Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 345, 346, 347 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 20.05.2011 01:44:29 vasta tsitaadiga

Stardipaketis olevate kanalite nimekirja peaks siit näha olema:

http://tv.elion.ee/start_tv_pakett.php
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smily
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2011 11:10:10 vasta tsitaadiga

Ega elioni mingeid piiranguid ei sea kui väga räigelt ikka netimahtu toodad?
Teema siis selline, et sai koju pandud selline multimeedia box kus telekasse saadetakse youtube playlisti järgi videod (1080p,720p) ja laulud.Sel ajal kui üks mängib siis järgmine laeb.
Ning nüüd on jooksnud ligi 30 päeva ja vaatasin ruuteri logisse ja seal selline naljakas info
ipDslInet
Connection Information

Uptime: 29 days, 16:25:59

Data Transferred (Sent/Received) [GB/TB]: 18,77 / 2,37 icon_lol.gif
IP Address: 88.196.xx.xx

Output Power (Up/Down) [dBm]: 12,0 / 16,5
Line Attenuation (Up/Down) [dB]: 5,0 / 7,5
SN Margin (Up/Down) [dB]: 12,0 / 20,0
Ning nüüd ei taha videod enam kudagi ära laadida, lihtsalt hakkab laadima ja jääbki väga aeglaselt nõkutades laadima.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2011 11:14:33 vasta tsitaadiga

Mahu järgi kindlasti ei piirata. CERT võib pead tõsta kui hakkad phishima või muud kangema kraadi pättust tegema. icon_smile.gif Aga paljalt mahu peale ei juhtu midagi.

Las ma arvan - peale restarti läheb korda?
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smily
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2011 12:20:55 vasta tsitaadiga

tsitaat:

CERT võib pead tõsta kui hakkad phishima või muud kangema kraadi pättust tegema
??? Aint youtube laeb videosid automaatselt,mitte midagi illegaalset.
tsitaat:

Las ma arvan - peale restarti läheb korda?
Läks jah, nüüd tuleb jälle 0 mahust hakata icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 23.05.2011 14:31:28 vasta tsitaadiga

sain postkasti paberkujul uhke reklaami, et alates juunist elioni "eKodu" teenus ja jutud, läksin siis optimistlikult nende netilehele uurima mis uusi võimalusi on... kokkuvõttes polnud nagu midagi (olulist) uut, sama raha eest midagi paremat ka kokku panna pole võimalik kui praegune pakett ja telekanaleid saab ikka vaid suurte pakettidena ja juba tuttavate hindadega valida icon_neutral.gif Minule jäi mulje et see eKodu võimaldab (enamusele) vaid üsna teisejärguliste teenuste lisamise ja eemaldamisega mängida
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2011 15:20:23 vasta tsitaadiga

Ega peale lilla värvi ja kallima hinna polegi muud uuemat tulnud, ülejäänud jutt "uuendustest" on lihtsalt tavaline demagoogia.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2011 16:21:25 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Ega peale lilla värvi ja kallima hinna polegi muud uuemat tulnud, ülejäänud jutt "uuendustest" on lihtsalt tavaline demagoogia.


10 points. Sigahästi võtab kokku viimased 7 lehte postitusi.

_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aista
HV Guru
Aista

liitunud: 18.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2011 21:05:09 vasta tsitaadiga

smily kirjutas:

...Ning nüüd ei taha videod enam kudagi ära laadida, lihtsalt hakkab laadima ja jääbki väga aeglaselt nõkutades laadima.

