Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  America's Army märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 128, 129, 130  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Sk8Rax
HV kasutaja
Sk8Rax

liitunud: 06.01.2003




sõnum 01.12.2003 21:27:47 vasta tsitaadiga

Saab ka vahel pelada asja, või mis vahel, enamsati iga õhtu icon_biggrin.gif , sõbraga mängime enamasti Bridge Crossingut, kuna arvutid ühes toas ei pea Skype-i või MSN-i kasutama, piisab üle õla karjumisest icon_wink.gif. Nimed meil [JZ]Sk8Rax ja
[JZ]Kapral. Olgu öeldud veel et Troll aitas ühel meist snaipri testini jõuda. Tänud talle beer_yum.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mattias210
HV kasutaja
Mattias210

liitunud: 11.08.2003




sõnum 01.12.2003 21:29:15 vasta tsitaadiga

Kui kaua sa neid 62 punni kogusid, kaua päevas mängid?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 01.12.2003 23:10:05 vasta tsitaadiga

Mattias210 kirjutas:
Kui kaua sa neid 62 punni kogusid, kaua päevas mängid?

Minu teada on troll kokkuvõttes juba üle aasta AAd pelanud.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 02.12.2003 01:26:01 vasta tsitaadiga

Päris šeff oli peale trolli kah teiste eestlastega mängida. TigeKukk[HV], homme uuesti? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.12.2003 14:31:02 vasta tsitaadiga

Nojah tirisin ära ja tegin traininguid icon_razz.gif aga asi venib nagu tatt :S JA need medicu kursused on igati jubedad asjad icon_smile.gif
Alguses niisama vahtisin klassis ringi ja jooksin mööda laudu pärast ei kuuland ja tulemus oli 50% icon_sad.gif icon_razz.gif

Aga ehk keegi viitsib pelada täna kuskil ?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mattias210
HV kasutaja
Mattias210

liitunud: 11.08.2003




sõnum 02.12.2003 14:34:20 vasta tsitaadiga

gemini kirjutas:
Päris šeff oli peale trolli kah teiste eestlastega mängida. TigeKukk[HV], homme uuesti? icon_biggrin.gif


Ikka icon_lol.gif aga siis arvesta, et surnuks ma su lasen icon_lol.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 02.12.2003 17:13:55 vasta tsitaadiga

Pots4t4j4 kirjutas:
Nojah tirisin ära ja tegin traininguid icon_razz.gif aga asi venib nagu tatt :S JA need medicu kursused on igati jubedad asjad icon_smile.gif
Alguses niisama vahtisin klassis ringi ja jooksin mööda laudu pärast ei kuuland ja tulemus oli 50% icon_sad.gif icon_razz.gif

Aga ehk keegi viitsib pelada täna kuskil ?

Tõin ju eespool Medic Trainingu testide vastused ära! Ja tule aga täna Mountain Pass SE mappi! icon_biggrin.gif

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 02.12.2003 17:19:50 vasta tsitaadiga

Mattias210 kirjutas:
Ikka icon_lol.gif aga siis arvesta, et surnuks ma su lasen icon_lol.gif

Look, who's talkin' Kes kelle maha lasi? icon_lol.gif icon_lol.gif icon_razz.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 02.12.2003 17:24:55 vasta tsitaadiga

Gemini on täna sünnipäevalaps, kõmmutas ka minu maha täna! icon_biggrin.gif
_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mattias210
HV kasutaja
Mattias210

liitunud: 11.08.2003




sõnum 02.12.2003 17:54:39 vasta tsitaadiga

Õnne sünnipäävaks gemini. Nagu viisakas inimene icon_rolleyes.gif ikka lasin geminil end maha täna lasta. Pange oma nimedele HV ka otsa!!!
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 02.12.2003 19:20:22 vasta tsitaadiga

Mattias210 kirjutas:
Pange oma nimedele HV ka otsa!!!

