|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
aivo80
HV veteran

liitunud: 07.02.2008
|
11.05.2011 14:47:20
|
|
|
| Pekkis on kindlasti midagi. Isegi shopto's kelle pakid varem tulid ikka 5. tööpäevaga, siis MK tuli 2 nädalat. Või hoiab EP neid pakke überkaua tollis kinni?
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Emper
HV kasutaja

liitunud: 29.09.2004
|
12.05.2011 09:04:38
|
|
|
Pakid tunduvad tavapärasest kauem tulema jah.
Game.co.uk
Pakk teele 20.04.2011
Pakk kohal 10.05.2011
Kiirema tarnega harjub ikka kiiresti ära
Mäletan et ca 5 aastat tagasi oli 2-4 nädalat suht normaalne aeg UK pakkidele.
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
j2mm
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.10.2008
|
12.05.2011 22:24:26
|
|
|
| Kiri pandi UK-st 09.05 teele, saabus täna.
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
13.05.2011 09:07:26
|
|
|
Kirjutasin eile Eesti Posti vastus oli:
Postisaadetiste viibimine ei tulene Eesti Postist. Kõik saadetised, mis on Eestisse saabunud, edastatakse sihtkoha postiasutusse üldjuhul saabumisele järgneval päeval. Lihtsaadetise puhul ei ole võimalik kontrollida, kus saadetis hetkel asub, kuid tähtsaadetise numbri olemasolul saab saadetise kohta teha päringuid ja võimalusel saame selgitada, kas saadetis on juba Eestis.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
13.05.2011 10:22:40
|
|
|
Tundub, et nüüd hakkab UK-st pakkide tulek normaliseeruma - 4-ndal mail Zavvi saadetud pakk oli eile postkastis; samas osad aprilli pakid on endiselt "teel"...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
j2mm
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.10.2008
|
13.05.2011 13:52:42
|
|
|
Saatmisaja poolest pole vist vahet kas Dealextreme või UK?
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matsa
HV vaatleja
liitunud: 23.01.2003
|
13.05.2011 23:17:12
|
|
|
| j2mm kirjutas: |
| Kiri pandi UK-st 09.05 teele, saabus täna. |
Minu pakk pandi teele 10.05. Võiks siis homme kohal olla
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
13.05.2011 23:40:55
|
|
|
| matsa kirjutas: |
| j2mm kirjutas: |
| Kiri pandi UK-st 09.05 teele, saabus täna. |
Minu pakk pandi teele 10.05. Võiks siis homme kohal olla  |
homme ju laupäev!?!?
hea kui see sulle järgmine nädal tuleb, aga arvestades viimaseid toimetamis kuupäevasid, siis 14p norm
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kutsu
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2009
|
14.05.2011 19:34:26
|
|
|
Kui palju maksab amazon.co.uk ps3 shipping?
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
j2mm
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.10.2008
|
14.05.2011 21:07:45
|
|
|
| £9.58
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kutsu
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2009
|
14.05.2011 21:16:49
|
|
|
Suured tänud
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The Man
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2010
|
14.05.2011 22:07:39
|
|
|
gameplay.co.uk 30.04 teele pandud paki teade oli täna postis, teade ise 12. mai kuupäevaga.
_________________ Press A to disagree.
<Too late!> |
|
| tagasi üles |
|
 |
roostevaba
HV veteran

