|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas. |
| 12-10a |
|
42% |
[ 27 ] |
| 10-8a |
|
17% |
[ 11 ] |
| 8-6a |
|
11% |
[ 7 ] |
| 6-4a |
|
7% |
[ 5 ] |
| 4-2a |
|
4% |
[ 3 ] |
| Vähem kui 2a |
|
15% |
[ 10 ] |
|
| hääli kokku : 63 |
|
| autor |
|
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Roomik
HV vaatleja
liitunud: 02.02.2010
|
11.04.2011 10:36:51
|
|
|
Kiirustage härrad tankistid!!
Täna viimane päev teha pre-order. Homsest läheb mäng live`i.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
11.04.2011 10:57:21
|
|
|
| flake kirjutas: |
| polegi kõige jubedam |
10 Euri MILLE eest ? irw
Läheb LIVE nüüd? Peaks ka installima
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
11.04.2011 11:23:55
|
|
|
täna pigem viimane päev oma high tier tankide müdistada
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
11.04.2011 11:40:30
|
|
|
Ei ole viitsinud 2 kuud enam mängida
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
11.04.2011 17:23:25
|
|
|
| flake kirjutas: |
täna pigem viimane päev oma high tier tankide müdistada  |
st telkida?
Oi algus saab hull olema
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Roomik
HV vaatleja
liitunud: 02.02.2010
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tuuker
HV kasutaja
liitunud: 30.08.2003
|
12.04.2011 18:45:13
|
|
|
Kes siis kuidas liikvele läheb? Ise vist vana rada pidi, s.t saksa suurtükk ja vene heavy vaheldumisi. Need tõid kuni keskmise tierini kenasti raha sisse (arty kuni Hummelini ja KV 107mm kahuriga). Siis edasi on juba maitse asi, kui kindel rahavoog tagatud on
P.S Sakslasega tuleb suures osas nõustuda
_________________ M: amd soc am2 jahutus (kasutamata); erinevaid rahatähti; |
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rändur_000
HV kasutaja
liitunud: 05.09.2008
|
12.04.2011 19:29:45
|
|
|
Ma liginen arvatavasti alguses venelastele, hiljem siis sakslastele. BT-2-he kätte saab, siis võib täitsa kobedalt EX-pi teenida.
Ning SU-26-he. Kaugemale ei taha minna, kuna seal ei ole keeratava toringa rohkem artysi. Vene TD-d tahaks ka ära proovida. Mõnes mängus ikka litivad suht valusasti.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer-Bea
HV kasutaja

liitunud: 20.09.2006
|
12.04.2011 20:06:25
|
|
|
| T-54 poole ikka, selle Beta kingitusega pole midagi peale hakata tarka vist
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sandra
HV Guru

liitunud: 30.08.2006
|
12.04.2011 20:24:14
|
|
|
| tuuker kirjutas: |
Heh, release tuleks kindlasti edasi lükata. Ainuüksi eile oli 2 naljakat juhtumit. Kõigepealt jäin tankiga Himmelsdorfis umbes 30 sekundiks külgepidi maja külge kinni. Teisel juhul olin jällegi Himmelsdorfis ja õnnestus Ferdinandi 105mm kahuriga ühe lasuga Jahitiiger 90% pealt nulli viia ja seda veel eestpoolt tabades. Üsna lähedalt keeramise pealt lasin ja ei teagi kuhu täpselt ta pihta sai. Unreal  |
Ma jäin ükskord T-34'ga külgepidi maja külge kinni. Istusin sedasi terve mängu, mingi imega jäin ellu ka.
Aga jah, WoTil on veel arenemisruumi.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Reaper
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.08.2005
|
12.04.2011 22:05:06
|
|
|
Heh, krdi hea tekst seal. Mul oli ka KV-3 ja ma pea 5 kuud pelanud.
Aga eks paistab, mis saab. Mingit paketti ma ei ostnud. Eks hangib kulda, nii nagu vaja on.
Ja mäng juba üle 18 tunni maas olnud, tundub et neil läheb veel kaua
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
12.04.2011 22:22:53
|
|
|
| 2 tunni pärast juba 13.... nii palju siis 12 aprillist.
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
12.04.2011 22:23:56
|
|
|
Kas keegi mingi promo koodi ka on saanud vms ?
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rändur_000
HV kasutaja
liitunud: 05.09.2008
|
12.04.2011 23:51:17
|
|
|
Pm ma mängus sees. Ma panin, et unustasin ära oma pw ja siis nad saatsid uue mulle ja vahetasin ära, ning siis sain sisse.
E: Korra sain mängu sisse ja üritasin lahingusse ronida, aga siis disconnectis. Nüüd ei saagi enam. Ma arvan, et neil see natuke ülekoormatud. Koduleht on ka koomas. Tuleb välja, et päris populaarne mäng.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
12.04.2011 23:54:41
|
|
|
| Mul küll seda update seal pole
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
13.04.2011 00:35:26
|
|
|
Launcher uuendab hetkel ilusti.
~1MB+16MB+12MB.
Ligi 20k mängjat hetkel lahingutes
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer-Bea
HV kasutaja

