Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta] märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 189, 190, 191  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kasutad rattakiivrit?
Kasutan.
44%
 44%  [ 88 ]
Plaanin kasutama hakata, kui ... (täpsistan teemas)
8%
 8%  [ 16 ]
Ei kasuta, sest kiivriga pole enam lahe
21%
 21%  [ 42 ]
Ei kasuta, sest ... (täpsustan teemas)
25%
 25%  [ 50 ]
hääli kokku : 196

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
maxsimiljo
Kreisi kasutaja
maxsimiljo

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2011 21:36:07 vasta tsitaadiga

Soovitage mingit odavamapoolset maanteekummi, mis kruusateedel täiesti kasutu poleks. Eriti kõva oleks, kui saaks netist tellida. Ise ei oma aimugi, mille järgi neid vaatama peaks. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2011 19:29:50 vasta tsitaadiga

Tegin kh enda rattale hoolduse ära.
Vahetasin õhkkummi ära, panin ratta õigetpidi alla tagasi (enne oli valetpidi) ning kallasin mingit x õli törtsu hammasratastele. Nüüd peaks sügiseni kestma. icon_biggrin.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2011 20:24:23 vasta tsitaadiga

õlitama peaks ikka regulaarselt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 31.05.2011 20:56:27 vasta tsitaadiga

Ma õlitangi reguraalselt.. korra kevadel (kui meeles). Kui kriuksuma hakkab siis ka (kui meeles).

Tegelikult läheb homme ratas rattaringi. Vaja 11nedaks kuupäevaks ehk kuremaa poolmaratoniks korda saada. Esikäiguvaheti, shifter ning piduriklotsid eeldatavasti, või ei teagi kuidas kettaga see värk käib.

_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2011 19:04:30 vasta tsitaadiga

Sai omale Trek 7100 ostetud, nüüd aga oleks vaja rattalukk osta omale suveks, mingeid soovitusi?
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.06.2011 19:07:01 vasta tsitaadiga

midagi jämedamat, et suvaliste lõiketangidega pooleks ei lõikaks ja kui ratta valveta jätad, siis ära pikalt eemal ole icon_biggrin.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2011 19:10:43 vasta tsitaadiga

ja võta kohe mitu, läheb puruks lõikamisega veidi kauem aega.

Aga anyway, kes su ratast näpata soovib läheb sellega nii või teisiti minema. olgu sul lukk milline tahes.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2011 19:21:55 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
ja võta kohe mitu, läheb puruks lõikamisega veidi kauem aega.

Aga anyway, kes su ratast näpata soovib läheb sellega nii või teisiti minema. olgu sul lukk milline tahes.

Nii ta on jah. Passivad ilmselt peale, võibolla tuleb paarimees veel poodi jälgima. Mõtled, et käid poes korraks ära ja 5 minutiga on ratas läind.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2011 19:50:53 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
Sai omale Trek 7100 ostetud, nüüd aga oleks vaja rattalukk osta omale suveks, mingeid soovitusi?

ära jumala eest seda tavalist trossi osta. kõige parem oleks üldse ratas kõrgepinge alla jätta, et kui näppima tuleb, saab voolu icon_biggrin.gif muidu ise soovitaks kombineeritud lahendust. mingi kõvasulamist lukk ja siis mingi asi, mis liigutuse peale karjuma hakkaks.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2011 20:04:55 vasta tsitaadiga

Hoia pidevalt marutõbist hundikoera ratta pakiraamil. thumbs_up.gif
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2011 21:40:16 vasta tsitaadiga

ranel kirjutas:
gan3b kirjutas:
Sai omale Trek 7100 ostetud, nüüd aga oleks vaja rattalukk osta omale suveks, mingeid soovitusi?

ära jumala eest seda tavalist trossi osta. kõige parem oleks üldse ratas kõrgepinge alla jätta, et kui näppima tuleb, saab voolu icon_biggrin.gif muidu ise soovitaks kombineeritud lahendust. mingi kõvasulamist lukk ja siis mingi asi, mis liigutuse peale karjuma hakkaks.

+ ühendad piduritrossid lahti, varas kiiruga nagunii tähele ei pane enne kui on vaja esimest korda pidurdada, LOL.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
explode
Kreisi kasutaja
explode

liitunud: 13.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2011 22:06:19 vasta tsitaadiga

sügisel ostsin sellise Abuse luku mustamäe Fixusest
http://www.abus.de/us/main.asp?ScreenLang=us&sid=3358575702102000706201121715919377&select=0104b02&artikel=4003318485701
hind oli ca 350EEK. Suhteliselt jäme.

