Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Tactical Intervention märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Killer-Bea
HV kasutaja
Killer-Bea

liitunud: 20.09.2006




sõnum 25.04.2011 15:09:34 Tactical Intervention vasta tsitaadiga

Niisiis on counteri vana saanud hakkama uue mänguga, Tactical Intervention. Kodulehe leiab siit

6 Mai läheb lahti euroopa CBT, kes juba saanud Beta Key võiks siis seda siin jagada või kui kellelgi soovi siis peaksin ise ka veel paarile vennale saama jagada seda võtit.

Lühidalt mängust siis kah, kurjad keeled räägivad et mäng on tehtud source engine 1 baasil(css1 engine), seega kes veel mäletab milline see mootor oli peaks eriti elevil olema. Steami see mäng ei tule ja hakkab olema Free 2 Play. Kes kärsitu ostab omale asjad, kes mitte teeb need skilliga omale.

6 Mail siis läheb andmiseks thumbs_up.gif


viimati muutis Killer-Bea 27.04.2011 17:06:03, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2011 15:39:59 vasta tsitaadiga

misasi on "CSS1" mootor? mingi eriti aegunud source versioon?

beta võti pakuks küll huvi.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
falkriz
HV kasutaja
falkriz

liitunud: 24.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2011 01:09:13 vasta tsitaadiga

Minge selle mängu facebook lehele, seal inimesed jagavad neid keysid, saate kah ära registeerida.

http://www.facebook.com/pages/Mayngames-Tactical-Intervention/365511086590
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer-Bea
HV kasutaja
Killer-Bea

liitunud: 20.09.2006




sõnum 26.04.2011 01:10:07 vasta tsitaadiga

DeTHiCa. kirjutas:
misasi on "CSS1" mootor? mingi eriti aegunud source versioon?

beta võti pakuks küll huvi.


Kahjuks pole mul au olnud source engine 1 proovida, aga väga paljud räägivad et oli tunduvalt parem kui praegune mootor, kui lasid ikka pähe siis pähe, praegu olevat netcode p**** keeratud ja hitboxid ka paigast ära.

Võtme saatsin ka sulle, paraku sellega on minu limiit täis.
Aga kes on huvitatud lugege TI foorumit, seal jagavad teised ka võtmeid.

Edu,


viimati muutis Killer-Bea 26.04.2011 23:09:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2011 20:06:08 vasta tsitaadiga

Sai ka ennast ära regatud icon_razz.gif 10 päeva veel ja läheb asi lahti, ootused on suured - loodan, et ei pea pettuma
_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LunaticDmx
HV kasutaja
LunaticDmx

liitunud: 25.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2011 23:52:15 vasta tsitaadiga

Loodetavasti sai Koreaakas jälle hakkama ja pigistas Source Enginist viimase välja. Liiga pikalt juba ootanud seda mängu icon_smile.gif
Valve oma OB engine'ga on juba ühe armsa mängu aiia taha lasknud thumbs_down.gif

_________________
need download more ram
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2011 00:11:14 vasta tsitaadiga

LunaticDmx kirjutas:
Liiga pikalt juba ootanud seda mängu icon_smile.gif


Ma siiani mängin ET-d ja tahaks miskit värskemat selle asemele icon_razz.gif

_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer-Bea
HV kasutaja
Killer-Bea

liitunud: 20.09.2006




sõnum 28.04.2011 13:45:32 vasta tsitaadiga

Closed beta test preload nüüd saadaval siit
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2011 13:51:58 vasta tsitaadiga

kuhu kohta ta tõmbab oma data? isegi ei küsi mult luba mitte ja istutab oma data kuhu süda lustib...
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer-Bea
HV kasutaja
Killer-Bea

liitunud: 20.09.2006




sõnum 28.04.2011 14:11:41 vasta tsitaadiga

C:\Users\Minuarvutinimi\AppData\Local\DNA\Cache
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 28.04.2011 14:23:51 vasta tsitaadiga

dud66 kirjutas:
LunaticDmx kirjutas:
Liiga pikalt juba ootanud seda mängu icon_smile.gif


Ma siiani mängin ET-d ja tahaks miskit värskemat selle asemele icon_razz.gif


proovi battlefield P4Fi näiteks ka.
Veel open betas, aga soon soon peaks paar uut mappi + tier3 tulema.

http://battlefield.play4free.com/en/
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LunaticDmx
HV kasutaja
LunaticDmx

liitunud: 25.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2011 21:46:11 vasta tsitaadiga

Tahan juba mängida! icon_lol.gif
Profiili alt lugesin mingit beginners guide'i ja muud. Tundub, et tuleb jõhkralt keeruline ja taktikaline mäng thumbs_up.gif
CSS selle kõrval tundub poisike olevat icon_lol.gif

_________________
need download more ram
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.04.2011 22:05:50 vasta tsitaadiga

