Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Tarkvara ja arvutimängud »  Duke Nukem Forever jõudis poelettidele märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2011 01:05:16 Duke Nukem Forever jõudis poelettidele vasta tsitaadiga

link :: minut.ee


Ropp ja musta huumoriga madinamäng Duke Nukem Forever on jõudnud poelettidele. Vähemalt Euroopas, Jaapanis ja Austraalias võivad mängurid juba rõõmustada, USA saab mängu poelettidele 14 juunil.

Kellele lühend DNF veel tundmatu - tegemist ühe oodatuima mänguga, mis erinevate tootjate käes vindunud viimased 13 aastat. Tõenäoliselt aasta piraadituim mäng on 2K Games poolt loodud korraga Xbox 360, Playstation 3 ja PC platvormidele. Steami poes on selle hinnaks vähem kui 50 eurot, seega tasub huvilistel nüüd rahakoti raudu paotada.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2011 07:46:28 vasta tsitaadiga

Mul tuleb sele DNF lühendiga khoe meelde hoopis Did Not Finish, see käib isegi natukene selle mängu kohta peaks ütlema.icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2011 08:02:21 vasta tsitaadiga

dnf - did not finish on ju suht õige selle mängu kohta, originaal - alg toode ei saanudki valmis.

Asjaga venitati pigem 10+ aastat ja peale 2k ostu visati see valmis mis nüüd sama nime kannab.

http://xbox360.ign.com/articles/117/1175639p1.html

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JT17
Kreisi kasutaja
JT17

liitunud: 07.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2011 11:23:47 vasta tsitaadiga

Jess - ettetellimisel sai selle vähe odavamalt (~41EUR koos kohaletoimetamisega) - homme toob kuller kohale.

Olen Duke'i mängides tulnukaid veristanud selle mängu kahes eelmises versioonis - nüüd saab loodetavasti homme ka viimast proovida.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2011 11:30:50 vasta tsitaadiga

JT17, Saad homme siis pettuda icon_razz1.gif
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
JT17
Kreisi kasutaja
JT17

liitunud: 07.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2011 11:40:33 vasta tsitaadiga

Macho-huumor + madistamine - ei usu et see uus variant nii hull on, et pettuma peaks

Duke Nukem: Manhatten Project also had a few great oneliners:
"I go where I please and I please where I go."
"Life is like a box of ammo."
"So many babes... so little time!"
[After shooting a bitch:] "You're beautiful when you're dying."
"Babes, bullets, bombs... Damn, I love this job!"
[After dying:] "Hmm... So there IS life after death!"
"It's my way or... Hell, it's my way!"
"Sorry honey... I've got some asskickin' to do first..."
[After blowing up a monster in an explosion:] "Ooooh... That's gonna leave a mark."
"Bullets don't kill mutants. I kill mutants!"
"So much for the rat pack..."
[After freeing a busty babe:] "Hey, I know this classy place where you put coins in the bed and, eh..."
"Half man - half animal... All dead!"
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2011 11:44:58 vasta tsitaadiga

JT17, Aga on, seda huumorit on, aga madistamist suhteliselt vähe, ning kahe relva limiit on ikka öudne.
Mäng jätab mulle sellise mulje nagu Duke Nukem meets COD.
Oldschool shooterist on Newschool shooter tehtud, mis duke-le kohe üldse ei sobi.

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2011 12:06:23 vasta tsitaadiga

JT17 kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


http://www.youtube.com/watch?v=q86vWgaLuwE
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2011 12:13:46 vasta tsitaadiga

Parem hilja kui mitte kunagi.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2011 12:16:10 vasta tsitaadiga

Betamax, Ma ei nöustu selle ütlusega, kuna nad oleks vöinud vähemalt Duke rikkumata jätta.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2011 12:16:53 vasta tsitaadiga

braien334 kirjutas:
Betamax, Ma ei nöustu selle ütlusega, kuna nad oleks vöinud vähemalt Duke rikkumata jätta.


