|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
KuriVaiM1
HV veteran

liitunud: 10.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
01.06.2011 00:45:27
|
|
|
31. mail oli DICE meestel mingi kogunemine stuudios vms, ilmselt pandi E3-ks asjad paika!
Lisaks üks dev kirjutas twitteris paar huvitavat asja, hiljem kustutas millegipärast ära!
| tsitaat: |
@RollieThePollie: RollieThePollie is back! Recording MP all day long
@RollieThePollie: 4 hours of recording MP with @Noken in #bf3 done. Had a blast playing. Now we need to trim it down to a minute or so Phuew!
@SteveRocha34: When is the vid goin to drop?
@RollieThePollie: @SteveRocha34 E3  |
Üks video ka, Razer-ilt!
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
01.06.2011 12:05:48
|
|
|
Ei jõudnud playd-ki vajutada, kui juba läbi
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KuriVaiM1
HV veteran

liitunud: 10.12.2006
|
02.06.2011 16:59:14
|
|
|
Battlefield 3 Multiplayer Will Be Revealed At E3 2011
| tsitaat: |
DICE's Senior Video Director, Roland Smedberg officially confirmed it
E3 2011 is just around the corner and as it seems Battlefield 3 developers are preparing to create the biggest possible buzz immediately after the event starts. Many tweeted messages during the past few days have revealed their secret plans. On Monday (June 6th), Patrick Bach will hold Battlefield's presentation in Los Angeles and prior to it, on Friday (June 3rd) many new information could be revealed since DICE had a press event in their offices.
Here are some of the messages that were sent via Twitter:
@L_Twin: Press event in the studio today, time to stir things up!
@ViktorALundberg: Very big day in the studio today! Let's get it on. Are you going to show BF3 during EA press event at E3 on Monday?
@L_Twin: Oh yes! It will be presented by Mr. @patrickbach.
In case you are not satisfied with this info, here is something that might make you extremely happy ! DICE's Senior Video Director, Roland Smedberg posted on Twitter that he recorded 4 hours of Battlefield 3 multiplayer footage and after the post-production, whole video got scaled to " a minute or so ". Also, Mr. Smedberg has confirmed that the multiplayer component of the game will be revealed during the E3 2011.
@RollieThePollie: RollieThePollie is back! Recording MP all day long
@RollieThePollie: 4 hours of recording MP with @Noken in #bf3 done. Had a blast playing. Now we need to trim it down to a minute or so Phuew!
@SteveRocha34: When is the vid goin to drop?
@RollieThePollie: @SteveRocha34 E3 |
Spoiler 
_________________
"Mõtle kriitiliselt" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
02.06.2011 17:27:32
|
|
|
Ega need pildid üllatavad pole - ammu ju teada et BF3 tõmbab codi viimasele seeriale graafilises ja gameplay võtmes koti pähe.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mannatera
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2005
|
02.06.2011 17:32:35
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
| Ega need pildid üllatavad pole - ammu ju teada et BF3 tõmbab codi viimasele seeriale graafilises ja gameplay võtmes koti pähe. |
Jääb üle loota, et gameplay nii lineaarne ei ole nagu COD'is
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
02.06.2011 17:40:26
|
|
|
lineaarne? SP tuleb juust niikuinaa - no võibolla parem kui BC2 , aga kuna MW seerial on väga hea põhi all siis paremat nad ei suudaks väga. Lineaarne tuleb ta kah arvatavasti - kuna selles teemastikus (middle-east) arvatavasti käib ikkagi asi punktist punkti tiimina. Samas ehk üllatavad.
Põhipidepunkt ikka MP mis on juba Bad Company 1 st saati olnud oma mootoriga kvaliteetseim FPS siiani. BF3 loodetavasti ei piira frostbite võimalusi väiksemaks kui neid on siiani olnud - sel juhul tuleb MP kogemus ülivõimas - sest tagasi on ju ka hävituslennukid.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olxter
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2005
|
02.06.2011 17:44:33
|
|
|
tea, kas bf3 tühja salve eemaldades on ikka tühi salv? seda muidugi eriti tähele ei pane, sest kui tihti sa ikka salve päris tühjaks lased joosta.
kujutan ette, kuidas lennukite pealt hakatakse kahurist täiega maju peenestama. peitu pole eriti enam kuhugi põgeneda. punkrid vast välja arvatud
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
02.06.2011 18:00:57
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
| Põhipidepunkt ikka MP mis on juba Bad Company 1 st saati olnud oma mootoriga kvaliteetseim FPS siiani. |
I lol'd.
Ülivõrrete kasutamisega võiks ikkagi natuke tagasihoidlikum olla.
Paljude, ja nende hulgas ka minu, arvates on Frostbite mootoril ikka kõvasti arenguruumi, eriti just netcode'i valdkonnas.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
02.06.2011 18:04:19
|
|
|
| painkillah, minuarust terve Battlefield seeria tõmbab tervele COD seeriale koti pähe.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
02.06.2011 18:11:34
|
|
|
| patrick615 kirjutas: |
| painkillah, minuarust terve Battlefield seeria tõmbab tervele COD seeriale koti pähe. |
