|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
01.04.2011 08:58:39
Microsoft kaebas Euroopa Komisjonis Google peale |
|
|
link :: minut
Reaalsus on aegajalt hulga keerdkäigulisem kui film või raamat. Sedakorda annab selleks kinnitust tarkvaratootja Microsoft, kes palju kordi saanud vastu pead monopoliseisundi ärakasutamise tõttu. Microsoft on nüüd esitanud Euroopa Komisjonile kaebuse, et Google on turul monopoolses seisundis ning seetõttu takistab otsinguhiiglane Microsoftil turuosa saavutamast. Nüüd saab näha, kuidas Euroopa kõrgemad võimud sellisesse pealekaebusesse suhtuvad.
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
multizync
HV kasutaja

liitunud: 23.05.2005
|
01.04.2011 09:43:27
|
|
|
jälle mingi aprilli nali vee..
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Celion
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2002
|
01.04.2011 09:58:56
|
|
|
Ei ole - ilmselt sellepärast nad tegidki seda päev enne esimest aprilli.
Minu jaoks on parim osa sellest, et Microsoft sai ise Euroopa Komisjonilt trahvi monopoliseisundi ära kasutamise tõttu ja nüüd plaanivad nad seda kasutada juriidilise pretsedendina kui analoogset juhtumit.
_________________ Ostan Roger Zelazny "Amberi kroonikad" (soovitatavalt eesti keeles). |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Deathmerch
HV vaatleja
liitunud: 15.03.2011
|
01.04.2011 15:38:56
|
|
|
| Väga õige tegu. Mulle kui tarbijale on poogen kas mingi asi on monopoolen või mitte, tähtis on hoopis kvaliteet ja seda saasta tuleb sealt googlest nii et vähe pole.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk150
HV kasutaja
liitunud: 04.05.2006
|
01.04.2011 23:31:36
|
|
|
| pmst pole Google ju monopol, lihtsat kõik kasutavad seda. Pole sinna midagi teha. Täpselt nagu Windows (vbl ma ei tea aga kas Linuxi kogukond on M$ i kohtusse kaeband???)
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Deathmerch
HV vaatleja
liitunud: 15.03.2011
|
02.04.2011 00:20:27
|
|
|
| mikk150 kirjutas: |
| pmst pole Google ju monopol, lihtsat kõik kasutavad seda. Pole sinna midagi teha. Täpselt nagu Windows (vbl ma ei tea aga kas Linuxi kogukond on M$ i kohtusse kaeband???) |
MS pole ka monopol, kui nüüd lugema hakata, siis MS enda tarkvara on ikka suhteliselt vähe nii kodustes windowsi masinates kui ka töö windowsi serverites.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003
|
02.04.2011 12:34:26
|
|
|
keegi ju ei keela MS-il paremaid teenuseid pakkuda ja turgu laiendada, aga kuna ei osata seda teha, siis on vaja kaevata
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
152 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Deathmerch
HV vaatleja
liitunud: 15.03.2011
|
02.04.2011 12:45:44
|
|
|
| 2III7 kirjutas: |
keegi ju ei keela MS-il paremaid teenuseid pakkuda ja turgu laiendada, aga kuna ei osata seda teha, siis on vaja kaevata  |
Kui kõik hakkaks turgu laiendama, siis oleks tegemist ületootmisega ja otseselt ohtlik ökokliimale.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003
|
02.04.2011 13:07:11
|
|
|
| Deathmerch, konkurents peab ikka olema ju. aga bing ei suuda ilmselgelt konkureerida google-iga kuna teenuse kvaliteedi vahe on mäekõrgune.
