Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Eesti Energia "KÕU" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 181, 182, 183 ... 189, 190, 191  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 06.04.2011 19:33:03 vasta tsitaadiga

masterGTX kirjutas:
Et peaks siis ka uuemamodemi peale mõtlema ?Saaks paremaks ? icon_wink.gif

Kindlasti, Rel.0 pealt Rev.A peale on ikka suur vahe sees thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel90
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2011 11:28:06 vasta tsitaadiga

Mul sõbral on vana sarvik, ta laseb koguaeg rahulikult 200KB/s, ma oma vanaga sain tippkiiruseks mingi 120. Nüüd mul uus 4kilone loom, kiirus läks paremaks sutsu( stabiilsus päris palju) aga talle jään ikka alla. Ma tema juures käinud omaga ja tema minu juures.
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 16.04.2011 22:11:06 vasta tsitaadiga

mihkel90 kirjutas:
Mul sõbral on vana sarvik, ta laseb koguaeg rahulikult 200KB/s, ma oma vanaga sain tippkiiruseks mingi 120. Nüüd mul uus 4kilone loom, kiirus läks paremaks sutsu( stabiilsus päris palju) aga talle jään ikka alla. Ma tema juures käinud omaga ja tema minu juures.

Siis tal lihtsalt veab on ja on geograafiliselt heas asukohas, kuna see vana sarvik lähebki umbes 2Mbit välja.

Uus post: Tänane päev on nett ikka suhteliselt kohutav olnud: kuni keskpäevani ei olnud netti olla mitte mingi valemiga, kuna 95% oli packet loss...pärast seda on nett liikunud kui tigu ning siiamaani on asi ikka vägagi uimane. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2011 22:30:40 vasta tsitaadiga

midagi oli siin pool ka väga paigast ära thumbs_down.gif
_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Martin256
HV vaatleja

liitunud: 01.07.2004




sõnum 20.04.2011 20:37:59 vasta tsitaadiga

On üle heas korras MV-410. Vist oli selline mark. Toimis autos veatult. Keda huvitab, saatku privasse teade. Väike tasu pole paha, kui nii õiglaseks arvatakse, aga see pole peamine
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MENACE
HV vaatleja

liitunud: 14.01.2006




sõnum 21.04.2011 19:43:49 vasta tsitaadiga

mul on Windows 7 ja kasutan Kõu. Kas ma pean määrata DNS serveri käsitsi? Kas see asub siin - TCP/IPv4?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 21.04.2011 22:03:47 vasta tsitaadiga

MENACE kirjutas:
mul on Windows 7 ja kasutan Kõu. Kas ma pean määrata DNS serveri käsitsi? Kas see asub siin - TCP/IPv4?

Ta peaks selle automaatselt ise määrama, kui on pandud automaatse peale.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterGTX
HV vaatleja

liitunud: 26.02.2009




sõnum 22.04.2011 13:47:13 vasta tsitaadiga

lõpetasin siis kõu ära ja valisin hoopis elisa mint neti(Y)kõvasti parem kui kõu ja odavam ka beer_yum.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2011 21:53:09 vasta tsitaadiga

üks õige otsus
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 24.04.2011 22:52:54 vasta tsitaadiga

Viimased 3 päeva on minul stabiilsus 0 olnud, vahel on hea ja kiire kui enamus ajast katkeb ühendus ära või on nii koomas, et ei suuda isegi pingima hakata. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 25.04.2011 08:33:45 vasta tsitaadiga

eks EE vaatab et kasjutajaid enam praktiliselt pole
ja ei viitsi ka siis enam teenustki pakkuda icon_wink.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 27.04.2011 00:49:20 vasta tsitaadiga


Masendav isegi sellise kella juures thumbs_down.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2011 12:35:14 vasta tsitaadiga

Tee oma seadmele kerge puhkus ja las ta seisab natuke. Antenn korja ka tagant ära.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 29.04.2011 20:49:26 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Tee oma seadmele kerge puhkus ja las ta seisab natuke. Antenn korja ka tagant ära.

