Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  HV üritused »  HV kevadmöll 2011 6-8.mai Saaremaal Karujärvel märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2011 21:10:52 vasta tsitaadiga

Lihameistriga pole rääkinud, kas üldse saab (ma olen välismaal) ja aega jääb regamiseks võib-olla väheks.
Aga lasen Jerryl või Hiiul lihavärki uurida, kas üldse saab, mis on kilo hinnaks ning mis ajaks peab tellimuse esitama.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2011 21:45:58 vasta tsitaadiga

palju vaja oleks?
liiga viimasele hetkele olete jätnud. Hetkel veel saaks. aga number on nüüd ja kohe vajalik. Palju?

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2011 21:51:37 vasta tsitaadiga

Ugh, kas homme hommikuni kannatab äkki ära?
Mis hinnaks on üldse?

Praegu mina küll ei hakka huupi kellelegi liha tellima.

Pange siia omad kogused ja homme hommikuks peaks raha kontol olema

221026099748 TANEL RAUD

Tellimusse läheks vaid see kogus, mille eest on reaalselt raha laekunud icon_idea.gif

Mina võtan 2kg.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2011 21:53:16 vasta tsitaadiga

hommikul selgub hind. On ka mingit ribibaasil varianti tekkinud.
Tellimiseks on aega 24h. S.t kolmapäeva hommikul peab olema teada kogus icon_idea.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2011 22:23:14 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
hommikul selgub hind. On ka mingit ribibaasil varianti tekkinud.
Tellimiseks on aega 24h. S.t kolmapäeva hommikul peab olema teada kogus icon_idea.gif


24h on norm, päeval ei saa kahjuks raha kanda, teen seda õhtul kui summad teada thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2011 08:05:46 vasta tsitaadiga

5.40/kg. on tailihast shaslõkk, mis eelmistel aastatel.
4.70/kg. on mingi uus ribishaslõkk. Seda ma ei ole ise võtnud ja ei kujuta ette, mis see endast kujutab.
Homme hommikul kell 8 pean andma kogused, muidu ei jõua reede lõunaks valmis.
jutt oli ~20 kg. tellimisest. Kui tellimuseks jääb Taneli 2kg. siis ma ei kujuta ette, kas seda üldse täidetakse.
Varasemal ajal ma ikka 50kg. kanti võtsin icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2011 08:24:32 vasta tsitaadiga

OK, ootame siis tellimusi ja makseid tänase päeva jooksul.
Mind ennast huvitab tailihast sašlõkk.

Jutt oli teoreetilisest tellimisest ja ma teadvustan väga hästi, et oleme regamise ja tellimisega hiljaks jäänud, kuna mul pole lihtsalt aega sellega tegeleda välismaal.

Mis on minimaalne kogus?

Kui huvi väikeseks jääb ja alla 10kg ei tellita, siis vist tellimust ei täideta?
Hetkel ma ei saa öelda ega kinnitada mingit kogust.

Kui lihatellimist ei toimu, siis tagastan kõigile maksnutele rahad.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2011 09:26:55 vasta tsitaadiga

Mina tahaks 1 kg
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2011 09:32:47 vasta tsitaadiga

no õhtu on hommikust targem icon_wink.gif
andke nüüd hagu, maltsaõgijad icon_lol.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2011 09:58:26 vasta tsitaadiga

Võtaks ka 1 kg 5.40 hinnaga thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eestlane
HV Guru
eestlane

liitunud: 26.01.2004




sõnum 03.05.2011 14:06:52 vasta tsitaadiga

Võib kah üke kilu võtta. Ega see purgi sees odavam tule. thumbs_up.gif
_________________
pole olemas halba ilma, on vaid vale riietus icon_wink.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2011 15:00:43 vasta tsitaadiga

Tõsi, kuid et mul arvel hetkel 0,65€, siis ostan reedel liha icon_lol.gif
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kannahanna
HV Guru
kannahanna

liitunud: 07.05.2007




sõnum 03.05.2011 15:08:42 vasta tsitaadiga

Võtaks siis neli kilo seda 5.40 liha. Maksan õhtal ära... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2011 15:49:29 vasta tsitaadiga

Mullegi siis kilo seda 5.40/kg oma. icon_razz.gif
Kannan varsti üle ka.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2011 15:52:02 vasta tsitaadiga

Hetkeseisuga 10kg

Kas tuleb veel tellimusi? thumbs_up.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
57
HV vaatleja
57

liitunud: 01.04.2005




sõnum 03.05.2011 18:13:37 vasta tsitaadiga

Paluks mulle 1kg vanakooli värki. Kohe kannan 5.40 ka üle.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2011 18:15:20 vasta tsitaadiga

11kg tellimus olemas, kas tuleb lisa icon_question.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2011 20:11:23 vasta tsitaadiga

1kg mulle, homme kannan raha üle.
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jannes
HV Guru
Jannes

liitunud: 28.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2011 22:53:53 vasta tsitaadiga

Kilo kumbagi (Taneli jaoks: 1x5.40 & 1x4.70).
Raha saad homme hommikul!