liitunud: 20.09.2006
|
13.04.2011 09:10:48
|
|
|
| Korra proovisin hetk tagasi, sain sisse küll ja Beta testeri spets tank kah olemas. aga suuretõenäosusega ei hakka mängima seda enam.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terror
HV veteran

liitunud: 08.11.2001
|
13.04.2011 09:21:37
|
|
|
Tra miks mu user american server grupis on
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scuall
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007
|
13.04.2011 10:09:13
|
|
|
Sinule kui fashistliku riigi kodanikule keerati käru '
Ise valisin hetkel vene TD ja USA arty. Sherman aga pappi teenimiseks. Masendavalt väikesed expi ja papi summad on :S
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer-Bea
HV kasutaja

liitunud: 20.09.2006
|
13.04.2011 10:12:43
|
|
|
Terror, See regioonivahetamine läbi tangi koduka käib 2 clickiga
Scuall, Tahad kiiret expi osta premm
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scuall
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007
|
13.04.2011 10:18:32
|
|
|
Näääh, pole aega noliferit teha, seega läheks papp kaduma.
Sain T57´ga kamikadze
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terror
HV veteran

liitunud: 08.11.2001
|
13.04.2011 11:17:34
|
|
|
| tsitaat: |
Terror, See regioonivahetamine läbi tangi koduka käib 2 clickiga
|
Räägid ehk pikemalt?
Login sinna tanki kodukale sisse (usa saidile), siis kuksile ilmub kastike ka, et sa Eestis ning logi parem eu servusse, kuid ei saa ju EU lehel sellsit userit pole ning samade andmetega ei saa teha ka.
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer-Bea
HV kasutaja

liitunud: 20.09.2006
|
13.04.2011 11:19:33
|
|
|
| See tank ammendus ära kiiresti, 1-2 roundi vahelduseks võib ju teha, aga mitte rohkem
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rapidsh0t
HV vaatleja

liitunud: 13.07.2010
|
13.04.2011 20:46:36
|
|
|
30000 mängijat, ~650 mängu ja selline metsik LAG o.0 Kohati täiesti võimatu mängida. Väga hale algus sellele Live'i minemisele. Tunnen kaasa neile, kes premiumi soetasid.
Loodame, et see mängijate hulk paari nädala jooksul hajub (või WoT tiim täiendab oma servereid vms), et saaks jälle normaalselt sõdida.
Muidu mingi 620 lahingut seljataga. Jõudsin IS-ini, aretasin nati ka vene light tankide haru. (See siis enne live'i minekut )
Mängus liigun nimega Hartz.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
14.04.2011 06:28:13
|
|
|
| Rapidsh0t kirjutas: |
| 30000 mängijat, ~650 mängu ja selline metsik LAG o.0 Kohati täiesti võimatu mängida. Väga hale algus sellele Live'i minemisele. Tunnen kaasa neile, kes premiumi soetasid |
Tegin ruuterile resa ja lag nagu havi käsul kadunud
_________________ CH341A EEPROM Flash BIOS teenus. |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terror
HV veteran

