Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kalastus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 68, 69, 70  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kui tihti sa kalal käid?
Polegi kunagi käinud
50%
 50%  [ 1 ]
Kunagi lapsena isaga/vanaisaga
0%
 0%  [ 0 ]
Korra paari aasta jooksul
0%
 0%  [ 0 ]
Mõned korrad aastas
0%
 0%  [ 0 ]
Kord kuus, või tihemini
50%
 50%  [ 1 ]
hääli kokku : 2

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
RedFish
HV vaatleja
RedFish

liitunud: 02.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2011 19:35:18 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:
RedFish, lugesin läbi, päris valus kogemus.... mis tagantjärgi tundub seikluslik kuid kohapeal kindlasti nii lõbus ei olnud.
karumõmmiga metsas võidu jooksta pole teab mis meeldiv "ajaviite vorm" icon_biggrin.gif
ütle ausalt, oli rada järgi ka?


Rada taga ei olnud aga järgmine kord lähen kalale Harku järve äärde (sinna rannariba kõrvale), võtan matkatooli, 2 õlut ja õngitsen vaikselt ahvenaid icon_biggrin.gif

_________________
Lähed kalale? Landid, ridvad, rullid, tamiilid & nöörid, kahlamispüksid - kalastustarbed firmadelt Daiwa, Shimano, Rapala, Mepps, Vision jt.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2011 19:38:25 vasta tsitaadiga

Syncmahv, Sellist asja sul veel juurde vaja kui tahad head mängu saada. Kusjuures kui see soft 4play ära räbaldub, siis pistad sinna suvalise odava silikoonlandi sisse ja kasutad edasi.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2011 19:49:17 vasta tsitaadiga

korralik lestakala icon_razz.gif
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2011 19:49:53 vasta tsitaadiga

reints, jah see sama video
raitl, Muidu nagu pidi ka toimima, vähemalt videos toimis tavalise jigipeaga ka... sai sedasi proovitud ning ka orginaalis selle traadist rakenduse/konksu moodi asjaga..


viimati muutis Syncmahv 15.06.2011 19:51:02, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 15.06.2011 20:18:01 vasta tsitaadiga

Kui osa ära oled suitsetanud ja teise otsa ära vinnutanud,siis anna teada,tulen läbi 4 kasti õllega 2 päevaks icon_lol.gif
:E@ reporter ka oma kalaga beer_yum.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2011 22:18:42 vasta tsitaadiga

Mis vahet on tavalisel rullil sellisel
Spoiler Spoiler Spoiler

Ning sellisel
Spoiler Spoiler Spoiler


Näinud et loobitakse selle viimasega ka igasugu kergeid ja raskeid lante, et mis eelised või miinused tal on või mis teistmoodi? Tavalisega tundub nagu läheks nöör kergemini maha kui lukk maas, sellel teisel nagu veaks tervet rulli kaasas, tundub nagu mõttetu sellessuhtes et ei lenda nii kaugele, või?
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2011 23:24:38 vasta tsitaadiga

Syncmahv, Siin on minu arvates päris hea seletus. Küll inglisekeelne
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFish
HV vaatleja
RedFish

liitunud: 02.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2011 17:51:43 vasta tsitaadiga

Pikem jutt eilsest täpikujahist:

http://www.kalaportaal.ee/blogid/forellitamine-22-juuni.html

Head jaani! beer_yum.gif

_________________
Lähed kalale? Landid, ridvad, rullid, tamiilid & nöörid, kahlamispüksid - kalastustarbed firmadelt Daiwa, Shimano, Rapala, Mepps, Vision jt.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2011 22:50:43 vasta tsitaadiga

Sai jälle jägala hüdroka juures kalal käidud.
Vahepeal oli kolm nulliringi aga täna sain ühe mõõdus haugi kätte.
Paar suuremat retsisid mu kummulutu ka ära aga otsa ei jäänud.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2011 22:53:18 vasta tsitaadiga

Kurja, seal loopinud mis jube aga kätte pole kunagi midagi saanud...
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2011 22:58:51 vasta tsitaadiga

Kus sa seal täpsemalt loopinud oled? Sealt hüdrost üleval pool on ikka päris norme kalu saadud.
St 4.8kg oli juba päris viisakas pulk icon_cool.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2011 23:37:02 vasta tsitaadiga

