Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Vandenõu- ja konspiratsiooniteooriad, müsteeriumid, esoteerika märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 175, 176, 177  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2011 19:17:29 vasta tsitaadiga

fallout3 kirjutas:
Kas keegi tõesti arvab, et see tähendab seda, et välisreisil olles sündinud USA vanemate laps on mingil määral vähem "natural born citizen"?


Obama isa ei olnud USA kodanik. Faktid sõber, faktid. Obama on presidendiks kõlbulik ainult siis, kui sündis USA pinnal. Ja see ongi juba viimased kolm aastat kahtluse all.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2011 21:02:25 vasta tsitaadiga

http://thisisindexed.com/2011/04/you-cant-use-logic-against-belief/

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2011 21:11:01 vasta tsitaadiga

Mis prahti sa siia topid.

Superman to renounce U.S. citizenship...
http://www.comicsalliance.com/2011/04/27/superman-renounces-us-citizenship/
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2011 23:29:44 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Obama isa ei olnud USA kodanik. Faktid sõber, faktid. Obama on presidendiks kõlbulik ainult siis, kui sündis USA pinnal. Ja see ongi juba viimased kolm aastat kahtluse all.

Näita mulle seadust, mis ütleb, et kuigi USA kodanikuõigused on USA kodaniku lapsel olemas, aga kui juhuslikult välismaal sündida, siis presidendiks kandideerida ei saa.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2011 23:58:00 vasta tsitaadiga

Top 20 Conspiracy Theories That Have Already Sprung Up Around President Obama’s Birth Certificate
http://www.buzzfeed.com/gavon/top-20-conspiracy-theories-that-have-already-sprun
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2011 23:58:17 vasta tsitaadiga

fallout3 kirjutas:
Scart kirjutas:
Obama isa ei olnud USA kodanik. Faktid sõber, faktid. Obama on presidendiks kõlbulik ainult siis, kui sündis USA pinnal. Ja see ongi juba viimased kolm aastat kahtluse all.

Näita mulle seadust, mis ütleb, et kuigi USA kodanikuõigused on USA kodaniku lapsel olemas, aga kui juhuslikult välismaal sündida, siis presidendiks kandideerida ei saa.


Googlist oled midagi kuulnud?

Currently, Title 8 of the U.S. Code fills in the gaps left by the Constitution. Section 1401 defines the following as people who are "citizens of the United States at birth:"

Anyone born inside the United States
Any Indian or Eskimo born in the United States, provided being a citizen of the U.S. does not impair the person's status as a citizen of the tribe
Any one born outside the United States, both of whose parents are citizens of the U.S., as long as one parent has lived in the U.S.
Any one born outside the United States, if one parent is a citizen and lived in the U.S. for at least one year and the other parent is a U.S. national
Any one born in a U.S. possession, if one parent is a citizen and lived in the U.S. for at least one year
Any one found in the U.S. under the age of five, whose parentage cannot be determined, as long as proof of non-citizenship is not provided by age 21
Any one born outside the United States, if one parent is an alien and as long as the other parent is a citizen of the U.S. who lived in the U.S. for at least five years (with military and diplomatic service included in this time)
A final, historical condition: a person born before 5/24/1934 of an alien father and a U.S. citizen mother who has lived in the U.S.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 29.04.2011 06:24:34 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
fallout3 kirjutas:
Scart kirjutas:
Obama isa ei olnud USA kodanik. Faktid sõber, faktid. Obama on presidendiks kõlbulik ainult siis, kui sündis USA pinnal. Ja see ongi juba viimased kolm aastat kahtluse all.

Näita mulle seadust, mis ütleb, et kuigi USA kodanikuõigused on USA kodaniku lapsel olemas, aga kui juhuslikult välismaal sündida, siis presidendiks kandideerida ei saa.


Googlist oled midagi kuulnud?

