Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
autor
Tomorrow
HV Guru
liitunud: 08.02.2006
05.03.2011 14:23:42
djpvx kirjutas:
tomorrow kirjutas:
djpvx kirjutas:
ma igatahes kasutan selleks ninite.com nimelist teenust.
Ketarin on parem
no kui on eesmärgiks flashi installimine, siis milleks ajada asja keeruliseks?
Ma pidasin silmas üldiselt.Kui juba flashi sel viisil installida, siis miks mitte ka teisi.Mul on 180 asja Ketarinis
Kommentaarid: 92 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
82
tagasi üles
andresv
HV kasutaja
liitunud: 06.12.2004
08.03.2011 17:35:50
Tuleb tõesti suured silmad teha selle peale:
Chromium, siis Chrome opensource versioon.
Kommentaarid: 5 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
5
tagasi üles
jkddp
HV veteran
liitunud: 22.12.2004
10.03.2011 13:19:16
Ühte lehte külastades andis sellise errori. Pole küll eriline aga muigama ajas ikka:
"Did you know that your browser (Internet Explorer 6) is 7 years out of date?"
_________________Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida
Kommentaarid: 64 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
62
tagasi üles
tiirP
HV Guru
liitunud: 07.01.2005
14.03.2011 17:00:46
Põhjus, miks WIN ei suutnud restardile minna
Sai oodatud pea 4 minutit.
Spoiler
Kommentaarid: 115 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
107
tagasi üles
Valvejoodik
HV veteran
liitunud: 27.12.2008
14.03.2011 17:04:01
Kahjuks unustasin pilti teha, kuid ükspäev YTst videot vaadates lõi allaserva sellise reklaami:
"Convert to islam, our specialists are ready to help you 24/7" vms.
See ajas küll silmad korralikult punni
Kommentaarid: 16 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
0 ::
15
tagasi üles
mTim
HV Guru
liitunud: 19.10.2004
14.03.2011 17:18:10
Mul ajas seegi reklaam silmad punni, no tõesti...
_________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
42
tagasi üles
JediMihkel
HV veteran
liitunud: 28.10.2005
22.03.2011 12:33:22
See viimane on kohati loogiline, sest su video võib olla iseenesest ju väga väga hea. Aga kui sa talle räigeid nimelollusi külge ei poogi, siis sa ei saa sellele lihtsalt vaatamisi, samas kui rahvas näeb et Whoa...seda on juba 20 000 korda vaadatud, siis suhtutakse palju tõsisemalt sellesse juba.
Olete vaadanud neid populaarsemaid youtube videode tage? Pokemon, digimon, fast, super, extra, Stupid, women, sex jne jne jne. Kuigi video iseenesest on kassipojast vms....
Kommentaarid: 42 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
0 ::
38
tagasi üles
xpander
HV veteran
liitunud: 24.10.2005
28.03.2011 12:13:57
pidgini error:
Pidgin 2.7.9 has segfaulted and attempted to dump a core file.
This is a bug in the software and has happened through
no fault of your own.
If you can reproduce the crash, please notify the developers
by reporting a bug at:
http://developer.pidgin.im/simpleticket/
Please make sure to specify what you were doing at the time
and post the backtrace from the core file. If you do not know
how to get the backtrace, please read the instructions at
http://developer.pidgin.im/wiki/GetABacktrace
dns[8717]: Oops, father has gone, wait for me, wait...!
Aborted
_________________Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
16
tagasi üles
Tomorrow
HV Guru
liitunud: 08.02.2006
Kommentaarid: 92 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
82
tagasi üles
Valvejoodik
HV veteran
liitunud: 27.12.2008
07.04.2011 22:18:49
Äkki ei ole sa oma soos kindel
Kommentaarid: 16 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
0 ::
15
tagasi üles
äss
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.07.2008
08.04.2011 08:39:43
venemaal on ka 3 sugu
Kommentaarid: 29 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
1 ::
23
tagasi üles
artur-
HV Guru
liitunud: 06.07.2004
08.04.2011 10:06:08
Other ehk ladyboy. Eestis õnneks harv nähtus.