Ei oska täpselt täpselt kohta öelda, aga hüdrost allajõge. Seal kus jõgi ilus ja lai.
Hüdrost ülespoole icon_confused.gif Kusjuures seal ei olegi loopinud. Tuleb vist see koht ka üle käia, enne kui jõe enda silmis kalatuks nimetan. icon_lol.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 25.06.2011 07:12:07 vasta tsitaadiga

2.25Kg haugipoiss eile emajõelt,paadiga lohistades thumbs_up.gif ~4h ja 3 õnge,kuid ei miskit muud icon_neutral.gif Muidugi igast donkameeste jõhve ja juurikaid,ning kände sai ka välja kistud pool tonni icon_lol.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 25.06.2011 09:29:46 vasta tsitaadiga

ma leotasin eile kolga jõel ussikest. Kala ei saanud. Aga ei plaaninudki saada. Kuna sealsamas 1m kaugusel oli sünnipäevapidu, siis ajaviiteks sai konksu vette visatud.
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2011 18:56:31 vasta tsitaadiga

Väidetavalt püüti eile siin Norras, mitte kaugel minu töökohast, Glomma jõest 17kg lõhe. Ning sama jõe lisaharust kümmekond km ülesoolu, ühe laiema/sügavama koha pealt 26kg haug icon_eek.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 26.06.2011 18:59:32 vasta tsitaadiga

26Kg haugi tahaks näha küll icon_razz.gif Kuigi eks ilmselt Eestiski ole saadud oluliselt suuremaid kui ametlikud rekordid on icon_smile.gif Lihtsalt aeg või püügiviis ole olnud selline mida saa kõvasti karjuda thumbs_down.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2011 19:10:17 vasta tsitaadiga

Emajõest püütud kalad ikka süüa kõlbavad? icon_biggrin.gif
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 26.06.2011 19:13:04 vasta tsitaadiga

Ikka thumbs_up.gif Siiani pole vast tapnud kedagi see söömine icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2011 19:25:23 vasta tsitaadiga

Kolm päeva käidud pedjal, tulemuseks paar havi ära minekut, kuskil 4 alamõõdulist havi, ning kuskil 10 ahvenat. Landiga siis.
Osad ahvenad käisid unna otsas ka kuid ei tea kas ei oska mina korralikult panna või milles asi et havi kinni ei jää. Ahvenat rapitud küll. Panin trossi suust sisse ja lõpuse vahelt konksu välja, aga hambajäljed kusagil kala keskel või sabapool.
Ahvid läksid suitsu ja ühe praen kohe võis ära icon_cool.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 26.06.2011 19:27:02 vasta tsitaadiga

Juu siis ahven unna otsas liiga suur ja havi liiga väike kes võttis icon_smile.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2011 19:27:11 vasta tsitaadiga

omgwtf, mul äkki õnnestub homme moblapilt sellest haugist saada. Hetkel on see nö mitte-ametlik kalameeste vahel leviv jutt. 17kg lõhe aga on ametlikult dokumenteeritud.
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 26.06.2011 19:30:14 vasta tsitaadiga

beer_yum.gif icon_razz.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2011 21:07:28 vasta tsitaadiga

ceemic, mis neist teiste kaladest, riputa oma püütute pilte thumbs_up.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2011 21:13:11 vasta tsitaadiga

Hiid, küll ka need tulevad icon_smile.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2011 21:31:24 vasta tsitaadiga

aastaid juba ootame icon_rolleyes.gif icon_wink.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2011 21:33:22 vasta tsitaadiga

Mis ma neid nolke ikka pildistan eusa_wall.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2011 22:48:40 vasta tsitaadiga

Üleeile sai veel kord isa ja vennaga Jägala jõel käidud.
Mul oli päris mitu võttu ja sain kaks allamõõdu toigast kätte(lasin loomulikult tagasi)
aga miskit muud huvitavat ei toimunud. Mul läks kolm kummilutut, kolm pööra ja kaks konksu.
Ei tea mis kuradi asi seal 10m sügavuses vees istub ja lante sööb.
Igatahes väikest kala on jõhkralt ja suurt kala ka ikka aeg ajalt liigub.

