|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
26.05.2011 13:33:43
|
|
|
kuidas saab selline asi nagu kannitunnetus rooli kaudu mängus sees olla?
ei tegelt võiksid proovida vähemalt seletada, et mismoodi siis seal mängus selliseid asju rooli kaudu edasi antakse. ma ei tea, mis efektid need sellised on, millega sa roolilt tunned näiteks tagumiku libisema minemist...kuna päriselus seda niimoodi ikka ei tunne.
mina ausalt ei mäleta midagi sellist, aga see oli muidugi mingi suht vana mäng ka mida proovisin, GTR2 vms + mingi bmw eriversioon.
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Koppel-
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2009
|
26.05.2011 13:59:23
|
|
|
Wiltz, võimalik, et sul puudub võrdlusmoment, võimalik, et oled ennast codemastersi mängudega ära rikkunud ja saanud endale sealt selle õige tunnetuse mälestuse. Umbes nii, et õige kohvi maitse on see mis vanaema sulle lapsepõlves tegi ning kõik muud on valed. Võimalik, et sul on õigus ja nii nagu Shiftis ongi just õige.
Mina olen väga harjunud simulaatoreid mängima ning konstantsete ringiaegade sõitmine ja täpsuse taga ajamine on väga olulised. Shift 2 on nagu roolivõimendiga go-kart. Mingi neetud asi rooli ja rataste vahel kaotab ära igasuguse tunnetuse.
Kui sa oled võimeline Shiftis sõitma konstantselt oma parimast pool sekundit erinevaid ringiaegu, siis sind see teema ei sega.
Mina ei suuda Shiftis soovitud täpsusega sõita ning see tõmbab natukene kulmu kortsu.
Kõige selle juures on Shift siiski ülikõva automäng.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
26.05.2011 14:56:33
|
|
|
ei seda ma nüüd üldse ei väida, et nii nagu shiftis ongi just õige, vähemalt mitte selle roolitunnetuse teemal, kuna olen rooliga seda mängu üldse ainult väga põgusalt proovinud.
mis mulle küsimust tekitas oli see ultimate reaalsus, mida mõni teine mäng väidetavalt rooliga "kuidagi teistmoodi" toimides tekitada suudab.
pool sekundit erinev ringiaeg tähendab esiteks suht erinevat asja, olenevalt rajast aga ma ütleks, et kuskil sekundi sisse jäävaid ringiaegu olen võimeline põmst sõitma jah. no muidugi kui miski läheb ikka nihu, siis ta läheb nii nihu, et mingist sekundist pole enam mõtet rääkida...aga tavaliselt ma ei hakka siis enam surkima ka, vaid lasen minna! mäng ju ikkagi, reaalselt uut autot ostma ei pea hakkama
sarnaste ringiaegade sõitmine shiftis on minumeelest kinni rohkem harjutamises ning õigetes settingutes (selle konkreetse raja jaoks, sellel konkreetsel autol). kui settingud on paigas ja piisavalt harjutatud ka, siis saab sõita ka poole sekundi sisse jäävaid aegu põmst.
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
26.05.2011 15:04:02
|
|
|
| Wiltz kirjutas: |
kuidas saab selline asi nagu kannitunnetus rooli kaudu mängus sees olla?
ei tegelt võiksid proovida vähemalt seletada, et mismoodi siis seal mängus selliseid asju rooli kaudu edasi antakse. ma ei tea, mis efektid need sellised on, millega sa roolilt tunned näiteks tagumiku libisema minemist...kuna päriselus seda niimoodi ikka ei tunne.
mina ausalt ei mäleta midagi sellist, aga see oli muidugi mingi suht vana mäng ka mida proovisin, GTR2 vms + mingi bmw eriversioon. |
Race 07/GTR on hea hinnaga saadaval, osta ära ja anna natuke aega. Saad aru, millest jutt käib.
Shiftis võid seadeid muuta aga seda sina ei tunneta eriti. GTR-s tunnetad sa igat väikest muutust autol.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Miki-Hiir
HV veteran
liitunud: 04.03.2004
|
26.05.2011 15:19:32
|
|
|
Sellise pidamise või selle kadumise "tunde" annab rooli puhul see force feedback.
