Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Tarkvara ja arvutimängud »  Windows 8 tuleb välja järgmisel aastal märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2011 15:18:47 Windows 8 tuleb välja järgmisel aastal vasta tsitaadiga


Microsofti juhatuse esimehe Steve Ballmeri kinnitusel tuleb ettevõtte uus operatsioonisüsteem Windows 8 välja tuleval aastal, vahendab Computerworld.

Loe edasi E24

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 24.05.2011 15:19:16 vasta tsitaadiga

Betad ja previewd juba sel aastal seega? icon_razz.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2011 15:33:54 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et jätab selle ka vahele ja istub XP peal edasi. Kuskil 10. versiooni juures võiks juba ülemineku peale mõtlema hakata. icon_smile.gif
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
powerofmin
HV vaatleja

liitunud: 19.05.2011




sõnum 24.05.2011 15:50:23 vasta tsitaadiga

ei tea jah xp on siia maani ikka parim thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C.r.i.B
HV vaatleja

liitunud: 20.10.2010




sõnum 24.05.2011 15:51:36 vasta tsitaadiga

ega W7 ka midagi viga pole icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 24.05.2011 15:54:11 vasta tsitaadiga

Seda oli arvatagi, et keegi ikka XPst heietama hakkab. icon_lol.gif
Windows XP'l täitub tänavu augustis 10 aastat.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2011 15:56:49 vasta tsitaadiga

Need XP kiitjad on need kes seitset kasutanud pole või kellel juustud arvutid. Tean omast kogemusest. icon_wink.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2011 16:00:50 vasta tsitaadiga

K3ndu kirjutas:
Need XP kiitjad on need kes seitset kasutanud pole või kellel juustud arvutid. Tean omast kogemusest. icon_wink.gif

No las kasutavad - mis see sinu mure on?
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Helbeke
HV kasutaja
Helbeke

liitunud: 05.01.2002




sõnum 24.05.2011 16:07:54 vasta tsitaadiga

No ei ole vaja igas teemas pläkutama hakata, et kasutad ikka veel XP-d. Oled-oled rebel küll icon_razz.gif
_________________
i like my sugar with coffe and cream
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 24.05.2011 16:14:18 vasta tsitaadiga

C.r.i.B kirjutas:
ega W7 ka midagi viga pole icon_wink.gif

Nii kui Windows 8 välja tuleb oled esimene kes üle jookseb ja ei taha sa enam W7 kuuldagi, nagu praegu Vistast, arvatavasti oli, hetkel veel on XP ( 53% ) kõige suurema kasutajaskonnaga Windows versiooniks mida ei suuda ületada ükski tulevane Windows versioon, enne lihtsalt kui miski nii populaarseks saab kui oli XP, lastakse lihtsalt uus Windows versioon välja.
Ise kasutan enda ja enamus masinates XP_d, ühes arvutis on veel Vista ja ühes W7, lisaks testin ka seda uut kraami mida Windows 8 nime all ringleb.

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2011 16:14:31 vasta tsitaadiga

Minu postituse tagamõtteks oli, et XP peal läheb kõik tööle ja saab kõik toimingud tehtud. Ja 10 aastat vana op süsteemi kohta on see päris muljetavaldav. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2011 16:17:48 vasta tsitaadiga

Kasutan windows xp läpakas ja windows7-t lauaarvutis. Ja ikka ei leia, mis peaks mind panema xp-d hülgama icon_biggrin.gif Arvutimänge nagunii aega mängida pole, et oleks vaja viimast DirectX tuge. Kui kunagi windows tuleb sellise asjaga välja, et viirused ei saa enam kahju teha ning suudab süüa ka teistele op süsteemidele mõeldud tarkvara, siis see oleks juba midagi icon_cool.gif
Tavakasutajale, kes käib msn-is/skype, teeb oma office dokumente ning lehitseb mõne veebibrowseriga on XP-st enam kui küll.

