Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Shift 2 Unleashed märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2011 13:33:43 vasta tsitaadiga

kuidas saab selline asi nagu kannitunnetus rooli kaudu mängus sees olla? icon_lol.gif

ei tegelt võiksid proovida vähemalt seletada, et mismoodi siis seal mängus selliseid asju rooli kaudu edasi antakse. ma ei tea, mis efektid need sellised on, millega sa roolilt tunned näiteks tagumiku libisema minemist...kuna päriselus seda niimoodi ikka ei tunne.
mina ausalt ei mäleta midagi sellist, aga see oli muidugi mingi suht vana mäng ka mida proovisin, GTR2 vms + mingi bmw eriversioon.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 26.05.2011 13:59:23 vasta tsitaadiga

Wiltz, võimalik, et sul puudub võrdlusmoment, võimalik, et oled ennast codemastersi mängudega ära rikkunud ja saanud endale sealt selle õige tunnetuse mälestuse. Umbes nii, et õige kohvi maitse on see mis vanaema sulle lapsepõlves tegi ning kõik muud on valed. Võimalik, et sul on õigus ja nii nagu Shiftis ongi just õige.

Mina olen väga harjunud simulaatoreid mängima ning konstantsete ringiaegade sõitmine ja täpsuse taga ajamine on väga olulised. Shift 2 on nagu roolivõimendiga go-kart. Mingi neetud asi rooli ja rataste vahel kaotab ära igasuguse tunnetuse.
Kui sa oled võimeline Shiftis sõitma konstantselt oma parimast pool sekundit erinevaid ringiaegu, siis sind see teema ei sega.

Mina ei suuda Shiftis soovitud täpsusega sõita ning see tõmbab natukene kulmu kortsu.
Kõige selle juures on Shift siiski ülikõva automäng.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2011 14:56:33 vasta tsitaadiga

ei seda ma nüüd üldse ei väida, et nii nagu shiftis ongi just õige, vähemalt mitte selle roolitunnetuse teemal, kuna olen rooliga seda mängu üldse ainult väga põgusalt proovinud.

mis mulle küsimust tekitas oli see ultimate reaalsus, mida mõni teine mäng väidetavalt rooliga "kuidagi teistmoodi" toimides tekitada suudab.

pool sekundit erinev ringiaeg tähendab esiteks suht erinevat asja, olenevalt rajast icon_biggrin.gif aga ma ütleks, et kuskil sekundi sisse jäävaid ringiaegu olen võimeline põmst sõitma jah. no muidugi kui miski läheb ikka nihu, siis ta läheb nii nihu, et mingist sekundist pole enam mõtet rääkida...aga tavaliselt ma ei hakka siis enam surkima ka, vaid lasen minna! mäng ju ikkagi, reaalselt uut autot ostma ei pea hakkama icon_lol.gif
sarnaste ringiaegade sõitmine shiftis on minumeelest kinni rohkem harjutamises ning õigetes settingutes (selle konkreetse raja jaoks, sellel konkreetsel autol). kui settingud on paigas ja piisavalt harjutatud ka, siis saab sõita ka poole sekundi sisse jäävaid aegu põmst.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 26.05.2011 15:04:02 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
kuidas saab selline asi nagu kannitunnetus rooli kaudu mängus sees olla? icon_lol.gif

ei tegelt võiksid proovida vähemalt seletada, et mismoodi siis seal mängus selliseid asju rooli kaudu edasi antakse. ma ei tea, mis efektid need sellised on, millega sa roolilt tunned näiteks tagumiku libisema minemist...kuna päriselus seda niimoodi ikka ei tunne.
mina ausalt ei mäleta midagi sellist, aga see oli muidugi mingi suht vana mäng ka mida proovisin, GTR2 vms + mingi bmw eriversioon.