Kuradi kallis lõbu see 80km sõit ja landimatmine icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2011 23:03:14 vasta tsitaadiga

Sikuta reformikas põhjast siis välja icon_lol.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2011 23:03:58 vasta tsitaadiga

Winterwind, kuskil seal tallinna mnt ääres käid või hoopis mere pool, üle narva mnt?
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2011 23:12:30 vasta tsitaadiga

Merepool, hüdrotammist ülesvoolu.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2011 00:00:27 vasta tsitaadiga

Sain täna kahe uue kalaliigiga käe valgeks: tursk ja makrell icon_razz.gif thumbs_up.gif
Tursk oli selline veidi alla 1kg junn, makrell nagu ikka meie poelettidel olev "skumbria" icon_cool.gif
Spinnaga mere ääres, kaljude otsas ikka fantast loopida. Olime üsna vähe aega, aga võtte/äraminekuid omajagu. Kohe alguses oli vist üks merikas ka mu lanti haaramas, aga kahjuks otsa ei jäänud.
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2011 00:23:44 vasta tsitaadiga

Sai ka Norras aastaid tagasi (2005 vist) lanti loobitud. Kuskil Stavangerist mitte väga kaugel, ühe saare peal olime. Mingi praamisadama läheduses kivide pealt loopisime isaga. Praam tuli, siis pmst iga konksu otsa jäi üks makrell. Praam läks, siis samamoodi icon_biggrin.gif Aga lõpuks sattus landi otsa üks ~8kg tursk, mida sikutasime päris pikalt välja, aega ei võtnudki. Pärast seda nagu ei mäletagi, et Norras sai rohkem püütud. Too päev oli vähemalt korralikult kala laual.
Kala püüdmise ajal sai muidu suht palju krevette ka söödud icon_razz.gif Good old times. Kunagi tahaks kindlasti uuesti minna.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2011 00:52:21 vasta tsitaadiga

Njaa, mis siin ikka unistada.. peame leppima sellega mis siin on icon_neutral.gif
Vaatan nüüd River Monsters-it edasi icon_biggrin.gificon_biggrin.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2011 08:33:24 vasta tsitaadiga

Paar pilti kah. Nüüd tagantjärele vaadates tunduvad kalad ikka õige nirud - esmane vaimustus on üle läinud icon_lol.gif
http://ceemic.pri.ee/kalastus/norra1_27.06.11.JPG (Piiroja sööb tagataustal krõpse)
http://ceemic.pri.ee/kalastus/norra3_27.06.11.JPG
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2011 08:48:13 vasta tsitaadiga

iga kilu pilti nüüd ka pole mõtet täismehel eksponeerida, ega see Rate ei ole thumbs_down.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2011 08:56:15 vasta tsitaadiga

Hiid, icon_lol.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2011 09:14:24 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
omgwtf, mul äkki õnnestub homme moblapilt sellest haugist saada. Hetkel on see nö mitte-ametlik kalameeste vahel leviv jutt. 17kg lõhe aga on ametlikult dokumenteeritud.

oled sa pilte saanud, (mõlemast elukast)?
viimase pildipeal ka mingi eriti niru "rääbis" kivide peal
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2011 01:15:33 vasta tsitaadiga

võtas-uxu, see haugivärk on endiselt kahtlane. Tundub rohkem "kalamehejutuna".
Lõhe oli 17,8kg. Pilt ka olemas, aga unustasin endale salvestada.

Seal kivipeal vedeleb kaks väikest kala. Tegu on mingi pisikese tursalisega, kes eriti üle 25cm ei kasva. Täpset liiginime hetkel ei mäleta. Raio neid päris mitu tükki sai. Pidid suitsutatult väga head olema icon_smile.gif
Alamõõdulised tursad loopisime tagasi...

EDIT: praetud makrell on ikka uskumatult maitsev thumbs_up.gif

EDIT2: kuna lõunast Eesti poole, siis pidin veel viimasel õhtul tiiru mere ääres ära käima. Nelja esimese viskega 3 kala icon_eek.gif thumbs_up.gif 2 turska ja üks makrell. Siis veidi väiksemat puru tagasi, ning lõpuks veel üks 1,44kg tursajunn. Uskumatu see Norra ikka...
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RedFish
HV vaatleja
RedFish

liitunud: 02.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2011 21:14:33 vasta tsitaadiga

Pikem pajatus mitmepäevasest kalatripist Suurele-Emajõele: http://www.kalaportaal.ee/blogid/pueuegiretk-suurele-emajoele.html

