Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
T6nu
HV vaatleja

liitunud: 31.08.2006




sõnum 20.05.2011 12:13:38 vasta tsitaadiga

tonism kirjutas:
Valvejoodik kirjutas:
T6nu kirjutas:
http://massively.joystiq.com/2011/05/19/world-of-tanks-releases-ultimate-conquest-mode/

Mõni kodumaine clan Eestonia lapi üle ka võitlema plaanib hakata?

Juba kuulub EES klannile icon_wink.gif

Kas seda progressi kusagilt niisama jälgida ei saa tugitoolisportlasena kuidas klannid omavahel kaklevad ja poliitilisi tehinguid teevad? oleks vb isegi tore vaadata. ise niikuinii nii high profile gamingut kunagi ei tee tõenäoliselt. sõidan enda säästukärude ja 0 raha eest edasi icon_smile.gif

http://uc.worldoftanks.eu/uc/clanwars/maps/earth/reg_01/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 20.05.2011 13:43:14 vasta tsitaadiga

hannes36 kirjutas:
Clani eest saab lahingusse min tier5 masinaga? Teil on muidu mingine TS'i v Ventrilo kanal ka kusagil olemas?


Hetkel on vaja võimalikult suuri tanke...st ideaalne oleks 12x tier 10 heavy + 3x tier 8 arty icon_lol.gif
Eile näiteks ma KV3'ga enam ei mahtunud, sest oli piisavalt minust kõvemaid tanke. Kui aga on 2 lahingut samal ajal siis tuleb küll väiksemad ka kurjaks ajada.
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2011 13:48:22 vasta tsitaadiga

MorroW kirjutas:
hannes36 kirjutas:
Clani eest saab lahingusse min tier5 masinaga? Teil on muidu mingine TS'i v Ventrilo kanal ka kusagil olemas?


Hetkel on vaja võimalikult suuri tanke...st ideaalne oleks 12x tier 10 heavy + 3x tier 8 arty icon_lol.gif
Eile näiteks ma KV3'ga enam ei mahtunud, sest oli piisavalt minust kõvemaid tanke. Kui aga on 2 lahingut samal ajal siis tuleb küll väiksemad ka kurjaks ajada.


Mis siin sõdadest rääkida kui juba clani enam ei mahu icon_lol.gif Vägisi sunnitakse rahaga mängima icon_razz1.gif

_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 20.05.2011 13:50:44 vasta tsitaadiga

Hetkel on mingi teine Eestlaste klann ka icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 20.05.2011 14:00:30 vasta tsitaadiga

Küll klanni puhastama hakatakse inaktiivsetest ja kasututest liikmetest.
Aga Tier 8 või kõrgem on jah üsna soovituslik välja arendada. Ise teel hetkel Tier 7 IS'i poole.
Eile Peterburi all peetud lahingus tuli meile vastu kompanii 6 IS-4'ga ja muu samalaadse kraamiga, polnud just parim lahing meie jaoks, samas hiljem kompaniiga ringi lammutades võidud järjest kukkusid. Koostöö on väga tähtis, see tähendab et tuleb suhelda omavahel reaalajas.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2011 14:24:14 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Küll klanni puhastama hakatakse inaktiivsetest ja kasututest liikmetest.
Aga Tier 8 või kõrgem on jah üsna soovituslik välja arendada. Ise teel hetkel Tier 7 IS'i poole.
Eile Peterburi all peetud lahingus tuli meile vastu kompanii 6 IS-4'ga ja muu samalaadse kraamiga, polnud just parim lahing meie jaoks, samas hiljem kompaniiga ringi lammutades võidud järjest kukkusid. Koostöö on väga tähtis, see tähendab et tuleb suhelda omavahel reaalajas.


Mingise TS'i või ventrilo kanali peaks sebima, saaks kas või pubis taktikat harjutada. Skype on imo suht pointles sellise asja jaoks.

_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 20.05.2011 14:47:09 vasta tsitaadiga

hannes36, mis Skype?
Mul on oma Mumble server Eesti WoT jaoks olnud juba üle poole aasta töös ja aktiivsemad klanniliikmed on seal alati olemas olnud, ka beta ajal.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2011 15:07:28 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
hannes36, mis Skype?
Mul on oma Mumble server Eesti WoT jaoks olnud juba üle poole aasta töös ja aktiivsemad klanniliikmed on seal alati olemas olnud, ka beta ajal.


eile EES'i kanalis käis mingi skype teema läbi lihtsalt. Mumble aadressi PS'i raatsib keegi visata või on see 'serios-business' only?