liitunud: 13.11.2004
|
16.05.2011 14:18:21
|
|
|
Keegi nüüd tellib lähiajalt kuskilt? Portal 2 hea hinnaga on kuskil saadaval?
_________________ White Powwa! |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
16.05.2011 15:18:04
|
|
|
| roostevaba, Game.co.uk´st saab selle 44,5 euriga
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d-scorpion
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2008
|
20.05.2011 21:39:32
|
|
|
| The Man kirjutas: |
| gameplay.co.uk 30.04 teele pandud paki teade oli täna postis, teade ise 12. mai kuupäevaga. |
oota mida Eesti Post hoidis 8 päeva enda käes?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
21.05.2011 12:25:23
|
|
|
Mul ka nii olnud,et 8 päeva hiljem jõuab teatis postkasti.
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T4
HV kasutaja
liitunud: 13.05.2004
|
21.05.2011 16:30:01
|
|
|
| Arvatavasti esimene teatis kusagil reklaami/tellitava kirjanduse vahel, ja siis saadetakse nädal hiljem uus teatis kui pole vahepeal järel käinud. Ei kujuta küll ette mille pärast peaks pakk seal niikaua ootama ,kui just tollis ei tiksu.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raunts33
HV kasutaja
liitunud: 24.08.2008
|
22.05.2011 11:31:26
|
|
|
Teatistega esineb EP-l päris palju probleeme. Sai üks korpus tellitud pc-le hiljuti. Põhimõtteliselt poleks ise küsinud oleks saanud paki alles 5 päeva hiljem, sest siis popsatas mulle teatis alles, kuid pakk oli juba võetud.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
22.05.2011 12:02:17
|
|
|
| Nt ilma postiindeksita saadetised pidid kauem tulema...
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T4
HV kasutaja
liitunud: 13.05.2004
|
22.05.2011 13:42:49
|
|
|
| Raunts33 kirjutas: |
Teatistega esineb EP-l päris palju probleeme. Sai üks korpus tellitud pc-le hiljuti. Põhimõtteliselt poleks ise küsinud oleks saanud paki alles 5 päeva hiljem, sest siis popsatas mulle teatis alles, kuid pakk oli juba võetud.  |
Eks neid jamasid meil kõigil old, endal näiteks oli nii ,et läksin laupäeval kandekeskusesse. Sain paki ja siis teisip/kolmapäev tuli teatis, et tulge pakile järgi. Läksin arvates et uued pakid ka kohal aga hui, te olete juba kätte saanud, täielik debiilsus.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ilms
HV kasutaja
liitunud: 21.10.2008
|
23.05.2011 16:08:45
|
|
|
Game.co.uk (Brinki preorder)
Pakk teele 10.05.2011
Pakk kohal 23.05.2011
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
j2mm
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.10.2008
|
23.05.2011 17:12:07
|
|
|
2 nädalat
Game'i kohta pole just kõige kiirem...
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hondaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.02.2007
|
23.05.2011 22:22:22
|
|
|
| kuidas see GAME-ist oleneb, kaua pakk tuleb?
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
j2mm
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.10.2008
|
23.05.2011 23:42:32
|
|
|
Ei olenegi.
GAME'ist saates (UK asukoht, postiteenus...) on pakid varasemalt lihtsalt kiiremini kohale jõudnud.
GAME'i £2,95 ja Zavvi tasuta saatmist ei saa ju ometigi ühele pulgale panna... Või saab? Nüüd ju tulevad mõlema pakid 2 nädalat.
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
24.05.2011 00:02:48
|
|
|
| j2mm kirjutas: |
Ei olenegi.
GAME'ist saates (UK asukoht, postiteenus...) on pakid varasemalt lihtsalt kiiremini kohale jõudnud.
GAME'i £2,95 ja Zavvi tasuta saatmist ei saa ju ometigi ühele pulgale panna... Või saab? Nüüd ju tulevad mõlema pakid 2 nädalat. |
saab siis, kui sa tellid näiteks 2-3-4 mängu korraga ja eriti kui mängud on üle 22€. Kõik minu viimased 4 zavvi pakki on tulnud väljastpoolt mainlandi, õnneks alla 22€ olnud.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karamel
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2003
|
24.05.2011 02:54:14
|
|
|
.........
viimati muutis karamel 26.05.2011 23:10:32, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 214 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
192 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vabarna
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2004
|
24.05.2011 07:25:28
|
|
|
| Nõup.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karamel
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2003
|
24.05.2011 08:05:02
|
|
|
.........
viimati muutis karamel 26.05.2011 23:10:23, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 214 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
192 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dreadlock
HV kasutaja

