|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
risker
HV vaatleja
liitunud: 18.10.2007
|
25.03.2011 18:32:57
|
|
|
| Huvitav, kas nt EKI andmebaasist ei saaks kirjeid võtta, et too eestikeelne sõnaraamat olemas oleks?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ninzor
HV veteran
liitunud: 15.06.2008
|
26.03.2011 11:53:30
|
|
|
| Ootan väga CM7 N29't juba.Tegemiste nimekiri on kordades suurem kui teistel Nightly'del.RC3 on siis vaid N29 bugfix'id.
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MacAivar
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.11.2002
|
26.03.2011 15:02:31
|
|
|
Ootan samuti uut CM7 nightlyt. Loodetavasti töötab ka GPS ning laadimisega seotud hangumised on parandatud.
Tõenäoliselt on see tihendi probleem, aga mulle tundus nagu CM7 usaldusväärsem kui uus FLB r11b ROM,
sest FLB-l oleks nagu kehv näpuvajutuse reageerimine, kord buutides jäingi SIM kaardi sisestuse juurde,
sest ekraan ei reageerinud vajutustele. Titanium backup, millega tavaliselt peale ROMi flashimist
vanad proged taastan, kippus koledasti ka taastamise ajal ära hanguma, mõnikord ei läinud lihtsalt käimagi T-backup.
Võibolla teeb FLB midagi - mida täpselt, seda aru ei saa - vaatad ise samal ajal ekraani ning ootad,
et tuleks t-backup või setcpu või muu app ette ning hakkaks miskit liikuma.
Segane seletus, aga nagu ennistki ütlesin, et arvatavasti on tegemist tihendi probleemiga
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik70
HV vaatleja
liitunud: 16.08.2010
|
26.03.2011 17:31:03
|
|
|
| cky2k kirjutas: |
| Ibrahim kirjutas: |
| erik70 kirjutas: |
| Mais kirjutas: |
| HotPop kirjutas: |
| Kas mõnes Elisa esinduses on ZTE Blade telefone väljas ka? |
Enam ei müüda neid Elisas. |
UK-sse sattujatele - Orange kauplustest saab seda San Francisco nime all osta £79, lisaks tuleb osta £10 kõnekaart (Pay as you go- ilma lepinguta).
veel nädal tagasi oli poodides £99 + 10. Aga poed on suht.tühjaks ostetud.
|
Kust selline info pärit on??
oranges on 99 naela+20 naela pay as you go pakett juba pea kuu aega sama. |
3-4 päeva tagasi oli siin minu kohalikus orange poes valge san francisco £79+£20 kõnekaart |
Paar päeva tagasi olin korraks seal ja uurisin poodidest, aga neil isegi valgeid enam ei olnud. Müüja info, et just langetati hind 99 pealt 79 peale.
Ja sorry, tõesti juurde tuleb £20 kõnekaart, mitte £10 nagu enamikel teistel, kuigi ikkagi kõige soodsam euroopas vist.
Müüja ütles, et isegi hiinlased ostavad, et saata sugulastele Hiinasse, kuna seal seda ei müüda.
Kuna tal mulle midagi müüa polnud, siis pole põhjust vist kahtlustada et ta selle ise välja mõtles..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ninzor
HV veteran
liitunud: 15.06.2008
|
26.03.2011 18:52:19
|
|
|
V880 on Hiinas müüdav Blade.
ZTE X880 Libra on teise korpusega Hiinas müüdav Blade(Ainult välimus on teine).
Minuteada esimene 2.2 Froyo ametlik rom ja kernel saadigi Hiinas müüdavalt seadmelt.
Või vähemalt nii mäletan mina...
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MacAivar
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.11.2002
|
26.03.2011 19:11:44
|
|
|
See V880 on teise generatsiooni Blade, millele flashides mõne praeguse ROMi, muudad selle telliskiviks...
link
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ninzor
HV veteran
liitunud: 15.06.2008
|
26.03.2011 21:09:08
|
|
|
| MacAivar kirjutas: |
See V880 on teise generatsiooni Blade, millele flashides mõne praeguse ROMi, muudad selle telliskiviks...
link |
Njahm, nii ta on.Rom ja kernel saadi ikka kätte.
