Kas keegi tõesti arvab, et see tähendab seda, et välisreisil olles sündinud USA vanemate laps on mingil määral vähem "natural born citizen"?
Obama isa ei olnud USA kodanik. Faktid sõber, faktid. Obama on presidendiks kõlbulik ainult siis, kui sündis USA pinnal. Ja see ongi juba viimased kolm aastat kahtluse all.
Obama isa ei olnud USA kodanik. Faktid sõber, faktid. Obama on presidendiks kõlbulik ainult siis, kui sündis USA pinnal. Ja see ongi juba viimased kolm aastat kahtluse all.
Näita mulle seadust, mis ütleb, et kuigi USA kodanikuõigused on USA kodaniku lapsel olemas, aga kui juhuslikult välismaal sündida, siis presidendiks kandideerida ei saa.
Obama isa ei olnud USA kodanik. Faktid sõber, faktid. Obama on presidendiks kõlbulik ainult siis, kui sündis USA pinnal. Ja see ongi juba viimased kolm aastat kahtluse all.
Näita mulle seadust, mis ütleb, et kuigi USA kodanikuõigused on USA kodaniku lapsel olemas, aga kui juhuslikult välismaal sündida, siis presidendiks kandideerida ei saa.
Googlist oled midagi kuulnud?
Currently, Title 8 of the U.S. Code fills in the gaps left by the Constitution. Section 1401 defines the following as people who are "citizens of the United States at birth:"
Anyone born inside the United States
Any Indian or Eskimo born in the United States, provided being a citizen of the U.S. does not impair the person's status as a citizen of the tribe
Any one born outside the United States, both of whose parents are citizens of the U.S., as long as one parent has lived in the U.S.
Any one born outside the United States, if one parent is a citizen and lived in the U.S. for at least one year and the other parent is a U.S. national
Any one born in a U.S. possession, if one parent is a citizen and lived in the U.S. for at least one year
Any one found in the U.S. under the age of five, whose parentage cannot be determined, as long as proof of non-citizenship is not provided by age 21
Any one born outside the United States, if one parent is an alien and as long as the other parent is a citizen of the U.S. who lived in the U.S. for at least five years (with military and diplomatic service included in this time)
A final, historical condition: a person born before 5/24/1934 of an alien father and a U.S. citizen mother who has lived in the U.S.
Obama isa ei olnud USA kodanik. Faktid sõber, faktid. Obama on presidendiks kõlbulik ainult siis, kui sündis USA pinnal. Ja see ongi juba viimased kolm aastat kahtluse all.
Näita mulle seadust, mis ütleb, et kuigi USA kodanikuõigused on USA kodaniku lapsel olemas, aga kui juhuslikult välismaal sündida, siis presidendiks kandideerida ei saa.
Googlist oled midagi kuulnud?
Currently, Title 8 of the U.S. Code fills in the gaps left by the Constitution. Section 1401 defines the following as people who are "citizens of the United States at birth:"
Any one born outside the United States, if one parent is an alien and as long as the other parent is a citizen of the U.S. who lived in the U.S. for at least five years (with military and diplomatic service included in this time)
Teadlane võltsis korporatsiooni jaoks oma uurimistulemusi, et varjata teatud elavhõbedat sisaldavate vaktsiinide põhjustatud autismi.
tsitaat:
Poul Thorson is a scientist who formerly worked for the CDC, and over the last several years, he oversaw millions of dollars in grant money that was used to conduct research to "prove" that vaccines have no link to autism. Dr. Thorson's research papers include the famous "Danish Study" entitled Thimerosal and the occurrence of autism: negative ecological evidence from Danish population-based data.
Teadlane võltsis korporatsiooni jaoks oma uurimistulemusi, et varjata teatud elavhõbedat sisaldavate vaktsiinide põhjustatud autismi.
tsitaat:
Poul Thorson is a scientist who formerly worked for the CDC, and over the last several years, he oversaw millions of dollars in grant money that was used to conduct research to "prove" that vaccines have no link to autism. Dr. Thorson's research papers include the famous "Danish Study" entitled Thimerosal and the occurrence of autism: negative ecological evidence from Danish population-based data.
