Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [Wii U] Nintendo Wii U arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2011 18:58:06 [Wii U] Nintendo Wii U arutelu vasta tsitaadiga

Wii U


The system is expected to be released in 2012 and was unveiled at Nintendo's Press Conference at E3 2011 on June 7, 2011. It features a new controller which can continue gameplay even when the TV is off. It will be compatible with all Wii games and will also feature motion control, along with video chat. Internet browsing is also promised.

Processors:
* IBM Power-based multi-core microprocessor
Storage:
* Internal flash memory expandable via SD memory card slot and USB slots (4) using a USB hard disk drive
* Slot-loading disc drive compatible with 12-cm "proprietary high-density optical discs" (iDensity disc) and 12-cm Wii optical discs
Video:
* 1080p, 1080i, 720p, 480p and 480i output
* Compatible with HDMI, component, S-video and composite cables
Audio:
* AV Multi Out connector. Six-channel PCM linear output through HDMI
Size:
* Approximately 1.8 inches tall, 6.8 inches wide and 10.5 inches long.
Controller:
* The new controller incorporates a 6.2-inch, 16:9 touch screen and traditional button controls, including two analog Circle Pads. This combination removes the traditional barriers between games, players and the TV by creating a second window into the video game world. The rechargeable controller includes a Power button, Home button, Control Pad, A/B/X/Y buttons, L/R buttons and ZL/ZR buttons. It includes a built-in accelerometer and gyroscope, rumble feature, camera, a microphone, stereo speakers, a sensor strip and a stylus.
Other Controls:
* Up to four Wii Remote™ (or Wii Remote Plus) controllers can be connected at once.
* The new console supports all Wii™ controllers and input devices, including the Nunchuk™ controller, Classic Controller™, Classic Controller Pro™ and Wii Balance Board™.

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...


viimati muutis beastbeats 08.06.2011 13:09:19, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.04.2011 14:30:20 vasta tsitaadiga

similar level oleks küll fail kuubis.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 28.04.2011 14:39:20 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
similar level oleks küll fail kuubis.


Miks nii, PS3 ja X360 ei saa ju veel kaks aastat vähemalt peale Wii2 launchi endale järeltulijaid?
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 28.04.2011 14:43:56 vasta tsitaadiga

Nintendo strateegia on ju olnud alati teha nii võimas masin kui võimalik, aga selle tingimusega, et selle pealt kohe kasumit saama, mitte paar aastat kahjumit ala Sony & MS. Seega umbkaudu PS3-XB jõudlus oleks ok. Kui see suudaks aint stabiilsed 30-60fps 720p välja pressida, oleks väga tore.
_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2011 13:40:34 vasta tsitaadiga

Wiiii
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 14.05.2011 18:29:31 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Earlier this month, we published a report about Nintendo's next console (otherwise known as Wii 2 or Project Cafe) including details regarding the design as well as specific hardware specs. Based on the information we received and with help from our sources, we found retail PC components comparable to the ones Nintendo is expected to use in their new system and built a mock console of our own.

...

Our system comprises of the following:

CPU: 3.2GHz Triple Core AMD Athlon II X3 450
GPU: XFX Radeon HD 4850 GPU with 1GBs of VRAM
Motherboard: BIOSTAR A780L3L Micro ATX
RAM: 2GBs of Kingston DDR3
Power Supply: Rosewill RV350 ATX 1.3
Hard Drive: 80GB WD Caviar Blue 7200RPM

Though the parts we used are comparable, our sources say there will be some significant variation in the final product. For one, the CPU is likely to be clocked above 3.2GHz and the GPU will feature a tweaked design but a similar speed to the HD 4850 we used. Most importantly, the Wii 2/Project Café's total RAM is likely to be 1GB, but we added an extra GB to offset the Windows 7 OS, which is pretty taxing otherwise.

http://gear.ign.com/articles/116/1168222p1.html (lingi taga peitub video ka)

See kõik on siiski spekulatsioon ja IGN'i poolt tehtud võrdlused on üsnagi jaburad, aga... täitsa lootustandev masin. Tuleb ainult RAM'i kohalt pöialt hoida. Alla 1GB oleks nukker.

Lugege seda tekstis viidatud artiklit ka. Seal mainitakse muuhulgas et masin saab mõõtmetel olema umbes sama suur kui Xbox 360 (kahju) ning saab maksma 350-400 dollari vahel (vägagi tolereeritav launch price).