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
leo33
HV vaatleja
liitunud: 26.03.2011
|
27.03.2011 00:15:42
|
|
|
| Mis kogemus on ekraani kiledega? Elisast määriti "pähe" mingi suvaline komplekt - ei meeldinud, tuli ise kääridega lõigata, minupoolne cut-out jäi suht räbal. E-bayst tellisin Mirror Screen - enda nägu (peegel ikkagi) on supper aga vastu valgust ei näe mitte mittegi, pluss veel iga sõrme vajutus jätab ilusa rasvase jälje. Nüüd tellisin uued - Anti Glare - reklaam on igatahes vägev. Kuidas teistel kogemused?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hennu7o2
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2010
|
27.03.2011 00:16:37
|
|
|
Ma tellisin ebay'st sellise komplekti:
kliki, et suurendada
Pole ühtegi probleemi, täpse mõõduga, ei ole peegel ning näpujäljed ei ole ka kõige hullemad, oleb ju kui mustad näpud on
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ninzor
HV veteran
liitunud: 15.06.2008
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ibrahim
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2002
|
27.03.2011 00:58:15
|
|
|
| Kilesid üle pole kellelgi?
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
27.03.2011 01:09:41
|
|
|
| Praegu ei loe ma veel välja kas mõni senistest põhivigadest on CM7 N31's parandatud ka?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
risker
HV vaatleja
liitunud: 18.10.2007
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Härra
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2007
|
27.03.2011 02:19:39
|
|
|
Siis pole mõtet peale lasta ka.
_________________ 13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees. |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ruudolf
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.01.2004
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ninzor
HV veteran
liitunud: 15.06.2008
|
27.03.2011 12:44:47
|
|
|
| CM7 N31'l on veel palju bug'e.Proovin parem Swedish Spring RLS3'me.
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Härra
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2007
|
27.03.2011 12:58:31
|
|
|
RLS pole ju 2.3
_________________ 13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees. |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ninzor
HV veteran
liitunud: 15.06.2008
|
27.03.2011 13:36:15
|
|
|
| Härra kirjutas: |
| RLS pole ju 2.3 |
Ei peagi ju olema.
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chesm6mmi
HV Guru

liitunud: 08.01.2004
|
27.03.2011 14:17:59
|
|
|
| Hennu7o2 kirjutas: |
Ma tellisin ebay'st sellise komplekti:
kliki, et suurendada
Pole ühtegi probleemi, täpse mõõduga, ei ole peegel ning näpujäljed ei ole ka kõige hullemad, oleb ju kui mustad näpud on  |
'
sai tellitud sama komplekt plus miskine kummiümbris mis kaitseb siis külgedelt ja tagant, specially siis blade jaoks... kilesi on isenesest üle kah, et kui keegi hääd hinda pakub võin paar ära müüa, hetkel 5 vai 6 tükki vist. ja kui seda ümbrist tahab keegi tellida siis minukaudu saab... viskasin paar pilti sellest siia kah:
https://www.dropbox.com/gallery/13528070/1/ZTE_Blade_ymbris?h=ac2615
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ninzor
HV veteran
liitunud: 15.06.2008
|
27.03.2011 16:18:32
|
|
|
| ninzor kirjutas: |
| Härra kirjutas: |
| RLS pole ju 2.3 |
Ei peagi ju olema.  |
Ise söön oma sõnu.Panin siiski Swedish Spring'i asemel CM7 N31 peale.Eks näeb kuidas töötab.
Mis on teie lemmik Launcher CM7'mega?
Kas olete pannud peale ka mõningaid mod'e?