Krt sain ka sõjaväest peale kevadtormi koju ning sai ka youtube'st videoid vaadatud ning tekib sama probleem, hakkab nõkshaaval tõmbama(kui hästi läheb siis pool suudab kuidagi ennem ilusti laadida), + mul mingeid TB tõmbamisi ei toimu.
Ei saa aru milles asi on, kas nüüd juutuubis või elion on peale neid uuendusi millegagi hakkama saanud. icon_confused.gif
Kommentaarid: 451 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 389
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 24.05.2011 08:40:39 vasta tsitaadiga

Allikas:EPL
Elion küll tahaks pak­ku­da kanaleid ükshaa­val, aga kanalite oma­nikud veel ei luba.

tsitaat:
Juunis tuleb teenusepakkuja Elion välja uue nutiTV-ga. Seda reklaamitakse kui võimalust osta vaatamisõigus ainult neile kanalitele, mida klient vaadata tahab. Tegelikkuses päris täielikku valikuvabadust teleriomanikul olema ei saa, mõneti on tegemist ikkagi „Brežnevi pakikestega”. Esmalt tuleb igal juhul tellida 16 kanalist koosnev põhipakett, alles sellele saab hakata lisama nn noppekanaleid.
Ent kõiki kanaleid väikese tasu eest põhipaketile juurde liita ei saa. Kui klient tahab näha mõnda kanalit, mida 36 noppekanali hulgas pole, olgu selleks näiteks Discovery või CNN, tuleb ikkagi tellida terve pakett – lisakanalite pakett: tasu 6,53 eurot, kaasa tuleb 45 kanalit.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2011 09:29:06 vasta tsitaadiga

Jama on see, et tahaks internetti uute kodusse panna, vanasti on seal olemas olnud aga leping lõpetatud kuna vana omanik kolis välja. Nüüd sisuliselt ei saagi, vaid peab juunini ootama seda fucking E-kodu
_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 24.05.2011 09:55:36 vasta tsitaadiga

bush kirjutas:
Jama on see, et tahaks internetti uute kodusse panna, vanasti on seal olemas olnud aga leping lõpetatud kuna vana omanik kolis välja. Nüüd sisuliselt ei saagi, vaid peab juunini ootama seda fucking E-kodu

ja miks sa praegu siis seda teha ei saa?

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2011 10:36:59 vasta tsitaadiga

Sest muid n.ö lepingu valikuid pole kui ainult läbi e-kodu. Vähemalt onlines. Telefoni teel saaks isegi vb asja ära ajada
_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sulomile
HV kasutaja
sulomile

liitunud: 01.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2011 12:29:36 vasta tsitaadiga

Jääb vähe segaseks, miks kõik nii kriitilised selle E kodu vastu on. Hetkel tavaline kodulahendus 12M/1M+2 vaatajakohta hinnaga 29.53€. Uues E-Kodu valikus sama kiire internet on 20€+nuti TV põhipakett 3€+ lisakanalite pakett 6.53€ tuleb täpselt sama 29,53€. Mitte midagi ei muutu ju, täpselt sama kiire nett, sama palju TV kanaleid ja täpselt sama summa, kuidas ta kallim on või halvem on või hullem on.....
_________________
Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
input
HV vaatleja

liitunud: 04.06.2006




sõnum 24.05.2011 12:57:32 vasta tsitaadiga

Nojah nende kanalitega on vast mõlemat pidi probleeme. Kui oleks nii, et kanalite omanikele makstakse iga vaataja pealt teatud tasu ja sisuliselt vahet pole, kui palju neid vaatab, teistel midagi ei muutu, oleks asi lihtne. Reaalsuses aga on vist mingid nö kuutasud ja ühendustasud. Kui pool rahvast viskaks suure hulga kanaleid välja, muutuks osade kanalite pakkumine mõttetuks pealemaksmise tõttu, teised läheksid aga kallimaks, kuna väiksem hulk vaatajaid peab litsentsitasud kinni maksma. Sellise olukorraga ei oleks rahul inimesed kes vaatasid mõnda ebapopulaarset kanalit, mida enam ei pakuta või kes tahavad samu kanaleid edasi vaadata, aga peavad rohkem maksma hakkama.

