Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  HV üritused »  HV kevadmöll 2011 6-8.mai Saaremaal Karujärvel märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
korsten
HV veteran

liitunud: 07.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2011 19:03:25 vasta tsitaadiga

Kaksa, tuleb SW variant osta icon_wink.gif
_________________
Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2011 19:15:57 vasta tsitaadiga

tal on SportCombi icon_wink.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korsten
HV veteran

liitunud: 07.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2011 20:12:30 vasta tsitaadiga

Kui viimati nägin siis oli ikka seesama peenikese pepuga pill, põlnd miski kombi.
_________________
Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2A
HV Guru
2A

liitunud: 02.03.2004




sõnum 05.04.2011 20:28:52 vasta tsitaadiga

korsten kirjutas:
Kui viimati nägin siis oli ikka seesama peenikese pepuga pill, põlnd miski kombi.

Times have changed icon_wink.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Härra
Kreisi kasutaja
Härra

liitunud: 26.09.2007




sõnum 06.04.2011 23:44:12 vasta tsitaadiga

Aii jama natuke, sõidan vist kolmandal Austraaliasse ära icon_neutral.gif Tahaks enne minekut ikka ahvid ära näha icon_neutral.gif
_________________
13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2011 03:31:27 vasta tsitaadiga

Lükka reis edasi, mis siis oleks tähtsam kui HV kevadmöll?
icon_razz.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Härra
Kreisi kasutaja
Härra

liitunud: 26.09.2007




sõnum 07.04.2011 12:25:05 vasta tsitaadiga

Lükkasingi. Lähen hoopis kümnendal, aga ega see ka oluliselt ei päästa, sest Tallin-London tuleb ka sõita icon_sad.gif Vaatab kuidas asjad lähevad, äkki käin korra läbi. HV kevadmõll on nii püha koht, et kui seal olen ära käinud läheb kõik kohe kindlasti edaspidi hästi Austraalias. icon_smile.gif
_________________
13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.04.2011 14:17:53 vasta tsitaadiga

icon_smile.gif thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Härra
Kreisi kasutaja
Härra

liitunud: 26.09.2007




sõnum 11.04.2011 17:53:54 vasta tsitaadiga

hea meel, et varsti saab pidu banana_dance.gif
_________________
13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2011 21:56:12 vasta tsitaadiga

kas mõni piduline vahepeal juurde ka tulnud ?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kannahanna
HV Guru
kannahanna

liitunud: 07.05.2007




sõnum 11.04.2011 23:00:50 vasta tsitaadiga

Mul juba kolm tibinat kokku kraabitud... Tuleb-tuleb inimesi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.04.2011 08:24:26 vasta tsitaadiga

Naisterahvastele osavõtt tasuta jah icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2011 15:21:03 vasta tsitaadiga

Peab ka paruka pähe ajama siis icon_biggrin.gif
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.04.2011 09:58:19 vasta tsitaadiga

Tuletame meelde, et aprilli lõpuni on osalemistasu 16 EUR
Alates maikuust ja kohapeal on osalemistasu 20 EUR
icon_idea.gif beer_yum.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2011 10:14:27 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Tuletame meelde, et aprilli lõpuni on osalemistasu 16 EUR
Alates maikuust ja kohapeal on osalemistasu 20 EUR
icon_idea.gif beer_yum.gif

panin oma teise osamakse (6€) SEB'st teele.
jätkuvalt loodan, et keegi reedel peale 20.00 mind Karukale toimetab icon_razz1.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2011 13:24:23 vasta tsitaadiga

Tundub et mul läheks ka kellegi autos kohta vaja icon_rolleyes.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korsten
HV veteran

liitunud: 07.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2011 23:52:27 vasta tsitaadiga

Olen 95% tõenäosusega tulija kuna leidsin omale asendaja (töö juurde) mai alguseks. Pean veel naisega kokkuleppele jõudma transpordi osas:P Tanel, kas sa poissi kaasa seekord ei võta? Küsin sellepärast, et teaksin kas oma plika võtta kaasa või mitte...
taimonaut kirjutas:
Peab ka paruka pähe ajama siis icon_biggrin.gif

Saunas tulevad kõik su valed välja icon_wink.gif
arm2004, kui ma tulen siis saad Kuressaarest auto peale.