Currently, Title 8 of the U.S. Code fills in the gaps left by the Constitution. Section 1401 defines the following as people who are "citizens of the United States at birth:"

Any one born outside the United States, if one parent is an alien and as long as the other parent is a citizen of the U.S. who lived in the U.S. for at least five years (with military and diplomatic service included in this time)
icon_rolleyes.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2011 08:59:44 vasta tsitaadiga

Probleem lahendatud, või mis, Scart?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2011 09:13:33 vasta tsitaadiga

Eskimo presidendiks! thumbs_up.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2011 12:58:31 vasta tsitaadiga

Teadlane võltsis korporatsiooni jaoks oma uurimistulemusi, et varjata teatud elavhõbedat sisaldavate vaktsiinide põhjustatud autismi.
tsitaat:
Poul Thorson is a scientist who formerly worked for the CDC, and over the last several years, he oversaw millions of dollars in grant money that was used to conduct research to "prove" that vaccines have no link to autism. Dr. Thorson's research papers include the famous "Danish Study" entitled Thimerosal and the occurrence of autism: negative ecological evidence from Danish population-based data.

CDC vaccine scientist who downplayed links to autism indicted by DOJ in alleged fraud scheme
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2011 13:08:30 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Teadlane võltsis korporatsiooni jaoks oma uurimistulemusi, et varjata teatud elavhõbedat sisaldavate vaktsiinide põhjustatud autismi.
tsitaat:
Poul Thorson is a scientist who formerly worked for the CDC, and over the last several years, he oversaw millions of dollars in grant money that was used to conduct research to "prove" that vaccines have no link to autism. Dr. Thorson's research papers include the famous "Danish Study" entitled Thimerosal and the occurrence of autism: negative ecological evidence from Danish population-based data.

CDC vaccine scientist who downplayed links to autism indicted by DOJ in alleged fraud scheme
Ma ei hakka artiklisse süvenema kuna vaktsiinide teemal on nii palju müüte liikvel. Toon ära ühe:

"7. Müüt: Vaktsiinid on mürgised ja sisaldavad elavhõbedat

Tegelikkus: Ükski vaktsiin ei sisalda elavhõbedat. Küll on mõnele mitmedoosilistesse viaalidesse pakendatud vaktsiinile lisatud säilivuse tagamiseks elavhõbeda ühendit- etüülelavhõbedat (tiomersaali). Keemilistelt omadustelt ning toimest organismile on siin väga suur erinevus. Uuringud on näidanud, et etüülelavhõbe väljutatakse organismist sooletiku kaudu ja oluliselt kiiremini kui sellest erinev metüül-elavhõbe, mis satub inimese organismi nt toiduga. Kuna etüül-elavhõbedat on üritatud seostada mitmete kõrvaltoimete põhjustamisega, on vaktsiinides lubatud etüülelavhõbeda kogust korduvalt vähendatud. Ühtlasi on vaktsiinitootjad hakanud üha enam vaktsiine pakendama steriilsetesse ühedoosilistesse viaalidesse, millele säilitusaineid ei lisata. Ükski Eestis kasutatav immuniseerimiskava vaktsiin ei sisalda elavhõbeda ühendeid!"

Allikas: http://www.vaktsineeri.ee
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2011 13:33:14 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
SKG kirjutas:
Teadlane võltsis korporatsiooni jaoks oma uurimistulemusi, et varjata teatud elavhõbedat sisaldavate vaktsiinide põhjustatud autismi.
tsitaat:
Poul Thorson is a scientist who formerly worked for the CDC, and over the last several years, he oversaw millions of dollars in grant money that was used to conduct research to "prove" that vaccines have no link to autism. Dr. Thorson's research papers include the famous "Danish Study" entitled Thimerosal and the occurrence of autism: negative ecological evidence from Danish population-based data.

CDC vaccine scientist who downplayed links to autism indicted by DOJ in alleged fraud scheme
Ma ei hakka artiklisse süvenema kuna vaktsiinide teemal on nii palju müüte liikvel. Toon ära ühe:

"7. Müüt: Vaktsiinid on mürgised ja sisaldavad elavhõbedat

Tegelikkus: Ükski vaktsiin ei sisalda elavhõbedat. Küll on mõnele mitmedoosilistesse viaalidesse pakendatud vaktsiinile lisatud säilivuse tagamiseks elavhõbeda ühendit- etüülelavhõbedat (tiomersaali). Keemilistelt omadustelt ning toimest organismile on siin väga suur erinevus. Uuringud on näidanud, et etüülelavhõbe väljutatakse organismist sooletiku kaudu ja oluliselt kiiremini kui sellest erinev metüül-elavhõbe, mis satub inimese organismi nt toiduga. Kuna etüül-elavhõbedat on üritatud seostada mitmete kõrvaltoimete põhjustamisega, on vaktsiinides lubatud etüülelavhõbeda kogust korduvalt vähendatud. Ühtlasi on vaktsiinitootjad hakanud üha enam vaktsiine pakendama steriilsetesse ühedoosilistesse viaalidesse, millele säilitusaineid ei lisata. Ükski Eestis kasutatav immuniseerimiskava vaktsiin ei sisalda elavhõbeda ühendeid!"

