Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Shift 2 Unleashed märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 39, 40, 41  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2011 13:04:08 vasta tsitaadiga

karlutikas, lõpetaks äkki selle OT ära ja räägiks väheke mängust ? icon_biggrin.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2011 13:15:49 vasta tsitaadiga

Ise pidin Adaptive AA CCC'st kinni keerama, et pilt normaalne oleks. Muidu olid tekstuurid mustad.
_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2011 13:21:32 vasta tsitaadiga

nii hullu konsoolikat pole ammu enam mänginud pc peal thumbs_down.gif
totaalne kräppp icon_exclaim.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markxy10
HV kasutaja
Markxy10

liitunud: 27.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2011 13:25:50 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
nii hullu konsoolikat pole ammu enam mänginud pc peal thumbs_down.gif
totaalne kräppp icon_exclaim.gif

imo parem, kui esimene, jookseb paremini, graafika suhteliselt sama, vb parem. Tuuning ja upgrademine ka lihtsamaks tehtud.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Est_RuLx
HV kasutaja
Est_RuLx

liitunud: 05.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2011 13:28:16 vasta tsitaadiga

jeesus188, ära mängi siis enam, kui on kräpp.

EDIT: Markxy10, vaevalt ta SHIFT 1 ka midagi oskab rääkida, see oli ka kindlasti kräpp icon_lol.gif
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karlutikas
HV kasutaja
karlutikas

liitunud: 17.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2011 13:38:24 vasta tsitaadiga

Harjutasin ühte rada mingi 10 korda vähemalt quick races üksi, koguaeg oli mingi kurv kus ma külje ette suutsin saada. Võtsin võistluse ette, lõpuks kui teise ringi viimastesse kurvidesse jõudsin siis käed suht värisesid sest ma olen enamus sõite viimastes kurvides ära rikkunud. Aga seekord läks õnneks ja võitsin ära.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak47
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2006




sõnum 03.04.2011 14:01:55 vasta tsitaadiga

True, true
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2011 14:19:23 vasta tsitaadiga

karlutikas, ma arvan, et sa peaksid mingi oma blogi tegema thumbs_up.gif
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2011 14:28:50 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
karlutikas, ma arvan, et sa peaksid mingi oma blogi tegema thumbs_up.gif


+1
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karlutikas
HV kasutaja
karlutikas

liitunud: 17.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2011 15:06:20 vasta tsitaadiga

Kurat tõesti olen liiga palju postitanud icon_redface.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
J_V
HV vaatleja
J_V

liitunud: 03.04.2011




sõnum 03.04.2011 15:28:04 vasta tsitaadiga

J_V kirjutas:
Mingi jama osadel radadel
Driverid uuendatud, mängus ja ccc`s kõik settingud läbi proovitud.
Spoiler Spoiler Spoiler

Mõnikord aitab uuesti raja valimine, aga enamasti mitte
Oskab keegi aidata?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karlutikas
HV kasutaja
karlutikas

liitunud: 17.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2011 15:39:36 vasta tsitaadiga

Mis auto on driftimiseks kõige parem?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2011 15:42:28 vasta tsitaadiga

karlutikas kirjutas:
Mis auto on driftimiseks kõige parem?


Selle ideaalse auto pead ise endale leidma. Ma kasutan kiirete drifti radade jaoks põhjas tuuninguga E30, ja vähe aeglastemate ja kitsamate radade jaoks läheb ilma Worksi tuuninguta E46.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2011 15:54:58 vasta tsitaadiga

sander989 kirjutas:
karlutikas kirjutas:
Mis auto on driftimiseks kõige parem?


Selle ideaalse auto pead ise endale leidma. Ma kasutan kiirete drifti radade jaoks põhjas tuuninguga E30, ja vähe aeglastemate ja kitsamate radade jaoks läheb ilma Worksi tuuninguta E46.


