|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
falkriz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007
|
23.02.2011 13:10:19
|
|
|
| Nii, tuttav sai endale kah wildfire. Probleem on mail appiga. Nimelt, mailid sisse tulevad, aga emaili replyd välja telefonist ei lähe. Sama kui email appi all valid compose ja saadad maili siis mail kuidagi kohale ei joua. Kas pärast send saatmist tuleb veel mingeid vigureid teha,et mail korralikult välja läheks? Email on hoti konto ja koik sätted on korras. Incoming ja outgoing server mail.hot.ee ja pordid kah. Pmst pani telefon koik sätted ise korralikult paika. Aga jah meilid telefonist ei lahku ja jäävad lihtsalt conversationite alla.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TT
HV Guru
liitunud: 30.11.2001
|
23.02.2011 14:39:51
|
|
|
| falkriz kirjutas: |
| Nii, tuttav sai endale kah wildfire. Probleem on mail appiga. Nimelt, mailid sisse tulevad, aga emaili replyd välja telefonist ei lähe. Sama kui email appi all valid compose ja saadad maili siis mail kuidagi kohale ei joua. Kas pärast send saatmist tuleb veel mingeid vigureid teha,et mail korralikult välja läheks? Email on hoti konto ja koik sätted on korras. Incoming ja outgoing server mail.hot.ee ja pordid kah. Pmst pani telefon koik sätted ise korralikult paika. Aga jah meilid telefonist ei lahku ja jäävad lihtsalt conversationite alla. |
mail.hot.ee ei pruugi teiste operaatorite võrgust välja minna. Kui andmeside pakett peal on kõige kindlam kasutada operaatori smtp serverit(näiteks smtp.elisa.ee, smtp.tele2.ee...)
_________________ Things ThaT You own end up Owning you! |
|
| Kommentaarid: 312 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
274 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
24.02.2011 23:36:11
|
|
|
| TT kirjutas: |
| falkriz kirjutas: |
| Nii, tuttav sai endale kah wildfire. Probleem on mail appiga. Nimelt, mailid sisse tulevad, aga emaili replyd välja telefonist ei lähe. Sama kui email appi all valid compose ja saadad maili siis mail kuidagi kohale ei joua. Kas pärast send saatmist tuleb veel mingeid vigureid teha,et mail korralikult välja läheks? Email on hoti konto ja koik sätted on korras. Incoming ja outgoing server mail.hot.ee ja pordid kah. Pmst pani telefon koik sätted ise korralikult paika. Aga jah meilid telefonist ei lahku ja jäävad lihtsalt conversationite alla. |
mail.hot.ee ei pruugi teiste operaatorite võrgust välja minna. Kui andmeside pakett peal on kõige kindlam kasutada operaatori smtp serverit(näiteks smtp.elisa.ee, smtp.tele2.ee...) |
Nii on - samuti kui arvutis, tuleb ka telefonis autentimata väljuva posti server määrata sõltuvalt kasutatavast ûhendusest, mitte mailiteenuse pakkujast.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
falkriz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007
|
26.02.2011 16:17:45
|
|
|
| Sain ikkagi selle maili tööle. Lihtsalt konfigueerisin uuesti, kustutain maili accounti ära ja panin andmed uuesti sisse ning nüüd töötab kõik ilusti. Suur tänu abi eest sellegipoolest!
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
27.02.2011 21:22:15
|
|
|
Sellel liistakal võiks mingi tugi taga olla, purjus peaga oleks küljakil asendis tunduvalt mugavam sms-i toksida
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Reedikl
HV vaatleja

liitunud: 11.04.2010
|
28.02.2011 17:52:05
|
|
|
| ivokas kirjutas: |
Sellel liistakal võiks mingi tugi taga olla, purjus peaga oleks küljakil asendis tunduvalt mugavam sms-i toksida  |
_________________ Meie mõtted on tasuta.
Peace(h) |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
partyb
HV vaatleja

