|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Ogre
HV vaatleja

liitunud: 19.01.2008
|
23.04.2011 15:35:23
|
|
|
| 2.3 versiooni peale panek nõuab rooti ja sellega garantii kaob?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
23.04.2011 16:22:55
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
jeesus188, mis täpselt aeglane on ? Ma pole hetkel avastanud ühtegi tõsisemat probleemi peale selle, et root on veel probleemne teema  |
näiteks kui vajutada ektaani luku nuppu, siis ca 0.7 sek tuleb oodata kui ekraan aktiveerub
Peale kõne lõppu kui tahad toru ära panna, siis peab ootama suht kaua kui ekraan aktiveerub ( see ajab tõsiselt närvi)
mõne app´i install võtab sigakaua aega, neid pidi probleeme on kyllaga.
Kas sul ö,ä,õ tähed on olemas kui trykid ?
ma ei leia neid kuidagi yles enam või asi one selles, et kasutan Swype klaverit
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
27.04.2011 14:48:31
|
|
|
... ma kasutan seda klaverit:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=6071137#6071137
edit:
... natukene 2.3.3 kasutanult ütleks, et väärt uuendamist isegi, kui root hetkel veel võimalik pole nüüd on võimalik VGA resos video salvestus, ei midagi erilist aga parem, kui varem. Samuti on paranenud GPS toimivus, esmasel kasutamisel läheb küll rohkem aega ja see on loomulik sest kogu info on algseadetes, kuid järgmistel kordadel on lukustuse saamine vaid sekundite küsimus ja seda isegi siseruumides. Jah, natuke uimab ootel olekust sisse lülitamisel ja kõne lõpetamisel, kuid kõik muu on kiirem, aeglast programmide paigaldamist pole mina täheldanud, pigem käib kõik mõnevõrra kiiremini. Aku pidavuse osas pead ei julge anda sest tänu root'i puudumisele ei saa päris kõike nii kasutada nagu tavaliselt, kuid tunduks nagu parem olevat ja süsteemi stabiilsusest tulenevaid mainimisväärseid probleeme pole üldse täheldanud ...
edit:
... hiljuti lekkis veel üks 2.3.3 versioon ja sellel on olemas ka Eesti keele valik ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fiffe
HV vaatleja
liitunud: 19.03.2011
|
29.04.2011 16:24:06
Menüü |
|
|
Kumb menüü teil on ?
Kas selline:http://www.youtube.com/watch?v=OLDuRqdelW4 (alates2.30)
VÕI SIIS
selline:http://www.youtube.com/watch?v=0DwH7e-pacY (alates 1.50)
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
29.04.2011 19:00:02
|
|
|
... esimene versioon
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
01.05.2011 21:31:15
|
|
|
täna siis mobla tegi restarti 2 korda , soft 2.3.3
esimest korda lambist jooksis kokku ja restartis ise, teinekord oli lihtsalt ekraan väljas (ootel) tegi resa ja peale seda kysis pin koodi.
aga avastasin selle, et ennem oli vaba mälu stabiilselt ca 110-120mb
aga peale esimest restarti, kuni siiani 150mb
Edit:
Mobla läks iga päevaga lollimaks ja nüüd lasin peale S5830XXKPB
liigub ikka kõvasti kiiremini kui S5830XXKP8
Loodan, et nüüd asjad enamuses töötavad
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
03.05.2011 16:39:41
|
|
|
Kas keegi oskaks mulle sellist asja öelda, et mis võrguseaded teil on?
