Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  ZTE Blade märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 36, 37, 38  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
risker
HV vaatleja

liitunud: 18.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2011 18:32:57 vasta tsitaadiga

Huvitav, kas nt EKI andmebaasist ei saaks kirjeid võtta, et too eestikeelne sõnaraamat olemas oleks?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2011 11:53:30 vasta tsitaadiga

Ootan väga CM7 N29't juba.Tegemiste nimekiri on kordades suurem kui teistel Nightly'del.RC3 on siis vaid N29 bugfix'id.
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MacAivar
Kreisi kasutaja


liitunud: 22.11.2002




sõnum 26.03.2011 15:02:31 vasta tsitaadiga

Ootan samuti uut CM7 nightlyt. Loodetavasti töötab ka GPS ning laadimisega seotud hangumised on parandatud.
Tõenäoliselt on see tihendi probleem, aga mulle tundus nagu CM7 usaldusväärsem kui uus FLB r11b ROM,
sest FLB-l oleks nagu kehv näpuvajutuse reageerimine, kord buutides jäingi SIM kaardi sisestuse juurde,
sest ekraan ei reageerinud vajutustele. Titanium backup, millega tavaliselt peale ROMi flashimist
vanad proged taastan, kippus koledasti ka taastamise ajal ära hanguma, mõnikord ei läinud lihtsalt käimagi T-backup.
Võibolla teeb FLB midagi - mida täpselt, seda aru ei saa - vaatad ise samal ajal ekraani ning ootad,
et tuleks t-backup või setcpu või muu app ette ning hakkaks miskit liikuma.
Segane seletus, aga nagu ennistki ütlesin, et arvatavasti on tegemist tihendi probleemiga icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik70
HV vaatleja

liitunud: 16.08.2010




sõnum 26.03.2011 17:31:03 vasta tsitaadiga

cky2k kirjutas:
Ibrahim kirjutas:
erik70 kirjutas:
Mais kirjutas:
HotPop kirjutas:
Kas mõnes Elisa esinduses on ZTE Blade telefone väljas ka?

Enam ei müüda neid Elisas.


UK-sse sattujatele - Orange kauplustest saab seda San Francisco nime all osta £79, lisaks tuleb osta £10 kõnekaart (Pay as you go- ilma lepinguta).
veel nädal tagasi oli poodides £99 + 10. Aga poed on suht.tühjaks ostetud.



Kust selline info pärit on??
oranges on 99 naela+20 naela pay as you go pakett juba pea kuu aega sama.


3-4 päeva tagasi oli siin minu kohalikus orange poes valge san francisco £79+£20 kõnekaart


Paar päeva tagasi olin korraks seal ja uurisin poodidest, aga neil isegi valgeid enam ei olnud. Müüja info, et just langetati hind 99 pealt 79 peale.
Ja sorry, tõesti juurde tuleb £20 kõnekaart, mitte £10 nagu enamikel teistel, kuigi ikkagi kõige soodsam euroopas vist.
Müüja ütles, et isegi hiinlased ostavad, et saata sugulastele Hiinasse, kuna seal seda ei müüda.
Kuna tal mulle midagi müüa polnud, siis pole põhjust vist kahtlustada et ta selle ise välja mõtles..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2011 18:52:19 vasta tsitaadiga

V880 on Hiinas müüdav Blade.
ZTE X880 Libra on teise korpusega Hiinas müüdav Blade(Ainult välimus on teine).
Minuteada esimene 2.2 Froyo ametlik rom ja kernel saadigi Hiinas müüdavalt seadmelt.

Või vähemalt nii mäletan mina... icon_lol.gif
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MacAivar
Kreisi kasutaja


liitunud: 22.11.2002




sõnum 26.03.2011 19:11:44 vasta tsitaadiga

See V880 on teise generatsiooni Blade, millele flashides mõne praeguse ROMi, muudad selle telliskiviks...
link
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2011 21:09:08 vasta tsitaadiga

MacAivar kirjutas:
See V880 on teise generatsiooni Blade, millele flashides mõne praeguse ROMi, muudad selle telliskiviks...
link


