Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 7 Tweaking arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 32, 33, 34  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 18.05.2011 10:32:55 vasta tsitaadiga

kalasaba kirjutas:
Ei tea kas mu mure siia teema alla liigitub aga räägin ära.
Kuidas saaks teha windows7-mel windows exploreri aknad üle ekraani suureks ja , et nad ka jääksid nii ? Niipalju kui mina olen pusinud ikka paneb windows oma suva järgi selle jälle väikseks tagasi. Tihtipeale on see nii kui tahad mitut sama kausta avada. Minu jaoks see häiriv. Kas on see kuidagi eemaldatav või ongi se windows7 eripära ? TÄNUD juba ette !!!

F11 veidi aitab
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalasaba
HV vaatleja

liitunud: 20.12.2003




sõnum 18.05.2011 13:51:13 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:

F11 veidi aitab

EI ei see ei lähe kohe mitte icon_razz.gif Tahaks ikka , et paned paika ja nii ta ka jääb mitte ei käitu oma suva järgi.
Saab varsti Windows 8 Beta Build 7971 x86 iso tõmmatud. Vaanta katsetan seda. Kas sellel samad vead või on need kõrvaldatud.
Seni aga kasutan XP-d . Kahjuks teda vaid jäänud tsirka kaheks aastaks icon_sad.gif Ei meeldi asjad mis vigaselt töötavad!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 18.05.2011 15:55:09 vasta tsitaadiga

kalasaba kirjutas:
Saab varsti Windows 8 Beta Build 7971 x86 iso tõmmatud.

ot:
http://forums.mydigitallife.info/threads/26096-Windows-8-Server-FAKE-BUILDS icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalasaba
HV vaatleja

liitunud: 20.12.2003




sõnum 18.05.2011 17:18:19 vasta tsitaadiga

ot:
http://forums.mydigitallife.info/threads/26096-Windows-8-Server-FAKE-BUILDS

Njah... doh.gif Kahtlustasin seda ise ka icon_razz.gif Tuli kuidagi üllatavalt kiiresti aga 99.8% ja mitte 1 gramm rohkem kopp.gif
Kus sa varem selle infoga olid icon_razz.gif Aga parem hilja kui mitte kunagi. Nüüd siis hea teada , et vara veel loota icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 15.06.2011 19:20:39 vasta tsitaadiga

Mitteametlikud Win 7 Updated(15.06.2011):

Lae Alla:
x64 & x86 torrent:
http://www.mediafire.com/?9zgu7ruwy397cgy

tsitaat:
Lisatud - 18
Uuendatud - 2
Eemaldatud - Üle 20 antud pakkidest.
POLE PAKIS! - Windows Activation Technologies(WAT) KB971033 ; Internet Explorer 8 turvauuendused (IE9 ja selle uuendused on selle asendanud) + mõned veel mida enamusel vaja pole.

x86 sisaldab 187 uuendust ja x64 sisaldab 188 uuendust.


Probleemid:

*Eemaldatakse Service Pack 1 märked icon_exclaim.gif .Ärge muretsege.SP1 on ikka installitud aga süsteem seda ei näita.Mingit downgrade ei tehta.Mäletatavasti kunagi tegi mingi uuendus sama nalja kui näitas, et SP2 on installitud.
*KB947821-v12 install võtab kaua aega.Minul ligi 2 tundi x64 peal.Seega varuge kõvasti aega.Ideaalselt pange ööseks installima.Selle install on nüüd eraldi valikuga, seega see ei aeglusta teiste asjade installimist.Soovitan jooksutada seda pärast põhiuuenduste jooksutamist.Jälgige skripti juhiseid icon_wink.gif .
*KB2533552 ei integreeru DISM-ga.
*KB943790 ei integreeru DISM-ga.