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KzxTc
HV kasutaja

liitunud: 20.04.2008
|
27.03.2011 18:50:10
|
|
|
| Kas Swedish Springil on Stagefright off või on, hetkel mul skoor 504-522 Quadrantis, hetkel Japanese Jellyfish RLS9 @ 768 mhz, tundub kuidagi veits madal
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
radarist
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2008
|
27.03.2011 18:52:44
|
|
|
| Mina kasutan Launcher Pro-d. On küll palju sellest räägitud, et see lag'ib ja ei toimi hästi, kuid mul pole selles osas mingeid probleeme olnud. Lisaks on peal honeycombi theme, mis samuti toimetab eeskujulikult. Ise pole veel viimase nightly peale läinud, kasutan n28-t.
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
27.03.2011 19:16:42
|
|
|
Minu kogemuses on Launcher Pro konkurentsitult kõige kiirem launcher. Seda nii Froyoga kui CM7'ga.
CM7 kaasas olev ADW läägib nii hulult et ei kannata praktiliselt üldse kasutada.
Palju kiidetud Zeam on mul ka aeglasem kui LP.
CM7 puhul on Gingerbread stock launcher ka mõistlik.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ninzor
HV veteran
liitunud: 15.06.2008
|
27.03.2011 19:41:45
|
|
|
| ADW oli esimene asi mis sai maha katkutud ja LauncherPro asemele lastud.Nüüd teen custom icon'e desktop shortcut'ide jaoks, kasutada oskab neid Desktop Visualizer.
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
radarist
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2008
|
27.03.2011 19:47:41
|
|
|
võtsin ka desktop visualizeri ette ja enda oma näeb hetkel selline välja. Aega läks, aga asja sai
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ninzor
HV veteran
liitunud: 15.06.2008
|
27.03.2011 20:09:24
|
|
|
| radarist kirjutas: |
võtsin ka desktop visualizeri ette ja enda oma näeb hetkel selline välja. Aega läks, aga asja sai
Spoiler 
|
Väga sheff.Mis widget'id need vaba mälu jne. näitavad?
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
radarist
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2008
|
27.03.2011 20:23:06
|
|
|
| Kell on beautiful widget, aku taset näitab simiclock battery widget, mälunäitajaid system info widget, call time'i traffic counter ja pleier on stock.
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
panic
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003
|
28.03.2011 05:12:54
|
|
|
| Härra kirjutas: |
Anyways see taustakas on mul.
Spoiler 
|
Tnx.
Tänu sellele lingile see taust nüüd vist väga popp- eriti veel arvestades, et 1 aprill kohe tulemas.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
28.03.2011 07:54:49
|
|
|
| radarist kirjutas: |
võtsin ka desktop visualizeri ette ja enda oma näeb hetkel selline välja. Aega läks, aga asja sai
 |
Hehe. Iseenesest väga kena, aga kas "bloated" ei tundu?
Isiklikult ei suudaks midagi sellist kaua taluda.
Mulle meeldivad ikoonid ja väike segadus.
Spoiler 
Alumine riba on keritav, mis on äärmiselt mugav.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
radarist
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2008
|
28.03.2011 10:27:27
|
|
|
| Eks ta veidi siuke üle võlli värk on. Esimest korda, kui sellist lahendust nägin oli kohe"wau" efekt ja mõtlesin sprotlikust huvist ka proovida. Ise ka alles harjun.
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ninzor
HV veteran
liitunud: 15.06.2008
|
28.03.2011 14:29:44
|
|
|
Spoiler 
Ärge väga vihake, mul pole Photoshop'igi.
Ilma Status Bar'ita oleks kenam aga siis need 2x1 (ülevalt-alla) pildikesed jäevad lühikeseks (eks kunagi hiljem katsetab milline reso sobib.).All olev nupp avab App Drawer'i.Sai kiirelt ekraan ära täidetud, hiljem kindlalt tuleb midagi ära vahetada.
Firmware:CM7 N31, App'id:Launcer Pro, Desktop Visualizer, Make Your Clock Widget ja Gauge Battery Widget.
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chaza!
HV veteran

liitunud: 18.07.2006
|
28.03.2011 15:35:39
|
|
|
angry birds hea pilt
Eile katsetasin ka romme, esmalt siis cm7, kõik oli enamvähem, aga läägasid mõned asjad rõvedalt. Toores veel.