Sai tehtud, aga ei aidanud, kuid täna on nett kohe teine tera jälle. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2011 20:50:42 vasta tsitaadiga

hendrik32 kirjutas:
Scart kirjutas:
Tee oma seadmele kerge puhkus ja las ta seisab natuke. Antenn korja ka tagant ära.

Sai tehtud, aga ei aidanud, kuid täna on nett kohe teine tera jälle. thumbs_up.gif


Siis hea. Ma olen ka viimasel ajal täiesti rahul. 3G ja Kõu jooksevad kõrvuti ja elu on lill.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2011 21:00:00 vasta tsitaadiga

mul täna tunnikese jampsis. pole ammu juhtunud. lihtsalt viskas ühenduse küljest ja tuli jälle tagasi jne.restartist abi polnud.
aga nüüd jäi pidama jälle ning ühendus nagu ikka 100+ sellistel kella aegadel ja öösiti 200+


aga kusjuures see Scart'i trikk on täitsa toimiv icon_smile.gif vahest lihtsalt ruuter jookesb kinni või kurat seda teab mis kala..võtad antenni küljest ja ruuteri välja seinast. lased 1 tunni puhata..lükkad tagasi ja kõik toimib eukalt jälle mitu nädalat.

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raemees
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2010




sõnum 05.05.2011 13:38:40 vasta tsitaadiga

Nii endal ka KÕU24 ja novembris õnneks 2a leping lõppeb ilmselt olen ka üks võrgust äramineja ja saab jääjatel ühenduse ehk kiiremaks icon_biggrin.gif
Selle ca pooleteist aasta jooksul on korra vahetatud välja 680 seade ja nüüd vahetati jälle ja vw200 vastu, momendil võib rahule jääda aga eks õhtul paistab. Momendil kiirus alla koguaeg seal 1.3 ringis varem oli 0.6 umbes. Väliantenn siis ka küljes.

Seadmete vahetamise põhjused olidki, et pidevalt ühendus katkes kuigi arvuti näitas et CONNECTED ja alati peale tehnikutega õiendamist ja isegi ka kohalkäimist oli ühendus hea mõned kuud ja siis vajub lihtsalt ära. Eks näis kas nii ka seekord, sest tehnik käis jälle kohal ja praegu on küll kõik OK. icon_smile.gif

Mille vastu KÕU vahetan, ei teagi veel aga ilmselt ELISA netipulk ehk...(proovimata)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lepkai
HV kasutaja
lepkai

liitunud: 11.10.2009




sõnum 06.05.2011 08:54:06 vasta tsitaadiga

raemees, ma ei mallanud oodata millal see leping lõpeb maksin trahvi, kolisin üle ja olen nüüd ikka siga rahul, kui võrrelda kõuga siis kõik ikka väga bueno!!! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2011 09:21:55 vasta tsitaadiga

siinkandis on igasugused netipulgad ära proovitud ja KÕU on parim. Emt vaevu leidis ühenduse, elisa 15 kb/s ja tele2 25kb/s.
Kõu on stabiilselt 0,7 Mb/s

_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2011 13:59:38 vasta tsitaadiga

Tiim, mis seade sul on? Antenni ka kasutad?
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2011 14:10:38 vasta tsitaadiga

axesstel 410, ilma antennita.
_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2011 07:30:08 vasta tsitaadiga

nutt tuleb kurku kui kõud jälle üle pika aja kasutada....
sellise tulemuse saavutasin siis saaremaal mändjalas suvilas. thumbs_down.gif thumbs_down.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2011 13:03:19 vasta tsitaadiga

ega jah siin vihmase ilmaga üpris nadi hetkel.