liitunud: 11.09.2002
|
05.03.2011 19:59:03
|
|
|
Kas on keegi saanud PC nii tööle, et ta kasutaks mobla 3G-d interneti jaoks? Minul hakkab ühendust looma (isegi 1x sain avalehe lahti) ja siis läheb käima protsess, mis käivitab hoopis mobla mälukaardi. Seadete all on ära määratud, et USB ühendamisel toimiks ainult see tethering ....
Google -dades jäi silma, et peaks tegema tehase seadete taastamise, et see pidavat aitama. On kogemusi?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
06.03.2011 00:29:04
|
|
|
Minul töötab küll ja surfata sai niipalju kui proovimiseks vaja oli. Hetkel kasutan hoopis Portable Wi-Fi Hotspot nimelist programmi, mis tekitab wifi leviala kuhu arvutiga sisse minna ja 3G netti kasutada
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
06.03.2011 01:10:58
|
|
|
| partyb kirjutas: |
Kas on keegi saanud PC nii tööle, et ta kasutaks mobla 3G-d interneti jaoks? Minul hakkab ühendust looma (isegi 1x sain avalehe lahti) ja siis läheb käima protsess, mis käivitab hoopis mobla mälukaardi. Seadete all on ära määratud, et USB ühendamisel toimiks ainult see tethering ....
Google -dades jäi silma, et peaks tegema tehase seadete taastamise, et see pidavat aitama. On kogemusi? |
Minul oli jama Desire peal, kui olin WinAmpi installinud telefoni peale (ma arvan et see oli mõni vanem versioon), kippus ka mälukaarti avama, kui USB ühendasin arvuti järgi, kuigi oli määratud vaikimisi tegevuseks lihtsalt laadimine.
Ei oska öelda kas sul ka äkki mõni installitud programm asja mõjutab. Tehase seadete taastamine suure tõenäosusega aitab.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
partyb
HV vaatleja

liitunud: 11.09.2002
|
11.03.2011 10:58:01
|
|
|
@Draqula
Tänud! Peale WinAmpi uninstall hakkas asi tööle.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bAttery_
HV vaatleja

liitunud: 13.05.2007
|
12.03.2011 18:10:43
|
|
|
| Kuidas oleks võimalik seadistada telefon sedasi, et kui "vibrate modes" kuulates muusikat siis telefoni paneks muusika pause peale või annaks kuidagi läbi kõrvaklappide märku, et on sissetulev kõne. Praegu ainult hakkab vibreerima, mistõttu vahel kui telefon jope põuetaskus jääb sissetulev kõne üleüldse märkamata.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
29.03.2011 09:00:56
|
|
|
| On kellelgi aimu, millal siinmaal Wildfire S oodata on?
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
29.03.2011 09:59:28
|
|
|
| Nii, probleem. Iga kord kui ma saadan oma telefonilt Wildfirele sõnumi ning seda hakatakse vaadatama, jookseb telefon kokku (ei saa ühendust mingi android.com lehega vms). Tahaks siis saada katsejänest, kes on nõus oma telefoniga ühe sõnumi minult vastu võtma, et proovida, kas kiuks on ainult konkreetses isendis või kokkusobimatuses minu telefoniga (fööniks siis HD2 koos tellitud sõnumiraportiga). Ise arvan just seda, et see raporti küsimine jooksutab telefoni kokku, kuid hetkel on veel vähe laborikatseid seljataga ning katse teise telefoniga oleks üks võimalus, millega saaks osasid vigu juba välistada.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heiki123
HV kasutaja
liitunud: 04.01.2006
|
29.03.2011 15:11:35
|
|
|
Mul ka probleem. Vahepeal selline anomaalia.
Tean, et keegi helistab mulle, kuid telefon midagi ei tee, hiljem viskab ainult vastamata kõne.
On kellelgi esinenud?
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Murdock
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2006
|
29.03.2011 18:44:05
|
|
|
| heiki123 kirjutas: |
Mul ka probleem. Vahepeal selline anomaalia.
Tean, et keegi helistab mulle, kuid telefon midagi ei tee, hiljem viskab ainult vastamata kõne.
On kellelgi esinenud? |
Kui nüüd järele mõelda, siis kummalisel kombel on jah. Täna magasin nii bossi kõne maha. Mitte et sest väga kahju oleks
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
roostevaba
HV veteran