_________________
E30
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 07.06.2011 23:04:53 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
+ ühendad piduritrossid lahti, varas kiiruga nagunii tähele ei pane enne kui on vaja esimest korda pidurdada, LOL.
+ enne seisma jäämist vahetad kõige suurema käigu peale ning seistes kohapeal lased käiguvahetaja trossid lõdvaks -> kohalt minema saamine tähendab kerget koperdamist ja võib tähelepanu äratada.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.06.2011 00:24:18 vasta tsitaadiga

explode kirjutas:
sügisel ostsin sellise Abuse luku mustamäe Fixusest
http://www.abus.de/us/main.asp?ScreenLang=us&sid=3358575702102000706201121715919377&select=0104b02&artikel=4003318485701
hind oli ca 350EEK. Suhteliselt jäme.
lukk on loomale
pigem vaja rattal sadulanahk ära lõhkuda ja muidu inetuks kukkuda

varastatakse ratas ära, kui soov on, aga müügiga raskem, kui igalt poolt värv maha kriimustunud thumbs_up.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2011 08:00:53 vasta tsitaadiga

explode kirjutas:
sügisel ostsin sellise Abuse luku mustamäe Fixusest
http://www.abus.de/us/main.asp?ScreenLang=us&sid=3358575702102000706201121715919377&select=0104b02&artikel=4003318485701
hind oli ca 350EEK. Suhteliselt jäme.

Kas seal sees on kett või tross?
Kett ja vihane kvaliteettaba ehk ajaks asja isegi ära ma arvan. Nende suurte lukutangidega tüübid ometi ringi ei kõnni. On ka suht toekas lukk olemas, aga ega kuhugi välja jätta ei julge küll. Kui on ikka hädasti vaja rattaga kuhugi asutusse minna, siis tassin ratta sisse kaasa lihtsalt.

_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2011 10:06:39 vasta tsitaadiga

inca kirjutas:

Kett ja vihane kvaliteettaba ehk ajaks asja isegi ära ma arvan. Nende suurte lukutangidega tüübid ometi ringi ei kõnni. On ka suht toekas lukk olemas, aga ega kuhugi välja jätta ei julge küll. Kui on ikka hädasti vaja rattaga kuhugi asutusse minna, siis tassin ratta sisse kaasa lihtsalt.


On kuulda olnud, et kantakse kaasas ka nii suuri lukutange, mis oma pikkuse tõttu vaid kuidagimoodi seljakotis püsida suudavad.
Kui aga lukk peab hästi, siis võetakse rattal pisemaid juppe küljest. Alles hiljuti oli mul Tartus võimalus näha 1 päeva jooksul kaht velo, millelt oli esiratas alt võetud. Mõni pätt hakkab ratast lausa jalaga taguma, kui seda kätte ei saa ning sel juhul võid ratta juurde saabudes leida, et veljed on vormituks läbuks muutunud.

Ning - on olnud juhuseid, mil lukustatud ratta lähedal passiti ja võeti see omanikult jõuga ära peale seda, kui omanik oli luku avanud.

Pätt on loll. Tema võtab kõike, mis särab ja on käikudega, velo hind tuttuuena ei määra miskit ning kaubaks lähevad ka 100-eurosed Maxima sarad.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2011 10:17:08 vasta tsitaadiga

Ma eelistaks ikka lukku, mida ei peaks seljakotiga kaasas vedama.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 08.06.2011 10:21:07 vasta tsitaadiga

Enamus lukkudel on olemas mingi valem millega asju ratta külge kinnitada.

Samas enda U lukku vean ka seljakotis ringi, nii ehk naa kui on vaja kusagile minna kus ratast lukku vaja panna siis 99% juhtudest on vaja ka seljakotis mingit nodi niigi tassida, lukk sinna torgata on väike probleem.
Kassmees kirjutas:
Kui aga lukk peab hästi, siis võetakse rattal pisemaid juppe küljest
Kümmekond aastat tagasi jäin sedasi tagarattast ilma. Lukuks oli tol hetkel kõige odavam trossluku juust mille suudaks mõni kapim tüüp tõenäoliselt niisama puruks tõmmata icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2011 10:30:51 vasta tsitaadiga

mida nende varastatud ratastega üldse tehakse icon_confused.gif selline mulje jääb, et see on meeletu bisnis, kui kogu aeg ja suurtes kogustes varastatakse. kes neid ostab üldse? selline tunne tekib, et poolelt eestilt on ratas varastatud ja teine pool siis sõidab odavalt ostetud varastatud ratastega? kui nõudlust poleks, poleks ka neid vargusi, ma oletan
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2011 10:35:04 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
mida nende varastatud ratastega üldse tehakse icon_confused.gif selline mulje jääb, et see on meeletu bisnis, kui kogu aeg ja suurtes kogustes varastatakse. kes neid ostab üldse? selline tunne tekib, et poolelt eestilt on ratas varastatud ja teine pool siis sõidab odavalt ostetud varastatud ratastega? kui nõudlust poleks, poleks ka neid vargusi, ma oletan
Kuuevarbalised kihutavad meie ratastega lihtsalt.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2011 10:35:06 vasta tsitaadiga