SP oli BC1es kõvasti parem kui teises, teise oma oli teisest warfarest ikka kõvasti kehvem
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
02.06.2011 19:09:52
|
|
|
| ertr2, ma võrdlesin just MP poole pealt. BF seeria pole kunagi eriti olnud orienteeritud SP-le.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
02.06.2011 19:32:49
|
|
|
LightsabeR, xboxi peal ei mäleta lagiprobleeme. samas konsooli peal suht mitte tuntav kah. pc peal bc2 ega pole sellised lagspaike küll olnud nagu nt oli MW2 võrgumängu süsteemis. mingi 5% serverites ehk kohtab vahest laggi, aga muul juhul pole küll näinud sellist jama - et nt hitboxid valed oleks vms.
Võib arvata, et need "paljud" on mw i seeria fännid. dont get me wrong, me oma seltskonnaga mängime ka suht tihedalt mw2 e veel, aga bc2 on ka juba teiste meelismänguks saanud. ainuke jama on 4 tuuma must-have, samas mw2 jookseb siidi ka lahjematel masinatel.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olxter
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2005
|
02.06.2011 20:06:50
|
|
|
| SP poole pealt vast MoHiga võrreldes pikemat lõbu loota pole
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
02.06.2011 20:28:58
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
| pc peal bc2 ega pole sellised lagspaike küll olnud nagu nt oli MW2 võrgumängu süsteemis. |
MW2 on ju kohutav jubedus ka, isegi dedi servereid pole. P2P hostingu üle trumpamine dedi serveritega pole just suurem asi saavutus ühegi korraliku netcode'i jaoks.
| painkillah kirjutas: |
| mingi 5% serverites ehk kohtab vahest laggi, aga muul juhul pole küll näinud sellist jama - et nt hitboxid valed oleks vms. |
Asi pole lagis, vaid kehvas hit detectionis, mis on tingitud kehvast netcode'ist.
| painkillah kirjutas: |
Võib arvata, et need "paljud" on mw i seeria fännid. dont get me wrong, me oma seltskonnaga mängime ka suht tihedalt mw2 e veel, aga bc2 on ka juba teiste meelismänguks saanud. |
Kas selle jaoks peab kohe mingit teise mängu fänn olema, kui BC2'e hit detection ei meeldi?
Ma olen ikka oma elu jooksul päris palju erinevaid FPS mänge online mänginud ja n.ö populaarsete mängude hulgas on BC2 netcode minu silmis üks kehvemaid.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastaman
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2011
|
02.06.2011 23:37:56
|
|
|
| olxter kirjutas: |
| SP poole pealt vast MoHiga võrreldes pikemat lõbu loota pole |
kust võtad ? tahaks loota, et tuleb ikka kordades pikem
|
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
03.06.2011 00:08:33
|
|
|
LightsabeR, kus see hit detection sitt on - ma olen mänginud tugevalt üle aasta vist nüüd. 2 tuumaga tundus jah, nagu et pooled kuulid kaduma lähevad, aga 4 tuumaga on kõik tiptop. bc2 tundub selline "raske", ehk siis normalis soakivad vastased kuule, mitte küll palju, aga mängu tunnetus on mw2 omast täiesti teine. ehk asi on kuuli teekonnas pikal distantsil ja helides, sest mw2 mängides tundub nagu vastased oleks papist ja relvad oleks mänguasjad. bc2 es lisab heli tohutult juurde ja mäng on palju "lihasem", lisaks tundub vähemalt mulle, et bullet spread on palju hullem BC2 es, ehk siis pead ikka päris tugevalt laskmist kontrollima.
ma olen kah igast erinevaid FPS e mänginud, ja kui võtta nt csi kunagine kuulus hit detectioni probleem, siis bc2 ei ole midagi sarnast. vbl algul see täitsa eksisteeris, sest viimase poole aasta aktiivse mängimise jooksul pole selliseid probleeme olnud nagu nt tuubis mõnes videos näha on.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
03.06.2011 00:46:23
|
|
|
| ot: |
painkillah, no jah, viimase poole aasta jooksul pole proovinud, võibolla on tõesti nüüd parem. Ehk lasen lähiajal peale ja teen proovi.
Kuid kui viimati mängisin, siis tuli ikka pidevalt ette olukordi, kus 50m kaugusel vaikselt liikuvale vastasele võis terve salve sisse täristada, ilma, et ta teist nägugi teeks. Siis näed hetke pärast sama tüüpi sarnases olukorras uuesti ja võtad handgun'iga mõne kuuliga maha. Üks hetk võtan snaiperiga väga pika distantsi pealt järjest vastaseid maha, järgmine hetk lihtsalt enam ei registreeri ühtegi kuuli ära. Kohati hit detection töötas, kohati pani hullult pange.
Ja ma ei tea, miks sa seda MW2'te koguaeg mainid. Kunagi kui välja tuli, siis ma mingi kuu aega ehk mängisin ja seejärel viskasin nurka. Ilma dedi serveriteta on FPS mäng ikka tõsine tobedus. |
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
03.06.2011 01:04:52
|
|
|
Private matche annab mw2 es täiesti edukalt mängida, pubide teema on paras bs enivei.
ma arvan, et sa jagad teemat küll, aga no BC2 es tuleb targetit "leadida" isegi automaadiga veits, otse kümpi lastes suurem osa ajast paned mööda. ligidalt võid muidugi julgelt otse sisse kütta. selles mõttes ongi võrdlusmoment mw2 ega, kuna paljud sellega või sarnase ülesehitusega FPSiga harjunud siis üleminek bc2 sarnasele fpsile tekitab algul suht hämmingut.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lovvi
HV veteran