Paremat algust puhkusele ei oleks osanudki tahta icon_cool.gif beer_yum.gif

_________________
Lähed kalale? Landid, ridvad, rullid, tamiilid & nöörid, kahlamispüksid - kalastustarbed firmadelt Daiwa, Shimano, Rapala, Mepps, Vision jt.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 30.06.2011 21:33:31 vasta tsitaadiga

Väga kõva thumbs_up.gif beer_yum.gif Angerja teema hetkel täies hoos siis icon_smile.gif Ise lähen homme koos 2 sõbraga ööseks jõele,eks ole näha kas tuleb miskit,eelmisel aastal sai püütud üks jube peletis angerjas välja icon_cool.gif Turupealtki ei saa tihti nii suurt icon_lol.gif
Angerjas tuli puhtalt ussile või mingi "kokteil"?


viimati muutis omgwtf 30.06.2011 21:33:42, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2011 21:33:37 vasta tsitaadiga

RedFish, plääd, kadetaks teeb icon_redface.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2011 22:16:39 vasta tsitaadiga

http://www.postimees.ee/484826/homsest-saab-taotleda-kalastuskaarte-joevahipuugiks/
Keegi vähjale ka läheb icon_question.gif Või käivad juba icon_razz.gif

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFish
HV vaatleja
RedFish

liitunud: 02.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2011 22:31:56 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
Angerjas tuli puhtalt ussile või mingi "kokteil"?
Angerjatele meeldisid rasvased surnuaja ööussid, midagi muud me seal ei kasutanud...

omgwtf kirjutas:
Ise lähen homme koos 2 sõbraga ööseks jõele,eks ole näha kas tuleb miskit,eelmisel aastal sai püütud üks jube peletis angerjas välja icon_cool.gif
Edu thumbs_up.gif
_________________
Lähed kalale? Landid, ridvad, rullid, tamiilid & nöörid, kahlamispüksid - kalastustarbed firmadelt Daiwa, Shimano, Rapala, Mepps, Vision jt.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2011 17:14:07 vasta tsitaadiga

Sai täna sõbraga 12h üht Lõuna-Eesti forellikraavi pommitatud. Kokku 15 kala, kellest küll ükski kotti ei kõlvanud panna. Lisaks lugematu arv võtte/äraminekuid. Suurimaks jäi L33.
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2011 17:54:02 vasta tsitaadiga

3.8 haug käes.

Spoiler Spoiler Spoiler





American way aka "Drive-In"
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
davidco
HV veteran

liitunud: 15.05.2003




sõnum 01.07.2011 21:47:18 vasta tsitaadiga

RedFish kirjutas:
Angerjatele meeldisid rasvased surnuaja ööussid
Nüüd me teame, kes surnuaial haudasid rüüstab icon_lol.gif
_________________
.....
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFish
HV vaatleja
RedFish

liitunud: 02.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2011 13:26:59 vasta tsitaadiga

davidco kirjutas:
RedFish kirjutas:
Angerjatele meeldisid rasvased surnuaja ööussid
Nüüd me teame, kes surnuaial haudasid rüüstab icon_lol.gif


Kinnitan pühalikult, et kõik kuldhambad jätsime alles icon_biggrin.gif
Tegelikult käitusime seal nii taktitundeliselt & tsiviliseeritult kui võimalik ja usun, et oma tegevusega kedagi ei häirinud.

_________________
Lähed kalale? Landid, ridvad, rullid, tamiilid & nöörid, kahlamispüksid - kalastustarbed firmadelt Daiwa, Shimano, Rapala, Mepps, Vision jt.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2011 14:31:48 vasta tsitaadiga

"Jalutasin koeraga":
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2011 17:18:20 vasta tsitaadiga

ceemic, kust püütud ?
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2011 20:19:26 vasta tsitaadiga

Sixten, Ahja.
Müttasin täna jälle ühel heal lõigul, kus suurt kala liigub, aga mitte üks vähegi suurem kala (25+cm) otsa ei jäänud. Mega-ettevaatlikult võttis täna. Nii, kui jõudsin lõiku, kus oli palju väikest kala, hakkas neid pisilasi ka kaldale tulema. Kõik C&R loomulikult.
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kalastus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 68, 69, 70  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.