Aga sellegipoolest, areng on tervitatav thumbs_up.gif

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 24.05.2011 16:21:47 vasta tsitaadiga

Ehk oleks nüüd õige aeg uuesti Windows 8 teema lukust lahti teha
_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2011 16:22:32 vasta tsitaadiga

Otsige heietusteks mingi teine teema. Ise ootan W8-t küll suure huviga, hakkan ilmselt jälle alates beta-st kasutama (mitte küll nii aktiivselt kui tomorrow ilmselt). W7 Beta oli põhi-OS'na pool aastat kuni RC-ni, miks mitte nüüd W8 samamoodi kasutada, kui sama küps on beta.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C.r.i.B
HV vaatleja

liitunud: 20.10.2010




sõnum 24.05.2011 16:25:38 vasta tsitaadiga

Kindlasti olen esimeste seas proovimas W8-sat, kuid see kas W7 lõplikult loobun ei usu, ning vaevalt et W8 siis nii märkimisväärselt hea on, et tasuks see kõik ära, ka mul on sõpradel ja tuttavatel XP peal, neil lihtsalt paremat ei suuda masin välja jooksutada :lol:
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2011 16:41:59 vasta tsitaadiga

Ma läksin sellel aastal alles 7 peale üle, seoses uue arvuti ostuga. Kuna iga aasta pole plaanis arvuteid vahetada, siis jääb ka OS vahetus kaugemasse tulevikku. Ei ole ka midagi selle vastu, kui mõni versioon üldse vahele jääb...
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2011 17:10:50 vasta tsitaadiga

Traf kirjutas:
Betad ja previewd juba sel aastal seega? icon_razz.gif

Preview-d on juba omamoodi ringluses.Hetkel on minul:
Windows 8 Enterprise x86 Build v.7850 M1.iso
Windows 8 Ultimate x86 Build v.7955 Pre-M3.iso
Windows 8 Enterprise x64 Build v.7959 Pre-M3.iso

Olen ka üsna kindel, et mingit Betat juba näeb see aasta.

time123 kirjutas:
Ma arvan, et jätab selle ka vahele ja istub XP peal edasi. Kuskil 10. versiooni juures võiks juba ülemineku peale mõtlema hakata. icon_smile.gif

Ja arvad, et kui praegu juba ei leia endale midagi Win7-st, siis Win10-st leiad?.Istudki igavesti seal XP peal icon_smile.gif
Helbeke kirjutas:
No ei ole vaja igas teemas pläkutama hakata, et kasutad ikka veel XP-d. Oled-oled rebel küll icon_razz.gif

Haha see oli hea.Eriti see mässaja osa icon_lol.gif thumbs_up.gif
Marie kirjutas:
veel on XP[/url] ( 53% ) kõige suurema kasutajaskonnaga Windows versiooniks mida ei suuda ületada ükski tulevane Windows versioon

Sa ei arvesta sellega, et ka XP enda kasutus langeb iga kuuga.Seega uued OS-d ei peagi igaüks eraldi saavutama suuremat kasutust, et see üsna pea ületada icon_wink.gif .Win7 on juba väga lähedal ületamisele ja jääb XP-d ületama ka pärast Win8 väljastamist.
time123 kirjutas:
Minu postituse tagamõtteks oli, et XP peal läheb kõik tööle ja saab kõik toimingud tehtud. Ja 10 aastat vana op süsteemi kohta on see päris muljetavaldav. thumbs_up.gif

No kindlasti piisavalt jamada saab sama öelda ka Win2000 ja mõne varasema kohta kah icon_rolleyes.gif

------------------------------------
Pigem tooks välja siis kasutajate üldise arvamuse.See ei ühti minu enda arvamusega halbade osas (minu esimene oli XP):

Win98 - Hea
Win2000 - Halb
WinXP - Hea
WinVista - Halb
Win7 - Hea
Win8 - Halb?

Seega see hea on enamus inimeste meelest käinud nö "üle ühe".Selle loogika alusel ei tule Win8 hea aga ma pole sellega nõus, kuna need "halvad" on alati olnud need mis on toonud suuri uuendusi.Win8 on rohkem evolutsioon Win7-st kui revolutsioon nagu Vista oli võrreldes XP-ga.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2011 17:11:00 vasta tsitaadiga

Dual-boot'is XP ja W7.Enamus tööd jätkub siiski XP'l, sest kõik programmid lähevad tööle ning kogu vajaliku üleviimine võtab tohutult aega ja vaeva.
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2011 17:28:07 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:

Pigem tooks välja siis kasutajate üldise arvamuse.See ei ühti minu enda arvamusega halbade osas (minu esimene oli XP):

Win98 - Hea
Win2000 - Halb
WinXP - Hea
WinVista - Halb
Win7 - Hea
Win8 - Halb?