liitunud: 12.10.2006
|
24.05.2011 14:02:20
|
|
|
mul eile jõudis shoptost 1 mäng kohale. 11 päeva tuli,üleelmine neljap pandi teele ja eile jõudis siis.sama dirt 3 et nüüd neljap pandi teele ja noh eks näis kaua tuleb,kas samuti esmaspäeval alles näen,või ehk on lootust reedeks saada.jube pull küll kuna uk lend siia kestab 3 tundi posti lennukil a kurnatud pakke saame me nagu telliks hongkongist. Sain kord keti tellitud uk poest ja vot see oli ülejärgmine hommik juba postkastis mul.niimodi peaks alati asjad käima!
_________________ PSN: Happy-Gamings
Youtube: Happy Gamings
FB: Happy Gamings |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
24.05.2011 14:15:38
|
|
|
dreadlock, hong kongi pakk viimane tuli mul nädalaga ... usast 5 päevaga UK on hetkel ainus koht kust tulevad pakid venivad nagu tuvidega veetaks neid.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
24.05.2011 14:26:08
|
|
|
| eShelobik kirjutas: |
dreadlock, hong kongi pakk viimane tuli mul nädalaga ... usast 5 päevaga UK on hetkel ainus koht kust tulevad pakid venivad nagu tuvidega veetaks neid. |
saksamaalt ka 2 nädalane laks
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dreadlock
HV kasutaja

liitunud: 12.10.2006
|
24.05.2011 14:43:41
|
|
|
täitsa haige ju kui juba hongo kongost pakid tulevad nädalaga ja kolme tunnine lennu jama võtab kauem aega.Sooviks et dirt3 jõuaks reedeks,saaks kogu nädalavahetuse higistada rooliga,aga no ma alati soovinud leida maast kilo kivi,siiamaani habemesse saanud
_________________ PSN: Happy-Gamings
Youtube: Happy Gamings
FB: Happy Gamings |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
24.05.2011 15:19:23
|
|
|
dreadlock, väheusutav, et reedeks kätte saad - kuuldavasti mõjutab Islandi tuhapilv juba Euroopa lennuliiklust...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
24.05.2011 16:58:32
|
|
|
| tsitaat: |
aga no ma alati soovinud leida maast kilo kivi,siiamaani habemesse saanud
|
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dreadlock
HV kasutaja

liitunud: 12.10.2006
|
25.05.2011 13:47:07
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
| dreadlock, väheusutav, et reedeks kätte saad - kuuldavasti mõjutab Islandi tuhapilv juba Euroopa lennuliiklust... |
Väga loodan,et palju ei mõjuta.Eks ma reedel teen kandekeskusesse kõne ja siis näis kas veab mul v mitte. tahaks väga juba käed külge panna
_________________ PSN: Happy-Gamings
Youtube: Happy Gamings
FB: Happy Gamings |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
25.05.2011 14:43:20
|
|
|
| tsitaat: |
tahaks väga juba käed külge panna
|
Hind vs kättesaamise kiirus
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
25.05.2011 21:50:44
|
|
|
Eelmine kolmapäev KingKongist ostetud asjad olid täna ilusti kohal.
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
26.05.2011 11:16:00
|
|
|
"Alates teisest poolaastast saab seni maksuameti tööks olnud pakkide tollimine Eesti Posti ülesandeks ja seoses sellega kasvavad oluliselt tollideklaratsioonide vormistamise teenustasud, samuti selleks kuluv aeg.
Hinnatõus on päris suur, näiteks maksab alla 150-eurose väärtusega paki Eestisse lubamine senise 6.50 asemel 9 eurot."
http://www.tarbija24.ee/?id=449732
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
glaurung
HV vaatleja