liitunud: 08.11.2001
|
14.04.2011 07:09:04
|
|
|
Äkki on põhjus selles, et tatikad üle euroopa magavad veel (6 hommikul)
2000 playerit progu vs 30000 mis õhtul oli.
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihlakas
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2004
|
18.04.2011 19:30:28
|
|
|
See lag oli peamiselt Elioniga ma arvan. Sõbral Starman mängime samas servus, aga ping oli ainult 80-90 ja lagi polnudki. Minul ping 120-190 kõikus julmalt.
Vaikselt vene TD,mediumid ja heavyd tulevad. Peamiselt TD. 200+ mängu juba seljataga.
WOT waox -> liituge EES claniga.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AllanK20
HV Guru

liitunud: 08.02.2009
|
18.04.2011 22:18:52
|
|
|
betaga sai nii ära harjutud, nüüd vaatad no gold ja ei tule seda tuju peale et pelaks pikalt
ca 25-30 lahingut seljataga, vbl tuleb kunagi igavusega tuhin peale...
kasutajanimi 4victory1
_________________ joodan ja mõõdan |
|
| Kommentaarid: 133 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
18.04.2011 22:34:00
|
|
|
| AllanK20 kirjutas: |
betaga sai nii ära harjutud, nüüd vaatad no gold ja ei tule seda tuju peale et pelaks pikalt
ca 25-30 lahingut seljataga, vbl tuleb kunagi igavusega tuhin peale...
kasutajanimi 4victory1 |
Eks alati võib ka ühe kuu premiumi võtta. Mul on veel 28 päeva minna ja homme õhtuks saab juba VK3601 lahti
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
18.04.2011 23:14:51
|
|
|
| Ei viitsi ka absull.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AllanK20
HV Guru

liitunud: 08.02.2009
|
19.04.2011 10:48:21
|
|
|
enne beta lõppu tiksus lampi paari päevag 2,5 k kulda küll oli hea pelada
Ehk kunagi (ilmselt järgmine talv) võtan premiumi, ennem ei näe mõtet (st. pole aega)
_________________ joodan ja mõõdan |
|
| Kommentaarid: 133 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terror
HV veteran

liitunud: 08.11.2001
|
19.04.2011 13:25:10
|
|
|
| Keegi 2 playerit 1 konto varianti pole mõelnud? Endal oleks muidu huvi kellegagi kontot jagada, pole eriliselt aega mängida ning viskaks ka enne kopa ette, kui mingi tier9/10 asi lahti tuleks. Premium acc muidu olemas.
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AllanK20
HV Guru

liitunud: 08.02.2009
|
19.04.2011 13:47:07
|
|
|
Vabalt võiks jagada, oleks huvitavam kindlasti, seda ainult ei oska öelda, palju aega saan reaalselt sellele pühendada.
_________________ joodan ja mõõdan |
|
| Kommentaarid: 133 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lepkai
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2009
|
20.04.2011 20:38:19
|
|
|
| küsimus nüüd kas Hummelit on mõtet osta ja palju ta raha sisse ka toob?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
20.04.2011 20:41:43
|
|
|
Oi, aga muidugi
Hummel on kindlasti üks parimaid artysid mängus
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lepkai
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2009
|
20.04.2011 20:47:25
|
|
|
| Valvejoodik, ok eks ma kohe siis proovin
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Napsi
HV kasutaja