Siis swedish ..... - tundus hea, ei katsetanud väga süviti, midagi nii hullult head ei leidnud, et peaks üle minema kohe.
Tagasi modaco r12, seal kõik asjad paigas ja töötavad ja vajalikud appid peal. Ja launcher pro on hullult hea asi, miks ma seda varem ei teadnud.
_________________ Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ninzor
HV veteran
liitunud: 15.06.2008
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
risker
HV vaatleja
liitunud: 18.10.2007
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tafka
HV vaatleja
liitunud: 29.04.2006
|
29.03.2011 00:48:08
|
|
|
| Kas kellelgi on veel probleeme olnud wifi ja bluetoothi samaaegse töösolekuga? Nimelt mul kipub nagu nett ära kaduma kui bluetooth headset järel on. Näitab küll,et on connected aga mingit liiklust ei toimu. Jellyfish RLS9 on siis peal hetkel.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ninzor
HV veteran
liitunud: 15.06.2008
|
29.03.2011 14:32:39
|
|
|
Bussi oodates laadisin CM7 RC3'me alla ja panin peale.
Tundub sujuv.
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Härra
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2007
|
29.03.2011 15:10:18
|
|
|
| panic kirjutas: |
| Härra kirjutas: |
Anyways see taustakas on mul.
Spoiler 
|
Tnx.
Tänu sellele lingile see taust nüüd vist väga popp- eriti veel arvestades, et 1 aprill kohe tulemas. |
no ma mõtlen esimesel aprillil minna Elisasse selle taustapildiga ja küsida, et kas see garantii alla ka älheb ;D
_________________ 13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees. |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ninzor
HV veteran
liitunud: 15.06.2008
|
29.03.2011 16:51:51
|
|
|
CM7 RC3 on uue LauncherPro'ga ülisujuv.Teiste CM'idega pole proovinud Angry Birds'i aga mängis täiesti ideaalselt.
UI oli ka varem sujuv LauncherPro'ga...Ennem seda kui ma desktop'i widget'e ja muud jama täis toppisin.Nüüd töötab ka kogu kamaga sujuvalt.
Pulli pärast sai ka Quadrant test tehtud.OC'i ei teinud, app'e ei sulgenud - 797 punkti, mis pole üldsegi paha.Stagefright on 4xfalse, heapsize 32m (CM7 default, seadetes rohkem ei luba panna ning ei hakka igaks juhuks midagi ise peale ka suruma).Ausalt öeldes huvitab mind rohkem kuidas CM7-RC3'mega Blade Gangstar:Miami Vindication'is ja GT Motor Racing Academy'ga hakkama saab.Ennem JJ-RLS9 710mhz'l vedas mängitavalt ära, nüüd peaks olema palju sujuvam aga hetkel ei ole tuju mängida.
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chaza!
HV veteran

liitunud: 18.07.2006
|
29.03.2011 20:00:28
|
|
|
| ninzor kirjutas: |
| Pulli pärast sai ka Quadrant test tehtud.OC'i ei teinud, app'e ei sulgenud - 797 punkti, mis pole üldsegi paha. |
Modaco r12 hetkel proovisin ning 744.
EDIT
Lasin veel ja 805.
Sulgesin kõik jama 802.
_________________ Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ninzor
HV veteran
liitunud: 15.06.2008
|
29.03.2011 22:30:10
|
|
|
| Chaza! kirjutas: |
| ninzor kirjutas: |
| Pulli pärast sai ka Quadrant test tehtud.OC'i ei teinud, app'e ei sulgenud - 797 punkti, mis pole üldsegi paha. |
Modaco r12 hetkel proovisin ning 744.
EDIT
Lasin veel ja 805. |
Ma rohkem ei lasnud, ainult korra pea tühja aku pealt.
Hiljem lasen veel...
