Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Lihtsalt ilusad pildid vol.3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 95, 96, 97 ... 176, 177, 178  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Teemasse esitada lubatud pildi maksimaalne küljepikkus võiks olla
1600 px
25%
 25%  [ 7 ]
1400 px
11%
 11%  [ 3 ]
1200 px
62%
 62%  [ 17 ]
hääli kokku : 27

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Janar!
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2011 07:31:21 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2011 08:48:25 vasta tsitaadiga

isane on kuidagi kavala näoga... poseeris või?
igatahes annab see kuidagi hea fiilingu thumbs_up.gif

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2011 09:26:40 vasta tsitaadiga

Playboyj, thumbs_up.gif
_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fabulous
HV kasutaja
Fabulous

liitunud: 21.07.2007




sõnum 29.03.2011 12:49:16 vasta tsitaadiga

Emane ajab isase eest ära icon_biggrin.gif

Mõlemad hollandi pildid mulle väga meeldivad.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aCe
Kreisi kasutaja
aCe

liitunud: 23.07.2004




sõnum 29.03.2011 13:58:25 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


* Kellele pakub rohkem huvi, siis algpostituste juurde on lisatud enda arvates sobiv meeleolumuusika (võib-olla mingi isiklik kiiks, kuid aina enam näen pilte koos mingi taustal kõlava muusikaga).

_________________
viktorkiik.blogspot.com
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 29.03.2011 18:12:10 vasta tsitaadiga

Härra kirjutas:
batman, Suht lambikad.


Põhjendad ehk
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2011 18:59:54 vasta tsitaadiga

batman kirjutas:
"Mis sul vaja on ?"

Spoiler Spoiler Spoiler



Karvane paju

Spoiler Spoiler Spoiler


esimene - poos on hea, vaade on hea, seega pool tööd on tehtud. kaameranurk aga niru - miks on pildil poolik ujulest? saaks paremini kadreerida, taust võiks udusem olla, valgus kindlasti huvitavam.

2. pildil on valgus ääretult ebahuvitav, samas pajutibu ise on keskmisest natuke huvitavam ja õnneks pole udune ka.
Mõlemat saaks paremini kadreerida, ning pildistada parema valgusega hetkel - kuna valgus mõjutab neid pilte kõige rohkem thumbs_down.gif suunas.

vastasin seega Härra'le esitatud küsimusele ja seega põhjendasin, kuidas järgmine kord parem pilt saada beer_yum.gif thumbs_up.gif

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2011 22:33:26 vasta tsitaadiga

Mulle meeldib icon_smile.gif
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 30.03.2011 00:31:45 vasta tsitaadiga

MelesMeles - tänud lahtiseletamast beer_yum.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monty11
Kreisi kasutaja
monty11

liitunud: 14.04.2006




sõnum 30.03.2011 10:39:11 vasta tsitaadiga

batman, parema valguse jaoks tasub ringi liikuda päiksetõusu/loojangu ajal, siis pole pärast seda mõtet, et vot kui ilus see pilt oleks parema valgusega olnud. Või siis kasutat päeva ringiluusimiseks ja kohtade otsimiseks (kaameraga võid asukoha jäädvustada, et otsimine lihtsam oleks pärast) ning tuled lihtsalt parema valgusega hetkel tagasi. Olen lugenud mõningaid fotoraamatuid, kus fotograafid pajatavad foto saamise lugu ja pole sugugi harvad sellised juhud, kus tegelane saab mingist kohast tema jaoks ideaalse pildi alles kümnendal külastusel.
_________________
Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein

Tule ja kiika minu fotomaailma.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2011 10:41:45 vasta tsitaadiga

Reegel - pildistama tasub minna ajal, kui normaalne inimene alles magab, sööb, on teel tööle/koju või juba magab. Luigega pilt oleks madalamalt pildistatuna täitsa pandav, tavapärane inimese ülalt-alla vaatenurk on enamasti rämeigav.
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2011 10:53:17 vasta tsitaadiga

MelesMeles kirjutas:
Reegel - pildistama tasub minna ajal, kui normaalne inimene alles magab, sööb, on teel tööle/koju või juba magab.
Erandid - saab pilti teha ka muul ajal, lihtsalt tuleb osata valgust ära kasutada. Näiteks annab pilvealune päike üsna pehme joone, samamoodi saab linde pildistada varjus/puuvõras kuhu terav päike ei tungi. Või siis kui on udu/vihm/lumesadu/orkaan vms. Seniidis oleva päikesega ei tule jah üldiselt head tulemust... võinoh, saab üsna igava pildi.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2011 10:55:24 vasta tsitaadiga