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
152 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Deathmerch
HV vaatleja
liitunud: 15.03.2011
|
02.04.2011 13:25:25
|
|
|
| 2III7 kirjutas: |
| Deathmerch, konkurents peab ikka olema ju. aga bing ei suuda ilmselgelt konkureerida google-iga kuna teenuse kvaliteedi vahe on mäekõrgune. |
Konkurents peab olema küll, ainult teenusepakkujate rohkus ei taga veel seda et see konkurents annaks mingit kasu ka tarbijale. Näiteks pole mingi uudis et paljud konkureerivad firmad toodavad täpselt samu asju (õigemini mitte ei tooda vaid vahendavad), ning omavahel konkureerivad hoopis teemadel mis ei puuduta üldse tarbijat. Tarbija jaoks on näiteks hinnad võrdsed, kuid konkureerivad odavama lähtemateriali hankega. Eriti aga konkureeritakse töötajatele väiksema töötasu maksmisega - suurem osa ettevõtte edukusest ja kasumist tuleneb väiksema töötasu maksmisest, mitte kavliteetsemast toodangust/teenusest.
Samas pole harvad juhtumid (just oli hiljuti aktuaane siin Eestis), et suuremad ettevõtted lasevad tarbija jaoks kunstlikult hindu alla (müüvad kahjumiga), et suretada välja väiksemaid konkurente kes ei suuda kahjumiga müüa. Kui konkurendid on välja söödud, võib hindade tõstmisega selle tasa teha ja veel suurema kasumiga kui oleks kohe algusest peale võrdselt konkureerinud. See tähendab et reaalses elus konkurents ei toimi ning kasum liigub aegamööda alati selle firma suunas mis on lihtsalt suurem.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
02.04.2011 14:21:26
|
|
|
MS teeb õigesti, miks peaks tema mitte seda olukorda ära kasutama, on pidanud maksma intel AMDle samadel põhjustel.
Google on VÄGA monopoolses seisundis, google alla kuulub enamus asju mida me igapäevaselt kasutame, google earth, maps, chrome, android, gmail ja tagatipuks facebook, krt see on hullem monopoolne seis kui intel vs amd
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Deathmerch
HV vaatleja
liitunud: 15.03.2011
|
02.04.2011 14:34:36
|
|
|
| Taavi© kirjutas: |
MS teeb õigesti, miks peaks tema mitte seda olukorda ära kasutama, on pidanud maksma intel AMDle samadel põhjustel.
Google on VÄGA monopoolses seisundis, google alla kuulub enamus asju mida me igapäevaselt kasutame, google earth, maps, chrome, android, gmail ja tagatipuks facebook, krt see on hullem monopoolne seis kui intel vs amd  |
Väga õige! Ja miks ta on populaarne? Üldse mitte sellepärast et teenus oleks kvaliteetne, vaid kogu värk on ainult marketingi promo. Näiteks google otsing leiab järjest rohkem saasta ja rämpsu. Inimesed on inertsist harjunud googlet kasutama, kuid palju tervislikum oleks mõelda bing või kasvõi yahoo kasutamise peale. Gmail on ju täiesti rõve nii oma välimuse, navigeerimise kui ka seadete võimaluste poolest. Miks inimesed siis seda kasutavad? Sest pole alternatiive, keegi ei paku midagi (või kui pakub siis pole infot selle kohta levinud) ning teiseks inimesed pole ka paljud näinud midagi paremat nagu näiteks Exchange OWA'd. Samas on MS Office piisavalt populaarne ja kättesaadav, MAPI teenust jälle keegi ei paku kuid IMAP ja POP3 saaks igaüks kasutada vabalt. Aga küsimus on jälle marketingi promos mis töötab tarbija kasu asemel paraku tarbija kahjuks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
02.04.2011 18:43:50
|
|
|
| tsitaat: |
| Miks inimesed siis seda kasutavad? Sest pole alternatiive, keegi ei paku midagi |
Parandus: keegi ei paku midagi mis oleks parem google'i pakutust.