Mõne masinaga on kurvis väga raske keerata, mõnega kerge, sama masinaga mõni kurv kangutab rohkem, mõni vähem, muru peal läheb rool eriti kergeks ja juhitavus niruks. Lastes üle sakiliste äärekivide võtab rooli käes rappuma, kui pidamine ära kaob, läheb rool jälle kergemaks ja on ka kergem vastu keerata, pidamise tagasi saamisel on jälle rool raskem. Mõnes hea pidamisega kiires kurvis tuleb ikka autot jõuga kurvi sisse keerata. Kõik sellised asjad annavad reaalsema mängutunnetuse, annavad aimu auto ja raja ning rajakatte iseloomust. See ongi see "tagumikutunne".
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
26.05.2011 15:33:01
|
|
|
Miki-Hiir, ei ole...tegelikult on ju tagumikutunne puhas G-jõu tunnetamine, siis kui pärisautos istud ja sõidad ma mõtlen. Seda see tähendabki, et tagumikuga tunned kiirendusjõudusid, sellepärast räägitakse ka tagumikudünost näiteks
Minul näiteks on selles autos, millega päriselus rinkat sõidan vastav seade, mis mõõdab, kuvab ja vajadusel salvestab kogu G-jõu info. Edasiarendus tagumikutunnetusest
force feedbacki kui sellisega olen ma väga hästi kursis, kuid te kõik saate ju ometi aru, et see ei suuda teha muud kui liigutada mootorite abil rooli vasakule, paremale või avaldada vastujõudu rooli liigutamisele?! ma kujutan ette, et selle abil saab vast tekitada mingi sellise illusiooni, nagu sa saaksid ilgelt palju tagasisidet autolt, kuid tegelikult saadakse see tagasiside ikkagi peamiselt G'st.
ja olgu öeldud, et suurem osa mängus kasutada olevatest masinatest on kindlasti roolivõimuga aparaadid, nagu nad on ka päriselus
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IvarV
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2010
|
26.05.2011 16:06:42
|
|
|
Ilma G-jõuta pole võimalik reaalsust tunda. Punkt.
Pepu alt pidavus ära läheb, siis lähevad G-jõud ka väiksemaks.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
26.05.2011 16:16:10
|
|
|
just täpselt nii see on.
tegelikkuses ei tunne sa läbi rooli suurt mitte midagi, vähemalt autoga millel võim vahel on...siis on veel muidugi karbid ja latid, viimasega vist mingi tunnetus on ka võimuga, kuid see on siiski üsna minimaalne.
sellist asja, et sul rool kurvi raadiuse või teekatte tõttu eriliselt raskem või kergem on, no vabandage väga mehed, aga sellist asja lihtsalt ei ole! teine teema on muidugi erisõidukid, nagu näiteks kart...vot sellega ma tunnen küll feedbacki jah, pole seal võimu, pole seal mingit tigu vahel, pole ka vedrustust
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
26.05.2011 17:26:00
|
|
|
No autot tunnetad läbi pedaalide, rooli ja kanni.
Igatahes see auto tuunetus on on sinuni mingi süsteemiga väga hästi toodud.
CodeFail ja EA pole seda suutnud nii teha. Ise ei kasuta FF. Shift2-lt läksin tagasi GTR-i peale siis tundus suht kuivana GTR , paar mängu ja see " tunnetus" tuli tagasi.
WiltZ vii meid parem oma rinka autoga lustima
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
26.05.2011 18:20:25
|
|
|
Kaivo, sa asud liiga kaugel aga ega ma põhimõtteliselt kade ei ole, kuigi parasjagu väike veermiku ümberehitus käimas ja auto kanali peal
...ainuke asi see, et mul on hetkel ainult üks korvtool, ja muid istmeid selles masinas sees pole muidugi mingi ulmelise loomaga tegu tegeliklt pole, lihtsalt püstikohta ei soovitaks kellelegi!
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Miki-Hiir
HV veteran
liitunud: 04.03.2004
|
26.05.2011 18:31:21
|
|
|
Ma ei räägigi g-jõududest, ma räägin siiski Shift 2 mängimisel saadavast tagasisidest.
Päris autoga päris ringrada on teine teema, seda kodus ei saavuta
Tegelikkuses tunneb rinkamasinal väga palju ka rooli kaudu ... ka roolivõimendi puhul - nii roolikarbi kui -lati puhul, rooli tagasiside sisuliselt puudub elektrilise võimendusega rooli puhul aga elektrilise võimendusega rooliga rinkamasinaid mina näinud ei ole.