Allikas: http://www.vaktsineeri.ee

Huvitav, millised uuringud? Samuti korporatsioonide rahastatud või siiski sõltumatud?


edit:
Vaatasin ka siis neid nn. müüte. Whitewashing, ei midagi muud.
tsitaat:
5. müüt: vaktsiinide kõrvaltoimeid üritatakse varjata

Teadaolevad vaktsineerimisega kaasneda võivad kõrvaltoimed on kirjeldatud ravimi vaktsiinipakendi infolehes, mis on kõigile avalikult kättesaadav ja millega on patsiendil kasulik tutvuda. Alati on võimalik küsida täpsemat informatsiooni oma perearstilt või -õelt.

Vaktsineerimisjärgse tervisehäda tekkimisel tuleks sellest teavitada oma arsti või õde, sest ainult nii saab kõrvaltoime registreeritud. Arst või õde edastab kõrvaltoime teatise Ravimiametile ja vajadusel müügiloa hoidjale. Ravimiamet analüüsib saabunud teatisi ja edastab need üle-euroopalisse andmebaasi ning Maailma Terviseorganisatsioonile (WHO), kus koguneva info alusel saab teha järeldusi ravimite toimete ja võimalike ohtude kohta. Ravimiamet avalikustab igaaastaselt oma kodulehel (www.ravimiamet.ee) ülevaate laekunud ravimite kõrvaltoimete, sh vaktsiinide, kohta.

Hea teada, et WHO käsi mängus. Selle info väärtus on seega nullilähedane... noh vähemalt minu jaoks.


viimati muutis SKG 29.04.2011 13:35:19, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 29.04.2011 13:34:54 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
elavhõbedat sisaldavate vaktsiinide
Mitukümmend aastat nood juba keelatud ongi?
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2011 16:45:51 vasta tsitaadiga

Haha..
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2011 19:48:31 vasta tsitaadiga

SKG, päris hea icon_lol.gif
Valge maja tegeleb dokumentide võltsimisega (Barack Obama birth certificate) oi küll nad on hädas nüüd sellega
SRY! juba postitatud


Link

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2011 20:10:20 vasta tsitaadiga


_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2011 20:52:58 vasta tsitaadiga

Facebook accused of removing activists' pages
http://www.guardian.co.uk/technology/2011/apr/29/facebook-accused-removing-activists-pages

Texas Bill Would Make Invasive Pat-Downs a Felony thumbs_up.gif
http://www.foxnews.com/us/2011/04/29/texas-make-invasive-pat-downs-felony/#ixzz1L1vm6YOY
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2011 14:28:47 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Scart kirjutas:
fallout3 kirjutas:
Scart kirjutas:
Obama isa ei olnud USA kodanik. Faktid sõber, faktid. Obama on presidendiks kõlbulik ainult siis, kui sündis USA pinnal. Ja see ongi juba viimased kolm aastat kahtluse all.

Näita mulle seadust, mis ütleb, et kuigi USA kodanikuõigused on USA kodaniku lapsel olemas, aga kui juhuslikult välismaal sündida, siis presidendiks kandideerida ei saa.


Googlist oled midagi kuulnud?