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 24.05.2011 19:15:25 vasta tsitaadiga


Endal on ka lahjem kui tavaliselt. (ping on küll hea, aga tegelt kõigub jubedasti.)
EDIT:
Väga masendav ning selline tulemus ei esine harva, vad päris tihti ja nii juba mitu mitu päeva thumbs_down.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bondionu
HV kasutaja
bondionu

liitunud: 09.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2011 20:37:01 vasta tsitaadiga

mis see netipood oli kust kõu korralikke antenne sai osta?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kanamana
HV kasutaja
kanamana

liitunud: 30.07.2010




sõnum 08.06.2011 23:45:20 vasta tsitaadiga

bondionu kirjutas:
mis see netipood oli kust kõu korralikke antenne sai osta?


eks ikka kõu klienditeenindustest https://www.energia.ee/et/about/organization/contacts

Mul on endal olnud KÕU juba päris ammusest ajast, vist paar kuud pärast seda kui seda oli võimalik ostma hakata. Ma praegu vaatan, kuidas kõigil on isegi suht pandav nett ja mina oma vana sarvikuga munen kuskul. Mõtlesin, et peaks ka uuema seadme ostma ilge hinna eest, aga tundub et kõik soovitavad iga hinna eest KÕUst lahti saada. Mida siis õigupoolest teha, kas uuem seade osta või mõni parem teenusepakkuja leida.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lepkai
HV kasutaja
lepkai

liitunud: 11.10.2009




sõnum 09.06.2011 07:31:09 vasta tsitaadiga

kanamana, ei tee kellelegi reklaami kuid KÕU viska küll nurka, loobusin ja maksin leppetrahvigi nüüd elan vähemalt normaalse netiga ja ei kisu iga natukese aja pärast jälle juukseid peast icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2011 07:33:19 vasta tsitaadiga

septembris saab Kõuga 3 aastat, siis leppetrahv kaob...kuid ikkagi siinkandi kõige kindlam internet
_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 09.06.2011 11:45:37 vasta tsitaadiga

kanamana kirjutas:
Mõtlesin, et peaks ka uuema seadme ostma ilge hinna eest, aga tundub et kõik soovitavad iga hinna eest KÕUst lahti saada. Mida siis õigupoolest teha, kas uuem seade osta või mõni parem teenusepakkuja leida.

Kui sul on paremad võimalused saadaval, siis vaheta välja, kuna see KÕU sul kiiremaks ei lähe.
Kui pole, siis osta uuem Rev.A seade ja pane väliantenn taha.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kanamana
HV kasutaja
kanamana

liitunud: 30.07.2010




sõnum 09.06.2011 11:50:05 vasta tsitaadiga

ma ei kujuta ette mida valida kõu asemel, Tartu piirkonnas. Need 3G kuumaksu ja mahuga netid väga ei istu. KÕU kiirused sakivad aga vähemalt on piiramatu maht
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 09.06.2011 12:27:12 vasta tsitaadiga

kanamana kirjutas:
ma ei kujuta ette mida valida kõu asemel, Tartu piirkonnas. Need 3G kuumaksu ja mahuga netid väga ei istu. KÕU kiirused sakivad aga vähemalt on piiramatu maht

Sul WiMax ei levi?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lepkai
HV kasutaja
lepkai

liitunud: 11.10.2009




sõnum 09.06.2011 12:57:44 vasta tsitaadiga

kanamana, mitte kõik pole mahupiiranguga ja palju Sa ikka pirada jõuad icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2011 17:33:18 vasta tsitaadiga

ma endiselt ka kõu otsas, kuna need "mõistliku kasutamise piirangud" eriti meelt mööda pole.
all points bulletin'i saab isegi kõuga mängida..rahuldava 90-180ms pingiga icon_smile.gif
vahest aint viskab request timed out'e...

