|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
06.04.2011 19:33:03
|
|
|
| masterGTX kirjutas: |
Et peaks siis ka uuemamodemi peale mõtlema ?Saaks paremaks ?  |
Kindlasti, Rel.0 pealt Rev.A peale on ikka suur vahe sees
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mihkel90
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.10.2004
|
11.04.2011 11:28:06
|
|
|
Mul sõbral on vana sarvik, ta laseb koguaeg rahulikult 200KB/s, ma oma vanaga sain tippkiiruseks mingi 120. Nüüd mul uus 4kilone loom, kiirus läks paremaks sutsu( stabiilsus päris palju) aga talle jään ikka alla. Ma tema juures käinud omaga ja tema minu juures.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
16.04.2011 22:11:06
|
|
|
| mihkel90 kirjutas: |
| Mul sõbral on vana sarvik, ta laseb koguaeg rahulikult 200KB/s, ma oma vanaga sain tippkiiruseks mingi 120. Nüüd mul uus 4kilone loom, kiirus läks paremaks sutsu( stabiilsus päris palju) aga talle jään ikka alla. Ma tema juures käinud omaga ja tema minu juures. |
Siis tal lihtsalt veab on ja on geograafiliselt heas asukohas, kuna see vana sarvik lähebki umbes 2Mbit välja.
Uus post: Tänane päev on nett ikka suhteliselt kohutav olnud: kuni keskpäevani ei olnud netti olla mitte mingi valemiga, kuna 95% oli packet loss...pärast seda on nett liikunud kui tigu ning siiamaani on asi ikka vägagi uimane.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiim
HV veteran

liitunud: 11.10.2006
|
16.04.2011 22:30:40
|
|
|
midagi oli siin pool ka väga paigast ära
_________________ mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Martin256
HV vaatleja
liitunud: 01.07.2004
|
20.04.2011 20:37:59
|
|
|
| On üle heas korras MV-410. Vist oli selline mark. Toimis autos veatult. Keda huvitab, saatku privasse teade. Väike tasu pole paha, kui nii õiglaseks arvatakse, aga see pole peamine
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MENACE
HV vaatleja
liitunud: 14.01.2006
|
21.04.2011 19:43:49
|
|
|
| mul on Windows 7 ja kasutan Kõu. Kas ma pean määrata DNS serveri käsitsi? Kas see asub siin - TCP/IPv4?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
21.04.2011 22:03:47
|
|
|
| MENACE kirjutas: |
| mul on Windows 7 ja kasutan Kõu. Kas ma pean määrata DNS serveri käsitsi? Kas see asub siin - TCP/IPv4? |
Ta peaks selle automaatselt ise määrama, kui on pandud automaatse peale.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masterGTX
HV vaatleja
liitunud: 26.02.2009
|
22.04.2011 13:47:13
|
|
|
lõpetasin siis kõu ära ja valisin hoopis elisa mint neti(Y)kõvasti parem kui kõu ja odavam ka
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
23.04.2011 21:53:09
|
|
|
üks õige otsus
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
24.04.2011 22:52:54
|
|
|
Viimased 3 päeva on minul stabiilsus 0 olnud, vahel on hea ja kiire kui enamus ajast katkeb ühendus ära või on nii koomas, et ei suuda isegi pingima hakata.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
urri
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.01.2004
|
25.04.2011 08:33:45
|
|
|
eks EE vaatab et kasjutajaid enam praktiliselt pole
ja ei viitsi ka siis enam teenustki pakkuda
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
27.04.2011 00:49:20
|
|
|
Masendav isegi sellise kella juures
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
29.04.2011 12:35:14
|
|
|
| Tee oma seadmele kerge puhkus ja las ta seisab natuke. Antenn korja ka tagant ära.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
29.04.2011 20:49:26
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Tee oma seadmele kerge puhkus ja las ta seisab natuke. Antenn korja ka tagant ära. |
Sai tehtud, aga ei aidanud, kuid täna on nett kohe teine tera jälle.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
29.04.2011 20:50:42
|
|
|
| hendrik32 kirjutas: |
| Scart kirjutas: |
| Tee oma seadmele kerge puhkus ja las ta seisab natuke. Antenn korja ka tagant ära. |
Sai tehtud, aga ei aidanud, kuid täna on nett kohe teine tera jälle.  |
Siis hea. Ma olen ka viimasel ajal täiesti rahul. 3G ja Kõu jooksevad kõrvuti ja elu on lill.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xpander
HV veteran

