Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  ModiKomp.ee märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
juhansoo12
HV vaatleja
juhansoo12

liitunud: 14.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2011 19:31:47 vasta tsitaadiga

Sooviks ka teada garantii kohta. Kas esemetel, millel on märgitud garantii üle 2 aasta (3, 5 aastat jne.), kas see käib ka läbi teie või peab peale 2 aastat juba tootja enda poole pöörduma?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2011 19:49:45 vasta tsitaadiga

Ju siis Modikomp ise vahendab tootjagarantiid icon_rolleyes.gif Aga oota ikka Modikompi esindaja vastu ära beer_yum.gif
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 05.04.2011 20:09:41 vasta tsitaadiga

Tavaliselt on tulnud poed vastu ikka ja suhtlevad ise tootja/maaletoojaga thumbs_up.gif Loodetavasti ei ole ka antud pood erand icon_smile.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ModiKomP
HV kasutaja
ModiKomP

liitunud: 01.06.2005




sõnum 06.04.2011 20:37:41 vasta tsitaadiga

juhansoo12 kirjutas:
Sooviks ka teada garantii kohta. Kas esemetel, millel on märgitud garantii üle 2 aasta (3, 5 aastat jne.), kas see käib ka läbi teie või peab peale 2 aastat juba tootja enda poole pöörduma?

Garantii annab reeglina tootja ja tootja usaldab seda vahendama hulgifirmat, kes omakorda annab selle õiguse müüjale ja suhtleb tarbijaga.
Näiteks: Kui tootja on andnud tootele garantiiks 2 aastat ja toode läheb rikki 1,6 aastapärast, kohustub tootja garantiiesindajate vahendusel vea parandama, asendama samaväärse või parema tootega või raha tagastama.
Kui toode läheb katki 2,1 a. pärast, võid selle lasta oma kulul parandada kui see on otstarbekas. Kui ei viskad minema ja ostad uue.
Ükski asi pole igavene ja tootja vastutab lubatud aja eest mille eest oled sa toote ostnud ja maksnud.
Müüjal on lubatud garantiiaega pikendada aga sel juhul vastutab pikendatud aja eest ise. Vähendada ei tohi. Kui on ekslikult vähem aega märgitud toote juures, siis kehtib ikka tootja poolt antud.

_________________
Lugupidamine
http://www.modikomp.ee/soodus/
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2011 11:10:38 vasta tsitaadiga

Sai jälle üks kiire äri tehtud!

nagu alati kiire ja meeldiv teenindus!

SUPER! beer_yum.gif beer_yum.gif

EDIT: läpakas käes ja töötab suurepäraselt!

TÄNUD veelkord "MODIKOMP" tiimile - väga kiire teeninduse eest! thumbs_up.gif icon_cool.gif
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timoha
HV kasutaja
Timoha

liitunud: 19.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2011 13:06:18 vasta tsitaadiga

Sai kah ostetud järjekordselt kaupa. igati kiire ja korralik teenindamine! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaagupk
HV kasutaja

liitunud: 10.01.2011




sõnum 23.04.2011 01:48:48 vasta tsitaadiga

Sai ka lõpuks ostetud sealt. Alguses ostsin 2 venti aga kuna ühte ei olnud siis vahetasin wifi vastu. Hea ja kiire icon_smile.gif Soovitan...
Keegi muidu seletaks kuidas see sooduskoodi asi toimib ? Nagu ma aru sain, et kui oled midagi tellinud siis sa peaksid selle saama ?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juhansoo12
HV vaatleja
juhansoo12

liitunud: 14.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2011 15:28:04 vasta tsitaadiga

Väga meeldiv teenindus. Soovisin ka juppi mida nimekirjas polnud ning kohe lisati. Kiidan!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ModiKomP
HV kasutaja
ModiKomP

liitunud: 01.06.2005




sõnum 25.04.2011 21:25:00 vasta tsitaadiga

jaagupk kirjutas:
Sai ka lõpuks ostetud sealt. Alguses ostsin 2 venti aga kuna ühte ei olnud siis vahetasin wifi vastu. Hea ja kiire icon_smile.gif Soovitan...
Keegi muidu seletaks kuidas see sooduskoodi asi toimib ? Nagu ma aru sain, et kui oled midagi tellinud siis sa peaksid selle saama ?