Parem on ikka ette panna
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.12.2003 20:52:24 vasta tsitaadiga

MIna ka mängisin aga oli jube keeruline ! maybe ka selel pärast et mul 640x480 ja ultra low kõik icon_sad.gif
kedagi ei näinud siis järsku sups sups ja ma kutu icon_sad.gif
Troll bloody bastard lasi yhe kranuga minu ja gemini õhku icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mattias210
HV kasutaja
Mattias210

liitunud: 11.08.2003




sõnum 02.12.2003 21:02:18 vasta tsitaadiga

joppas sul et mind platsis ei olnd, ma oleks kõik maha rappind. Aga Trolli peaks kuulda ka olema kui ta tümpa tümpa sealt nuka tagant tuleb... icon_lol.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 02.12.2003 21:19:19 vasta tsitaadiga

Pots4t4j4 kirjutas:
MIna ka mängisin aga oli jube keeruline ! maybe ka selel pärast et mul 640x480 ja ultra low kõik icon_sad.gif
kedagi ei näinud siis järsku sups sups ja ma kutu icon_sad.gif
Troll bloody bastard lasi yhe kranuga minu ja gemini õhku icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

See oli hea nali küll! icon_biggrin.gif Sitsisite seal kahekesi nagu kanad õrrel ja arvasite, et olete peidus, aga tutkit! icon_biggrin.gif Aga see Mountain Pass SE on üsna keeruline map küll. Sa peaksid endale need kohanimede lühendid selgeks tegema, siis ei tapa niipalju oma tiimikaaslasi!

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mattias210
HV kasutaja
Mattias210

liitunud: 11.08.2003




sõnum 02.12.2003 22:17:40 vasta tsitaadiga

võiks miski aeg kogunemise teha kuskil servus. Et nagu täioesti omaette 2v3 või 2v2 vms.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.12.2003 22:56:40 vasta tsitaadiga

see oleks norm ehk juba täna ?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
devean
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2003 15:49:07 vasta tsitaadiga

Deem mul honor 28 ja ikka pole snaipri treeningut ära teinud. Kas keegi viitsiks mulle ära teha?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 03.12.2003 22:29:46 vasta tsitaadiga

No krt. Mõni vend lihtsalt oskab hea mängu ära rikkuda. Ma olen praegu sitaks vihane [AwG]Helga_Pofino, frank.costanza ja muude selliste tüüpide peale, kes lihtsalt oskavad 203-dega mängu ära rikkuda.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mattias210
HV kasutaja
Mattias210

liitunud: 11.08.2003




sõnum 04.12.2003 11:07:02 vasta tsitaadiga

gemini, kle mis see 203 on icon_redface.gif ?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 04.12.2003 11:21:42 vasta tsitaadiga

http://www.americasarmy.com/intel/grenadier.php
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mattias210
HV kasutaja
Mattias210

liitunud: 11.08.2003




sõnum 04.12.2003 12:36:08 vasta tsitaadiga

Ei meeldi mullegi see asjandus icon_confused.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 04.12.2003 12:59:27 vasta tsitaadiga

Mattias210, ega ma ise kah sellega eriti hakkama ei saa. Trollil see-eest on näiteks granaadiheitmine täitsa käpas. Eile sain level 20-le ja enam-vähem selgeks snaipimise rahuldaval tasemel.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 11.12.2003 19:18:40 vasta tsitaadiga

Tänasest peab natuke ettevaatlik olema, mingi uus hack pidi väljas olema. Nüüd võtab paar päeva aega, kuni PunkBusterit updatetakse, seni võib jälle serverites "supermane" kohata!
_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
plugger
Kreisi kasutaja


liitunud: 06.06.2002




sõnum 11.12.2003 19:23:05 vasta tsitaadiga

Indeed, mulle see 203 meeldib, icon_lol.gif , kui 203 on tiimis mehe käes kes sellega ka korralikult sitida oskab, siis on vastastiimil vesi ahjus.
_________________
------------
IMHO
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 11.12.2003 21:31:10 vasta tsitaadiga

troll kirjutas:
Tänasest peab natuke ettevaatlik olema, mingi uus hack pidi väljas olema. Nüüd võtab paar päeva aega, kuni PunkBusterit updatetakse, seni võib jälle serverites "supermane" kohata!