Race 07/GTR on hea hinnaga saadaval, osta ära ja anna natuke aega. Saad aru, millest jutt käib.
Shiftis võid seadeid muuta aga seda sina ei tunneta eriti. GTR-s tunnetad sa igat väikest muutust autol.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miki-Hiir
HV veteran

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2011 15:19:32 vasta tsitaadiga

Sellise pidamise või selle kadumise "tunde" annab rooli puhul see force feedback.
Mõne masinaga on kurvis väga raske keerata, mõnega kerge, sama masinaga mõni kurv kangutab rohkem, mõni vähem, muru peal läheb rool eriti kergeks ja juhitavus niruks. Lastes üle sakiliste äärekivide võtab rooli käes rappuma, kui pidamine ära kaob, läheb rool jälle kergemaks ja on ka kergem vastu keerata, pidamise tagasi saamisel on jälle rool raskem. Mõnes hea pidamisega kiires kurvis tuleb ikka autot jõuga kurvi sisse keerata. Kõik sellised asjad annavad reaalsema mängutunnetuse, annavad aimu auto ja raja ning rajakatte iseloomust. See ongi see "tagumikutunne".
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2011 15:33:01 vasta tsitaadiga

Miki-Hiir, ei ole...tegelikult on ju tagumikutunne puhas G-jõu tunnetamine, siis kui pärisautos istud ja sõidad ma mõtlen. Seda see tähendabki, et tagumikuga tunned kiirendusjõudusid, sellepärast räägitakse ka tagumikudünost näiteks icon_lol.gif
Minul näiteks on selles autos, millega päriselus rinkat sõidan vastav seade, mis mõõdab, kuvab ja vajadusel salvestab kogu G-jõu info. Edasiarendus tagumikutunnetusest icon_biggrin.gif

force feedbacki kui sellisega olen ma väga hästi kursis, kuid te kõik saate ju ometi aru, et see ei suuda teha muud kui liigutada mootorite abil rooli vasakule, paremale või avaldada vastujõudu rooli liigutamisele?! ma kujutan ette, et selle abil saab vast tekitada mingi sellise illusiooni, nagu sa saaksid ilgelt palju tagasisidet autolt, kuid tegelikult saadakse see tagasiside ikkagi peamiselt G'st.
ja olgu öeldud, et suurem osa mängus kasutada olevatest masinatest on kindlasti roolivõimuga aparaadid, nagu nad on ka päriselus icon_wink.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IvarV
HV kasutaja
IvarV

liitunud: 29.06.2010




sõnum 26.05.2011 16:06:42 vasta tsitaadiga

Ilma G-jõuta pole võimalik reaalsust tunda. Punkt.
Pepu alt pidavus ära läheb, siis lähevad G-jõud ka väiksemaks.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2011 16:16:10 vasta tsitaadiga

just täpselt nii see on.

tegelikkuses ei tunne sa läbi rooli suurt mitte midagi, vähemalt autoga millel võim vahel on...siis on veel muidugi karbid ja latid, viimasega vist mingi tunnetus on ka võimuga, kuid see on siiski üsna minimaalne.
sellist asja, et sul rool kurvi raadiuse või teekatte tõttu eriliselt raskem või kergem on, no vabandage väga mehed, aga sellist asja lihtsalt ei ole! teine teema on muidugi erisõidukid, nagu näiteks kart...vot sellega ma tunnen küll feedbacki jah, pole seal võimu, pole seal mingit tigu vahel, pole ka vedrustust icon_biggrin.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 26.05.2011 17:26:00 vasta tsitaadiga

No autot tunnetad läbi pedaalide, rooli ja kanni.
Igatahes see auto tuunetus on on sinuni mingi süsteemiga väga hästi toodud.
CodeFail ja EA pole seda suutnud nii teha. Ise ei kasuta FF. Shift2-lt läksin tagasi GTR-i peale siis tundus suht kuivana GTR , paar mängu ja see " tunnetus" tuli tagasi.
WiltZ vii meid parem oma rinka autoga lustima icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2011 18:20:25 vasta tsitaadiga

Kaivo, sa asud liiga kaugel icon_biggrin.gif aga ega ma põhimõtteliselt kade ei ole, kuigi parasjagu väike veermiku ümberehitus käimas ja auto kanali peal
...ainuke asi see, et mul on hetkel ainult üks korvtool, ja muid istmeid selles masinas sees pole icon_lol.gif muidugi mingi ulmelise loomaga tegu tegeliklt pole, lihtsalt püstikohta ei soovitaks kellelegi!