Täisnimekiri:
Spoiler Spoiler Spoiler

------------------------------------------
Selle pakiga viisin sisse ka rea muutusi icon_wink.gif
*Uus installiskript.Tunduvalt võimekam kui vana thumbs_up.gif
*Lisasin ka superseded uuenduste eemaldamise skripti millega saab nii uninstallida juba installitud uuendusi ja kustutada ka kettal asuvaid uuendustepakke mis on aegunud.Mõlemad skriptid on tehtud kasutaja burfadel poolt MyDigitalLife foorumist.Te leiate nii need skriptid, kui ka muud huvitavat siit: http://www.mediafire.com/?ditmd6atuxy97
*Pakid pole enam kokku pakitud.Vaatasin üle, et mul läks 15 minutit kokkupakkimiseks aga lõppsuurus oli kõigest 0,7% väiksem, kui algne suurus seega see ei tasunud ennast ära.Edasised pakid on ilma kompressioonita.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 15.06.2011 19:41:48 vasta tsitaadiga

tomorrow, keera nüüd kraanid lahti, et mu läpats saaks luti suhu võtta torrentis thumbs_up.gif beer_yum.gif icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.06.2011 19:50:15 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
tomorrow, keera nüüd kraanid lahti, et mu läpats saaks luti suhu võtta torrentis thumbs_up.gif beer_yum.gif icon_lol.gif


ot:
Mjah, ma pole veel kõike kätte saanud, muidu saaksid kohe oma luti icon_lol.gif


tomorrow, mil määral su pakk erineb muidu siin leiduvast?

http://hotfix.chris123nt.com/Windows.7/

Ehk siis SoLoR`i pakist?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 15.06.2011 20:59:35 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
tomorrow, mil määral su pakk erineb muidu siin leiduvast?

http://hotfix.chris123nt.com/Windows.7/

Ehk siis SoLoR`i pakist?

Mitte väga radikaalselt.Minul on sees ka need tavalised uuendused mis Patch Tuesday-ga tulevad + mõned veel kui ma juhtun midagi huvitavat nägema.
Lisaks pole erinevaid lisasi sees mul nagu IIS jms.
Installiskript on parem kui SoLoR'i oma ja sellega vahe suuresti piirdub.
SoLoR uuendab tihedamini ja minu pakk põhineb suuresti tema infol.

Patch Tuesday uuendused tõmban selle programmi ja nende listidega:
http://www.windowsupdatesdownloader.com/ProgramFiles.aspx
http://www.msfn.org/board/topic/139877-post-sp1-updates-for-windows-7-updated-10052011/

Vähemalt ei pea käsitsi surama seal kodulehel thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.06.2011 21:53:00 vasta tsitaadiga

Panin ka x86 tirima. Miski nädala üritan ka seed'ida
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 29.06.2011 10:14:18 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
*Eemaldatakse Service Pack 1 märked icon_exclaim.gif .Ärge muretsege.SP1 on ikka installitud aga süsteem seda ei näita.Mingit downgrade ei tehta.Mäletatavasti kunagi tegi mingi uuendus sama nalja kui näitas, et SP2 on installitud.

Tuleb välja, et see oli puhtalt minu enda jama doh.gif , seega võite südamerahus seda hoiatust eirata.Service Pack 1 märge ei kao kuhugi thumbs_up.gif

Kopeerin oma teise foorumi posti siia:
tsitaat:
Ok i found out what was the cause of my problem (no "Service Pack 1" string in any of the dialogs).
Apparently one of my registry tweaks was at fault.Apparently it nullified the CSDVersion:
Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Windows]
"CSDVersion"=dword:00000000


While the original was:
Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Windows]
"CSDVersion"=dword:00000100


Now i fixed it and restarted.Everything is normal again.
Thankfully updates are not to blame for such a problem.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.06.2011 17:49:30 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
tomorrow kirjutas:
*Eemaldatakse Service Pack 1 märked icon_exclaim.gif .Ärge muretsege.SP1 on ikka installitud aga süsteem seda ei näita.Mingit downgrade ei tehta.Mäletatavasti kunagi tegi mingi uuendus sama nalja kui näitas, et SP2 on installitud.