Mark0, erandid on juba edasijõudnutele. Tõin nö reegli välja pildistajale, kel erilist kogemust veel pole. Muidu keegi lähebki oma uue mittepritsmekindla Canoniga vihma kätte pildistama icon_rolleyes.gif
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2011 12:27:10 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
MelesMeles kirjutas:
Reegel - pildistama tasub minna ajal, kui normaalne inimene alles magab, sööb, on teel tööle/koju või juba magab.
Erandid - saab pilti teha ka muul ajal, lihtsalt tuleb osata valgust ära kasutada. Näiteks annab pilvealune päike üsna pehme joone, samamoodi saab linde pildistada varjus/puuvõras kuhu terav päike ei tungi. Või siis kui on udu/vihm/lumesadu/orkaan vms. Seniidis oleva päikesega ei tule jah üldiselt head tulemust... võinoh, saab üsna igava pildi.

Mitte ilmtingimata, suuresti tuleneb(minu arvates) see igavus just tuhmunud värvidest ja udususest, ringpolafiltriga saab sellest kenasti lahti. icon_razz.gif
MelesMeles kirjutas:
Mark0, erandid on juba edasijõudnutele. Tõin nö reegli välja pildistajale, kel erilist kogemust veel pole. Muidu keegi lähebki oma uue mittepritsmekindla Canoniga vihma kätte pildistama icon_rolleyes.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler


Kui nüüd neid kahte videot uskuda, siis nii kergelt kaamerat ka ära ei tapa. icon_razz.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2011 12:33:10 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
Mark0 kirjutas:
MelesMeles kirjutas:
Reegel - pildistama tasub minna ajal, kui normaalne inimene alles magab, sööb, on teel tööle/koju või juba magab.
Erandid - saab pilti teha ka muul ajal, lihtsalt tuleb osata valgust ära kasutada. Näiteks annab pilvealune päike üsna pehme joone, samamoodi saab linde pildistada varjus/puuvõras kuhu terav päike ei tungi. Või siis kui on udu/vihm/lumesadu/orkaan vms. Seniidis oleva päikesega ei tule jah üldiselt head tulemust... võinoh, saab üsna igava pildi.

Mitte ilmtingimata, suuresti tuleneb(minu arvates) see igavus just tuhmunud värvidest ja udususest, ringpolafiltriga saab sellest kenasti lahti. :P
Rigpola aitab teatud juhtudel natuke jah. Samas vähegi laiema nurgaga ei kata pola tervet kaadrit ära ning osa taevast jääb teist värvi.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 30.03.2011 12:50:40 vasta tsitaadiga

Digikaameral jääb keskpäevase päikese ajal dünaamilisest ulatusest puudu. Pola ja ND filtrid natuke aitavad. Filmini on veel pikk maa.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2011 12:54:09 vasta tsitaadiga

Ehh, postitage ilusaid pilte parem
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2011 12:55:37 vasta tsitaadiga

Mingo Rajandi:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kummik2
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2008




sõnum 30.03.2011 13:43:48 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Supiplex
HV veteran
Supiplex

liitunud: 11.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2011 15:03:05 vasta tsitaadiga

Ei, ma ei suuda ennast tagasi hoida, andestage mulle icon_smile.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
The young lady had an unusual list,
Linked in part to a structural weakness.
She set no preconditions.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2011 16:56:43 vasta tsitaadiga

Läpakaekraanilt vaadates ütleks küll, et koerapildil väga mõnus emotsioon ja valgus, rohi on roheline ja taevas sinine, mis veel tahta?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 30.03.2011 20:21:35 vasta tsitaadiga

Keskpäevase valguse jutu jätkuks mõned näited. Kõik on võetud kella 12 ja 2 vahel, pilvitu või vähese pilvisusega. Kõikidel kasutatud erinevat tehnikat.
Nikkor 50/1.8@5.6 + 2 eurone Hiina hall gradatsioonifilter. Päike paremal ees.
Spoiler Spoiler Spoiler

Nikkor 50/1.8@2.2 + Rodenstock circ-pol 1 f-stop. Päike tagant.
Spoiler Spoiler Spoiler

Nikkor 70-210/4-5.6 + D-Lighting. Päike pilve taga, kuid sellest hoolimata ere valgus.
Spoiler Spoiler Spoiler

Nikkor 70-210/4-5.6. Otse kaamerast. Filtreid pole kasutatud. Päike otse eest.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxsimiljo
Kreisi kasutaja
maxsimiljo

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2011 20:23:32 vasta tsitaadiga

pacho, esimene meeldib, teised tiba igavad.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2011 22:02:46 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Möödudes.

