Nagu ma aru saan on olukord seal sitemaks läinud? Miks meedia sellest midagi ei räägi?
Meediahuvi poolestusaeg on kaks nädalat. Esimesed kaks nädalat taotakse trummi, siis kaks nädalat on asi delegeeritud neljandale lehele ja veel kaks nädalat hiljem probleemi enam ei eksisteeri.
Vanades autentsetes videotes oli habemes halli, viimastes CIA videotes oli habe süsimust ja nüüd täiesti hall? Et siis vahepeal värvis oma habe? Makes sense.
Maailma tagaotsitavaim inimene raudselt näeb vaeva, et võimalikult sarnane koguaeg välja näha. Makes sense.
Eriti usutav tekstijupp arvestades millist reostust veeloomad sisse on söönud.
Huvitav, et valitsus arvab heaks ajada välja valesid.
"Japan's Fisheries Agency has told fishermen it's safe to conduct regular fishing in waters beyond the 30-kilometer restricted zone around the crippled Fukushima Daiichi nuclear power plant."
http://www3.nhk.or.jp/daily/english/09_03.html _________________ My stroke machine roars down the lustful highway.
Keefir RUULIB.
Millist reostust need veeloomad siis sisse on söönud, peale radioaktiivse joodi, millel on juba nii palju poolestusperioode möödunud, et tuhandikku esialgsest saastest pole ka enam alles?
Millist reostust need veeloomad siis sisse on söönud, peale radioaktiivse joodi, millel on juba nii palju poolestusperioode möödunud, et tuhandikku esialgsest saastest pole ka enam alles?
Peale joodi on ju teisigi pikema poolestusajaga aineid. _________________ My stroke machine roars down the lustful highway.
Keefir RUULIB.
Vanades autentsetes videotes oli habemes halli, viimastes CIA videotes oli habe süsimust ja nüüd täiesti hall? Et siis vahepeal värvis oma habe? Makes sense.
Maailma tagaotsitavaim inimene raudselt näeb vaeva, et võimalikult sarnane koguaeg välja näha. Makes sense.
Ju ta siis lasi vahepeal silmi, nina ja kõrvu ka opereerida, hehee. Peab ikka päris pime olema, et mitte näha, et tegu on täiesti teise inimesega. CIA võiks teine kord veidi rohkem vaeva näha oma agentide (Tim Osman, nagu nad ise Obama bin Ladenit kutsusid kui ta neid külastas) meikimisel.
Minu teada on juuste/habeme värvimine vastuolus tema usuga. Samuti teleka vaatamine, mida nad ise on keelanud. Aga see tegelikult ei omagi enam erilist tähtsust kui reaalseid OBL fotosi võrrelda CIA võltsingutega.
viimati muutis SKG 09.05.2011 12:31:03, muudetud 3 korda
Millist reostust need veeloomad siis sisse on söönud, peale radioaktiivse joodi, millel on juba nii palju poolestusperioode möödunud, et tuhandikku esialgsest saastest pole ka enam alles?
Peale joodi on ju teisigi pikema poolestusajaga aineid.
Ja milline oli peamine radioaktiivne ühend, mis merre lekkis, ning kui suure osa summaarsest radioaktiivsusest see moodustas?
Millist reostust need veeloomad siis sisse on söönud, peale radioaktiivse joodi, millel on juba nii palju poolestusperioode möödunud, et tuhandikku esialgsest saastest pole ka enam alles?
Peale joodi on ju teisigi pikema poolestusajaga aineid.
Ja milline oli peamine radioaktiivne ühend, mis merre lekkis, ning kui suure osa summaarsest radioaktiivsusest see moodustas?
Mina ei sööks radioaktiivseid aineid mingisuguseid.
Pealegi kunagi ei tea mis kala normides on ja mis kala on 1000000x normidest väljas. _________________ My stroke machine roars down the lustful highway.
Keefir RUULIB.
Millist reostust need veeloomad siis sisse on söönud, peale radioaktiivse joodi, millel on juba nii palju poolestusperioode möödunud, et tuhandikku esialgsest saastest pole ka enam alles?
Peale joodi on ju teisigi pikema poolestusajaga aineid.
Ja milline oli peamine radioaktiivne ühend, mis merre lekkis, ning kui suure osa summaarsest radioaktiivsusest see moodustas?