Tuleb välja, et see oli puhtalt minu enda jama doh.gif , seega võite südamerahus seda hoiatust eirata.Service Pack 1 märge ei kao kuhugi thumbs_up.gif

Kopeerin oma teise foorumi posti siia:
tsitaat:
Ok i found out what was the cause of my problem (no "Service Pack 1" string in any of the dialogs).
Apparently one of my registry tweaks was at fault.Apparently it nullified the CSDVersion:
Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Windows]
"CSDVersion"=dword:00000000


While the original was:
Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Windows]
"CSDVersion"=dword:00000100


Now i fixed it and restarted.Everything is normal again.
Thankfully updates are not to blame for such a problem.


Ehk siis "tegijatel" on ammu juba SP10 "installitud" icon_lol.gif thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 30.06.2011 21:03:14 vasta tsitaadiga

On teil vahel olnud probleem , et teil on vaja kuhugi kausta luua mingi kindla faililaiendiga fail, aga peate alati kõigepealt looma tekstifaili ja siis laiendi ära muutma?.Jube tüütu eksole? icon_confused.gif

Avastasin reg tweaki millega saab kontekstimenüüse suvalise faililaiendi lisada.Nt et tahan luua uue tühja .reg kirjete faili.Või uue tühja .doc faili jne
Salvestage järgnev omale .reg failiks:
Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_CLASSES_ROOT\.reg\ShellNew]
"NullFile"=""


Ainus mis te peate muutma on laiend.Asendage .reg nt .doc või millegi muuga mis teil vaja on ja saategi kontekstimenüüse uue kirje.
Paar asja mida silmas pidada:

*Uus kirje ei ilmu alati kohe.Seega oodake veidi ja liikuge veidi kaustade vahel ja siis vaadake uuesti kontekstimenüüse.
*Uue kirje nimetus on süsteemi poolt paika pandud kahjuks.Seda saab küll omakorda registris muuta aga ma väga ei soovitaks seda, kuna see võib selle programmi tööd häirida mis seda tüüpi faile avab.
*Faililaiend avatakse selle programmiga mis on määratud teil seda failitüüpi käsitsema.
*Ikoon menüüs on tihtipeale selle programmi oma.
*Kuna iga kirje nimetus on süsteemi poolt paika pandud, siis see võib tekitada tõsise probleemi (vt näidet allpool), kus kontekstimenüüs on kaks sama nimetuse ja ikooniga kirjet millest kumbki loob eri faililaiendiga uue faili.

Näiteks mul on Notepad++ määratud tegelema kõigi tekstifailide ja palju muuga.Seega tekstifaili puhul oli nimetus "Notepad++ Document"
Paraku kui ma lisasin .css faili, siis oli nimetus ikka "Notepad++ Document" kontekstimenüüs.
Mõnu õnneks olid neil kahel erineva ikoonid, seega ma saan neid eristada.

Lisan pildi kah siia.Mul on kohaldatud nimed registris, seega näeb veidi parem välja kui tavaliselt, aga Notepad++ käitub kohati kahtlaselt nüüd.
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.07.2011 11:51:36 vasta tsitaadiga

Olles siis pikemat aega maadelnud terve "User" folderi teisele kettale liigutamisega, mille konks on see, et tuleb liigutada soovitavalt enne kasutajate loomist, leidisn lõpuks sellise lihtsa lahenduse.
Autounnatended.xml faili tuleb vaid lisada read:
  <settings pass="oobeSystem">
    <component name="Microsoft-Windows-Shell-Setup" processorArchitecture="x86" publicKeyToken="31bf3856ad364e35" language="neutral" versionScope="NonSxS" xmlns:wcm="http://schemas.microsoft.com/WMIConfig/2002/State" xmlns:xsi="http://www.w3.org/2001/XMLSchema-instance">
     <FolderLocations>
            <ProfilesDirectory>D:\Users</ProfilesDirectory>
            <ProgramData>D:\ProgramData</ProgramData>
      </FolderLocations>

See peaks siis olema seal enne kasutajate loomise ridu icon_wink.gif
Peale puhast installi on antud kaustad ilusti oma uues asukohas ja ka defineeritud kasutajad sinna loodud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 13.07.2011 15:20:20 vasta tsitaadiga

Mitteametlikud Win 7 Updated(13.07.2011):

Lae Alla:
x64 & x86 torrent:
http://www.mediafire.com/?31q57fvw5t7imjo

tsitaat:
Lisatud - 40+
Uuendatud - 0
Eemaldatud - Üle 23 antud pakkidest.
POLE PAKIS! - Windows Activation Technologies(WAT) KB971033 ; Internet Explorer 8 turvauuendused (IE9 ja selle uuendused on selle asendanud) + mõned veel mida enamusel vaja pole.

x86 sisaldab 225 uuendust ja x64 sisaldab 229 uuendust.


