Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Portreefotograafia märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 30, 31, 32  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2011 20:51:59 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2011 01:45:16 vasta tsitaadiga

kalluka kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler

Ma ei tea, kas ainult minu probleem, kuid ei suutnud esimesel pildil üldse teravat kohta leida inimeselt.
Teisel pildil on teravus suunatud sallile ja särgile, samas jäetud nägu fookusest välja.
Võiksid pildid ikka korraga õigesse suunda keerata. Korraliku teravuse puudumine häirib, teine pilt meeldib rohkem, kuna sall annab oma kirgaste värvidega väga vahvat meeleolu pildile juurde, kuna taust tuhm ja sunnib keskenduma pildistatavale.

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2011 08:33:55 vasta tsitaadiga

Miks täisresol üles lasid? icon_confused.gif
Valgus ebahuvitav, ava oleks isiklikult lahtisemaks keeranud, oleks taust vähemalt kenasti udune.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2011 10:40:26 vasta tsitaadiga

Said kiiruga tehtud kah.Tänud näpunäidete eest icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vallo
HV veteran
vallo

liitunud: 27.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2011 13:55:56 vasta tsitaadiga

Esimese pildil tõstetud jala lõikamine ei tundu ka põhjendatud, et mitte öelda, et jätab lohaka mulje.
Muust juba on räägitud.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cert85
HV kasutaja
Cert85

liitunud: 16.02.2006




sõnum 24.04.2011 14:39:30 vasta tsitaadiga

kalluka, minu arust oled sa natukese lohakas. Sa teed pildid valmis, viskad siia üles ja ongi kõik.
Sa võiksid natukese rohkem süveneda asja. Pildid kas või õigetpidi keerata.
Esimene pilt pole tõesti fookuses ja kadreerimisel on ka jalg kaduma läinud, ei usu, et see lõigatud hiljem selliseks.

Teine on progress paremuse poole juba. Oleks ehk dokumenteerimiseks väga kõbus, kui seda piiret seal poleks.

Tee meile palun teene- (mida ka varasemalt räägitud icon_exclaim.gif ) tee pildid natukese väiksemaks ja proovi need ka õigeks keerata.

_________________
Cert85 @ flickr.com
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2011 17:41:33 vasta tsitaadiga

Cert85,
Saab tehtud , ning püüam hoolikam olla.Igasugune kriitika on hea thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
plus
HV vaatleja

liitunud: 12.12.2004




sõnum 28.04.2011 12:43:30 vasta tsitaadiga

Vähe teistsugusem seeria: http://www.gerphoto.com/portree/aaa/
_________________
gerrysulp.net
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bright
analyzer
bright

liitunud: 05.11.2001




sõnum 29.04.2011 21:58:10 vasta tsitaadiga

plus kirjutas:
Vähe teistsugusem seeria: http://www.gerphoto.com/portree/aaa/


jummala vinge seeria thumbs_up.gif isegi (tänapäeval räigelt ülekasutatud) vintage-look'i üle ei saa viriseda, kuna siin on seda väga mõistlikult kasutatud. Montaazh lehel ka väga väga hea. Super.

_________________
Doggett can tell
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kasparx
HV vaatleja

liitunud: 13.11.2007




sõnum 05.05.2011 14:38:49 vasta tsitaadiga

plus kirjutas:
Vähe teistsugusem seeria: http://www.gerphoto.com/portree/aaa/

Super!
Kas oskaksid äkki öelda, kuidas oled saanud selle vintage effekti nendel piltidel, kus tüdruk "sõidab" rattaga jne. Ise olen mitmeid kordi proovinud saada sellist effekti, kuid tulutult. Need on tõesti super pildid!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
plus
HV vaatleja

liitunud: 12.12.2004




sõnum 06.05.2011 10:37:26 vasta tsitaadiga

Vananenud filmile kaameraga, mis lekib valgust icon_smile.gif

Ok-ok, mina tegin selle ikkagi digitaalselt. Ilmselt on PS selleks parem tööriist aga mina kasutasin Lightroom - Gradient Tool. Kui googeldad järgmisi märksõnu siis peaksid asjale pihta saama küll: "light leaks, gradient, vintage"
edu katsetamisel!


kasparx kirjutas:
Super!
Kas oskaksid äkki öelda, kuidas oled saanud selle vintage effekti nendel piltidel, kus tüdruk "sõidab" rattaga jne. Ise olen mitmeid kordi proovinud saada sellist effekti, kuid tulutult. Need on tõesti super pildid!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
gunu
HV kasutaja

liitunud: 27.04.2004




sõnum 15.05.2011 20:41:32 vasta tsitaadiga

Panen ka siis mõne klõpsu:

http://static2.album.ee/files/1000/26/large_25006629_zgA6.jpg

http://static2.album.ee/files/1000/26/large_25006627_7nzu.jpg

Kiitke või laitke icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 16.05.2011 18:56:59 vasta tsitaadiga