Uue rattaga avastasin ma aga selle, et linnas on peenikese rehviga ikka ülimõnus sõita thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 08.06.2011 10:37:33 vasta tsitaadiga

Lambist oletan, et neid müüakse kuulutuste kaupa käest-kätte. Kuldses börsis oli näiteks hetkel suts alla paarisaja kuulutuse üleval.

Kui oma ratas pihta pandi mõni aasta tagasi kutsuti korra ka politseisse tuvastama kas saadi kätte minu oma. Viidi mind kusagile lattu kus vedeles ~40-50 ratta kandis ja öeldi, et just oldi saadud mingi suurem ports kätte. Ju siis pätid hoiavad rattaid kusagil oma ladudes mõnda aega et asjad maha jahtuks enne kui müüki pannakse.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2011 10:46:41 vasta tsitaadiga

Papist jalgrattakiivrit kellelegi? icon_smile.gif Idee tundub täitsa intrigeeriv, eriti see osa, et neid õnnestuks odavalt rätsepatööna pähe sobitada.
_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
explode
Kreisi kasutaja
explode

liitunud: 13.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2011 10:58:51 vasta tsitaadiga

libe, varas ongi paras loom.

inca, sees on kett ja tundub päris jäme. Väga lihtsalt seda läbi ei lõika. Pikemalt pusides vast küll. Kahjuks käiakse lukutangidega ringi. Eelmine suvi lasti Pirita selveri juures ratas rotti. Turvaruumis nägin kaamerast kuidas vend tuli, võttis kilekotist päris pirakad tangid välja, lõikas ja läks. Siis oli mul trosslukk, mis oli samal päeval Veloplussist ostetud icon_evil.gif
Üldiselt enam rattaga poes ei käi ja kui käin, võtan alati poodi sisse kaasa.

E: selline lukk:

_________________
E30
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2011 11:02:46 vasta tsitaadiga

Mul selleks Tallinnas kaks ratast, ühega käin sõitmas ja seda kusagile poe ette vedelema ei jäta, teine on natukene odavam ja selle julgeb korraliku U-lukuga poe ette jätta.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 08.06.2011 11:02:57 vasta tsitaadiga

Fukiku kirjutas:
Papist jalgrattakiivrit kellelegi? icon_smile.gif Idee tundub täitsa intrigeeriv, eriti see osa, et neid õnnestuks odavalt rätsepatööna pähe sobitada.
Tundub huvitav. Harilike plastkiivrite puhul ongi peamine probleem, et nad ei anna õnnetuse puhul piisavalt hästi järgi ning seetõttu ei neela energiat piisavalt hästi.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2011 15:10:45 vasta tsitaadiga

ei viitsi kauplusesse hindu vaatlema minna momendil, aga mis hinnaga liiguad lihtsamate funktsioonidega spidokad?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2011 15:13:34 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
ei viitsi kauplusesse hindu vaatlema minna momendil, aga mis hinnaga liiguad lihtsamate funktsioonidega spidokad?

http://www2.et-bike.ee/index.php?cPath=27_76
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 10.06.2011 15:18:08 vasta tsitaadiga

http://www2.et-bike.ee/index.php?cPath=27_76
[edit]
suts hiljaks jäin icon_smile.gif


Muidu keegi oskab ehk öelda mis teha võiks et võimalikult kiirelt taastuda kui sai üks lihas/kõõlus korralikult välja venitatud nii, et eriti kõva jõudu rakendada ei saa pikema aja jooksul ilma, et asi tugevalt valutama hakkaks? Miski nädal aega juba olen lasknud õhtuti ~30-35km mööda metsa üle keskmise kiire tempoga ning viimasel paaril päeval on kusagil 25km pealt löönud korralik valu sisse. Niisama nädalate kaupa kodus vahtida ja oodata ei oleks just eriti meeltmööda.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2011 16:50:24 vasta tsitaadiga