liitunud: 20.01.2009
|
03.06.2011 01:05:12
|
|
|
| LightsabeR kirjutas: |
| ot: |
painkillah, no jah, viimase poole aasta jooksul pole proovinud, võibolla on tõesti nüüd parem. Ehk lasen lähiajal peale ja teen proovi.
Kuid kui viimati mängisin, siis tuli ikka pidevalt ette olukordi, kus 50m kaugusel vaikselt liikuvale vastasele võis terve salve sisse täristada, ilma, et ta teist nägugi teeks. Siis näed hetke pärast sama tüüpi sarnases olukorras uuesti ja võtad handgun'iga mõne kuuliga maha. Üks hetk võtan snaiperiga väga pika distantsi pealt järjest vastaseid maha, järgmine hetk lihtsalt enam ei registreeri ühtegi kuuli ära. Kohati hit detection töötas, kohati pani hullult pange.
Ja ma ei tea, miks sa seda MW2'te koguaeg mainid. Kunagi kui välja tuli, siis ma mingi kuu aega ehk mängisin ja seejärel viskasin nurka. Ilma dedi serveriteta on FPS mäng ikka tõsine tobedus. |
|
Ja kui vana see tsitaat/post on?
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bush
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.04.2002
|
03.06.2011 11:02:29
|
|
|
| olxter kirjutas: |
| SP poole pealt vast MoHiga võrreldes pikemat lõbu loota pole |
Ise ka tead mida räägid?
Spoiler 
DICE promising above average campaign length to “introduce more people to our franchise.”
Upcoming shooter Battlefield 3 is set to buck the trend for short FPS campaigns with a 12-hour singleplayer tale, according to reports.
In an interview with developer DICE’s general manager Karl Troedsson, a reporter from Games.on.net references a 12-hour campaign.
“Naturally we want to introduce more people to our franchise,” Troedsson explained. “A lot of people don't want to jump straight into multiplayer. They want to feel around a bit [before] they're ready to move over to online.
“The hardcore online people, they don't care, they're just straight in. Maybe they don't even touch the campaign. But we want to get more people in, invite more people into the franchise. That's one of the main reasons why we have this different part of the game."
With recent Call Of Duty games all featuring short campaigns of around six hours, this would represent a significant departure from convention for DICE, and will be welcomed by those who feel the modern FPS sells the lone soldier short.
Earlier this month Homefront developer Kaos Studios defended the relative brevity of the game’s campaign, saying its length was “competitive with the lengths of other top shooters out there right now, especially the ones with the big multiplayer components.”
_________________ >OSTA ÕLUT |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olxter
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2005
|
03.06.2011 12:32:51
|
|
|
| ma ei väidagi midagi, vaid oletan. minu puhul vahet pole, kui pikk see SP osa on, peaasi et huvitav. kui pean seal mitu päeva tatti venitama, siis on halb. olgu enne kõvasti scripti ja silmailu ning hea stoori. BC2es oli pms MP kaartidele natuke juttu juurde mõeldud ja kõik. aga õnneks on see ikka MP suunitlusega mäng ja me ei pea minu oletuste pärast väga vaidlema.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Player1
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2007
|
03.06.2011 13:41:09
|
|
|
| olxter kirjutas: |
| ma ei väidagi midagi, vaid oletan. minu puhul vahet pole, kui pikk see SP osa on, peaasi et huvitav. kui pean seal mitu päeva tatti venitama, siis on halb. olgu enne kõvasti scripti ja silmailu ning hea stoori. BC2es oli pms MP kaartidele natuke juttu juurde mõeldud ja kõik. aga õnneks on see ikka MP suunitlusega mäng ja me ei pea minu oletuste pärast väga vaidlema. |
Jumal tänatud, et sina seda mängu ei tee. Scriptikäkerdiste teemad on siin foorumis täiesti olemas, call of duty seeria siis.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bush
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.04.2002
|
03.06.2011 14:45:25
|
|
|
| olxter kirjutas: |
| ma ei väidagi midagi, vaid oletan. minu puhul vahet pole, kui pikk see SP osa on, peaasi et huvitav. kui pean seal mitu päeva tatti venitama, siis on halb. olgu enne kõvasti scripti ja silmailu ning hea stoori. BC2es oli pms MP kaartidele natuke juttu juurde mõeldud ja kõik. aga õnneks on see ikka MP suunitlusega mäng ja me ei pea minu oletuste pärast väga vaidlema. |
Mida sa enam oletad. Devvid ültesid ametlikult, et 12h
_________________ >OSTA ÕLUT |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastaman
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2011
|
03.06.2011 15:53:40
|
|
|
haha nojh, kellele meeldib mängida, kellele niisama arvutiekraani vahtida
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olxter
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2005
|
03.06.2011 17:21:38
|
|
|
| ma lihtsalt arvan/loodan sellest üksikosast üsna vähe. selle eest on mul MP peal suured lootused.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KuriVaiM1
HV veteran