Probleemid:

*KB947821-v12 install võtab kaua aega.Minul ligi 2 tundi x64 peal.Seega varuge kõvasti aega.Ideaalselt pange ööseks installima.Selle install on eraldi valikuga, seega see ei aeglusta teiste asjade installimist.Soovitan jooksutada seda pärast põhiuuenduste jooksutamist.Jälgige skripti juhiseid icon_wink.gif .
*KB2533552 ei integreeru DISM-ga.
*Kui te jooksutate Windows Update pärast nende uuenduste installimist, siis pakutakse teile ilmselt vananenud uuendusi seal, kuna WU on alati nö "ajast maas".Kui te pole kindel, siis kontrollige WU-s pakutava uuenduse KB numbrit List.txt failist.Kui seal on see number olemas, siis on tegu uuendusega mis on asendatud uuema versiooniga (uus KB number kah) ja te võite selle rahumeeli peita WU-s.

Juhised:
*Esimese asjana eemaldage süsteemist vananenud uuendused Delete Superseded.cmd abil.Valik nr 1 skripti failis.
*Kui te installite neid uuendusi uuele süsteemile kuhu pole eelnevalt midagi installitud, siis valige Install Updates.cmd failis C --> 1 .See installib kõik uuendused.
*Kui te installite neid uuendusi süsteemile kuhu ON eelnevalt midagi installitud, siis valige Install Updates.cmd failis C --> 2 .See installib ainult puuduolevad uuendused ja jätab installitud vahele.
*Viimasena valige Install Updates.cmd failis T --> 1 .See kontrollib üle ja korrastab süsteemi nii, et tulevaste uuenduste installimisega probleeme ei tekiks ja, et juba installitud uuendused oleks korralikult oma kohal.
Seoses ajaga mis see võtab soovitan seda jooksutada öösel või siis kui te vähemalt mitu tundi ei kasuta arvutit.

Täisnimekiri:
Spoiler Spoiler Spoiler

------------------------------------------
*Uuendatud installiskripti versioon.Uuenduste installimine on nüüd tunduvalt kiirem isegi kui terve pakk installida läheb nüüd poole vähem aega.
*Nagu alati on kaasas ka aegunud uuenduste eemaldamise skript millega saab nii uninstallida juba installitud uuendusi ja kustutada ka kettal asuvaid uuendustepakke mis on aegunud.Mõlemad skriptid on tehtud kasutaja burfadel poolt MyDigitalLife foorumist.Te leiate nii need skriptid, kui ka muud huvitavat siit: http://www.mediafire.com/?ditmd6atuxy97 .Mul on olemas kasutaja luba neid skripte teile jagada icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuldar-daniel
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2010




sõnum 13.07.2011 16:35:23 vasta tsitaadiga

kalasaba kirjutas:
tomorrow kirjutas:

F11 veidi aitab

EI ei see ei lähe kohe mitte icon_razz.gif Tahaks ikka , et paned paika ja nii ta ka jääb mitte ei käitu oma suva järgi.
Saab varsti Windows 8 Beta Build 7971 x86 iso tõmmatud. Vaanta katsetan seda. Kas sellel samad vead või on need kõrvaldatud.
Seni aga kasutan XP-d . Kahjuks teda vaid jäänud tsirka kaheks aastaks icon_sad.gif Ei meeldi asjad mis vigaselt töötavad!