Seega see hea on enamus inimeste meelest käinud nö "üle ühe".Selle loogika alusel ei tule Win8 hea aga ma pole sellega nõus, kuna need "halvad" on alati olnud need mis on toonud suuri uuendusi.Win8 on rohkem evolutsioon Win7-st kui revolutsioon nagu Vista oli võrreldes XP-ga.


Enda poolt nõustun täieliult enamuse arvamusega...
oli xp, sai vitat proovida- ilge käkerdis, läksin xp-le tagasi..
tuli 7, provisin, ja sellele ka jäin- isiklukl arvamusel on 7 prem kui xp... eks muidugi igal win-l ole omad eelised...

aga loodaks et win 8 tuleb ikka hea... mitte mingi "vista"
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko27
HV veteran
mirko27

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2011 17:31:11 vasta tsitaadiga

Suht naljakas on vaadata neid "windows xp on ülim" vendi. Mina asendasin ka kõikidel vanadel masinatel windows xp seitsmega ning jookseb paremini kui xp jooksis.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 24.05.2011 17:41:13 vasta tsitaadiga

mirko27 kirjutas:
Suht naljakas on vaadata neid "windows xp on ülim" vendi. Mina asendasin ka kõikidel vanadel masinatel windows xp seitsmega ning jookseb paremini kui xp jooksis.

Kas jooksmine on kõige tähtsam, tööd on ka vaja teha, sama hästi võiksid need XP masinad Linuxiga asendada, tulemus on kasutajale sama.

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko27
HV veteran
mirko27

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2011 17:43:09 vasta tsitaadiga

No ja milles su point nüüd oli? et xp-ga saab rohkem tööd teha kui 7-ga?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 24.05.2011 17:46:06 vasta tsitaadiga

mirko27 kirjutas:
No ja milles su point nüüd oli? et xp-ga saab rohkem tööd teha kui 7-ga?

Sõltub millist, kui kasutaja on ühe OS-iga harjunud siis loomulikult teeb ta sellega enam - rohkem tööd kui harjumatu uue W7 või Linuxiga

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko27
HV veteran
mirko27

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2011 17:50:54 vasta tsitaadiga

Jah, seepärast arendataksegi tarkvara edasi, et temaga ebamugavam ning keerulisem töötada oleks. Panid mu paika Marie. Soovitan sul üle minna windows 98 peale lausa, sest sellega olid kindlasti veel varem harjunud kui XP-ga. Ja miks mitte lausa 3.1 kui nii vana mees oled.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2011 17:53:40 vasta tsitaadiga

Marie kirjutas:
mirko27 kirjutas:
No ja milles su point nüüd oli? et xp-ga saab rohkem tööd teha kui 7-ga?

Sõltub millist, kui kasutaja on ühe OS-iga harjunud siis loomulikult teeb ta sellega enam - rohkem tööd kui harjumatu uue W7 või Linuxiga

Mina olen väga harjunud Vista ja Win7-ga seega XP kasutamine ükskõik kus või mis olukorras oleks räige löök minu produktiivsusele ja seega ma seda ei kasuta icon_razz1.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 24.05.2011 17:57:06 vasta tsitaadiga

mirko27 kirjutas:
Jah, seepärast arendataksegi tarkvara edasi, et temaga ebamugavam ning keerulisem töötada oleks. ...........

Pigem selleks, et tarkvara kirjutajad ja äritsejad raha saaks teenida, ka seetõttu lastakse uus Windows 8 välja mitte järjekordne uus SP, uus ei tarvitse lihtsam - parem - kergem kasutada olla, küll aga omab iga uus tarkvara versioon eelnevast suuremaid võimalusi

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko27
HV veteran
mirko27

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2011 17:58:01 vasta tsitaadiga

No aga kasutagi siis win 3.1-te või MSDOS-i. Miks maksta xp eest kui see ainult äritsejate petuskeem.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 24.05.2011 17:59:29 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:

Pigem tooks välja siis kasutajate üldise arvamuse.See ei ühti minu enda arvamusega halbade osas (minu esimene oli XP):

Win98 - Hea
Win2000 - Halb
WinXP - Hea
WinVista - Halb
Win7 - Hea
Win8 - Halb?

Win 95 oli samas täitsa korralik, eriti oma aja kohta.