Lisaks veel kanalitootjad teavad, et kui nad lubaksid igat kanalit eraldi tellida, läheks vaatajaid kohe vähemaks. Kui mingeid vähem tuntud kanaleid ei tellitagi üldse, siis ei ole lootustki, et neid vaatama hakatakse. Kui aga nad on paketis olemas ja telekalistis sees, siis klõpsides mõnikord näeb vaataja midagi huvitavat, hakkab vaatama, kanalitel on potentsiaalseid vaatajaid rohkem. Seega kanalitootjad ka ei taha lubada ükshaaval kanalite valimist, muidu nende tulu ja vaatajatehulk oleks väiksem, seega poleks mõtet ega ka võimalust nii palju kanaleid ja materjali toota.

Kokkuvõtteks kui lubatakse kanaleid ükshaaval valida, siis sellel oleks tõenäoliselt negatiivsed tagajärjed kanalite hindadele ja mitmekesisusele. Kumba pidi see ikkagi parem on?

Parema ülevaate asjast saaks muidugi kui teaks täpsemalt, kui suuri summasid, kuidas ja mille pealt litsentsitasudeks makstakse.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2011 13:51:05 vasta tsitaadiga

sulomile kirjutas:
Jääb vähe segaseks, miks kõik nii kriitilised selle E kodu vastu on. Hetkel tavaline kodulahendus 12M/1M+2 vaatajakohta hinnaga 29.53€. Uues E-Kodu valikus sama kiire internet on 20€+nuti TV põhipakett 3€+ lisakanalite pakett 6.53€ tuleb täpselt sama 29,53€. Mitte midagi ei muutu ju, täpselt sama kiire nett, sama palju TV kanaleid ja täpselt sama summa, kuidas ta kallim on või halvem on või hullem on.....

Oot oot. Ma nüüd veidi lugesin ja olen vist millestki väga valesti aru saanud.

Praegusel 29.53€ maksval paketil on kiirust 12mbit/s ja kanaleid 70.
eKoduga oleks kiirus kas 16€/5mbit või 20€/50mbit ning selle näite põhjal ei tule kohe mitte kui kuidagi 70 kanalit kokku, vaid hoopis 29.
Isegi, kui võtta odavam (16€/5mbit) Internet ja lisada sinna vajalikud kanalite paketid tuleb ikka üle 29.53€ ja siis on veel Internet ka aeglasem.

Kokkuvõtvalt - need, kes palju kanaleid ei vaata ja vajavad kiiremat Internetti saavad endale 16€+3€ täiesti normaalse elamuse.

EDIT: Või siis hoopis 20€(50mbit/s ühendus)+3€(põhikanalid)=23€
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LongHorn
HV kasutaja
LongHorn

liitunud: 29.11.2004




sõnum 24.05.2011 15:02:21 vasta tsitaadiga

12Mbitise ühenduse kasutajatel ei muutu hind, kui nad valivad samaväärse eKodu paketi komponentidest kokku, küll aga muutuks neil, kes kasutavad 100Mbitist interneti - nendel läheks hind 4€ kallimaks.
Spoiler Spoiler Spoiler


Edit:
Ega VoIP telefon uue eKoduga kohustuslikuks ei muutu (kui minna Kodulahenduse pealt eKodu peale)?
Esialgu oleks veel huvitatud sellest, et see töötaks edasi vasktraadi peal.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2011 15:21:45 vasta tsitaadiga

Mina saan aru et voip sel juhul topitakse (muidu ju telekast see telefoni asi ei tööta)
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T1000
HV kasutaja
T1000

liitunud: 19.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2011 15:25:12 vasta tsitaadiga

bush kirjutas:
Sest muid n.ö lepingu valikuid pole kui ainult läbi e-kodu. Vähemalt onlines. Telefoni teel saaks isegi vb asja ära ajada


No helista, telli ära e-kodu. Osad asjad lihtalt (noppekanalid ja järelevaatamine) ei toimi veel ju.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2011 15:52:45 vasta tsitaadiga

LongHorn kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Oot oot - ikka ei saa aru, kuidas sa 70 kanalit ainult nutiTV paketiga saad...
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sulomile
HV kasutaja
sulomile

liitunud: 01.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2011 16:49:38 vasta tsitaadiga

