Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kalastus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 68, 69, 70  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kui tihti sa kalal käid?
Polegi kunagi käinud
50%
 50%  [ 1 ]
Kunagi lapsena isaga/vanaisaga
0%
 0%  [ 0 ]
Korra paari aasta jooksul
0%
 0%  [ 0 ]
Mõned korrad aastas
0%
 0%  [ 0 ]
Kord kuus, või tihemini
50%
 50%  [ 1 ]
hääli kokku : 2

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
matu21
HV Guru
matu21

liitunud: 24.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2011 21:58:26 vasta tsitaadiga

Ma ise lähen 20 mai, siis saan ka oma pilte panna,
Eelmine aasta oli 12,5kg mul suurim.
Spoiler Spoiler Spoiler


Meie käime kuni 50km sadamast.

_________________
Kõik, mis mul müügiks on, küsi julgelt soodushinda : www.digimarket.ee
Kõiki kaupasid saan müüa ka järelmaksuga thumbs_up.gif
Kasutatud arvutid ja laptopid Tartus, Vanemuise 43


viimati muutis matu21 06.05.2011 08:47:49, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1057
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2011 23:08:20 vasta tsitaadiga

Batman palus kirjutada:
jumida poolsaare otsas 4,3 merikas eelmisel laupäeval
ja suurupis poole kilone eile
pika ja peene läikiva lõhelandiga
veel viimased päevad võtab
kui ilm ja vesi soojemaks läheb
siis tõmbab see täpiline uttu
aga kaval on küll raisk
peale haakimist hüppab kohe veest välja
ja ongi landi otsast läinud
hoia ridva otsa kasvõi otsapidi vees
kõvemad mehed olid need rinnuni kummikud kaasa võtnud
käisid nendega sees
ma möllasin kivide pealt

_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2011 16:53:02 vasta tsitaadiga

Käisin täna jõekat jahtimas, aga kätte ei saanud midagi. Üks võtt oli siuke päris korralik purikas aga nii kui küünalt pani oli otsast läinud thumbs_down.gif

Maimusi on küll ikka väga metsikult jõeääres.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2011 23:07:20 vasta tsitaadiga

Mul majataga metsast täpilisejõest püüti kaks harpuuni ja kalipsoga tüüpi kinni thumbs_down.gif

Hea vähemalt, et kätte saadi, aga krt leidub ka igasuguseid icon_evil.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 08.05.2011 03:31:15 vasta tsitaadiga

No sellised vennad pole ilmselt võrreldavad muude röövpüüdjatega.. Selline püügiviis suisa kuntst icon_rolleyes.gif Samas lugu peaks pidama ka nemad keeluajast thumbs_down.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2011 07:26:13 vasta tsitaadiga

mis keeluajast?
Forellijões ei tohigi nii kalastada.Samas forellil pole mingit keeluaega ju praegu

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 08.05.2011 11:27:59 vasta tsitaadiga

Ai kurat,täpijõgi jäi kuidagi kahe silma vahele icon_redface.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2011 11:45:55 vasta tsitaadiga

omgwtf, seda nad ise alati räägivad jah, et vee all on kordades raskem kala tabada ja enamus kõik tühikäigud... Aga mingil kummalisel kombel leidub ikka ja jälle isikuid, kes igasuguste keeldude kiuste forellijõgedes seda "veealust ilu vaatlemas" käivad.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2011 18:42:55 vasta tsitaadiga

Kas siis tehakse ka mingi trahv, kui sul reaalselt midagi püütud pole icon_rolleyes.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 08.05.2011 18:44:18 vasta tsitaadiga

Sõltub vast olukorrast icon_rolleyes.gif Akuga jõeääres istud siis ilmselt saad ära hoolimata saagist,kuid üldiselt vist arvestavadki trahvi saagi pealt vms icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2011 18:46:07 vasta tsitaadiga

reints, Kui ikka püss käes, siis tehakse ära icon_wink.gif

Käisin täna jõeääres, kesklinnas, suuur null, mitte ühtegi võttu icon_biggrin.gif Aga see-eest on/oli ilus ilm icon_smile.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2011 18:56:29 vasta tsitaadiga

Käisin eile ja täna Karujärvel eile 1 kord rabas aga täna ei olnud midagi icon_sad.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2011 23:05:09 vasta tsitaadiga

Teisipäeval viin naabrimehe paadi järvele. Siis tradistsiooniliselt järvele ring peale kah. Vaatame kuidas haugi hooaja algus on. Nädalavahetusel lähen kindla peale välja, siis jõele minek.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2011 23:28:51 vasta tsitaadiga

raitl, kas mitte alates 11-st võib püüda ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2011 04:49:08 vasta tsitaadiga

Ja nii ongi. Keeld kehtib kümnendani ( kümnes kaasa arvatud ), ehk siis püüda tohib alates kolmapäevast.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2011 07:59:52 vasta tsitaadiga