Currently, Title 8 of the U.S. Code fills in the gaps left by the Constitution. Section 1401 defines the following as people who are "citizens of the United States at birth:"

Any one born outside the United States, if one parent is an alien and as long as the other parent is a citizen of the U.S. who lived in the U.S. for at least five years (with military and diplomatic service included in this time)
icon_rolleyes.gif

Nii olen mina vähemalt asjast aru saanud.
Birth Abroad to One Citizen and One Alien Parent in Wedlock kirjutas:
For birth between December 24, 1952 and November 13, 1986, a period of ten years, five after the age of fourteen, is required for physical presence in the United States or one of its outlying possessions to transmit U.S. citizenship to the child.

http://travel.state.gov/law/citizenship/citizenship_5199.html


edit:
RFK assassin claims woman in polka-dot dress controlled his mind
GORDON DUFF: RFK KILLING REVELATIONS, ARE THEY A “THIRD RAIL” ISSUE?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2011 17:44:50 vasta tsitaadiga

Inside Sources: Bin Laden’s Corpse Has Been On Ice For Nearly a Decade
http://www.infowars.com/inside-sources-bin-ladens-corpse-has-been-on-ice-for-nearly-a-decade/

Report: Bin Laden Already Dead
Wednesday, December 26, 2001
http://www.foxnews.com/story/0,2933,41576,00.html

Pakistan's Musharraf: Bin Laden probably dead
January 18, 2002
http://edition.cnn.com/2002/WORLD/asiapcf/south/01/18/gen.musharraf.binladen/

Karzai: bin Laden 'probably' dead
Monday, October 7, 2002
http://edition.cnn.com/2002/WORLD/asiapcf/central/10/06/karzai.binladen/

Senator Harry Reid Told Osama Bin Laden Killed in Pakistan Earthquake
November 25, 2005
http://usliberals.about.com/b/2005/11/25/senator-harry-reid-told-osama-bin-laden-killed-in-pakistan-earthquake.htm

French Intelligence Also Suspects Osama bin Laden Is Dead
http://usliberals.about.com/b/2006/09/23/french-intelligence-also-suspects-osama-bin-laden-is-dead.htm

Benazir Bhutto: Bin Laden was Murdered
Spoiler Spoiler Spoiler


Siit veel üksjagu puudu.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2011 19:01:33 vasta tsitaadiga

MatchMaker kirjutas:
Benazir Bhutto: Bin Laden was Murdered
Spoiler Spoiler Spoiler

Seda omakorda kinnitab veel seegi, et BBC (British Brainwashing Corporation) lõikas tema jutust selle väga tähtsa lõigu välja ja pani selle redigeeritud kujul oma kodulehele üles. Loodetavasti paneb see kõiki mõtlema selle üle, mida teile telekast näidatakse ja massimeediast tulevaid uudiseid teise pilguga vaatama:
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Peale BBC "vahele võtmist", pandi klipp täies pikkuses kodulehele tagasi.


edit:
Selline analüüs ka:
http://revoltoftheplebs.wordpress.com/2010/12/24/osama-bin-deadawhile/
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smith
HV veteran
Smith

liitunud: 25.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2011 20:57:48 vasta tsitaadiga

Muide, kas vandenõu ja konspiratsioon on piisavalt erinevad asjad, et peab mõlemad pealkirjas välja tooma, või on siin tegemist kommertskaubandusega?
_________________
Only the Central Computer knows the truth
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2011 01:34:05 vasta tsitaadiga

WikiLeaks Exposes North American Integration Plot
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2011 10:35:46 vasta tsitaadiga

Spuuki staff: http://www.worldstarhiphop.com/videos/video.php?v=wshhVYIAW66j0ci9k3D7
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2011 12:00:19 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Spuuki staff: http://www.worldstarhiphop.com/videos/video.php?v=wshhVYIAW66j0ci9k3D7

Tänud jagamast, hea kompilatsioon. Enamus asju olin näinud, aga see saatesse helistaja, seda polnud varem kuulnud.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 04.05.2011 12:02:31 vasta tsitaadiga

Mul käisid pruudil kaks tulnukat eelmisel laupäeval külas. Täiseti ärkvel ja kaine olles. Lugu pikem ei viitsi kirgi ülesse kütta kuna see ilmselt ei vii kuhugi. Sai ka kärmasele inf saadetud kuid ju ta ei taha libedale teele ilmselt minna. Kuid selle loo valguses mõtlesin, et mainin.
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2011 13:19:32 vasta tsitaadiga

Rääkides veel Obama sünnitunnistusest:
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2011 13:46:47 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Betamax kirjutas:
Spuuki staff: http://www.worldstarhiphop.com/videos/video.php?v=wshhVYIAW66j0ci9k3D7

Tänud jagamast, hea kompilatsioon. Enamus asju olin näinud, aga see saatesse helistaja, seda polnud varem kuulnud.