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaidoR
Kreisi kasutaja
RaidoR

liitunud: 28.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2011 18:27:31 vasta tsitaadiga

Otsustasin endale ka uuema Rev.A seadme sebida ja vana nurka visata.
Oskab keegi öelda kuidas see asi täpsemalt käib, kui näiteks ostan kuskilt soovist või börsist uue seadme. Viskan lihtsalt kaabli taha ja korras? Või peab seadet enda nimele registreerima vms?
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2011 18:37:39 vasta tsitaadiga

enda lepinguga tuleb siduda.
pead kas neti teel avaluduse digitaalselt alla kirjutama või siis koahpeale minema ja laskma seadme numbri oma lepinguga siduda või uue lepinug uue seadmega tegema.
kuna masina ESNiga on leping seotud.

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 10.06.2011 07:28:53 vasta tsitaadiga

lepkai kirjutas:
kanamana, mitte kõik pole mahupiiranguga ja palju Sa ikka pirada jõuad icon_biggrin.gif

krt... ära siis kõiki eestimaalasi ka kõust üle kutsu icon_wink.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zvuula
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2005




sõnum 12.06.2011 06:37:26 vasta tsitaadiga

KAS REKORD!!!!!!!!!!!!!

1 sarv ar550(aegajalt tõstan erinevatesse kohtadesse toas) ja mina pole veel sellist kiirust näinud.eelmine suvi vist 2,7 oli.(mast 300 m. eemal)

a muidu kummalisel kombel ALATI esimese testi tegemisel(erinevatel päevadel) speedestis on ping üle saja ja uimab kuidagi a teine ja kolmas jne...alati ~70.


http://www.speedtest.net/result/1337491534.png

_________________
re
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 12.06.2011 11:16:54 vasta tsitaadiga

zvuula kirjutas:

Kui just Speedtest mööda ei näita, siis on küll "rekord" ning tehnoloogia max.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janl
HV kasutaja

liitunud: 15.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2011 23:23:27 vasta tsitaadiga

Tere!
Mul selline mure, et mingi 5 päeva netti üldse ei olnud, ei aidanud restardid ega midagi. Sai käidud eesti energias, seal öeldi, et saatke seade tallinnasse remonti 17€ eest, sellele lisanduvad siis veel võimalikud remondi ja vaatamiskulud. Nemad kohapeal (Pärnus) midagi kontrollida ei saa. Otsustasime üldse sellest kõust loobuda, sest ära on tüüdanud see pidev neti puudumine ja suvalisel ajal ära kadumine.
Nüüd mõtlesime, et müüks siis seadme maha, aga kuidas olla kindel, et ta ikka töökorras on?
EE-s jahuti meile, et sellepärast nett vilets, et jääme kuskile 2 masti vahele jne. Aga äkki ikkagi seade vigane. Ei taha nagu katkist seadet ka müüma hakata. Aparaat ise on see kõige kallim neist mis pakuvad.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 16.06.2011 00:27:08 vasta tsitaadiga

janl kirjutas:
EE-s jahuti meile, et sellepärast nett vilets, et jääme kuskile 2 masti vahele jne. Aga äkki ikkagi seade vigane. Ei taha nagu katkist seadet ka müüma hakata. Aparaat ise on see kõige kallim neist mis pakuvad.

Seadmel kõik tuled põlevad?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janl
HV kasutaja

liitunud: 15.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2011 11:34:28 vasta tsitaadiga

Signaali tuli ei põlenud.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 17.06.2011 12:08:00 vasta tsitaadiga

janl kirjutas:
Signaali tuli ei põlenud.

Siis ei saa ta mastiga ühendust või on seade lolliks läinud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2011 15:55:36 vasta tsitaadiga

mis seade täpsemalt?
CNR 680 ?
kui power põleb ja muu mitte siis võid proovida kas 192.168.0.1 ligi saab, kui seade kaabliga arvutisse ühendatud.
kui ei saa siis saab usb seadmena kasutada toda arvatavasti (c-motechi pulga, CNU 680 driveritega ja usb kaabliga)...mul oli vähemalt selline jama. aga mul käis garantiis ära nüüd ja toimib jälle.