Selle koha peal võib vist üsna edukalt world of warcrafti välja tuua. Praktiliselt kõik kiruvad seda, nii mängijad kui mitte-mängijad. Ainus põhjus miks ta endiselt vaieldamatult populaarseimana püsib tulenebki lihtsalt sellest, et olenemata oma puudujääkidest on konkurendid veelgi viletsamad.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Deathmerch
HV vaatleja
liitunud: 15.03.2011
|
02.04.2011 20:26:46
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
Parandus: keegi ei paku midagi mis oleks parem google'i pakutust.
|
Paremat on ikka olemas, näiteks OWA, ainult keegi ei paku seda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
02.04.2011 20:53:13
|
|
|
Kui sul oleks vähimatik aimu mida OWA endast kujutab siis saaksid aru miks seda ei pakuta
Ühtlasi olles selle kasutaja siis julgeks väita, et konkreetselt e-maili ja kalendri koha pealt on google poolt pakutu oluliselt mugavam ja võimalusterohkem.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Deathmerch
HV vaatleja
liitunud: 15.03.2011
|
02.04.2011 21:07:19
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
Kui sul oleks vähimatik aimu mida OWA endast kujutab siis saaksid aru miks seda ei pakuta
Ühtlasi olles selle kasutaja siis julgeks väita, et konkreetselt e-maili ja kalendri koha pealt on google poolt pakutu oluliselt mugavam ja võimalusterohkem. |
Hähää, ma kasutasin OWA'd omal kodus aastaid, koduse Exchange serveriga...nüüd aga hakkas Kerio mailiserver (uus nimi Kerio Connect) rohkem meeldima ja sealne WebMail on super, väga lähedane OWA'ga aga veel rohkem võimalusi, ka juba paar aastat kasutan seda (enne Connecti oli nimi lihtsalt Kerio Mailserver). Kalender mind üldse ei huvitanud. Aga kui arvad et e-maili kohapealt Google on mugavam ja võimalusterohkem kui OWA, siis....khm-khm, sitt maitse sul lihtsalt.
p.s. momendil just panen (foorumi kirjutamise vahele ) omale Axigen mailiserverit Keriole frontendiks. Täitsa võimas on see uus v.8. Enne oli vahepeal kasutusel vanem Axigen. Väga võimsad filtrid on ja otse SMTP sessioonile, siis mitte headerile nagu tavaliselt. WebMail on ka olemas aga see ei anna võrrelda Kerioga. Seepärast läheb ainult frontendiks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ViskeRelv
HV Guru

liitunud: 24.02.2004
|
02.04.2011 21:10:28
|
|
|
| Deathmerch, see on lihtsalt sinu maitse ja sinu arvamuse pärast ei pea teised hakkama mingit jura kasutama, mida enamus pole näinud ega kuulnudki.
|
|
| Kommentaarid: 188 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
168 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
02.04.2011 21:10:32
|
|
|
| Milleks endale koju exchange server?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
02.04.2011 21:17:07
|
|
|
| Max Powers kirjutas: |
| Milleks endale koju exchange server? |
Eks ikka seetõttu, et ei osata-viitsita muid süsteeme omale selgeks teha ning jäädakse harjumuspärase juurde
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Deathmerch
HV vaatleja
liitunud: 15.03.2011
|
02.04.2011 21:30:06
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| Max Powers kirjutas: |
| Milleks endale koju exchange server? |
Eks ikka seetõttu, et ei osata-viitsita muid süsteeme omale selgeks teha ning jäädakse harjumuspärase juurde  |
Gmail on küll raske seadistada Axigeni seadistan küll mitu tundi, väga palju on asju seal teha. Exchange tahtis veel AD domeeni ka, Keriogo on lihtsam.
No mul on Gmailis ka kontod, üks konto veel erinevate saatmisaadressidega aga pole rahul ikka. Miks kasutan Exchanget? Lihtsalt sellepärast et saan kasutada ja meeldib, siis kasutangi. Gmail on juba sellise kujundusega et ma ei oska eesti keelt ka lugeda sellest välja, täitsa võimatu, kui muid poleks siis ei saaksi emaile üldse kasutada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
02.04.2011 21:35:09
|
|
|
| Deathmerch kirjutas: |
| Gmail on küll raske seadistada |
Süsteem ei pea olema keeruline et olla võimalusterohke.