Ei usu isiklikult, et mööda panevad selle uue OSiga. On ju kogemus käes ja ehitatakse olemasolevale (põhjaliku rewrite asemel nagu Vista seda oli). Samas on ka eesmärk siiski tabletid ja ARM ja juba sellepärast ei saa aeglast käkki välja lasta (Windows 7 suund olid netbookid, sama lugu).
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2011 18:08:41 vasta tsitaadiga

hakkab pihta, kus on ikka viitsimist mõttetut möla ajada.
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 24.05.2011 18:10:20 vasta tsitaadiga

mirko27 kirjutas:
No aga kasutagi siis win 3.1-te või MSDOS-i. Miks maksta xp eest kui see ainult äritsejate petuskeem.

On seda müügil, ja suudad sa sellele kõik vajalikud draiverid teha, ning kust võtad, et win 3.1 või MSDOS on hea, enamusele vastuvõetav, kui enamus - üle poole maakera arvutites jookseb Windows XP mitte sellele eelnevad ega järgnevad versioonid.
Sa lihtsalt ajad oma inni, et kõik uus on alati kohe kõigile vastuvõetav, tehku Microsoft uuele Windows 8_le täpselt 1:1 sarnane välimuse haldamise võimalus valikusse ja paadunud XP kasutajad võtaksid nurinatta uue Windowsi versiooni hetkega omaks. Hetkel on siiski nii, et iga uue Windows versiooniga peab kasutaja hakkama otsima, mis kus kohal asub

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teretalv
HV veteran

liitunud: 15.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2011 18:14:21 vasta tsitaadiga

dos ei ole hea, võtab sülearvui aku kohe tühjaks ja ka elektriarved hakkavad üsna suured tulema, hea näide sellest et vana otsas istumine võib kallimaks minna kui uue ost icon_lol.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 24.05.2011 18:20:05 vasta tsitaadiga

teretalv kirjutas:
dos ei ole hea, võtab sülearvui aku kohe tühjaks ja ka elektriarved hakkavad üsna suured tulema, hea näide sellest et vana otsas istumine võib kallimaks minna kui uue ost icon_lol.gif

Kui draiverid ja vastav programmijupp puudu siis loomulikult võtab aku tühjaks, OS on ainult arvuti elluäratamiseks, töö tegemiseks ja riistvara haldamiseks on eraldi programmid

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberdyne
HV vaatleja
Cyberdyne

liitunud: 07.02.2007




sõnum 24.05.2011 18:46:30 vasta tsitaadiga

No see et arvuti lahja, ei saa kah alati öelda, endal Core2Duo 8500 ja 4GB Mälu ja kasutan edukalt ikka XP-d, Vistat pole kunagi oma arvuti ligi lasknud, ning 7 on peal olnud, aga kasutasin pisut ja siis küsisin endalt, peale seda kui Crysys läbi sai, et kas mul on seda 7et vaja. Ei leidnud ühtegi argumenti, et mitte XP-d edasi rõõmsalt kasutada. Arenemine on ju lahe, aga töötavat asja ei tasu näppida icon_biggrin.gif
_________________
Müüa Ford Modeo MK3 Luukpära Täisnahksisu Xenon Ghia X 2.0 TDCI Diisel Tumehall 2004a 230k/ls 3900EUR
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meybo
Kreisi kasutaja
meybo

liitunud: 17.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2011 18:50:31 vasta tsitaadiga

PCman kirjutas:
K3ndu kirjutas:
Need XP kiitjad on need kes seitset kasutanud pole või kellel juustud arvutid. Tean omast kogemusest. icon_wink.gif

No las kasutavad - mis see sinu mure on?

Ega ei olekski kellegi mure, kui nad igas uuema Windowsi teemas rusikat vastu rinda ei käiks tagumas. Kuni nad seda teevad, on ikka küll ka teiste mure. Kasutagu ja olgu vait, milleks seda lõputut XP kiidulaulu ajada?