Njahm, nii ta on.Rom ja kernel saadi ikka kätte. icon_lol.gif
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leo33
HV vaatleja

liitunud: 26.03.2011




sõnum 27.03.2011 00:15:42 vasta tsitaadiga

Mis kogemus on ekraani kiledega? Elisast määriti "pähe" mingi suvaline komplekt - ei meeldinud, tuli ise kääridega lõigata, minupoolne cut-out jäi suht räbal. E-bayst tellisin Mirror Screen - enda nägu (peegel ikkagi) on supper aga vastu valgust ei näe mitte mittegi, pluss veel iga sõrme vajutus jätab ilusa rasvase jälje. Nüüd tellisin uued - Anti Glare - reklaam on igatahes vägev. Kuidas teistel kogemused?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hennu7o2
HV kasutaja
Hennu7o2

liitunud: 26.03.2010




sõnum 27.03.2011 00:16:37 vasta tsitaadiga

Ma tellisin ebay'st sellise komplekti:

kliki, et suurendada

Pole ühtegi probleemi, täpse mõõduga, ei ole peegel ning näpujäljed ei ole ka kõige hullemad, oleb ju kui mustad näpud on icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2011 00:38:47 vasta tsitaadiga

CM7 N31!

http://mirror.teamdouche.net/?device=blade

Kohe läheb ka peale.
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ibrahim
HV kasutaja
Ibrahim

liitunud: 03.01.2002




sõnum 27.03.2011 00:58:15 vasta tsitaadiga

Kilesid üle pole kellelgi?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2011 01:09:41 vasta tsitaadiga

Praegu ei loe ma veel välja kas mõni senistest põhivigadest on CM7 N31's parandatud ka?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
risker
HV vaatleja

liitunud: 18.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2011 01:31:34 vasta tsitaadiga

http://cm-nightlies.appspot.com/?device=blade - Changelog. Suuremaid vigu ei tohiks parandatud olla.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Härra
Kreisi kasutaja
Härra

liitunud: 26.09.2007




sõnum 27.03.2011 02:19:39 vasta tsitaadiga

Siis pole mõtet peale lasta ka.
_________________
13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ruudolf
Kreisi kasutaja
Ruudolf

liitunud: 26.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2011 09:38:52 vasta tsitaadiga

Hommik.
Kas siit foorumist ka mõni tõsisem ostu huviline leiduks?

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=490498&highlight=
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2011 12:44:47 vasta tsitaadiga

CM7 N31'l on veel palju bug'e.Proovin parem Swedish Spring RLS3'me.
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Härra
Kreisi kasutaja
Härra

liitunud: 26.09.2007




sõnum 27.03.2011 12:58:31 vasta tsitaadiga

RLS pole ju 2.3
_________________
13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2011 13:36:15 vasta tsitaadiga

Härra kirjutas:
RLS pole ju 2.3


Ei peagi ju olema. icon_lol.gif
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2011 14:17:59 vasta tsitaadiga

Hennu7o2 kirjutas:
Ma tellisin ebay'st sellise komplekti:

kliki, et suurendada

Pole ühtegi probleemi, täpse mõõduga, ei ole peegel ning näpujäljed ei ole ka kõige hullemad, oleb ju kui mustad näpud on icon_biggrin.gif
'

sai tellitud sama komplekt plus miskine kummiümbris mis kaitseb siis külgedelt ja tagant, specially siis blade jaoks... kilesi on isenesest üle kah, et kui keegi hääd hinda pakub võin paar ära müüa, hetkel 5 vai 6 tükki vist. ja kui seda ümbrist tahab keegi tellida siis minukaudu saab... viskasin paar pilti sellest siia kah:

https://www.dropbox.com/gallery/13528070/1/ZTE_Blade_ymbris?h=ac2615
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2011 16:18:32 vasta tsitaadiga

ninzor kirjutas:
Härra kirjutas:
RLS pole ju 2.3


Ei peagi ju olema. icon_lol.gif


Ise söön oma sõnu.Panin siiski Swedish Spring'i asemel CM7 N31 peale.Eks näeb kuidas töötab.

Mis on teie lemmik Launcher CM7'mega?
Kas olete pannud peale ka mõningaid mod'e?
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KzxTc
HV kasutaja
KzxTc

liitunud: 20.04.2008




sõnum 27.03.2011 18:50:10 vasta tsitaadiga

Kas Swedish Springil on Stagefright off või on, hetkel mul skoor 504-522 Quadrantis, hetkel Japanese Jellyfish RLS9 @ 768 mhz, tundub kuidagi veits madal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
radarist
HV kasutaja
radarist

liitunud: 19.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2011 18:52:44 vasta tsitaadiga

Mina kasutan Launcher Pro-d. On küll palju sellest räägitud, et see lag'ib ja ei toimi hästi, kuid mul pole selles osas mingeid probleeme olnud. Lisaks on peal honeycombi theme, mis samuti toimetab eeskujulikult. Ise pole veel viimase nightly peale läinud, kasutan n28-t.
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2011 19:16:42 vasta tsitaadiga

Minu kogemuses on Launcher Pro konkurentsitult kõige kiirem launcher. Seda nii Froyoga kui CM7'ga.
CM7 kaasas olev ADW läägib nii hulult et ei kannata praktiliselt üldse kasutada.
Palju kiidetud Zeam on mul ka aeglasem kui LP.