Teekattest, kurvi raadiusest ja kiirusest oleneb rooli keeramise raskus küll - esisilla geomeetria on selline, et on väike järeljooks ning rooli lahti lastes rattad keeravad ennast ise otseks, rooli keeramine keskasendist ükskõik kummale poole nõuab jõudu, olenevalt haardumisest erinevat.
Kardi puhul on tugevam rooli vastusurve tingitud sellest, et kardil on tagasild kinnine, ehk siis kardil pole taga difrit ja kart üritab seetõttu kogu hingest otse minna.
Minu arust on Shift 2 puhul rooli force feedbackiga suhteliselt hästi suudetud realiseerida rooli kaudu tagasiside andmine.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
26.05.2011 18:57:56
|
|
|
no sa mainisid tagumikutunnet, mida ilmselgelt ei saa olla üheski automängus puhtalt rooli näppides!
rinkamasinal, olenevalt siiski ka konkreetsest masinast ma arvan, tunneb ikka rooli kaudu ühtteist jah. kuigi, eks neid rinkamasinaid on ka väga erinevaid. st. sõidetakse väga erinevate autodega, erinevates klassides ja VÄGA erineva budgetiga.
aga kuidas sa kujutad ette seda, et näiteks võimendatud karbi (endal selliseid autosid päris mitu tükki olnud ja oman ka hetkel) korral põmst tänavasõidu autol saab roolikeeraja rattast mingist märkimisväärset tagasisidet? päris autot mõtlen. tegemist on siis tiguülekandega ja näiteks minu tänavamasinast ehitatud bemmil teeb rool miski 3+ ringi lock to lock!
ja muide, tegelik põhjus miks kardi rooli raskem keerata on see, et seal puudub igasugune kordne ülekanne. lock to lock on põhimõtteliselt kuskil 180kraadi, kui mitte vähem. olen omanud ka autot, millel "pole taga diffrit" ja usu mind, roolikeeramine sellest raskemaks ei läinud
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
26.05.2011 19:16:35
|
|
|
Wiltz, 2,5 tiiru peaks olema lock to lock. 3 tiiru, veel vähem, üle selle, pole küll näinud, et niiöelda pereauto rool teeks. aga noh, ega ma nendest asjadest suurt ei jaga ka, lihtsalt selline tähelepanek.
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
26.05.2011 20:06:36
|
|
|
no ma võin kontrollida üle nädalavahetusel, või sa tead kindlalt et E34 lock to lock on selline? aga vähemalt 3 tiiru peaks ta olema...ja minumeelest see on ka suht tüüpiline. lihtsalt suht harva kasutad seda max locki reaalselt, ainult kuskil kohapeal manööverdamisel sisuliselt.
väiksematel, kergematel masinatel vast tõesti on 900kraadi ka, seda näeks põmst oma polo pealt, aga ei viitsi praegu uurima minna aga noh anyway, point on sama, et päris tugeva võimendusega läbi selle ülekande keerad rooli autol, seda siis juba ilma roolivõimendita masinal. aga karbi ja teo jutu iva on selles, et tiguülekanne põhimõtteliselt ei ole tagurpidi üldse mõjutatav. selle ma õppisin selgeks legodega mängides umbes nii 10aastaselt vist
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Miki-Hiir
HV veteran
liitunud: 04.03.2004
|
26.05.2011 21:49:29
|
|
|
Seepärast see "tagumikutunne" oligi jutumärkides, et tagumikuga ei tunne arvutimängudes midagi. Aga rooli kaudu saab auto käitumisest suhteliselt usutava pildi siiski, olgugi, et virtuaalse auto
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
26.05.2011 22:37:56
|
|
|
Wiltz, ei E34'st ma ei tea midagi, lihtsalt tavalistel sedaanidel/universaalidel olen jälgind seda kohapeal manööverdamist ja selline mulje jäänd, et ühe tiiru teeb ära ja siis saab veel veerand tiiru otsa keerata ja ongi põhjas, vb ka valesti meelde jäänd. muidu jah, niipalju, kui roolida olen saand (külavahetee, max 90km/h spido järgi korraks väga sirge ja väga hea nähtavusega tuttaval teelõigul) siis minu jaoks tundus see ratas küll ebameeldivalt tuim tükk, kuigi pidavat kogenud juhi jutu järgi just üsna hea tundega olema. üks paljudest põhjustest, miks päris elus autorooli vabatahtlikult ei istu.
