|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Loom
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.07.2002
|
05.12.2003 19:15:12
|
|
|
| Kas autodel mingit erilist vahet ka on? Ise sõidan algusest peale oma Mazdaga ja pole teisi nagu proovinud. Vahetamisel näitab autode erinevust, seal nagu mingit vahet ei paista.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
format666
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2003
|
05.12.2003 19:20:40
|
|
|
| Pots4t4j4 kirjutas: |
Aga rääkige palju teil drifti track 6 4 ja 10 ringi parimad tulemused on ! ?
Mul :
4ringi Track 6: 385 000
10ringi Track 6:885 000
 |
kui underground modes sõitsin sain ka üle 300 000 aga tampimisega saaks kindlasti rohkem!
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
format666
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2003
|
05.12.2003 19:22:20
|
|
|
| Loom kirjutas: |
| Kas autodel mingit erilist vahet ka on? Ise sõidan algusest peale oma Mazdaga ja pole teisi nagu proovinud. Vahetamisel näitab autode erinevust, seal nagu mingit vahet ei paista. |
on ikka vahet autodel!
sa pole vist eriti kaugele mänginud kui sa veel mazdaga sõidad!
skyline vastu ei saa sa oma autoga kuidagi:D
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Loom
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.07.2002
|
05.12.2003 19:32:53
|
|
|
| format666 kirjutas: |
| Loom kirjutas: |
| Kas autodel mingit erilist vahet ka on? Ise sõidan algusest peale oma Mazdaga ja pole teisi nagu proovinud. Vahetamisel näitab autode erinevust, seal nagu mingit vahet ei paista. |
on ikka vahet autodel!
sa pole vist eriti kaugele mänginud kui sa veel mazdaga sõidad!
skyline vastu ei saa sa oma autoga kuidagi:D |
95 on praegu.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
05.12.2003 21:02:32
|
|
|
Ma sain hetkel '99 aasta Skyline GTR'i. Aga kui ma uuema mudeli saan, kas vanem, mis mul juba on, asendatakse automaatselt uuemaga või pean vahetama autosid jälle?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madis
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
05.12.2003 21:22:31
|
|
|
Pead vahetama.
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
05.12.2003 21:24:14
|
|
|
Kahe päeva mängimise tulemus siis selline.
Tuba 81/111
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
05.12.2003 22:50:12
|
|
|
| Cobra[EST] kirjutas: |
Kahe päeva mängimise tulemus siis selline.
Tuba 81/111 |
kui kiiresti su põka sõidab, mul võtab mingi 297km/h`d sisse vähemalt dragis ilma nitrota, kuna muidu lendab mootor õhku. (vähemalt mull)
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tryku
HV kasutaja

liitunud: 01.02.2003
|
05.12.2003 22:52:55
|
|
|
klge kas see on normaalne et cel 1.7 int 32mp mingi s3 pro savage ddr on ja 256 ram ei tööta korralikult
_________________ Eesti-Läti piiril rekka, millele taha kirjutatud saksa keeles: "Selles autos töötavad 500 hobust ja üks eesel". |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
05.12.2003 23:00:04
|
|
|
kuule mul on p2 400 mhz, geforce 4, 256 ram, hdd 65 gb ja mul tõõtab see mäng päris normilt kui ma endal settingutes graafikat alla tõmban, vahel natuke juksib ka aga peaasi et mängida saab
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
acer
HV veteran
liitunud: 22.06.2002
|
05.12.2003 23:23:44
|
|
|
nüüd 55 rada läbi. vahepeal kui ikka kopa ette viskab, siis võtan "easy" taseme.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
05.12.2003 23:27:39
|
|
|
milles sa tavaliselt sõidad???
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
acer
HV veteran
liitunud: 22.06.2002
|
05.12.2003 23:32:06
|
|
|
| riaak kirjutas: |
milles sa tavaliselt sõidad???  |
Medium tasemes
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
06.12.2003 00:02:14
|
|
|
ma ka kuna seal on piisavalt raske ja pappi saab ka piisavalt
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
06.12.2003 00:52:47
|
|
|
Selle masinaga sain mingi 324kmh sisse. Level 2 turbo ja nitro. Vedrustus kah vist level 2. Ülejäänd level 3.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Loom
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.07.2002
|
06.12.2003 00:58:29
|
|
|
| Mis te selle rahaga teete, ma küll eriti asja mõtet ei näe. Ise sõitsin enamus sõite Hardiga, mõned mis väga närvi ajasid, tegin lihtsama tasemega.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart
HV kasutaja