Tere
Tänan kirjutamast, enam ei anta kupongi alla 50€ tellimustelt kuna pole mõistlik lõputult sponnida klientte icon_razz.gif, samas saab olemasolevid ja tulevaseid kuponge ühekauppa ka väikestele ostudele kulutada. Kindlasti tulevad uuemad ja paremad trikkid peatselt käikku. icon_cool.gif

_________________
Lugupidamine
http://www.modikomp.ee/soodus/
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Asgate
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006




sõnum 11.05.2011 12:30:00 vasta tsitaadiga

Jällegi tuli kauba tellimisel otsustada modikombi kasuks. Määravaks on kodelehel olevate toodete mugavam otsing (filtreering)ja smartposti kasutamise võimalikkus. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2011 16:04:03 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2011 16:30:48 vasta tsitaadiga

Lauri Kiissel kirjutas:


Peab kandma aint pool raha siis?
Ei leia lisaks ühtegi toodet mis kohal oleks, kõik partneri laos.-.-
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 17.05.2011 22:31:28 vasta tsitaadiga

Feil icon_lol.gif Samahästi võiks tasuta anda kohalolevaid tooteid icon_razz.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.05.2011 08:21:16 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
Feil icon_lol.gif Samahästi võiks tasuta anda kohalolevaid tooteid icon_razz.gif

Miks fail?.Väga hea marketing ju.Uurid pool päeva lehte, et leida mingit kohalolevat toodet ja kui lõpuks leiad, siis tormad ostma sõltumata sellest kas sul seda vaja on või ei ole.OMG 50% off - me wants icon_lol.gif
Sina saad 50% alla ja firma saab laojäägist lahti thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2011 12:29:48 vasta tsitaadiga

Koha peal ikka midagi leidub, jahutusi, ventilaatoreid vist kõige rohkem.

http://www.modikomp.ee/laoseisuga/
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asgate
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006




sõnum 22.05.2011 18:52:58 vasta tsitaadiga

Modikomp?
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2011 00:09:57 vasta tsitaadiga

Nimi tuleb automaatselt laost, nüüdseks asi parandatud, vähemalt minu ekraanipildi järgi icon_smile.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 23.05.2011 22:08:07 vasta tsitaadiga

50% odavamad tooted ostukorvis on ikka kallid, kannan poole summast?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonis454
HV kasutaja

liitunud: 15.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2011 22:12:38 vasta tsitaadiga

Pärast arve peal arvestatakse 50% maha, vähemalt mul oli nii.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2011 12:40:00 vasta tsitaadiga

Jah, arve pealt arvestatakse maha, peab veidike ootama ainult.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 24.05.2011 13:44:18 vasta tsitaadiga

Lauri Kiissel kirjutas:
Jah, arve pealt arvestatakse maha, peab veidike ootama ainult.
Siis on selge thumbs_up.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karuke
Kreisi kasutaja
karuke

liitunud: 14.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2011 13:11:04 vasta tsitaadiga

Millal Eestis võiks saada Asus EEE Pad Tarsnformerit tellida, muidugi hea oleks kui saaks ennem korra proovida.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
19Mart94
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2011 17:46:27 vasta tsitaadiga

Täna pandi kaup teele kella 2 ajal, homme saab kätte?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 09.06.2011 17:57:56 vasta tsitaadiga

Sõltub smartpostist,kuid võimalus on jah icon_wink.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
19Mart94
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2011 14:42:23 vasta tsitaadiga