See oli selle video ainus tõestatud fake tegelikult icon_smile.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 04.05.2011 13:48:36 vasta tsitaadiga

Kiirel ülevaatusel tundus, et näidati seal videos vist ka noid Jeruusalemma videoid mis on samuti tõestatud ära kui võltsingud.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 04.05.2011 13:48:52 vasta tsitaadiga

aga raisad on olemas!
Mind pole enam vaja veenda heh
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2011 14:00:40 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
SKG kirjutas:
Betamax kirjutas:
Spuuki staff: http://www.worldstarhiphop.com/videos/video.php?v=wshhVYIAW66j0ci9k3D7

Tänud jagamast, hea kompilatsioon. Enamus asju olin näinud, aga see saatesse helistaja, seda polnud varem kuulnud.

See oli selle video ainus tõestatud fake tegelikult icon_smile.gif

Kas just tõestatud, aga raadiosse võib helistada igaüks ja väita mida tahes ning see käib kõige kohta.
Spoiler Spoiler Spoiler


Kuuldemäng või reaalsus? Mingi tüüp lendas väidetavalt oma väikelennukiga Area 51 kohale ja helistas samal ajal raadiosse.
http://www.youtube.com/watch?v=Z4ASP3aKVj4


viimati muutis SKG 04.05.2011 14:03:58, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2011 14:01:00 vasta tsitaadiga

excalibur kirjutas:
aga raisad on olemas!
Mind pole enam vaja veenda heh

Mis juhtus siis, räägi paari sõnaga

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 04.05.2011 14:12:26 vasta tsitaadiga

See oli siis üleelmine reede vastu laupäeva. Pruut oli kodus vedeles voodis ja kuidagi kohe und ei tule. Vähekres vaatas kelle kel kohe kolm. Mõtles, et tõmbab aknal suiitsu. Tegi suitsu ära mõtles, et viskab pikali tagasi. Siis haaras teda tunne, et tapole toas üksinda. Tuled olid kustus kuid linnas nagu ikka väljast tuleb piisavalt valgust, et tegu oli siiski hämarusega. Hirm oli sees viskas voodisse pikali. Nii kui piakli viskas nägi voodi kõrval Ilma kaelata imaliku peakujuga rüüs musta kogu. Näojooni eristada ei olnud võimalik hämaras kuid muuu kirjeldus oli selgelt arusaadav. Hirma kadus suhtlus toimus nagu teadvuse tasandil. Et tea teadis, et kohe saab läbi ei ole vaja muretseda. Teine tulnukas oli nagu tema seljataga ja ta tundis kuidas keha tõmbus sirgeks, Eesmine tulnukas kastus oma pikkade sõrmedega kõhtu ja ribidealust. Proovis enast liigutada, et saanud. Proovis pead keerata natuke sai nagu taha painutada siis oli tunne nagu ta hõljuks õhus. Siis pandi talle huultele märja svammi moodi asi mis oli väga ebameeldisv. Siis käis punane sähvakas ja kõik oli jälle korras nagu poleks midagi juhtunud. Tõusis voodist püsti tegi aknal suitsu (hirmu siis ei olnud) mis tuli muidugi hommikul.

Sellises olukorras ei oska midagi teha kas kutsuda politsei või võtta lihtsat teema avalikult ülesse. aga tundub, et tõsised ajakirjaikud ei taha teemaga tegeleda. Kuskile pilasaatesse pole mõtet selle teemaga minna. Ühesõnaga kui midagi sellist juhtub oled totaalselt üksinda. Hoia parem suu kinni nii on endal lihtsam.

Muidugi tundub see nii ülemõistuse

Küsisin ka hiljem, et kui suur on tõenäosus, et see oli midagi muud. Vastus oli suurte tähtedega null.
Kuna tegu on tõsise ja haritud naisterahvaga siis pole minul alust ahelda ja ei teegi seda.
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2011 14:14:19 vasta tsitaadiga

Mingi vanem video. Onu Sam hoiab Internetil silma peal. Haledalt jäid IP aadressiga vahele, hehe.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2011 19:46:37 vasta tsitaadiga

Insider purustab valereaalsuse müüte: OBL oli juba 9 aastat tagasi surnud, seda stoorit hoiti trumbina tagataskus varuks et õigel ajal välja poliitilistel eesmärkidel välja veeretada
Dr. Steve Pieczenik: Bin Laden, The Oswald Like Patsy Died 10 Years Ago!