Ka paar korda uuendatud tarkvara edasi ja tagasi juba ja wifi on kuidagi jube nõrk. Kahtlane tunne, et on mõned seaded paigast ära.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
03.05.2011 18:19:17
|
|
|
... võrguseadetest wifi nõrkus nüüd küll ei olene ma pole enda fööni puhul küll wifi -ga seoses mingeid probleeme täheldanud (olenemata tarkvaraversioonist) ja ma olen wifi kasutanud ikka pää:ääris palju ja erinevates kohtades ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
03.05.2011 18:21:45
|
|
|
| *#*#INFO#*#* all on suhteliselt palju valikuid võrgu kohta, aga ma pole kuskilt leidnud millised eestis olema peavad.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
03.05.2011 18:39:56
|
|
|
... erm, mis on Eestil ja wifi seatetel ühist ? Igasuguseid peenseadistusi pole nüü küll vaja näppida, kui täpselt ei tea, mida teed. Juhul, kui wifi ei toimi, siis oled lihtsalt AP -st liiga kaugel või jääb midagi telefoni ja AP vahele, mis signaali ära summutab, muud midagi ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
03.05.2011 19:13:29
|
|
|
| Panin uuesti 2.3.3-le peale ja ikka on olukord selline, et olen ruuterist 5 meetri kaugusel ja näen silmaga antenni ja wifi on ikka rahuldav. Täna võrdluses näiteks nokia 5800-ga oli 5800-l wifi põhjas ja minul näias vaid et on olemas võrk aga minu jaoks ei levinud piisavalt et ühenduda.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
03.05.2011 19:31:45
|
|
|
... kas poetarkvaraga oli sama jama ? Enda näite varal võin öelda, et wifi-AP on maja teisel korrusel ja isegi keldris suudab signaali kätte saada (läbi ühe puit ja ühe betoonpõranda), küll väga nõrgalt aga surfata on võimalik st. ühendus toimib ja võrguseaded on absoluutselt standardsed ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
03.05.2011 20:25:01
|
|
|
| Pean nagu ausalt tõdema, et ei pööranud sellele originaaliga eriti tähelepanu, kuid olen korra tagasi pannud 2.2.1-e ja siis oli küll sama enamvähem, võibolla see on siiski hetkel siin minu mingi ühenduse jama, eks pean seda veel vähe testima.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
03.05.2011 22:32:10
|
|
|
proovisin seda, aga mu sd näitab, et faili pole seal
kiire help
seal apply from sd card, siis .......
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
03.05.2011 23:18:04
|
|
|
... kopeeri uuesti, järsku läks midagi nihu
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
03.05.2011 23:30:46
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
... kopeeri uuesti, järsku läks midagi nihu  |
ma olen kopeerinud 20 korda + veel nimemuutustega, mitte halligi
valin apply update from sdcard........ siis vasut on ../
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
03.05.2011 23:32:12
|
|
|
... kas kasutad telefoni originaalmälukaarti või mõnda muud ? Sams võid proovida recovery all olles mälukaarti välja võtta ja uuesti sisse panna ehk see aitab ...
_________________

viimati muutis DigeBeni 03.05.2011 23:33:10, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
03.05.2011 23:33:29
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
| ... kas kasutad telefoni originaalmälukaarti või mõnda muud ? |
muud
kas see siis määrav ?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
03.05.2011 23:37:16
|
|
|
... proovi siis originaaliga idee poolest ei tohiks probleemi olla, endal pole kah originaal, mingi 8GB suvakas on ja sellega pole probleemi, kuid XDA -s oleks nagu kohanud midagi sarnast kunagi ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
03.05.2011 23:42:32
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
... proovi siis originaaliga idee poolest ei tohiks probleemi olla, endal pole kah originaal, mingi 8GB suvakas on ja sellega pole probleemi, kuid XDA -s oleks nagu kohanud midagi sarnast kunagi ... |
hea kysimus, ma ei tea kus originaal on, mul sees oli samuti 8 GB
kui sa valisid apply update from sd?
mul peale seda oli tyhjus, kas sul näitas midagi?
ja kuhu sa selle zip. faili panid, ma panin lihtsalt sd kaardile
vastab,et no file SD
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
03.05.2011 23:54:01
|
|
|
... minul näitab seal kogu SD sisu sh. ka nimet faili võid proovida kaarti formaatida, mõnel on see kaardiga seotud hädade puhul aidanud ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
04.05.2011 20:10:32
|
|
|
ega midagi,eks homme formati, aga sita ajab keema kui kõigil funkab ja mul ei tööta
lihtsalt, aega kulub sitaks, et kõik taastada
Edit:
No nii, viskasin siis kaasas olnud sd kaardi sisse ja rootisin ära, failid olemas ja mingit probleemi ei olnud.
pärast panin oma vana 8gb kaardi tagasi ja kõik funkas korralikult
Tänud abi eest
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
04.05.2011 21:05:47
|
|
|
| Kas keegi mingeid vigu ka märganud on 2.3-ga?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
04.05.2011 21:22:28
|
|
|
| eltso kirjutas: |
| Kas keegi mingeid vigu ka märganud on 2.3-ga? |
hetkel veel ei ole, samas wifit pole veel proovinud.