_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 20.05.2011 15:09:00 vasta tsitaadiga

See on ka WoT Eesti klanni lehel kirjas, kuid annan ka siin: mikk36.eu
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terror
HV veteran
Terror

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2011 19:43:58 vasta tsitaadiga

Täna oli selline huvitav asi esimese mänguga, et enamikel tankidel olid tekstuurid puudu (st nähtamatud olid), hiljem jooksis masin veel kinni. Ei oska kommenteerida kas update kala või mingi muu kamm (just kokkujooksmine). Sai muidu 120GB Vertex 3 maxIOps ketas sisse pandud täna - loadib mängu ära, siis läheb 5 sekki kui järgmine vend mängu sisse jõuab icon_lol.gif
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2011 20:28:28 vasta tsitaadiga

Terror kirjutas:
Täna oli selline huvitav asi esimese mänguga, et enamikel tankidel olid tekstuurid puudu (st nähtamatud olid), hiljem jooksis masin veel kinni. Ei oska kommenteerida kas update kala või mingi muu kamm (just kokkujooksmine). Sai muidu 120GB Vertex 3 maxIOps ketas sisse pandud täna - loadib mängu ära, siis läheb 5 sekki kui järgmine vend mängu sisse jõuab icon_lol.gif


nähtamatuid tanke olen isegi korra näinud. See oli mu 1 mäng üle üldse. Esimene hetk oli:'WTF?! ju siis peab nii olema....' icon_lol.gif

_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 20.05.2011 21:02:16 vasta tsitaadiga

Uraa, Leningrad on vallutatud meie võidukate vägede poolt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2011 22:28:18 vasta tsitaadiga

Mehed!
Kus te silmad on!? icon_eek.gif
Eesti olete käest ära andnud!
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 20.05.2011 22:43:52 vasta tsitaadiga

Sommid tulid jah oma mediumite (Pershing, Panther2, T54) armeega peale ja meil ei olnud korralikku plaani...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2011 22:57:37 vasta tsitaadiga

Rääkige kus klanni saab astuda ja annan oma panuse kui aega on peale tööd icon_biggrin.gif Pole parim pelaja aga 40000 expi jäänud t-44 -ni(2tundi peale tööd 2 korda nädalas)
Muidu peale patchi on mõne maailma alguses tume taevas aga hiljem norm aga ikkagi textuuridega pole kõik korras.

_________________
CH341A EEPROM Flash BIOS teenus.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2011 19:40:30 vasta tsitaadiga

Kahju, et selle kulla saamise ära eemaldasid, ostma küll ei hakka. Nüüd peab veel rohkem grindima, et parema tieriga tankid saada.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2011 20:40:57 vasta tsitaadiga

Clan War mille lutti saime.icon_biggrin.gif

Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2011 20:44:45 vasta tsitaadiga

irw icon_lol.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Napsi
HV kasutaja
Napsi

liitunud: 01.02.2007




sõnum 21.05.2011 21:58:50 vasta tsitaadiga

Lahja tiim teil klanni sõdade jaoks icon_sad.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 21.05.2011 22:25:49 vasta tsitaadiga

See oli varutiim. Õige oli teises lahingus...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 21.05.2011 23:52:02 vasta tsitaadiga

See oli tegelt ju suisa 3. tiim!
_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
szultz
HV vaatleja

liitunud: 13.01.2005




sõnum 22.05.2011 09:37:38 vasta tsitaadiga

Kas see encounter battle mis selle claniga tunnike varem oli pani masinad lukku?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Roomik
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2010




sõnum 22.05.2011 10:07:44 vasta tsitaadiga

See lahing lükkas rünnakut ühe tunni võrra edasi, mis tähendas seda et kaitses said nad kasutada oma parimaid tanke. Samal ajal meie parimad kaitsesid Leningradi Poolakate vastu (kaotasime kahjuks).
Kaitse- ja ründelahingu algusaegade vahe oli 3 minutit. Clannisõdade nüanssid mida peab veel õppima. Vähemalt saime endale Novgorodi, mis tähedab, et me püsime veel regioonis. Kui sealt ka välja
lüüakse siis tuleb alustada dessandiga mujal regioonis. Kui küsite miks me ei püsi sellel alal kus praegu siis meie tankid on väiksed, top tier tanke on vähe.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2011 10:46:09 vasta tsitaadiga