liitunud: 10.12.2006
|
03.06.2011 17:30:09
|
|
|
Activision Loves All the Attention From Battlefield 3
| tsitaat: |
Battlefield 3 vs Call of Duty: Modern Warfare 3 is certainly shaping up to be an epic showdown first person shooters come this fall. EA started throwing blows early when it revealed Battlefield 3 to the world, making their mission clear: To take down Call of Duty by making a better game. In a recent interview, Activision CEO Eric Hirshberg took some time to thank his competitor for all the extra publicity for Modern Warfare 3.
Hirshberg made comments about the pitfalls of having the number one game in the world, and one of those is the constant targeting of the franchise by other developers that want their commercial successes. When asked if he though there was any possibility of Battlefield 3 taking down Call of Duty this fall, the CEO said " I think EA might talk about our game in the press more than we do. So, the first thing I say to them is, "Thanks for the assistance in building awareness". |
_________________
"Mõtle kriitiliselt" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
03.06.2011 18:58:31
|
|
|
BF3 goes to E3!
Battlefield Blog
| tsitaat: |
E3 2011 in Los Angeles is only a few days away and there is a lot of excitement in the air. We are thrilled to be at the expo to show you Battlefield 3! We are currently putting the final touches on our demo - testing, tweaking, and in general, creating a game that’s looking amazing. I’m very happy and proud of what our DICE team has accomplished and what we’ll be unveiling to the world at E3.
Following our Battlefield 3 announcement earlier this spring, a lot of you have asked us for more info on multiplayer. Well, wait no further – we will be showing both single player and multiplayer gameplay at E3! You can expect new trailers and screenshots as well as in-depth press previews hitting next week. You can also watch the EA press conference live on EA.com on Monday.
So what can you expect from the Battlefield 3 multiplayer? Powered by the Frostbite 2 engine, Battlefield 3 features some of the biggest and most spectacular maps that we have built. At the same time, we are also able to create more intense close-quarter combat than ever before. The multiplayer map, “Operation Métro,” available for press to play on the show floor, combines both sides of the scale into one cohesive experience. Gamers will experience a physical battlefield and be able to temporarily disable vehicles, go prone, mount weapons, lay down suppressive fire and more. Under the hood, the brand-new engine ensures cutting-edge visuals and immersion. All things combined, big and small, add up to the best Battlefield game we have ever created!
Of course there are things we will not be showing at E3, including the game’s extensive co-op campaign, the introduction of Team Death Match mode and the Battlefield 3 Battlelog web destination – featuring powerful social tools, feeds and detailed player stats. Battlelog also lets you manage your friends lists, squad up, create platoons, use voice chat and follow your friends’ progress in real-time, and more. Battlelog will be available for the monthly fee of (drum roll)... zero dollars. We look forward to providing more information on these features in the near future!
Karl Magnus Troedsson
General Manager, DICE |
Battlelog-i monthly fee pani küll muretsema , aga siis lugesin lause lõpuni!
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yodalr
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.11.2003
|
03.06.2011 19:47:02
|
|
|
"Breaking news: There's no ammo in MW3"
_________________ kraater.ee |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
03.06.2011 19:50:20
|
|
|
| yodalr kirjutas: |
| "Breaking news: There's no ammo in MW3" |
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siim951
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2007
|
03.06.2011 20:20:52
|
|
|
| tsitaat: |
Battlelog web destination – featuring powerful social tools, feeds and detailed player stats. Battlelog also lets you manage your friends lists, squad up, create platoons, use voice chat and follow your friends’ progress in real-time, and more. Battlelog will be available for the monthly fee of (drum roll)... zero dollars.
|
No see on ikka täielik ärapanek COD:Elite teenusele . Tore et Dice ja Ea combo pole oma poliitikat veel muutnud.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KuriVaiM1
HV veteran