Tegin ühest lapsest pilti, ise olen rahul.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bastardo
HV kasutaja
Bastardo

liitunud: 09.09.2003




sõnum 16.05.2011 19:03:32 vasta tsitaadiga

ANA
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
"Siiski, julgeksin arvata, et siiski antud juhul, nagu ka paljudel, ütleksin isegi, et siiski kõikidel juhtudel oma isikliku arvamuse
põhjendamine omab siiski küllaltki suurt kaalu, eriti valdavalt, ma ütleksin, negatiivse arvamuse puhul" (A. Rüütel)
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2011 20:06:19 vasta tsitaadiga

-Koppel-, on põhjust olla, kuigi taust ei ole just päris see.....
_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2011 12:13:41 vasta tsitaadiga

Birk Rohelend:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xin Zeran
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2002




sõnum 19.05.2011 15:46:00 vasta tsitaadiga

Pole ammu ühtegi pea lasku siia toppinud.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Allu1
HV vaatleja
Allu1

liitunud: 25.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2011 11:53:33 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kaspir
HV kasutaja
kaspir

liitunud: 18.09.2005




sõnum 24.05.2011 16:32:38 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
š
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inspiron
HV vaatleja

liitunud: 14.05.2008




sõnum 25.05.2011 11:44:37 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Eelmisest nädalast
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Allu1
HV vaatleja
Allu1

liitunud: 25.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2011 20:19:34 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

---
E:
Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis Allu1 02.06.2011 21:43:57, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cert85
HV kasutaja
Cert85

liitunud: 16.02.2006




sõnum 31.05.2011 23:53:05 vasta tsitaadiga

Kui taust poleks nii "läbune" siis meeldiks väga!
Hetkel püüab see taust sealt igasugu asju ostima!

_________________
Cert85 @ flickr.com
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marphs
HV vaatleja

liitunud: 19.11.2007




sõnum 05.06.2011 06:16:06 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andyco
HV kasutaja
andyco

liitunud: 15.10.2004




sõnum 07.06.2011 18:34:48 vasta tsitaadiga

Töötab vana laeva peal. Igatahes lubas end lahkelt pildistada.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Keits
HV kasutaja
Keits

liitunud: 23.09.2003




sõnum 08.06.2011 12:00:32 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
ToreTigu
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andyco
HV kasutaja
andyco

liitunud: 15.10.2004




sõnum 08.06.2011 21:31:20 vasta tsitaadiga

Sai lõpuks ära proovitud Tair-11A. Teravus on vähe metsas.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lepa
Kreisi kasutaja
Lepa

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2011 16:00:03 vasta tsitaadiga

Keits, thumbs_up.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jüri Öö
HV kasutaja
 Jüri Öö

liitunud: 31.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2011 16:27:54 vasta tsitaadiga

andyco kirjutas:
Sai lõpuks ära proovitud Tair-11A. Teravus on vähe metsas.

Spoiler Spoiler Spoiler

See valgus, mis on ilmselt välk, mõjub äärmiselt ebaloomulikuna. Ilma või paremini hajutatult oleks minu meelest parem.
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andyco
HV kasutaja
andyco

liitunud: 15.10.2004




sõnum 09.06.2011 17:11:46 vasta tsitaadiga

Jüri Öö kirjutas:
See valgus, mis on ilmselt välk, mõjub äärmiselt ebaloomulikuna. Ilma või paremini hajutatult oleks minu meelest parem.
Ma ei kasutanud välku.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ristokru
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2011 15:20:04 vasta tsitaadiga

Keits kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Super;)
Tagataust tänu udule selline hele?

_________________
Müüa kõiksuguseid mööblitarvikuid.
FB: Autoinglid- Premium püsivahatamine/poleerimine/keraamika/mobiilne pesu.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 10.06.2011 16:20:02 vasta tsitaadiga

ristokru, Silmaga ju näha, et vignetting on hiljem arvutiga juurde lisatud.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ristokru
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2011 10:37:39 vasta tsitaadiga

Andykas kirjutas:
ristokru, Silmaga ju näha, et vignetting on hiljem arvutiga juurde lisatud.


Mõtled ,et ei pannud seda tähele ?icon_biggrin.gif Aga valgus ulatud üle poole pildi ka kui hoolikalt vaatad.