CM7 puhul on Gingerbread stock launcher ka mõistlik.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2011 19:41:45 vasta tsitaadiga

ADW oli esimene asi mis sai maha katkutud ja LauncherPro asemele lastud.Nüüd teen custom icon'e desktop shortcut'ide jaoks, kasutada oskab neid Desktop Visualizer.
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
radarist
HV kasutaja
radarist

liitunud: 19.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2011 19:47:41 vasta tsitaadiga

võtsin ka desktop visualizeri ette ja enda oma näeb hetkel selline välja. Aega läks, aga asja sai icon_smile.gif






Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2011 20:09:24 vasta tsitaadiga

radarist kirjutas:
võtsin ka desktop visualizeri ette ja enda oma näeb hetkel selline välja. Aega läks, aga asja sai icon_smile.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Väga sheff.Mis widget'id need vaba mälu jne. näitavad?
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
radarist
HV kasutaja
radarist

liitunud: 19.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2011 20:23:06 vasta tsitaadiga

Kell on beautiful widget, aku taset näitab simiclock battery widget, mälunäitajaid system info widget, call time'i traffic counter ja pleier on stock.
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
panic
Kreisi kasutaja
panic

liitunud: 28.01.2003




sõnum 28.03.2011 05:12:54 vasta tsitaadiga

Härra kirjutas:

Anyways see taustakas on mul.
Spoiler Spoiler Spoiler

Tnx.
Tänu sellele lingile see taust nüüd vist väga popp- eriti veel arvestades, et 1 aprill kohe tulemas.

_________________
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2011 07:54:49 vasta tsitaadiga

radarist kirjutas:
võtsin ka desktop visualizeri ette ja enda oma näeb hetkel selline välja. Aega läks, aga asja sai icon_smile.gif







Hehe. Iseenesest väga kena, aga kas "bloated" ei tundu?
Isiklikult ei suudaks midagi sellist kaua taluda.

Mulle meeldivad ikoonid ja väike segadus.
Spoiler Spoiler Spoiler

Alumine riba on keritav, mis on äärmiselt mugav.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
radarist
HV kasutaja
radarist

liitunud: 19.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2011 10:27:27 vasta tsitaadiga

Eks ta veidi siuke üle võlli värk on. Esimest korda, kui sellist lahendust nägin oli kohe"wau" efekt ja mõtlesin sprotlikust huvist ka proovida. Ise ka alles harjun.
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2011 14:29:44 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Ärge väga vihake, mul pole Photoshop'igi. icon_confused.gif
Ilma Status Bar'ita oleks kenam aga siis need 2x1 (ülevalt-alla) pildikesed jäevad lühikeseks (eks kunagi hiljem katsetab milline reso sobib.).All olev nupp avab App Drawer'i.Sai kiirelt ekraan ära täidetud, hiljem kindlalt tuleb midagi ära vahetada.
Firmware:CM7 N31, App'id:Launcer Pro, Desktop Visualizer, Make Your Clock Widget ja Gauge Battery Widget.
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2011 15:35:39 vasta tsitaadiga

angry birds thumbs_up.gif icon_biggrin.gif hea pilt


Eile katsetasin ka romme, esmalt siis cm7, kõik oli enamvähem, aga läägasid mõned asjad rõvedalt. Toores veel.
Siis swedish ..... - tundus hea, ei katsetanud väga süviti, midagi nii hullult head ei leidnud, et peaks üle minema kohe.
Tagasi modaco r12, seal kõik asjad paigas ja töötavad ja vajalikud appid peal. thumbs_up.gif Ja launcher pro on hullult hea asi, miks ma seda varem ei teadnud. icon_biggrin.gif

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2011 19:08:54 vasta tsitaadiga

Kui ma õieti aru sain, siis toimub hetkel CM7 RC3'me testimine, mis on iseenesest ju thumbs_up.gif !