Ma eeldan et see oli pigem sarkastiline väide icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2011 12:17:55 vasta tsitaadiga

Killerwave, Sel juhul on mu sarcasm-detector katki.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2011 12:20:19 vasta tsitaadiga

braien334 kirjutas:
Killerwave, Sel juhul on mu sarcasm-detector katki.


Pilt spoilas peaks piisavalt suuna kätte andma. icon_rolleyes.gif

Igatahes mängida seda asja ei viitsiks, peale mõningaid reviewsid mis netis liikvle aga huumori pärast võiks selle asja ära näha. Dilemma icon_confused.gif
Või siis võtta ette vanad Duke-d. icon_smile.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2011 12:24:06 vasta tsitaadiga

Ma tahaks vähemalt demotki proovida. Eks siis otsustab, kas osta või mitte icon_rolleyes.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivar1988
Kreisi kasutaja
aivar1988

liitunud: 01.08.2007




sõnum 13.06.2011 12:25:24 vasta tsitaadiga

sweet! thumbs_up.gif
_________________
Battlelog: Aivar1988
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2011 13:42:51 vasta tsitaadiga

Selle hind peaks olema lagi 15€ mitte rohkem.
Ikka eriline käkk on sellest kokku keeratud. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Need4Weed
HV kasutaja

liitunud: 04.05.2011




sõnum 13.06.2011 16:25:36 vasta tsitaadiga

Minu arust on päris OK mäng icon_smile.gif MP on ehe oldschool. Lahe ajaviide. Parem ikka kui Duke Nukem 3D icon_lol.gif

viimati muutis Need4Weed 13.06.2011 16:27:12, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2011 16:26:40 vasta tsitaadiga

Need4Weed, Nojh, igalühel on oma arvamus.
MP nüüd töötab?

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Need4Weed
HV kasutaja

liitunud: 04.05.2011




sõnum 13.06.2011 16:27:54 vasta tsitaadiga

Töötab. Eile tagusin paar tundi.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2011 23:17:49 vasta tsitaadiga

Põrgu on ametlikult jäätunud ja sead lendavad icon_biggrin.gif
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2011 23:20:18 vasta tsitaadiga

flake, Redbull?
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2011 00:22:47 vasta tsitaadiga

nope, DNF on väljas..
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2011 02:06:19 vasta tsitaadiga

..and it sucks icon_sad.gif cause they ruined it. icon_evil.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2011 08:05:40 vasta tsitaadiga

Killerwave, Told Ya
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 14.06.2011 08:51:19 vasta tsitaadiga

Killerwave kirjutas:
..and it sucks icon_sad.gif cause they ruined it. icon_evil.gif

Üsna nõus kahjuks
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2011 11:55:31 vasta tsitaadiga

Ise proovisin ka ning üpris rahule jäin. Suht mõnus tulistamine, kuid huumor selle kõrval ei jõua mulle kohe kohale.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JT17
Kreisi kasutaja
JT17

liitunud: 07.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2011 15:40:15 vasta tsitaadiga

Sai ka seda eile õhtul proovitud: esmamulje on, et üritati parimat, ent välja kukkus sitasti, ehk siis alla keskmise märul.

Lisaks pidev arusaamatus, mida konkreetse etapi läbimiseks üldse teha tuleb.

Hiire ja klavituuriga mängides on minu jaoks juhtimine kergelt öelda vaikeseadetega imelik - edasi-tagasi liikumist saab hiirega juhtida OK, aga pöörata ei saa hiirega üldse mitte.
Ning pööramist ei saa seadete all üldse muuta - teisi funktisoone küll.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Veskioja
HV vaatleja

liitunud: 07.09.2008




sõnum 15.06.2011 16:16:54 vasta tsitaadiga

Mis te päriselt ka ootasite midagi head sellest? Naiivitarid.

Mulle tundub, et tuli 2k ja tegi käpelt midagi kokku ära, et kasseerida selle jõhkra haibi mõju endale taskusse.
Mis poleks parim reklaam, kui reliisida mängu 12 aastat ja siis järsku välja lasta. Kõik ostavad.

Ma tõmban kohati paralleele half-life'iga. Jooksed, tapad, teed mingi mõistatuse, et toast edasi saada, tapad edasi.
Replay väärtust mängul pole. Va. multiplayer võib-olla.