_________________
Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All


viimati muutis korsten 16.04.2011 10:01:33, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2011 00:56:09 vasta tsitaadiga

korsten kirjutas:
taimonaut kirjutas:
Peab ka paruka pähe ajama siis icon_biggrin.gif

Saunas tulevad kõik su valed välja icon_wink.gif
Irw, tea mismoodi icon_lol.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korsten
HV veteran

liitunud: 07.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2011 15:45:07 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Irw, tea mismoodi icon_lol.gif

Kui sa ei ole siiani aru saanud kuidas meeste ja naiste erinevused saunas silma paistavad siis on mul sust lihtsalt kahju icon_lol.gif

_________________
Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2011 16:17:52 vasta tsitaadiga

korsten, tänud pakkumast ja kindlasti helistan kui hätta jään icon_biggrin.gif aga kõigepealt torgin natuke woosh'i icon_cool.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Atheya
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2011 13:13:52 vasta tsitaadiga

Ffffuuuuuuuuuu tahaks aga pole Eesti pinnal sel ajal..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArQ
Kreisi kasutaja
ArQ

liitunud: 30.09.2004




sõnum 22.04.2011 18:24:05 vasta tsitaadiga

Ega muidu Pärnust ei oleks kedagi autoga liikumas? Võin ka kaine juht olla kuigi ma pole päris kaua õigel pool teed sõitnud icon_biggrin.gif
_________________
No worries!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eestlane
HV Guru
eestlane

liitunud: 26.01.2004




sõnum 23.04.2011 13:29:01 vasta tsitaadiga

kumb pool on õige pool?
Kas hambaid harjatakse alt üles või ülevalt alla nühkides? icon_rolleyes.gif

_________________
pole olemas halba ilma, on vaid vale riietus icon_wink.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArQ
Kreisi kasutaja
ArQ

liitunud: 30.09.2004




sõnum 23.04.2011 13:31:26 vasta tsitaadiga

eestlane kirjutas:
kumb pool on õige pool?
Kas hambaid harjatakse alt üles või ülevalt alla nühkides? icon_rolleyes.gif


Ilmselgelt on õige pool see kus enamus maailmast liikleb icon_smile.gif

_________________
No worries!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2011 13:33:29 vasta tsitaadiga

eestlane kirjutas:
Kas hambaid harjatakse alt üles või ülevalt alla nühkides? icon_rolleyes.gif

alumisi alt üles ja ülemisi ülevalt alla icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eestlane
HV Guru
eestlane

liitunud: 26.01.2004




sõnum 23.04.2011 14:11:40 vasta tsitaadiga

maailmas ei ole midagi ilmselget icon_lol.gif
Aga eks seda saab möllul edasi arutada, ärme läbusta teemat icon_wink.gif

_________________
pole olemas halba ilma, on vaid vale riietus icon_wink.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2011 15:03:59 vasta tsitaadiga

See nagu vaidlus, kumba pidi peab wc paberi rull seinal olema icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2011 15:45:32 vasta tsitaadiga

Kas mitte selliste küsimuste lahkamise jaoks polnud mitte teine teema icon_rolleyes.gif
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=434779&highlight=
Teemasse ka.
Kellelgi veel autos ruumi ka on või ?

_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2011 08:58:58 vasta tsitaadiga

Mingi ülevaade ka palju rahvast tasunud on?
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.04.2011 09:19:23 vasta tsitaadiga

Üritan õhtuks vaadata mingi nimekirja.
Kindlaid maksjaid oli juba märtsis 15 kanti, ilmselt on nüüd lisa tulnud.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
57
HV vaatleja
57

liitunud: 01.04.2005




sõnum 26.04.2011 14:42:21 vasta tsitaadiga

Peaks vist ka ennast lõppudelõpuks kohale vedama thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.04.2011 14:44:10 vasta tsitaadiga

Aga loomulikult icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2011 14:54:30 vasta tsitaadiga

olen seeaeg saaremaal aga sinna ei tule.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2011 16:15:56 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
olen seeaeg saaremaal aga sinna ei tule.

See kôlas nagu ähvardusena icon_lol.gif
Korra vôid ikka läbi hypata

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2011 16:31:02 vasta tsitaadiga

kõik sõltub.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2011 18:40:57 vasta tsitaadiga

Tundub et kohti pole. Seega tulen oma autoga ja on veel vabu kohti icon_razz.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2011 19:32:10 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
olen seeaeg saaremaal aga sinna ei tule.

Sellel ajal on Saaremaal mingi 39'000 ... 40'000 inimest, kes ka meie üritusele ei tule.
Minu arust on see neist eriti vastutustundetu, et nad oma mittetulemisest teatanud ei ole. eusa_wall.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korsten
HV veteran

liitunud: 07.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2011 01:03:49 vasta tsitaadiga

a(eriti tähtis):Ikka on alles 2 maksnut 23-st regajast... Millised võimalused oleks mul üritusele pääseda kui nt homme pleki üle kannan(nagu ma aru saan siis ikka veel 16 €)? Tanel pole ikka vastanud küsimusele kas võtad poisi kaasa (kui ei siis pean oma naisele-lastele jälle SPA-majutuse vaatama).
b(mitte niii tähtis):Kui ma kokkutulekule ei pääse siis kes kompenseerib mulle just selle ürituse tarvis koostatud treeningprogrammis kulutatud õllede maksumuse (olen talv läbi treeninud). Kas üritusel kasvuhormoonitaset ka kontrollitakse (kui kontrollitakse siis ma vist ei tule)?