liitunud: 07.01.2003
|
06.12.2003 01:00:55
|
|
|
| Loom kirjutas: |
| Kas autodel mingit erilist vahet ka on? Ise sõidan algusest peale oma Mazdaga ja pole teisi nagu proovinud. Vahetamisel näitab autode erinevust, seal nagu mingit vahet ei paista. |
Ma mängin ka algusest peale Golfiga
ja umbes samapalju tehtud kui sul ...
| format666 kirjutas: |
on ikka vahet autodel!
sa pole vist eriti kaugele mänginud kui sa veel mazdaga sõidad!
skyline vastu ei saa sa oma autoga kuidagi:D |
kuule, ma oma golfiga panin küll mingitele skyline'dele ära ...
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
06.12.2003 01:25:46
|
|
|
nooh, pole see skyline seal eriti tegija mdiagi, mõttetult raske ja jube elajas, lasen oma mazdaga ringi nii mis ludiseb. ja muuseas, kui golf on tõesti nii hale auto, mismoodi arvuti sellega sõites mulle koguaeg pähe teeb?
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mOnster
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Negative
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.09.2003
|
06.12.2003 02:48:00
|
|
|
Sai siis ka lõpuks läbi see mäng(Undergroundi osa)...ohjah, silmad on küll üsna läbi...ei olnudki kõige raskem ju, mingit erilist pinget küll ei pakkunud, aga muidu ...ise sõitsin ~90 alates väga edukalt Toyota Celicaga, mis läheb täitsa ilusti edasi ...peab seda Quick Race tegema hakkama...igaljuhul mäng on hea
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OskarR89
HV Guru

liitunud: 22.02.2003
|
06.12.2003 10:12:13
|
|
|
Sain ka mängu Jookseb hästi profiilis oleva masinaga! Aga kuidas see venivus efekt tuleb? Mängin hardiga enamus sõite ja 51/111 tehtud
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
139 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tryku
HV kasutaja

liitunud: 01.02.2003
|
06.12.2003 10:54:40
|
|
|
aga kui 700 cel vist mingi 384ram ja 64 ati radeon ddr ja seal töötab normilt j mul ainult hakib
_________________ Eesti-Läti piiril rekka, millele taha kirjutatud saksa keeles: "Selles autos töötavad 500 hobust ja üks eesel". |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OskarR89
HV Guru

liitunud: 22.02.2003
|
06.12.2003 11:11:37
|
|
|
| tsitaat: |
aga kui 700 cel vist mingi 384ram ja 64 ati radeon ddr ja seal töötab normilt j mul ainult hakib
|
Sul integreeritud video
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
139 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tryku
HV kasutaja

liitunud: 01.02.2003
|
06.12.2003 11:30:50
|
|
|
aga niiii meeletult sitt ei saa ollla kui üks teine 64 intiga mängib
_________________ Eesti-Läti piiril rekka, millele taha kirjutatud saksa keeles: "Selles autos töötavad 500 hobust ja üks eesel". |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tryku
HV kasutaja

liitunud: 01.02.2003
|
06.12.2003 11:31:06
|
|
|
teised näitajad samas mis minul
_________________ Eesti-Läti piiril rekka, millele taha kirjutatud saksa keeles: "Selles autos töötavad 500 hobust ja üks eesel". |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OskarR89
HV Guru