_________________
www.meybo.ee
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 24.05.2011 18:58:44 vasta tsitaadiga

XP oli hea omal ajal jah aga mul ei olenud sell ajal xp selline mis kahte tuuma toetaks seega läksin win7 peale üle et toetaks mõlemaid tuumasid .. mõttetu ühte tuuma jooksutada kui neid on kaks

samas 10a vana mercedes-benz võib ka hea olla mis siis et ta on 10a vana .. aga kui inimene ostab uue auto siis ta ostab ikka uue mitte vana (peaks kehtima selline väide siia teemasse kui vana soft uue softi vahes)
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2011 19:18:30 vasta tsitaadiga

Kui 8 välja tuleb, kolib sellele üle. thumbs_up.gif
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2011 19:40:34 vasta tsitaadiga

Win 7 on vahepeal ikka maagia küll. Näiteks tema võrguteema.
Ei saa mitte kuidagi PLCle, mis ethernetiga küljes, ligi.
Vahet pole, kas keerata tulemüüre, määrata ise IPsid või teha muud tsirkust - lihtsalt ei luba ühendada.
Xp masinas töötab ilusti.
Teises W7 masinas sama jama. Ei hakka tööle. Puhta installiga W7 samamoodi ei hakka tööle.
W8 võiks tulla klassikalise välimuse võimalusega, et oleks töö tegemiseks sobivam. Ei ole alati vaja värvilisi kellasid ja vilesid igale poole, kui nad produktiivsust ei suurenda.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 24.05.2011 19:57:56 vasta tsitaadiga

powerofmin kirjutas:
ei tea jah xp on siia maani ikka parim thumbs_up.gif


pöö..
Isegi arvutikauged, samas igapäevases kontoritöös arvutit vajavad inimesed on leidnud, et xp oli ikka ajale jalgu jäänud juba.
Samas jäi viimane 95 kasutav arvuti meil pensile allas kahe nädala eest.
Lihtsalt igaks toiminguks puudub ka XP jaoks vajadus, samas igapäevaseks tööks see on ikka thumbs_down.gif

Paistab,kes XPd kiidavad, kasutavad ilmselt rahumeeli ka eelmise kümnendi alguse Nokia ja Ericssoni moblasid ka edasi neid taevani kiites sest miks osta uuem ja kaasaegsem, kui saab ka vanaga hakkama.
Kas ikka saab?

Kasutan küll ise veel Nokia 6310i mobiili icon_razz1.gif , kuid arvutit, milles ikka veel XP kasutusel, on ikka ääretult ebamugav kasutada.

Edit:
tsitaat:
tomorrow kirjutas:


time123 kirjutas:
Ma arvan, et jätab selle ka vahele ja istub XP peal edasi. Kuskil 10. versiooni juures võiks juba ülemineku peale mõtlema hakata. icon_smile.gif

Ja arvad, et kui praegu juba ei leia endale midagi Win7-st, siis Win10-st leiad?.Istudki igavesti seal XP peal icon_smile.gif
thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
See lause läks nüüd küll kümnesse.

Täpselt nagu Hr. H. Valgu kuulus lause, Ükskord..

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mannatera
Kreisi kasutaja
mannatera

liitunud: 01.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2011 20:22:25 vasta tsitaadiga

ninzor kirjutas:
Dual-boot'is XP ja W7.Enamus tööd jätkub siiski XP'l, sest kõik programmid lähevad tööle ning kogu vajaliku üleviimine võtab tohutult aega ja vaeva.

windows xp mode on win7 puhul kasulik asi kui mõni programm win xp'd nõuab. ise kasutan ka seoses tööga ja xp programmide kasutamine selle abil on täiesti seamless.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 24.05.2011 20:36:38 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Win 7 on vahepeal ikka maagia küll. Näiteks tema võrguteema.
Ei saa mitte kuidagi PLCle, mis ethernetiga küljes, ligi.
Vahet pole, kas keerata tulemüüre, määrata ise IPsid või teha muud tsirkust - lihtsalt ei luba ühendada.
Xp masinas töötab ilusti.
Teises W7 masinas sama jama. Ei hakka tööle. Puhta installiga W7 samamoodi ei hakka tööle.
W8 võiks tulla klassikalise välimuse võimalusega, et oleks töö tegemiseks sobivam. Ei ole alati vaja värvilisi kellasid ja vilesid igale poole, kui nad produktiivsust ei suurenda.




