Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Minecraft märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 87, 88, 89  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2011 15:40:36 vasta tsitaadiga

Redikate kirjutas:
Mercury kirjutas:
MCFan kirjutas:
Ma rääkisin VPS-ist muidu mitte nendest icon_biggrin.gif

Virtuaal VM1 jooksutab kuni 20 mängijat vanilla peal GCga.


Mis configa sa sellise asja saavutad?
VM1 on vist 512m RAM'i?

Piiratud map, GC (on misasi)?....

Võtaks heameelega Sinuga ühendust ja räägiks lähemalt sel teemal.

VM2*

256 - 512 üksinda mängimiseks oleks paras icon_razz.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 04.05.2011 15:52:34 vasta tsitaadiga

Krt jah. Siis naljalt ei mängi välja.

Istun VM2 otsas praegu, aga kuna mul on vaja stabiilset production serverit veebi jaoks, siis vist ei julge MC'd sinna jooksma panna.

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2011 15:59:18 vasta tsitaadiga

Redikate kirjutas:
Krt jah. Siis naljalt ei mängi välja.

Istun VM2 otsas praegu, aga kuna mul on vaja stabiilset production serverit veebi jaoks, siis vist ei julge MC'd sinna jooksma panna.

Oskan veel öelda et üle 10 mängija konsool loobib "Cannot keep up!" ehk CPU load on 80 - 95%. Arvestades seda et kaart oli juba ette genereeritud. Kuigi mängu sees otsest läggi polnud.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 04.05.2011 16:14:20 vasta tsitaadiga

Ka uuema patchiga?
Cannot keep up error tuli sellest et mappi chunke ei jõutud failides piisavalt kiiresti uuendada
kuid uue patchiga kus mapid ei ole 9k faili, peaks see korras olema.

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2011 16:15:25 vasta tsitaadiga

Redikate kirjutas:
Ka uuema patchiga?
Cannot keep up error tuli sellest et mappi chunke ei jõutud failides piisavalt kiiresti uuendada
kuid uue patchiga kus mapid ei ole 9k faili, peaks see korras olema.

Ei oska öelda. Enam testida kah ei anna icon_wink.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 04.05.2011 16:42:31 vasta tsitaadiga

Nojah, see selleks. MC serveri hostimine jääb momendil ära.
_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2011 17:37:35 vasta tsitaadiga

Redikate kirjutas:
Nojah, see selleks. MC serveri hostimine jääb momendil ära.

Eks see MC nõudlik on ja viimasel ajal uuendused on haruldased või ei sisalda midagi et tekitaks "wow" faktori. Notch mainis juba, et heameelega tegeleks ta teise mänguga.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otty
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2011 17:31:38 vasta tsitaadiga

Keegi ostab aidata? MC servus tuli lumi maha, kus algul polnud lund. Sellest kuidagi lihtsalt lahti ei saa? Pluginiga vmt?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 06.05.2011 19:05:39 vasta tsitaadiga

Mercury kirjutas:
Redikate kirjutas:
Nojah, see selleks. MC serveri hostimine jääb momendil ära.

Eks see MC nõudlik on ja viimasel ajal uuendused on haruldased või ei sisalda midagi et tekitaks "wow" faktori. Notch mainis juba, et heameelega tegeleks ta teise mänguga.

Viimases patchis tekitasid "elektri"rööpad minus WOW tefekti. Nüüd on "earth" kaardil kenad raudteed valmis icon_smile.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2011 20:41:21 vasta tsitaadiga

otty kirjutas:
Keegi ostab aidata? MC servus tuli lumi maha, kus algul polnud lund. Sellest kuidagi lihtsalt lahti ei saa? Pluginiga vmt?

WorldEdit Bukkiti jaoks
/thaw <radius>

Ei teadnudki et lamp kohtadesse saab lumi maha tulla thumbs_up.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 09.05.2011 17:06:27 vasta tsitaadiga

Ajou, kes on minekraft.eu omanik?

Võtke minuga ühendust ASAP

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2rdik
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2004




sõnum 09.05.2011 17:14:11 vasta tsitaadiga

Redikate kirjutas:
Ajou, kes on minekraft.eu omanik?