liitunud: 24.10.2005
|
29.04.2011 21:00:00
|
|
|
mul täna tunnikese jampsis. pole ammu juhtunud. lihtsalt viskas ühenduse küljest ja tuli jälle tagasi jne.restartist abi polnud.
aga nüüd jäi pidama jälle ning ühendus nagu ikka 100+ sellistel kella aegadel ja öösiti 200+
aga kusjuures see Scart'i trikk on täitsa toimiv vahest lihtsalt ruuter jookesb kinni või kurat seda teab mis kala..võtad antenni küljest ja ruuteri välja seinast. lased 1 tunni puhata..lükkad tagasi ja kõik toimib eukalt jälle mitu nädalat.
_________________ Linux Gaming Videos: Xpander69 |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raemees
HV vaatleja
liitunud: 14.03.2010
|
05.05.2011 13:38:40
|
|
|
Nii endal ka KÕU24 ja novembris õnneks 2a leping lõppeb ilmselt olen ka üks võrgust äramineja ja saab jääjatel ühenduse ehk kiiremaks
Selle ca pooleteist aasta jooksul on korra vahetatud välja 680 seade ja nüüd vahetati jälle ja vw200 vastu, momendil võib rahule jääda aga eks õhtul paistab. Momendil kiirus alla koguaeg seal 1.3 ringis varem oli 0.6 umbes. Väliantenn siis ka küljes.
Seadmete vahetamise põhjused olidki, et pidevalt ühendus katkes kuigi arvuti näitas et CONNECTED ja alati peale tehnikutega õiendamist ja isegi ka kohalkäimist oli ühendus hea mõned kuud ja siis vajub lihtsalt ära. Eks näis kas nii ka seekord, sest tehnik käis jälle kohal ja praegu on küll kõik OK.
Mille vastu KÕU vahetan, ei teagi veel aga ilmselt ELISA netipulk ehk...(proovimata)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lepkai
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2009
|
06.05.2011 08:54:06
|
|
|
raemees, ma ei mallanud oodata millal see leping lõpeb maksin trahvi, kolisin üle ja olen nüüd ikka siga rahul, kui võrrelda kõuga siis kõik ikka väga bueno!!!
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiim
HV veteran

liitunud: 11.10.2006
|
06.05.2011 09:21:55
|
|
|
siinkandis on igasugused netipulgad ära proovitud ja KÕU on parim. Emt vaevu leidis ühenduse, elisa 15 kb/s ja tele2 25kb/s.
Kõu on stabiilselt 0,7 Mb/s
_________________ mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
06.05.2011 13:59:38
|
|
|
Tiim, mis seade sul on? Antenni ka kasutad?
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiim
HV veteran

liitunud: 11.10.2006
|
06.05.2011 14:10:38
|
|
|
axesstel 410, ilma antennita.
_________________ mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
14.05.2011 07:30:08
|
|
|
nutt tuleb kurku kui kõud jälle üle pika aja kasutada....
sellise tulemuse saavutasin siis saaremaal mändjalas suvilas.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xpander
HV veteran