liitunud: 01.02.2007
|
20.04.2011 21:17:30
|
|
|
| lepkai kirjutas: |
| küsimus nüüd kas Hummelit on mõtet osta ja palju ta raha sisse ka toob? |
'
Hetkel on vene serveri peal test kus uued artyd sees.ja sakslaste oma on hetkel kõige mugavam siis ameeriklased ja siis alles venelased.
Kuigi venelaste artyd on palju paremad,liiguvad aeglaselt aga kui pihta saavad siis 2 lasku pole vaja.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
21.04.2011 19:45:02
|
|
|
| Napsi kirjutas: |
| lepkai kirjutas: |
| küsimus nüüd kas Hummelit on mõtet osta ja palju ta raha sisse ka toob? |
'
Hetkel on vene serveri peal test kus uued artyd sees.ja sakslaste oma on hetkel kõige mugavam siis ameeriklased ja siis alles venelased.
Kuigi venelaste artyd on palju paremad,liiguvad aeglaselt aga kui pihta saavad siis 2 lasku pole vaja. |
Kus kohast sa seda võtad?
Mängin nii eu kui ka ru servus aga ei mingit muutust
_________________ CH341A EEPROM Flash BIOS teenus. |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rändur_000
HV kasutaja
liitunud: 05.09.2008
|
30.04.2011 21:19:56
|
|
|
link :: link
Normaalne. Mul praegu KV koos KV-2-he turrentiga, niiet, saab täitsa tasuta KV-2he ja lisa sloti garaaži
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
30.04.2011 21:26:03
|
|
|
| rändur_000 kirjutas: |
Normaalne. Mul praegu KV koos KV-2-he turrentiga, niiet, saab täitsa tasuta KV-2he ja lisa sloti garaaži |
Uued treed tulevad mängu alles suvel millalgi.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lokuta
HV veteran

liitunud: 03.10.2005
|
30.04.2011 21:27:58
|
|
|
| kes see kurat mõtles välja usa medium T2 medium tank-i? see täiesti risu, kaks pauku saad suva tankilt sisse ja pauk käib.
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
szultz
HV vaatleja
liitunud: 13.01.2005
|
01.05.2011 10:47:49
|
|
|
| Kuna see pull tuleb? Vaja Hummel ja VK3001h enne kui PzIV ja PzIII/IV kohad vahetavad tech trees.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
01.05.2011 10:50:25
|
|
|
| szultz kirjutas: |
| Kuna see pull tuleb? Vaja Hummel ja VK3001h enne kui PzIV ja PzIII/IV kohad vahetavad tech trees. |
Enne uute tankide reaalsuseks saamist oleme ammu kõik quittinud. Kõigepealt tulevad Prantsuse tankid, siis E-seeria ja alles siis hakatakse treed ümber tõstma.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
03.05.2011 20:38:32
|
|
|
Huvitav mis sellest saab kes T34 omab ja uues nimmekirjas seda pole?
_________________ CH341A EEPROM Flash BIOS teenus. |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AllanK20
HV Guru

liitunud: 08.02.2009
|
12.05.2011 13:26:18
|
|
|
Krdi igavaks on asjad läinud
Keegi pelab ka veel?
_________________ joodan ja mõõdan |
|
| Kommentaarid: 133 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Froggy
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2009
|
12.05.2011 13:37:31
|
|
|
Viimati mängisin siis kui veel beta oli. Peale seda ei viitsinud enam Toimub seal üldse midagi?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
12.05.2011 13:42:36
|
|
|
| Selle nädala lõpp/uue algus tuleb järgmine suur patch, aga selle kohta on ka juba imelikud jutud liikvel Vene serveri põhjal. Eks elame ja näeme aga selge on see, et mõttetult pikk beeta on korralikult potentsiaalset mängijaskonna arvu rapsinud.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AllanK20
HV Guru

liitunud: 08.02.2009
|
12.05.2011 14:09:17
|
|
|
beeta oli tõesti väga pikk, aga glitche jms jama on veel küllaga.
näiteks ükspäev alles jäin mapi piiridesse kinni, st. tankid ju ei pööra kui ühel lindil takistus ees.
_________________ joodan ja mõõdan |
|
| Kommentaarid: 133 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|