Kas see pole nii et kui suure akna viimasena kinni paned salvestab sellena ära?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 13.07.2011 17:30:51 vasta tsitaadiga

ka-la kirjutas:
kalasaba kirjutas:
tomorrow kirjutas:

F11 veidi aitab

EI ei see ei lähe kohe mitte icon_razz.gif Tahaks ikka , et paned paika ja nii ta ka jääb mitte ei käitu oma suva järgi.
Saab varsti Windows 8 Beta Build 7971 x86 iso tõmmatud. Vaanta katsetan seda. Kas sellel samad vead või on need kõrvaldatud.
Seni aga kasutan XP-d . Kahjuks teda vaid jäänud tsirka kaheks aastaks icon_sad.gif Ei meeldi asjad mis vigaselt töötavad!


Kas see pole nii et kui suure akna viimasena kinni paned salvestab sellena ära?

Võib proovida ka CTRL klahvi all hoida akent sulgedes thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.07.2011 19:07:58 vasta tsitaadiga

miks neid pakke kuhugi üles ei panda ? Pointless seda torrentit teha kui keegi ei jaga
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 20.07.2011 19:16:57 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
miks neid pakke kuhugi üles ei panda ? Pointless seda torrentit teha kui keegi ei jaga

Ja kas sina maksad minu premium konto kinni kuhu gigabaidine kogus kraami üles läheb? icon_smile.gif

Viimastel päevadel oli üks teine prioriteet-torrent mul jooksmas, aga see lõpetas täna ja nüüd kuni reedeni on jälle vaba seed thumbs_up.gif
Viimase uuendustepaki torrent on mul alati olemas ja kui just mõnda muud asja pole mis prioriteeti nõuab, siis ka alati seedimas, kuni järgmine pakk tuleb.
Võid ju küsida reseedi juurde kui ühest väheks jääb thumbs_up.gif

Proovi nüüd icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.07.2011 19:36:04 vasta tsitaadiga

Ei tule midagi
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 20.07.2011 19:44:35 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Ei tule midagi

Ei tea miks sa minuga ühendust ei saa.Mul küll määratud jah, et incoming legacy ei lubaks ja uTP kräpp on kah väljas.Muid takistusi ei tohiks olla.
Väike lõik logist:
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.07.2011 02:02:48 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
ufo56 kirjutas:
Ei tule midagi

Ei tea miks sa minuga ühendust ei saa.Mul küll määratud jah, et incoming legacy ei lubaks ja uTP kräpp on kah väljas.Muid takistusi ei tohiks olla.
Väike lõik logist:
Spoiler Spoiler Spoiler

Mõlemal pordid suunamata?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.07.2011 06:42:12 vasta tsitaadiga

Suunatud suunatud, tegelt kui nüüd ilusti palute siis ma võin teile seda seedida kui keegi uploadiks FTP'se

EDIT: see torrent hakkas ka 50 kb/sec liikuma

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 21.07.2011 06:57:19 vasta tsitaadiga

Jep näen kahte IP-d nimekirjas thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005




sõnum 26.07.2011 01:11:17 vasta tsitaadiga

Kas on olemas kusagil korralik õpetus WIN7 tweakimise kohta nagu omal ajal oli NLITE kohta väga korralik õpetus ?

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=142925&start=0

googlest mida nii head pole veel leidnud ...

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.07.2011 01:25:17 vasta tsitaadiga

indu kirjutas:
Kas on olemas kusagil korralik õpetus WIN7 tweakimise kohta nagu omal ajal oli NLITE kohta väga korralik õpetus ?

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=142925&start=0

googlest mida nii head pole veel leidnud ...


Paraku vist midagi nii head ja eestikeelset meil veel pakkuda pole, aga inglise keeles ühteist infot ikka leiab... icon_wink.gif

http://www.rtwincustomize.net/web/index.php?/forum/234-rockers-team-software-section/
http://www.wincert.net/forum/index.php?/forum/179-windows-7-toolkit/
http://www.msfn.org/board/forum/153-vlite/
http://www.wincert.net/forum/
http://www.windows7hacker.com/
http://allmytutorials.blogspot.com/2011/02/windows-7-registry-tweaks.html


Kõik need on ilusti ka google abil leitavad... icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 7 Tweaking arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 32, 33, 34  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.