Mine ikka arsti juurde. Interneeduse kaudu end ravida ei tundu kuigi tark mõte. Ja selline kiirendatud ravi võib hiljem komplikatsioone tekitada.
_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2011 17:28:15 vasta tsitaadiga

Milline lihas/kõõlus? Lihtne venitus või põletik?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 10.06.2011 17:34:14 vasta tsitaadiga

Too mis on põlvest ülespoole reie siseküljel. Kuna asi teeb valu ainult peale korralikumat koormust siis oletan, et venitus. Arsti juurde on juba nii ehk naa aeg kinni pandud, lihtsalt mõtlesin et ehk kellelgi kogemusi icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2011 18:14:35 vasta tsitaadiga

Rätseplihas siis võibolla. Kui lihtne venitus, siis ega seal miskit teha polegi, läheb ise üle. Nn. spordikreemiga saab leevendada.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2011 22:40:42 vasta tsitaadiga

Sõidutasin kaherattalist üle pika aja. Amort on masendavalt kumm, isegi fikseeritud asendis liigub paar cm. Suntour nrx 7500. Kas nende hooldus päästab midagi, või tuleb uus osta? Amort juba 5 aastat vana ka, seni hooldamata.

Kus amordile hooldust teha, ja kuhu ratas 5a täishooldusesse viia? Kõik trossid ja kettad vaja vahetada, täislaks. icon_biggrin.gif icon_neutral.gif

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2011 00:25:33 vasta tsitaadiga

Lase ülevaadata, nii ju ei tea, mis sel vedrukahvlil viga on. Võibolla aitab vedrude vahetus võibolla mitte, selgeltnägijaid siin pole.
http://www.amazon.co.uk/SR-Suntour-spring-hard-7500-7600/dp/B001BAZ10C

Ma olen suuremaid asju lasknud teha Saku tänava Veloplusis ja alati teenindusega rahule jäänud, aga see oli juba aastaid tagasi.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2011 00:18:19 vasta tsitaadiga

Kas Tartu rattamaratoni 40km on eriline katsumus? Keegi tahab muljeid jagada?

Hetkel mõte, et võiks proovida esimest korda. Sügiseni veel aega treenida.

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 23.06.2011 00:28:15 vasta tsitaadiga

Sõltub kui kiirelt plaanid selle maha sõita. Koha peale 40km maha vändata vajaks korralikku ettevalmistust, niisama läbi kulgemiseks on see nohu. Olen käinud rattamatkal kus 12a lapsed sõitsid päevaga 130km maha ilma eriliselt nurisemata icon_razz.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2011 00:35:18 vasta tsitaadiga

Ma ei ajaks aega taga - seekord. Rahvamassis sõitmine oleks lihtsalt uus väljakutse. Paar aastat ei ole sadulas pikemat maad sõitnud ega vastupidavust treeninud, ainult jõutrenni teinud. Enne ei ole 100km päevas probleem olnud, kui rahulikult kulgeda.
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 23.06.2011 00:40:15 vasta tsitaadiga

kui see rada mööda asfalti tasasel maal oleks, siis on see lumme kusta, tegelikkuses on see tõenäoliselt ikkagi nö katsumusrada
kui seni ei ole rattaga eriti sõitnud, siis soovitaks vähe künklikumat metsarada - seal tunned, kust keha rohkem valu saab ja siis tead, mida vaja treenida
asfaltil treenides tunned parimal juhul hingeldamist icon_biggrin.gif


proovi
http://www.kolmapaev.ee/

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2011 00:48:08 vasta tsitaadiga

Kas kolmapäeva üritustele hübriidrattaga on mõtet tulla?
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 23.06.2011 00:55:45 vasta tsitaadiga

MelesMeles kirjutas:
Kas kolmapäeva üritustele hübriidrattaga on mõtet tulla?
ikka on, ega see pole võidu peale - kohatabel on küll olemas, aga rohkem niisama treenimiseks või lõbuks see üritus
mingi ulmeraske rada see ei ole
ise ma pole seal käinud, kuid sõber käib

ja mis maraton see oligi eelmine aasta, mingi soparada, kus maanteerattaga mees tuli võitjaks icon_razz.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 23.06.2011 11:09:54 vasta tsitaadiga

MelesMeles kirjutas:
Kas Tartu rattamaratoni 40km on eriline katsumus? Keegi tahab muljeid jagada?

Hetkel mõte, et võiks proovida esimest korda. Sügiseni veel aega treenida.