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
26.05.2011 23:06:03
|
|
|
oot, mis ratas?
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
26.05.2011 23:44:04
|
|
|
| Wiltz kirjutas: |
| oot, mis ratas? |
rooliratas
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
26.05.2011 23:58:05
|
|
|
selge...ei ma ei saanud selles kontekstis enam pihta, mis ratast sa silmas pead
rooliratas ongi tuim tükk...ainuke masin, millega mina olen sõitnud, millel rool tuim tükk ei ole, see on kart.
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Worm390
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2005
|
27.05.2011 01:25:22
|
|
|
Mäng ise on hea ja tore, aga üks asi on lihtsalt üle mõistuse porno.. Ilm.
Ok, tore, olete kirjutanud ilusa ja reaalse surmatormigeneraatori, aga te ei pea seda iga 5 minuta tagant demoma.
See käib lihtsalt nii pinda, et 80% mängu mängimise ja 90% sõitude ajast tuleb mingit sellist tormi, et osta või kummipaat no...
Ja kui seda surmatormi tuleb, siis on juhitavus ka nagu lehm libedal jääl.
Mõtlesin korra, et peaks lausa traineri otsima, et see porno maha keerata. Ibizal võiks nagu päike paista mitte 24/7 äikest tulla..
// Vana hea 1.25 postitamine, veidi vale teema jah...
viimati muutis Worm390 27.05.2011 08:55:00, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
27.05.2011 01:57:52
|
|
|
oot mida asja??? mis mängust sa räägid?
vihma polegi nagu näinud senimaani veel mängides...öösõidud on väheke mõttetud, aga selleks ajaks keeran monitor heleduse peale ja teen need ära
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
27.05.2011 03:05:17
|
|
|
Äkki Test Drive-st räägib, oli seal vist Ibiza!
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaarta
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2008
|
29.05.2011 13:10:25
|
|
|
feissbuugist:
| tsitaat: |
| For all our PC players, we JUST got official confirmation that the SHIFT 2 UNLEASHED PDLC will be available on PC! More details coming as soon as we have them |
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FurattoShutsuryoku
HV kasutaja
liitunud: 25.10.2005
|
30.05.2011 19:33:36
|
|
|
tuli tuju proovida uuesti, kuid input läg teeb ikka sõidu võimatuks
kas selle vastu oli mingit rohtu?
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel123
HV veteran

liitunud: 14.12.2006
|
30.05.2011 19:52:54
|
|
|
minul aitas patch 1
_________________ Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole! |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FurattoShutsuryoku
HV kasutaja
liitunud: 25.10.2005
|
31.05.2011 00:07:54
|
|
|
| pätsist abi ei old, keerasin graafika peaaegu minimumi ja siis tundus et läks paremaks kuid sisiki on lag tuntav, umbes 1/3 sellest mis videos näha. Sõita saab aga erilist mõnu küll ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
31.05.2011 01:04:27
|
|
|
pane rohkem graafikaarti masinasse siis
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FurattoShutsuryoku
HV kasutaja
liitunud: 25.10.2005
|
31.05.2011 08:54:16
|
|
|
| masinas on piisavalt graafikakaarti (HD4870) , high seadetel fps iga probleemi ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
31.05.2011 09:34:43
|
|
|
| flatout kirjutas: |
| pätsist abi ei old, keerasin graafika peaaegu minimumi ja siis tundus et läks paremaks kuid sisiki on lag tuntav, umbes 1/3 sellest mis videos näha. Sõita saab aga erilist mõnu küll ei ole. |
võta siis virtual sync maha või pane sharp mod peale
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FurattoShutsuryoku
HV kasutaja
liitunud: 25.10.2005
|
31.05.2011 09:45:54
|
|
|
| saate ikka aru et probleem on puldi input lagist?
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
31.05.2011 10:17:27
|
|
|
vaheta pulti siis
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
31.05.2011 11:21:02
|
|
|
kui puldi input lagist, millest siis jutt, et graafikaseadeid madalamaks võttes läks asi paremaks?!? need kaks asja ei tohiks nagu olla omavahel seotud, saad ju sellest aru?