Mina ei sööks radioaktiivseid aineid mingisuguseid.
Pealegi kunagi ei tea mis kala normides on ja mis kala on 1000000x normidest väljas.
Millist reostust need veeloomad siis sisse on söönud, peale radioaktiivse joodi, millel on juba nii palju poolestusperioode möödunud, et tuhandikku esialgsest saastest pole ka enam alles?
Peale joodi on ju teisigi pikema poolestusajaga aineid.
Ja milline oli peamine radioaktiivne ühend, mis merre lekkis, ning kui suure osa summaarsest radioaktiivsusest see moodustas?
Mina ei sööks radioaktiivseid aineid mingisuguseid.
Pealegi kunagi ei tea mis kala normides on ja mis kala on 1000000x normidest väljas.
Suurem võimalus on sul surra Poola-päritolu õunast saadud pestitsiidide mürgistusse.
Ei-ei, mina pole veel näinud arvutimängu, mille tegevus toimuks pestitsiitidest mürgitatud Poola õunaaias, kus peategelane tapab mutanteerunud õunu - järelikult pole see ikkagi nii ohtlik kui radiatsioon.
Mina ei sööks radioaktiivseid aineid mingisuguseid.
Pealegi kunagi ei tea mis kala normides on ja mis kala on 1000000x normidest väljas.
Radioaktiivseid aineid sööd sa niikuinii, ükskõik millest sa ka ei toituks. Banaanikonteinerid pidavat kuulu järgi sadamates isegi häirekellasid sisse lülitama. Ja kuna radioatsioon lahustunud kujul merevette jõudis, siis ei ole statistiliselt võimalik, et sama piirkonna kalade puhul radioatsioonitase nii mitmete suurusjärkude võrra erineks. Ja isegi kui see nii oleks, siis see üks kala, mille sa ka juhuslikult ära sööksid, ei teeks ikkagi mitte midagi, sest normid on määratud praktiliselt ainult kalast toitumise korral pikaajalise terviseriski minimaalse tõusu järgi, ja pigem veel alla selle. Tervist säästad rohkem ilmselt siis, kui suvel ainult öösiti või pilvise ilmaga väljas käid, sest päike vana saadanas ka kiiritab kogu aeg. Ja maja vundamendi alla tuleks ka Põhja-Eestis igaks juhuks tinaplaat valada.
Mina ei sööks radioaktiivseid aineid mingisuguseid.
Pealegi kunagi ei tea mis kala normides on ja mis kala on 1000000x normidest väljas.
Radioaktiivseid aineid sööd sa niikuinii, ükskõik millest sa ka ei toituks. Banaanikonteinerid pidavat kuulu järgi sadamates isegi häirekellasid sisse lülitama. Ja kuna radioatsioon lahustunud kujul merevette jõudis, siis ei ole statistiliselt võimalik, et sama piirkonna kalade puhul radioatsioonitase nii mitmete suurusjärkude võrra erineks. Ja isegi kui see nii oleks, siis see üks kala, mille sa ka juhuslikult ära sööksid, ei teeks ikkagi mitte midagi, sest normid on määratud praktiliselt ainult kalast toitumise korral pikaajalise terviseriski minimaalse tõusu järgi, ja pigem veel alla selle. Tervist säästad rohkem ilmselt siis, kui suvel ainult öösiti või pilvise ilmaga väljas käid, sest päike vana saadanas ka kiiritab kogu aeg. Ja maja vundamendi alla tuleks ka Põhja-Eestis igaks juhuks tinaplaat valada.
PS. Pilved gammakiirguse, isegi UV-kiirguse eest suurt kaitset ei paku. Öö on ainus aeg, kus otsest kiirgust Päikeselt ei tule. _________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Seda olen jah kuulnud, et läänemerest püütud kala ei soovitata süüa.
Kuna elavhõbeda ja muude kemikalide poolest on normidest väljas.
Pealtnägijas räägiti ka et NSVL ajal visati keemia jäägid kõik merre, mingi 20 - 30 tuhat elavhõbeda tünni vedeleb meres.
Praegu ei soovitata igapäevaselt Eesti mere vetest püütud kala süüa, korra kuus sööd siis vast maha ei löö.