E:
798
812
790
812
821
835
845
840
794
force crash
790
816
Naised saunas rääkisid, et LG'd minevat kiirelt unerežiimi mängudes ja benchmark'ides ning seetõttu olevat neil kõrgem skoor kui pidevalt näpuga toksida ekraani.Sportliku huvi tõttu proovisin siis minagi ZTE'l, et äkki viskab skoorid lakke:
733
795
Hoopis oli nii, et benchmarkides iga näpu puudutuse peale fps kukkus.
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chesm6mmi
HV Guru

liitunud: 08.01.2004
|
30.03.2011 01:27:16
|
|
|
niisis kui keegi ja tuleb ja paneb mu bladele ka 2.2 vai 2.3 peale ja näitab korralikult kuda asjad käivad, pealepanek ja ruutimine jne jne, siis annan vastutasuks ühe korraliku blade ekraani shieldi ära
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Härra
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2007
|
30.03.2011 08:31:24
|
|
|
Hüppa Saaremaalt läbi- pole probleemi seda näidata
_________________ 13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees. |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MacAivar
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.11.2002
|
30.03.2011 09:54:25
|
|
|
Tartus saab ka abi, kui tarvis
Aga asjast - loe läbi järgmine leht.
Flashida on mitu võimalust, aga kindlaim viis on kasutada Clockworkmod Recoveryt.
Esiteks siis vaja flashida Clockworkmod Recovery telefoni, ning hiljem sellega uus ROM.
Oluline, et vältida ebameeldivusi, on ALATI KONTROLLIDA MD5 hashi.
Selleks, kui uue ROMi fail on sul telefoni mälukaardil, kontrollid nt. HashDroid appiga järgi.
Saadud numbriga kontrollid, et fail on 100% sama mis downloadisid. Kui on MD5 teine, siis tõmbad uuesti.
Mul viimati oli nii, kui ei viitsinud kaablit otsida, tõmbasin ROMi faili telefonisse üle bluetoothi ning tuli vigaselt.
Õnneks vaatasin enne järgi, md5sum oli teine, ning panin kaabli külge arvutile ja siis tuli korralikult.
Samuti enne Clockworkmod Recovery flashimist, kontrollida MD5 üle.
Kui teed kõik õpetuse järgi, siis saab OK olema. Pärast flahsid juba 5 minutiga nagu ludiseb.
Hiljem....kui uuem ROM peal, saad rebootida kohe Recoverysse, ei pea tegema shutdown ja aku tagant ära, nagu õpetatakse.
Soovin edu!
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lordlesta
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2005
|
30.03.2011 12:00:07
|
|
|
| chesm6mmi kirjutas: |
niisis kui keegi ja tuleb ja paneb mu bladele ka 2.2 vai 2.3 peale ja näitab korralikult kuda asjad käivad, pealepanek ja ruutimine jne jne, siis annan vastutasuks ühe korraliku blade ekraani shieldi ära  |
Ei tohiks keeruline olla
Spoiler 
Kuidas Clockwork'i paigaldada
- Laadime alla vajalikult tööriistad telefoni mälukaardile
- Kontrollime faile
- Paigalda ASTRO File Manager
- Ava ASTRO File Manager ja otsi üles recovery-clockwork-blade-3.0.0.5.img
- Hoia sõrm selle peal ja vali Details - Kontrolli kas MD5 Sum on 24e5f51e0541c865f6b3232f30a0e6ee - kui pole, siis sikuta uuesti
- Paigaldamine
- Paigalda UniversalAndroot-1.6.2-beta5 läbi ASTRO File Manager'i
- Käivita Universalandroot
- Vali Go Root
- Paigalda ZTE-Blade Recovery Manager läbi ASTRO File Manager'i
- Käivita ZTE-Blade Recovery Manager
- Luba SuperUser õigused sellele
- Vajuta Recovery
- Nüüd vajuta ekraani all olevat Menu nuppu ja sellest menüüst vali Update database
- Peale uuendust vajuta Install Recovery
- Kui sul on rohkem kui üks .img laiendiga fail, tuleb sulle ette list - sealt vali recovery-clockwork-blade-3.0.0.5.img
Edaspidi kui tahad Clockwork'i minna, siis taaskäivituse ajal hoia helitugevuse nuppu all