Kui nüüd vaadata kuidas sa paned ühte patta veebipõhise maili, offline kliendid ning serverid siis pole eriline ime kui säärast juttu ajad.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Deathmerch
HV vaatleja
liitunud: 15.03.2011
|
02.04.2011 21:40:21
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
Süsteem ei pea olema keeruline et olla võimalusterohke.
|
Ma nii sürrealistlikku seisukohta ei oska kahjuks kommenteerida, et "midagi pole aga siiski on tohutu palju".
|
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfer
HV Guru

liitunud: 15.08.2006
|
02.04.2011 21:56:20
|
|
|
| Deathmerch kirjutas: |
| Ho Ho kirjutas: |
Süsteem ei pea olema keeruline et olla võimalusterohke.
|
Ma nii sürrealistlikku seisukohta ei oska kahjuks kommenteerida, et "midagi pole aga siiski on tohutu palju". |
Kas selline ütlus, nagu "lihtsuses peitub geniaalsus" on kah sinu jaoks sürrealistlik?
|
|
| Kommentaarid: 351 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
299 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
02.04.2011 22:18:42
|
|
|
| Deathmerch kirjutas: |
| Ho Ho kirjutas: |
Süsteem ei pea olema keeruline et olla võimalusterohke.
|
Ma nii sürrealistlikku seisukohta ei oska kahjuks kommenteerida, et "midagi pole aga siiski on tohutu palju". |
Endiselt ei saa sa aru. Gmailis on vägagi palju, julgeks väita et nii mõnegi koha pealt rohkemgi kui outlooki veebikeskkonnas. Lihtsalt selle kasutusele võtt ja confimine pole raketiteadus.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hondaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.02.2007
|
03.04.2011 00:07:18
|
|
|
microsoft tehku siis paremini, kui google, kohtusse on muidugi kerge kaevata
enda kogemuste põhjal on enamus google-i pakutavast parima kvaliteediga, kui ise googledada ei oska ja enamuselt saad mingit rämpsu, siis on enda süü
umbes 5-6 kasutusel olnud mailist on gmail siiani parim olnud, korraliku mahutavuse ja piisavalt lihtne, ei ole mõttetuid lisasid
keegi teine üldse maps sarnast lahenudust pakub? ei räägi suurtest autoroutidest jms.
ja noo ega rohkem eriti ei olegi. Ainus googlei möödalask on orkut, aga see viga parandadakse ka ilmselt kunagi facebooki äraostmisega
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
03.04.2011 07:43:56
|
|
|
Taaskord tuleb tagasi tulla intel vs amd, viimane võiks ka paremini teha ja turuosa võita, aga vaat ei saa, korraks a64 aegadel sai intelil jalust nõrgaks lüüa aga see oli ka kõik.
Hetkel muidugi ei ole keegi kedagi kotusse kaevanud ju
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Deathmerch
HV vaatleja
liitunud: 15.03.2011
|
03.04.2011 10:40:42
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
Gmailis on vägagi palju, julgeks väita et nii mõnegi koha pealt rohkemgi kui outlooki veebikeskkonnas. Lihtsalt selle kasutusele võtt ja confimine pole raketiteadus. |
Ühesõnaga friik värk. Sa vist ise pole seda päris Outlooki üldse kasutanud? Tead et see on üks Office komponent, mailid on nii et kui klikkad mingi maili rea peal, siis saad näiteks all previews ka sisu näha. Ja üldiselt kui tahad kellegi teise nime või konto alt saata, siis see "behalf.." pole viisakas. Kerio Webmailis saad veel teiste postkastide kaustu ka kuvada enda omadega koos. Aga üks asi pole Outlook ja OWA ja need teised nimetatud päris kindlasti - nad pole tehtud friigi maitse järgi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
03.04.2011 10:49:43
|
|
|
| Deathmerch kirjutas: |
| Sa vist ise pole seda päris Outlooki üldse kasutanud? |
Kõigest ~7a nii offline kui online klienti, mõlemad loomulikult exchange serveri küljes.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Deathmerch
HV vaatleja
liitunud: 15.03.2011
|
03.04.2011 11:16:59
