Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Dirt 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 16, 17, 18  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
argottt
Kreisi kasutaja
argottt

liitunud: 20.12.2006




sõnum 27.03.2011 21:08:45 vasta tsitaadiga

j2rjekordne xboxi jaoks loodud BS. mida toimub!!!!!! tahaks vahelduseks midagi normaalset ka saada.
_________________
www.simracing.ee
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2011 23:32:32 vasta tsitaadiga

Group B Rally Lives On
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2011 23:44:12 vasta tsitaadiga

Aah kirjutas:
E: Tüüp pidas päris kaua vastu et mitte partiid imetleda icon_razz.gif Lõpuks andis ahvatlusele järele.

icon_biggrin.gif
Dirt kohta niipalju, et pole kunagi eriti vaimustuses olnud, vaevalt see mul meelt muudab icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2011 23:57:31 vasta tsitaadiga

ootan sellest mängust head simu.... aga kahjuks see video ei aidanud sellele "unistusele" kaasa thumbs_down.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 31.03.2011 15:40:58 vasta tsitaadiga

no krt, väga ilus näeb välja ütleks http://www.youtube.com/watch?v=6QucYLDbpTg
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 31.03.2011 15:54:51 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:
ootan sellest mängust head simu.... aga kahjuks see video ei aidanud sellele "unistusele" kaasa thumbs_down.gif
Dirtist simu ei tasu oodata


E: Seda pre alpha buildi lekkinud ei ole?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
argottt
Kreisi kasutaja
argottt

liitunud: 20.12.2006




sõnum 31.03.2011 15:56:28 vasta tsitaadiga

rastaman kirjutas:
no krt, väga ilus näeb välja ütleks http://www.youtube.com/watch?v=6QucYLDbpTg


kust otsast ta ilus välja näeb? 2 aastat möödas ja mitte mingisugust edasiminekut graafika osas.
arvutid on 3x võimsamad, graafika sama mis dirt 2, kui isegi mitte hullem. vaata nüüd natuke hoolikamalt, asi näeb välja nagu multikas ju.
Anime rally.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 31.03.2011 16:02:52 vasta tsitaadiga

argottt kirjutas:
rastaman kirjutas:
no krt, väga ilus näeb välja ütleks http://www.youtube.com/watch?v=6QucYLDbpTg


kust otsast ta ilus välja näeb? 2 aastat möödas ja mitte mingisugust edasiminekut graafika osas.
arvutid on 3x võimsamad, graafika sama mis dirt 2, kui isegi mitte hullem. vaata nüüd natuke hoolikamalt, asi näeb välja nagu multikas ju.
Anime rally.
lighting on paranenud, ja ma ei ütleks et arvutid 3 aastaga niiväga võimsamaks on läinud.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2011 20:23:01 vasta tsitaadiga

argottt, Ilus on siiski, olenemata erilisest edasiminekust.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten260
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2009




sõnum 31.03.2011 21:24:52 vasta tsitaadiga

loogish ,nad ei saagi graafikat parandada enne uue gen. konsooli välja tulekuni. Dirt 2 oli juba suht koht viimane piir..
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 31.03.2011 21:48:58 vasta tsitaadiga

sten260 kirjutas:
loogish ,nad ei saagi graafikat parandada enne uue gen. konsooli välja tulekuni. Dirt 2 oli juba suht koht viimane piir..


PC ometigi ei võimalda ju paremat graafikat kui mingid konsoolijunnid icon_rolleyes.gif

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten260
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2009




sõnum 31.03.2011 21:54:20 vasta tsitaadiga

Redikate kirjutas:
sten260 kirjutas:
loogish ,nad ei saagi graafikat parandada enne uue gen. konsooli välja tulekuni. Dirt 2 oli juba suht koht viimane piir..