Kõik mis sööd ladestub organismi ja välja enam ei lähe elavhõbeda puhul,
tuleb vältida selle liigset kontsentratsiooni.
Kui kalad enam nii mürgised ei ole siis hakab tihedamini ostma.
2010 astal vist ostsin hõbeheiki - vast polnud Eestist püütud. _________________ My stroke machine roars down the lustful highway.
Keefir RUULIB.
Kuna elavhõbeda ja muude kemikalide poolest on normidest väljas.
Jaa, eriti säärased keemilised ühendid nagu divesinik mono oksiid
Muidu ei teeks paha, kui viitskisid veidike uurida milliseid ühendeid Tsernobõli pauk üldse laiali puistas. _________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kuna elavhõbeda ja muude kemikalide poolest on normidest väljas.
Jaa, eriti säärased keemilised ühendid nagu divesinik mono oksiid
Muidu ei teeks paha, kui viitskisid veidike uurida milliseid ühendeid Tsernobõli pauk üldse laiali puistas.
seda ei tasu kohe kindlasti põhjaeestis juua, kui just ei ole vesi pärit lennukikütusest saastatud ülemiste järvest pärit
radooni sisaldus tagab vähemalt enne 120a suremist _________________ ☠
Kuna elavhõbeda ja muude kemikalide poolest on normidest väljas.
Jaa, eriti säärased keemilised ühendid nagu divesinik mono oksiid
Muidu ei teeks paha, kui viitskisid veidike uurida milliseid ühendeid Tsernobõli pauk üldse laiali puistas.
seda ei tasu kohe kindlasti põhjaeestis juua, kui just ei ole vesi pärit lennukikütusest saastatud ülemiste järvest pärit
radooni sisaldus tagab vähemalt enne 120a suremist
seletava belgia tegelase jutt on kas kontekstist väljas või ei ole ta lihtsalt võimeline paremaks seosetust jutust. _________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
From the outset, the news that the Navy SEAL team allegedly dumped Osama’s body into the sea has been the one that has left the public most skeptical. Originally justified as being a traditional Islamic way of disposing of a body, that information has now been revealed to have been part of a deliberate deception campaign, with government ip addresses having been responsible for adding information about burial at sea to the wikipedia article on the subject in the hours after the announcement. Many Muslim scholars have now come out to note that burial at sea is not a traditional Islamic practice.
Usun, et võib käsitleda faktina, et härra on siiski maha löödud e. mõrvatud.
Vaevalt julgeb president (lihtsameelsed ja rumalad nad sealpool nähtavasti on, aga no nii hull veel vast ei ole) või ametivõim teha julgeid avaldusi tühjast kohast, riskimaks, et habemik võib oma elusolekut mõne uue videoga tagantjärele kinnitada.
Ma kaldun ka arvama, et ta on surnud, kuid mitte 2011, vaid pigem 2001 ja neil näidatud piltidel ning videotel on teine inimene. 9/11 korraldamisega polnud tal reaalselt vist mingit seost.
Ma kaldun ka arvama, et ta on surnud, kuid mitte 2011, vaid pigem 2001 ja neil näidatud piltidel ning videotel on teine inimene. 9/11 korraldamisega polnud tal reaalselt vist mingit seost.
Kas Osama ei võtnud avalikult 2004. a. mainitud sündmuste eest vastutust?
Kui siin ei olnud mingit väidetavat terroristlikku kätt küljes, tundub veidi ebaloogiline ja alusetu enesekiitus, mida ei usuks ka al-Qaeda'st.
Muidugi on meil väga palju vandenõufakte, mis on uskumatult vastuolulised antud kuupäeva suhtes, aga vastulükkavat konstruktiivsemat vastuargumentatsioone pole al-Qaeda pakkunud.
Miks arvamus, et Osama saadi kümme aastat tagasi kätte?
Tihti on lihtsam ja esmane seletus siiski õige.. ei oska end veenda, et tegu poleks olnud reaalselt õige isiku tabamisega. Ma ei näe mingit põhjust.
Iraani ametnik väidab, et isik on üldse haigusesse hukkunud.
Mõte tornide suhtes:
Mõistlik olekski olnud ehitised varustada lõhkelaengutega just sellise juhtumise tarvis, saamaks need reaalse akti korral (eks ohuhinnang oli olemas ning ma usun, et antud moment ka täiesti tõsiseltarvestatav risk) ohutumalt alla tuua. Kujuta ette, et veerand või pool pilvelõhkujast võiks kaldu/ümber kukkuda.