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2011 11:07:46 vasta tsitaadiga

Mark0, mingi kõlar paremal peale jäänud, ekraani/kardina serv ka segab.
_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2011 11:41:08 vasta tsitaadiga

DonNiger kirjutas:
Mark0, mingi kõlar paremal peale jäänud, ekraani/kardina serv ka segab.
Nii see on. Tegemist on pildiga kontserdilt. :)
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2011 12:14:37 vasta tsitaadiga

Kõlari saanuks valutult välja kroppida.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2011 14:13:18 vasta tsitaadiga

Kevadekuulutaja

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2011 14:54:02 vasta tsitaadiga

MelesMeles, mis kevadekuulutaja see veel on, nendega saab ka talvel sõita. Pildist - kopter sõidab kaadrist praktiliselt välja juba, tossupilv all häirib ja ise oleks tossule tooni juurde andnud.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
n66p
HV vaatleja
n66p

liitunud: 12.01.2009




sõnum 01.04.2011 17:26:31 vasta tsitaadiga

http://www.upload.ee/files/1238706/vilsandi_taevas.jpg.html

Esimene pilt mul siia. Mis oleks pidanud teisiti tegema, et müra vähem ja pilt selgem oleks tulnud. Tehtud käest 1/15s, f/4, ISO800
Mode: M, Meter: Matrix, No Flash, Auto WB
Focal: 18mm, 22.03.2011 20:37:49
17.9MP (5 184x3 456) Canon EOS 550D
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2011 18:47:31 vasta tsitaadiga

Alt võiks tiba ära lõigata. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erko
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2011 18:51:46 vasta tsitaadiga

n66p kirjutas:
http://www.upload.ee/files/1238706/vilsandi_taevas.jpg.html

Esimene pilt mul siia. Mis oleks pidanud teisiti tegema, et müra vähem ja pilt selgem oleks tulnud. Tehtud käest 1/15s, f/4, ISO800
Mode: M, Meter: Matrix, No Flash, Auto WB
Focal: 18mm, 22.03.2011 20:37:49
17.9MP (5 184x3 456) Canon EOS 550D

Statiiv, kaugpäästik, peeglilukk? icon_rolleyes.gif
Praegu on nende seadetega tulemus alasäris, kui nüüd säritust paari astme võrra avada siis ISO 100 korral oleks vaja f4 ja 2 sekundit. Käest pildistamiseks veidi sobimatu. Lisaks on pimedat ja sodist esiplaani liiga palju, sul on võimalik seda kas kaamerat üles suunates vähemaks jätta või siis rohkema valgusega välja joonistada. Teise juhu eelduseks on aga leida esiplaan, mis töötab st. tasakaalustab pildi ülemist poolt. Ma arvan, et sel juhul pead ka kiilfiltriga taeva säritust tagasi hoidma või tegema erineva säritusega kaks kaadrit ning hiljem töötlustarkvaras kokku panema.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2011 19:07:23 vasta tsitaadiga

n66p kirjutas:
http://www.upload.ee/files/1238706/vilsandi_taevas.jpg.html

Esimene pilt mul siia. Mis oleks pidanud teisiti tegema, et müra vähem ja pilt selgem oleks tulnud. Tehtud käest 1/15s, f/4, ISO800
Mode: M, Meter: Matrix, No Flash, Auto WB
Focal: 18mm, 22.03.2011 20:37:49
17.9MP (5 184x3 456) Canon EOS 550D


Horisont sirgu ka kadreeri horisont 2/3 peale nii, et seda sobi seal ees nii palju poleks ...

_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
n66p
HV vaatleja
n66p

liitunud: 12.01.2009




sõnum 01.04.2011 21:10:10 vasta tsitaadiga

Ok head nõuanded. Sai ka selliseid pilte tehtud kus alumist osta vahem paistab, kuid pilte läbivaadates tundus mulle just see kõige asjalikumana ja elukaaslasele samuti ilma minu arvamust teadmata. Kahjuks statiivi polnudkaasas saarel, sellega oleks kindlasti parema tulemuse saavutAnud kui käest. Aga harjutame edasi, mis siin ikka.

Tume esiplaan iomselt galibreerimata monitorist icon_smile.gif telefoni ekraanist vaadates tundub mulle ka liiga tume.