Ma ei hakka artiklisse süvenema kuna vaktsiinide teemal on nii palju müüte liikvel. Toon ära ühe:
"7. Müüt: Vaktsiinid on mürgised ja sisaldavad elavhõbedat
Tegelikkus: Ükski vaktsiin ei sisalda elavhõbedat. Küll on mõnele mitmedoosilistesse viaalidesse pakendatud vaktsiinile lisatud säilivuse tagamiseks elavhõbeda ühendit- etüülelavhõbedat (tiomersaali). Keemilistelt omadustelt ning toimest organismile on siin väga suur erinevus. Uuringud on näidanud, et etüülelavhõbe väljutatakse organismist sooletiku kaudu ja oluliselt kiiremini kui sellest erinev metüül-elavhõbe, mis satub inimese organismi nt toiduga. Kuna etüül-elavhõbedat on üritatud seostada mitmete kõrvaltoimete põhjustamisega, on vaktsiinides lubatud etüülelavhõbeda kogust korduvalt vähendatud. Ühtlasi on vaktsiinitootjad hakanud üha enam vaktsiine pakendama steriilsetesse ühedoosilistesse viaalidesse, millele säilitusaineid ei lisata. Ükski Eestis kasutatav immuniseerimiskava vaktsiin ei sisalda elavhõbeda ühendeid!"
Teadlane võltsis korporatsiooni jaoks oma uurimistulemusi, et varjata teatud elavhõbedat sisaldavate vaktsiinide põhjustatud autismi.
tsitaat:
Poul Thorson is a scientist who formerly worked for the CDC, and over the last several years, he oversaw millions of dollars in grant money that was used to conduct research to "prove" that vaccines have no link to autism. Dr. Thorson's research papers include the famous "Danish Study" entitled Thimerosal and the occurrence of autism: negative ecological evidence from Danish population-based data.
Ma ei hakka artiklisse süvenema kuna vaktsiinide teemal on nii palju müüte liikvel. Toon ära ühe:
"7. Müüt: Vaktsiinid on mürgised ja sisaldavad elavhõbedat
Tegelikkus: Ükski vaktsiin ei sisalda elavhõbedat. Küll on mõnele mitmedoosilistesse viaalidesse pakendatud vaktsiinile lisatud säilivuse tagamiseks elavhõbeda ühendit- etüülelavhõbedat (tiomersaali). Keemilistelt omadustelt ning toimest organismile on siin väga suur erinevus. Uuringud on näidanud, et etüülelavhõbe väljutatakse organismist sooletiku kaudu ja oluliselt kiiremini kui sellest erinev metüül-elavhõbe, mis satub inimese organismi nt toiduga. Kuna etüül-elavhõbedat on üritatud seostada mitmete kõrvaltoimete põhjustamisega, on vaktsiinides lubatud etüülelavhõbeda kogust korduvalt vähendatud. Ühtlasi on vaktsiinitootjad hakanud üha enam vaktsiine pakendama steriilsetesse ühedoosilistesse viaalidesse, millele säilitusaineid ei lisata. Ükski Eestis kasutatav immuniseerimiskava vaktsiin ei sisalda elavhõbeda ühendeid!"
Teadaolevad vaktsineerimisega kaasneda võivad kõrvaltoimed on kirjeldatud ravimi vaktsiinipakendi infolehes, mis on kõigile avalikult kättesaadav ja millega on patsiendil kasulik tutvuda. Alati on võimalik küsida täpsemat informatsiooni oma perearstilt või -õelt.
Vaktsineerimisjärgse tervisehäda tekkimisel tuleks sellest teavitada oma arsti või õde, sest ainult nii saab kõrvaltoime registreeritud. Arst või õde edastab kõrvaltoime teatise Ravimiametile ja vajadusel müügiloa hoidjale. Ravimiamet analüüsib saabunud teatisi ja edastab need üle-euroopalisse andmebaasi ning Maailma Terviseorganisatsioonile (WHO), kus koguneva info alusel saab teha järeldusi ravimite toimete ja võimalike ohtude kohta. Ravimiamet avalikustab igaaastaselt oma kodulehel (www.ravimiamet.ee) ülevaate laekunud ravimite kõrvaltoimete, sh vaktsiinide, kohta.
