|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
nitramra
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2003
|
07.04.2011 17:36:05
|
|
|
| hv-s nagu mängijaid oleks aga klubis ainult 4 inimest, ootaks rahvast juurde, üritaks klubi ikka lvl 3mele ajada..
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
07.04.2011 17:38:12
|
|
|
| m6mmix kirjutas: |
| hv-s nagu mängijaid oleks aga klubis ainult 4 inimest, ootaks rahvast juurde, üritaks klubi ikka lvl 3mele ajada.. |
mis klubi
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dinkz
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.04.2008
|
07.04.2011 17:46:45
|
|
|
suhteliselt masendav dlc, esimeses osas sai sellega ikka terve posu masinaid. mingi 14 auto sisuliselt sama auto pärast küll osta ei raatsi.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nitramra
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2003
|
07.04.2011 17:50:16
|
|
|
| libe kirjutas: |
| m6mmix kirjutas: |
| hv-s nagu mängijaid oleks aga klubis ainult 4 inimest, ootaks rahvast juurde, üritaks klubi ikka lvl 3mele ajada.. |
mis klubi |
"Hinnavaatlus"
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
07.04.2011 22:47:26
|
|
|
| tsitaat: |
esimeses osas sai sellega ikka terve posu masinaid
|
WTF ? miski 3 autot oli ainult, skyline + paar käru
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dinkz
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.04.2008
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
08.04.2011 01:09:02
|
|
|
| 3 autot tulid selle 1.6 vms patchiga esimeses osas. Selle õige lisapakiga tuli jah ikka korralik posu.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
08.04.2011 11:25:29
|
|
|
PC-le tulid jah kõik korraga ühes pakis, aga konsoolile tilgutati neid samamoodi paarikaupa ja igaühe eest küsiti ~$5. Seekord saavad PC omanikud DLC-d nautida konsoolidega samaaegselt
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HKZ
HV vaatleja
liitunud: 27.11.2010
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
16.04.2011 07:48:30
|
|
|
| Tore küll aga ei hoia mingit paska mängu sellepärast viis aastat peal, et äkki kunagi tuleb path mis mitmed debiilsed asjad mõistlikumaks teeb.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nitramra
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2003
|
16.04.2011 10:08:14
|
|
|
| ja mitte sõnakestki sellest et balance korda tehtaks, veits lollus et lubade saamine on kordades keerulisem kui ükskõik milline võidusõit.
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HKZ
HV vaatleja
liitunud: 27.11.2010
|
16.04.2011 13:17:13
|
|
|
| m6mmix kirjutas: |
| ja mitte sõnakestki sellest et balance korda tehtaks, veits lollus et lubade saamine on kordades keerulisem kui ükskõik milline võidusõit. |
Jebisin ka algul nende lubadega aga tegelt oli päris lihtne kurvilistel testidel kasutasin manuaal kasti, kohad kus külg kippus ette minema sai lihtsalt raskema käiguga läbi mindud ja enam seda probleemi polnud.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
16.04.2011 14:08:49
|
|
|
| Kõlab rohkem selliselt, et jah osa mängust jäi meil tegemata ja nüüd me otsustasime, et võiks varsti mängu ära lõpetada. Reaalselt asjalike parandusi ja arendust nagu pole, toodeti enamjaolt lihtsalt contenti juurde.