Active Member of Council on Foreign Relations, Dr. Pieczenik served as Deputy Assistant Secretary of State and/or Senior Policy Planner under Secretaries Henry Kissinger, Cyrus Vance, George Schultz and James Baker. Dr. Pieczenik continues to consult to the Department of Defense


Link

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2011 21:18:25 vasta tsitaadiga

excalibur kirjutas:

Muidugi tundub see nii ülemõistuse


Üldsegi mitte. Üks üsnagi omapärane video.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.05.2011 21:38:25 vasta tsitaadiga

excalibur, ilmselgelt tegu lucid dreamingu ja false awakeninguga icon_rolleyes.gif kes on kogenud teab kui realistlik see võib olla.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 04.05.2011 21:41:55 vasta tsitaadiga

nali on jah selle,s et mina pean nüüd turvamees olema. esimesed ööd magada ei saanud tuli põles öö otsa icon_wink.gif
Mõtlesin isegi kaamera peale.

aga kui ei ole.
Eitamine ei aita. loogiliste seletuste leidmine ei pruugi alati kõige õigem olla. eriti selle teemaga.
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2011 21:43:50 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
excalibur kirjutas:

Muidugi tundub see nii ülemõistuse


Üldsegi mitte. Üks üsnagi omapärane video.

See selgitab, miks ma pidevalt kella kolme ja nelja vahel öösiti üles ärkan. Problem solved. Hangin kaamera.
Ahjaa, see tädi seal videos ei kao kusagile. Kui videot vaadata, siis on selgelt näha kogu aja vältel tema jalg voodi jalutsis.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W


viimati muutis Betamax 04.05.2011 21:47:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2011 21:50:58 vasta tsitaadiga

2III7 kirjutas:
excalibur, ilmselgelt tegu lucid dreamingu ja false awakeninguga icon_rolleyes.gif kes on kogenud teab kui realistlik see võib olla.

+1
Scart kirjutas:
Üldsegi mitte. Üks üsnagi omapärane video.

oeh. kas sa ilma jututa arvaksid sedasama?

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 04.05.2011 22:03:08 vasta tsitaadiga

ma ei eeldagi, et te usuksite. ilmselt peab igas peres see juhtum aset leidma või oma ema läbi kgema, et asi usutavaks muutuks.
Kuidagi kahtlaselt klapivad nii kogemused kui kirjeldused.

Kõigil on lucid dreaming ja kogevad sama asja. Kordan veel, et ta oli 100% ärkvel. oleks võinud suitsud üle lugeda vms heh.
Tegelikult on loos veel paar nüanssi mida ma ei rääkinud aga on loole kinnituseks. Kinnast ükski tulnukas maha ei unustanud. Nagu üks küsis ka mingeid jälgi pole. lol
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 04.05.2011 22:07:16 vasta tsitaadiga

excalibur kirjutas:
Kuidagi kahtlaselt klapivad nii kogemused kui kirjeldused.
Keskajal nähti väikeste hallide mehikeste asemel näkke, kuradikesi ja härjapõlvlasi. Kas tulnukad arenevad või on tegu lihtsalt sellega, et inimesed tõlgendavad luulusid vastavalt sellele mis parasjagu popp on?
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 04.05.2011 22:19:01 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
excalibur kirjutas:

Muidugi tundub see nii ülemõistuse


Üldsegi mitte. Üks üsnagi omapärane video.


see lugu klapib 95% mis siin juhtus.

Tõestama ma ei hakka kellelegi midagi.