_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2011 22:55:32 vasta tsitaadiga

http://www.eurogamer.net/articles/2011-05-18-is-this-leaked-project-cafe-video-real
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riddim
HV kasutaja
Riddim

liitunud: 24.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2011 00:24:57 vasta tsitaadiga


_________________
LEVEL1.EE - Videomängudest eesti keeles!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2011 10:34:47 vasta tsitaadiga

http://www.joystiq.com/2011/06/07/wii-u-announcement-trailer-touches-on-the-possibilities/
IMO tundub see uus pult mõningate väljareklaamitud toimingute jaoks liialt suur/kohmakas olevat icon_rolleyes.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2011 11:34:58 vasta tsitaadiga

Mis see "12-cm proprietary high-density optical discs" meie keeli on?
Muidu nintendo on kunagi ühise patendi loonud ka sellise kompaniga nagu InPhase Tehnologies, et välja töötada mingid holographic storage süsteemi

tsitaat:
In February 2008, InPhase Technologies was granted a joint patent with video game company Nintendo for a flexure-based scanner for angle-based multiplexing in a holographic storage system

Wiki
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 08.06.2011 11:37:34 vasta tsitaadiga

Tom-D kirjutas:
Mis see "12-cm proprietary high-density optical discs" meie keeli on?
Bluray custom failisüsteemiga üsna tõenäoliselt.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2011 11:51:10 vasta tsitaadiga

http://kotaku.com/5809701/wii-u-discs-will-be-25gb-in-size
That squares with our own reporting from before E3 and puts Nintendo in a good place to run games that fill up a single-layer 25GB Blu-Ray disc, the format used by current console king of large game discs, the PlayStation 3.

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freetime1
HV vaatleja
freetime1

liitunud: 21.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2011 12:55:23 vasta tsitaadiga

Seda video vaadates tundub see uus Wii U ikka üli lahe asi olevat!
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2011 13:00:30 vasta tsitaadiga

Väga tore lahendus.
Kontroller tundub aga tõsiselt kobakas ja ebamugav.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2011 13:03:08 vasta tsitaadiga

Mulle tundub see ekraan selle "puldi" peal äärmiselt ebavajalik.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 08.06.2011 13:22:26 vasta tsitaadiga

Keegi puldi aku kestvuse üle tahab spekuleerida? icon_smile.gif
Video-prose tõenäoliselt väga voolu ei tarbi seal kuid lahmakas ekraan kindlasti. Ise pakuks et kui nad just tahvlite kobakaid 6aH mahutavusega akusid ei kasuta siis üle paari-kolme tunni reaalse mängimise vastu ei pea.

Topeltekraaniga on jah see probleem, et pole võimalik kahele asjale korraga keskenduda, näed kas üht või teist aga mitte mõlemat korraga. Ei oleks uskunud, et seda eales väidan kuid igasugu menüüde-inventorydega möllamiseks eelistaksin hetkel noid kangi-ringmenüüsid teisele ekraanile, nii ehk naa suurema actioni keskel tuleb tegevus pausile panna kui midagi vaja kusagil ringi sobrada.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuri orav
HV kasutaja
kuri orav

liitunud: 19.10.2010




sõnum 08.06.2011 13:38:06 vasta tsitaadiga

Nintendo DS-not-portable lol.
_________________
“Build a man a fire, and he'll be warm for a day. Set a man on fire, and he'll be warm for the rest of his life.” -- Terry Pratchett
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 08.06.2011 14:40:06 vasta tsitaadiga

viiuviiuviiu
_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 08.06.2011 14:46:51 vasta tsitaadiga

Tundub, et rahvas niiväga see uus konsool ei eruta
Nintendo Shares Fall to 5 year Low After WiiU Reveal

Nintendo tumbled 5.7 percent to 16,930 yen at the close of trading in Osaka. More than 2.2 million shares changed hands, compared with a six-month daily average of about 720,000

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 08.06.2011 21:28:44 vasta tsitaadiga

Tundub lahe idee aga tõesti kohmakas ja ebamugav pult.. aga eks näis.
_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2011 21:32:47 vasta tsitaadiga

NekoRobin kirjutas:
Tundub lahe idee aga tõesti kohmakas ja ebamugav pult..
You would know...
Siiani proovinud inimesed on puldi ergonoomikat vaid kiitnud.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 08.06.2011 22:11:39 vasta tsitaadiga

Üks sõna jäi vahelt ära, tahtsin kirjutada, et tundub kohmakas ja ebamugav pult.
_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 08.06.2011 22:16:26 vasta tsitaadiga