Võtke minuga ühendust ASAP

registreerinud on selle:
Artur Kokin
Artur.Kokin@gmail.com
+372 53480642
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 09.05.2011 17:19:29 vasta tsitaadiga

Probleem on selge iseenesest. minekraft.eu suunab hetkel minu VPS'i peale. Mis ei ole teps mitte õige koht selle domeeni jaoks.

Sain ülevalpool mainitud inimese kätte ja ta lubas meili saata, kuid sain tema jutust aru, et tema pole selle omanik enam ammu.

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2011 17:38:08 vasta tsitaadiga

Redikate kirjutas:
Probleem on selge iseenesest. minekraft.eu suunab hetkel minu VPS'i peale. Mis ei ole teps mitte õige koht selle domeeni jaoks.

Sain ülevalpool mainitud inimese kätte ja ta lubas meili saata, kuid sain tema jutust aru, et tema pole selle omanik enam ammu.

Ja see olin mina...
Alguses ei saanud arugi mis krt asi suunab icon_lol.gif

Kiri saadetud virtuaalile.

e.
Kuigi 0-1%, et keegi satuks läbi mk.eu ja see oleks arvatavasti ka kogemata kuna, mk.eu ei eksisteeri juba tükk aega.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 09.05.2011 17:48:19 vasta tsitaadiga

See 1% juhtus täna. Nimelt hostin atm oma sõpradele MC servut ja mingi vant tuli serverisse ja ütles et sattus läbi minekraft.eu, siis hakkasingi uurima, et misvärk on.

Samas mismoodi see minu VPS'ile suunab?!

Lõpetasid VPS'i ostmise ära, virtuaal andis IP minu VPS'ile?

Päirs huvitav kokkusattumus. icon_biggrin.gif

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2011 17:59:14 vasta tsitaadiga

Redikate kirjutas:
See 1% juhtus täna. Nimelt hostin atm oma sõpradele MC servut ja mingi vant tuli serverisse ja ütles et sattus läbi minekraft.eu, siis hakkasingi uurima, et misvärk on.

Samas mismoodi see minu VPS'ile suunab?!

Lõpetasid VPS'i ostmise ära, virtuaal andis IP minu VPS'ile?

Päirs huvitav kokkusattumus. icon_biggrin.gif

Arvatavasti said mu IP. Suunasin mk.eu antud IP'le ja ehk virtuaal unustas selle maha võtta või kes teab jätsidki selle kuna domeen kehtib mul 1a.
Jah mk.eu (serverit) sai palju reklaamitud....

icon_biggrin.gif
Saadan neile päringu, et nad võtaks maha. Kuskil sai veel reklaamitud ja tuluke vilgub [Online].

Whitelist oleks hea lahendus, arvestades seda et sõpradega ainult.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 09.05.2011 18:04:26 vasta tsitaadiga

Suht kobe olekski nüüd ise Eesti MC serveri hostimine üle võtta, reklaam juba ette tehtud ja värki icon_biggrin.gif

Viskan siis whitelisti tööle.

HTTP peale panin disclaimeri.

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2011 18:14:45 vasta tsitaadiga

Redikate kirjutas:
Suht kobe olekski nüüd ise Eesti MC serveri hostimine üle võtta, reklaam juba ette tehtud ja värki icon_biggrin.gif.

Miks ka mitte icon_smile.gif
Keegi võiks ikka hostida icon_razz.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 09.05.2011 18:18:36 vasta tsitaadiga

Kahjuks pole ressursi. Serveri ülesandeks saab ikkagi midagi muud olema ja siis ei saa enam sealt kõrvalt MC'd hostida.

Samuti vist jääb VM2 paketist natuke väheks, et avalikuks serveriks teha ning nagu ma olen aru saanud, siis seda raha tagasi saada on suhteliselt lootusetu (et server end ise üleval peaks).

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2011 23:58:32 vasta tsitaadiga

HALP!

Kõik kellel on alles Tirion ja mk.eu viimane kaart palun laadige üles!
Kõvaketas suri..
Tänan!

