Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2011 16:27:33 vasta tsitaadiga

Komöödiakuld: http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/31763-the-beta-gift-tank-restrictions/

Vaadake posti kuupäeva, kuid endiselt on see üks väga sitt nali.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Roomik
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2010




sõnum 11.04.2011 10:36:51 vasta tsitaadiga

Kiirustage härrad tankistid!!

Täna viimane päev teha pre-order. Homsest läheb mäng live`i.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2011 10:57:21 vasta tsitaadiga

flake kirjutas:
polegi kõige jubedam

10 Euri MILLE eest ? irw icon_lol.gif
Läheb LIVE nüüd? Peaks ka installima icon_razz.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2011 11:23:55 vasta tsitaadiga

täna pigem viimane päev oma high tier tankide müdistada icon_biggrin.gif
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2011 11:40:30 vasta tsitaadiga

Ei ole viitsinud 2 kuud enam mängida icon_razz.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 11.04.2011 17:23:25 vasta tsitaadiga

flake kirjutas:
täna pigem viimane päev oma high tier tankide müdistada icon_biggrin.gif


st telkida?
Oi algus saab hull olema thumbs_up.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Roomik
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2010




sõnum 12.04.2011 17:49:35 vasta tsitaadiga

Et oodates igav ei hakkaks, vaatamiseks ühe sakslase arvamus asjade käigust.

http://www.youtube.com/watch?v=LaSPJCsxAv8&feature=player_embedded#at=13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tuuker
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2011 18:45:13 vasta tsitaadiga

Kes siis kuidas liikvele läheb? Ise vist vana rada pidi, s.t saksa suurtükk ja vene heavy vaheldumisi. Need tõid kuni keskmise tierini kenasti raha sisse (arty kuni Hummelini ja KV 107mm kahuriga). Siis edasi on juba maitse asi, kui kindel rahavoog tagatud on icon_cool.gif

P.S Sakslasega tuleb suures osas nõustuda icon_lol.gif

_________________
M: amd soc am2 jahutus (kasutamata); erinevaid rahatähti;
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rändur_000
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2008




sõnum 12.04.2011 19:29:45 vasta tsitaadiga

Ma liginen arvatavasti alguses venelastele, hiljem siis sakslastele. BT-2-he kätte saab, siis võib täitsa kobedalt EX-pi teenida. thumbs_up.gif
Ning SU-26-he. Kaugemale ei taha minna, kuna seal ei ole keeratava toringa rohkem artysi. Vene TD-d tahaks ka ära proovida. Mõnes mängus ikka litivad suht valusasti.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer-Bea
HV kasutaja
Killer-Bea

liitunud: 20.09.2006




sõnum 12.04.2011 20:06:25 vasta tsitaadiga

T-54 poole ikka, selle Beta kingitusega pole midagi peale hakata tarka vist
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sandra
HV Guru
Sandra

liitunud: 30.08.2006




sõnum 12.04.2011 20:24:14 vasta tsitaadiga

tuuker kirjutas:
Heh, release tuleks kindlasti edasi lükata. Ainuüksi eile oli 2 naljakat juhtumit. Kõigepealt jäin tankiga Himmelsdorfis umbes 30 sekundiks külgepidi maja külge kinni. Teisel juhul olin jällegi Himmelsdorfis ja õnnestus Ferdinandi 105mm kahuriga ühe lasuga Jahitiiger 90% pealt nulli viia ja seda veel eestpoolt tabades. Üsna lähedalt keeramise pealt lasin ja ei teagi kuhu täpselt ta pihta sai. Unreal icon_biggrin.gif


Ma jäin ükskord T-34'ga külgepidi maja külge kinni. Istusin sedasi terve mängu, mingi imega jäin ellu ka.
Aga jah, WoTil on veel arenemisruumi.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reaper
Kreisi kasutaja
Reaper

liitunud: 29.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2011 22:05:06 vasta tsitaadiga

Roomik kirjutas:
Et oodates igav ei hakkaks, vaatamiseks ühe sakslase arvamus asjade käigust.

http://www.youtube.com/watch?v=LaSPJCsxAv8&feature=player_embedded#at=13



Heh, krdi hea tekst seal. Mul oli ka KV-3 ja ma pea 5 kuud pelanud.
Aga eks paistab, mis saab. Mingit paketti ma ei ostnud. Eks hangib kulda, nii nagu vaja on.