EvilKatarn kirjutas:
Siiani proovinud inimesed on puldi ergonoomikat vaid kiitnud.
Valikuline lugemine FTW
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2011 22:23:34 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
EvilKatarn kirjutas:
Siiani proovinud inimesed on puldi ergonoomikat vaid kiitnud.
Valikuline lugemine FTW
Indeed. Kuidas saab puldi mugavust määrata seda proovimata? icon_rolleyes.gif Või kui sa mõtled, et ma valesid uudisteportaale loen, siis loobi oma eksperdiurkad ette.


http://www.engadget.com/2011/06/07/nintendo-wii-u-controller-first-hands-on/ - "In the hand the controller feels light, and it feels comfortable. It's most similar to the old GameCube controller, really, but much wider and with more buttons."
http://arstechnica.com/gaming/news/2011/06/hands-on-with-the-wii-u-its-here-its-amazing-its-smart.ars - "The new controller is comfortable in the hands, with smooth white styling and well-designed ergonomics."
http://www.ubergizmo.com/2011/06/wii-u-controller-preview/ - "Overall, the Wii U controller felt exceptionally comfortable.."
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 09.06.2011 01:12:28 vasta tsitaadiga

Rääkigu seda peale paari tundi reaalsete mängude mängimist kus tuleb ka nii touchscreeni, kiirendusandureid kui muu kama kasutada

[edit]
Väike kokkuvõte GPU kõlakatest b3d'st: http://forum.beyond3d.com/showpost.php?p=1558194&postcount=249
tsitaat:
First rumors were like:

Game Informer - "console on par or sligthy worse than PS360"

Kotaku - "console stronger than PS360"

IGN - "console much stronger than Ps360"

And after that:

01.net (they were first with NGP specs, and with touch screen controller and specs for Wii U) - "console on par or slighty stronger than 360"

IGN - they confirmed all 01.net rumors, but still stated that console is much more powerfull

Digital Foundry - direct quote about GPU " but our sources suggest that the overall profile of the GPU is much closer to the Xbox 360 - and we've even heard that in some applications it may even operate at a deficit compared to Xenos."

I think that IGN is wrong on this one and console is in the same ballpark as PS360.
Too linnulennu techdemo oli küll ilusa väljanägemisega kuid äärmiselt efektivaene. Võrreldes näiteks BF3 PS3 demoga julgeks väita, et viimane on jupp maad arenenum.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 09.06.2011 09:19:50 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Too linnulennu techdemo oli küll ilusa väljanägemisega kuid äärmiselt efektivaene. Võrreldes näiteks BF3 PS3 demoga julgeks väita, et viimane on jupp maad arenenum.


No kuule, mõtle mida räägid. Üks konsool on olnud väljas varsti juba 6 aastat, teine on veel tech demo faasis. Otsi üles parem mõned PS3 / XB launchivideod ja võrdle nendega (aga proovi mitte sattuda prerendered bullshotide peale), siis räägime.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 09.06.2011 09:39:31 vasta tsitaadiga

Wiiu üheks trumbiks on nintendo rääkinud portimise lihtsust XB pealt seega ei tohiks süsteem olla niivõrd keeruka ülesehitusega. Too linnulennu demo lihtsalt sisaldas hunnikut ilusaid tekstuure-modeleid ja suurt midagi rohkemat.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 09.06.2011 12:16:05 vasta tsitaadiga

lihtsus või mitte, aga kui mingitel tüüpidel max paar nädalat aparaat käes olnud, ei saa sa oodata, et "ou teie linnudemo ei näe nii äge väja kui aastaid töös olnud sajamiljonise budgetiga Battlefield konsoolil mille sisemusega on inimestel aega olnud tutvuda ca 6 aastat".
_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 09.06.2011 12:41:16 vasta tsitaadiga

WiiU is too little, too late.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2011 15:41:01 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
WiiU is too little, too late.


Pool artiklit on ikka puhtalt USA turu ja tarbija kohta käiv jutt.