Uue ROM'i paigaldamine kasutades Clockwork'i läbi Recovery Manager'i
- Otsi omale sobiv ROM mis toetab Clockwork'i - näiteks siit (see peaks olema .zip fail suurusjärgus 90MB)
- Kui leitud, pane see telefoni mälukaardile
- Paigaldamine
- Ava ASTRO File Manager ja navigeeri oma ROM-i juurde
- Hoia sõrm selle peal ja vali Details - Kontrolli kas MD5 Sum klapib - kui ei, siis sikuta uuesti
- Ava ZTE-Blade Recovery Manager
- Vajuta Firmware
- Kui tahad teha täielikku koopiat oma praegusest ROM'ist, siis vajuta Backup Current Firmware - salvestab selle mälukaardile kasuta nimega /clockwork
- Vali Install Firmware - mitte update
- Kui sul on rohkem kui üks .zip fail mälukaardil, siis vali see ROM mida sa laadisid alla - vajuta OK
- Telefon automaatselt taaskäivitab ennast Clockwork'i ja teeb järgmiseid asju
- Paigaldab uue ROM-i
- Kustutab kõik andmed ja vahemälu
- Taaskäivitab ennast värskelt paigaldatud ROM-i
Tehtud! Esimest korda käivitades võib aega võtta ligikaudu 6 minutit
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
30.03.2011 12:21:18
|
|
|
| ot: |
see md5 asja kontroll oluline ka teistes Androidiga telefonides, millel saab uue romi CWM abil peale lasta? Bluetooth kaudu saates oht siis, et osa failist "haihtub" õhku? |
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
30.03.2011 12:23:22
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| ot: |
| see md5 asja kontroll oluline ka teistes Androidiga telefonides, millel saab uue romi CWM abil peale lasta? Bluetooth kaudu saates oht siis, et osa failist "haihtub" õhku? :o |
|
Jah, MD5 räsi kontroll on ülioluline, vigase ROMi pealelaskmine ei pruugi hästi lõppeda.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
30.03.2011 13:06:14
|
|
|
Aga kaabliga telefoni lastes on see kontroll ka vajalik? Või siis kadusid ei saa niiehknaa tulla? Pole kunagi seda kontrolli teinud, aga rome olen peale lasknud ca 20-30 korda. Õnneks on kõik hästi läinud
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
30.03.2011 13:12:51
|
|
|
... ma ei ole uurinud, kuidas ZTE puhul asi lahendatud on, kuid kui flashimine ei tähenda alglaaduri üle kirjutamist, siis on telefoni telliseks muutmine üsna välistatud ja halvim, mis võib MD riknemise korral juhtuda on ROM'i kordusflashimine ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MacAivar
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.11.2002
|
30.03.2011 13:31:36
|
|
|
jep, asi ongi lollikindlaks tehtud tänu eraldiseisvale recoveryle ja ROMile.
Kui selgub et recovery, mis flashisid, on vigane, siis Android tagasi tööle ja tõmbad uuesti/flashid uuesti recovery,
kui ROM poole installi peal hangub, siis....on vaja mälukaardile uuesti ROM salvestada ning uuesti flashida.
Selleks juhuks hoian alati vana ROMi faili - mis varem töötas - mälukaardil alles, et mitte hiljem probleemide korral hakata otsima,
kuidas saab mälukaardile uuesti ROMi tõmmata, kui Android ise ei tööta....
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chesm6mmi
HV Guru

liitunud: 08.01.2004
|
30.03.2011 13:33:29
|
|
|
neid õpetusi olen läbi lugend küll jah, aga esiteks on see et mingi mustmiljon varianti on mida peale lasta, ja koguaeg jutt et küll ühel töötavad ühed asjad ja teisel vajrandil teised asjad ja üks kiire ja üks aeglane jne ma tahaks ala mingit tavalist varianti millel töötaks kõik kenasti lihtsalt teiseks kuna telefon kalli rahaeest sai ostetud siis liht ei tahaks teda telliseks kah lasta
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|