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
16.04.2011 15:20:33
|
|
|
see on nagu esimese osaga mida ei olnud võimalik 100% läbi teha kuna klubid ei töödand ja seega ei saand klubi sõite teha
ja kuna seda esimeses osas ka korda ei tehtud siis ma ka sellepärast ei ostnud endale teist osa
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
16.04.2011 15:28:15
|
|
|
| lopes39 kirjutas: |
see on nagu esimese osaga mida ei olnud võimalik 100% läbi teha kuna klubid ei töödand ja seega ei saand klubi sõite teha
ja kuna seda esimeses osas ka korda ei tehtud siis ma ka sellepärast ei ostnud endale teist osa |
esimeses klubid töötasid
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
16.04.2011 20:00:21
|
|
|
| libe kirjutas: |
| lopes39 kirjutas: |
see on nagu esimese osaga mida ei olnud võimalik 100% läbi teha kuna klubid ei töödand ja seega ei saand klubi sõite teha
ja kuna seda esimeses osas ka korda ei tehtud siis ma ka sellepärast ei ostnud endale teist osa |
esimeses klubid töötasid  |
sa said klubi teha ja sinna kutsuda teisi aga klubi siseseid sõite teha ei saand .. sai ainult siis teha kui olid lanis
ja seda korda ei tehtud
vähemalt esimese aasta jooksul neid küll teha ei saand .. olin siis suht tihe mängija seal
ainult probleemid olid selle esimese osaga ja siis euroopa ja usa vaheline mässamine ... igat asja pidi ootama millal usas välja lastakse et saaks euroopas välja lasta jne jne jne
ja no tundub et teise osaga on ka ainult probleemid jne
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alec
HV kasutaja

liitunud: 26.02.2003
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kasutaja10
HV kasutaja
liitunud: 04.03.2008
|
05.05.2011 15:08:33
|
|
|
tere kuidas see mäng on
_________________ good day |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
05.05.2011 18:24:41
|
|
|
| kasutaja10 kirjutas: |
| tere kuidas see mäng on |
jura
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
08.05.2011 18:01:21
|
|
|
päris pirakas
Spoiler 
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
09.05.2011 13:24:49
|
|
|
update hitting the PC this weekend adds new content and irons out some of the bugs, and is available for free.
huvitav millal update tasuline on olnud ? pealegi selles updates pole midagi nii jubedalt palju mis juurde mängule tuleks
kui mäng välja lastakse ja see on vigane siis ei saa ju rana update eest küsida mis vead ära parandab
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Väikemees
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2010
|
09.05.2011 13:27:31
|
|
|
| lopes39 kirjutas: |
update hitting the PC this weekend adds new content and irons out some of the bugs, and is available for free.
huvitav millal update tasuline on olnud ? pealegi selles updates pole midagi nii jubedalt palju mis juurde mängule tuleks
kui mäng välja lastakse ja see on vigane siis ei saa ju rana update eest küsida mis vead ära parandab |
Ma ei saa aru kust otsast see sul on tasuline?
| tsitaat: |
| and is available for free. |
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karr000
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
09.05.2011 15:29:30
|
|
|
| Väikemees kirjutas: |
| lopes39 kirjutas: |
update hitting the PC this weekend adds new content and irons out some of the bugs, and is available for free.
huvitav millal update tasuline on olnud ? pealegi selles updates pole midagi nii jubedalt palju mis juurde mängule tuleks
kui mäng välja lastakse ja see on vigane siis ei saa ju rana update eest küsida mis vead ära parandab |
Ma ei saa aru kust otsast see sul on tasuline?
| tsitaat: |
| and is available for free. |
|
Pigem mõeldi seda, et öelda "update on tasuta" on täiesti mõttetu, sest üldjuhul on update'id alati tasuta
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
09.05.2011 15:41:35
|
|
|
aga kindlasti mitte see, et new content on tasuta
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
09.05.2011 20:18:39
|
|
|
no esimese osal tuli esimene mis oli ka viimane update kaasa 2 autot ja oli tasuta .. hiljem car pack aga selle välja laskmisega jäid nad ikka liiga hiljaks mis oli nii umbes 2 aastat peale mängu välja tulekut
ja eelneva kohta ütleks siis et milleks vaja lisada et on tasuta kui on ta update all
oleks ta siis DLC mis ei paranda mängu vigu vaid lisab uusi elemente ja on loogiliselt tasuline et siis lisada et on tasuta
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
09.05.2011 21:21:19
|
|
|
| lopes39 kirjutas: |
no esimese osal tuli esimene mis oli ka viimane update kaasa 2 autot ja oli tasuta .. hiljem car pack aga selle välja laskmisega jäid nad ikka liiga hiljaks mis oli nii umbes 2 aastat peale mängu välja tulekut
ja eelneva kohta ütleks siis et milleks vaja lisada et on tasuta kui on ta update all
oleks ta siis DLC mis ei paranda mängu vigu vaid lisab uusi elemente ja on loogiliselt tasuline et siis lisada et on tasuta |
esimese osa DLC ei tulnud 2a hiljem, see tuli alla aasta - ei viitsi kuupäeva otsida
ja on vaja öelda , et tasuta, kuna siin foorumiski Angelid ja muud kasutajad muudkui uluvad, et mingid imepisikesed lisacontentid on DLC nimel ja maksvad 10€
Atari annab selle tasuta ja erineb muust turust - tasub rõhuda, et tegu pole pelgalt updatega
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
09.05.2011 23:01:16
|
|
|
| ei jah aasta ikka .. 2007 märts tuli tdu ja 2008 märts tuli car pack siis kui xkasti peal oli erinevaid pack-e juba mitmeid välja tulnud
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Worm390
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2005
|
27.05.2011 08:56:02
|
|
|
Seekord õigesse teemasse...