CSS on tõesti keeruline ja taktikaline mäng.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sessa
HV veteran


liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2011 14:20:29 vasta tsitaadiga

regasin ära ex näis
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer-Bea
HV kasutaja
Killer-Bea

liitunud: 20.09.2006




sõnum 01.05.2011 14:31:04 vasta tsitaadiga

Beta key'sid peaks ka veel saadaval olema, aeglasemad alles postitavad ja kuna bonused tulevad siis tahetakse oma mileage täis saada. Vaadake TI foorumist. Facebookis eriti ei liigu neid.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2011 15:07:50 vasta tsitaadiga

http://forums.mayngames.com/showthread.php?55489-Free-Beta-Key Seal pakutakse beta key'si.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer-Bea
HV kasutaja
Killer-Bea

liitunud: 20.09.2006




sõnum 05.05.2011 17:08:40 vasta tsitaadiga

TI CBT Phase 1 Operating Hours

Greetings MAYN Gamers!

I'm sure everyone is excited about the upcoming 6 May 2011 CBT. I'm pleased to announce that this initial bug test phase will last for 3 days:

Start: Friday 6 May 2011
End: Sunday 8 May 2011
Operating Hours: 1200 (12pm) Noon GMT - 2000 (8pm) GMT - "13.00-21.00 eesti aja järgi"

Note that the server will only be open during the above stated "Operating Hours", and will be down during the rest of the day as we integrate quick fixes to major problems detected during the test.

Please rest assured that once initial testing for Phase 1 is completed, we will start Phase 2. All registered CBT testers will be able to access Phase 2 as well.

Thank you.

http://forums.mayngames.com/showthread.php?55996

Ei saagi 24/7 harjutada esialgu


viimati muutis Killer-Bea 06.05.2011 12:12:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LunaticDmx
HV kasutaja
LunaticDmx

liitunud: 25.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2011 23:24:39 vasta tsitaadiga

1 päev veel icon_razz.gif
Homme LAN-il kohtume Killer-Bea thumbs_up.gif icon_lol.gif

_________________
need download more ram
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2011 12:58:07 vasta tsitaadiga

tunni aja pärast hakkab siis läägimine pihta? icon_lol.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2011 13:28:38 vasta tsitaadiga

Koduleht maas icon_sad.gif
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LunaticDmx
HV kasutaja
LunaticDmx

liitunud: 25.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2011 14:28:54 vasta tsitaadiga

Mõned tunnid veel, siis saan ka loodetavasti juba pelada icon_razz.gif
Kannatus vaikselt katkeb. Pole siukese lapsukesena ammu ennast tundud icon_lol.gif
ai wanna play NAO !

_________________
need download more ram
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2011 14:32:42 vasta tsitaadiga

ootamise vahele veidi muusikat: now you're a MAYN
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aavo
HV kasutaja
Aavo

liitunud: 12.06.2007




sõnum 06.05.2011 15:35:24 vasta tsitaadiga

Võtit ei saa enam registreerida?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2011 15:50:31 vasta tsitaadiga

keegi sisse saab?

ma esimese ropsuga sain sisse ja joinisin mängu aga kui loading lõppes pani kohe pange.
ja peale seda ei saa isegi lobbysse sisse enam. ei connecti ära serveriga.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ruks
HV vaatleja
Ruks

liitunud: 23.09.2007




sõnum 06.05.2011 16:01:45 vasta tsitaadiga

Jep sama probleem.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2011 16:05:07 vasta tsitaadiga

DeTHiCa. kirjutas:
keegi sisse saab?

ma esimese ropsuga sain sisse ja joinisin mängu aga kui loading lõppes pani kohe pange.
ja peale seda ei saa isegi lobbysse sisse enam. ei connecti ära serveriga.

Mul ka ütleb timed out
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2011 16:17:15 vasta tsitaadiga

ma sain sisse ja mängisin nüüd 2 raundi. khm... CS'ist asi kaugel. damage on nii ebarealistlik ja esimeseks relvaks antakse sulle scorpion millel on selline tore recoil et mäng meenutab mulle rohkem "the specialists" modi HL1'le, kui CS'i.

kuid nüüd kickis keset mängu mind login ekraanile ja sisse ei saa jälle.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LunaticDmx
HV kasutaja
LunaticDmx

liitunud: 25.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2011 16:21:14 vasta tsitaadiga

Hmm.
See nüüd küll hea uudis pole. Tahaks ikka õhtul mängu ära proovida, mitte mingit connection errorit passida icon_confused.gif

_________________
need download more ram
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2011 16:27:07 vasta tsitaadiga

no kui piisavalt proovida siis saad lõpuks ka sisse. ma tegin igaksjuhuks ka verify game files, kuigi ei tea kas see mõjutas midagi.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer-Bea
HV kasutaja
Killer-Bea

liitunud: 20.09.2006




sõnum 07.05.2011 09:35:46 vasta tsitaadiga

Mingi jama neil oli jah esimesed paar tundi, aga pärast juba oli stabiilne ja sai mängida ka. Väga raske on tulistada ja kuule tahavad ka vennad ulmeliselt palju saada.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2011 20:10:07 vasta tsitaadiga