Ma vist juba sattusin ühe peale. Mingi 17 honoriga lambivend tegi M203-ga hulle tegusid. Põmst tegi üksi kogu defensele ära. Enivei. Raske vaevaga ronin 21-e poole. Snipimine on julmalt meeldima hakanud icon_lol.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mattias210
HV kasutaja
Mattias210

liitunud: 11.08.2003




sõnum 12.12.2003 19:29:14 vasta tsitaadiga

Ei saa mina cheateritest aru, pinge kaob mängust ära kui surma ei saa.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2003 23:03:38 vasta tsitaadiga

krt. ma aint surma saangi icon_sad.gif ise pole vist kedagi maha saand nottida. a esimene duur ka icon_wink.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v6hik
HV kasutaja
v6hik

liitunud: 03.01.2003




sõnum 14.12.2003 20:17:40 vasta tsitaadiga

täna nagu üldse ei saa mängu nautida. Ei tea kas mingu uuendamine toimub vms? PB kickib kohe kui saad mängu sisse elama hakata. Treeningu tulemusi ka ei taha salvestada.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 14.12.2003 20:40:39 vasta tsitaadiga

Heh. Ma ei saanud päeval vabzee sisse logida. V6hik, sul võib see viga kah veel olla, et PB ei suuda ennast su masinas uuendada.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v6hik
HV kasutaja
v6hik

liitunud: 03.01.2003




sõnum 14.12.2003 21:56:12 vasta tsitaadiga

gemini kirjutas:
Heh. Ma ei saanud päeval vabzee sisse logida. V6hik, sul võib see viga kah veel olla, et PB ei suuda ennast su masinas uuendada.

kardan et kala on ikka milleski muus kui minu masinas. Kicki ei saa ainult mina vaid nagu iga üks mängus, enne mind lendavad pooled välja ja siis mina. Lambist olen täna mõned korrad medic ka olnud, kuigi ei ole seda medic kursust läbinud.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 14.12.2003 22:09:56 vasta tsitaadiga

Täna on autoriseerimine maas s.o mängida saab, aga punktid kirja ei lähe ja osad andmed on valed. PB on jah segi, kickib kõiki järjest.

P.s. nüüd kell 21.20 on asi korras jälle

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mattias210
HV kasutaja
Mattias210

liitunud: 11.08.2003




sõnum 15.12.2003 23:58:00 vasta tsitaadiga

Palju kellelgi siis juba Honor on, endal seisab juba pikemat aega 12 peal icon_confused.gif üles kohe kuidagi ei taha minna, aga ega ma eriline tegija selles pelas pole ka...
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
devean
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2003 00:10:34 vasta tsitaadiga

hetkel 30
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 16.12.2003 02:48:11 vasta tsitaadiga

Ma sain täna 21-e peale. 22-ni üle 2200 punkti.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 16.12.2003 09:49:02 vasta tsitaadiga

35 juba! icon_biggrin.gif
_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahto
Kreisi kasutaja
Ahto

liitunud: 10.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2003 10:02:13 vasta tsitaadiga

Honor 10 kuna põhiliselt olen olnud mitteametlikes serverites.
Päris huvitav aga natuke segane mäng, kuna omadel ja vaenlastel suht raske vahet teha.
Seetõttu ka kinnimaja seestpoolt ära nähtud icon_biggrin.gif
algaja asi icon_redface.gif
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mattias210
HV kasutaja
Mattias210

liitunud: 11.08.2003




sõnum 16.12.2003 15:50:43 vasta tsitaadiga

See teebki asja reaalsemaks, ei ole nagu quake kus igale asjale mis liigub tina annad icon_lol.gif

Võiks mingi ühise kellaaja teha ning tühja servu otsida kuhu kõik eestlased võiksid koguneda. Oleks äge üksteisega sõdida.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 16.12.2003 16:41:55 vasta tsitaadiga