Kolmapäeval maksin, öösel. Neljapäeval kinnitati makse & pandi teele, täna hommikul oli pakk kohal thumbs_up.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
coolestr
HV vaatleja

liitunud: 24.04.2009




sõnum 11.06.2011 12:11:59 vasta tsitaadiga

Tellisin natuke nänni sealt ja sain täna kätte. Kõik 5+, kuid teil võiks mingi esindus kesklinna tekkida, siis saaks kohapealt osta ja ei peaks iga pisiasja puhul kulleri tellima.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2011 12:57:13 vasta tsitaadiga

Eile maksin, lubati mõne minuti jooksul ka arve saata, aga seni ei midagi icon_neutral.gif

Panin siis ostukorvi kaks -50% soodustusega ventikat ja kasutasin ka 1€ sooduskoodi. Samas arvestatakse soodustus maha alles arvel, loodan, et siis tehakse ikka ENNE -50% ja SIIS -1€ icon_rolleyes.gif

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.06.2011 14:08:20 vasta tsitaadiga

coolestr kirjutas:
Tellisin natuke nänni sealt ja sain täna kätte. Kõik 5+, kuid teil võiks mingi esindus kesklinna tekkida, siis saaks kohapealt osta ja ei peaks iga pisiasja puhul kulleri tellima.

Selle metsataguse esinduse mõte ongi vist kulude kokkuhoius icon_smile.gif .Väga kaheldav, et nüüd viru keskusesse nurk püsti pantaks vms icon_razz.gif
Paraku jah see tähendab iga väikse asja kulleriga saatmist.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
coolestr
HV vaatleja

liitunud: 24.04.2009




sõnum 11.06.2011 16:53:22 vasta tsitaadiga

tomorrow, kas just viru keskusesse, kuid kuhugile kõrvalisemasse siis, nt nagu nende põhilisel konkurendil on. icon_wink.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2011 19:43:36 vasta tsitaadiga

Eks see nende "kontor" ole paras osmik-hurtsik, kes kohal käinud, teab.
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.06.2011 02:28:26 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:
Eks see nende "kontor" ole paras osmik-hurtsik, kes kohal käinud, teab.

Jah suvel vähemalt saab kuidagi ligi.Talvel oli ikka väga naljakas sinna minna kui kõnniteid pole ja kõik lumevallide all icon_lol.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karuke
Kreisi kasutaja
karuke

liitunud: 14.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2011 14:09:58 vasta tsitaadiga

Näen, et 32GB Eee Pad Transformer on müügis. Kas 16Gb ka loota on, koos klaveriga ja ilma?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Emil
Uus generatsioon
Emil

liitunud: 13.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2011 18:18:10 vasta tsitaadiga

Kas monitore kuidagi LED järgi ei saa sortida? ses mõttes et näitab ainult LED'sid.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rihokala
HV vaatleja


liitunud: 25.10.2002




sõnum 15.06.2011 15:53:19 vasta tsitaadiga

Väärt mõte mis siia maani oli jäänud kahe silma vahele thumbs_up.gif

Kriban täna-homme LED, LCD sorteerimise ära icon_wink.gif

----------

http://www.modikomp.ee/monitorid/ LED ja LCD sorteerimine nüüd olemas. Lisasin ka fraasiotsingu võimaluse pealkirjast.

Kui on veel soove kuidas leht paremaks muuta, siis andke aga julgesti teada. beer_yum.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 15.06.2011 19:48:59 vasta tsitaadiga

Fraasiotsing thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2011 09:46:04 vasta tsitaadiga

Sai väike vidin tellitud. Meeldivalt kiire teenindus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivar1988
Kreisi kasutaja
aivar1988

liitunud: 01.08.2007




sõnum 17.06.2011 12:55:16 vasta tsitaadiga

Sooduskupongi? Kui pärast ostu ise ka saan siis võin tagasi anda. beer_yum.gif
_________________
Battlelog: Aivar1988
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 22.06.2011 20:08:04 vasta tsitaadiga

Pühapäeval sai tellitud korpus ja täna oli ELS ukse taga thumbs_up.gif Kaupa neil kohapeal ei olnud,seega sealt see väike viivitus icon_smile.gif Aga väga 5+ teema jällegi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ITpoiss
HV vaatleja
ITpoiss

liitunud: 10.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2011 17:36:04 vasta tsitaadiga