40km on lebo. Ilm ja koormus mõjutab üksikuid lõike.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marqs
HV veteran
marqs

liitunud: 06.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2011 18:52:30 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
/../ ja mis maraton see oligi eelmine aasta, mingi soparada, kus maanteerattaga mees tuli võitjaks icon_razz.gif

See sama soprada ongi Tartu Rattamaraton. Aga Kanger sõitis esimeseks cyclocross-rattaga - http://www.parnupostimees.ee/315818/tanel-kangert-naitas-maratonil-oma-voimu/

_________________
0xDEAD
0xBEEF
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 29.06.2011 10:36:45 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
40km on lebo.
Nii see on. Eile sain rattale uued rehvid alla ning tegin nendega proovisõitu. Esiteks ~40km mööda Harku metsaradasid, paar tundi hiljem ~60km Rohuneeme-Maardu kandis icon_smile.gif


Paar küsimust ka
1) kas keegi umbes teab millal pannakse paika järgmise kolmapäevaku rada? Käisin seal pühapäeval uurimas kuid mitte ei jaganud välja millist rada pidi sõitma plaanitakse hakata.

2) Kui palju võiks maksma minna tagumise rummu vahetus? Ette sain hiljuti ketaspiduri ning taha võiks ka panna kuid seal on hetkel vale rumm. Mõtlesin, et võibolla on kodarate lahti kruttimine ja pärast tagasi panek parasjagu tülikas tegevus, et kogu asja täiskomplektina ostes võiks ehk odavamgi tulla. Vahetust teeks siis rattapood, mitte ma ise.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 29.06.2011 12:18:03 vasta tsitaadiga

Ette kettast maa ja ilm,taha pole vajagi asja vast.. Pealegi kui koguaeg põlvini mudas ei sõida siis ei näe ka ketta vajadust üldse icon_smile.gif Ise plaanisin ka vahetada tavalised ketta vastu,kuid tehti maha mu mõte kõvemate ratturite poolt..
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 29.06.2011 12:37:51 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
Ette kettast maa ja ilm,taha pole vajagi asja vast
Kuna sõidan palju vähe künklikumaid radu pidi kus rattad alatihti maast lahti ning raputab kõvasti siis on seal vahel üsna hästi kasuks kui saab kerge pidurdamisega kurssi paremini hoida. Suure raputamise juures aga tuleb ka kümne küünega lenksudest kinni hoida ning see tähendab, et piduri hoova jaoks jääb üsnagi vähe sõrmi-jõudu icon_smile.gif
omgwtf kirjutas:
Pealegi kui koguaeg põlvini mudas ei sõida siis ei näe ka ketta vajadust üldse
Põhjus, miks kettaid tahan on peamiselt selles, et hüdraulikaga töötavad need oluliselt kergemini, kui trossiga pidurid. Viimased olid küll suht-koht asjalikult välja timmitud kuid ühe sõrmega tõmbamine ei olnud kaugeltki nii kerge, kui praegustel. Nagu eespool ütlesin siis raputamise juures on seda teinekord hädasti vaja. Teine põhjus on, et sõidan tihti vihmas ning pidev kriuksumine häiris. Kolmas on, et trossid kippusid talvel alatihti kinni külmuma.
omgwtf kirjutas:
Ise plaanisin ka vahetada tavalised ketta vastu,kuid tehti maha mu mõte kõvemate ratturite poolt..
Millega nad seda põhjendasid?
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2011 12:56:07 vasta tsitaadiga

Ho Ho, muide ketaspidur kriuksub märjalt veel hullemini, räägin omast kogemusest. Odavad ketaspidurid on samuti rossiga, mis võib ju samuti külmuda? Parematel on jah voolikus õli.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 29.06.2011 13:25:42 vasta tsitaadiga

Ega ma siis odavad nodi ratta külge riputa, ikka õliga pidurid sai icon_smile.gif
Eks seda kriuksumise asja saab näha. Paar inimest on väitnud, et neil kadus see ära peale ketastele kolimist.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 29.06.2011 17:13:42 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Ega ma siis odavad nodi ratta külge riputa, ikka õliga pidurid sai icon_smile.gif
Eks seda kriuksumise asja saab näha. Paar inimest on väitnud, et neil kadus see ära peale ketastele kolimist.
piduriklotse on erineva seguga, tavalised kriuksuvad ikka hoolega, aga see eest peavad mõistlikult vastu, kuigi oluliselt vähem, kui vpiduri klotsid
kallimad mingid ei pidavat sedavõrd krigisema, kuid 500km heal juhul peavad vastu icon_biggrin.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 04.07.2011 21:31:23 vasta tsitaadiga

Kust saab jalgrattale suunatulesid?
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta] mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 189, 190, 191  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.