Ühes Eesti Serveris


Kui suur huvi oleks mängida eesti serveris kus tunned turvalisust, kus puudub griifimine, hea seltskond, vanilla server ja no lag? Kuid siseneda saaksid vaid need mängijad kes aitavad serverit ülal pidada. Tasu ei ole suur.

Tasub Üles kaevata!

Link
Metsat8ll

Link


Link
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unison
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2009




sõnum 20.05.2011 03:48:47 vasta tsitaadiga

Kas Eestis on veel üldse normaalseid servereid? Mänguväli TUNDUS video järgi normaalne, kuni sain sellise vastuse "Kahjuks me enam ei võta vastu ilma facebookita inimesi. See on puhtalt serveri korrasoleku ja heaolu pärast, me ei lase igaüht oma serverisse." Täielik idiootsus, kui tahad minecrafti mängida, siis tee facebook. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2011 09:47:30 vasta tsitaadiga

Unison kirjutas:
Kas Eestis on veel üldse normaalseid servereid? Mänguväli TUNDUS video järgi normaalne, kuni sain sellise vastuse "Kahjuks me enam ei võta vastu ilma facebookita inimesi. See on puhtalt serveri korrasoleku ja heaolu pärast, me ei lase igaüht oma serverisse." Täielik idiootsus, kui tahad minecrafti mängida, siis tee facebook. thumbs_down.gif


HV serverit enam pole. Facebook vms server, tegu väiksema rahvaliikumise serveriga, facebook on vaid selleks, et väidetavalt tagada parem korrasolek. Mis pole just kõige parem lahendus icon_lol.gif
Eestis pole enam sellist "suuremat ja originaal mc only" serverit. Mingisugused mõttetud p6lva ja Norther Gaming vaid kus mängivad ainult 13 - 14 pirajad.

server.omamees.com vast parim lahendus. Hostib woox2k, mingil määral lubatakse ka eesti keeles rääkida icon_wink.gif . Enamus HV mängijaid kolisid sinna.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kazzka
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2010




sõnum 21.05.2011 23:16:10 vasta tsitaadiga

Tegin minecrafti mehikese. Mõtlesin teha sellega video, kuid pea tühi. Jagage ideid!
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FD
HV kasutaja
FD

liitunud: 09.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2011 22:12:31 vasta tsitaadiga

kas minimap on sellel mängul olemas? sai mehikese kogemata kuskil koopasse surnuks kukkuda ja ei leia enam oma kodu koos kaevandusega üles, või saab navigeerida millegi asjaga? mäng ise siis single playeris.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cubedude
Kreisi kasutaja
cubedude

liitunud: 20.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2011 22:42:16 vasta tsitaadiga

no minimapi pole veel algselt sees kuid ma usun et kindlalt mingi mod on. Hetkel on vaid kompass-i võimalik teha, mis aga näitab kahjuks ainult spawni poole. ehk kui su majas on voodi, ja sa oled sealmaganud, peaks see sulle koju näitama
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 22.05.2011 23:08:43 vasta tsitaadiga

Mapid tulevad järgmise patchiga, kannatage.
_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cubedude
Kreisi kasutaja
cubedude

liitunud: 20.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2011 01:26:40 vasta tsitaadiga

päris kaua on aega mõõdas viimasest updatest :/ ja ka blogis ei ole midagi ta ütlenud.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 23.05.2011 07:39:10 vasta tsitaadiga

cubedude kirjutas:
päris kaua on aega mõõdas viimasest updatest :/ ja ka blogis ei ole midagi ta ütlenud.
notch kirjutas:
Oh, and 1.6 is coming next week. (19. mai)
http://twitter.com/#!/notch/status/71249054318862336
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2011 08:31:29 vasta tsitaadiga