_________________
To fight and die for the Hell Brigade!
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2011 16:34:14 vasta tsitaadiga

... eks igasugune võrdlus erinevaid koridorimaailmu ekspluateerivate mängudega ongi enam-vähem kohane icon_rolleyes.gif otsene võrdlus HL2 -ga teeks viimasele natuke ikka liiga sest see on siiski juba 6-7 aastat vana väljalase. Üsna palju meenutab see mäng mulle Pray'd, peamiseks erinevuseks rohkem tegevust väljas, kuid üldine miljöö on üsna sarnane ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2011 17:20:11 vasta tsitaadiga

Ma arvan,et kui see oleks enne HL2 välja tulnud, siis oleks ta kõrgemalt hinnatud ka
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2011 19:35:27 vasta tsitaadiga

... no üldmulje ongi umbes selline, et kogu mängu arengutase pärinebki kuskilt sealt HL2 ajastust ja ongi millalgi samal ajal riiulile seisma jäänud. Nüüd siis pühiti tolm maha, istutati natuke kaasaegsemale mootorile, klopsiti kokku mingi frankensteini monstrum ja visati letti, puhatalt nahaalne brändist papi välja võtmise teema, muud ei midagi ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2011 19:36:08 vasta tsitaadiga

aga kui võtta seda mängu nii nagu ta tehtud on, siis on tootjad ikka hästi hakkama saanud. Mõnus tulistamine icon_smile.gif
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2011 19:57:54 vasta tsitaadiga

... on ikka või ? Mis seal mõnusat on ? Tegelaskuju liigub kohmakalt nagu penskar kepi najal, jooksmise puhul tundub, et saab kohe ataki, üle jaksab hüpata vaid põlvekõrgustest kastidest, kaasas jaksab kanda vaid 2 relva, laskmise täpsus jätab tugevasti soovida (isegi keskmise konsooli pordiga võrreldes), relvad on nagu tuimad tükid, reaktsioon tabamustele on nagu kõmmutaks seina ja kui vahel harva tõsisesse tulevahetusse satud, siis ei kesta see nii kaua, et jõuaks seda nautimagi hakata jne-jne-jne. kas on vaja jätkata ?
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2011 15:04:02 vasta tsitaadiga

Minuarust oli päris lõbus.Kindlasti leiab üüratult asju mida muuta tahaks aga mina jäin rahule, sest ma ootasin veel hullemat.
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 16.06.2011 15:15:51 vasta tsitaadiga

On see oma hinda väärt?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2011 15:25:32 vasta tsitaadiga

... 110% ei ja veelkord EI thumbs_down.gif
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 16.06.2011 15:46:03 vasta tsitaadiga

DigeBeni, küsimus oli suunatud firemarkile ja ninzorile. Sinu arvamus ammu selge icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2011 16:25:05 vasta tsitaadiga

Noh need kes ostsid selle balls of steel editioni, nendel on tõesti vb veidi kahju:D
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2011 16:35:06 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
Noh need kes ostsid selle balls of steel editioni, nendel on tõesti vb veidi kahju:D
Kas mõni siin teemas sõna võtnud mängukogemusega isik tõesti ostis selle? Pakun, et kaup on pigem on sõbralikust piraadilahest pärit.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hokah
HV vaatleja

liitunud: 02.09.2004




sõnum 17.06.2011 10:35:43 vasta tsitaadiga

mängus on kõigil naistel täiuslikud suured tissid, nii äge icon_cool.gif
aga muidu tegelaskuju juhitavus on sitt, kuid siiski kogu kompott on mängitav ehk ajaviiteks sobib küll.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2011 10:42:44 vasta tsitaadiga

Konsooli variant:)
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 17.06.2011 11:24:50 vasta tsitaadiga

Ise hankisin selle preorderiga, nüüd kahetsen et ei oodanud hinna 2-3x madalamale langemist. Rohkemat see küll väärt pole.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Tarkvara ja arvutimängud »  Duke Nukem Forever jõudis poelettidele
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.