Ja mäng juba üle 18 tunni maas olnud, tundub et neil läheb veel kaua
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2011 22:22:53 vasta tsitaadiga

2 tunni pärast juba 13.... nii palju siis 12 aprillist.
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2011 22:23:56 vasta tsitaadiga

Kas keegi mingi promo koodi ka on saanud vms ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2011 23:43:27 vasta tsitaadiga

update on üleval http://game.worldoftanks.eu/update
Kas kasutajad kustutati ka ära? Ma ei saa vana kasutajaga miskipärast sisse.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rändur_000
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2008




sõnum 12.04.2011 23:51:17 vasta tsitaadiga

Pm ma mängus sees.banana_dance.gif Ma panin, et unustasin ära oma pw ja siis nad saatsid uue mulle ja vahetasin ära, ning siis sain sisse.

E: Korra sain mängu sisse ja üritasin lahingusse ronida, aga siis disconnectis. Nüüd ei saagi enam. Ma arvan, et neil see natuke ülekoormatud. Koduleht on ka koomas. Tuleb välja, et päris populaarne mäng.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2011 23:54:41 vasta tsitaadiga

Mul küll seda update seal pole
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 13.04.2011 00:35:26 vasta tsitaadiga

Launcher uuendab hetkel ilusti.
~1MB+16MB+12MB.

Ligi 20k mängjat hetkel lahingutes icon_eek.gif
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Killer-Bea
HV kasutaja
Killer-Bea

liitunud: 20.09.2006




sõnum 13.04.2011 09:10:48 vasta tsitaadiga

Korra proovisin hetk tagasi, sain sisse küll ja Beta testeri spets tank kah olemas. aga suuretõenäosusega ei hakka mängima seda enam.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terror
HV veteran
Terror

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2011 09:21:37 vasta tsitaadiga

Tra miks mu user american server grupis on icon_lol.gif
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scuall
Kreisi kasutaja
Scuall

liitunud: 16.02.2007




sõnum 13.04.2011 10:09:13 vasta tsitaadiga

Sinule kui fashistliku riigi kodanikule keerati käru icon_biggrin.gif'
Ise valisin hetkel vene TD ja USA arty. Sherman aga pappi teenimiseks. Masendavalt väikesed expi ja papi summad on :S
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer-Bea
HV kasutaja
Killer-Bea

liitunud: 20.09.2006




sõnum 13.04.2011 10:12:43 vasta tsitaadiga

Terror, See regioonivahetamine läbi tangi koduka käib 2 clickiga
Scuall, Tahad kiiret expi osta premm
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scuall
Kreisi kasutaja
Scuall

liitunud: 16.02.2007




sõnum 13.04.2011 10:18:32 vasta tsitaadiga

Näääh, pole aega noliferit teha, seega läheks papp kaduma.
Sain T57´ga kamikadze icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terror
HV veteran
Terror

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2011 11:17:34 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Terror, See regioonivahetamine läbi tangi koduka käib 2 clickiga

Räägid ehk pikemalt?
Login sinna tanki kodukale sisse (usa saidile), siis kuksile ilmub kastike ka, et sa Eestis ning logi parem eu servusse, kuid ei saa ju icon_biggrin.gif EU lehel sellsit userit pole ning samade andmetega ei saa teha ka.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer-Bea
HV kasutaja
Killer-Bea

liitunud: 20.09.2006




sõnum 13.04.2011 11:19:33 vasta tsitaadiga

See tank ammendus ära kiiresti, 1-2 roundi vahelduseks võib ju teha, aga mitte rohkem
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rapidsh0t
HV vaatleja
Rapidsh0t

liitunud: 13.07.2010




sõnum 13.04.2011 20:46:36 vasta tsitaadiga

30000 mängijat, ~650 mängu ja selline metsik LAG o.0 Kohati täiesti võimatu mängida. Väga hale algus sellele Live'i minemisele. Tunnen kaasa neile, kes premiumi soetasid.