Mäng ise on hea ja tore, aga üks asi on lihtsalt üle mõistuse porno.. Ilm.
Ok, tore, olete kirjutanud ilusa ja reaalse surmatormigeneraatori, aga te ei pea seda iga 5 minuta tagant demoma.
See käib lihtsalt nii pinda, et 80% mängu mängimise ja 90% sõitude ajast tuleb mingit sellist tormi, et osta või kummipaat no...
Ja kui seda surmatormi tuleb, siis on juhitavus ka nagu lehm libedal jääl.
Mõtlesin korra, et peaks lausa traineri otsima, et see porno maha keerata. Ibizal võiks nagu päike paista mitte 24/7 äikest tulla..
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
27.05.2011 10:53:21
|
|
|
huvitav. ma nägin tormi vist ainult miski trainingsõitude ajal... kõige hullem muidu ettejuhtunu oli veidi pilves ilm.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
29.05.2011 14:51:40
|
|
|
| üle poole aast on ibizal torm ja kellaajaliselt alati samal ajal päevas.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
29.05.2011 15:29:41
|
|
|
Ibizal on jah koguaeg torm. Teisel saarel on selleest koguaeg päike.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
poroloon
HV kasutaja

liitunud: 25.07.2010
|
30.05.2011 19:21:43
|
|
|
Ma jõudsin ka nüüd selle mänguni ja kohe tekkis üks nutune probleeeem!
Seal on see ilgelt nõme udune (bloom?) efekt peal mis teeb graafika koledaks ja vist natuke aeglasemaks kah.
Kuidas seda ära saaks? Mõtlen nii nagu tdu 1, kus oli ilus selge pilt ja HDR sai ka maha keerata ilusasti.
GTA4 oli sama jube udu bloom peal ja seal ma sain ilmastiku faili moddimisega pildi korda. Aga tdu 2 on täiesti uus asi minu jaoks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dinkz
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.04.2008
|
21.07.2011 19:15:12
|
|
|
Teab keegi, kas vene keelse mängu võti töötab inglise keelse versiooniga ka?
Või siis ISO tõmmisega?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
21.07.2011 19:19:15
|
|
|
http://www.testdriveunlimited2.com/node/509
| tsitaat: |
DLC1 Exploration Pack Still Coming!
Features
FREE DLC: Exploration Pack
20 new missions including 2 all-new mission types: Extreme Convoy and Timed Convoy.
20 new wrecks to find which give you access to 2 new exclusive cars:
Lancia Stratos version Rallye
Dodge Charger 1969
3 additional Discovery levels
2 new Multiplayer Races for the Lancia Stratos
DLC: Help channel in TDU media
3D display mode (PS3/PC)
Motorcycle dealer, Auction hall, and new clothing shops are "under construction" – users can visit location, but they are not yet open for business.
|
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Trwind55
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.04.2003
|
22.07.2011 01:45:58
|
|
|
| tsitaat: |
20 new missions including 2 all-new mission types: Extreme Convoy and Timed Convoy.
20 new wrecks to find which give you access to 2 new exclusive cars: |
mul need olemas . Timed Convoy on eriti raske.
_________________ möhhh.. |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rallih007
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.06.2009
|
22.07.2011 23:00:14
|
|
|
| c20xe kirjutas: |
Teab keegi, kas vene keelse mängu võti töötab inglise keelse versiooniga ka?
Või siis ISO tõmmisega? |
Soovitan küsida zpsy käest, ta kunagi müüs neid võtmeid.
Kas on üldse kes mängivad veel seda pela
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
22.07.2011 23:01:24
|
|
|
venekeelse mängu võti töötab inglisekeelsega.
venekeelsete kirjadega karbis oleval venekeelsete kirjadega plaadil on ka inglisekeelne installikas.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metallika
HV Guru

liitunud: 05.06.2006
|
14.09.2011 19:17:15
|
|
|
Heips!