Võib olla see sõltub asukohast ja tehnilistest võimalustest, aga kui ma sisestan oma koduse aadressi ja vastavalt sellele alustan e kodu tellimist, siis on valikutes sama kiire kui praegu 12/1M nett+16 kanalit põhipakett+54 kanalit lisapakett kõik kokku nett + 70 tv kanalit hinnaga nagu praegu 20+3+6,53=29,53€. Midagi ei muutu minul küll vähemalt
_________________
Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2011 16:54:41 vasta tsitaadiga

Ei - ma vaatasin valesti.

Aga, kui mul näitab 50M/10M Internetti valikus, kas see juba tähendab, et tehniliselt on seda mulle võimalik pakkuda või peaksin ikka Elioniga arutama?

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 24.05.2011 17:02:34 vasta tsitaadiga

sulomile kirjutas:
Võib olla see sõltub asukohast ja tehnilistest võimalustest, aga kui ma sisestan oma koduse aadressi ja vastavalt sellele alustan e kodu tellimist, siis on valikutes sama kiire kui praegu 12/1M nett ...

Loogiline, et ADSLiga mingit 5Mbps uploadi ei saa.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sulomile
HV kasutaja
sulomile

liitunud: 01.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2011 17:33:47 vasta tsitaadiga

lkits kirjutas:
Ei - ma vaatasin valesti.

Aga, kui mul näitab 50M/10M Internetti valikus, kas see juba tähendab, et tehniliselt on seda mulle võimalik pakkuda või peaksin ikka Elioniga arutama?


Kui sinu aadressi järgi pakub valikus 50/10M, siis on see jah tehniliselt võimalik.

_________________
Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfar
Kreisi kasutaja
smurfar

liitunud: 15.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2011 17:57:01 vasta tsitaadiga

Väga viis lüke nende poolt thumbs_up.gif
Siiamaani istusin 1 megase ühenduse taga. Ei olnud nõus maksma lisaraha 72 telekanali eest, et saada see 12 megane ühendus. Telekat niikuinii suurt ei vaata, poiss vahest piilub multikaid ainult. Nüüd sain meelepärase kompoti kokku panna- mina rahul ja elion ka, sest kokkuvõttes maksan veidi rohkem kui enne...
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
psydeblo
HV Guru
psydeblo

liitunud: 08.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2011 19:38:29 vasta tsitaadiga

Täna järsku Sony Entertainment venekeelne ja muuta ei saa. Nagu venekeelset jama vähe oleks icon_neutral.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 24.05.2011 22:07:37 vasta tsitaadiga

psydeblo kirjutas:
Täna järsku Sony Entertainment venekeelne ja muuta ei saa. Nagu venekeelset jama vähe oleks icon_neutral.gif


Mingi kohalik kala. Mul endiselt orginaalheli+eesti tekst.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2011 06:44:19 vasta tsitaadiga

Jänes kirjutas:
psydeblo kirjutas:
Täna järsku Sony Entertainment venekeelne ja muuta ei saa. Nagu venekeelset jama vähe oleks icon_neutral.gif


Mingi kohalik kala. Mul endiselt orginaalheli+eesti tekst.

Kas see pole äkki sama asi mis minul oli?
Et reklaamipausi ajal oli see jama ainult.Minul oli küll #15 Universal-ga see.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
macc
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2011 08:16:59 vasta tsitaadiga

Katsetasin nüüd uusi kanaleid. Penthouse HD, HD1, HD2. Peaks ütlema, et jälle üks kõva tillist tõmbamine. Sarnaselt Tallinna HD-le kus HD-s näeb ainult Lasnamäe turgu on Penthousedes HD-s ainult reklaamid ja vahepalad korralikus kvaliteedis. OK, juhtusin kogemata peale ka ühele pikemale lõigule. Üldiselt on kvaliteet sama mis videomaki algajastul. VHS-i pealt sai tol ajal 10 rutsi eest öösiti porri ja Svartsneeegrit vahtimas käidud. Uus on unustatud vana.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sixkiller
Kreisi kasutaja
sixkiller

liitunud: 16.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2011 14:53:25 vasta tsitaadiga

Keegi veel E-teenindusest sellist asja täheldanud on??