_________________
My peanut!
Kui on kiire, palun helista, aitäh!
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2011 05:56:29 vasta tsitaadiga

kahe tunni pärast teen tellimuse ära.
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2011 08:05:51 vasta tsitaadiga

Tellisin ära. Reedel viige minema.
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2011 08:08:29 vasta tsitaadiga

Tõukasin papi üle icon_cool.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2011 08:30:16 vasta tsitaadiga

Jannes kirjutas:
Kilo kumbagi (Taneli jaoks: 1x5.40 & 1x4.70).

see odavam pidi olema läbikasvanud, mitte kontidega. Expert igatahes kiidab. icon_razz.gif
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jannes
HV Guru
Jannes

liitunud: 28.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2011 09:13:41 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Jannes kirjutas:
Kilo kumbagi (Taneli jaoks: 1x5.40 & 1x4.70).

see odavam pidi olema läbikasvanud, mitte kontidega. Expert igatahes kiidab. icon_razz.gif

Hiid, niimoodi ei tehta - kui ma tellin ribi, siis ma tellin ta just selle tõttu, et tegemist on ribiga. Mitte läbikasvanud tai. Mitte känguru pea.
Kuna maksin juba ära, siis see on tehtud, kuid rahule ei ole.

_________________
My peanut!
Kui on kiire, palun helista, aitäh!
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2011 09:57:13 vasta tsitaadiga

Väike ot, aga kas lihameister jagab portsionid ise kottidesse või hakkame kohapeal yhisest ämbrist sööma icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2011 10:15:39 vasta tsitaadiga

siiani on küll eraldi pakitud olnud.
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2011 10:32:21 vasta tsitaadiga

Liharaha veerema pandud. icon_razz.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2A
HV Guru
2A

liitunud: 02.03.2004




sõnum 04.05.2011 10:44:59 vasta tsitaadiga

Kevadmöllul saab ka arm2004 sünnipäeva tähistada icon_razz1.gif Viinad sinu poolt arm2004 icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 04.05.2011 10:49:27 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
Liiter iga aasta kohta?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2011 11:06:19 vasta tsitaadiga

Jannes kirjutas:
Hiid kirjutas:
Jannes kirjutas:
Kilo kumbagi (Taneli jaoks: 1x5.40 & 1x4.70).

see odavam pidi olema läbikasvanud, mitte kontidega. Expert igatahes kiidab. icon_razz.gif

Hiid, niimoodi ei tehta - kui ma tellin ribi, siis ma tellin ta just selle tõttu, et tegemist on ribiga. Mitte läbikasvanud tai. Mitte känguru pea.
Kuna maksin juba ära, siis see on tehtud, kuid rahule ei ole.

saad raha tagasi thumbs_up.gif
inin on mulle vastuvõetamatu icon_mad.gif
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2011 11:08:54 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
thumbs_up.gif
Liiter iga aasta kohta?

liiter iga näo kohta icon_wink.gif
Kui ta just pensionär ole icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2011 11:12:40 vasta tsitaadiga

jee rait icon_biggrin.gif nagu ma oleks rahast tehtud icon_razz1.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mäksivana
HV kasutaja
mäksivana

liitunud: 29.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2011 13:11:41 vasta tsitaadiga

Peale arm2004 sünnipäeva tähistmist tuleks laupäeva õhtul läbi viia ühisaktsioon "Joome Ära 2011", suurimatele kõridele auhinnad!
Laupäeva päeval võiks toimuda võimaluse korral, kui leidub kaineid autojuhte väike lühiekskursioon nt. Kuressaarde vms. huvipakkuvasse kohta, samuti võiks keegi organiseerida mingeid võistlusi väljas, mäletamistjärgi Tanel seda lubas teha ka muidugi. thumbs_up.gif

Kuidas selle sašlõki Saaremaale toimetamisega Tartust jääb muidu, kas tuleb stuff minu autosse või võtab selle peale keegi teine?