Mul on mure:
Nimelt pidevalt viskab mängust välja - "netiühenduse katkemise" tõttu
mängus ütleb, et vaja server vms tye sättida - OPEN NAT TYPE
Mis moodi seda teha????
Pole just kõige meeldivam keset HAWAII 200km sõitu katkestada
Tänd abi eest!
|
|
| Kommentaarid: 388 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rallih007
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.06.2009
|
14.09.2011 19:28:56
|
|
|
| metallika kirjutas: |
Heips!
Mul on mure:
Nimelt pidevalt viskab mängust välja - "netiühenduse katkemise" tõttu
mängus ütleb, et vaja server vms tye sättida - OPEN NAT TYPE
Mis moodi seda teha????
Pole just kõige meeldivam keset HAWAII 200km sõitu katkestada
Tänd abi eest!  |
Logi ruuterisse sisse ja lülita NAT Open, muud ma nagu ei tea, et peaks tegema.
Üks võimalus on võta neti juhe ruutei tagant ära ja pane otse arvutisse, vaata mis teeb.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
14.09.2011 22:20:25
|
|
|
aceopel, ruuteris pole valikut "nat open" Vaja upnp sisse lülitada ja kui see ei aita (mäng ei oska iga ruuteri puhul seda kasutada), siis ka pordid suunata (TCP/UDP 8889, 3478)
Ruuteri tagant võtan ära mille? DSL juhtme (tavaline telefonikaabel RJ11 pistikuga)?
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rallih007
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.06.2009
|
14.09.2011 23:27:25
|
|
|
Ruuteri kohta ma tõesti ei oska üelda minul endal on Dlinki oma ja on valik NAT enable/disable.
Juhe mis kaudu nett tuleb ruuterisse nime järgi ma ei oska üelda aga ilmselt on see sama RJ11.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metallika
HV Guru

liitunud: 05.06.2006
|
15.09.2011 16:16:21
|
|
|
niisiis on tehtud suunamine 8889 ja mitte essugi!
on veel ideid?
Vaja ca 4 aasta vanune Elioni DTV ruuter välja vahetada?
|
|
| Kommentaarid: 388 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metallika
HV Guru

liitunud: 05.06.2006
|
15.09.2011 20:02:00
|
|
|
Ramones,
Windows 7 jah
aka profiili DELL XPS läppar
|
|
| Kommentaarid: 388 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
15.09.2011 20:42:41
|
|
|
| jube kuidas on ühe mängu peale vaja kasutaja poolt nussida et asi jookseks korralikult
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
otty
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2010
|
15.09.2011 21:29:13
|
|
|
Ehk jookseb backgroundil mingi applikatsioon, mis sellele mängule ei meeldi. Kui mäng alles välja tuli, siis pidin pooled asjad Device managerist kinni panema(kaasaarvatud ka servicid), et mäng üldse töötaks....
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metallika
HV Guru

liitunud: 05.06.2006
|
24.09.2011 07:43:19
|
|
|
Kas keegi teab, kus asuvad 2 lancia Stratos vrakki?
youtube-s näitab, et on (PlayStation konsoolikal)
aga mina PC variandis ei näe! ( ülejäänud 6 on leitud nii nagu ka konsoolikal)
http://www.youtube.com/watch?v=BpcA5jfmGt4
NR 5 (majaka juures) ja NR NR8 (Mercedes-Benz parkla juures)
kellelgi veel sama kamm olnud?
Keegi teab lahendust?
EDIT: leitud kõik vrakid, nii HAWAII saarel kui ka IBIZA saarel
EDIT 2: Kas TDU 2 on võimalik ONLINE mängida ka siis kui netipulk on taga (Elioni 4Mb netipulk)
|
|
| Kommentaarid: 388 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
intelsux
HV vaatleja
liitunud: 05.12.2011
|
20.12.2011 14:02:42
|
|
|
Keegi mängib ka seda veel? Kuidas MP asjad käivad on rahvast ikka või ka otsas juba? Mõtlesin steamist ligi võtta kui tuleb jõulusoodustusse see mäng.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|