liitunud: 13.11.2004
|
02.04.2011 09:39:18
|
|
|
Küsimus iphonelt ületulijatele
Kuidas saite kõige kergemini numbrid Iphonest Wildfiresse? Ja teiseks, kust saada kaitsekilet ekraanile?
_________________ White Powwa! |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007

|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
roostevaba
HV veteran

liitunud: 13.11.2004
|
02.04.2011 16:14:57
|
|
|
Aga ikkagi. Kuidas kõige lihtsam numbreid ümber liigutada oleks. Föönil ju bluetooth puudub, kas siis tõesti peab käsitsi ümber trükkima?! :/
_________________ White Powwa! |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
02.04.2011 16:26:29
|
|
|
| Fööni saab ju googlega sünkida, sealt siis Wildfiresse.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nokia
Serverid.ee

liitunud: 06.10.2004
|
02.04.2011 16:38:29
|
|
|
Kas teil ka selle uue softiga mingi selline jama, et telefon ei helise ega põrise, lihtsalt viskab call history alla, et missed call lampi, vahepeal isegi 4x jutti olnud, hetkel on nagu mulje jäänud, et just siis kui history on ette jäänud ja lock peale pannud, siis nagu teeks just sellist jama. Ei ole hääletuks pandud.
_________________ Web3 | ERC721A |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Murdock
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2006
|
07.04.2011 10:24:17
|
|
|
| Mul oli peale pandud mingi "Easy answer button" vai miskit taolist. Tõmbasin selle maha ja töötab ilusti.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tont23
HV veteran

liitunud: 13.06.2006
|
09.04.2011 00:41:33
|
|
|
keegi enda wildfirele kuidagi 2.3 softi kah juba peale ajanud on?
ja kas üldse ametlik tugi tuleb v jääbki 2.2 peale?
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
11.04.2011 08:38:57
|
|
|
| tont23 kirjutas: |
keegi enda wildfirele kuidagi 2.3 softi kah juba peale ajanud on?
ja kas üldse ametlik tugi tuleb v jääbki 2.2 peale? |
Vana Desire kohta on öeldud, et 2.3 tuleb, kuid teiste vanade HTC'de kohta ei oska öelda, väga ei loodaks, et ametlikku uuendust tuleb.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nokia
Serverid.ee

liitunud: 06.10.2004
|
15.04.2011 13:11:23
|
|
|
| Murdock kirjutas: |
| Mul oli peale pandud mingi "Easy answer button" vai miskit taolist. Tõmbasin selle maha ja töötab ilusti. |
Kus see asuma peaks?
_________________ Web3 | ERC721A |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007

|
15.04.2011 21:57:27
|
|
|
| Nokia, marketist tiri
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apc
HV vaatleja
liitunud: 16.03.2011
|
19.04.2011 14:57:38
Root |
|
|
| Kas 2.2.1 rootimine on võimatu või on siiski mingi võimalus tekkinud?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonis454
HV kasutaja
liitunud: 15.08.2010
|
20.04.2011 22:05:59
|
|
|
| Siiani võimatu nagu aru olen saanud, ise ootan 2.2.1 rootimis võimalust juba 3kuud.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko-
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.02.2005
|
20.04.2011 23:01:28
|
|
|
yuutuubis näitab kuidas saab viimast froyo update'i tagasi 2.1 peale, ise pole küll aega leidnud rootimise jaoks, üksasi see et ei julge, kuigi midagi rasket ei tohiks olla.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
russel
HV vaatleja
liitunud: 05.01.2010
|
26.04.2011 00:38:07
|
|
|
Hetkel saab Wildfire 2.2.1-e rootida ainult XTC clipi abil
Sellega saab telefoni S-OFFi ja sealt edasi juba rootida, hetkel pole softi põhist rootimist veel avastatud, kuid katsetused käivad.
Igasugune downgradeimine ja värgid on suht ohtlikud, kuna nii võib telefoni ära brickida ning siis pole sellega enam midagi teha.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AKE
HV kasutaja
liitunud: 02.04.2009
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KasparL
HV vaatleja
liitunud: 04.03.2011
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007