Tra, modisin veidike ini-faili. Nüüd ei taha mäng enam hästi töötada. Aretan edasi.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teadmamees
HV veteran


liitunud: 05.10.2002




sõnum 17.12.2003 15:32:48 vasta tsitaadiga

tõmbasin mängu ära, pelasin pisut - arvamus on, et asi päris hea thumbs_up.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TechZone
HV kasutaja
TechZone

liitunud: 15.05.2003




sõnum 19.12.2003 15:32:57 vasta tsitaadiga

parimatest mängudest hetkel.. mitte päris hea icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2003 22:00:27 vasta tsitaadiga

Troll, kas see snaiprikursusega aitamise pakkumine on jõus ? Tahaks ka seda snaiperdamist proovida icon_smile.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 22.12.2003 02:53:52 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
Troll, kas see snaiprikursusega aitamise pakkumine on jõus ? Tahaks ka seda snaiperdamist proovida icon_smile.gif

Saada aga mulle privasõnumiga oma kasutajanimi ja parool, küll ma ära teen! icon_biggrin.gif

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2003 17:31:44 vasta tsitaadiga

Mattias210 kirjutas:

Võiks mingi ühise kellaaja teha ning tühja servu otsida kuhu kõik eestlased võiksid koguneda. Oleks äge üksteisega sõdida.


Jah. oleks ise ka kohal. Ausaltöeldes on juba yle visanud 458 -se pingiga kohad.
Võiks mingi euroopa tyhja serveri otsida küll. Hea meelega kõmmutaks mõne kohaliku HV tegelinski maha icon_biggrin.gif

Siinkohal edastan veelkord tänusõnad j6ulumeeleolus Trollile, kes l6dva randmega mind snaiprikursusele möllis icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2003 00:45:37 vasta tsitaadiga

Siin keegi juba kysis ka aga vastust ei saanud - tegin need erivägede treeningud ära aga relva modimisi ikka teha ei saa. Huvitav, rahvas ju kõmmutab igasuguste granaadiheitjate jms. Keegi ehk oskab aidata icon_sad.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mattias210
HV kasutaja
Mattias210

liitunud: 11.08.2003




sõnum 23.12.2003 00:53:25 vasta tsitaadiga

sul peab ka honor 15 olema enne kui saad neid kasutada.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-themrc-
HV vaatleja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 23.12.2003 15:26:37 vasta tsitaadiga

Relvamod'e saad kasutada ainult siis kui sa oled sf trainingu läbi teinud,kui sul on honor 15,kui sa mängid sf levelil(näit. sf recon,sf hospital) ja sa pead mängima sf mehena mitte tavalisena.
_________________
www.streetrace.org
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TechZone
HV kasutaja
TechZone

liitunud: 15.05.2003




sõnum 24.12.2003 22:54:21 vasta tsitaadiga

kellel siin hv's siis ka kõige kõrgem honor on
mul on mingi ädine 26 icon_lol.gif
aga teil?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v6hik
HV kasutaja
v6hik

liitunud: 03.01.2003




sõnum 24.12.2003 23:25:59 vasta tsitaadiga

TechZone kirjutas:
kellel siin hv's siis ka kõige kõrgem honor on
mul on mingi ädine 26 icon_lol.gif
aga teil?

ädine icon_smile.gif ?
Ma paar korda official serveris käinud ja esimese korraga 3 enda venda tapsin granaga, kuna live granade oli käes ja lasti maha. Sipsisin tükk aega et honor 10 tagasi saada ja siis enam sinna ei roninud icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
devean
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2003 00:04:06 vasta tsitaadiga

Mul on hetkel 31 aga trollil on vist 35. Aga tean ka eestlast kel on 62 honor aga ta vist ei käi siin foorumis
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 25.12.2003 00:04:41 vasta tsitaadiga

TechZone kirjutas:
kellel siin hv's siis ka kõige kõrgem honor on
mul on mingi ädine 26 icon_lol.gif
aga teil?

Praegune account on mul 39 honoriga.

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  America's Army mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 128, 129, 130  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.