Loodame, et see mängijate hulk paari nädala jooksul hajub (või WoT tiim täiendab oma servereid vms), et saaks jälle normaalselt sõdida.

Muidu mingi 620 lahingut seljataga. Jõudsin IS-ini, aretasin nati ka vene light tankide haru. (See siis enne live'i minekut icon_wink.gif)

Mängus liigun nimega Hartz.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2011 06:28:13 vasta tsitaadiga

Rapidsh0t kirjutas:
30000 mängijat, ~650 mängu ja selline metsik LAG o.0 Kohati täiesti võimatu mängida. Väga hale algus sellele Live'i minemisele. Tunnen kaasa neile, kes premiumi soetasid

Tegin ruuterile resa ja lag nagu havi käsul kadunud icon_biggrin.gif

_________________
CH341A EEPROM Flash BIOS teenus.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terror
HV veteran
Terror

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2011 07:09:04 vasta tsitaadiga

Äkki on põhjus selles, et tatikad üle euroopa magavad veel (6 hommikul) icon_lol.gif
2000 playerit progu vs 30000 mis õhtul oli.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihlakas
HV kasutaja
Pihlakas

liitunud: 18.10.2004




sõnum 18.04.2011 19:30:28 vasta tsitaadiga

See lag oli peamiselt Elioniga ma arvan. Sõbral Starman mängime samas servus, aga ping oli ainult 80-90 ja lagi polnudki. Minul ping 120-190 kõikus julmalt.

Vaikselt vene TD,mediumid ja heavyd tulevad. Peamiselt TD. 200+ mängu juba seljataga.

WOT waox -> liituge EES claniga.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2011 22:18:52 vasta tsitaadiga

betaga sai nii ära harjutud, nüüd vaatad no gold ja ei tule seda tuju peale et pelaks pikalt icon_razz.gif

ca 25-30 lahingut seljataga, vbl tuleb kunagi igavusega tuhin peale... icon_smile.gif

kasutajanimi 4victory1

_________________
joodan ja mõõdan
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2011 22:34:00 vasta tsitaadiga

AllanK20 kirjutas:
betaga sai nii ära harjutud, nüüd vaatad no gold ja ei tule seda tuju peale et pelaks pikalt icon_razz.gif

ca 25-30 lahingut seljataga, vbl tuleb kunagi igavusega tuhin peale... icon_smile.gif

kasutajanimi 4victory1


Eks alati võib ka ühe kuu premiumi võtta. Mul on veel 28 päeva minna ja homme õhtuks saab juba VK3601 lahti icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2011 23:14:51 vasta tsitaadiga

Ei viitsi ka absull.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2011 10:48:21 vasta tsitaadiga

enne beta lõppu tiksus lampi paari päevag 2,5 k kulda icon_razz.gif küll oli hea pelada icon_smile.gif

Ehk kunagi (ilmselt järgmine talv) võtan premiumi, ennem ei näe mõtet (st. pole aega)

_________________
joodan ja mõõdan
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terror
HV veteran
Terror

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2011 13:25:10 vasta tsitaadiga

Keegi 2 playerit 1 konto varianti pole mõelnud? Endal oleks muidu huvi kellegagi kontot jagada, pole eriliselt aega mängida ning viskaks ka enne kopa ette, kui mingi tier9/10 asi lahti tuleks. Premium acc muidu olemas.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2011 13:47:07 vasta tsitaadiga

Vabalt võiks jagada, oleks huvitavam kindlasti, seda ainult ei oska öelda, palju aega saan reaalselt sellele pühendada.
_________________
joodan ja mõõdan
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lepkai
HV kasutaja
lepkai

liitunud: 11.10.2009




sõnum 20.04.2011 20:38:19 vasta tsitaadiga

küsimus nüüd kas Hummelit on mõtet osta ja palju ta raha sisse ka toob?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 20.04.2011 20:41:43 vasta tsitaadiga

Oi, aga muidugi icon_cool.gif
Hummel on kindlasti üks parimaid artysid mängus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lepkai
HV kasutaja
lepkai

liitunud: 11.10.2009




sõnum 20.04.2011 20:47:25 vasta tsitaadiga

Valvejoodik, ok eks ma kohe siis proovin
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Napsi
HV kasutaja
Napsi

liitunud: 01.02.2007




sõnum 20.04.2011 21:17:30 vasta tsitaadiga

lepkai kirjutas:
küsimus nüüd kas Hummelit on mõtet osta ja palju ta raha sisse ka toob?

