Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
autor |
|
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
05.09.2008 22:11:31
Dell D630 ootamatult pilditu |
|
|
Laps vahtis läpparist multikat kui äkki masinal pilt eest läinud. Mõtlesin algul, et ehk polnud laadija korralikult taga ning aku sai tühjaks, aga ei... Lühidalt on asi nii: arvuti enam ei käivitu. Lükates toite sappa lülitub toide välja. Kummagi aku pealt ka ei käivitu. Ilma akuta, ainult võrgutoite pealt sama nali - toiteploki roheline tuli lülitub klõpsti välja. Eks tuleb remonti viia, mis muud, aga on ehk ideid, milles jama?
|
|
tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
05.09.2008 22:21:59
|
|
|
Oletatavalt mingi ülekoormus või lühis emaplaadil. Seetõttu lülitubki toide välja nii võrgu- kui akutoitel. Iseasi muidugi - kas on mingi pisipudin või mõni suurem "klots" selle lühise tekitaja.
Nii, et kui on garantii olemas, siis tasub remonditee ette võtta küll. Ja veel - las puhastavad selle arvuti ka tolmust ära, Liialt tolmust umbsed Dellid kipuvad üht-teist ülekuumusega välja suretama küll. Sel aastal olen ise näiteks termosurma läinud kõvaketast vahetanud.
|
|
tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
28.12.2010 18:57:18
|
|
|
Ei hakka uut teemat tegema, kuid endalgi ootamatult pilditu antud isend. Sama probleem oli ka paari kuu eest. Siis sai tolmust puhastatud, kuid see ei aidanud. Tegi siis sõber nvidia quadro nvs 135m'le külmjoote. Töötas. Nüüd sama häda jälle. Mida teha? Oleks eelmine kord pidanud kohe garantiisse viima. Hakkasin vaatama, et alles selle kuu algul lõppes garantii.
|
|
tagasi üles |
|
 |
solution
HV Guru

liitunud: 21.06.2002
|
30.12.2010 09:28:08
|
|
|
Tüüpviga antud mudelil Nvidia kiibiga. Arvatavasti videokaart õhtal. Sai omalgi garantiikorras emaplaat antud põhjusel väljavahetatud.
|
|
tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
30.12.2010 12:59:49
|
|
|
solution kirjutas: |
Tüüpviga antud mudelil Nvidia kiibiga. Arvatavasti videokaart õhtal. Sai omalgi garantiikorras emaplaat antud põhjusel väljavahetatud. |
deem. oleks saanud ka garantii alla. palju see emaplaadi vahetus maksma võib minna?
|
|
tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
30.12.2010 15:08:13
|
|
|
Asi võib olla palju lihtsam - see kinnijoodetud kivi sulas uuesti lahti tagasi. Tüüpiline asi, muide, et kivid uuesti lahti tagasi tulevad - iseasi rohkem, et mis aja jooksul.
|
|
tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
03.04.2011 15:38:05
|
|
|
tahanteada kirjutas: |
Asi võib olla palju lihtsam - see kinnijoodetud kivi sulas uuesti lahti tagasi. Tüüpiline asi, muide, et kivid uuesti lahti tagasi tulevad - iseasi rohkem, et mis aja jooksul.  |
praeguseks on 3 korda jootmises käinud. viimane kord pidas 4 kuud vastu. ära tüütab. peab vist midagi kardinaalsemat ette võtma.
|
|
tagasi üles |
|
 |
raconteur
HV vaatleja

liitunud: 22.11.2005
|
08.04.2011 16:39:42
|
|
|
Green_Day kirjutas: |
praeguseks on 3 korda jootmises käinud. viimane kord pidas 4 kuud vastu. ära tüütab. peab vist midagi kardinaalsemat ette võtma. |
Kus jootmas käis, juuksurisalongis föönitamas või burksiputkas mikrouunis? Ise oman kogemusi Kuressaare Incapiga, tehakse korralikult ja professionaalselt.
|
|
tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
10.04.2011 20:48:27
|
|
|
raconteur kirjutas: |
Green_Day kirjutas: |
praeguseks on 3 korda jootmises käinud. viimane kord pidas 4 kuud vastu. ära tüütab. peab vist midagi kardinaalsemat ette võtma. |
Kus jootmas käis, juuksurisalongis föönitamas või burksiputkas mikrouunis? Ise oman kogemusi Kuressaare Incapiga, tehakse korralikult ja professionaalselt. |
Tartus Neuron Systems's tuttav tegi.
|
|
tagasi üles |
|
 |
themm
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2004
|
11.04.2011 19:22:18
|
|
|
tuttaval oli paar kuud tagasi täpselt sama viga, elektroonik vaatas üle ja vahetas ühe kivi välja, hetkel on veel masin töötanud
|
|
tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
11.04.2011 20:02:56
|
|
|
themm kirjutas: |
tuttaval oli paar kuud tagasi täpselt sama viga, elektroonik vaatas üle ja vahetas ühe kivi välja, hetkel on veel masin töötanud |
kaua praegu töötanud on? on lootust et jääb pidama?
|
|
tagasi üles |
|
 |
themm
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2004
|
11.04.2011 20:06:17
|
|
|
seniaami on töötanud, ehk siis 2 kuud
|
|
tagasi üles |
|
 |
|
lisa lemmikuks |
|
|
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
|
|