E:LauncherPro v0.8.4 olevat palju parem CM7'mel:
http://android.modaco.com/content/zte-blade-roms-rom-customisation/335745/launcherpro-v0-8-4/
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
risker
HV vaatleja

liitunud: 18.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2011 21:30:07 vasta tsitaadiga

Ja RC3 on väljas. http://mirror.cyanogenmod.com/?device=blade
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tafka
HV vaatleja

liitunud: 29.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2011 00:48:08 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on veel probleeme olnud wifi ja bluetoothi samaaegse töösolekuga? Nimelt mul kipub nagu nett ära kaduma kui bluetooth headset järel on. Näitab küll,et on connected aga mingit liiklust ei toimu. Jellyfish RLS9 on siis peal hetkel.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2011 14:32:39 vasta tsitaadiga

Bussi oodates laadisin CM7 RC3'me alla ja panin peale. icon_biggrin.gif

Tundub sujuv.
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Härra
Kreisi kasutaja
Härra

liitunud: 26.09.2007




sõnum 29.03.2011 15:10:18 vasta tsitaadiga

panic kirjutas:
Härra kirjutas:

Anyways see taustakas on mul.
Spoiler Spoiler Spoiler

Tnx.
Tänu sellele lingile see taust nüüd vist väga popp- eriti veel arvestades, et 1 aprill kohe tulemas.


no ma mõtlen esimesel aprillil minna Elisasse selle taustapildiga ja küsida, et kas see garantii alla ka älheb ;D

_________________
13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2011 16:51:51 vasta tsitaadiga

CM7 RC3 on uue LauncherPro'ga ülisujuv.Teiste CM'idega pole proovinud Angry Birds'i aga mängis täiesti ideaalselt.
UI oli ka varem sujuv LauncherPro'ga...Ennem seda kui ma desktop'i widget'e ja muud jama täis toppisin.Nüüd töötab ka kogu kamaga sujuvalt.

Pulli pärast sai ka Quadrant test tehtud.OC'i ei teinud, app'e ei sulgenud - 797 punkti, mis pole üldsegi paha.Stagefright on 4xfalse, heapsize 32m (CM7 default, seadetes rohkem ei luba panna ning ei hakka igaks juhuks midagi ise peale ka suruma).Ausalt öeldes huvitab mind rohkem kuidas CM7-RC3'mega Blade Gangstar:Miami Vindication'is ja GT Motor Racing Academy'ga hakkama saab.Ennem JJ-RLS9 710mhz'l vedas mängitavalt ära, nüüd peaks olema palju sujuvam aga hetkel ei ole tuju mängida.
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2011 20:00:28 vasta tsitaadiga

ninzor kirjutas:
Pulli pärast sai ka Quadrant test tehtud.OC'i ei teinud, app'e ei sulgenud - 797 punkti, mis pole üldsegi paha.

Modaco r12 hetkel proovisin ning 744.


EDIT
Lasin veel ja 805.

Sulgesin kõik jama 802.

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2011 22:30:10 vasta tsitaadiga

Chaza! kirjutas:
ninzor kirjutas:
Pulli pärast sai ka Quadrant test tehtud.OC'i ei teinud, app'e ei sulgenud - 797 punkti, mis pole üldsegi paha.

Modaco r12 hetkel proovisin ning 744.


EDIT
Lasin veel ja 805.


Ma rohkem ei lasnud, ainult korra pea tühja aku pealt.

Hiljem lasen veel...

E:

798
812
790
812
821
835
845
840
794
force crash icon_lol.gif
790
816

Naised saunas rääkisid, et LG'd minevat kiirelt unerežiimi mängudes ja benchmark'ides ning seetõttu olevat neil kõrgem skoor kui pidevalt näpuga toksida ekraani.Sportliku huvi tõttu proovisin siis minagi ZTE'l, et äkki viskab skoorid lakke:

733
795

Hoopis oli nii, et benchmarkides iga näpu puudutuse peale fps kukkus. icon_razz1.gif
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2011 01:27:16 vasta tsitaadiga

niisis kui keegi ja tuleb ja paneb mu bladele ka 2.2 vai 2.3 peale ja näitab korralikult kuda asjad käivad, pealepanek ja ruutimine jne jne, siis annan vastutasuks ühe korraliku blade ekraani shieldi ära icon_razz.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Härra
Kreisi kasutaja
Härra

liitunud: 26.09.2007




sõnum 30.03.2011 08:31:24 vasta tsitaadiga

Hüppa Saaremaalt läbi- pole probleemi seda näidata icon_wink.gif icon_biggrin.gif
_________________
13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MacAivar
Kreisi kasutaja