ainuke asi mis nats häirib on kõne katkestamine.
nats aega läheb, ennem kui ekraan aktiveerub
S5830XXKPB on viimane ja parim hetkel
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
05.05.2011 13:13:17
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
hetkel veel ei ole, samas wifit pole veel proovinud.
ainuke asi mis nats häirib on kõne katkestamine.
nats aega läheb, ennem kui ekraan aktiveerub
S5830XXKPB on viimane ja parim hetkel |
Ise olen ka sama versiooni peal, klahvide avamine on samamoodi aeglane. Kuskilt lugesin veel, et kaameral peaks olema fokusseerimisporbleeme, aga endal pole täheldanud, kuigi ega eriti ei ole ka vajadust seda kasutada
Wifi on mul selline kahtlaselt kehvake niikuinii, pean ikka suhteliselt lähedal olema, aga kuna mul tehtud ka mingi kindla kuumaksega data pakett, siis ega väga sellest ka puudust ei tunne.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
05.05.2011 20:18:42
|
|
|
... ei oska samuti midagi oluliselt rohkemat lisada, kui juba siin välja toodud, ekraani ärkamine pole päris momentaanne, autofookus võib mõnel juhul teravustamisega hätta jääda ja proximity sensor võiks tõepoolest natuke kiiremini ekraani sisse lülitada, kui telefoni kõrva juurest ära võtad. Samas wifiga pole mul küll absoluutselt mingeid probleeme. Seega, minu arvates on 2.3.3 uuendamist väärt küll sest üldises plaanis on süsteem siiski ärksam, sujuvam ja isegi natuke kiirem, ei midagi kolossaalset, kuid siiski täitsa tuntav sammuke edasi ...
edit:
... kuna täna oli natuke aega üle, siis tegelesin patarei ikooni modifitseerimisega ja esimesed katsetused on positiivsed
... ikoonid sai pihta pandud siit teemast:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=982529
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
05.05.2011 21:12:28
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
... ei oska samuti midagi oluliselt rohkemat lisada, kui juba siin välja toodud, ekraani ärkamine pole päris momentaanne, autofookus võib mõnel juhul teravustamisega hätta jääda ja proximity sensor võiks tõepoolest natuke kiiremini ekraani sisse lülitada, kui telefoni kõrva juurest ära võtad. Samas wifiga pole mul küll absoluutselt mingeid probleeme. Seega, minu arvates on 2.3.3 uuendamist väärt küll sest üldises plaanis on süsteem siiski ärksam, sujuvam ja isegi natuke kiirem, ei midagi kolossaalset, kuid siiski täitsa tuntav sammuke edasi ...
edit:
... kuna täna oli natuke aega üle, siis tegelesin patarei ikooni modifitseerimisega ja esimesed katsetused on positiivsed
... ikoonid sai pihta pandud siit teemast:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=982529 |
ma ei saa hästi aru, et kuidas see funkab minu 2.3.3-ga
Äkki saad nats lähemalt seletada või äkki sinu enda mod sobib ka mulle ?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
05.05.2011 21:22:17
|
|
|
... ei funkagi niisama, pead vastavad ikoonid /system/framework/framework-res.apk failis käsitsi ära muutma
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
05.05.2011 21:32:13
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
... ei funkagi niisama, pead vastavad ikoonid /system/framework/framework-res.apk failis käsitsi ära muutma  |
vaatan, uurin, puurin, aga sellest framework-res.apk-CircleBattery-v0.5-FW2.3.26.zip sisust ei saa ma halligi kahjuks aru
ma ei saa aru mida seal muutma peab
(1) Pull /system/app/ from phone (origi_app)
(2) Pull /system/framework/ from phone (origi_frame)
(3) Deodex /system/app/ (Output="done_app")
(4) Deodex /system/framework/ (Output="done_frame")
(5) Pull and Deodex all
(6) Backup original files
(7) Exit
(8) Help
(10) Deodex from /sdcard/odex/ (system and app)
(15) ADVANCED
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
05.05.2011 21:39:51
|
|
|
... sa said valesti aru, ma võtsin sealt teemast vaid ikoonid, ära seda jama seal küll kasutada proovi, see on hoopis teise pilli jaoks ehk kui sa ei tea, mida teed, siis parem ära tee ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
05.05.2011 21:50:18
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
... sa said valesti aru, ma võtsin sealt teemast vaid ikoonid, ära seda jama seal küll kasutada proovi, see on hoopis teise pilli jaoks ehk kui sa ei tea, mida teed, siis parem ära tee ... |
ma juba ennem loobusin....