liitunud: 22.02.2003
|
06.12.2003 11:36:40
|
|
|
| tsitaat: |
aga niiii meeletult sitt ei saa ollla kui üks teine 64 intiga mängib
|
Sa ei saa seda kindlalt selle videokaga tööle
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
139 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wilts
HV veteran
liitunud: 07.02.2002
|
06.12.2003 11:49:15
|
|
|
| Scart kirjutas: |
nooh, pole see skyline seal eriti tegija mdiagi, mõttetult raske ja jube elajas, lasen oma mazdaga ringi nii mis ludiseb. ja muuseas, kui golf on tõesti nii hale auto, mismoodi arvuti sellega sõites mulle koguaeg pähe teeb?  |
Lõpus kolisin mazda pealt Subaru peale sest see mazda oli väiksema kiirendusega... ja kuidagi loopis rohkem. Skyline on eriti mõttetu masin(enne starti hirmutab ära ). kui olete 103´nda raja läbi saanud, siis on mäng läbi järgmised on tahe lihtsad... viimast autot nägin stardis kiirendades... ülejäänud aja vilkus kaardil mu arust oleks lõpp pidanud raske olema. 112/111 tehtud... lõpus on mingid 1vs 1 sõidud
_________________ L.A.M.P/ LAMP "Loose Association of Mercenaries & Privateers" |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tryku
HV kasutaja

liitunud: 01.02.2003
|
06.12.2003 11:58:48
|
|
|
No krt vist ei saa jah aga ise videot sisse ei saa panna krdi garantii
_________________ Eesti-Läti piiril rekka, millele taha kirjutatud saksa keeles: "Selles autos töötavad 500 hobust ja üks eesel". |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
INeedSpeed
HV vaatleja
liitunud: 06.12.2003
|
06.12.2003 13:57:10
|
|
|
Olen mängus 95 sõidu juures. Kõik on väga kõva aga noh see on täielik p**k, et nad saavad su nii kiirelt kätte ja sina neid kah. Ja samuti on jama see, et viimasel ringil muutuvad nad eriti kiireks ning liiklus muutub üli tihedaks. Autod ja värgid on kõvemaid mis ma näinud olen, aga jah mäng ise enesest on saast
|
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
06.12.2003 14:59:08
|
|
|
Viimane ring on jah täielik müstika. Isegi kui nad on sust 5 seki taga ja sa teed imesõitu on nad finiiks sul tuules. Samuti paneb arvuti need minibussid kõige idiootsematesse kohtadesse.. sisekurvi jms näiteks. Eriti pask on veel kui auto juhitavus ka kõige parem pole.
Hetkel auto mul siis selline.
Imekombel sain ükskord top speediks 362kmh. Screeni ei teind kahjuks. Koos fotosüüdistusega olen saanud 354kmh.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
06.12.2003 15:28:13
|
|
|
| mazda rx7 ja skyline on samade näitajatega
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
06.12.2003 15:32:38
|
|
|
Mul küll ei ole. RX7-l on vist kiirendus veits sitem kui Skylinel
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
06.12.2003 15:41:19
|
|
|
| Cobra[EST] kirjutas: |
Mul küll ei ole. RX7-l on vist kiirendus veits sitem kui Skylinel  |
sry minu viga...mitte kiirendus vaid üks pulk on juhitavuses halvem rx7...aga mingi auto oli sama taga...ja see esimene mazda on ka ikka kõva sõna...ainult et see rx7 läheb rohkem pöörde tast ise praegu skylinega kõik step3 tuning tehtud...ja sõit 95/111
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
06.12.2003 15:47:23
|
|
|
Mul pole nitro, vedrustus ja pidurid level3. Ülejäänd kõik on. Edasi läheb suht talutavalt. Dragis top speed alla 330 ei kuku kui midagi väga metsa ei lähe.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
06.12.2003 15:51:55
|
|
|
| tryku kirjutas: |
| klge kas see on normaalne et cel 1.7 int 32mp mingi s3 pro savage ddr on ja 256 ram ei tööta korralikult |
no kuule, sul on quake 2 aegne natuke pumbatud 3d kaart masinas, missa ise arvad?
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
X
HV veteran