liitunud: 22.11.2002




sõnum 30.03.2011 09:54:25 vasta tsitaadiga

Tartus saab ka abi, kui tarvis icon_razz.gif
Aga asjast - loe läbi järgmine leht.
Flashida on mitu võimalust, aga kindlaim viis on kasutada Clockworkmod Recoveryt.
Esiteks siis vaja flashida Clockworkmod Recovery telefoni, ning hiljem sellega uus ROM.
Oluline, et vältida ebameeldivusi, on ALATI KONTROLLIDA MD5 hashi.
Selleks, kui uue ROMi fail on sul telefoni mälukaardil, kontrollid nt. HashDroid appiga järgi.
Saadud numbriga kontrollid, et fail on 100% sama mis downloadisid. Kui on MD5 teine, siis tõmbad uuesti.
Mul viimati oli nii, kui ei viitsinud kaablit otsida, tõmbasin ROMi faili telefonisse üle bluetoothi ning tuli vigaselt.
Õnneks vaatasin enne järgi, md5sum oli teine, ning panin kaabli külge arvutile ja siis tuli korralikult.
Samuti enne Clockworkmod Recovery flashimist, kontrollida MD5 üle.
Kui teed kõik õpetuse järgi, siis saab OK olema. Pärast flahsid juba 5 minutiga nagu ludiseb.
Hiljem....kui uuem ROM peal, saad rebootida kohe Recoverysse, ei pea tegema shutdown ja aku tagant ära, nagu õpetatakse.
Soovin edu!
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2011 12:00:07 vasta tsitaadiga

chesm6mmi kirjutas:
niisis kui keegi ja tuleb ja paneb mu bladele ka 2.2 vai 2.3 peale ja näitab korralikult kuda asjad käivad, pealepanek ja ruutimine jne jne, siis annan vastutasuks ühe korraliku blade ekraani shieldi ära icon_razz.gif
Ei tohiks keeruline olla
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2011 12:21:18 vasta tsitaadiga

ot:
see md5 asja kontroll oluline ka teistes Androidiga telefonides, millel saab uue romi CWM abil peale lasta? Bluetooth kaudu saates oht siis, et osa failist "haihtub" õhku? icon_eek.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2011 12:23:22 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
ot:
see md5 asja kontroll oluline ka teistes Androidiga telefonides, millel saab uue romi CWM abil peale lasta? Bluetooth kaudu saates oht siis, et osa failist "haihtub" õhku? :o
Jah, MD5 räsi kontroll on ülioluline, vigase ROMi pealelaskmine ei pruugi hästi lõppeda.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2011 13:06:14 vasta tsitaadiga

Aga kaabliga telefoni lastes on see kontroll ka vajalik? Või siis kadusid ei saa niiehknaa tulla? Pole kunagi seda kontrolli teinud, aga rome olen peale lasknud ca 20-30 korda. Õnneks on kõik hästi läinud icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2011 13:12:51 vasta tsitaadiga

... ma ei ole uurinud, kuidas ZTE puhul asi lahendatud on, kuid kui flashimine ei tähenda alglaaduri üle kirjutamist, siis on telefoni telliseks muutmine üsna välistatud ja halvim, mis võib MD riknemise korral juhtuda on ROM'i kordusflashimine ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MacAivar
Kreisi kasutaja


liitunud: 22.11.2002




sõnum 30.03.2011 13:31:36 vasta tsitaadiga

jep, asi ongi lollikindlaks tehtud tänu eraldiseisvale recoveryle ja ROMile.
Kui selgub et recovery, mis flashisid, on vigane, siis Android tagasi tööle ja tõmbad uuesti/flashid uuesti recovery,
kui ROM poole installi peal hangub, siis....on vaja mälukaardile uuesti ROM salvestada ning uuesti flashida.
Selleks juhuks hoian alati vana ROMi faili - mis varem töötas - mälukaardil alles, et mitte hiljem probleemide korral hakata otsima,
kuidas saab mälukaardile uuesti ROMi tõmmata, kui Android ise ei tööta....
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2011 13:33:29 vasta tsitaadiga

neid õpetusi olen läbi lugend küll jah, aga esiteks on see et mingi mustmiljon varianti on mida peale lasta, ja koguaeg jutt et küll ühel töötavad ühed asjad ja teisel vajrandil teised asjad ja üks kiire ja üks aeglane jne ma tahaks ala mingit tavalist varianti millel töötaks kõik kenasti lihtsalt icon_biggrin.gif teiseks kuna telefon kalli rahaeest sai ostetud siis liht ei tahaks teda telliseks kah lasta icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  ZTE Blade mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 36, 37, 38  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.