PC ometigi ei võimalda ju paremat graafikat kui mingid konsoolijunnid icon_rolleyes.gif

PC versioon ongi suht konsooli jääk icon_razz1.gif sa võid ju AA ja tekstuurid põhja panna ,aga kui mingi bluri ja paska pilt täis on - rikub ilusa pildi nagunii ära.. graafika mudel kui selline on sama ju
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 31.03.2011 22:00:58 vasta tsitaadiga

noo pirataks pcga vähem tehtaks rohkem eksklusiive ka
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2011 15:03:04 vasta tsitaadiga

DiRT 3 - Kris Meeke Community Interview Video
Spoiler Spoiler Spoiler



_________________________________________________________
Edit:

[TeamVVV]Dirt 3: Preview to Battersea
Spoiler Spoiler Spoiler


_________________________________________________________
Edit2:

Dirt 3: New Kenya Rally Stage
Spoiler Spoiler Spoiler


_________________________________________________________
Edit3:

Dirt 3: D-Box Action
Spoiler Spoiler Spoiler

Dirt 3: Battersea Presentation
Spoiler Spoiler Spoiler

Dirt 3: Multiplayer Focus
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 21.04.2011 12:02:29 vasta tsitaadiga

Snow
Spoiler Spoiler Spoiler


Split-screen
Spoiler Spoiler Spoiler


Outbreak
Spoiler Spoiler Spoiler


Transporter
Spoiler Spoiler Spoiler


Invasion
Spoiler Spoiler Spoiler


Multiplayer Interview
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
argottt
Kreisi kasutaja
argottt

liitunud: 20.12.2006




sõnum 21.04.2011 13:22:01 vasta tsitaadiga

"no loss of quality from singleplayer to splitscreen" yeah, because singleplayer is limited enough.
veel midagi maha võtta sõidaksime ilma autodeta.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 21.04.2011 13:47:15 vasta tsitaadiga

Minumeelest on graafika super....
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 21.04.2011 16:23:46 vasta tsitaadiga

mõndadele lihtsalt meeldib vinguda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2011 17:33:49 vasta tsitaadiga

Vana hea Split Screen icon_cool.gif
Ja graafika on tõesti super.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten260
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2009




sõnum 21.04.2011 19:31:22 vasta tsitaadiga

split screen on väga hea uudis thumbs_up.gif peab selle xboxile ostma siis.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 21.04.2011 19:33:25 vasta tsitaadiga

arvutiga vist seda split screeni pole sest keyboard chocke tuleb enamuste klaviatuuridega?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2011 19:45:39 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
arvutiga vist seda split screeni pole sest keyboard chocke tuleb enamuste klaviatuuridega?


Split screen kõigil platvormidel! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 21.04.2011 20:40:02 vasta tsitaadiga

wow see on tõesti väga hea uudis thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 30.04.2011 14:12:52 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2011 15:16:55 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
noo pirataks pcga vähem tehtaks rohkem eksklusiive ka

doh.gif 2 päeva enne pc reliisi on xbox ja ps3 versioonid torrentis juba üleval icon_lol.gif (nagu oli portal 2 ja OFPRR)
Nagu ikka hakkab igas teemas pira jutt pihta thumbs_down.gif kopp.gif
E: Vähemalt üks asi on kindel. Kolmas osa tuleb parem kui teine thumbs_up.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kembadesig
HV veteran
kembadesig

liitunud: 18.10.2010




sõnum 30.04.2011 15:59:12 vasta tsitaadiga

Aah kirjutas:

E: Vähemalt üks asi on kindel. Kolmas osa tuleb parem kui teine thumbs_up.gif


Loodan ja arvan sama thumbs_up.gif

_________________
Sounds?...
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2011 07:15:10 vasta tsitaadiga

http://www.virtualr.net/dirt-3-system-requirements-demo-news/
tsitaat:
Minimum System Requirements
OS: WinXP, Vista or Win7
CPU: AMD Athlon 64 X2 2,8 GHz, Intel Pentium D 2.8 GHz
RAM: 2 GB
HDD: 15 GByte
Gfx Card: AMD Radeon HD 2000 256 MB, Geforce 8000 Series 256 MB


Recommended System Requirements
DirectX 11
OS: Vista or Win7
CPU: AMD Phenom II or Intel Core i7
RAM: 3 GB
Gfx Card: AMD Radeon HD 6000 Series
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 06.05.2011 10:57:46 vasta tsitaadiga

Recommended System Requirements on küll karm.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kembadesig
HV veteran
kembadesig

liitunud: 18.10.2010




sõnum 06.05.2011 11:07:21 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
Recommended System Requirements on küll karm.