Mina Xbox 360 ja Playstation 3 omanikuna tunnen küll väga suurt huvi Wii U vastu, justnimelt selle puldi pärast ja uudsete võimaluste pärast mida see pult endaga kaasa toob. Olen suhteliselt kindel, et ostan selle aparaadi ka omale ära. Põhimõtteliselt backwards compatibility-ga jäi alles kõik see mis inimesi Wii juures võlus ja juurde tuli HD pool ehk rohkem Hardcore mänguritele mõeldud osa. Arvan küll, et selleks ajaks kui uus sony või microsofti konsool ilmavalgust näeb mõne aasta pärast, on nintendo juba taskud pappi täis kühveldanud ja toodab stabiilselt kasumit. Isiklikult pole kunagi ühe kindla konsooli pedetseja olnud ja tervitan kõike uut avasüli, ka Wii U-d.
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 09.06.2011 15:50:19 vasta tsitaadiga

PeZ kirjutas:
lihtsus või mitte, aga kui mingitel tüüpidel max paar nädalat aparaat käes olnud, ei saa sa oodata, et "ou teie linnudemo ei näe nii äge väja kui aastaid töös olnud sajamiljonise budgetiga Battlefield konsoolil mille sisemusega on inimestel aega olnud tutvuda ca 6 aastat".
Afaik oli too demo tehtud nintendo enda poolt ning kui nad ei alustanud tolle kirjutamisega ammu enne esimesegi devkiti valmimist on midagi äärmiselt valesti.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 09.06.2011 19:25:35 vasta tsitaadiga

Woops. And down it goooooooooooooooes.

Nintendo stock loses another 5% icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 10.06.2011 00:25:50 vasta tsitaadiga

http://www.engadget.com/2011/06/08/nintendo-admits-its-wii-u-highlight-reel-was-spiced-up-with-ps3/

Ehk siis praktiliselt kõik mida näidati oli tegelikult ps3/xb material icon_lol.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 10.06.2011 09:10:54 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
Woops. And down it goooooooooooooooes.
Siis kah emotsed, kui see üles tagasi läheb?
_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 10.06.2011 09:22:12 vasta tsitaadiga

terry, aga mis see sinu asi on? icon_lol.gif

This blunder of the century snowball keeps on getting bigger and bigger > http://www.eurogamer.net/articles/2011-06-09-only-one-wii-u-controller-per-console

tsitaat:

The Wii U supports just one touch-screen controller per console, Nintendo's Shigeru Miyamoto has confirmed.

But if a game should require more, a 3DS could theoretically be used instead.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 10.06.2011 09:29:15 vasta tsitaadiga

tsitaat:
But if a game should require more, a 3DS could theoretically be used instead.
3ds'i võiks teoorias saada kasutada puldi asemel, mitte koos puldiga. Peamine pidur on õhu läbilaske võime video streamimisel ning üle ühe ekraani ära toitmisega läheb äärmiselt keeruliseks.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jalutaja
HV kasutaja
Jalutaja

liitunud: 10.11.2002




sõnum 10.06.2011 11:20:39 vasta tsitaadiga

Kui keegi viitsiks välja otsida kunagise Nintendo Revolutioni/Wii teema, siis arvatavasti on see samatmoodi bashimist täis.
Üldiselt ennustati Wii'le doom and gloomi ja pärast seda olid suured analüütikud suud m'i täis veidi aega vait ja siis hakkasid rääkima kuidas nad seda casual värki ette nägid.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 10.06.2011 11:22:46 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
terry, aga mis see sinu asi on? icon_lol.gif
This blunder of the century snowball keeps on getting bigger and bigger > http://www.eurogamer.net/articles/2011-06-09-only-one-wii-u-controller-per-console
tsitaat:
The Wii U supports just one touch-screen controller per console, Nintendo's Shigeru Miyamoto has confirmed.
But if a game should require more, a 3DS could theoretically be used instead.
iDemon, sa oled erapoolik ja väljendad seda labasel moel, üritades igast lausest vaid negatiivset välja lugeda. Ma olen üsna kindel, et kui Nintendo asemel oleks artiklis Sony olnud, oleksid sa kontseptsiooni ülistanud, stock langusele mõne ägeda põhjuse otsinud ja kõik veidused välja vabandanud lausega, et nad alles teevad researchi ju.

Algsest intervjuust saab aru, millest sellised väljaütlemised.

Q: Will players use two touchscreen controllers or will they use just one new controller and the original Wii controls with the new console?
"Our basic premise is that you can use one with a system. If we got to an idea of having multiple (controllers) it might be just more convenient for people to use their Nintendo 3DS and have a way to connect that.
That being said, we are doing research about if someone brings their controller to their friends house and they want to play together on Wii U to whether or not something like that would be possible."