Sai ka tellitud omale paar kaablit, ning ventilaatorid. Täiesti kiire reageerimine, kiiresti sain kätte. 5+
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Me-Gusta
HV vaatleja
Me-Gusta

liitunud: 11.06.2011




sõnum 01.07.2011 15:27:25 vasta tsitaadiga

Alguses tellisin 2 120mm venti sain 2 140-st ja siis saatsin tagasi ja sain siis need õiged ja ühe veel vabanduseks lisaks. See näitab, et neil ei juhtu sellised äpardused tihti ja, et neil on tegelt hea klienditeenindus. Minu poolt thumbs_up.gif

viimati muutis Me-Gusta 01.07.2011 19:05:56, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2011 18:24:13 vasta tsitaadiga

tsitaat:

See nitab, et neil ei juhtu sellised äpardused harva

ehk siis juhtub tihti icon_rolleyes.gif
icon_razz1.gif

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2011 19:28:18 vasta tsitaadiga

Kui tihti juhtuks, siis läheks nende asjade lisaks andmisega pankrotti icon_lol.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alan
HV veteran
Alan

liitunud: 12.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2011 23:16:32 vasta tsitaadiga

Sai üks korpus tellitud, väga meeldiv teenindus ja mulle eriti meeldis e-mailitsi selline natuke vabamas vormis suhtlus, kui tavaliselt ettevõtetega suhtlemisel on icon_smile.gif
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Froggy
HV kasutaja
Froggy

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2011 02:43:17 vasta tsitaadiga

Niih. Modikompist olen päris mitmel korral tellinud ja kõik mu ventikad ja jahutused on kenasti kohale jõudnud thumbs_up.gif Viimane kord oli miski laotühjendus ja miinus 50% alla mis tegi ostu eriti magusaks icon_razz1.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 12.07.2011 22:14:41 vasta tsitaadiga

Ports ventikaid jõudis kohale ja istuvad nüüd ilusti kastis sees.
Töötavad nagu peab thumbs_up.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
presence
HV vaatleja
presence

liitunud: 21.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2011 14:49:22 vasta tsitaadiga

Sai juhtmejupp tellitud ja olemas ta ongi. thumbs_up.gif Teenindus tundus OK!
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
romap
HV vaatleja

liitunud: 13.05.2010




sõnum 19.07.2011 10:51:35 vasta tsitaadiga

Good prices and very quick delivery to the office.
(VGA and CPU coolers)

_________________
Roman Peregontsev
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
oriz
HV vaatleja

liitunud: 10.10.2004




sõnum 20.07.2011 19:10:32 vasta tsitaadiga

Pühapäeval tellitud ja kaup kolmapäeva hommikul Tartus kohal. Ainult kiidusõnad!
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 09.08.2011 20:57:34 vasta tsitaadiga

Tere,
Minu arust on see üks parimaid e-poode. Minu tellimused on alati kõik läinud tarneaja sisse. Asi venib pigem Smart postiga, aga kui kasutada teisi alternatiive, siis saab isegi sipakene varem kätte.
Mina olen enda kasti sisustanud jube päris mitmesuguse ventilaatoriga, mille ma olen seal tellinud. Järgmiseks plaanis tellida kontroller, millega ventilaatorite kiirus paika panna.

Oleks rohkem raha, siis telliks sealt kohe palju asju. Mõttes juba uus korpus ja ülejäänud... Unistada on ilus! icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2011 11:26:48 vasta tsitaadiga

Korduvalt kaupu tellitud, millele reageeritakse kiierlt.
1 garantiiline intsident ka sisse tulnud, mis lahendati minu, kui kliendi kasuks krediidiga. Intsident muidugi vältas circa 21 päeva puhkuste ja pühade tõttu (juunis).
Äramärkimist vääriks ka, et garantiilisele kaubale tuldi kokkuleppe saavutamisel lausa järgi. thumbs_up.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  ModiKomp.ee mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.