Defeat
Battle: Malinovka 22. mai 2011. a. 10:20:15
Vehicle: PzKpfw VI Tiger
Received Experience: 241, credits: 10 962


vs

Victory!
Battle: Lakeville 22. mai 2011. a. 10:30:07
Vehicle: PzKpfw VI Tiger
Received Experience: 994 (doubled for the first battle each day), credits: 9 570


Esimesel juhul lasin ma pihta kolm lasku KV3le, ühe KTle ning sain surma. Teisel puhul uhasin seitse lasku sisse T9 ja T10 tankidele. Töötab?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
szultz
HV vaatleja

liitunud: 13.01.2005




sõnum 22.05.2011 11:11:07 vasta tsitaadiga

pmst siis oleks pidanud poolakatele ja soomlastele omakorda paar loltractorit vastu saatma? see on küll nõme et lahingud samal ajal toimuda saavad. Selles mõttes et kui mul oleks klannis ainult nõutud 15 liiget ja ma mingit provintsi ründan siis kodu polegi nagu millegagi kaitsta? icon_biggrin.gif

Ja arusaadav et top tanke on vähe ja see clanisõdade värk on suht poolik ja segane veel, rushitud nagu terve see mäng icon_razz.gif, üritan lihtsalt nendest samadest nüanssidest aru saada.

btw miks meil klanni logo ülesse laetud ei ole?


viimati muutis szultz 22.05.2011 11:13:37, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 22.05.2011 11:15:35 vasta tsitaadiga

Scart, seda ikka mäletad et kui keegi teine sinule tanki spotib, siis 50% expist ja rahast antakse talle ära?
Võidu puhul on expi ja raha kordajaks 1.85x.
Ja see "kütsin nii mitu laksu sisse" ei ütle mitte midagi. Kütsin ka eile 4 laksu IS-4 sisse IS'iga, võtsin tracki isegi maha aga lahingu lõppedes ei olnud isegi kirjas et haiget oleks teinud; elusi ei võtnud tal mitte ühtegi maha.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2011 11:18:55 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Scart, seda ikka mäletad et kui keegi teine sinule tanki spotib, siis 50% expist ja rahast antakse talle ära?
Võidu puhul on expi ja raha kordajaks 1.85x.


Kasuta nüüd korragi loogikat. Palun. Ma lasin endast kaks ja kolm tieri kõrgeimaid tanke ning tegin 7 tabanud ja dämmi teinud lasku. Sa võid neid kordajaid ja protsente väänata kuidas tahad - neli lasku ainult üks tier kõrgemale vastasele ning kaotus ei saa anda vähem, kui seitse lasku 2-3 tieri kõrgemale vastasele ja võit.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 22.05.2011 11:30:29 vasta tsitaadiga

Scart, misasja?
Kui võtta võidu summast maha duubel ja võidu koefitsient, siis tuleb baas expiks 269, mis on rohkem kui su kaotuse puhul.
Ilma duublita kuid võidu koefitsiendiga on numbriks 497. Ei midagi ulmelist, kuna sa ei suuda ju anda infot et kui palju sa isegi haiget tegid. Teades et tiigril pole just kõige ägedam relv T9/10 vastu ei tohiks numbrid eriti suured olla. Ja nagu ma varem mainisin, kui sa ise otse ei näe tanki ja lased hoopis kellegi teise spottimise abiga, siis võetakse sinult 50% ja antakse spottijale.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2011 11:37:04 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Scart, misasja?
Kui võtta võidu summast maha duubel ja võidu koefitsient, siis tuleb baas expiks 269, mis on rohkem kui su kaotuse puhul.


Jutt käib krediitidest, ffs.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 22.05.2011 11:48:27 vasta tsitaadiga

Scart, kes neid veel jälgib?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2011 11:50:54 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Scart, kes neid veel jälgib?