liitunud: 08.06.2003
|
06.12.2003 16:52:32
|
|
|
| nonii ma jõudsin ka edasi kuskile sinna 95/111 ,aga pärast seda 90 drifti ,mul hakkas järsku lihtsalt mängukeskel korra jääb kinni ,mitu korda mingi iga 5 sekundi järel ,nagu vajutaks korra pausi nuppu ja paneks kohe tagasi mängu.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
06.12.2003 17:28:46
|
|
|
Kas keegi teab et kas nfs u-le on mingeid lisasi N:autosi või mingeid tuunimis juppe , mida saaks mängu lisada
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
06.12.2003 17:42:30
|
|
|
| sixten kirjutas: |
Kas keegi teab et kas nfs u-le on mingeid lisasi N:autosi või mingeid tuunimis juppe , mida saaks mängu lisada  |
google-moogel
kui sa oleks vähekenegi otsida viitsinud, oleksid leidnud, et vastus on EI
viimati muutis Scart 06.12.2003 17:51:36, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OskarR89
HV Guru

liitunud: 22.02.2003
|
06.12.2003 20:22:21
|
|
|
Kas keegi annaks save kus oleks mäng läbi tehtud? Ei viitsi mängida eriti
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
139 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
06.12.2003 20:24:35
|
|
|
| malcom kirjutas: |
Kas keegi annaks save kus oleks mäng läbi tehtud? Ei viitsi mängida eriti  |
irw, mida sa selle savega teed kui mängida ei viitsi? rahvas ikka eriti mugavax läinud
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OskarR89
HV Guru

