Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  STV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 60, 61, 62  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
panda4ever
HV vaatleja
panda4ever

liitunud: 13.04.2008




sõnum 15.04.2011 09:31:31 vasta tsitaadiga

DjFreeze kirjutas:
panda4ever mis sellest viasatist sai? ei tule neid pakette?

ei saa loppuni kokku leppida viasatiga, stv ju =)

_________________
Ingress Estonia Resistance
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DjFreeze
HV kasutaja
DjFreeze

liitunud: 30.03.2010




sõnum 15.04.2011 10:04:20 vasta tsitaadiga

panda4ever kirjutas:
DjFreeze kirjutas:
panda4ever mis sellest viasatist sai? ei tule neid pakette?

ei saa loppuni kokku leppida viasatiga, stv ju =)

irw icon_biggrin.gif ma arvasin miski pärast seda..
õnneks RTL pole veel eraldi paketti kolinud saab veel F1 vaadata

_________________
Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2011 11:56:44 vasta tsitaadiga

DjFreeze kirjutas:
mart88 kirjutas:
Eile rääkisin sõbraga, ta ütles, et lähipäevadel tõstetakse Tallinnas Saturni interneti kiiruseid. Ka rääkis ta seda, et kohe varsti kaotatakse ka kolmikpaketid ära, kuna kodutelefon pole enam väga moes.
Kiirused mis pidid tulema jäid minule segaseks. Neil vist kellel on 10/10mega ühendus, neil hakkab olema 100/20.

kiiruseid ei tõsteta tulevad uued paketid.. kui tahad siis vahetad..


Avalikku infot uutest pakettidest endiselt pole. Kas on teada, millal see võiks tulla?
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2011 12:01:22 vasta tsitaadiga

krt mida nad venitavad, stv on oma kiirustega kuidagi maha jäänud küll. kaua enam seda ei talu icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DjFreeze
HV kasutaja
DjFreeze

liitunud: 30.03.2010




sõnum 20.04.2011 12:01:28 vasta tsitaadiga

väljas juba : http://stv.ee/content/est/83/316/ http://infonet.ee/et/internet
_________________
Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2011 12:09:47 vasta tsitaadiga

Oot, kui mul on kodus Mini kolmikpakett, siis mis sellest saab? Ei leia enam infot sellise paketi kohta sealt.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
panda4ever
HV vaatleja
panda4ever

liitunud: 13.04.2008




sõnum 20.04.2011 12:19:18 vasta tsitaadiga

Vana paketid enam ei paku.
Milline info paketikohta on vaja?

_________________
Ingress Estonia Resistance
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2011 12:26:15 vasta tsitaadiga

Mini kolmikpakett on praegu. Kas see tähendab, et tuleb uus pakett valida või saab vana edasi kasutada?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
panda4ever
HV vaatleja
panda4ever

liitunud: 13.04.2008




sõnum 20.04.2011 12:33:10 vasta tsitaadiga

saad vana edasi kasutada kui ei soovi vahetada.
_________________
Ingress Estonia Resistance
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2011 14:08:00 vasta tsitaadiga

Kahju, et kolmikpakettidel kiirus ei tõusnud.
edit: http://stv.ee/content/est/84/315/
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
panda4ever
HV vaatleja
panda4ever

liitunud: 13.04.2008




sõnum 20.04.2011 14:12:54 vasta tsitaadiga

Trio saturn kodu oli 10/10 aga praegu 15/10.
_________________
Ingress Estonia Resistance
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2011 15:25:05 vasta tsitaadiga

Et siis mida? 100Mb/s Internet Saturn on kallim kui kolmikpaketi oma? Kõlab loogiliselt...
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DjFreeze
HV kasutaja
DjFreeze

liitunud: 30.03.2010




sõnum 20.04.2011 16:15:20 vasta tsitaadiga

kahju et eesti sisest kuni 100/100 Mb/s enam ei pakuta ainult 100/20 kiirusega pakettides.. icon_sad.gif thumbs_down.gif huvittav miks se maha võeti üldse..?
_________________
Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2011 17:01:11 vasta tsitaadiga

Oleks ikka oodanud saturn HD paketi konkurentsivõimalisemaks muutumist...
Kahju.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2011 19:58:30 vasta tsitaadiga

DjFreeze kirjutas:
kahju et eesti sisest kuni 100/100 Mb/s enam ei pakuta ainult 100/20 kiirusega pakettides.. icon_sad.gif thumbs_down.gif huvittav miks se maha võeti <b>ül<font color=red>d</font>se</b>..?