Mismoodi auto drift autoks saab, ostsin endale ühe nissani s15 vist oli ja uuendasin vedrustuse, kummid ja pidurid ära, aga hea driftiauto üldse kohe polnud, nagu grip auto.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ECMadis
HV kasutaja
ECMadis

liitunud: 23.08.2010




sõnum 03.04.2011 16:06:52 vasta tsitaadiga

J_V,

Proovi 11.4 preview drivereid. Võrreldes 11.3-ga tõusis mul FPS ja mängud jooksevad korralikult.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2011 17:16:05 vasta tsitaadiga

Kellelgi veel mingit sellist teemat olnud on et kui sõidu kotti saad. Siis paned try again ja järsku lambist on pilt must ja mitte muhvigi ei toimu,aint mingi imelik sound on taga...
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2011 17:28:30 vasta tsitaadiga

ma arvan, et mingi ati video driverite kala on see icon_wink.gif
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 03.04.2011 17:32:09 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
ma arvan, et mingi ati video driverite kala on see icon_wink.gif
nvidia kaardil? icon_rolleyes.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2011 17:36:10 vasta tsitaadiga

siis ma eksisin icon_lol.gif lihtsalt seda on ette tulnud viimasel ajal, päris mitmes mängus kohati, atiga -> automaatne järeldus.

aga no eks ta kuidagi graafikaardi teemaga seotud ole ikkagi. eks ka nvidia driverid võivad kalada muidugi...

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
J_V
HV vaatleja
J_V

liitunud: 03.04.2011




sõnum 03.04.2011 17:47:27 vasta tsitaadiga

ECMadis, tänud, sain korda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 03.04.2011 19:00:46 vasta tsitaadiga

ECMadis kirjutas:
J_V,

Proovi 11.4 preview drivereid. Võrreldes 11.3-ga tõusis mul FPS ja mängud jooksevad korralikult.

Mul jällegi muutis 11.4 preview pildi tumedamaks, nii tumedaks lausa et seest vaatega näeb ainult spidokat, esi klaas ka väga tume... mäng vajab ATi patchi kähku icon_razz1.gif

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karlutikas
HV kasutaja
karlutikas

liitunud: 17.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2011 19:19:54 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda miks mul vahepeal see best line ära kaob? Sõidan sõidan ja siis lihtsalt nagu katkeb ühest kohast ära ja siis vahepeal tuleb tagasi või niimoodi vilgub ja siis kaob ära jne. Suht närvi ajab kui mingi tähtis race pooleli ja ära kaob, sest ma ei oska veel nii hästi kurve võtta et ma teaks kaugelt juba pidurdama peab.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 03.04.2011 19:23:50 vasta tsitaadiga

Õpidki kiiremini icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Est_RuLx
HV kasutaja
Est_RuLx

liitunud: 05.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2011 19:41:40 vasta tsitaadiga

Mafia, mäng ei vaja ATI patchi vaid su arvuti vajab uut videokat. Minu HD6970'ga jookseb ilusti defektideta.
_________________
PSN - Est_Rulx87
Gran Turismo Planet Eesti - Eesti Gran Turismo foorum ja võidusõitude sarjad
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 03.04.2011 19:48:42 vasta tsitaadiga

Est_RuLx kirjutas:
Mafia, mäng ei vaja ATI patchi vaid su arvuti vajab uut videokat. Minu HD6970'ga jookseb ilusti defektideta.

Sõbral kellel on nõrgem masin ja video (nvidia) kui mul jookseb mäng paremini :/ Sul siis veab, mine loe foorumid on täis ATi probleemidega inimesi. nii uute kui natuke vanemate kaartide omanikel, seega see ei ole minu probleem ainult vaid mängu ja/või driverite kala...