Control Panel\All Control Panel Items\Network and Sharing Center
sealt local area connection ja diagnose
ja ongi net olemas ... mul pidevalt läheb net ära win7-s millegipärast ja ainult selle tegemisega tuleb tagasi .. saaks sellest asjast lahti oleks hea .. pole õrnaaimugi mis teha tuleks et sellisest lollusest lahti saaks
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prayer
HV veteran
Prayer

liitunud: 30.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2011 20:46:36 vasta tsitaadiga

Progress on hea ja tore aga on (vähemalt) kaks aga... kui tuleb järgmine OS versioon siis muutub mingi osa täiesti korralikke lisaseadmeid kasutuks, kuna tootjad ei raatsi tüüreleid arendada vanematele sedmetele, ja hind.
W7 tulles tegin soodusega eeltellimise (W7HP full retail) Inglaste Amatsoonist, tuli koos saatmiskuludega 1375 EEK tk. Kui arvuteid on mitu, siis on see tuntav laks, aga peale Windowsi lettidele tulekut jääb hind juba tunduvalt kõrgemaks ja paindumatuks pikemaks ajaks (Vista maksb praegu vist ikka samapalju kui W7 kuigi viimase ilmumisest on juba omajagu aega kulunud).
Printerile pole tootjapoolseid tüüreleid peale XP'd, W7 sissehitatud tüürelitega töötab poole resolutsiooniga ja skännerit saan kasutada ainult Sun VirtualBox abil virtuaalse XP'ga, ostaks uued seadmed (ühe kasutatud printeri ostsingi juurde millega W7 all saab trükkida kõigi resolutsioonidega mida aparaat toetab) ja siis uuele ringile.
Eks seda peab vaagima, kui mahukaks ja kalliks uuendamine läheb, aga järgi proovib ka selle W8 kindlasti.
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2011 20:49:34 vasta tsitaadiga

huvitav mis juhtuks maailmaga, kui keegi ei tahaks enam uusi asju proovida icon_neutral.gif XP oli hea, aga ise läksin köigi oma arvutitega W7me peale üle, sest W7 ei lasknud enam koduvörgus XP'd ligi icon_lol.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2011 20:49:47 vasta tsitaadiga

tsitaat:

W8 võiks tulla klassikalise välimuse võimalusega, et oleks töö tegemiseks sobivam. Ei ole alati vaja värvilisi kellasid ja vilesid igale poole, kui nad produktiivsust ei suurenda.

Aga mida siis müüa, kui mitte vilesid?
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
walts159
HV vaatleja

liitunud: 07.01.2010




sõnum 24.05.2011 21:10:40 vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:
tsitaat:

W8 võiks tulla klassikalise välimuse võimalusega, et oleks töö tegemiseks sobivam. Ei ole alati vaja värvilisi kellasid ja vilesid igale poole, kui nad produktiivsust ei suurenda.

Aga mida siis müüa, kui mitte vilesid?


mul on dual boot- xp ja win 7
mõlemad head op süsteemid. aga tegelikkus ongi selline, et tavakasutajale pole neil erilist vahet, kui et välimus...
enamasti kasutan xp-d, sest win 7 kasutab rohkem muutmälu kui xp ja mingeid suuri tarkvaralisi puudusi ei ole...
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2011 21:11:50 vasta tsitaadiga

lisaks XP on läpaka akule parem ka, aga kui SSD on sees siis kahjuks XP ei toeta TRIMi .. muidu kasutaks ka XPd ma arvan, vähemalt läppari peal
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2011 21:41:08 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Control Panel\All Control Panel Items\Network and Sharing Center
sealt local area connection ja diagnose
ja ongi net olemas ... mul pidevalt läheb net ära win7-s millegipärast ja ainult selle tegemisega tuleb tagasi .. saaks sellest asjast lahti oleks hea .. pole õrnaaimugi mis teha tuleks et sellisest lollusest lahti saaks

Kala ujub kusagil mujal.
Pole vahet, kas arvuti ja PLC on ruuteri taga või mitte.
Kui kaabel on otse arvuti ja PLC vahel, siis ei tööta ka.
XP masinatega pole ühelgi juhul probleemi.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meybo
Kreisi kasutaja
meybo

liitunud: 17.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2011 23:05:27 vasta tsitaadiga

Marie kirjutas:
mirko27 kirjutas:
No ja milles su point nüüd oli? et xp-ga saab rohkem tööd teha kui 7-ga?

Sõltub millist, kui kasutaja on ühe OS-iga harjunud siis loomulikult teeb ta sellega enam - rohkem tööd kui harjumatu uue W7 või Linuxiga

Krt, Marie ajab krooniliselt peaaegu sama rumalat möla, kui tahanteada...