Selleks, et sa kallima paketi valiks?
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DjFreeze
HV kasutaja
DjFreeze

liitunud: 30.03.2010




sõnum 20.04.2011 21:00:01 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
DjFreeze kirjutas:
kahju et eesti sisest kuni 100/100 Mb/s enam ei pakuta ainult 100/20 kiirusega pakettides.. icon_sad.gif thumbs_down.gif huvittav miks se maha võeti <b>ül<font color=red>d</font>se</b>..?

Selleks, et sa kallima paketi valiks?

ma ei usu et sellepärast.. ma arvan pigem et paketti hind oleks liiga kõrgesläind.. või võrk ei pidanud vastu vms..

_________________
Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hardi76
HV kasutaja

liitunud: 15.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2011 10:31:42 vasta tsitaadiga

Täiesti arusaamatu, miks ei tõstetud Tallinna Saturnis kiirust kaks korda nagu nt Haapsalus kus Saturni kõige soodsam nett on 2M aga Tallinnas ikka 1M...
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2011 10:33:50 vasta tsitaadiga

jah paras pettumus, et 1 ja 5 megased paketid optilises võrgus jäid samaks tallinnas thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eestimaa
HV kasutaja

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.04.2011 19:00:17 vasta tsitaadiga

Tundub et välis allalaadimis kiirusi on kõvasti tõstetud või on mingi test periood?

ja


Tegu siis Trio Saturn Kodu paketiga.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2011 19:11:21 vasta tsitaadiga

Ping on kahtlaselt väike välisserveritesse...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomm2n
Kreisi kasutaja
tomm2n

liitunud: 08.11.2005




sõnum 25.04.2011 19:33:44 vasta tsitaadiga

Upload on ka naq parem kui tavaliselt - HD Trio. Tavaliselt on ikka välisühendus ca 20 mega juures piirajas.

Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2011 19:41:46 vasta tsitaadiga

Trio Saturn Kodu

Rõõmustav icon_smile.gif

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karamel
Kreisi kasutaja
karamel

liitunud: 01.07.2003




sõnum 25.04.2011 20:37:42 vasta tsitaadiga

^

viimati muutis karamel 29.04.2011 12:54:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 214 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DjFreeze
HV kasutaja
DjFreeze

liitunud: 30.03.2010




sõnum 25.04.2011 20:39:54 vasta tsitaadiga


jään vist testist välja jälle krt infonet 20/10

_________________
Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2011 22:47:42 vasta tsitaadiga

sinu ema kirjutas:
^
mis ruuter kodus?

Linksys WRT160N, nõrguke.

edit: palju loodetud, kiirus tagasi 15Mbit peal.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2011 11:19:33 vasta tsitaadiga

link :: STV

AS STV tõstis kõikide Tallinna, Maardu ja Saha-Loo Trio Saturn Kodu klientide internetiühenduse allalaadimise kiiruse kuni 15mbit/s
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2011 14:19:16 vasta tsitaadiga

Aga praegu mustamäel net on maas?
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2011 14:26:05 vasta tsitaadiga

Mul küll ei ole.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2011 14:05:02 vasta tsitaadiga

Ei suuda leida kohta, kus oleksid kirjas kaabeltelevisiooni pakettide hinnad: http://stv.ee/content/est/82/
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2011 14:11:59 vasta tsitaadiga

Kaabeltelevisioon
KTV Mikro 2.24€ (35.00kr.)
KTV Mini 4.41€ (69.00kr.)
KTV Kodu 7.61€ (119.00kr.)
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2011 16:03:52 vasta tsitaadiga

Kust sa need leidsid? See leht on suhteliselt ebaloogiliselt üles ehitatud minu jaoks - mul läheb seal infot otsides alati tunduvalt rohkem kui traditsioonilised 3 klikki thumbs_down.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2011 16:17:43 vasta tsitaadiga

Vajutasin toda "Telli kohe" nupukest, sisestasin oma aadressi ning seejärel tuli nähtavale nii kaabel- kui digi-tv, interneti, telefoni jm pakettide hinnad.
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2011 17:16:58 vasta tsitaadiga

Eriti loogiline - selleks, et paketi hinda teada saada, tuleb tellimist alustada doh.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DjFreeze
HV kasutaja
DjFreeze

liitunud: 30.03.2010




sõnum 14.05.2011 09:40:08 vasta tsitaadiga

hetkel kõik kanalid lahti tallinnas va infoneti omad njoy
_________________
Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2011 19:03:04 vasta tsitaadiga

nett on maas mustakal?
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2011 19:07:15 vasta tsitaadiga