Siin teine pilt. Horisont 2/3 ja horisontaalne thumbs_up.gif
http://www.upload.ee/files/1239211/vilsandi_taevas2.jpg.html
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2t3r1
HV kasutaja
p2t3r1

liitunud: 17.07.2005




sõnum 01.04.2011 22:29:48 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Allu1
HV vaatleja
Allu1

liitunud: 25.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2011 11:05:23 vasta tsitaadiga

Algul istus maapeal...
Spoiler Spoiler Spoiler


ning siis ronis õhku!
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ivar43
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2006




sõnum 02.04.2011 12:02:03 vasta tsitaadiga

kajakas lasnamäel
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2011 14:28:04 vasta tsitaadiga

p2t3r1, ilmselt enamus inimeste jaoks mittemidagiütlev pilt, aga kuna suurlinnad ja igast vägevad liiklussõlmed lummavad mind, siis minu poolt 5 punkti! icon_cool.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Haanz
HV kasutaja
Haanz

liitunud: 15.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2011 16:19:34 vasta tsitaadiga

http://www.upload.ee/image/1240720/tuled.JPG

f/22
30 sec
iso 100
18mm

e.

et mitte täitsa häbisse jääda siis lisan ühe veel icon_smile.gif ilma ühegi töötluseta, suurema ava ja säriga on ka olemas aga külm oli ja aku ei pidanud kaua, ei saanud seda ideaalset pilti kätte, panin selle mis silmaga parem välja nägi, kuigi pikema säriga ja suurema avaga jäävad tänavatuled palju ilusamad.
http://www.upload.ee/image/1241251/matu.JPG

f/3.5
3.2 sec
iso 100
24mm

kriitika igati oodatud icon_smile.gif


viimati muutis Haanz 02.04.2011 19:26:08, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ristokru
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2011 19:02:25 vasta tsitaadiga

ivar43 kirjutas:
kajakas lasnamäel
Spoiler Spoiler Spoiler

Oi kui hea pilt tabatud,kuidas nii lähedale said?

_________________
Müüa kõiksuguseid mööblitarvikuid.
FB: Autoinglid- Premium püsivahatamine/poleerimine/keraamika/mobiilne pesu.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2011 22:12:13 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2011 22:17:41 vasta tsitaadiga

Meh, endale tundub ilus, aga minu maitse ei pruugi teiste maitsega sarnane olla.
Pilt tehtud soomes ja mobiiliga Samsung S5620


_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2011 22:38:55 vasta tsitaadiga

Kas pilt on ilus või mälestus? Pildi külge pole see väga jäänud.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 03.04.2011 02:13:20 vasta tsitaadiga

Täna pildistamisega nagu ei tegelenudki. Kompakt oli kotis.
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Allu1
HV vaatleja
Allu1

liitunud: 25.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2011 10:08:13 vasta tsitaadiga

Heineken, su viimased linnas tehtud pildid jätavad kõik lihtsalt mingi suvalise turistika mulje. Minule vähemalt.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cert85
HV kasutaja
Cert85

liitunud: 16.02.2006




sõnum 03.04.2011 12:58:58 vasta tsitaadiga

Allu1 kirjutas:
Heineken, su viimased linnas tehtud pildid jätavad kõik lihtsalt mingi suvalise turistika mulje. Minule vähemalt.

+1
Seda viimast oleks saanud ikka palju paremini kadreerida. See lamp ei istu no kohe üldse sinna.

_________________
Cert85 @ flickr.com
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fabulous
HV kasutaja
Fabulous

liitunud: 21.07.2007




sõnum 05.04.2011 12:48:12 vasta tsitaadiga

Pacho 30.03.2011 postituse esimene pilt meeldib väga. Kas seda suuuurena ei ole võimalik näha - yahaks just detaile näha. Kas tohib küsida kus? Ja mis kaameraga pildistad?

Kajakas lasnamäel on mul sellien tunne et see on suuur lind icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Steff.
Kreisi kasutaja
Steff.

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2011 19:52:49 vasta tsitaadiga

SIIN

Kooserdasin siin vanade piltide vahel ja kuidagi jäi silma.

_________________
Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski!
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2011 20:08:39 vasta tsitaadiga

No see lõikamine on ikka väga häiriv icon_rolleyes.gif Muidu sümpaatne pilt
_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 05.04.2011 20:09:34 vasta tsitaadiga

Fabulous kirjutas:
Pacho 30.03.2011 postituse esimene pilt meeldib väga. Kas seda suuuurena ei ole võimalik näha - yahaks just detaile näha. Kas tohib küsida kus? Ja mis kaameraga pildistad?

Aga palun. http://www.upload.ee/files/1249334/bray.jpg.html.
Kui suurelt vaadata siis saab ka aru miks miks pildi sia väikeselt panin icon_wink.gif
Pildistamise asukoht on Bray, Co Wicklow. Täpsemalt siin

Pilti teen sellega mis parajasti kätte satub. Mul pole erilist kaamerafetishit. Antud pilt on tehtud Nikon D40'ga
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Lihtsalt ilusad pildid vol.3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 95, 96, 97 ... 176, 177, 178  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.