liitunud: 24.10.2005
|
14.05.2011 13:03:19
|
|
|
ega jah siin vihmase ilmaga üpris nadi hetkel.
_________________ Linux Gaming Videos: Xpander69 |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
24.05.2011 19:15:25
|
|
|
Endal on ka lahjem kui tavaliselt. (ping on küll hea, aga tegelt kõigub jubedasti.)
EDIT:
Väga masendav ning selline tulemus ei esine harva, vad päris tihti ja nii juba mitu mitu päeva
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bondionu
HV kasutaja

liitunud: 09.10.2004
|
28.05.2011 20:37:01
|
|
|
| mis see netipood oli kust kõu korralikke antenne sai osta?
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kanamana
HV kasutaja

liitunud: 30.07.2010
|
08.06.2011 23:45:20
|
|
|
| bondionu kirjutas: |
| mis see netipood oli kust kõu korralikke antenne sai osta? |
eks ikka kõu klienditeenindustest https://www.energia.ee/et/about/organization/contacts
Mul on endal olnud KÕU juba päris ammusest ajast, vist paar kuud pärast seda kui seda oli võimalik ostma hakata. Ma praegu vaatan, kuidas kõigil on isegi suht pandav nett ja mina oma vana sarvikuga munen kuskul. Mõtlesin, et peaks ka uuema seadme ostma ilge hinna eest, aga tundub et kõik soovitavad iga hinna eest KÕUst lahti saada. Mida siis õigupoolest teha, kas uuem seade osta või mõni parem teenusepakkuja leida.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lepkai
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2009
|
09.06.2011 07:31:09
|
|
|
kanamana, ei tee kellelegi reklaami kuid KÕU viska küll nurka, loobusin ja maksin leppetrahvigi nüüd elan vähemalt normaalse netiga ja ei kisu iga natukese aja pärast jälle juukseid peast
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiim
HV veteran

liitunud: 11.10.2006
|
09.06.2011 07:33:19
|
|
|
septembris saab Kõuga 3 aastat, siis leppetrahv kaob...kuid ikkagi siinkandi kõige kindlam internet
_________________ mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
09.06.2011 11:45:37
|
|
|
| kanamana kirjutas: |
| Mõtlesin, et peaks ka uuema seadme ostma ilge hinna eest, aga tundub et kõik soovitavad iga hinna eest KÕUst lahti saada. Mida siis õigupoolest teha, kas uuem seade osta või mõni parem teenusepakkuja leida. |
Kui sul on paremad võimalused saadaval, siis vaheta välja, kuna see KÕU sul kiiremaks ei lähe.
Kui pole, siis osta uuem Rev.A seade ja pane väliantenn taha.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kanamana
HV kasutaja

liitunud: 30.07.2010
|
09.06.2011 11:50:05
|
|
|
| ma ei kujuta ette mida valida kõu asemel, Tartu piirkonnas. Need 3G kuumaksu ja mahuga netid väga ei istu. KÕU kiirused sakivad aga vähemalt on piiramatu maht
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
09.06.2011 12:27:12
|
|
|
| kanamana kirjutas: |
| ma ei kujuta ette mida valida kõu asemel, Tartu piirkonnas. Need 3G kuumaksu ja mahuga netid väga ei istu. KÕU kiirused sakivad aga vähemalt on piiramatu maht |
Sul WiMax ei levi?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lepkai
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2009
|
09.06.2011 12:57:44
|
|
|
kanamana, mitte kõik pole mahupiiranguga ja palju Sa ikka pirada jõuad
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xpander
HV veteran

liitunud: 24.10.2005
|
09.06.2011 17:33:18
|
|
|
ma endiselt ka kõu otsas, kuna need "mõistliku kasutamise piirangud" eriti meelt mööda pole.
all points bulletin'i saab isegi kõuga mängida..rahuldava 90-180ms pingiga
vahest aint viskab request timed out'e...
_________________ Linux Gaming Videos: Xpander69 |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaidoR
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2006
|
09.06.2011 18:27:31
|
|
|
Otsustasin endale ka uuema Rev.A seadme sebida ja vana nurka visata.
Oskab keegi öelda kuidas see asi täpsemalt käib, kui näiteks ostan kuskilt soovist või börsist uue seadme. Viskan lihtsalt kaabli taha ja korras? Või peab seadet enda nimele registreerima vms?
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xpander
HV veteran