_________________
Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2011 07:54:57 vasta tsitaadiga

Mida sa kasvatada üritad icon_biggrin.gif
Jõhvikaid või icon_biggrin.gif

_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.04.2011 08:35:19 vasta tsitaadiga

korsten, jep, poisi võtan kaasa

Kõik on oodatud icon_smile.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
korsten
HV veteran

liitunud: 07.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2011 09:00:34 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Jõhvikaid või icon_biggrin.gif

LOL.

Teen täna makse ja loodetavasti annavad perekondlikud läbirääkimised eduka tulemuse icon_razz.gif

_________________
Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eestlane
HV Guru
eestlane

liitunud: 26.01.2004




sõnum 27.04.2011 14:12:13 vasta tsitaadiga

korsten kirjutas:
tsitaat:

Jõhvikaid või icon_biggrin.gif

LOL.
Teen täna makse ja loodetavasti annavad perekondlikud läbirääkimised eduka tulemuse icon_razz.gif


http://www.leagueoflegends.com/ ?

Ma kah aegajalt mängin seda, kasutaja nimega Millak. Saame kokku ja teeme mängu? icon_rolleyes.gif

_________________
pole olemas halba ilma, on vaid vale riietus icon_wink.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korsten
HV veteran

liitunud: 07.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2011 20:28:36 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Saame kokku ja teeme mängu? icon_rolleyes.gif

Ähvardad või? icon_rolleyes.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eestlane
HV Guru
eestlane

liitunud: 26.01.2004




sõnum 28.04.2011 07:41:48 vasta tsitaadiga

heh, ei, ma niisama ... leidsin sõnane LOL toreda vaste lihtsalt. Populaarne väljend sai minu jaoks lauses uue tähenduse icon_wink.gif
_________________
pole olemas halba ilma, on vaid vale riietus icon_wink.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zorg
Batareimees

liitunud: 06.04.2002




sõnum 28.04.2011 20:12:18 vasta tsitaadiga

see yritus on minu jaoks eriline, kuna saabun õe sõbranna autoga kuna tal väidetavalt suurem masin kui minu golf icon_eek.gif ja ma ei ole roolis banana_dance.gif onfire.gif hevi.gif
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2011 20:59:32 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Üritan õhtuks vaadata mingi nimekirja.
Kindlaid maksjaid oli juba märtsis 15 kanti, ilmselt on nüüd lisa tulnud.


kuidas arvutamine edeneb whistle.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mehaanic
Aeg Maha 2a
mehaanic

liitunud: 22.02.2004




sõnum 28.04.2011 21:31:24 vasta tsitaadiga

Zorg kirjutas:
see yritus on minu jaoks eriline, kuna saabun õe sõbranna autoga kuna tal väidetavalt suurem masin kui minu golf icon_eek.gif ja ma ei ole roolis banana_dance.gif onfire.gif hevi.gif

siis me saame su otse autost kätel tuppa kanda ,kui sa sõidust (alkost) väga oimetu oled icon_razz.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2A
HV Guru
2A

liitunud: 02.03.2004




sõnum 28.04.2011 21:35:11 vasta tsitaadiga

mehaanic, ma üritan meelde jätta ja su inverteri kaasa võtta. Täpselt aasta saab mööda, nii et paras aeg tagastamiseks ju icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2011 23:20:22 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Üritan õhtuks vaadata mingi nimekirja.
Kindlaid maksjaid oli juba märtsis 15 kanti, ilmselt on nüüd lisa tulnud.

no jah, näit. mina ka nüüd lisaks aga reganute lehel ikka 2 maksnut icon_neutral.gif äkki juba ammu kõik kohad täis icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2011 00:35:28 vasta tsitaadiga

cdrom kirjutas:
Tanel kirjutas:
Üritan õhtuks vaadata mingi nimekirja.
Kindlaid maksjaid oli juba märtsis 15 kanti, ilmselt on nüüd lisa tulnud.

no jah, näit. mina ka nüüd lisaks aga reganute lehel ikka 2 maksnut icon_neutral.gif äkki juba ammu kõik kohad täis icon_rolleyes.gif


see nimekiri jummala vale, maksnud ikka 15 minimum. Max kindlasti täis pole thumbs_up.gif . lase aga tulla icon_wink.gif
maksnud nimistu muutus miskipärast peale esimese laine lõppu

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  HV üritused »  HV kevadmöll 2011 6-8.mai Saaremaal Karujärvel mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.