tundus kuidagi kahtlane
Si*ta ka, ilma saab ka väga hästi hakkama
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
05.05.2011 22:36:59
|
|
|
... ega praegu polegi asi eriti praktiline sest patarei ikooni jaoks loetakse andmeid väga suurte hüpetega ja seega pole näit kuigi informatiivne. Samas vastava XML -i modifitseerimine on paras PITA sest framework-res.apk ei taha kohe kuidagi kompileeruda
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
06.05.2011 06:22:33
|
|
|
Ma eile avastasin uue asja, kuigi see mul esimene android ja ei tea kas see on üldse mingi probleem, siis installisin mingi hunniku appe peale, sest oli vähe sellist vaba aega ja polnud midagi muud asjalikku peale hakata
Mingil hetkel avastasin, et hakib asi jubedalt, kontrollisin ja koik apid olid kirjade järgi taustal kinni pandud, aga läksin ikka rami alla ja kontrollisin vahemälu, selgus, et peaaegu kõik oli täis ja kui valisin tühjenda, siis ütles, et sulges veel 12 rakendust, aga vaba ainult 50% aga liigub normaalselt. Eks peab vaatama palju peale restarti mälu vaba on.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
06.05.2011 10:05:59
|
|
|
| eltso kirjutas: |
Ma eile avastasin uue asja, kuigi see mul esimene android ja ei tea kas see on üldse mingi probleem, siis installisin mingi hunniku appe peale, sest oli vähe sellist vaba aega ja polnud midagi muud asjalikku peale hakata
Mingil hetkel avastasin, et hakib asi jubedalt, kontrollisin ja koik apid olid kirjade järgi taustal kinni pandud, aga läksin ikka rami alla ja kontrollisin vahemälu, selgus, et peaaegu kõik oli täis ja kui valisin tühjenda, siis ütles, et sulges veel 12 rakendust, aga vaba ainult 50% aga liigub normaalselt. Eks peab vaatama palju peale restarti mälu vaba on. |
kui sa ei loe maile iga tunni tagant, siis lylita sünkroonimine välja. see avab rakendusi + kulutab akut. mul vahemälu keskmiselt 100-150ni
Vaid yhest asjast ei saa aru, et miks Maps kogu aeg end taustaks avab
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
09.05.2011 20:16:29
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
kui sa ei loe maile iga tunni tagant, siis lylita sünkroonimine välja. see avab rakendusi + kulutab akut. mul vahemälu keskmiselt 100-150ni
Vaid yhest asjast ei saa aru, et miks Maps kogu aeg end taustaks avab  |
Sellega on ilmselt see teema, et kuna sa alguses annad nõusoleku, et ta võib su asukohta vaadata, siis selleks et teada mis teenuseid sulle pakkuda, siis jälgib sind vaikselt
Kas kellelgi on kuskil kirjas ka see mis firmware originaalis peal oli telefonil?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
09.05.2011 21:19:09
|
|
|
| eltso kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
kui sa ei loe maile iga tunni tagant, siis lylita sünkroonimine välja. see avab rakendusi + kulutab akut. mul vahemälu keskmiselt 100-150ni
Vaid yhest asjast ei saa aru, et miks Maps kogu aeg end taustaks avab  |
Sellega on ilmselt see teema, et kuna sa alguses annad nõusoleku, et ta võib su asukohta vaadata, siis selleks et teada mis teenuseid sulle pakkuda, siis jälgib sind vaikselt
Kas kellelgi on kuskil kirjas ka see mis firmware originaalis peal oli telefonil?  |
mis teed sellega yldse ?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
09.05.2011 21:37:02
|
|
|
Üritan talutavat navigaatorit peale saada, aga need mis soovitatakse liiguvad ja näevad jubedamad välja kui mu eelmisel lahjal symbianil, seega mõtlesin proovida korra originaali tagasi, et kuidas sellega need oleksid, aga andsin alla juba
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keytron
HV veteran
liitunud: 11.08.2002
|
12.05.2011 13:21:38
|
|
|
Kas keegi oskab anda nõu kuidas kärjeinfo kuvamine sel telefonil tööle saada?