liitunud: 24.10.2005
|
09.06.2011 18:37:39
|
|
|
enda lepinguga tuleb siduda.
pead kas neti teel avaluduse digitaalselt alla kirjutama või siis koahpeale minema ja laskma seadme numbri oma lepinguga siduda või uue lepinug uue seadmega tegema.
kuna masina ESNiga on leping seotud.
_________________ Linux Gaming Videos: Xpander69 |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
urri
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.01.2004
|
10.06.2011 07:28:53
|
|
|
| lepkai kirjutas: |
kanamana, mitte kõik pole mahupiiranguga ja palju Sa ikka pirada jõuad  |
krt... ära siis kõiki eestimaalasi ka kõust üle kutsu
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zvuula
HV vaatleja
liitunud: 04.01.2005
|
12.06.2011 06:37:26
|
|
|
KAS REKORD!!!!!!!!!!!!!
1 sarv ar550(aegajalt tõstan erinevatesse kohtadesse toas) ja mina pole veel sellist kiirust näinud.eelmine suvi vist 2,7 oli.(mast 300 m. eemal)
a muidu kummalisel kombel ALATI esimese testi tegemisel(erinevatel päevadel) speedestis on ping üle saja ja uimab kuidagi a teine ja kolmas jne...alati ~70.
http://www.speedtest.net/result/1337491534.png
_________________ re |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
12.06.2011 11:16:54
|
|
|
| zvuula kirjutas: |
 |
Kui just Speedtest mööda ei näita, siis on küll "rekord" ning tehnoloogia max.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
janl
HV kasutaja
liitunud: 15.11.2002
|
15.06.2011 23:23:27
|
|
|
Tere!
Mul selline mure, et mingi 5 päeva netti üldse ei olnud, ei aidanud restardid ega midagi. Sai käidud eesti energias, seal öeldi, et saatke seade tallinnasse remonti 17€ eest, sellele lisanduvad siis veel võimalikud remondi ja vaatamiskulud. Nemad kohapeal (Pärnus) midagi kontrollida ei saa. Otsustasime üldse sellest kõust loobuda, sest ära on tüüdanud see pidev neti puudumine ja suvalisel ajal ära kadumine.
Nüüd mõtlesime, et müüks siis seadme maha, aga kuidas olla kindel, et ta ikka töökorras on?
EE-s jahuti meile, et sellepärast nett vilets, et jääme kuskile 2 masti vahele jne. Aga äkki ikkagi seade vigane. Ei taha nagu katkist seadet ka müüma hakata. Aparaat ise on see kõige kallim neist mis pakuvad.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
16.06.2011 00:27:08
|
|
|
| janl kirjutas: |
| EE-s jahuti meile, et sellepärast nett vilets, et jääme kuskile 2 masti vahele jne. Aga äkki ikkagi seade vigane. Ei taha nagu katkist seadet ka müüma hakata. Aparaat ise on see kõige kallim neist mis pakuvad. |
Seadmel kõik tuled põlevad?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
janl
HV kasutaja
liitunud: 15.11.2002
|
17.06.2011 11:34:28
|
|
|
| Signaali tuli ei põlenud.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
17.06.2011 12:08:00
|
|
|
| janl kirjutas: |
| Signaali tuli ei põlenud. |
Siis ei saa ta mastiga ühendust või on seade lolliks läinud.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xpander
HV veteran