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miki-Hiir
HV veteran

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2011 18:31:21 vasta tsitaadiga

Ma ei räägigi g-jõududest, ma räägin siiski Shift 2 mängimisel saadavast tagasisidest.
Päris autoga päris ringrada on teine teema, seda kodus ei saavuta icon_smile.gif
Tegelikkuses tunneb rinkamasinal väga palju ka rooli kaudu ... ka roolivõimendi puhul - nii roolikarbi kui -lati puhul, rooli tagasiside sisuliselt puudub elektrilise võimendusega rooli puhul aga elektrilise võimendusega rooliga rinkamasinaid mina näinud ei ole.
Teekattest, kurvi raadiusest ja kiirusest oleneb rooli keeramise raskus küll - esisilla geomeetria on selline, et on väike järeljooks ning rooli lahti lastes rattad keeravad ennast ise otseks, rooli keeramine keskasendist ükskõik kummale poole nõuab jõudu, olenevalt haardumisest erinevat.
Kardi puhul on tugevam rooli vastusurve tingitud sellest, et kardil on tagasild kinnine, ehk siis kardil pole taga difrit ja kart üritab seetõttu kogu hingest otse minna.
Minu arust on Shift 2 puhul rooli force feedbackiga suhteliselt hästi suudetud realiseerida rooli kaudu tagasiside andmine.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2011 18:57:56 vasta tsitaadiga

no sa mainisid tagumikutunnet, mida ilmselgelt ei saa olla üheski automängus puhtalt rooli näppides!

rinkamasinal, olenevalt siiski ka konkreetsest masinast ma arvan, tunneb ikka rooli kaudu ühtteist jah. kuigi, eks neid rinkamasinaid on ka väga erinevaid. st. sõidetakse väga erinevate autodega, erinevates klassides ja VÄGA erineva budgetiga.
aga kuidas sa kujutad ette seda, et näiteks võimendatud karbi (endal selliseid autosid päris mitu tükki olnud ja oman ka hetkel) korral põmst tänavasõidu autol saab roolikeeraja rattast mingist märkimisväärset tagasisidet? päris autot mõtlen. tegemist on siis tiguülekandega ja näiteks minu tänavamasinast ehitatud bemmil teeb rool miski 3+ ringi lock to lock!


ja muide, tegelik põhjus miks kardi rooli raskem keerata on see, et seal puudub igasugune kordne ülekanne. lock to lock on põhimõtteliselt kuskil 180kraadi, kui mitte vähem. olen omanud ka autot, millel "pole taga diffrit" ja usu mind, roolikeeramine sellest raskemaks ei läinud icon_wink.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 26.05.2011 19:16:35 vasta tsitaadiga

Wiltz, 2,5 tiiru peaks olema lock to lock. 3 tiiru, veel vähem, üle selle, pole küll näinud, et niiöelda pereauto rool teeks. aga noh, ega ma nendest asjadest suurt ei jaga ka, lihtsalt selline tähelepanek.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2011 20:06:36 vasta tsitaadiga

no ma võin kontrollida üle nädalavahetusel, või sa tead kindlalt et E34 lock to lock on selline? aga vähemalt 3 tiiru peaks ta olema...ja minumeelest see on ka suht tüüpiline. lihtsalt suht harva kasutad seda max locki reaalselt, ainult kuskil kohapeal manööverdamisel sisuliselt.
väiksematel, kergematel masinatel vast tõesti on 900kraadi ka, seda näeks põmst oma polo pealt, aga ei viitsi praegu uurima minna icon_rolleyes.gif aga noh anyway, point on sama, et päris tugeva võimendusega läbi selle ülekande keerad rooli autol, seda siis juba ilma roolivõimendita masinal. aga karbi ja teo jutu iva on selles, et tiguülekanne põhimõtteliselt ei ole tagurpidi üldse mõjutatav. selle ma õppisin selgeks legodega mängides umbes nii 10aastaselt vist icon_lol.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miki-Hiir
HV veteran

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2011 21:49:29 vasta tsitaadiga

Seepärast see "tagumikutunne" oligi jutumärkides, et tagumikuga ei tunne arvutimängudes midagi. Aga rooli kaudu saab auto käitumisest suhteliselt usutava pildi siiski, olgugi, et virtuaalse auto icon_smile.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 26.05.2011 22:37:56 vasta tsitaadiga