liitunud: 04.06.2004
|
26.05.2011 13:06:21
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
"Alates teisest poolaastast saab seni maksuameti tööks olnud pakkide tollimine Eesti Posti ülesandeks ja seoses sellega kasvavad oluliselt tollideklaratsioonide vormistamise teenustasud, samuti selleks kuluv aeg.
Hinnatõus on päris suur, näiteks maksab alla 150-eurose väärtusega paki Eestisse lubamine senise 6.50 asemel 9 eurot."
http://www.tarbija24.ee/?id=449732 |
Teenuse kvaliteet langeb, ootamisajad pikenevad ja hind tõuseb.
THAT MAKES SO MUCH SENSE.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dreadlock
HV kasutaja

liitunud: 12.10.2006
|
26.05.2011 13:31:05
|
|
|
Helistasin siis täna samuti kontorisse ja esitasin küsimuse mis järjestuses need asjad käivad ja miks varem uk pakid olid kiired ja nüüd nii aeglased.Teadsin loomulikult ka ise,et ega ometi keegi süüdi selles pole ja no ütles mulle et kuna pakid ei tule uk kaudu eestisse vaid rändavad läbi mitme erineva riigi tolli jne siis võtab see kõik aega.Suht naljakas jutt,mingi sein on vast ees uk-eesti vahel.Lambi üritus ka see 9 eurole minek.varsti odavam oma riigist osta neid mänge ja muud jura kui maksta oluliselt samat hinda ja oodata kauem kui jaaapanist miskit. Nädal täpselt möödas ja pole pakki. Nagu juba keegi eelnevalt mainis vaevalt ka jõuab reedeks
_________________ PSN: Happy-Gamings
Youtube: Happy Gamings
FB: Happy Gamings |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
26.05.2011 13:33:59
|
|
|
| tsitaat: |
varsti odavam oma riigist osta neid mänge ja muud jura kui maksta oluliselt samat hinda ja oodata kauem kui jaaapanist miskit.
|
Keegi ei keela sul seda ju teha - nagu enne mainisin: "kärsitusel" on otsene mõju rahakotile
P.S näita mulle mõni Eesti (neti-)pood, kust nt. Hori tooteid saab osta - "eksootilisematest" asjadest ei hakka rääkimagi...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dreadlock
HV kasutaja

liitunud: 12.10.2006
|
26.05.2011 13:47:27
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
| tsitaat: |
varsti odavam oma riigist osta neid mänge ja muud jura kui maksta oluliselt samat hinda ja oodata kauem kui jaaapanist miskit.
|
Keegi ei keela sul seda ju teha - nagu enne mainisin: "kärsitusel" on otsene mõju rahakotile
P.S näita mulle mõni Eesti (neti-)pood, kust nt. Hori tooteid saab osta - "eksootilisematest" asjadest ei hakka rääkimagi... |
Arusaadav. 2 pre orderi puhul ongi juba olnud nii et kannatus katkenud ja release datel sonysse suundunud mängude järele ja oma pre orderid sõbrale kinkinud.Samuti saabusid ka need kõvasti hiljem. Ootan ära selle paki ,kannatamatu nagu ma olen tõesti ja see alati niiöelda mu miinuseks olnud. Ma mingeid eksootilisi sulgi õnneks taga ei aja,aga mõistan su juttu.Kodus täitsa haige olen siis pole midagi teha klinkin lehti ja loogiline et ootan mängu,kuna kohutavalt igav.aga eks ma nüüd tegelen naisega vahelduseks;)
_________________ PSN: Happy-Gamings
Youtube: Happy Gamings
FB: Happy Gamings |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xbot
HV vaatleja
liitunud: 18.05.2011
|
26.05.2011 13:55:52
|
|
|
Infoks pakkide teemal UK'st Eestisse.
Olen korduvalt pakkide ja kirjade saatmist trackinud UK'st Eestisse. Alati üks ja sama asi. Järgmisel päeval (korra on ainult olnud ülejärgmine päev olnud) on kirjas et läks ja jõudis eestisse. Pärast seda on black out tükiks ajaks. Oluline on siinkohal märkida et Kuressaarde saadetud kirjad ja pakid jõuavad 2-3 tööpäevaga kohale. Tallinnasse saadetud kirjad pakid jõuavad aga 5 kuni isegi 60 päevaga kohale alles. need pakid ja kirjad istuvad Eesti poole peal mingil veidral põhjusel kinni. Süsteemis on ilusasti näha et pakk on Eestis.
_________________
PELA.EE - Foorum tõelistele mänguritele!
XLGT: Xbot |
|
| tagasi üles |
|
 |
j2mm
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.10.2008
|
26.05.2011 20:24:31
|
|
|
Mis mõttes?!
Amazon shipib riistvara siia 2 nädalat (Saksamaalt), Eesti Postist liikus aga maapostiga asenduspakk tagasi Suurbritanniasse 7 päeva...
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sub05
HV vaatleja