Link



see mäng on kohati suht over-the-top action. animatsioonid jne vajaks väga palju timmimist ja relvade kasutamine ei paku absull mingit rahuldust.
aga tal on see-eest päris palju featuure mis on suht huvitavad.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LunaticDmx
HV kasutaja
LunaticDmx

liitunud: 25.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2011 10:37:44 vasta tsitaadiga

Suht keeruline ja tobe tundus see mäng olevat icon_confused.gif
Kui välja tuleb, siis vahest võib isegi pelada, aga mingiks põhimänguks arvatavasti ei sobiks...
Kahju, väga kahju. Ootused ja lootused olid väga üleval icon_confused.gif

_________________
need download more ram
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer-Bea
HV kasutaja
Killer-Bea

liitunud: 20.09.2006




sõnum 09.05.2011 11:43:46 vasta tsitaadiga

No eks näeme, Phase 1 sai läbi. Teevad kiire initial bugfixi ja eks vaatame kuidas Phase 2 välja näeb.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2011 15:02:55 vasta tsitaadiga

LunaticDmx, mis keerulisuses halba on? neid braindead shooter mänge on ju sitaks, mängi midagi muud.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2011 16:45:04 vasta tsitaadiga

Keeruline peabki olema, kueike jms point and shoot mänge juba niigi palju.
Koduleht on neil küll väga nõme ja nimi ka mängul vilets. võiks olla ikka kirjas millal uuesti mängima saab.
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2011 17:25:07 vasta tsitaadiga

minuarvates oli kusagil mainitud, et iga nädalavahetus?
tõenäoliselt nii saab olema.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LunaticDmx
HV kasutaja
LunaticDmx

liitunud: 25.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2011 19:20:22 vasta tsitaadiga

Need menüüd, shopping ja relvade peale panek oli ju paras saast icon_confused.gif
Gameplay ise oli lihtsalt teistsugune ja harjutamist nõudev. Selle vastu pole midagi halba öelda. Relvad tundusid lihtsalt liiga ebareaalse dämmiga olevat ja suht ebastabiilsed.
Muidu nädalavahetustel prooviks veel. Järsku ikka hakkab meeldima icon_rolleyes.gif

_________________
need download more ram
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer-Bea
HV kasutaja
Killer-Bea

liitunud: 20.09.2006




sõnum 09.05.2011 19:21:09 vasta tsitaadiga

Mayngames facebooki leht ütleb "We will be conducing series of Closed Beta, before we go Open Beta." Suht loogiline, eks tuleb jälgida millal nad Phase 2 jne. välja hõikavad.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2011 22:26:29 vasta tsitaadiga

Tundub surnud asi olevat.
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2011 00:02:14 vasta tsitaadiga

Phase 2 Closed Beta is tentatively scheduled for a Q3/Q4 2011 release!
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2011 00:13:49 vasta tsitaadiga

Peaks ka ära proovima, kunagi üritasin aga mingi jama oli ja ei saanud tööle
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2012 02:31:09 vasta tsitaadiga

http://ti.ogplanet.com/en/intro.og#

mäng liikus MAYN valdusest OGPLANET alla ja euroopasse (esialgu) ei tulegi. dafuq?

kahju. mäng vajab veel palju tööd aga potentsiaali on küllaga. kui USASs välja tuleb eks siis näis kas EUsse tuuakse või mitte.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2012 11:38:01 vasta tsitaadiga

Ei tule sellest jamast midagi. CS- on pops sest jookseb ükskõik mis raual. Mäng ise onb ju täis rämps.
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 01.09.2013 20:39:32 vasta tsitaadiga

Mäng on nüüd saadaval avatud beetana Steam'is:
http://store.steampowered.com/app/51100/
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Defeee
HV kasutaja
Defeee

liitunud: 10.09.2006




sõnum 01.09.2013 21:04:34 vasta tsitaadiga

Väga huvitav, tuleb ka ära proovida.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2013 21:04:56 vasta tsitaadiga

Panin tõmbama, vaatab üle asja.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2013 04:15:20 vasta tsitaadiga

mäng on ikka sama haige kui 2 aastat tagasi - räige recoil, kaheldav graafika, veidrad animatsioonid jne. siiski on suutnud säilitada oma unikaalsuse, mis teeb selle paljude jaoks põhimõtteliselt mängimiskõlbmatuks - lihtsalt nii teistsugune mäng on.
kes midagi uut ja huvitavat tahab, soovitan proovida. icon_lol.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Defeee
HV kasutaja
Defeee

liitunud: 10.09.2006




sõnum 02.09.2013 18:08:12 vasta tsitaadiga

Mulle täitsa meeldib. VIP'i eskortimine oli väga vinge, mõni tüüp kes jalgsi otsustas edasi minna, käis kogemata auto alt läbi. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2013 13:16:30 vasta tsitaadiga

Proovisin ka. Krt graafika on ikka selline, et vastast väga halvasti näha. Minuarust on liikumise kiirus liiga kiire.
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Tactical Intervention
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.