Wiltz, ei E34'st ma ei tea midagi, lihtsalt tavalistel sedaanidel/universaalidel olen jälgind seda kohapeal manööverdamist ja selline mulje jäänd, et ühe tiiru teeb ära ja siis saab veel veerand tiiru otsa keerata ja ongi põhjas, vb ka valesti meelde jäänd. muidu jah, niipalju, kui roolida olen saand (külavahetee, max 90km/h spido järgi korraks väga sirge ja väga hea nähtavusega tuttaval teelõigul) siis minu jaoks tundus see ratas küll ebameeldivalt tuim tükk, kuigi pidavat kogenud juhi jutu järgi just üsna hea tundega olema. üks paljudest põhjustest, miks päris elus autorooli vabatahtlikult ei istu.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2011 23:06:03 vasta tsitaadiga

oot, mis ratas?
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 26.05.2011 23:44:04 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
oot, mis ratas?
rooliratas icon_eek.gif
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2011 23:58:05 vasta tsitaadiga

selge...ei ma ei saanud selles kontekstis enam pihta, mis ratast sa silmas pead icon_biggrin.gif

rooliratas ongi tuim tükk...ainuke masin, millega mina olen sõitnud, millel rool tuim tükk ei ole, see on kart.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Worm390
HV kasutaja
Worm390

liitunud: 02.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2011 01:25:22 vasta tsitaadiga

Mäng ise on hea ja tore, aga üks asi on lihtsalt üle mõistuse porno.. Ilm.
Ok, tore, olete kirjutanud ilusa ja reaalse surmatormigeneraatori, aga te ei pea seda iga 5 minuta tagant demoma.
See käib lihtsalt nii pinda, et 80% mängu mängimise ja 90% sõitude ajast tuleb mingit sellist tormi, et osta või kummipaat no...
Ja kui seda surmatormi tuleb, siis on juhitavus ka nagu lehm libedal jääl.
Mõtlesin korra, et peaks lausa traineri otsima, et see porno maha keerata. Ibizal võiks nagu päike paista mitte 24/7 äikest tulla..

// Vana hea 1.25 postitamine, veidi vale teema jah...


viimati muutis Worm390 27.05.2011 08:55:00, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2011 01:57:52 vasta tsitaadiga

oot mida asja??? mis mängust sa räägid?

vihma polegi nagu näinud senimaani veel mängides...öösõidud on väheke mõttetud, aga selleks ajaks keeran monitor heleduse peale ja teen need ära icon_lol.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2011 03:05:17 vasta tsitaadiga

Äkki Test Drive-st räägib, oli seal vist Ibiza! icon_rolleyes.gif

icon_lol.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaarta
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2011 13:10:25 vasta tsitaadiga

feissbuugist:
tsitaat:
For all our PC players, we JUST got official confirmation that the SHIFT 2 UNLEASHED PDLC will be available on PC! More details coming as soon as we have them
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FurattoShutsuryoku
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2005




sõnum 30.05.2011 19:33:36 vasta tsitaadiga

tuli tuju proovida uuesti, kuid input läg teeb ikka sõidu võimatuks icon_evil.gif
kas selle vastu oli mingit rohtu?

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 30.05.2011 19:52:54 vasta tsitaadiga

minul aitas patch 1
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2011 20:12:57 vasta tsitaadiga

Sama viga, ise loobusin ps3-ega seda mängimast. PC peal klaviatuuriga probleemi ei ole.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FurattoShutsuryoku
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2005




sõnum 31.05.2011 00:07:54 vasta tsitaadiga

pätsist abi ei old, keerasin graafika peaaegu minimumi ja siis tundus et läks paremaks kuid sisiki on lag tuntav, umbes 1/3 sellest mis videos näha. Sõita saab aga erilist mõnu küll ei ole.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2011 01:04:27 vasta tsitaadiga

pane rohkem graafikaarti masinasse siis icon_neutral.gif
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FurattoShutsuryoku
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2005




sõnum 31.05.2011 08:54:16 vasta tsitaadiga

masinas on piisavalt graafikakaarti (HD4870) , high seadetel fps iga probleemi ei ole.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 31.05.2011 09:34:43 vasta tsitaadiga

flatout kirjutas:
pätsist abi ei old, keerasin graafika peaaegu minimumi ja siis tundus et läks paremaks kuid sisiki on lag tuntav, umbes 1/3 sellest mis videos näha. Sõita saab aga erilist mõnu küll ei ole.
võta siis virtual sync maha või pane sharp mod peale
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FurattoShutsuryoku
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2005




sõnum 31.05.2011 09:45:54 vasta tsitaadiga

saate ikka aru et probleem on puldi input lagist?
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 31.05.2011 10:17:27 vasta tsitaadiga

vaheta pulti siis
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2011 10:42:50 vasta tsitaadiga

Mis pult sul on?
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2011 11:21:02 vasta tsitaadiga

kui puldi input lagist, millest siis jutt, et graafikaseadeid madalamaks võttes läks asi paremaks?!? icon_confused.gif need kaks asja ei tohiks nagu olla omavahel seotud, saad ju sellest aru?
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 31.05.2011 14:13:25 vasta tsitaadiga

Mul oli samuti hull input lag. (Logitech G25).
Peale esimest patchi läks asi oluliselt paremaks. Ostsin uue graafikakaardi (5850) ning nüüd ei ole lag-i enam absoluutselt märgata.