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 18.06.2011 12:35:50 vasta tsitaadiga

Kui seadmeks on Axesstel MV410, siis võib probleemiks olla ka ülekuumenemine, mis juhtus ka minu ruuteriga ning asi lihtsalt läks lolliks ning andis igasugu valesignaale + ei tundnud lõpuks kaablit ära. Televõrk vahetas mul selle MV410R vastu välja ning see tundub olevat vähe jahedam.

EDIT:
Spoiler Spoiler Spoiler

Terve nädal juba selline käkk, mis toimub Televõrk?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k-d.k
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2010




sõnum 27.06.2011 14:24:53 vasta tsitaadiga

Mul endal juba mitu aastat see D450 modem ( viimased paar aastat juba üle USB) , et kellelgi on aimu kuida software updateda või midagi?

Keerasin kunagi admin panelist mingid ip asjad piiixu ja enam üle LAN netti ei saa icon_smile.gif vaja oleks reset, või admin panelisse sisse saada kuhu on võimatu nagu ma aru saan ( võib-olla kui üle usb- aga pole välja nuputanud kuidas). Mis see diagnostic port muidu sel modemil teeb ? icon_smile.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janl
HV kasutaja

liitunud: 15.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2011 00:08:57 vasta tsitaadiga

Läbi USB ka asi ei töötanud. Ei oskagi öelda, siis mis tal juhtus. Kui keegi ostma hakkab, eks siis vajadusel ostan tagasi, kui tööle ei hakka.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 03.07.2011 23:15:13 vasta tsitaadiga

Mul ka mingi jama D450 seadmega. Nii kui vooluvõrku ühendan, hakkavad Power, Signal ja Connect teatud intervalliga vilkuma. Põlevad ja umbes iga 2s tagant kõik korraga vilguvad.

Lani kaudu saab admin paneelile ligi ja sisse. Tegin factory restore ja rebooti. Ei aita miski.

Probleem muidugi selles siis, et ega netti ka ju pole ja päris normaalne see vilkumine pole. Kellelgi ideid? Kahtlustasin toiteplokki, et vb välku saanud vms. Kuid siis ta ilmselt ei töötaks üldse..
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
k-d.k
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2010




sõnum 08.07.2011 23:03:50 vasta tsitaadiga

ma olen nad ka vahel vilkuma saanud aga mul enamjaolt väike power off ja on töötab. Ei tea miks sul kogu aeg vilguvad.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rom
HV kasutaja

liitunud: 05.04.2004




sõnum 16.07.2011 22:47:19 vasta tsitaadiga

Muljetan:
sain täna oma esimese kokkupuute KÕU-ga nüüd tahan loota, et jääb ka viimaseks kokkupuuteks. Täiesti arusaamatu, kuidas inimesed sellise jamaga asjatada suudavad. Oli vaja Oksjonil panust teha, oksjoni lõpuni oli 2+ minutit ja tänu sellele "suurepärasele" KÕU-le jäin hiljaks, kuna ühenduse kiirus pidevalt kõikus ja vahel kadus sootuks. Testid näitasin parimatel hetkedel 50-60 kbait. Igaljuhul omanikule soovitasin kuskil külmas kohas see saast maha matta, et ei haiseks... Saadav teenus ja selle eest makstav tasu on nii paigast ära, kui vähegi olla saab, aga ei imesta ka tegemist ju EE-ga.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WAUZZZ
HV kasutaja
WAUZZZ

liitunud: 16.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2011 18:25:55 vasta tsitaadiga

Küsimus selline, et seisab siin Vertex Wireless 210 seade, millel on remote management adminnpaneelist sisse lülitud. On tegu default seadistusega või on selle lubamiseks ka mõni reaalne põhjus?
_________________
Just my stupid and uneducated opinion.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Eesti Energia "KÕU" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 181, 182, 183 ... 189, 190, 191  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.