlled jne

Prantsuse omad on ka 7-12 volliga saadaval. Täna just uurisin Carrfouri õllevalikut. Pooled välismaa omad ja enamus prantsuse omi üle 7 vollised. Uskumatult suur on kangete õllede osakaal ja enamus kangeid on just heledad. Enamus pubid mida olen näinud on välismaa õllede nimega, näiteks Heineken, Leffe, Stella Artois. Teine huvitav asi on see, et üksikult paljusid õllesid üldse ei müüda. Pack'id on kuni 48sed. Tänase päeva leid oli Tahiiti õlu. Homme üritan neid kangemaid õllesid proovida.
Müncheni õlut soovitan proovida Nõmme tee Suliko baaris. Eriti hea on vaskne.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viktor
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2011 17:16:19 vasta tsitaadiga

keegi küsis:

Kas pudelite alaäärtes olevad reljeefsed märgistused on pimedate kiri?



vastan,et ei!
ise küsin:
keegi õlletornis käinud,kuidas sääne õllede valik on reklaamitud on ta välja üsna hästi,aga tegelikus?
tõesti,huvitav lugemine oli,see eesti õlle kultuuri hääbumise kohta...
ise praegu võitsin valgevene litskoe,kõrvale, no veidi vesine on,aga käib ka palava ilmaga!
lisaks Kaspi nimelises kohas majakas mingišašlõkkikas,seal sai,mingit belgia estrellad,ja ühte hollandi oma ära proovida,mis meeldis väga,ja oli sarnane tartu big benni elamusele.
ja,ega vaadikatega on nii,kusagil on hea,kusagil,just,kui halvaks läinud...
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 16.06.2011 18:43:24 vasta tsitaadiga

estrella on hispaania õlle icon_rolleyes.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


ja kirjavahemärgi järel kirjuta tühik - inimlikum lugeda,
teistest kirjavigadest ei hakka mainimagi
icon_neutral.gif thumbs_down.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 16.06.2011 21:29:49 vasta tsitaadiga

Estrella Damm 4.6% ... päris joodav, aga ei midagi sellist mida päevast päeva juua thumbs_down.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2011 23:17:46 vasta tsitaadiga

Täna sattusin Orange linnas baari, kus oli õlle valikus oma 50 erinevat sorti. Vaadi prantslast ei olnud ja baarmeni jutu järgi (kui õieti aru sain) sellist asja vist ei olegi. Aga mine sa tea. Mina prantsuse keelt ei oska ja tema ka muhvigi muudest keeltest aru ei saanud, aga lahe vunts oli. Nüüd vist paariks päevaks õlle uuringutel vahe sees, sest rõhk läheb veinimõisade külastamisele.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2011 20:14:45 vasta tsitaadiga

"meie"-s oli 2l meistrite gildi balloon 1.67 euri thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 17.06.2011 20:20:35 vasta tsitaadiga

töötutele parmudele icon_biggrin.gif
walter tuleb odavam

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2011 20:32:09 vasta tsitaadiga

parmudele oli seal 2l ja 7 kraadine gild thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2011 21:35:07 vasta tsitaadiga

kes üllitas PULS CLASSICu?
Maitse norm, aga kes tegi?

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 17.06.2011 21:48:16 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
kes üllitas PULS CLASSICu?
Maitse norm, aga kes tegi?
pärnu õlletehas, kuna sellel pole maitse muutunud peale pulsi mahamüümist icon_rolleyes.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 17.06.2011 22:03:46 vasta tsitaadiga

Selveris oli mingi Litovel Classic soodukaga. Jube solk, nagu mingit zigulid jooks.
_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 17.06.2011 22:34:46 vasta tsitaadiga

miq1988 kirjutas:
Selveris oli mingi Litovel Classic soodukaga. Jube solk, nagu mingit zigulid jooks.
millst žigulid mõtled, praegust või nõukaaegset icon_question.gif
praegune on sama, mis muu originaal, premium vms

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 17.06.2011 23:04:05 vasta tsitaadiga

Praegust, ju siis sattus kehv partii vms. aga mingi aeg tagasi sai proovitud ja see oli küll solk.
_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2011 23:13:36 vasta tsitaadiga

neid "praeguseid" zigulle on ju ka erinevaid, nii kodu kui ka väljamaiseid..
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2011 01:54:40 vasta tsitaadiga

Puls Classic on täitsa joodav
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2011 08:31:52 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Hiid kirjutas:
kes üllitas PULS CLASSICu?
Maitse norm, aga kes tegi?
pärnu õlletehas, kuna sellel pole maitse muutunud peale pulsi mahamüümist icon_rolleyes.gif

purgi peal on viide, edasimüüja viru õlu, Haljala icon_rolleyes.gif
Kuldne puls tuleb igatahes saksast icon_neutral.gif
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2011 00:40:40 vasta tsitaadiga

Tänane leida oli viski maitseline aromatiseeritud õlu, prantslaste oma. Jube, läks kraanist alla. Belglsed on Prantsusmaal umbes poole odavamad kui stockis.
Keegi siin väitis, et prantsuse õlu on sama levind kui šoti vein, ma pean selle väitega nõustuma.


viimati muutis alpha 19.06.2011 02:29:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 19.06.2011 01:21:51 vasta tsitaadiga

Leidsin midagi millist varem maitsnud pole. Blue Moon Belgian White Ale. Sildi peal väidetakse olevat maitsestatud koriandri ja apelsinikoorega. Minule tundub rohkem muskaatpähklina. Väga huvitav maitseelamus. Hommikusöögiks läheks hästi.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2011 22:59:38 vasta tsitaadiga

Ükspäev sai suht ära ehmatatud kui poest sassi 6packi haarasin ja letis hinnaks 6.19€ tuli.
Kas see koguaeg nii kallis olnud või sattus kallis pood lihtsalt icon_lol.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2011 13:42:20 vasta tsitaadiga

Syncmahv kirjutas:
Ükspäev sai suht ära ehmatatud kui poest sassi 6packi haarasin ja letis hinnaks 6.19€ tuli.
Kas see koguaeg nii kallis olnud või sattus kallis pood lihtsalt icon_lol.gif

Pood tiba kallis siiski. Aga ega ta palju soodsamalt ei saaks ka.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2011 14:01:15 vasta tsitaadiga

Maximas homsest alates 24xpindine Sass 13.99€+p
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Õllevaatlus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 201, 202, 203 ... 290, 291, 292  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.