Avastasin eile Time trial-i sõidu, mis career mode-s varem tegemata oli jäänud. Sisuliselt kvalifikatsioon, võidab see, kellel aja lõppedes kiireim ring oli.
Mängin Hard vastastega ning Elite juhitavusega. Ehk siis kõik juhiabid on maas... ok, ABS on peal.

Kuidas peaks autot ehitama, et vastaste ees suurim eelis oleks?
Ostsin E30 M3-ele slick rehvid, head pidurid ja bodykiti. Mootorit ja käigukasti väga ei puutunud. Eesmärk oli saada parim ringraja auto, mille performance number võimalikult madal oleks.

Vahet aga ei ole. Vastaste autod sõidavad ikka minuga suht samu ringiaegu, kurvides peavad samamoodi aga kiirendusega lüpsavad mind tugevalt.
Kui ma teen auto natukene kiiremaks, siis teevad seda ka vastased... ei õnnestu mul seda süsteemi murda.
Kuidas teie teeksite?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FurattoShutsuryoku
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2005




sõnum 31.05.2011 14:28:10 vasta tsitaadiga

lkits kirjutas:
Mis pult sul on?

logitech rumblepad2 , kuid sellel pole vist vahet, klaviatuuriga tundub et tulemus täpselt sama. ehk keerad. umbes 1/3 sekundi pärast saab mäng sellest aru.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2011 15:24:23 vasta tsitaadiga

siis see mäng ei ole sinu jaoks lihtsalt...selliseid asju pätsid ei paranda. mine mängi neid teisi asju, mida siin varem kiideti, gtr seeria vms. seal pidi kõik olema silmapilkne...mis siis, et ka IRL sõites kulub autol mingi lühike aeg reageerimiseks ja suuna muutmiseks icon_lol.gif


Koppel, autot ehita vastavalt sellele performance numbrile (ehk pane asju peale niipalju kui kannatab), kuid seadista vastavalt rajale.
Aga see süsteem iseenesest ongi vist nii mõeldud, et sa ei saa vastastele oma üübertuuning pilliga suurelt suuhkamit teha? või noh, vähemalt selle hard taseme peal ma eeldaks küll sellist asja.
aga anyway, ma arvan, et kui seda süsteemi petta annab siis ikka seadistusega. käigud ja lõppülekande sätid täpselt rajale (isegi kurvidele) vastavalt, vedrustuse seaded vastavaks ja nii edasi.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 31.05.2011 15:47:45 vasta tsitaadiga

flatout, mul oli samuti lag-iga probleem. Sain tänu patchile ja uuele graafikakaardile sellest lahti. Täpselt ei tea kumb rohkem aitas.

Wiltz, mõtlesin, et tuunin ainult neid asju, mis ringiaegu kõige rohkem mõjutavad. Performance number jääks madalam kui kõiki asju tuunides aga ringiajad oleks head. Loodan, et AI tuunib kõike võrdselt ning seeläbi samade performance numbrite juures oleks minu auto kiirem.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2011 16:04:59 vasta tsitaadiga

njah, ma ei ole nii täpselt süvenenud sellesse tuunimise numbrilisse maailma seal, aga eks need asjad käivad ju siiski ikkagi käsikäes tegelikult. noh mingi lihtsam näide, et ega superhäid pidureid pole väga mõtet külge panna kui masin hoogu ülesse ei saa...vastupidi muidugi ka.

lisaks ma arvan, et see oleneb mängus vist ikka autost ka, et mille tuunimine ringiaegu parasjagu rohkem parandab. e30 puhul ilmselt pidurid küll jah, aga näiteks bodykitti ma ei usu, et seal väga vaja on. kindlasti upgrade'ks lõppülekannet sellel autol kõvasti, ning mingil määral veermikku.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 31.05.2011 16:34:44 vasta tsitaadiga

-Koppel-, pane ikka jah sellises järjestuses et rehvid > veermik/vedrustus > pidurid > weight reduction või mootor > bodykit või käigukast.