_________________
Bawse


viimati muutis Mafia 03.04.2011 19:49:00, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karlutikas
HV kasutaja
karlutikas

liitunud: 17.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2011 19:48:59 vasta tsitaadiga

Te sõidate ilma best lineta?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IvarV
HV kasutaja
IvarV

liitunud: 29.06.2010




sõnum 03.04.2011 19:54:20 vasta tsitaadiga

Ma sõidan küll best linega, ilma ei saaks hakkama ma arvan.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ECMadis
HV kasutaja
ECMadis

liitunud: 23.08.2010




sõnum 03.04.2011 19:58:30 vasta tsitaadiga

Mafia,

Krt ma just jep vingusin mingi post, et sitaks pime on seestvaatest, kuigi väljas valge. Aga ise ei saanud aru, et driverid seda teha võisid.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2011 20:02:37 vasta tsitaadiga

Minule jääb alati mõistatuseks kuidas teil need driverid selliseid asju põhjustavad icon_confused.gif
Endal kaarte igasuguseid olnud (just eriti viimase 3 aasta jooksul) ja ainuke "jama" mis mul on olnud, on pikemad loading time-id.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 03.04.2011 20:03:11 vasta tsitaadiga

ECMadis kirjutas:
Mafia,

Krt ma just jep vingusin mingi post, et sitaks pime on seestvaatest, kuigi väljas valge. Aga ise ei saanud aru, et driverid seda teha võisid.

No jah... panin 11.3 tagasi nüüd kõik jälle ok thumbs_up.gificon_lol.gif Müstika!

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 03.04.2011 20:14:02 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Minule jääb alati mõistatuseks kuidas teil need driverid selliseid asju põhjustavad icon_confused.gif
Endal kaarte igasuguseid olnud (just eriti viimase 3 aasta jooksul) ja ainuke "jama" mis mul on olnud, on pikemad loading time-id.
äkki krutivad igast asju, mis seal CCC's kruttida annab ja siis krutivad niipalju ära paigast, et lähebki pilt katki ja ise ka ei tea enam, kuidas ta tegelikult alguses oli, niiet töötaks. rohi selle vastu olemas, preferences>restore factory defaults. peale seda enam mitte näppida, pärast jälle midagi katki ja nutt ja hala lahti. icon_lol.gif
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten260
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2009




sõnum 03.04.2011 20:15:20 vasta tsitaadiga

karlutikas kirjutas:
Te sõidate ilma best lineta?

maas muidugi , muidu ei õpigi mängima. icon_razz.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 03.04.2011 20:17:16 vasta tsitaadiga

karlutikas kirjutas:
Te sõidate ilma best lineta?

Linnaradadel, kus varem pole sõitnud kasutan mapi, mis all vasakus nurgas on.
Rinkadel kasutan Ai-d, kes näitab teed, kui ise ei tea. See on kasuks ka nt öö sõitudel, endal vähem higistamist.
Rajad ise õpib 2-3 ringiga selgeks . `Lite` HUD-iga sõidan üldjuhul.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
J_V
HV vaatleja
J_V

liitunud: 03.04.2011




sõnum 03.04.2011 20:18:17 vasta tsitaadiga

Mafia, sul ka 4870 ?
Mul küll 11.4 patch tegi asja palju paremaks ja seest tume kah pole. 11.2 driveritega oli m2ngus fps 5, low settingutega icon_lol.gif , 11.3 ja 11.4, kõik settingud max peal (va. AA), fps 30-35.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2011 20:18:23 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
xxlmaster kirjutas:
Minule jääb alati mõistatuseks kuidas teil need driverid selliseid asju põhjustavad icon_confused.gif
Endal kaarte igasuguseid olnud (just eriti viimase 3 aasta jooksul) ja ainuke "jama" mis mul on olnud, on pikemad loading time-id.
äkki krutivad igast asju, mis seal CCC's kruttida annab ja siis krutivad niipalju ära paigast, et lähebki pilt katki ja ise ka ei tea enam, kuidas ta tegelikult alguses oli, niiet töötaks. rohi selle vastu olemas, preferences>restore factory defaults. peale seda enam mitte näppida, pärast jälle midagi katki ja nutt ja hala lahti. icon_lol.gif

ega seal annab asi ikka paigast ära keerata jah, mul oli see mipmap levele mingi pärast korra max perfi peal ja gtr2 autode sisud nägid välja nagu vee all läbi pudelipõhja icon_lol.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 03.04.2011 21:22:07 vasta tsitaadiga