To Tanel: Seni maksmata osalustasu teise osa tasun kohapeal sulas. Oma õllesordi hetke lemmikmargi andmed saadan Sulle privasse, saad ploki ühelepoole peale visata autosse kui shoppama lähete kuhugi hypermarketisse.
Koduõlut kahjuks väga tiheda töödegraafiku tõttu valmistada aega polnud, kuid teen seda kindlasti HV Suvemöll 2011 jaoks.
Üks põhjustest, miks õllet vaaritma ei hakanud, oli ka see, et selle transport kujuneks autos nii pika maa ja aja vältel suht riskantseks, aegajalt pidanuks käima rõhumanomeetrit jälgimas ja üleliigset vurtsu välja laskmas...

_________________
Vajad professionaalset abi, küsi siit: www.elektroonikafoorum.com
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2011 14:00:16 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Väike ot, aga kas lihameister jagab portsionid ise kottidesse või hakkame kohapeal yhisest ämbrist sööma icon_rolleyes.gif

sai öeldud et teeb 4+2+1+1+1+1+1+1kg. kotikesed.
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2011 14:24:47 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
jee rait icon_biggrin.gif nagu ma oleks rahast tehtud icon_razz1.gif

Kamoon, aastas korra ikka jõuab. icon_razz1.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eestlane
HV Guru
eestlane

liitunud: 26.01.2004




sõnum 04.05.2011 14:47:21 vasta tsitaadiga

jah, mis see 30 liitrit viina siis välja käristada ei ole? icon_rolleyes.gif
_________________
pole olemas halba ilma, on vaid vale riietus icon_wink.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2011 14:51:53 vasta tsitaadiga

Kellegi jaoks pole see kindlasti mingi oluline number icon_razz1.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2011 15:00:24 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
arm2004 kirjutas:
jee rait icon_biggrin.gif nagu ma oleks rahast tehtud icon_razz1.gif

Kamoon, aastas korra ikka jõuab. icon_razz1.gif

Heineken, osta mult ära ja tee teistele välja icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2011 15:08:39 vasta tsitaadiga

39.5L ju icon_biggrin.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2011 15:27:41 vasta tsitaadiga

eestlane kirjutas:
jah, mis see 30 liitrit viina siis välja käristada ei ole? icon_rolleyes.gif

mingi hetk oli liitrine VV soodukaga mõni kopikas alla 10€. minusuguse lihtneegri jaoks on 300€ ikka üsna arvestatav summa icon_biggrin.gif
kui iga nägu kingib 20€, siis tavai, teeme/joome ära icon_cool.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2011 19:54:58 vasta tsitaadiga

Mina stardin mingi 17-18 ajal lasnakalt ja ruumi veel on icon_cool.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2011 08:48:13 vasta tsitaadiga

Kõvakettaheide ka toimub? icon_smile.gif
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2011 09:14:02 vasta tsitaadiga

Kämpingule mingi soodustus ka oli ? icon_rolleyes.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kohvri Carmen
HV kasutaja
Kohvri Carmen

liitunud: 21.11.2010




sõnum 05.05.2011 09:44:34 vasta tsitaadiga

Keegi võib ühe õnge lisaks võtta kui on icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2011 09:49:12 vasta tsitaadiga

Koit,, pakud enda kettaid? icon_razz.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2011 09:50:07 vasta tsitaadiga

Ma võtan kindlalt oma õnge kaasa icon_cool.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kohvri Carmen
HV kasutaja
Kohvri Carmen

liitunud: 21.11.2010




sõnum 05.05.2011 09:51:16 vasta tsitaadiga

Ma ei jõua enam kuskilt läbi käia, et õnge võtta icon_smile.gif Täna pikalt tööl icon_smile.gif Aga oleksin ülimalt tänulik kui keegi leiaks ühe lisaks icon_razz.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2011 10:09:47 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
Koit,, pakud enda kettaid? icon_razz.gif
Mul küll pole midagi üle icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2011 10:24:24 vasta tsitaadiga

Ma võin sulle enda õnge laenata ei kavatse 24/7 kalastada icon_biggrin.gif
Oleks varem öelnud oleksin maalt mõned lisaks võtnud icon_razz1.gif

_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2A
HV Guru
2A

liitunud: 02.03.2004




sõnum 05.05.2011 10:27:46 vasta tsitaadiga

Ma haaran ka spinna kaasa, aga mul ainult üks paraku.
Tanel, kas sul oli Jüriga paatidest ka juttu?
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  HV üritused »  HV kevadmöll 2011 6-8.mai Saaremaal Karujärvel mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.