liitunud: 10.12.2006
|
03.06.2011 20:39:52
|
|
|
| DefXtreme kirjutas: |
Battlelog-i monthly fee pani küll muretsema , aga siis lugesin lause lõpuni!  |
_________________
"Mõtle kriitiliselt" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kutsu
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2009
|
03.06.2011 22:31:15
|
|
|
| yodalr kirjutas: |
"Breaking news: There's no ammo in MW3"
 |
WOW
AIR BULLETS THEN
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
03.06.2011 22:37:45
|
|
|
| siim951 kirjutas: |
| tsitaat: |
Battlelog web destination – featuring powerful social tools, feeds and detailed player stats. Battlelog also lets you manage your friends lists, squad up, create platoons, use voice chat and follow your friends’ progress in real-time, and more. Battlelog will be available for the monthly fee of (drum roll)... zero dollars.
|
No see on ikka täielik ärapanek COD:Elite teenusele . Tore et Dice ja Ea combo pole oma poliitikat veel muutnud.  |
üks väheseid hetki, kui võib EA poolt olla
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
03.06.2011 22:42:08
|
|
|
| madness kirjutas: |
| siim951 kirjutas: |
| tsitaat: |
Battlelog web destination – featuring powerful social tools, feeds and detailed player stats. Battlelog also lets you manage your friends lists, squad up, create platoons, use voice chat and follow your friends’ progress in real-time, and more. Battlelog will be available for the monthly fee of (drum roll)... zero dollars.
|
No see on ikka täielik ärapanek COD:Elite teenusele . Tore et Dice ja Ea combo pole oma poliitikat veel muutnud.  |
üks väheseid hetki, kui võib EA poolt olla  |
esialgu... (Aga eks neil lepingud ole ka erinevad kõigi Bioware ja Dice jm devvidega)
Selline küsimus muidu, et keegi oskab arvata, millal EA Store'is või Steamis võiks veel BF3 pre-order discount tulla?
4th July jänkidele näiteks : )?
Mõtlen, kas ootan veel ja otsin sobiva discounti või võtan koha ära.. pole varem muidugi ühelegi mängule pre-orderit teinud ja seni on õigustanud see valik
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KuriVaiM1
HV veteran