Nope
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2011 19:24:17 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
Nope


ma ei saa aru, kas mul teeb siis ruuter trikke. tegin küll resu talle aga ei muutunud midagi.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DjFreeze
HV kasutaja
DjFreeze

liitunud: 30.03.2010




sõnum 23.05.2011 14:13:02 vasta tsitaadiga

Infonet @ Facebook: thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Meil juba headest uudistest puudust ei tule:) Praegu on meil olemas interneti pakett kiirusega 20M/10M, mille kuutasu on 22,50€. Sellel nädalal tõstame antud paketis kiiruse 50M/20M peale, kuid HIND JÄÄB SAMAKS!icon_smile.gif (paketi internet + DigiTV hind on 29.50€)

Klient ei pea isegi paketti vahetama, kuna muudame kiiruseid automaatselt!

_________________
Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2011 21:19:59 vasta tsitaadiga

tuli sõnum....
bla-bla..... ainult sinule täiesti tasuta vaatamiseks avatud viasati teemapaketid film ja sport kuni 19,06,2011.... bla-bla

edit: soovitan STV digi tv kasutajatel korra kanalid üle installida/vaadata, minul viasati filmid ja spordid lahti... thumbs_up.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eents
HV vaatleja
eents

liitunud: 18.12.2003




sõnum 24.05.2011 00:28:32 vasta tsitaadiga

Mul on porr ka lahti ( Trio HD pakett )
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DjFreeze
HV kasutaja
DjFreeze

liitunud: 30.03.2010




sõnum 24.05.2011 07:47:27 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
_________________
Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eestimaa
HV kasutaja

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.05.2011 19:04:53 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on veel probleeme olnud või oskab äkki mind aidata? Osasi kanaleid vaadates on pilt katkendlik ja hüppab (näiteks kanal11). Seda ka on ainult ühe telekaga Philips PFL7605H, teise vanema Philips PFL5603D seda probleemi pole. Käis ka STV tehnik kohal kes ütles, et proovida ühendada antenn otse telekaga ilma vahe pistikupesata. Ühendasin nii otse kui võimalik aga ei midagi. Kas äkki on võimalik uuel telekal midagi seadistada või ongi STV võimekus liiga nõrk? Pakett on Trio Saturn Kodu.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 07.06.2011 18:51:15 vasta tsitaadiga

Kas Tallinnas keegi cable-tv'ga seda uut Kanal12 ka näeb?
_________________
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
T1000
HV kasutaja
T1000

liitunud: 19.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2011 22:49:54 vasta tsitaadiga

See käivitub homsest alles, kell 16.
http://kava.ee/?page=chn&cgid=3&cid=25&d=07&m=06&y=2011&clicktrack=chn,25
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DjFreeze
HV kasutaja
DjFreeze

liitunud: 30.03.2010




sõnum 09.06.2011 07:51:21 vasta tsitaadiga

täitsa olemas digis analoogis ei tea ei kasuta..
_________________
Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2011 08:19:03 vasta tsitaadiga

08 06 2011
tsitaat:
Lp. Kliendid!

Alates tänasest AS STV alustas oma võrgus KANAL 12 transleerimist.

Analoogtelevisioonis TV14 asendub KANAL 12-ga. DigiTV-s uue kanali transleerimine toimub DigiBaas paketis. DigiBaas ka edaspidi sisaldab TV14.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lenn
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2011 11:53:29 vasta tsitaadiga

Mis sagedusel see K12 on? Ei taha automaatset skänni ka teha. Pärast sortimine on paras jura.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DjFreeze
HV kasutaja
DjFreeze

liitunud: 30.03.2010




sõnum 09.06.2011 16:31:03 vasta tsitaadiga

digi tv 306 mhz tallinnas
_________________
Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viktor
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2011 23:45:11 vasta tsitaadiga

tere õhtust HV-lased!
kuida saaks läbi ruutri d-link dir300 hästi välja reklaamitud stv-poolt toimima dc++-i kliendi?, jebin juba sellega 3 päeva, tulemus0! kaabliga kõik toimib, ruutris pordid ära forwarditud,samad,mis proges...
ette tänades!
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archibald
HV veteran
Archibald

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2011 00:29:27 vasta tsitaadiga

vaata, kas sul on setup wizardis selline asi nagu Russian PPPoE (DualAccess), kui on, siis pane selle, peaks hakkama tööle.
_________________
http://www.linktr.ee/archik_off
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  STV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 60, 61, 62  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.