Kommentaarid: 82 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
1 ::
72
tagasi üles
K3891
HV veteran
liitunud: 18.01.2003
10.04.2011 00:46:09
Mänguautomaat Gran Canarial täna õhtul
_________________lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled"
Kommentaarid: 60 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
2 ::
1 ::
49
tagasi üles
SinineSiil
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.07.2009
13.04.2011 23:33:59
Vb olnud:
Spoiler
(pole minu pilt)
Kommentaarid: 20 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
19
tagasi üles
2III7
HV veteran
liitunud: 20.09.2003
24.04.2011 15:32:25
pole just error, aga portal 2 uninstallides jäi selline asi silma
Kommentaarid: 170 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
3 ::
152
tagasi üles
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
24.04.2011 16:02:53
piraat
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
2 ::
1 ::
73
tagasi üles
lehto08
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.09.2005
24.04.2011 22:09:59
Ei saa nljale pihta :S
Kommentaarid: 124 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
114
tagasi üles
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
24.04.2011 22:26:38
Portal vs Postal
Kommentaarid: 365 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
300
tagasi üles
SinineSiil
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.07.2009
26.04.2011 15:26:17
Spoiler
Kommentaarid: 20 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
19
tagasi üles
kala1
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.12.2006
26.04.2011 18:00:44
Pira portalit installides ytleb ka '' Installing Postal 2... "
_________________ M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
48
tagasi üles
K3891
HV veteran
liitunud: 18.01.2003
26.04.2011 23:27:31
Error elioni poolt
Spoiler
_________________lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled"
Kommentaarid: 60 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
2 ::
1 ::
49
tagasi üles
Froggy
HV kasutaja
liitunud: 25.10.2009
27.04.2011 00:04:10
Kus see "error" siin on?
Kommentaarid: 29 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
27
tagasi üles
invension
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.09.2009
27.04.2011 08:38:49
155000 eeku?
_________________ Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
0 ::
9
tagasi üles
Soss-Sepp
HV vaatleja
liitunud: 06.05.2009
tagasi üles
webromps
HV kasutaja
liitunud: 13.06.2005
28.04.2011 14:12:08
No selle peale võib küll öelda, et nali vanem kui internet.
Kommentaarid: 6 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
4
tagasi üles
K3891
HV veteran
liitunud: 18.01.2003
01.05.2011 05:40:58
Froggy kirjutas:
Kus see "error" siin on?
Arvutamine läks sassi vist
_________________lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled"
Kommentaarid: 60 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
2 ::
1 ::
49
tagasi üles
SinineSiil
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.07.2009
02.05.2011 15:46:50
Sain sellise errori.
Kommentaarid: 20 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
19
tagasi üles
lehto08
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.09.2005
10.05.2011 12:53:52
Vb kellelgi veel ette juhtunud sellist
Kommentaarid: 124 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
114
tagasi üles
Hardi
HV veteran
liitunud: 25.12.2003
10.05.2011 13:07:34
see on siit ikka päris mitu korda läbi käinud...
_________________ ツ
Kommentaarid: 84 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
1 ::
70
tagasi üles
invension
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.09.2009
13.05.2011 19:53:34
Täna siis nii juutuubis
Spoiler
_________________ Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
0 ::
9
tagasi üles
Leinö
HV veteran
liitunud: 07.05.2008
13.05.2011 20:00:20
See on siiamaani. Viskab kord 502 ja siis jälle 500..
Kommentaarid: 34 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
33
tagasi üles
Tomorrow
HV Guru
liitunud: 08.02.2006
Kommentaarid: 92 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
82
tagasi üles
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
Kommentaarid: 103 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
1 ::
97
tagasi üles
äss
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.07.2008
16.05.2011 19:22:54
ilselt see on juba sul lemmikutes
Kommentaarid: 29 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
1 ::
23
tagasi üles
mina2t
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.04.2005
18.05.2011 02:17:43
speedfan-i järgi arvuti temperatuurid..
temp1: 44C
temp2: 30C
temp3 -128C
HD0: 39C
Core: 33C
Kommentaarid: 124 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
118
tagasi üles
äss
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.07.2008
18.05.2011 08:12:24
selliseid arvuteid me nimetame "dreameriteks" kes kujutavad endale asju ette
Kommentaarid: 29 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
1 ::
23
tagasi üles
siinus
HV Guru
liitunud: 20.01.2007
18.05.2011 20:21:02
Speedfan'i pean ma viimaseks programmiks, millega tempe vahtida.