Ma kaldun ka arvama, et ta on surnud, kuid mitte 2011, vaid pigem 2001 ja neil näidatud piltidel ning videotel on teine inimene. 9/11 korraldamisega polnud tal reaalselt vist mingit seost.
Kas Osama ei võtnud avalikult 2004. a. mainitud sündmuste eest vastutust?
Kui siin ei olnud mingit väidetavat terroristlikku kätt küljes, tundub veidi ebaloogiline ja alusetu enesekiitus, mida ei usuks ka al-Qaeda'st.
Muidugi on meil väga palju vandenõufakte, mis on uskumatult vastuolulised antud kuupäeva suhtes, aga vastulükkavat konstruktiivsemat vastuargumentatsioone pole al-Qaeda pakkunud.
Miks arvamus, et Osama saadi kümme aastat tagasi kätte?
Tihti on lihtsam ja esmane seletus siiski õige.. ei oska end veenda, et tegu poleks olnud reaalselt õige isiku tabamisega. Ma ei näe mingit põhjust.
Iraani ametnik väidab, et isik on üldse haigusesse hukkunud.
Ei võtnud vastutust. Mõni aeg peale 9/11 autentses videos ütles, et temal pole sellega mingit pistmist ja kõik. Järgnevad videod ja helisalvestised on ilmselt CIA või sõjaväe võltsingud.
see peale 9/11 video ei olnud võltsing ja kõik järgnevad on cia võltsingud.
kõlab loogiliselt. _________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Ma kaldun ka arvama, et ta on surnud, kuid mitte 2011, vaid pigem 2001 ja neil näidatud piltidel ning videotel on teine inimene. 9/11 korraldamisega polnud tal reaalselt vist mingit seost.
Kas Osama ei võtnud avalikult 2004. a. mainitud sündmuste eest vastutust?
Kui siin ei olnud mingit väidetavat terroristlikku kätt küljes, tundub veidi ebaloogiline ja alusetu enesekiitus, mida ei usuks ka al-Qaeda'st.
Muidugi on meil väga palju vandenõufakte, mis on uskumatult vastuolulised antud kuupäeva suhtes, aga vastulükkavat konstruktiivsemat vastuargumentatsioone pole al-Qaeda pakkunud.
Miks arvamus, et Osama saadi kümme aastat tagasi kätte?
Tihti on lihtsam ja esmane seletus siiski õige.. ei oska end veenda, et tegu poleks olnud reaalselt õige isiku tabamisega. Ma ei näe mingit põhjust.
Iraani ametnik väidab, et isik on üldse haigusesse hukkunud.
Ei võtnud vastutust. Mõni aeg peale 9/11 autentses videos ütles, et temal pole sellega mingit pistmist ja kõik. Järgnevad videod ja helisalvestised on ilmselt CIA või sõjaväe võltsingud.
Fakte? Viide tõsisele (muidugi erapooletule, mis ei kätke endas isehakanud vandenõuteoriste) uurimusele (mida suudab ka loogiliselt samm-sammult jälgida ilma, et kainemõistuslikule ilmselgeid vastuolusid või küsitavusi tekiks) on väga väga teretulnud, mis kinnitab, et isikud ei ole tõesti samad.
Ilmselgelt, kui tekiksid küsitavusi, siis on piisavalt spetsialiste, kes ka pädevalt sõna võtta tahaksid.
Tähendab.. selliseid teooriad võltsingutest võib ju fabritseerida tohutult.
Oma seotust 9/11-ga on OBL eitanud korduvalt, mida on kajastati vahetult pärast ka massimeedias. Hilisemad videod ja audio on tunnistatud võltsinguteks, mida on tegelikult näha ka oma silmaga. Millegipärast nüüd ei taha sellest enam keegi rääkida.
Täiesti kindel ei saa milleski olla, analüüsin kõigile saadaolevat infot ja otsustan selle põhjal. Minu eesmärgiks pole kedagi veenda, avaldan lihtsalt oma arvamust, millega ei peagi keegi nõustuma. Aga vastavad allikad üritan välja otsida.