Loomulikult, jääme ikka harjumuspärase juurde, ei mingit progressi. Mis sellest, et uus annab vähese ümberharjumise tulemusel oluliselt parema produktiivsuse.

See pole absoluutselt minu asi, kes ja kui palju XP-d kasutab, aga kui tullakse foorumisse kõva häälega kilkama, et 10a vana opsüsteem on parem kui tänapäevane, siis on kas tegemist äärmiselt rumala inimesega või väga vanade arvutite kasutajaga. Või kui keegi peaks seda hiiglama head XP-d "neljatuumalisel" jooksutama, siis edu teile jõudluse raiskamisel, ullikesed.

_________________
www.meybo.ee
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2011 23:32:54 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
hakkab pihta, kus on ikka viitsimist mõttetut möla ajada.

Absoluutselt.Muud ma ei teegi kui istun oma paksul persel ja nuputan stsenaariume mis tekitavad võimalikult palju möla icon_razz.gif
djstallion kirjutas:
PCman kirjutas:
K3ndu kirjutas:
Need XP kiitjad on need kes seitset kasutanud pole või kellel juustud arvutid. Tean omast kogemusest. icon_wink.gif

No las kasutavad - mis see sinu mure on?

Ega ei olekski kellegi mure, kui nad igas uuema Windowsi teemas rusikat vastu rinda ei käiks tagumas. Kuni nad seda teevad, on ikka küll ka teiste mure. Kasutagu ja olgu vait, milleks seda lõputut XP kiidulaulu ajada?

Jah ma olen samuti seda märganud.Ma ei käi XP teemas kirumas kui jama XP on ja kasutage ikka uuemat icon_lol.gif .Samas põhjusel ei vaata ka teemasid kus kellelgi mingi jama ja OS-ks on märgitud XP thumbs_up.gif
Prayer kirjutas:
Progress on hea ja tore aga on (vähemalt) kaks aga... kui tuleb järgmine OS versioon siis muutub mingi osa täiesti korralikke lisaseadmeid kasutuks, kuna tootjad ei raatsi tüüreleid arendada vanematele sedmetele.

Sõltub otseselt sellest kas driverimudel muutub.XP--->Vista see muutus, kuigi lihtsamad seadmed töötavad ka XP driveritega uusimatel.
Vista--->7 see ei muutunud ja ma ei näe ka märke sellest, et 7-->8 muutuks thumbs_up.gif
MarioA. kirjutas:
tsitaat:

W8 võiks tulla klassikalise välimuse võimalusega, et oleks töö tegemiseks sobivam. Ei ole alati vaja värvilisi kellasid ja vilesid igale poole, kui nad produktiivsust ei suurenda.

Aga mida siis müüa, kui mitte vilesid?

Klassikaline välimus on ju täiesti olemas Win7-s (pole Win8 selle koha pealt näppinud).Keegi keelab kasutada?

-----------------------------------------------------------
Veel üks asi on 64bit.
Võite ju oma 32bit XP peale edasi olla aga see on mälu raiskamine ju.Vähemalt gigabait läheb kaduma mälu kui mitte rohkem.
Ja XP64bit õnn kaasa driverite leidmisel thumbs_up.gif
+ puudub võime uuemast rauast viimast võtta.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 24.05.2011 23:55:16 vasta tsitaadiga

Yhes asjas eksitakse kogu aeg k6vasti, nimelt saab Win7 t2iesti edukalt hakkama XP draiveritega. Need tuleb k2sitsi ette so"o"ta ja kogu lugu.
Ning teine nyanss, on olemas vanemat rauda, millega Win 7 ise k6vasti eksib ja siis sel juhul on t6esti kasulik masin j2tta XP peale. N2iteks osad vanemad FS-i l2pakad, millel Win7 ei suuda 6igesti akut laadida.

Postitatud mobile device
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vanamees
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2003




sõnum 25.05.2011 00:51:37 vasta tsitaadiga

64bit on tähtis küll minu jaoks, näiteks Adobe ei tee uusi asju enam 32bit peale. After Effects ja Premiere on ainult 64bit. Proovisin millalgi ka XP64 aga peale paari päevast jändamist saatsin selle pikalt. Vista jäi minul küll vahele.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Tarkvara ja arvutimängud »  Windows 8 tuleb välja järgmisel aastal mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.