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| Deathmerch kirjutas: |
| Sa vist ise pole seda päris Outlooki üldse kasutanud? |
Kõigest ~7a nii offline kui online klienti, mõlemad loomulikult exchange serveri küljes. |
Mismõttes "offline"? Kas nii et tõmbad mailid sisse ja siis võrgujuhe tagant ära? Aga huvitaks siis et mis ei meeldi, mis siis Outlookis (no need uued Webmailid on juba pea samad nagu Outlook oma funktsionaalsuselt) valesti või puudu on? Microsoft on väga huvitatud kasutajate tagasisidest ning olen pea kindel et ületamatut raskust pole. Kas oled kirjutanud või võtnud ühendust MS'ga? Kui ise üksiti ka progeja oled, siis usun et kindlasti on võimalik mingeid skinne koledamaks teha ja ka fonte on võimalik rõvedamaks muuta. OWA'd saab küll skinnide välimuselt nii metsa keerata et piisab, juba Linuxi või vabavara sarnaseks. Muidugi kui funktsionaalsusest tahad viimast võtta, siis soovitaks sellist klienti nagu 'The Bat', aga serveri puhul saab ka sama teha.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
03.04.2011 14:31:39
|
|
|
... pikemas perspektiivis üsna arusaamatu käik M$ ja monopoolsus on kõigile teada-tuntud sünonüümsed nähtused ja üritades sel pinnal konkurentide jalgealust õõnestada tähendab praktiliselt sama, kui saagida oksa, millel ise istud. Lühemas perspektiivis võib see ju tõepoolest natuke tähelepanu äratada, kuid pikemas perspektiivis on see siiski üsna õhkusel jääl tantsimine sest mida rohkem luuakse monopolide vastaseid pretsedente ja vastavat meelestatust kujundatakse, seda raskemaks läheb tal endal monopolina laiutamine erinevates valdkondades ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hmagi
HV kasutaja

liitunud: 16.03.2003
|
04.04.2011 11:18:00
|
|
|
| Taavi© kirjutas: |
MS teeb õigesti, miks peaks tema mitte seda olukorda ära kasutama, on pidanud maksma intel AMDle samadel põhjustel.
Google on VÄGA monopoolses seisundis, google alla kuulub enamus asju mida me igapäevaselt kasutame, google earth, maps, chrome, android, gmail ja tagatipuks facebook, krt see on hullem monopoolne seis kui intel vs amd  |
täpsustus:
Facebook on eraldiseisev ettevõtte, Google ei oma seda.
Facebooki reklaamid pärinevad Microsofti reklaamide listist.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
04.04.2011 11:48:08
|
|
|
hmagi, hmm, kust krt on meelde jäänud, et google ka selle oma tiiva alla võttis, aga ok
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
04.04.2011 11:55:08
|
|
|
Tasuks vahet teha kuidas google ja MS oma monopoli hoiavad. Ühel juhul tuleb kogu kraam by default kaasa juba poest, teisel tuleb kasutajal endal teadlik otsus teha asjade kasutama hakkamiseks ning valdavalt tähendab näiteks otsingu puhul see ka brauseri default seadete muutmist.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HacaX
HV Guru

liitunud: 22.01.2004
|
06.04.2011 17:55:09
|
|
|
...seda enam et esimene vähemalt omal ajal kindlustas seda lausa pakkujatega seotud lepingute vahendusel et asi juba poest kaasa antaks. Pole kõrva hakanud et G. oleks mõne brauseritootjaga lepingu sõlminud et nood just teda oma avalehe- ja/või otsingupakkujana kasutaks.
_________________ IMO & GPLed |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfer
HV Guru

liitunud: 15.08.2006
|
06.04.2011 18:37:15
|
|
|
millegipärast FF avaleht on küll vaikimisi G. (küll väikeste FF'i motiividega, aga siiski).
|
|
| Kommentaarid: 351 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
299 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
06.04.2011 18:41:51
|
|
|
Samas FF'i hankimiseks tuleb ikkagi ekstra vaeva näha. Samuti uuemad winid mis pakuvad sulle brauseri valikut pakuvad täpselt sama moodi ka default otsimootori valimise võimalust.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|