Read more: http://www.news.com.au/technology/gaming/nintendos-shigeru-miyamoto-explains-the-new-wii-u/story-e6frfrt9-1226071923070#ixzz1OrCUx3ey

_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2011 11:23:38 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kui keegi viitsiks välja otsida kunagise Nintendo Revolutioni/Wii teema, siis arvatavasti on see samatmoodi bashimist täis.

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=230764&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 10.06.2011 11:36:09 vasta tsitaadiga

Wii oli popp peamiselt kuna see sai klientideks rämedalt palju inimesi kes varem mängimisega ei tegelenud. Wiiu ei paku eriti miskit uut peale tolle puldi (hetkel üsnagi kaheldava väärtusega asi) ning ilusama graafika. Üpriski kindlasti ei korda ta wii müügiedu
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2011 11:53:02 vasta tsitaadiga

http://kotaku.com/5810573/finally-a-game-shows-what-the-wii-u-can-really-do
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 10.06.2011 12:01:13 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
http://kotaku.com/5810573/finally-a-game-shows-what-the-wii-u-can-really-do
Tore proof-of-concept kuid selles võib üsnagi kindel olla, et gameplay jooksis kõige muu kui wiiu raua peal icon_smile.gif

[edit]
Pagana pikk karp icon_eek.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2011 12:14:09 vasta tsitaadiga

Seda räägiti juba pikka aega, et suuruselt umbes nagu X360. Paistab, et kuju on kah sama, kuigi draiv ja nupud on lühema külje peal.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuri orav
HV kasutaja
kuri orav

liitunud: 19.10.2010




sõnum 10.06.2011 12:19:54 vasta tsitaadiga

terry kirjutas:
iDemon kirjutas:
Woops. And down it goooooooooooooooes.
Siis kah emotsed, kui see üles tagasi läheb?


Fanboy much?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2011 13:54:22 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Tore proof-of-concept kuid selles võib üsnagi kindel olla, et gameplay jooksis kõige muu kui wiiu raua peal icon_smile.gif



Kas on ka mingi konkreetne põhjus mis paneb sind nii arvama?
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 10.06.2011 13:55:23 vasta tsitaadiga

Kasvõi näiteks see, et nintendo ise ka veel täpselt ei tea mis jõudlusega too raud olema hakkab.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 10.06.2011 14:35:23 vasta tsitaadiga

terry, väga võimalik. Kuid selge on see, et WiiU on üks paras naljanumber. icon_smile.gif

Nintendo’s President Already Has Some Wii U Regrets.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2011 15:13:00 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
Kuid selge on see, et WiiU on üks paras naljanumber. icon_smile.gif


Ei ole siin veel midagi selge, asi pole veel väljaski. Pigem on selge see, et oled lihtsalt liiga kinnise silmaringiga inimene, kui hakkad asja mida reaalselt näinud/proovinud ei ole, "naljanumbriks" nimetama.
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 10.06.2011 15:40:14 vasta tsitaadiga

Tom-D, ja sina siis oled asja näinud ja tead et vägev on? Kas me vaatasime erinevaid Nintendo E3 konverentse äkki?
Mis sest ka suuremad Nintendosõbrad naervad selle konsooli üle ja Nintendo aktsia väärtus enam kui 10% juba langenud on.

Saa aru et pimesilmi uskumine et sellest tuleb mingi amazing vidin on lihtsalt öeldes naeruväärne. Naljanumbriks nimetan ma seda ikka päris headel põhjustel.

- Masin on samal tasemel / ca 10% - parimal juhul 15% võimsam kui viis-kuus aastat vanad kodukonsoolid. Maksma hakkab see samapalju, võibolla ehk isegi enam kui PS3 praegu, kuna Iwata mainis et seda masinat nad ei saa müüa nii soodsa hinnaga kui Wii'd.
- Masin toetab vaid ühte originaal kontrollerit.
- See kontrolleri idee ei ole iseenesest midagi nii innovaatilist. Apple juba teeb seda paari iOS mänguga. Sony teeb seda PSP/PS3'ga.
- Kaotatud on GameCube mängude tugi, mis iseenesest ei ole küll suur asi aga Wii omanikel ei ole mitte mingit põhjust konsooli välja vahetada.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 10.06.2011 15:53:34 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
Maksma hakkab see samapalju, võibolla ehk isegi enam kui PS3 praegu
Ise ennustan 2012 suvise launchi puhul wiiu+1x ekraaniga pult + 1x wiimote/nunchuck komplekti hinnaks ~300-350€. tolleks hetkeks peaks xb/ps3 olema pea poole odavamad.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [Wii U] Nintendo Wii U arutelu mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.