|
12.05.2011 19:53:15
|
|
|
Kännuka lehel vähemalt ausad aku kestvuse ajad
Eriti ooteajad
Aku tüüp: Laetav Liitium-ioon aku
Mahutavus: 1230 mAh
Kõneaeg:
WCDMA: kuni 5,8 tundi
GSM: kuni 7 tundi
Ooteaeg:
WCDMA: kuni 23 tundi
GSM: kuni 15 tundi
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erikh
HV vaatleja
liitunud: 08.10.2004
|
18.05.2011 20:41:50
|
|
|
| Kuidas helikvaliteet muusikat kuulates Wildfirel on?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mais
Piiratud kasutaja

liitunud: 11.10.2010
|
18.05.2011 20:44:14
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
Kännuka lehel vähemalt ausad aku kestvuse ajad
Eriti ooteajad
Aku tüüp: Laetav Liitium-ioon aku
Mahutavus: 1230 mAh
Kõneaeg:
WCDMA: kuni 5,8 tundi
GSM: kuni 7 tundi
Ooteaeg:
WCDMA: kuni 23 tundi
GSM: kuni 15 tundi |
Vastab see tõele ka
viimati muutis Mais 18.05.2011 20:49:04, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mais
Piiratud kasutaja

liitunud: 11.10.2010
|
18.05.2011 20:48:43
|
|
|
On jah, my bad siis
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
19.05.2011 07:58:30
|
|
|
| Eile oli Tele2 hinnakirjas kah olemas
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
biomehanik
HV Guru

liitunud: 03.11.2004
|
19.05.2011 10:12:17
|
|
|
Kaua siin inimestel oma Wildfire akud kestavad ka ja millise kasutuse juures? Enda aku kestab nädalakene ära, muidugi ilma vidinaid kasutamata ehk vaid helistamiseks.
Kui nüüd regulaarselt wifi,bluetooth ka taga väntaks ja 3G, siis ilmselt oleks ~1-2p, aga isiklikult ei kasuta neid funktsioone 24/7, pigem siis kui neid tarvis läheb.
|
|
| Kommentaarid: 260 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
227 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
19.05.2011 23:26:25
|
|
|
| biomehanik kirjutas: |
Kaua siin inimestel oma Wildfire akud kestavad ka ja millise kasutuse juures? Enda aku kestab nädalakene ära, muidugi ilma vidinaid kasutamata ehk vaid helistamiseks.
Kui nüüd regulaarselt wifi,bluetooth ka taga väntaks ja 3G, siis ilmselt oleks ~1-2p, aga isiklikult ei kasuta neid funktsioone 24/7, pigem siis kui neid tarvis läheb. |
3 päeva maksimaalselt. Helistamist on ca 10 kuni 30 minutit päevas. Aeg-ajalt kasutan wifit või mobiilset netti ning lisaks Google Mapsi rakendust. Vidinad jooksevad kogu aeg ekraanil.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fiffe
HV vaatleja
liitunud: 19.03.2011
|
20.05.2011 09:01:29
|
|
|
EMT's siis ka müügil.
Kliendihind 259€ ja tavahind on 289€
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eyelids
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.10.2005
|
23.05.2011 16:35:59
|
|
|
| darkside kirjutas: |
| biomehanik kirjutas: |
Kaua siin inimestel oma Wildfire akud kestavad ka ja millise kasutuse juures? Enda aku kestab nädalakene ära, muidugi ilma vidinaid kasutamata ehk vaid helistamiseks.
Kui nüüd regulaarselt wifi,bluetooth ka taga väntaks ja 3G, siis ilmselt oleks ~1-2p, aga isiklikult ei kasuta neid funktsioone 24/7, pigem siis kui neid tarvis läheb. |
3 päeva maksimaalselt.. |
sama umbes. rohkem küll välja ei vea
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S.I.L.L.U
HV veteran