Elioni Wifi tasuline?
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2011 14:54:40 vasta tsitaadiga

sixkiller, see on bugi.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2011 18:32:41 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda, kuidas võiks välja näha tähtajaline kliendileping? Leidsin tähtajatu (http://www.elion.ee/files/documents/et/lepingud/Kliendileping.pdf) küll üles, kuid tähtajaline on kahe silma vahele jäänud.

Olen õigesti aru saanud, et seadmete "rendi" korral on tähtajaks 24 kuud ehk 2 aastat. Sooviks teada ka neid tingimusi, mis rakenduvad ennetähtaegsel lõpetamisel, kuid ei leia kodukalt lepingut.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 25.05.2011 18:42:57 vasta tsitaadiga

lkits kirjutas:
Oskab keegi öelda, kuidas võiks välja näha tähtajaline kliendileping? Leidsin tähtajatu (http://www.elion.ee/files/documents/et/lepingud/Kliendileping.pdf) küll üles, kuid tähtajaline on kahe silma vahele jäänud.

Olen õigesti aru saanud, et seadmete "rendi" korral on tähtajaks 24 kuud ehk 2 aastat. Sooviks teada ka neid tingimusi, mis rakenduvad ennetähtaegsel lõpetamisel, kuid ei leia kodukalt lepingut.

Kliendileping on tähtajatu (Elionil). Tooteleping võib olla tähtajaline, tavaliselt nn. tasuta seadmete saamise puhul.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2011 19:58:10 vasta tsitaadiga

Kas Elion pakub ja tähtajatut seadmete rendilepingut, kus on igakuine tasu? Venna käes kuulsin, et kunagi oli see 100eek kuus - kuidas praegu on?
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 25.05.2011 21:49:17 vasta tsitaadiga

lkits kirjutas:
Oskab keegi öelda, kuidas võiks välja näha tähtajaline kliendileping? Leidsin tähtajatu (http://www.elion.ee/files/documents/et/lepingud/Kliendileping.pdf) küll üles, kuid tähtajaline on kahe silma vahele jäänud.

Olen õigesti aru saanud, et seadmete "rendi" korral on tähtajaks 24 kuud ehk 2 aastat. Sooviks teada ka neid tingimusi, mis rakenduvad ennetähtaegsel lõpetamisel, kuid ei leia kodukalt lepingut.

Tegemist on 2 aastase seadmete kasutuslepinguga. Renti pakutakse ainult ärikliendile.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2011 13:03:25 vasta tsitaadiga

Elion jälle oma rikked suutnud jastada F1 ajaks (selgub Facebookist)
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilverR
HV vaatleja

liitunud: 20.01.2007




sõnum 26.05.2011 19:15:23 vasta tsitaadiga

Tere!

Hetkel on Elioni tehnilise toe ootejärjekord ligi veerand tundi, proovin oma õnne siin.

Nimelt jama on selline, et Motorola digiboks ei taha kuidagi pilti näitama hakata. Tuleb ette kiri "Digiboks käivitub. Palun oota." ning ekraanile manatakse viis ringikest, neli nendest lähevad roheliseks, viies jääb kollaselt vilkuma. Ja nii lausa kaks tundi. Proovisin korduvalt restarti teha kuid ikka sama jama. Samas teisel vaatajakohal, kus on Amino digiboks tuleb pilt normaalselt ette.

Oskab keegi midagi soovitada?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2011 19:16:29 vasta tsitaadiga

kaabel korralikult ruuteri/digiboxi küljes kinni?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilverR
HV vaatleja

liitunud: 20.01.2007




sõnum 26.05.2011 19:23:14 vasta tsitaadiga

Kõik kaablid on üle käidud.