Ega jah icon_neutral.gif

_________________
Sounds?...
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2011 11:26:59 vasta tsitaadiga

kembadesig kirjutas:
ertr2 kirjutas:
Recommended System Requirements on küll karm.


Ega jah icon_neutral.gif


no lõpuks peavad ka asjad karmimaks minema
Kui aus olla, siis max settingutel saab juba 2-3 aastat vana arvutiga seni kõike mänge mängida. mängutootjad on loorberitele lihtsalt puhkama jäänud ja kasutavad vanu mootoreid ja systeeme

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2011 11:30:00 vasta tsitaadiga

No kui sellised nõuded on, siis on lõpuks lootust, et mingi normaalne graafika hakkab ka tulema, et dx11 ja raudvara korralikult ära kasutataks.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kembadesig
HV veteran
kembadesig

liitunud: 18.10.2010




sõnum 06.05.2011 11:32:21 vasta tsitaadiga

braien334 kirjutas:
No kui sellised nõuded on, siis on lõpuks lootust, et mingi normaalne graafika hakkab ka tulema, et dx11 ja raudvara korralikult ära kasutataks.


Täpselt-täpselt! Samas usun, et mu profiilikast peaks asja ikka kenasti jooksutama, jalgu ei tohiks nagu jääda icon_rolleyes.gif

_________________
Sounds?...
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2011 11:34:38 vasta tsitaadiga

Samas, mul on tunne, et minimum ja recommended nõuetel kasutatakse kahte erinevat mootorit, kuna kui miinimumis HD 2000 seeria kaarti ja pentium D proset vaja icon_rolleyes.gif
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kembadesig
HV veteran
kembadesig

liitunud: 18.10.2010




sõnum 06.05.2011 11:42:27 vasta tsitaadiga

Vot ei oska kommenteerida, kuid kui mäng tõesti on hea ja peaks mingid mured tekkima, et ei jaksa käia, siis läheb arvutikast uuendamisele, korralikust mängust kus rallit ka sõita saab on puudus küll praegu icon_biggrin.gif
_________________
Sounds?...
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2011 11:44:11 vasta tsitaadiga

kembadesig, LFS icon_lol.gif
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 06.05.2011 11:53:52 vasta tsitaadiga

Pigem on mul tunne, et asja kallal ei viitsita vaeva näha ja lastakse optimeerimata käkk välja.
_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2011 11:58:45 vasta tsitaadiga

destiny12 kirjutas:
Pigem on mul tunne, et asja kallal ei viitsita vaeva näha ja lastakse optimeerimata käkk välja.


seda näeb siis kui asi väljas on thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kembadesig
HV veteran
kembadesig

liitunud: 18.10.2010




sõnum 06.05.2011 12:11:45 vasta tsitaadiga

Jah, ootused on muidugi kõrged, kuid eks peab ootama ja siis paistab mis sealt tuleb icon_cool.gif
_________________
Sounds?...
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 06.05.2011 14:42:12 vasta tsitaadiga

ma loodan ka et madala resuga ja ilma AA/AFita jookseb mul ka highil puhtalt
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Väikemees
HV kasutaja
Väikemees

liitunud: 05.01.2010




sõnum 06.05.2011 16:35:50 vasta tsitaadiga

Dirt 2 minu arvutil tööle ei läinud, äkki nüüd saab siis proovida Dirt 3 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterGTX
HV vaatleja

liitunud: 26.02.2009




sõnum 06.05.2011 16:44:06 vasta tsitaadiga

mingit demo pole väljas juba ?kui youtubest vaadata siis nagu jääb mulje et oleks icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 06.05.2011 17:22:38 vasta tsitaadiga

masterGTX kirjutas:
mingit demo pole väljas juba ?kui youtubest vaadata siis nagu jääb mulje et oleks icon_smile.gif