liitunud: 10.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yodalr
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goon
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2005
|
04.06.2011 09:56:12
|
|
|
| yodalr kirjutas: |
"Breaking news: There's no ammo in MW3"
 |
Modern warefares äkki lased nii siis hoopis
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KuriVaiM1
HV veteran

liitunud: 10.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
05.06.2011 22:50:12
|
|
|
NVIDIA GeForce 7800GT/ATI X1900 vaevalt seda jooksutab
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SinineSiil
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2009
|
05.06.2011 22:52:19
|
|
|
DX9 pole toetatud.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XATM092
HV veteran

liitunud: 03.07.2007
|
05.06.2011 23:13:39
|
|
|
| Ja teie point on...?
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ak47
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.01.2006
|
05.06.2011 23:51:08
|
|
|
| The Game
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
06.06.2011 17:51:52
|
|
|
| XATM092 kirjutas: |
| Ja teie point on...? |
mis pointi sa koguaeg taga ajad ei saa ma aru...
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SinineSiil
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2009
|
06.06.2011 18:22:11
|
|
|
Ta mõtles minu posti mis vastas sinu eelmisele postitusele. Ma ei saanud irooniast algul vist aru.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastaman
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2011
|
06.06.2011 18:33:02
|
|
|
| kus siin iroonia oli ? mõtled sarkasmi vist, a kus see oli ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Lovvi
HV veteran

liitunud: 20.01.2009
|
06.06.2011 21:25:59
|
|
|
Battlefield 3 E3 trailer
e: video maas
viimati muutis Lovvi 06.06.2011 22:48:54, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KuriVaiM1
HV veteran

liitunud: 10.12.2006
|
06.06.2011 21:32:06
|
|
|
90% nähtud bs ainult et heliga
_________________
"Mõtle kriitiliselt"
viimati muutis KuriVaiM1 06.06.2011 21:35:57, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lovvi
HV veteran

liitunud: 20.01.2009
|
06.06.2011 21:32:50
|
|
|
Pole mõtet üle pingutada ja juba bs?
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
06.06.2011 22:31:33
|
|
|
Kui see selline ka lõppproduktina välja näeb siis nendele meestele küll suur respekt.
Nii ehedad animatsioonid, large scale rendering ja selline destruction teeb kõigile mängudele pika puuga silmad ette.
Mai saa aru mida siin osad vennad plõksivad, ei suuda CODi maailmast laiemalt vaadata? COD seeria on oma aja ära elanud, vähemasti SPna.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|