Usu härjapõlvlasi või keda tahad see ei muuda juhtunut!
edu
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 04.05.2011 22:35:19 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
excalibur kirjutas:

Muidugi tundub see nii ülemõistuse


Üldsegi mitte. Üks üsnagi omapärane video.
Video oli huvitav kuid juures olev tekst paneb vägagi sügavalt kahtlema asja tõelisuses. "She also has psychic abilities" -> 1M$ ootab! icon_lol.gif
Jutt, et videot pole võimalik convertida ega muuta on samamoodi "pisut" kahtlane.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 04.05.2011 22:39:05 vasta tsitaadiga

närid tähti. selle asemel, et keskenduda loole endale.

Veelkord ei sunni kedagi ukuma, See ei muudaks nagunii midagi kas keegi teine usub või mitte

Ma arvan, et see lugu on ka tehtud neile kes saavad oma juhtunuga võrrelda. sest ametlikult ei saamidagi teha. kaevata ei ole kellelgi.
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 04.05.2011 22:40:45 vasta tsitaadiga

excalibur kirjutas:
närid tähti. selle asemel, et keskenduda loole endale.
"Loo" enda kohta ei oska öelda muud, kui huvitav video. Rohkemat ei oska miskit arvata aga kogu see vaht mis sinna ümber kirjutatud on paneb üsna tugevalt kahtlema ka videos. Poleks seda olnud oleks see märksa usutavamana tundunud.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 04.05.2011 22:46:47 vasta tsitaadiga

mis juhtuma peaks, et sa usuks?

ainuke erinevus minu loos on see, et uksed ei käia ja loomad ei ulu toas. muidu oli sama lugu. Kas ei ole hirmuäratav kokkusattumus.

mitte ainult, et oli käisin ja tuli tagasi. vaid pisiasjad.

Spetsiifiline ärevustunne mis ei lase uinuda. jne jne

(mul on vigane läppar tähed ei funka korralikult sestap osad tähed vahest puudu)
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 04.05.2011 22:54:59 vasta tsitaadiga

excalibur kirjutas:
mis juhtuma peaks, et sa usuks?
Dunno, kui kunagi midagi leiab küll teada annan icon_smile.gif
excalibur kirjutas:
Kas ei ole hirmuäratav kokkusattumus
Oled kunagi märganud, et peale õudukat oled samuti ärev ning ehmatad pisiasjade peale mida harilikult ei märkakski? Inimmeeli on suhteliselt lihtne petta, eriti inimesel endal. Eriti veel sääraste asjade puhul:
excalibur kirjutas:
Spetsiifiline ärevustunne mis ei lase uinuda



Ma ei väida, et sääraseid asju, tegelasi või nähtusi ei eksisteeri. Lihtsalt et väga suur enamus jutte mis noist räägitakse jätavad vägagi suure kahtlusemaigu juurde. Samuti on maailmas olemas väga palju asju mida me veel ei tea või seletada ei oska, eriti veel inimmõistuse tööpõhimõtete koha pealt. See ei tähenda kohe et tegu on automaatselt millegi müstilise ja ebamaisega.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2011 23:01:18 vasta tsitaadiga

mul on ka vahel spetsiifiline ärevustunne, mis uinuda ei lase. aga ma millegipärast ei arva, et see oleks tulnukatega seotud.
õudusunenägusid on meist ilmselt enamik kogenud, suurel osal inimestest unenäos esinevate korduvate motiivide koha pealt oli ühel netikoomiksil hea strip ka.

une ja ärkvaloleku vahepealsed olekud on ka päris vahvad.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 04.05.2011 23:02:11 vasta tsitaadiga

ma ei oska midagi lisada.
Kaalume hüpnoosi tegemist.

Ilmselt ei veenaks ka see teid kuna aju on nõnna petlik.

Üldisely vahet pole.

Tüüpiline suhtumine. Isegi oleksin ilmselt keptiline
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2011 23:10:42 vasta tsitaadiga

excalibur, lisaks siis tõsiasi, et naisterahvad mäletavad millegipärast und märgatavalt paremini kui mehed. õudusunenägude pärast olen ka ise pidanud mõne unetu öö veetma icon_smile.gif
hüpnoosiga on selline lugu, et sellega veenmine on tõesti keeruline. sa ütled ise täiesti õigesti, aju on petlik. kui ise usud, et nii juhtuski, siis oleks imelik kui hüpnoosi tulemus midagi muud on.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Vandenõu- ja konspiratsiooniteooriad, müsteeriumid, esoteerika mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 175, 176, 177  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.