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Koppel-
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2009
|
31.05.2011 14:13:25
|
|
|
Mul oli samuti hull input lag. (Logitech G25).
Peale esimest patchi läks asi oluliselt paremaks. Ostsin uue graafikakaardi (5850) ning nüüd ei ole lag-i enam absoluutselt märgata.
Avastasin eile Time trial-i sõidu, mis career mode-s varem tegemata oli jäänud. Sisuliselt kvalifikatsioon, võidab see, kellel aja lõppedes kiireim ring oli.
Mängin Hard vastastega ning Elite juhitavusega. Ehk siis kõik juhiabid on maas... ok, ABS on peal.
Kuidas peaks autot ehitama, et vastaste ees suurim eelis oleks?
Ostsin E30 M3-ele slick rehvid, head pidurid ja bodykiti. Mootorit ja käigukasti väga ei puutunud. Eesmärk oli saada parim ringraja auto, mille performance number võimalikult madal oleks.
Vahet aga ei ole. Vastaste autod sõidavad ikka minuga suht samu ringiaegu, kurvides peavad samamoodi aga kiirendusega lüpsavad mind tugevalt.
Kui ma teen auto natukene kiiremaks, siis teevad seda ka vastased... ei õnnestu mul seda süsteemi murda.
Kuidas teie teeksite?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FurattoShutsuryoku
HV kasutaja
liitunud: 25.10.2005
|
31.05.2011 14:28:10
|
|
|
| lkits kirjutas: |
| Mis pult sul on? |
logitech rumblepad2 , kuid sellel pole vist vahet, klaviatuuriga tundub et tulemus täpselt sama. ehk keerad. umbes 1/3 sekundi pärast saab mäng sellest aru.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
31.05.2011 15:24:23
|
|
|
siis see mäng ei ole sinu jaoks lihtsalt...selliseid asju pätsid ei paranda. mine mängi neid teisi asju, mida siin varem kiideti, gtr seeria vms. seal pidi kõik olema silmapilkne...mis siis, et ka IRL sõites kulub autol mingi lühike aeg reageerimiseks ja suuna muutmiseks
Koppel, autot ehita vastavalt sellele performance numbrile (ehk pane asju peale niipalju kui kannatab), kuid seadista vastavalt rajale.
Aga see süsteem iseenesest ongi vist nii mõeldud, et sa ei saa vastastele oma üübertuuning pilliga suurelt suuhkamit teha? või noh, vähemalt selle hard taseme peal ma eeldaks küll sellist asja.
aga anyway, ma arvan, et kui seda süsteemi petta annab siis ikka seadistusega. käigud ja lõppülekande sätid täpselt rajale (isegi kurvidele) vastavalt, vedrustuse seaded vastavaks ja nii edasi.
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Koppel-
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2009
|
31.05.2011 15:47:45
|
|
|
flatout, mul oli samuti lag-iga probleem. Sain tänu patchile ja uuele graafikakaardile sellest lahti. Täpselt ei tea kumb rohkem aitas.
Wiltz, mõtlesin, et tuunin ainult neid asju, mis ringiaegu kõige rohkem mõjutavad. Performance number jääks madalam kui kõiki asju tuunides aga ringiajad oleks head. Loodan, et AI tuunib kõike võrdselt ning seeläbi samade performance numbrite juures oleks minu auto kiirem.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
31.05.2011 16:04:59
|
|
|
njah, ma ei ole nii täpselt süvenenud sellesse tuunimise numbrilisse maailma seal, aga eks need asjad käivad ju siiski ikkagi käsikäes tegelikult. noh mingi lihtsam näide, et ega superhäid pidureid pole väga mõtet külge panna kui masin hoogu ülesse ei saa...vastupidi muidugi ka.
lisaks ma arvan, et see oleneb mängus vist ikka autost ka, et mille tuunimine ringiaegu parasjagu rohkem parandab. e30 puhul ilmselt pidurid küll jah, aga näiteks bodykitti ma ei usu, et seal väga vaja on. kindlasti upgrade'ks lõppülekannet sellel autol kõvasti, ning mingil määral veermikku.