Notch adds Wildgrass
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cubedude
Kreisi kasutaja
cubedude

liitunud: 20.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2011 11:14:57 vasta tsitaadiga

pole eriline twitteri huviline icon_smile.gif aga update üle olen rõõmus.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mikkvirk
HV vaatleja

liitunud: 13.01.2010




sõnum 23.05.2011 20:50:35 vasta tsitaadiga

Kas keegi tahab vahetada lvl Leage of Legends acci Mincrafti kasutaja vastu. Mul on nagu LoLi acc icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cubedude
Kreisi kasutaja
cubedude

liitunud: 20.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2011 21:50:48 vasta tsitaadiga

no mis level on, mis championid peale ostetud, palju ranked on? mitu võitu? palju ip-d icon_smile.gif Ning ma soovitan parem seda juba siis raha eest maha müüa, ja siis seda raha kasutada, et minecrafti osta. Suurem võimalus.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2011 15:58:50 vasta tsitaadiga

Massive BugFixes in 1.6 icon_razz.gif + Nether MP Support!

Minecraft 1.6 Trailer!

Link
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mikkvirk
HV vaatleja

liitunud: 13.01.2010




sõnum 24.05.2011 19:04:40 vasta tsitaadiga

Level 30 ip umbes 4000 rp 350 ja mingi kümme herod twitsh, xin, ashe, gragas ja palju muud kui kindel soov siis võin täpsemalt öelda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2011 14:11:21 vasta tsitaadiga

This is the project Aron and Jens are working on

Developing Minecraft for Android (and iOS) thumbs_up.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 25.05.2011 14:27:40 vasta tsitaadiga

Mercury kirjutas:
This is the project Aron and Jens are working on

Developing Minecraft for Android (and iOS) thumbs_up.gif
minecraft androidile thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.05.2011 19:44:55 vasta tsitaadiga

aaa tahaks juba 1.6'te mängida icon_eek.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2011 20:00:55 vasta tsitaadiga

FU*K YES!

Link


Tore oleks kui alpha omanikud saaksid selle tasuta!

The Word of Notch kirjutas:
1.6 releases early tomorrow morning! I got some help testing it via irc. Thanks! icon_smile.gif
thumbs_up.gif

viimati muutis Mercury 25.05.2011 20:05:20, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.05.2011 20:02:25 vasta tsitaadiga

nagu läbi pükste n*ssimine
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 25.05.2011 20:18:10 vasta tsitaadiga

Kui PCga koos mängida saab siis oleks küll väga äge thumbs_up.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lennu12
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2011




sõnum 25.05.2011 22:29:50 vasta tsitaadiga

tere tahaks ka serverisse mu nimi on mängus :lennu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2011 12:49:27 vasta tsitaadiga

1.6

Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.05.2011 19:38:42 vasta tsitaadiga

ma tahtsin juba karjuma tulla et pätsiga perse keeratud kõik, aga lasti vahepeal paar versiooni veel välja mis performance'i uuesti korda tegid. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2011 20:37:51 vasta tsitaadiga

Eesti lipp? icon_eek.gif


source
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 26.05.2011 21:16:01 vasta tsitaadiga

Tundub jah Eestlane olevat kuna ka mapi kommentaarides kirjutas ta, et inglise keel pole ta esimene keel. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2011 22:58:17 vasta tsitaadiga

Okei 1.6 on ametlikult katki icon_lol.gif
Info puudutab servereid 1.6 peal.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.05.2011 23:48:34 vasta tsitaadiga

Mercury, mis tal viga on..?
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2011 00:33:32 vasta tsitaadiga

DeTHiCa. kirjutas:
Mercury, mis tal viga on..?

Puhas 1.6 server ja kaart.

Kohutav lag mõne aja pärast. Chunke ei genereeri respawnimisel.
http://www.minecraftforum.net/topic/339760-extreme-lag/
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 27.05.2011 07:59:13 vasta tsitaadiga

Notch lasi eile ju 4 hotfixi välja, need ei aidanud? MA jään niikaua 1.5e peale kuni uus bukkit välja tuleb
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2011 09:16:43 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
Notch lasi eile ju 4 hotfixi välja, need ei aidanud? MA jään niikaua 1.5e peale kuni uus bukkit välja tuleb

1.6 bukkitiga läheb arvatavasti kaua aega icon_razz.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Minecraft mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 87, 88, 89  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.