Läbi aegade mulle aiateibaid näidand.
_________________suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
63
tagasi üles
The_Boss
HV Guru
liitunud: 13.01.2009
18.05.2011 23:10:29
Suht sama mul...
Everest aga pole selliseid kahtlaseid asju teinud. Tundub, et usaldatav siis. Samas vajab kõikide tempide vaatamiseks aktiveerimist.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
284
tagasi üles
Froggy
HV kasutaja
liitunud: 25.10.2009
19.05.2011 01:28:42
nunnu robot:D
juutuub siis
Kommentaarid: 29 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
27
tagasi üles
Tomorrow
HV Guru
liitunud: 08.02.2006
Kommentaarid: 92 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
82
tagasi üles
äss
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.07.2008
19.05.2011 08:27:12
djpvx kirjutas:
Speedfan'i pean ma viimaseks programmiks, millega tempe vahtida.
Läbi aegade mulle aiateibaid näidand.
mul isegi kettatest pani villast, overtemp 120*C
Kommentaarid: 29 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
1 ::
23
tagasi üles
Dogbert
HV Guru
liitunud: 03.05.2004
19.05.2011 15:45:41
Windows 7 süsteemilogis BugCheck teade:
tsitaat:
The dump file at location: C:\Windows\MEMORY.DMP was deleted because the disk volume had less than 25 GB free space.
_________________Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus .
Kommentaarid: 33 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
32
tagasi üles
pkwild618
Lõuapoolik
liitunud: 02.04.2004
22.05.2011 00:55:13
Ma ei tea, kas päris õige topic, aga pmst
Mulle lõi ühel saidil ette, et teie riiki Amazon ei transpordi ja te ei saa selle saidiga liituda. Kasutasin proxyt, lõin igaksjuhuks whois -iga üle ja see ütles, et tegu oli Amazoni enda proxyga.
Kommentaarid: 38 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
14 ::
5 ::
8
tagasi üles
JediMihkel
HV veteran
liitunud: 28.10.2005
22.05.2011 15:57:57
lehto08 kirjutas:
Vb kellelgi veel ette juhtunud sellist
See nali on aegumatu, Heroes 3-ega oli sama nali, kuid see tahtis veelgi vähem, mingi 64 mb rami vist. Ning arvutil oli 8Gb
Kommentaarid: 42 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
0 ::
38
tagasi üles
raixxx
HV kasutaja
liitunud: 21.05.2011
22.05.2011 19:27:57
500 - Internal Server Error
Headache Puppy does not approve of repetitive refreshing.
Sain täna pokkerit mängides sellise errori.
Kommentaarid: 77 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
71
tagasi üles
mina2t
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.04.2005
22.05.2011 22:13:12
djpvx kirjutas:
Speedfan'i pean ma viimaseks programmiks, millega tempe vahtida.
Läbi aegade mulle aiateibaid näidand.
aga hea, lihtne ja väike
-128 uurisin välja, näitab siis kui andur pole ühendatud. ehk see on niiöelda nullsignaal.
Kommentaarid: 124 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
118
tagasi üles
Tomorrow
HV Guru
liitunud: 08.02.2006
Kommentaarid: 92 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
82
tagasi üles
Porno Parm
mugavuspagulane
liitunud: 30.11.2003
06.06.2011 13:02:38
oma robotriistaga ikka lõpuks suutsid peldikus hakkama saada ?
Kommentaarid: 66 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
6 ::
47
tagasi üles
SinineSiil
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.07.2009
06.06.2011 16:02:27
Spoiler
Kommentaarid: 20 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
19
tagasi üles
kaitsevaim
HV kasutaja
liitunud: 14.11.2003
21.06.2011 22:25:13
Spoiler
Manus
viimati muutis kaitsevaim 21.06.2011 23:29:10, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 28 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
2 ::
22
tagasi üles