liitunud: 17.05.2008
|
26.05.2011 20:52:03
|
|
|
| Mul 4.05 game.co.uk-st tellitud pakk ikka veel "ringi rändamas".
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
26.05.2011 21:17:34
|
|
|
vaikselt hakkab tekkima tunne, et keegi tahtlikult pidurdab sissetulevaid pakke, et inimesed rohkem poest ostaksid
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
26.05.2011 21:55:42
|
|
|
| glaurung kirjutas: |
| beastbeats kirjutas: |
"Alates teisest poolaastast saab seni maksuameti tööks olnud pakkide tollimine Eesti Posti ülesandeks ja seoses sellega kasvavad oluliselt tollideklaratsioonide vormistamise teenustasud, samuti selleks kuluv aeg.
Hinnatõus on päris suur, näiteks maksab alla 150-eurose väärtusega paki Eestisse lubamine senise 6.50 asemel 9 eurot."
http://www.tarbija24.ee/?id=449732 |
Teenuse kvaliteet langeb, ootamisajad pikenevad ja hind tõuseb.
THAT MAKES SO MUCH SENSE. |
welcome to estonia
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Godhand
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.06.2005
|
26.05.2011 22:59:53
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
Keegi ei keela sul seda ju teha - nagu enne mainisin: "kärsitusel" on otsene mõju rahakotile
P.S näita mulle mõni Eesti (neti-)pood, kust nt. Hori tooteid saab osta - "eksootilisematest" asjadest ei hakka rääkimagi... |
DSi Hori kotid/mängutasku/jalg DSi jaoks on mul WePlays müügil. Pikachu-kujuline laadija kah. Tulevikus vaatame ka midagi "eksootilisemat".
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dreadlock
HV kasutaja

liitunud: 12.10.2006
|
27.05.2011 13:09:04
|
|
|
| xbot kirjutas: |
Infoks pakkide teemal UK'st Eestisse.
Olen korduvalt pakkide ja kirjade saatmist trackinud UK'st Eestisse. Alati üks ja sama asi. Järgmisel päeval (korra on ainult olnud ülejärgmine päev olnud) on kirjas et läks ja jõudis eestisse. Pärast seda on black out tükiks ajaks. Oluline on siinkohal märkida et Kuressaarde saadetud kirjad ja pakid jõuavad 2-3 tööpäevaga kohale. Tallinnasse saadetud kirjad pakid jõuavad aga 5 kuni isegi 60 päevaga kohale alles. need pakid ja kirjad istuvad Eesti poole peal mingil veidral põhjusel kinni. Süsteemis on ilusasti näha et pakk on Eestis. |
Just.Olen ka varem trackinud pakke kui ebayst mingit trenni pahna ostnud.siis näitab mõne päevaga,et pakk olemas eestis,kuid kätte saanud ikka 2-3 nädalat hiljem.Sellepärast ei leiagi mõtet maksta trackingu eest kui tean et sellest pole mingit kasugi
_________________ PSN: Happy-Gamings
Youtube: Happy Gamings
FB: Happy Gamings |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
27.05.2011 14:11:24
|
|
|
| Kellelgi mõnda tuttavat ajakirjanikku ei ole, kes võiks uurida, et mis tegelikult toimub?
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|