Värskema peaga peab kalendrit vaatama icon_biggrin.gif Õhtul pilku peale visates tundus, et 11 langeb teisipäeva peale. Ikka kolmapäeval siis jah on avapauk thumbs_up.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2011 09:32:47 vasta tsitaadiga

http://www.kalaportaal.ee/suurte-haugide-pyygist-1 vähe lugemist enne haugi hooaega icon_wink.gif
NB: Veidi kadedaks teeb küll

_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFish
HV vaatleja
RedFish

liitunud: 02.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2011 10:10:44 vasta tsitaadiga

Sellele haugipüügiartiklile on ka järge oodata... Seal muutub jutt ka natuke konkreetsemaks - haugiguru räägib pikemalt varustusest ja oma "püügitaktikast".
_________________
Lähed kalale? Landid, ridvad, rullid, tamiilid & nöörid, kahlamispüksid - kalastustarbed firmadelt Daiwa, Shimano, Rapala, Mepps, Vision jt.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2011 12:47:33 vasta tsitaadiga

Tänane saak (4:30-12:00; feedriga):
4 latikat (millest 2 pistsin kotti, teised suht väiksed, õhtusöögiks täidisega latikas)
2 särge (siuksed korralikud, u20cm; elavad edasi)
1 pisem turb (elab edasi)
Suht kesine siiski..
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2011 14:19:46 vasta tsitaadiga

Kus kohas siis ?
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2011 23:29:58 vasta tsitaadiga

Poole tunni prst saab havile minna icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2011 23:35:25 vasta tsitaadiga

nii ta on jah.. Soovitage tallinna lähedal mõnda lompi kust tühjade kätega lahkuma ei peaks. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFish
HV vaatleja
RedFish

liitunud: 02.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2011 11:12:05 vasta tsitaadiga

Lauri0112 kirjutas:
Soovitage tallinna lähedal mõnda lompi kust tühjade kätega lahkuma ei peaks


Olen isegi sellist väärt lompi otsinud, kuid siiamaani üsna tulutult..

_________________
Lähed kalale? Landid, ridvad, rullid, tamiilid & nöörid, kahlamispüksid - kalastustarbed firmadelt Daiwa, Shimano, Rapala, Mepps, Vision jt.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2011 11:17:20 vasta tsitaadiga

Ja kui keegi isegi leiab. Siis eriti infi ei jagata icon_confused.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2011 11:36:59 vasta tsitaadiga

Räägitakse, et vaskjalas pidavat olema. Aga niipalju kui mina seal käinud olen, olen alati tühjade kätega tagasi tulnud.
Paunküla veehoidlast peaks saama, natuke liiga kaugel teine ainult.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2011 17:08:34 vasta tsitaadiga

Vaskjalas tammi juures on tegelikult haugi palju. Eelmine suvi käies iga minut oli kuulda/näha korralikku sulpsakat (ma ei tea mida see haug tõmbles seal icon_biggrin.gif). Samas kätte ei saanud ühtegi kolme tunni jooksul.
_________________
O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2011 17:18:05 vasta tsitaadiga

Pääseb sinna tammi juurde autoga ka kuidagi ligi ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2011 17:19:50 vasta tsitaadiga

Jep, paarisaja meetri kaugusele. Enne silda tuleb paremale keerata kui Jüri poolt tulla. Kaarti ei viitsi lapata, aga peaks olema kaardil näha kust ligi pääseb.
_________________
O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel90
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2011 19:18:49 vasta tsitaadiga

Harrastuspüügi luba sai ju nii ka osta et moblaga maksad ja läheb arvele otsa? Ma näen makseviisides aint panku pilet.ee-s.

E:sain
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2011 10:31:33 vasta tsitaadiga

Lähen täna testin keila jõge icon_cool.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2011 18:06:24 vasta tsitaadiga

Vale ilm ja nädalavahetus..
Üks söödavam ja teine haugipoiss- unna ja sööta näppisid paljud, aga oletatavasti väikesed, et konksu otsa ei hakanud.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2011 08:30:24 vasta tsitaadiga

Üleeilne tulemus: http://www.kalale.ee/sisu/NywxMTEzMDI0LDMsbWFydGluMzY2LDE/ thumbs_up.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2011 18:47:09 vasta tsitaadiga

mis kaalus need säinad on? 750g? icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2011 18:59:53 vasta tsitaadiga

Parajad kolakad ju thumbs_up.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2011 20:07:35 vasta tsitaadiga

icon_razz.gif Lappasin ka täna õnge ja spinningu korra üle, eks suvel tuleks ikka paar korda lanti loopimas käia, muidu kena ost muutub möttetuks.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2011 20:09:40 vasta tsitaadiga

Sai täna forellil käidud (esimest korda elus), mõned väiksed haugid ja üks varelli äraminek thumbs_down.gif
Retk oli küll vägev icon_razz.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2011 18:38:14 vasta tsitaadiga

Kas netis on kusagil võimalik vaadata kalapüügiõiguse kestvust ja lõpptähtaega?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2011 18:45:30 vasta tsitaadiga