liitunud: 26.06.2003
|
23.05.2011 22:49:16
|
|
|
| Kuidas S´i ekraan on võrreldes vana mudeliga? On reaalselt parem?
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
23.05.2011 22:52:17
|
|
|
| S.I.L.L.U kirjutas: |
| Kuidas S´i ekraan on võrreldes vana mudeliga? On reaalselt parem? |
Kindlasti - resolutsioon on 2x vana, infot mahub korraga 2x rohkem ekraanile.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S.I.L.L.U
HV veteran

liitunud: 26.06.2003
|
23.05.2011 23:10:12
|
|
|
Tänud, peaks siis mingi aeg poodi sammuma
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anc
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.07.2002
|
24.05.2011 09:15:59
|
|
|
| Mul viskas telefon eile taskus temperatuuri 50C peale (tulikuum toru võttes) ja terve päev ei saanud rääkida. Justkui levi ei oleks vms. Metsik hakkimine. Ei aidanud aku eemaldamine ega midagi. Täna justkui pole midagi ja vähe keeruline niimoodi garantiisse viia....
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
24.05.2011 09:30:28
|
|
|
| Ostsin eile naisele Wildfire Si. Päris meeldiv vidin, võib enda uue telefoni puhul kah HTC Androidi poole vaadata, kuna HTC Sync tõestas end päris pädeva vidinana.
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
25.05.2011 11:02:07
|
|
|
| Keegi võiks sõna võtta teemal Samsung GT-S5830 Galaxy Ace vs HTC Wildfire S?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keskeerik
HV vaatleja
liitunud: 12.03.2006
|
27.05.2011 14:18:33
|
|
|
| Tõin täna ühe Wildfire S-i koju, esmapilgul on väga tore ja nunnu kõik, aga üks küsimus oleks, mis ilmselt ei ole telefonispetsiifiline. Mul on Elisa nutipkaett ja telefon on koguaeg ainult EDGE ühenduses. Elan Tallinna kesklinnas nii, et siin võiks ju 3G ilusti, et miks ta seda ei kasuta? Seadetest on pandud GSM/WCDMA auto ja rohkem seadeid selle kontrollimiseks ei paista...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
27.05.2011 14:37:47
|
|
|
| keskeerik kirjutas: |
| Tõin täna ühe Wildfire S-i koju, esmapilgul on väga tore ja nunnu kõik, aga üks küsimus oleks, mis ilmselt ei ole telefonispetsiifiline. Mul on Elisa nutipkaett ja telefon on koguaeg ainult EDGE ühenduses. Elan Tallinna kesklinnas nii, et siin võiks ju 3G ilusti, et miks ta seda ei kasuta? Seadetest on pandud GSM/WCDMA auto ja rohkem seadeid selle kontrollimiseks ei paista... |
Kui võimalik võta mõni teine telefon samas võrgus kõrvale ja vaata kas too istub samadel tingimustel 'E' ehk EDGE või 'H' ehk 3,5G võrgus.
Mida veel proovida - pane ajutiselt 'WCDMA only' ning vaata kas siis leiab.
Ise olen EMT võrgus, kuid leidub ka siin kesklinnas piisavalt kohti, kus siseruumes telefon lülitub E peale - lihtsalt pole piisavalt hea 3,5G levi tugevus konkreetses kohas.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|