Hea teada, et WHO käsi mängus. Selle info väärtus on seega nullilähedane... noh vähemalt minu jaoks.
viimati muutis SKG 29.04.2011 13:35:19, muudetud 1 kord
Mitukümmend aastat nood juba keelatud ongi? _________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Obama isa ei olnud USA kodanik. Faktid sõber, faktid. Obama on presidendiks kõlbulik ainult siis, kui sündis USA pinnal. Ja see ongi juba viimased kolm aastat kahtluse all.
Näita mulle seadust, mis ütleb, et kuigi USA kodanikuõigused on USA kodaniku lapsel olemas, aga kui juhuslikult välismaal sündida, siis presidendiks kandideerida ei saa.
Googlist oled midagi kuulnud?
Currently, Title 8 of the U.S. Code fills in the gaps left by the Constitution. Section 1401 defines the following as people who are "citizens of the United States at birth:"
Any one born outside the United States, if one parent is an alien and as long as the other parent is a citizen of the U.S. who lived in the U.S. for at least five years (with military and diplomatic service included in this time)
Nii olen mina vähemalt asjast aru saanud.
Birth Abroad to One Citizen and One Alien Parent in Wedlock kirjutas:
For birth between December 24, 1952 and November 13, 1986, a period of ten years, five after the age of fourteen, is required for physical presence in the United States or one of its outlying possessions to transmit U.S. citizenship to the child.
Seda omakorda kinnitab veel seegi, et BBC (British Brainwashing Corporation) lõikas tema jutust selle väga tähtsa lõigu välja ja pani selle redigeeritud kujul oma kodulehele üles. Loodetavasti paneb see kõiki mõtlema selle üle, mida teile telekast näidatakse ja massimeediast tulevaid uudiseid teise pilguga vaatama:
Muide, kas vandenõu ja konspiratsioon on piisavalt erinevad asjad, et peab mõlemad pealkirjas välja tooma, või on siin tegemist kommertskaubandusega? _________________ Only the Central Computer knows the truth
Mul käisid pruudil kaks tulnukat eelmisel laupäeval külas. Täiseti ärkvel ja kaine olles. Lugu pikem ei viitsi kirgi ülesse kütta kuna see ilmselt ei vii kuhugi. Sai ka kärmasele inf saadetud kuid ju ta ei taha libedale teele ilmselt minna. Kuid selle loo valguses mõtlesin, et mainin.
Kiirel ülevaatusel tundus, et näidati seal videos vist ka noid Jeruusalemma videoid mis on samuti tõestatud ära kui võltsingud. _________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
See oli siis üleelmine reede vastu laupäeva. Pruut oli kodus vedeles voodis ja kuidagi kohe und ei tule. Vähekres vaatas kelle kel kohe kolm. Mõtles, et tõmbab aknal suiitsu. Tegi suitsu ära mõtles, et viskab pikali tagasi. Siis haaras teda tunne, et tapole toas üksinda. Tuled olid kustus kuid linnas nagu ikka väljast tuleb piisavalt valgust, et tegu oli siiski hämarusega. Hirm oli sees viskas voodisse pikali. Nii kui piakli viskas nägi voodi kõrval Ilma kaelata imaliku peakujuga rüüs musta kogu. Näojooni eristada ei olnud võimalik hämaras kuid muuu kirjeldus oli selgelt arusaadav. Hirma kadus suhtlus toimus nagu teadvuse tasandil. Et tea teadis, et kohe saab läbi ei ole vaja muretseda. Teine tulnukas oli nagu tema seljataga ja ta tundis kuidas keha tõmbus sirgeks, Eesmine tulnukas kastus oma pikkade sõrmedega kõhtu ja ribidealust. Proovis enast liigutada, et saanud. Proovis pead keerata natuke sai nagu taha painutada siis oli tunne nagu ta hõljuks õhus. Siis pandi talle huultele märja svammi moodi asi mis oli väga ebameeldisv. Siis käis punane sähvakas ja kõik oli jälle korras nagu poleks midagi juhtunud. Tõusis voodist püsti tegi aknal suitsu (hirmu siis ei olnud) mis tuli muidugi hommikul.
Sellises olukorras ei oska midagi teha kas kutsuda politsei või võtta lihtsat teema avalikult ülesse. aga tundub, et tõsised ajakirjaikud ei taha teemaga tegeleda. Kuskile pilasaatesse pole mõtet selle teemaga minna. Ühesõnaga kui midagi sellist juhtub oled totaalselt üksinda. Hoia parem suu kinni nii on endal lihtsam.