EDIT: Ime kombel järsku pilt siiski ilmus. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 26.05.2011 19:31:09 vasta tsitaadiga

SilverR kirjutas:
Kõik kaablid on üle käidud.

EDIT: Ime kombel järsku pilt siiski ilmus. icon_rolleyes.gif

minuarust jäi motorolal see viimane asi vilkuma kui ei saanud ühendust serveriga -st kas kaabel oli vales augus vms

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 26.05.2011 20:15:44 vasta tsitaadiga

Näoraamatus midagi sellist kirjas:
tsitaat:
Kallid kliendid. Häired televisioonipildi edastamisel on nüüdseks kõrvaldatud. Juhul kui teil televisioonipilt ei ole teil veel taastunud, palume teha digiboksile üks taaskävitus. Vabandame ja soovime kõike head. 6 tundi tagasi
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2011 12:04:52 vasta tsitaadiga

Ei tea mis viga võib olla kui ruuteri veebiliidesesse ei saa sisse. Lihtsalt ei loadi ära (not responding) ega mitte ka telnetiga. Mitte, et väga vaja sinna oleks aga lihtsalt. Kõike proovinud mitte miski ei aita, nagu poleks veebiliidest olemas enam ega telnetti.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2011 12:38:21 vasta tsitaadiga

ufo56, 780WL mõnikord hangub ära nii, et kuidagi ligi ei lase. Restart on aidanud.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 28.05.2011 19:14:48 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Ei tea mis viga võib olla kui ruuteri veebiliidesesse ei saa sisse. Lihtsalt ei loadi ära (not responding) ega mitte ka telnetiga. Mitte, et väga vaja sinna oleks aga lihtsalt. Kõike proovinud mitte miski ei aita, nagu poleks veebiliidest olemas enam ega telnetti.

omal sama asja teinud 716 ja tõesti nagu enne öeldud, piisas ainult restardist.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2011 10:29:36 vasta tsitaadiga

http://sias4.elion.ee/haaletus/ - selline rakendus on olemas. Saab otsida aadressi järgi maja üles ning näeb, mis seisus on optikale/hüperkiirele viimine. Samuti saab esitada taotluse.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anonymic
Kreisi kasutaja
anonymic

liitunud: 04.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2011 10:37:41 vasta tsitaadiga

Mida see helesinine värv tähendab, et varsti veetakse optiline?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 30.05.2011 10:37:56 vasta tsitaadiga

Mis siis juhtuma hakkab kui ma esitan seal taotluse?
_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2011 10:48:19 vasta tsitaadiga

destiny12 kirjutas:
Mis siis juhtuma hakkab kui ma esitan seal taotluse?

Muhvigi icon_idea.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2011 12:06:00 vasta tsitaadiga

anonymic kirjutas:
Mida see helesinine värv tähendab, et varsti veetakse optiline?

Unustasin enne kirjutamata, et rakendus on veel natuke toores ja vajab lihvimist, näiteks pole isegi legendi.

Roheline - optika on majas olemas (ehk siis hüperkiiret saab).
Tumesinine - varsti on optika tulemas (enamasti on kuupäev juures).
Helesinine - kui on kriitiline kogus huvilisi koos siis läheb ehitamiseks. Veel on huvi madal (aga iga sooviavaldus muudab maja tumesinisemaks :)).
Punane - Veel kaardistamata. Kui on piisavalt huvilisi siis kaalutakse optika vedamist.

Kõik on kinni nõudluses.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2011 12:07:46 vasta tsitaadiga

Antud lahend on jube sürr ju.
TLN südalinn peaks optika saamiseks terve tänavaga esitama taotluse läbi antud liidese, et saada kiirem net?
O_o
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2011 12:10:55 vasta tsitaadiga

võtsin enda linna ette. Umbes pooltel majadel on roheline puudu. Enam vähem maja kohale klõpsid saad teate küll ette et võimalik.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 345, 346, 347 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.