Üritame ikka argumenteerida, sest kes arukas ikka (eks vandenõulisus ole selle peale küll ülesse ehitatud) arvamust oletuste peale kujundab.
Muidugi mind huvitab, aga sellised jutud on tihtipeale häma.
26. detsembril 2001 ilmus Egiptuse ajakirjas artikkel Osama bin Ladeni surmast 13. detsembril 2001:
tsitaat:
And what of the telling, small news item that broke on December 26, 2001 in the Egyptian newspaper Al-Wafd? It said a prominent official of the Afghan Taliban had announced that Osama Bin Laden had been buried on or about December 13.
'He suffered serious complications and died a natural, quiet death. He was buried in Tora Bora, a funeral attended by 30 Al Qaeda fighters, close members of his family and friends from the Taliban. By the Wahhabi tradition, no mark was left on the grave,' said the report.
The Taliban official, who was not named, said triumphantly that he had seen Bin Laden's face in his shroud. 'He looked pale, but calm, relaxed and confident.'
The recording was dismissed by the Bush administration yesterday as sick propaganda possibly designed to mask the fact the al-Qa'eda leader was already dead.
Ma ei tea, kas vahepeal oli veel midagi, aga peale seda hakkas kuhjaga disinformatsioni tulema:
tsitaat:
On December 20, 2001, German TV channel "Das Erste" broadcast an analysis of the White House's translation of the videotape. On the program "Monitor", two independent translators and an expert on oriental studies found the White House's translation to be both inaccurate and manipulative stating "At the most important places where it is held to prove the guilt of bin Laden, it is not identical with the Arabic" and that the words used that indicate foreknowledge can not be heard at all in the original. Prof. Gernot Rotter, professor of Islamic and Arabic Studies at the Asia-Africa Institute at the University of Hamburg said "The American translators who listened to the tapes and transcribed them apparently wrote a lot of things in that they wanted to hear but that cannot be heard on the tape no matter how many times you listen to it."
David Ray Griffin, a former theology professor and member of the 9/11 Truth Movement, says that the Bin Laden figure in the video looks very different to previous footage - fatter, with shorter fingers, and that he is even writing with the wrong hand. Andy Laws, a former military imaging analyst for the Royal Air Force, says the fact that Bin Laden appears fatter in the 2001 tape is down to the editing process, when subtitles were added and the image was squashed. Some members of Scholars for 9/11 Truth believe that the man in this videotape is not Osama bin Laden at all, citing differences in weight and facial features, along with his wearing of a gold ring, which is forbidden by Muslim law, and using his right hand, although he is left-handed.
Samamoodi, nagu Obama teatas OBL tabamisest enne 2012 valimiskampaaniate algust (noh, tegelikult on promomine juba mõnda aega meedias käinud, kes on jälginud), teatas GWB vahetult enne 2004. aasta presidendi hääletusi uuest OBL videost. Mille peale ütles Walter Cronkite (Bohemian Grove liige) minu arust küllaltki tabavalt:
tsitaat:
So now the question is basically right now, how will this affect the election? And I have a feeling that it could tilt the election a bit. In fact, I'm a little inclined to think that Karl Rove, the political manager at the White House, who is a very clever man, he probably set up bin Laden to this thing. The advantage to the Republican side is to get rid of, as a principal subject of the campaigns right now, get rid of the whole problem of the al Qaqaa explosive dump. Right now, that, the last couple of days, has, I think, upset the Republican campaign.
Autentseid OBL pilte ja nüüd 2011 mais avaldatud pilte ("uutest avastatud videotest") võib võrrelda igaüks ja teha oma järelduse, kas neil on ikka sama isik:
Spoiler
Vasaku kõrva võrdlus. Nagu näha, siis täiesti erinevad.
Kõige eelneva juurde veel arvestades, et OBL, kes oli Mujahideeni liige, oli CIA poolt rahastatud juba alates 70-ndate lõpust ja neil olid head suhted USA valitsusega:
tsitaat:
During the anti-Soviet jihad Bin Laden and his fighters received American and Saudi funding. Some analysts believe Bin Laden himself had security training from the CIA.
The United States also supplied Afghan freedom fighters in the 1980s with money and arms for their struggle against occupying Soviet troops. One of the best customers for the CIA back then was Saudi millionaire Osama Bin Laden.