'
Hetkel on vene serveri peal test kus uued artyd sees.ja sakslaste oma on hetkel kõige mugavam siis ameeriklased ja siis alles venelased.
Kuigi venelaste artyd on palju paremad,liiguvad aeglaselt aga kui pihta saavad siis 2 lasku pole vaja.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2011 19:45:02 vasta tsitaadiga

Napsi kirjutas:
lepkai kirjutas:
küsimus nüüd kas Hummelit on mõtet osta ja palju ta raha sisse ka toob?

'
Hetkel on vene serveri peal test kus uued artyd sees.ja sakslaste oma on hetkel kõige mugavam siis ameeriklased ja siis alles venelased.
Kuigi venelaste artyd on palju paremad,liiguvad aeglaselt aga kui pihta saavad siis 2 lasku pole vaja.

Kus kohast sa seda võtad? icon_rolleyes.gif
Mängin nii eu kui ka ru servus aga ei mingit muutust icon_rolleyes.gif

_________________
CH341A EEPROM Flash BIOS teenus.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rändur_000
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2008




sõnum 30.04.2011 21:19:56 vasta tsitaadiga

link :: link

Normaalne. icon_cool.gif Mul praegu KV koos KV-2-he turrentiga, niiet, saab täitsa tasuta KV-2he ja lisa sloti garaažithumbs_up.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2011 21:26:03 vasta tsitaadiga

rändur_000 kirjutas:
Normaalne. icon_cool.gif Mul praegu KV koos KV-2-he turrentiga, niiet, saab täitsa tasuta KV-2he ja lisa sloti garaažithumbs_up.gif


Uued treed tulevad mängu alles suvel millalgi.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lokuta
HV veteran
lokuta

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2011 21:27:58 vasta tsitaadiga

kes see kurat mõtles välja usa medium T2 medium tank-i? see täiesti risu, kaks pauku saad suva tankilt sisse ja pauk käib.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
szultz
HV vaatleja

liitunud: 13.01.2005




sõnum 01.05.2011 10:47:49 vasta tsitaadiga

Kuna see pull tuleb? Vaja Hummel ja VK3001h enne kui PzIV ja PzIII/IV kohad vahetavad tech trees.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2011 10:50:25 vasta tsitaadiga

szultz kirjutas:
Kuna see pull tuleb? Vaja Hummel ja VK3001h enne kui PzIV ja PzIII/IV kohad vahetavad tech trees.


Enne uute tankide reaalsuseks saamist oleme ammu kõik quittinud. Kõigepealt tulevad Prantsuse tankid, siis E-seeria ja alles siis hakatakse treed ümber tõstma.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2011 20:38:32 vasta tsitaadiga

Huvitav mis sellest saab kes T34 omab ja uues nimmekirjas seda pole? icon_rolleyes.gif
_________________
CH341A EEPROM Flash BIOS teenus.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2011 13:26:18 vasta tsitaadiga

Krdi igavaks on asjad läinud icon_smile.gif

Keegi pelab ka veel?

_________________
joodan ja mõõdan
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Froggy
HV kasutaja
Froggy

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2011 13:37:31 vasta tsitaadiga

Viimati mängisin siis kui veel beta oli. Peale seda ei viitsinud enam icon_smile.gif Toimub seal üldse midagi?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2011 13:42:36 vasta tsitaadiga

Selle nädala lõpp/uue algus tuleb järgmine suur patch, aga selle kohta on ka juba imelikud jutud liikvel Vene serveri põhjal. Eks elame ja näeme aga selge on see, et mõttetult pikk beeta on korralikult potentsiaalset mängijaskonna arvu rapsinud.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2011 14:09:17 vasta tsitaadiga

beeta oli tõesti väga pikk, aga glitche jms jama on veel küllaga.

näiteks ükspäev alles jäin mapi piiridesse kinni, st. tankid ju ei pööra kui ühel lindil takistus ees.

_________________
joodan ja mõõdan
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.