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
31.05.2011 16:34:44
|
|
|
-Koppel-, pane ikka jah sellises järjestuses et rehvid > veermik/vedrustus > pidurid > weight reduction või mootor > bodykit või käigukast.
põhiline, et juhitavus oleks viimasepeal võimalikult. kui juhitavuseasjadest ruumi üle jääb, et järgmisesse klassi ei lähe, siis võid võimsust ja kiirust arendama hakata. vastaste autod on nagunii suht random üle terve klassi, niiet paljalt upgrade ja tuunimisega ei saavuta suurt midagi. sõita peab oskama, eeldades, et hard tasemega üldse on võimalik kõrget kohta sõita.
mis läägi puutub, siis probleemiks pigem jah nõrk arvuti. mäng pigistab suht kõvasti proset. videokaarti ka loomulikult, kuid HD5870 puhul jääb prose juba pudelikaelaks. konsoolid vs pc teemas sai kõvasti teste tehtud.
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
31.05.2011 16:43:47
|
|
|
hmm, sa unustad siinkohal mainida, mis prose see on, mis pudelikaelaks jääb?
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Undefined
HV vaatleja

liitunud: 20.03.2010
|
31.05.2011 17:08:16
|
|
|
Hästi tore mäng on mida vahel mängida. Samas rooliga seda mängu väga ei mängi, proovisin igastmoodi oma DFP'd selle mänguga korrektselt seadistada kuid sõites pole seda õiget "tunnet" mida saab näiteks mängu nagu Live For Speed mängides. Ja muidugi Drifti ei saa ÜLDSE rooliga mängida, mis on vägagi suur letdown minujaoks. Puldiga on muidu täiesti viis seda mängida
|
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
31.05.2011 17:44:20
|
|
|
Wiltz, 3.2GHz i5, 2 tuumane ja multi-threadiga. mida rohkem GHz prosele väänasin, seda lõbusamalt mäng jooksma hakkas, kuni 4GHz'ni välja. Rohkem ei jõua mina sellest kivist enam välja pigistada. Temperatuurid lähvad ka päris kõrgeks, isegi selle 4GHz'ga, kuigi jahutus päris korralik (zalman cnps9500), korralikult peal ja pinget 1.28V. kui saaks prosele veel takti juurde, saaks veelgi paremini mängu jooksma.
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
31.05.2011 18:16:36
|
|
|
sry kui need tulemused sul täpsemalt kuskil mujal teemas ka olemas, ma natuke laisk ja ei viitsi praegu otsida aga kui suur vahe näiteks 3.2 ja 4 vahel oli umbes?
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
31.05.2011 18:51:16
|
|
|
tubli 12FPS keskmiselt.
Spoiler 
ega sealt s*tamajast otsida tõesti ei viitsi mingeid konkreetseid poste
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
31.05.2011 19:05:33
|
|
|
ohoh, min fps tõusnud päris palju tänud, hea info...vahepeal klokkisin oma proset ka witcher2 jaoks, peaks minema shift2'e proovima
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Windslore
HV veteran
liitunud: 09.09.2006
|
13.06.2011 21:42:46
|
|
|
Kuidas auto classi muuta saab?
Tahan sõita uues evendis, aga mäng ütleb, et pole vastavast klassist autot. Muidu on masin täitsa ära tehtud ja peaks kärama.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
13.06.2011 22:19:22
|
|
|
Windslore, upgradesi kas maha või juurde panema, et sobiks vastavasse klassi. võib olla ka, et masin peab olema kas muscle või classic vms, siis selle jaoks lahendus selline, et sealt, kus ütleb, et ei saa sõita seda sõitu, siis seal on ka car lot või purchase valik, kus saad sobivaid masinaid vaadata, mis sinna sõitu sobivad.
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Windslore
HV veteran
liitunud: 09.09.2006
|
14.06.2011 01:39:41
|
|
|
Kusjuures ma arvan, et mul on liiga palju upgradesid. Ma jõudsin 5. driver levelile, sõidan Audi S3'ga. Kiirendus on miski 3.7 sekki sajani.
Eks ma siis katsetan. Muidu auto nö rassi poolest peaks sobima.
:edit: Performance index on B 1177.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
14.06.2011 03:25:21
|
|
|
no see on ilmselgelt liiga püss. võta upgreide maha või võta omale mõni teine auto kui seda ei taha untüünida
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|