Zonda R kannatab ka veel Worksi alla panna ?
F worksil päris muhe handling 10.12
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 03.04.2011 21:28:54 vasta tsitaadiga

-Kaivo-, eih
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 03.04.2011 22:53:06 vasta tsitaadiga

Tegin öö sõidus ALT+TAB peale seda läks öö üksjagu valgemaks/heledamaks. Nüüd näeb viisakalt kaugemale ka, kui 50m icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2011 23:40:37 vasta tsitaadiga

sten260 kirjutas:
karlutikas kirjutas:
Te sõidate ilma best lineta?

maas muidugi , muidu ei õpigi mängima. icon_razz.gif


ütleks ,et vastupidi. see aitab õppida
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 04.04.2011 10:26:13 vasta tsitaadiga

Mina väidaks jälle vastupidist icon_rolleyes.gif See ei ole reaalne (eriti ku iveel helmet cam`ga mängida) ning mind näiteks häirib.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 04.04.2011 10:36:46 vasta tsitaadiga

CoiL, +1
best line rikub minuarust omajagu ära ja soovitan kõigil kohe algusest ilma kihutada. kuna pärast on jälle suht rõve harjuda . vahepeal näitab minuarust nii puusse ka see nii et jah

_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 04.04.2011 10:47:20 vasta tsitaadiga

Best line järgi hakata punnima siis omadega metsas kah, kiireid ringe sealt ei tule.
Best line on see joon, mis on AI-le mõeldud Quick Line vms kuidas keegi nimetab seda, shift pelas see nähtavaks tehtud ja blingi juurde pandud.
Lisaks võtab Best line liiga palju tähelepanu aga nuh algajatele abiks ikka.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miki-Hiir
HV veteran

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2011 11:26:57 vasta tsitaadiga

Best line järgi saab cornereid masterdada icon_smile.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2011 11:33:41 vasta tsitaadiga

need corner masterdamised on liiga lihtsad selles osas kuidagi. Ma pmst driftisin enamus kurvid läbi ja näitab ikka et corner masterd.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 04.04.2011 11:34:36 vasta tsitaadiga

ja ilma ei saagi? icon_lol.gif siis puudub konseptsioon kurvi ideaalsest läbimisest ilma best lineta icon_smile.gif
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 04.04.2011 12:23:47 vasta tsitaadiga

Võtsin best linei maha ja panin ka manuali peale thumbs_up.gif tõsi ta on mida kauem sellega sõidad seda rohkem harjud ära.
_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miki-Hiir
HV veteran

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2011 12:26:00 vasta tsitaadiga

No häda on selles, et see best line ei ole kiireim joon. Selles mängus see "best line" on selline "ümaraim sõidujoon".
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2011 12:32:16 vasta tsitaadiga

Miki-Hiir kirjutas:
No häda on selles, et see best line ei ole kiireim joon. Selles mängus see "best line" on selline "ümaraim sõidujoon".

no jah aga auto ju sõidabki kõige kiiremini otse icon_razz1.gif
Selles mängus on jah see joon suht kehvake, punaseks läheb liiga vara kohati.
GT5 oli see hea et vastavalt autole/kummidele/seadistusele muutus ka joone värv. Võisid lasta vähe üle aga see võrdus vale apexi võtmisega.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 04.04.2011 13:06:19 vasta tsitaadiga

Teadmiseks: Xfire mõjutab prefi. pange see kinni ja frame rate on sujuvam, aga Ati driverite/patchi optimeerimist oleks ikka vaja icon_razz1.gif

Edit: See on bug et reset katkised ratad ära parandab? icon_rolleyes.gif

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 04.04.2011 13:39:43 vasta tsitaadiga

Reset peabki ju katkised rattad ära parandama, kui uuesti alustad icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Shift 2 Unleashed mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 39, 40, 41  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.