Muidugi tundub see nii ülemõistuse
Küsisin ka hiljem, et kui suur on tõenäosus, et see oli midagi muud. Vastus oli suurte tähtedega null.
Kuna tegu on tõsise ja haritud naisterahvaga siis pole minul alust ahelda ja ei teegi seda.
Insider purustab valereaalsuse müüte: OBL oli juba 9 aastat tagasi surnud, seda stoorit hoiti trumbina tagataskus varuks et õigel ajal välja poliitilistel eesmärkidel välja veeretada
Dr. Steve Pieczenik: Bin Laden, The Oswald Like Patsy Died 10 Years Ago!
Active Member of Council on Foreign Relations, Dr. Pieczenik served as Deputy Assistant Secretary of State and/or Senior Policy Planner under Secretaries Henry Kissinger, Cyrus Vance, George Schultz and James Baker. Dr. Pieczenik continues to consult to the Department of Defense
ma ei eeldagi, et te usuksite. ilmselt peab igas peres see juhtum aset leidma või oma ema läbi kgema, et asi usutavaks muutuks.
Kuidagi kahtlaselt klapivad nii kogemused kui kirjeldused.
Kõigil on lucid dreaming ja kogevad sama asja. Kordan veel, et ta oli 100% ärkvel. oleks võinud suitsud üle lugeda vms heh.
Tegelikult on loos veel paar nüanssi mida ma ei rääkinud aga on loole kinnituseks. Kinnast ükski tulnukas maha ei unustanud. Nagu üks küsis ka mingeid jälgi pole. lol
Kuidagi kahtlaselt klapivad nii kogemused kui kirjeldused.
Keskajal nähti väikeste hallide mehikeste asemel näkke, kuradikesi ja härjapõlvlasi. Kas tulnukad arenevad või on tegu lihtsalt sellega, et inimesed tõlgendavad luulusid vastavalt sellele mis parasjagu popp on? _________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Video oli huvitav kuid juures olev tekst paneb vägagi sügavalt kahtlema asja tõelisuses. "She also has psychic abilities" -> 1M$ ootab!
Jutt, et videot pole võimalik convertida ega muuta on samamoodi "pisut" kahtlane. _________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
närid tähti. selle asemel, et keskenduda loole endale.
"Loo" enda kohta ei oska öelda muud, kui huvitav video. Rohkemat ei oska miskit arvata aga kogu see vaht mis sinna ümber kirjutatud on paneb üsna tugevalt kahtlema ka videos. Poleks seda olnud oleks see märksa usutavamana tundunud. _________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Oled kunagi märganud, et peale õudukat oled samuti ärev ning ehmatad pisiasjade peale mida harilikult ei märkakski? Inimmeeli on suhteliselt lihtne petta, eriti inimesel endal. Eriti veel sääraste asjade puhul:
excalibur kirjutas:
Spetsiifiline ärevustunne mis ei lase uinuda
Ma ei väida, et sääraseid asju, tegelasi või nähtusi ei eksisteeri. Lihtsalt et väga suur enamus jutte mis noist räägitakse jätavad vägagi suure kahtlusemaigu juurde. Samuti on maailmas olemas väga palju asju mida me veel ei tea või seletada ei oska, eriti veel inimmõistuse tööpõhimõtete koha pealt. See ei tähenda kohe et tegu on automaatselt millegi müstilise ja ebamaisega. _________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
mul on ka vahel spetsiifiline ärevustunne, mis uinuda ei lase. aga ma millegipärast ei arva, et see oleks tulnukatega seotud.
õudusunenägusid on meist ilmselt enamik kogenud, suurel osal inimestest unenäos esinevate korduvate motiivide koha pealt oli ühel netikoomiksil hea strip ka.
une ja ärkvaloleku vahepealsed olekud on ka päris vahvad.
Spoiler
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
excalibur, lisaks siis tõsiasi, et naisterahvad mäletavad millegipärast und märgatavalt paremini kui mehed. õudusunenägude pärast olen ka ise pidanud mõne unetu öö veetma
hüpnoosiga on selline lugu, et sellega veenmine on tõesti keeruline. sa ütled ise täiesti õigesti, aju on petlik. kui ise usud, et nii juhtuski, siis oleks imelik kui hüpnoosi tulemus midagi muud on. _________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.