liitunud: 24.10.2005
|
17.06.2011 15:55:36
|
|
|
mis seade täpsemalt?
CNR 680 ?
kui power põleb ja muu mitte siis võid proovida kas 192.168.0.1 ligi saab, kui seade kaabliga arvutisse ühendatud.
kui ei saa siis saab usb seadmena kasutada toda arvatavasti (c-motechi pulga, CNU 680 driveritega ja usb kaabliga)...mul oli vähemalt selline jama. aga mul käis garantiis ära nüüd ja toimib jälle.
_________________ Linux Gaming Videos: Xpander69 |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
18.06.2011 12:35:50
|
|
|
Kui seadmeks on Axesstel MV410, siis võib probleemiks olla ka ülekuumenemine, mis juhtus ka minu ruuteriga ning asi lihtsalt läks lolliks ning andis igasugu valesignaale + ei tundnud lõpuks kaablit ära. Televõrk vahetas mul selle MV410R vastu välja ning see tundub olevat vähe jahedam.
EDIT:
Spoiler 
Terve nädal juba selline käkk, mis toimub Televõrk?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
k-d.k
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.07.2010
|
27.06.2011 14:24:53
|
|
|
Mul endal juba mitu aastat see D450 modem ( viimased paar aastat juba üle USB) , et kellelgi on aimu kuida software updateda või midagi?
Keerasin kunagi admin panelist mingid ip asjad piiixu ja enam üle LAN netti ei saa vaja oleks reset, või admin panelisse sisse saada kuhu on võimatu nagu ma aru saan ( võib-olla kui üle usb- aga pole välja nuputanud kuidas). Mis see diagnostic port muidu sel modemil teeb ?
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
janl
HV kasutaja
liitunud: 15.11.2002
|
02.07.2011 00:08:57
|
|
|
| Läbi USB ka asi ei töötanud. Ei oskagi öelda, siis mis tal juhtus. Kui keegi ostma hakkab, eks siis vajadusel ostan tagasi, kui tööle ei hakka.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
react
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2003
|
03.07.2011 23:15:13
|
|
|
Mul ka mingi jama D450 seadmega. Nii kui vooluvõrku ühendan, hakkavad Power, Signal ja Connect teatud intervalliga vilkuma. Põlevad ja umbes iga 2s tagant kõik korraga vilguvad.
Lani kaudu saab admin paneelile ligi ja sisse. Tegin factory restore ja rebooti. Ei aita miski.
Probleem muidugi selles siis, et ega netti ka ju pole ja päris normaalne see vilkumine pole. Kellelgi ideid? Kahtlustasin toiteplokki, et vb välku saanud vms. Kuid siis ta ilmselt ei töötaks üldse..
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
k-d.k
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.07.2010
|
08.07.2011 23:03:50
|
|
|
| ma olen nad ka vahel vilkuma saanud aga mul enamjaolt väike power off ja on töötab. Ei tea miks sul kogu aeg vilguvad.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rom
HV kasutaja
liitunud: 05.04.2004
|
16.07.2011 22:47:19
|
|
|
Muljetan:
sain täna oma esimese kokkupuute KÕU-ga nüüd tahan loota, et jääb ka viimaseks kokkupuuteks. Täiesti arusaamatu, kuidas inimesed sellise jamaga asjatada suudavad. Oli vaja Oksjonil panust teha, oksjoni lõpuni oli 2+ minutit ja tänu sellele "suurepärasele" KÕU-le jäin hiljaks, kuna ühenduse kiirus pidevalt kõikus ja vahel kadus sootuks. Testid näitasin parimatel hetkedel 50-60 kbait. Igaljuhul omanikule soovitasin kuskil külmas kohas see saast maha matta, et ei haiseks... Saadav teenus ja selle eest makstav tasu on nii paigast ära, kui vähegi olla saab, aga ei imesta ka tegemist ju EE-ga.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WAUZZZ
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2010
|
18.07.2011 18:25:55
|
|
|
Küsimus selline, et seisab siin Vertex Wireless 210 seade, millel on remote management adminnpaneelist sisse lülitud. On tegu default seadistusega või on selle lubamiseks ka mõni reaalne põhjus?
_________________ Just my stupid and uneducated opinion. |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|