Taux007, pilet.ee
Vähemalt minul näitab ilusti. Aga ma ostsin ka pilet.ee kaudu.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2011 18:47:59 vasta tsitaadiga

Lauri0112, näitabki kui isikukood sisestada. Tänud thumbs_up.gif.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 19.05.2011 12:48:32 vasta tsitaadiga

täna keegi lanti peksma viitsib kah minna? Või kui ei viitsi siis ehk on miskist paremat haugijõge veel vai järve tartu lähistel?
_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zzzzz
HV kasutaja
zzzzz

liitunud: 07.10.2003




sõnum 19.05.2011 13:07:17 vasta tsitaadiga

Ragnar7474 kirjutas:
Jep, paarisaja meetri kaugusele. Enne silda tuleb paremale keerata kui Jüri poolt tulla. Kaarti ei viitsi lapata, aga peaks olema kaardil näha kust ligi pääseb.


Seal ei tohi püüda, aed ümber ja puha.
Teine asi on seal "rannas" mis natuke ülesvoolu jääb aga seal tavaliselt õngemehi murdu. Püüavad latikat, särge, ahvenat ja linsakit oma sissesöödetud kohtadel. Sealt olen 2 mõõdus haugi saanud(käinud vahelduva eduga 2 aastat). Proovinud nii paadist kui kaldalt.

_________________
-puudub-
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2011 14:02:59 vasta tsitaadiga

Krt käisme eile ka batmaniga kalal ja mõlemad kohe haiged ka :-p
Ilm on ikka jube petlik.
Mõõdus kala ka ei kohanud icon_sad.gif

_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2011 14:08:15 vasta tsitaadiga

zzzzz kirjutas:
Ragnar7474 kirjutas:
Jep, paarisaja meetri kaugusele. Enne silda tuleb paremale keerata kui Jüri poolt tulla. Kaarti ei viitsi lapata, aga peaks olema kaardil näha kust ligi pääseb.


Seal ei tohi püüda, aed ümber ja puha.
Teine asi on seal "rannas" mis natuke ülesvoolu jääb aga seal tavaliselt õngemehi murdu. Püüavad latikat, särge, ahvenat ja linsakit oma sissesöödetud kohtadel. Sealt olen 2 mõõdus haugi saanud(käinud vahelduva eduga 2 aastat). Proovinud nii paadist kui kaldalt.
Seda rannataolist ala mõtlesingi, see ju mõnisada meetrit eemal tammist ainult.
_________________
O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zzzzz
HV kasutaja
zzzzz

liitunud: 07.10.2003




sõnum 19.05.2011 15:00:03 vasta tsitaadiga

Ragnar7474 kirjutas:
zzzzz kirjutas:
Ragnar7474 kirjutas:
Jep, paarisaja meetri kaugusele. Enne silda tuleb paremale keerata kui Jüri poolt tulla. Kaarti ei viitsi lapata, aga peaks olema kaardil näha kust ligi pääseb.


Seal ei tohi püüda, aed ümber ja puha.
Teine asi on seal "rannas" mis natuke ülesvoolu jääb aga seal tavaliselt õngemehi murdu. Püüavad latikat, särge, ahvenat ja linsakit oma sissesöödetud kohtadel. Sealt olen 2 mõõdus haugi saanud(käinud vahelduva eduga 2 aastat). Proovinud nii paadist kui kaldalt.
Seda rannataolist ala mõtlesingi, see ju mõnisada meetrit eemal tammist ainult.

My bad beer_yum.gif

_________________
-puudub-
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2011 23:01:54 vasta tsitaadiga

Keila jõe äärde spinningut loopima tasuks minna või soovitatakse pigem mõnda muud paika Tallinna ümbruses (või on seal ka mõni keeld peal?)? Kuna väga oskuslik tegutsemine mul veel pole, siis oleks hea, kui pealtvaatajaid-naerjaid oleks vähem.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2011 00:22:00 vasta tsitaadiga

Jõudsin just jägala jõe pealt tagasi. Suur nulli ring.
4 landist jäin ainult ilma.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 20.05.2011 07:26:46 vasta tsitaadiga

Ise olen küll ära unustanud lantide kaotamise peale nööri ja titaanium trossi kasutusele võttu thumbs_up.gif Lisaks käsi ka uuesti selliseks täpseks muutunud nagu ta oli 12-13a tagasi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2011 07:45:04 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
Ise olen küll ära unustanud lantide kaotamise peale nööri ja titaanium trossi kasutusele võttu thumbs_up.gif

+1

_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2011 09:47:29 vasta tsitaadiga

Landi kadu endalgi väiksemaks jäänud täna nööri ostule, kuid siiski forelli püüdes tuleb neid ikka loovutada vahest.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2011 10:09:02 vasta tsitaadiga

Tuleb meelde üks väga mõnus ütlus kalapüügi kohta: "If you're not losing lures, you're fishing the wrong place."
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kalastus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 68, 69, 70  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.