Need, kelle standard-konto suudab hädavaevu nullis püsida peale patchi? Ma mängisin täna kaheksa lahingut Tiigriga ja ma ei jäänud mitte ükski lahing plussi. Viis võitu, kolm kaotust ja mitte üksi mäng ei toonud mulle kasumit. Töötav patch. Ma tegin enne patchi samade mängudega 10-15k kasumit suht iga teine mäng.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 22.05.2011 12:02:20 vasta tsitaadiga

Seega kui sul nende kahe näite puhul oleks sisse tulnud 11k ja 9.5k asemel 15.5k ja 14.5k, siis oleks sa 5-10k plussis olnud?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2011 12:15:07 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Seega kui sul nende kahe näite puhul oleks sisse tulnud 11k ja 9.5k asemel 15.5k ja 14.5k, siis oleks sa 5-10k plussis olnud?


Ma teenisin enne patchi standardkontoga kõige katastroofilisemate mängudega 10-13k ehk oma repairi raha tagasi. Tavaline mäng tõi 15-20k ehk vastavalt mängus olnud õnnele võis kasum olla 5-15k. Kõige paremad mängud suutsid sisse tuua 30k ja sellel juhul oli kasumiks lausa 15-25, sest enamasti jäi ellu ja repairi raha oli kas olematu või väikene. Need numbrid on täiesti balansis sellega, mis sain enne premiumiga ning summad olid siis ~poole suuremad. Raha tuli korralikult ja ühe õhtuga võis osta järjekordse 500k maksva mooduli tankile peale. Nüüd aga olen ma peale patchi peetud lahingutega teeninud kokku täpselt 30k raha. Mul oli patchi hetkel 500k ja nüüd on 530k. Mängin ma täpselt samal tasemel nagu ikka.

Kõige naeruväärsem kaotus täna oli IS7'te ja Mauside vastu, kui ma toksisin HEga tagaliinil kõik oma kaasas olnud 14 lasku ära ja lõpuaknas oli ka 14 hitti.

Defeat
Battle: Abbey 22. mai 2011. a. 10:46:29
Vehicle: PzKpfw VI Tiger
Received Experience: 171, credits: 6 618

14 HE hitti T8/9/10 vastu ja 6600 krediiti/171 xpi? Really now? Kui mul oleks olnud premium, oleks saanud 240xpi ja 9000 krediiti thumbs_up.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 22.05.2011 12:20:28 vasta tsitaadiga

Scart, täpselt. Ja oleks sa ise neid tanke, mida sa lasid, näinud, oleks sa saanud 171/6618 asemel 342/13236.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2011 12:25:55 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Scart, täpselt. Ja oleks sa ise neid tanke, mida sa lasid, näinud, oleks sa saanud 171/6618 asemel 342/13236.


Ju ma siis enne patchi olin alati eesliinil scoutimas ja nägusid sulatamas icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 22.05.2011 13:03:12 vasta tsitaadiga

Scart, krt seda teab, sa oled iga patchiga järjest vähem raha ju saanud, müstika kuidas sa üldse plussis püsisid siiani.

Edit:
Kas ma peaks kurtma?
Defeat
Battle: Steppes 22. mai 2011. a. 12:44:24
Vehicle: IS
Received Experience: 817, credits: 33 076

Victory!
Battle: Erlenberg 22. mai 2011. a. 12:55:20
Vehicle: IS
Received Experience: 1 242 (doubled for the first battle each day), credits: 11 653
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2011 13:08:52 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Scart, krt seda teab, sa oled iga patchiga järjest vähem raha ju saanud, müstika kuidas sa üldse plussis püsisid siiani.


Talitse nüüd ennast natuke. Ma kordan, et ühe beetapatchi järgne fiasko on dokumenteeritud mitme inimese poolt, seega oma "witty" kommetaari võid endale hoida.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2011 13:10:24 vasta tsitaadiga

Kas ma olen ainuke kellele tundub, et saksa tankid on pasemad kui vene omad?
Pz4 vs KV ja all the way KV.
KV-ga sain krt 7 killi ja pidevalt suht palju.
PZ4 on hea kui 3 killi saab mõnikord.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 22.05.2011 13:14:06 vasta tsitaadiga

Scart, ei saa dokumenteerida kui sul puuduvad korrektsed lähteandmed.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2011 13:30:40 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Scart, ei saa dokumenteerida kui sul puuduvad korrektsed lähteandmed.