Olen Android Market'ist küll leidnud igasugu Cell info stiilis asju aga kas võimalus kärjeinfot kuvada on juba kuskil menüüdes orginaalis sees?
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
12.05.2011 13:33:02
|
|
|
| keytron kirjutas: |
Kas keegi oskab anda nõu kuidas kärjeinfo kuvamine sel telefonil tööle saada?
Olen Android Market'ist küll leidnud igasugu Cell info stiilis asju aga kas võimalus kärjeinfot kuvada on juba kuskil menüüdes orginaalis sees?  |
Mina leidsin sarnase asja sõnumi seadete alt, aga ma pole päris kindel, kas see ikka on see sama. Mul asi elisa võrgus seega ma eeldan, et neil ei olegi mingit kärjeinfot või ma eksin?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
12.05.2011 20:55:30
|
|
|
| Sõnumite seadete alt saab sisse lülitada jah selle, aga asja ei kuvata ekraanil vaid iga masti nimi tuleb sõnumina.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mustmantel
HV kasutaja
liitunud: 08.01.2009
|
12.05.2011 23:09:25
|
|
|
| Mul hakkas esinema selline probleem, et iga päev vähemalt ühe korra(vahest kaks, kolm), jookseb sissetuleva kõne ajal android kokku. Ja ei näita ka kes helistas. Kas see on mingi minu poolne kala või võib selle androidiga lutsu visata?
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
12.05.2011 23:13:01
|
|
|
| mustmantel kirjutas: |
| Mul hakkas esinema selline probleem, et iga päev vähemalt ühe korra(vahest kaks, kolm), jookseb sissetuleva kõne ajal android kokku. Ja ei näita ka kes helistas. Kas see on mingi minu poolne kala või võib selle androidiga lutsu visata? |
mis droid sul peal on, originaal vm ?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mustmantel
HV kasutaja
liitunud: 08.01.2009
|
12.05.2011 23:15:29
|
|
|
| originaal jah. Kuna mulle helistab palju kliente, siis ilmselt on juba kaotand palju potentsiaalseid kliente. Esimne Android, enne symbiani ja windowsi kasutand, sellist probleemi pole kunagi esinenud :S
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
13.05.2011 00:00:06
|
|
|
| mustmantel kirjutas: |
| originaal jah. Kuna mulle helistab palju kliente, siis ilmselt on juba kaotand palju potentsiaalseid kliente. Esimne Android, enne symbiani ja windowsi kasutand, sellist probleemi pole kunagi esinenud :S |
aga pane 2.3.3 peale, sa ei pea pettuma
Mul ei ole kordagi kokku jooksnud.
ainuke natukegi sarnane juhus oli siis, kui kõrvaklapid peas ja kasutasin tel mikrit, siis ei saanud ma pihta kuhu ma vajutama peaks et kõne katkestada. Ekraan ju lylitab ennast välja kui pikemalt kõnelen
aga arvan, et see lihtsalt minu teadmatus
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mustmantel
HV kasutaja
liitunud: 08.01.2009
|
13.05.2011 00:03:07
|
|
|
Eks ma pean siis vaatama hakkama seda asja, pole väga süvenend kui keeruline see peale panemine on
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
13.05.2011 00:05:24
|
|
|
| mustmantel kirjutas: |
Eks ma pean siis vaatama hakkama seda asja, pole väga süvenend kui keeruline see peale panemine on  |
ei ole midagi keerulist, algul ka nuputasin, aga siis sain poindile pihta
siin kõik kirjas
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=961858#
uued romid on lõpupoole yleval, ei pea hakkama samsa lehelt neid taga ajama.
kui vaja siis saan uploadida, aga homme
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mustmantel
HV kasutaja
liitunud: 08.01.2009
|
13.05.2011 00:06:50
|
|
|
Ega täna ei hakkagi sellega tegelema ka Kui aega on siis nv-sel.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|