Mingit demo ei tule, vähemalt mitte enne kui mäng juba müügil on.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kembadesig
HV veteran
kembadesig

liitunud: 18.10.2010




sõnum 06.05.2011 17:30:23 vasta tsitaadiga

Väikemees kirjutas:
Dirt 2 minu arvutil tööle ei läinud, äkki nüüd saab siis proovida Dirt 3 thumbs_up.gif


Mismõttes tööle ei läinud? icon_rolleyes.gif
Vaadates Su profiilikasti, tekib suur küsimus miks ta tööle ei hakanud? Mul on sama prose, sama video (1x mitte SLI) ning mul jooksutas küll väga hästi seda mängu.

_________________
Sounds?...
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2011 17:56:24 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
http://www.virtualr.net/dirt-3-system-requirements-demo-news/
tsitaat:
Minimum System Requirements
OS: WinXP, Vista or Win7
CPU: AMD Athlon 64 X2 2,8 GHz, Intel Pentium D 2.8 GHz
RAM: 2 GB
HDD: 15 GByte
Gfx Card: AMD Radeon HD 2000 256 MB, Geforce 8000 Series 256 MB


Recommended System Requirements
DirectX 11
OS: Vista or Win7
CPU: AMD Phenom II or Intel Core i7
RAM: 3 GB
Gfx Card: AMD Radeon HD 6000 Series


Suht samad nõuded Dirt 2-ga. Ruumi võtab ainult rohkem.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 06.05.2011 18:30:58 vasta tsitaadiga

dirt 2el oli soovitatav 5000 seeria kaart
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2011 18:59:24 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
dirt 2el oli soovitatav 5000 seeria kaart


Täpsemalt 57xx oli Dirt 2-l ja Dirt 3-l tuleb ka mingi 66xx või 67xx arvatavasti, nii et võimsuselt suht samasse kanti!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kembadesig
HV veteran
kembadesig

liitunud: 18.10.2010




sõnum 06.05.2011 18:59:49 vasta tsitaadiga

Seega sarnase konfiga kastid peaksid seda mängu üpris kenasti jooksutama?

tsitaat:
GIGABYTE GA-P55-USB3
INTEL CORE i5 760 @ 2.88GHz
2x 2GB APACER DDR3 @ 1600MHz
GIGABYTE GeForce GTX 460 1GB OC

_________________
Sounds?...
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 06.05.2011 19:03:08 vasta tsitaadiga

5870 täisgraafikaga dirt2 ei jooksnud korralikult. DX11 featuuridega nimelt. DX9 modes liikus ilusti.

eem, Dirt3: Confirmed ei olegi geforced recomended? icon_lol.gif

_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 06.05.2011 19:08:41 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
5870 täisgraafikaga dirt2 ei jooksnud korralikult. DX11 featuuridega nimelt. DX9 modes liikus ilusti.

eem, Dirt3: Confirmed ei olegi geforced recomended? icon_lol.gif
Minul jooksis fpsiga 40-50..
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kembadesig
HV veteran
kembadesig

liitunud: 18.10.2010




sõnum 06.05.2011 19:52:38 vasta tsitaadiga

kembadesig kirjutas:
Seega sarnase konfiga kastid peaksid seda mängu üpris kenasti jooksutama?

tsitaat:
GIGABYTE GA-P55-USB3
INTEL CORE i5 760 @ 2.88GHz
2x 2GB APACER DDR3 @ 1600MHz
GIGABYTE GeForce GTX 460 1GB OC


Dirt2´te jaksas küll kenasti jooksutada! icon_biggrin.gif

_________________
Sounds?...
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Dirt 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 16, 17, 18  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.