Bin Laden was, though, a product of a monumental miscalculation by western security agencies. Throughout the 80s he was armed by the CIA and funded by the Saudis to wage jihad against the Russian occupation of Afghanistan. Al-Qaida, literally "the database", was originally the computer file of the thousands of mujahideen who were recruited and trained with help from the CIA to defeat the Russians. Inexplicably, and with disastrous consequences, it never appears to have occurred to Washington that once Russia was out of the way, Bin Laden's organisation would turn its attention to the west.
"With those groups, we had operations in Central Asia," said former Turkish language translator Sibel Edmonds on Friday speaking on the radio program, the Mike Malloy Show.
Washington used the gunmen 'as we did during the Afghan and Soviet conflict'; she added referring to the US military support for Afghan fighters against Russia during the 1979-89 Russian invasion.
Luke Ryland, a prolific investigator into the claims, says the tumultuous situation resulting from extremist operations would boost American arms sales in the region while forcing 'oil and gas concessions.'
Edmonds worked for the FBI until 2002 when she was fired on the charge of revealing sensitive information.
The US government has twice barred Edmonds' testimony on some controversial issues.
"These are the confirmed cases," she added stating that her claims were based on 'first-hand' information 'based on what I obtained.' "There are a lot of things that our government doesn't want us to know."
"It's not very difficult to put two and two together on this," she said.
Two months before September 11 Osama bin Laden flew to Dubai for 10 days for treatment at the American hospital, where he was visited by the local CIA agent, according to the French newspaper Le Figaro.
The disclosures are known to come from French intelligence which is keen to reveal the ambiguous role of the CIA, and to restrain Washington from extending the war to Iraq and elsewhere.
Bin Laden is reported to have arrived in Dubai on July 4 from Quetta in Pakistan with his own personal doctor, nurse and four bodyguards, to be treated in the urology department. While there he was visited by several members of his family and Saudi personalities, and the CIA.
The CIA chief was seen in the lift, on his way to see Bin Laden, and later, it is alleged, boasted to friends about his contact. He was recalled to Washington soon afterwards.
Intelligence sources say that another CIA agent was also present; and that Bin Laden was also visited by Prince Turki al Faisal, then head of Saudi intelligence, who had long had links with the Taliban, and Bin Laden. Soon afterwards Turki resigned, and more recently he has publicly attacked him in an open letter: "You are a rotten seed, like the son of Noah".
Kirsiks tordil - Zbigniew Brzezinski (President Jimmy Carter's National Security Advisor), kes oli 1981. aastal Osama bin Ladenil "külas":
Spoiler
OBL külastas CIA-d varjunime all Tim Osman:
Spoiler
Ka mitte vähe tähtis infokild:
tsitaat:
The agency actually did make a video purporting to show Osama bin Laden and his cronies sitting around a campfire swigging bottles of liquor and savoring their conquests with boys, one of the former CIA officers recalled, chuckling at the memory. The actors were drawn from “some of us darker-skinned employees,” he said.
Eventually, “things ground to a halt,” the other former officer said, because no one could come to agreement on the projects.
They also faced strong opposition from James Pavitt, then head of the agency’s Operations Division, and his deputy, Hugh Turner, who “kept throwing darts at it.”
The reality, the former officials said, was that the agency really didn’t have enough money and expertise to carry out the projects.
tsitaat:
“The military took them over,” said one. “They had assets in psy-war down at Ft. Bragg,” at the army’s special warfare center.
A Freudian slip, also called parapraxis, is an error in speech, memory, or physical action that is interpreted as occurring due to the interference of some unconscious ("dynamically repressed") wish, conflict, or train of thought. The concept is thus part of classical psychoanalysis.
Slips of the tongue and the pen are the classic parapraxes, but psychoanalytic theory also embraces such phenomena as misreadings, mishearings, temporary forgettings, and the mislaying and losing of objects.
In general use, the term 'Freudian slip' has been debased to refer to any accidental verbal slips of the tongue. Thus many examples are found in explanations and dictionaries which do not strictly fit the psychoanalytic definition.
Kui siin konspiratsiooniteooriaid üldse otsida, siis on see USA valitsuse ametlik versioon juhtunust. Need kes soovivad ametlikku versiooni uskuda, peavad teadlikult ignoreerima kõike ülaltoodut. I rest my case.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.