_________________
Müüa kõiksuguseid mööblitarvikuid.
FB: Autoinglid- Premium püsivahatamine/poleerimine/keraamika/mobiilne pesu.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanus03
HV kasutaja
jaanus03

liitunud: 23.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2011 18:38:06 vasta tsitaadiga

midagi uuemat icon_smile.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2011 18:58:33 vasta tsitaadiga

jaanus03, esimesel pildil lapse silmad on küll tiba imelikud. sul on ringvälk või oled töötlusega üle pingutanud?
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jaanus03
HV kasutaja
jaanus03

liitunud: 23.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2011 19:05:13 vasta tsitaadiga

Silmi eraldi ei töödelnud.
Valguse tõttu väikesed pupillid ning iirise peal peegeldus majast, millelt valgus ta peale langes.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrus30
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2008




sõnum 12.06.2011 21:26:17 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
plus
HV vaatleja

liitunud: 12.12.2004




sõnum 15.06.2011 11:12:28 vasta tsitaadiga

Esmakordne kogemus kellelegi teisele beebiootust pildistada: http://www.gerphoto.com/pere/venna/
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cert85
HV kasutaja
Cert85

liitunud: 16.02.2006




sõnum 15.06.2011 12:05:01 vasta tsitaadiga

plus kirjutas:
Esmakordne kogemus kellelegi teisele beebiootust pildistada: http://www.gerphoto.com/pere/venna/

Väga kena töö minu silmis. thumbs_up.gif

_________________
Cert85 @ flickr.com
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vallo
HV veteran
vallo

liitunud: 27.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2011 20:05:38 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
okasnotsu
HV vaatleja

liitunud: 31.12.2007




sõnum 20.06.2011 18:16:10 vasta tsitaadiga

omastarust tuli midagi päris ilusat üle pika aja

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2011 00:15:41 vasta tsitaadiga

okasnotsu, mõnus valgus, mulle meeldib. Kui norida siis häirivad vasakulpool üleval üksikud juuksed ja otsaesist oleks võinud ehk PS'ida natuke icon_wink.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
okasnotsu
HV vaatleja

liitunud: 31.12.2007




sõnum 21.06.2011 19:22:06 vasta tsitaadiga

oleks jah,aga sellele mõtlesin peale seda kui pildi üles olin pannud juba. Enam ei viitsinud siis
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2011 16:11:07 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Speek
HV vaatleja

liitunud: 24.02.2010




sõnum 24.06.2011 17:35:05 vasta tsitaadiga

Kutsast :
http://www.upload.ee/image/1443063/_SAM2010.JPG

_________________
Ole nohh!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2011 18:05:18 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Fookus fookus, kus on fookus?
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2011 20:43:20 vasta tsitaadiga

Fookus on seal kus vaja, aga päris kõva crop on tehtud. Sätitud pole midagi, lihtsalt üks pilt läbuseeriast.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Supiplex
HV veteran
Supiplex

liitunud: 11.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2011 01:40:51 vasta tsitaadiga

Kahjuks häirivad kvaliteedivead siinkohal silma, uduse teleobjektiivi detail on niigi kehva ja seda veel lõikamisega võimendada... thumbs_down.gif Ka kvaliteetse pildi puhul poleks seal midagi mis silma paitaks. Tagapäikesest tekkiv halo ei ole piisav.
_________________
The young lady had an unusual list,
Linked in part to a structural weakness.
She set no preconditions.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2011 09:17:55 vasta tsitaadiga

Ma õnneks suudan (veel) tehnilisest läbi vaadata ja emotsiooni piltidelt otsida. Aga L mõlgub küll meeles.
Tundetu üle poseeritud ilupilt on see mis mul silma kriibib.

Aga kriitika on ikka teretulnud.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2011 10:29:21 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Fookus on seal kus vaja, aga päris kõva crop on tehtud. Sätitud pole midagi, lihtsalt üks pilt läbuseeriast.
sellise suhtumise juurest ära ootagi positsiivsemaid kommentaare icon_wink.gif

elukaz kirjutas:
Ma õnneks suudan (veel) tehnilisest läbi vaadata ja emotsiooni piltidelt otsida.
enda tehtud pildilt (olles ise antud hetkes sees olnud) leiad ise emotsiooni (või misiganes subjektiivse varjundi) loomulikult üles... sest mingil põhjusel sa pildi ju tegid....
samas... esimese tsitaadi boldis väljatoodud (minu poolt) osa nullib omal moel ka selle

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 25.06.2011 15:28:25 vasta tsitaadiga

Ka minu arust võiks subjekt olla natuke teravam, taust on natuke liialt mürane ja kogu asja rikub see, et pilt tundub karbis olevat. Ütlesid, et croppisid pilti kõvasti, aga kui seal cropi mänguruumi on, siis katsu kolmandiku reeglit järgida. Minuarust tuleks siinkohal tekitada ruumi sinna kuhu too tüdruk vaatab ja see, kuidas käsi on lõigatud pooleks (piltlikult öeldes) ei sobi kuhugi.
See on minu subjektiivne arvamus, proovi veel edasi katsetada ja postita ikka uusi pilte siia edasi.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Portreefotograafia mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 30, 31, 32  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.