põhiline, et juhitavus oleks viimasepeal võimalikult. kui juhitavuseasjadest ruumi üle jääb, et järgmisesse klassi ei lähe, siis võid võimsust ja kiirust arendama hakata. vastaste autod on nagunii suht random üle terve klassi, niiet paljalt upgrade ja tuunimisega ei saavuta suurt midagi. sõita peab oskama, eeldades, et hard tasemega üldse on võimalik kõrget kohta sõita.

mis läägi puutub, siis probleemiks pigem jah nõrk arvuti. mäng pigistab suht kõvasti proset. videokaarti ka loomulikult, kuid HD5870 puhul jääb prose juba pudelikaelaks. konsoolid vs pc teemas sai kõvasti teste tehtud.

_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2011 16:43:47 vasta tsitaadiga

hmm, sa unustad siinkohal mainida, mis prose see on, mis pudelikaelaks jääb? icon_biggrin.gif
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Undefined
HV vaatleja
Undefined

liitunud: 20.03.2010




sõnum 31.05.2011 17:08:16 vasta tsitaadiga

Hästi tore mäng on mida vahel mängida. Samas rooliga seda mängu väga ei mängi, proovisin igastmoodi oma DFP'd selle mänguga korrektselt seadistada kuid sõites pole seda õiget "tunnet" mida saab näiteks mängu nagu Live For Speed mängides. Ja muidugi Drifti ei saa ÜLDSE rooliga mängida, mis on vägagi suur letdown minujaoks. Puldiga on muidu täiesti viis seda mängida thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 31.05.2011 17:44:20 vasta tsitaadiga

Wiltz, 3.2GHz i5, 2 tuumane ja multi-threadiga. mida rohkem GHz prosele väänasin, seda lõbusamalt mäng jooksma hakkas, kuni 4GHz'ni välja. Rohkem ei jõua mina sellest kivist enam välja pigistada. Temperatuurid lähvad ka päris kõrgeks, isegi selle 4GHz'ga, kuigi jahutus päris korralik (zalman cnps9500), korralikult peal ja pinget 1.28V. kui saaks prosele veel takti juurde, saaks veelgi paremini mängu jooksma.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2011 18:16:36 vasta tsitaadiga

sry kui need tulemused sul täpsemalt kuskil mujal teemas ka olemas, ma natuke laisk ja ei viitsi praegu otsida icon_rolleyes.gif aga kui suur vahe näiteks 3.2 ja 4 vahel oli umbes?
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 31.05.2011 18:51:16 vasta tsitaadiga

tubli 12FPS keskmiselt.

Spoiler Spoiler Spoiler


ega sealt s*tamajast otsida tõesti ei viitsi mingeid konkreetseid poste icon_lol.gif

_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2011 19:05:33 vasta tsitaadiga

ohoh, min fps tõusnud päris palju thumbs_up.gif tänud, hea info...vahepeal klokkisin oma proset ka witcher2 jaoks, peaks minema shift2'e proovima icon_biggrin.gif
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Windslore
HV veteran

liitunud: 09.09.2006




sõnum 13.06.2011 21:42:46 vasta tsitaadiga

Kuidas auto classi muuta saab?

Tahan sõita uues evendis, aga mäng ütleb, et pole vastavast klassist autot. Muidu on masin täitsa ära tehtud ja peaks kärama.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 13.06.2011 22:19:22 vasta tsitaadiga

Windslore, upgradesi kas maha või juurde panema, et sobiks vastavasse klassi. võib olla ka, et masin peab olema kas muscle või classic vms, siis selle jaoks lahendus selline, et sealt, kus ütleb, et ei saa sõita seda sõitu, siis seal on ka car lot või purchase valik, kus saad sobivaid masinaid vaadata, mis sinna sõitu sobivad.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Windslore
HV veteran

liitunud: 09.09.2006




sõnum 14.06.2011 01:39:41 vasta tsitaadiga

Kusjuures ma arvan, et mul on liiga palju upgradesid. Ma jõudsin 5. driver levelile, sõidan Audi S3'ga. Kiirendus on miski 3.7 sekki sajani.

Eks ma siis katsetan. Muidu auto nö rassi poolest peaks sobima.

:edit: Performance index on B 1177.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2011 03:25:21 vasta tsitaadiga

no see on ilmselgelt liiga püss. võta upgreide maha või võta omale mõni teine auto kui seda ei taha untüünida icon_biggrin.gif
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Shift 2 Unleashed mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.