liitunud: 22.02.2003
|
06.12.2003 20:38:53
|
|
|
| tsitaat: |
irw, mida sa selle savega teed kui mängida ei viitsi? rahvas ikka eriti mugavax läinud
|
Ei ma mängida viitsin aga raske kuidagi
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
139 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
06.12.2003 20:48:18
|
|
|
no siis tuleb punnitada ja läbi teha see
pärast on nii hea möelda palju närvirakke sinna läks ja palju klaveri eluiga vähenes
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
06.12.2003 20:57:12
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
no siis tuleb punnitada ja läbi teha see
pärast on nii hea möelda palju närvirakke sinna läks ja palju klaveri eluiga vähenes  |
mida ma punnitan, kui golf minust kiirem on? mina olen 90 kraadises kurvis seespool, viimane kurv enne finihit, arva ära mis juhtub
mul on sees ligemale 200, rohkem ei ole selles kurvis võimalik välja võtta, olen seespool, golf tuiskab väljaspoolt mööda, nitroga! on see normaalne?
nitroga sõites on juhitavus ikka väga halb, aga 90 kraadist kurvi võtta ligemale 300'ga + nitro? ehk seletad selle ära ja kui juba sealmaal oled, mismoodi on võimalik libiseda 300 pealt ligemale 3 autopikkust teises suunas peaegu hetkega? ilma, et 1 autopikkustki edasi liiguks? mul on nii siiber sellest piixust, mida arvuti sulle tõmbab rsk... tramaivõi
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
06.12.2003 21:02:26
|
|
|
See on muidu jah suht müstika kui hea pidamine neil arvutiraiskadel kurvides on. Mul ei keera roolgi nii palju, rääkimata pidamisest. Isegi kui aint 150-ga kurvi tulen. Tavaliselt kui 90-kraadine kurv tuleb, lähen väliskurvi, pidurdan varakult ja proovin kurvi diagonaalis läbida nagu vormelid. Kuid alati lõpetan ma väliskurvi piirdes mis on paratamatu. Pead lihtsalt selgeks õppima kuda sealt võimalikult kiiresti ja aega kaotamata minema saada. Kui viimane kurv siis aitab loomulikult nii pidamisele kui kiirendusele nitro-boost väga kaasa Kui ikka keset kurvi nitrot paned, siis muudab auto palju rõõmsamalt suunda. Aga mitte ei sisene kurvi nitroga vaid tõmbad külje ette ja kui näed et vaba vesi ees, alles siis paned NOS'i põhja. Seinas käid küll ära a minema saad kiiremini.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
06.12.2003 21:27:26
|
|
|
Scart, nii mina kui ka väga paljud teised inimesed on selle läbi teinud.
vaevalt, et sulle üksi on sattunud selline mäng, kus ebavõrdsus on
niiet võimatu ei ole seda läbi teha
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
06.12.2003 21:34:08
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
Scart, nii mina kui ka väga paljud teised inimesed on selle läbi teinud.
vaevalt, et sulle üksi on sattunud selline mäng, kus ebavõrdsus on
niiet võimatu ei ole seda läbi teha  |
ma polegi midagi sellist väitnud lihtsalt, kui arvuti petab, siis tehku seda nii, et mina ei juhtuks seda nägema rsk, kasvõi mingi ringitiirutamine oli jälle... golf läheb lõpusirgel eest ära, mina ei saanud talle skyliniga nitroga järgi ja tal ei olnud nitrot... seleta see ära... sirge peal on golf kiirem kui skyline? ehk on fast& furious 3 alapealkiri "Golf strikes back", starring Vin Diesel as the incredible Golf rider, takin' on the fastest and meanest miami cars!
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mOnster
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2002
|
06.12.2003 22:01:22
|
|
|
| tsitaat: |
ma polegi midagi sellist väitnud lihtsalt, kui arvuti petab, siis tehku seda nii, et mina ei juhtuks seda nägema rsk, kasvõi mingi ringitiirutamine oli jälle... golf läheb lõpusirgel eest ära, mina ei saanud talle skyliniga nitroga järgi ja tal ei olnud nitrot... seleta see ära... sirge peal on golf kiirem kui skyline? ehk on fast& furious 3 alapealkiri "Golf strikes back", starring Vin Diesel as the incredible Golf rider, takin' on the fastest and meanest miami cars!
|
That was a good one
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
06.12.2003 22:11:55
|
|
|
tglt oleks jumala kõva kinu ju... et vin diesel käis teise osa tegevuse ajal euroopas tuuritamas ja leidis uue superauto, golfi, millest ameerikamaal pole enne kuuldudki ja sis tuleb yhe sellisega tagasi, kõik ikka metsikult ära tuunitud ja asjad. nu kujuta vaid ette, sysimust golf, nosi kleepekad peal, taga on alpine ja venom näiteks, 14'' reffid all, taga selline summuti, nagu oleks auto patarei vanglas seebi maha pillanud... jumala kõva vilm oleks
sel ajal kui muskliautod panevad asfaldi värisema, naudib diesel oma auto seksikat kiisuhäält kusagil 1000 pöörde peal ja naerab omaette
rsk, sellise masinaga 0wniks ikka iga auto miamis ära ja pealegi, sellist asja läheks isegi kinno vaatama
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
06.12.2003 22:56:07
|
|
|
mul on ikka mingi vana põka, mille kiirus tuleb nitroga 300 ringi
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madis
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
07.12.2003 00:20:31
|
|
|
| Scart kirjutas: |
tglt oleks jumala kõva kinu ju... et vin diesel käis teise osa tegevuse ajal euroopas tuuritamas ja leidis uue superauto, golfi, millest ameerikamaal pole enne kuuldudki ja sis tuleb yhe sellisega tagasi, kõik ikka metsikult ära tuunitud ja asjad. nu kujuta vaid ette, sysimust golf, nosi kleepekad peal, taga on alpine ja venom näiteks, 14'' reffid all, taga selline summuti, nagu oleks auto patarei vanglas seebi maha pillanud... jumala kõva vilm oleks
sel ajal kui muskliautod panevad asfaldi värisema, naudib diesel oma auto seksikat kiisuhäält kusagil 1000 pöörde peal ja naerab omaette
rsk, sellise masinaga 0wniks ikka iga auto miamis ära ja pealegi, sellist asja läheks isegi kinno vaatama  |
et inimestel oleks mingi ettekujutus ka: 8)
http://www.zone.ee/furious800/golf.jpg?2
http://www.zone.ee/furious800/golf2.jpg?2
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|