Terve EEE kanal sai seda dokumentatsiooni paar päeva lugeda.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terror
HV veteran
Terror

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2011 13:39:15 vasta tsitaadiga

K3ndu kirjutas:
Kas ma olen ainuke kellele tundub, et saksa tankid on pasemad kui vene omad?
Pz4 vs KV ja all the way KV.
KV-ga sain krt 7 killi ja pidevalt suht palju.
PZ4 on hea kui 3 killi saab mõnikord.

Igas Tier's on häid ning 'mitte nii häid' masinaid. Upgradetud KV (tier 5) on oma klassi kohta firepoweri ja soomuse kohta tõsine tegija (parim tier 5 masin tegelikult vist). Sama või madalama tieri masinatega on selle vastu raske midagi korda saata. Muidugi selle masina aeglus, kõrge siluett ning camo täielik puudumine on ka legendaarsed icon_razz.gif Aga väga kõva masin muidu, miinustesse sellega ei jää, enda rekord on 9 killi.
Samas ma olen su85'ga (ka tier 5) 3 KV'd ühes lahingus maha võtnud, nii et võta nüüd kinni icon_wink.gif Tuleb võimalusel lihtsalt vastase nõrku kohti ära kasutada (Kv puhul tulla näiteks nurga tagant välja siis kui ta oma toru kergelt mujale on keeranud, see keerab nii aeglaselt, et ta ei jõua seda tagasi sinule keerata ning lasku sooritada).
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HaXoR
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2011 14:39:51 vasta tsitaadiga

Kindlasti mängib ka igas lahingus rolli enda mängukogemus. Pz4-ga võib väga ilusti KV-le pähe teha. Eriti siis, kui KV-l on too jube aeglane torn.
Samas kõik vene tankid on WOT-is overpowered. Venelaste mäng ka, nii et millest ma räägime. icon_wink.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reaper
Kreisi kasutaja
Reaper

liitunud: 29.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2011 19:33:39 vasta tsitaadiga

Kuna "Eesti Eest ..." kanal on nüüd kinnine, siis mitte-klanni inimestele on "eesti" kanal
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2011 08:12:09 vasta tsitaadiga

Mitu korda nädalas see Mainetance on? icon_confused.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Napsi
HV kasutaja
Napsi

liitunud: 01.02.2007




sõnum 23.05.2011 10:11:25 vasta tsitaadiga

K3ndu kirjutas:
Mitu korda nädalas see Mainetance on? icon_confused.gif


Igapäev hommikuti on serveri restart
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 23.05.2011 10:13:59 vasta tsitaadiga

[DW] Division Wüstenfuchs tuleb eestisse icon_neutral.gif thumbs_down.gif
_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Killer-Bea
HV kasutaja
Killer-Bea

liitunud: 20.09.2006




sõnum 23.05.2011 10:29:46 vasta tsitaadiga

Defeat
Battle: Komarin 23. mai 2011. a. 10:22:24
Vehicle: M4A2E4
Received Experience: 223, credits: 10 378

Soliidne ju icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
szultz
HV vaatleja

liitunud: 13.01.2005




sõnum 23.05.2011 10:35:17 vasta tsitaadiga

Kiirel browsimisel jäid silma is-4, minimaus, Objekt 212, mõned KingTiger'id ja IS-3d ja T-44 aga enamikel oli nii T 6-7 max. Mis neil lätlaste vastu platsil oli? Pmst võiks ju ikkagi üritada Eestit tagasi võtta? Või konsentreerub kogu väega Aafrika rindele.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Roomik
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2010




sõnum 23.05.2011 11:18:43 vasta tsitaadiga

Mainetance toimub üle ühe päeva, hommikul kell 08:00 meie aja järgi, pikkusega ~30 minutit.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Napsi
HV kasutaja
Napsi

liitunud: 01.02.2007




sõnum 23.05.2011 11:38:17 vasta tsitaadiga

Killer-Bea kirjutas:
Defeat
Battle: Komarin 23. mai 2011. a. 10:22:24
Vehicle: M4A2E4
Received Experience: 223, credits: 10 378

Soliidne ju icon_rolleyes.gif


Поражение
Бой: Песчаная река 23. mai 2011. a. 11:27:25
Танк: Объект 212
Получено опыта: 606, кредитов: 46 372
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.