Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kalastus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 68, 69, 70  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kui tihti sa kalal käid?
Polegi kunagi käinud
50%
 50%  [ 1 ]
Kunagi lapsena isaga/vanaisaga
0%
 0%  [ 0 ]
Korra paari aasta jooksul
0%
 0%  [ 0 ]
Mõned korrad aastas
0%
 0%  [ 0 ]
Kord kuus, või tihemini
50%
 50%  [ 1 ]
hääli kokku : 2

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 23.03.2011 22:54:43 vasta tsitaadiga

Toho kurja icon_confused.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2011 22:57:01 vasta tsitaadiga

omgwtf, mul ühel kunagisel töökaaslasel oli mingi mootorimüük plaanis. Võin ta käest küsida, et milline täpselt on icon_wink.gif
_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2011 22:57:15 vasta tsitaadiga

Toho kurja indeed.. icon_confused.gif see rikkus nüüd küll nv plaani ära. icon_lol.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2011 23:41:19 vasta tsitaadiga

Arvesta, et Kotka tammist suudmeni on täielik keeld.

https://www.riigiteataja.ee/akt/119112010003?leiaKehtiv
5. peatükk - §20
Eksisin - 1500.- on 30 päeva.

Lisaks siis lähtest Kotka paisuni lubatud vaid lendõng ja spinning.


http://www.kalastusinfo.ee/media/File/Lohe_ja_meriforelli_pyyk.pdf
http://www.kalastusinfo.ee/media/File/Harrastuslik_kalapyyk_forellijogedel.pdf

Aga 1 päeva eest 100.-, või 3 päeva eest 200.- pole suur väljaminek, kui selle eest elukogemuse saad thumbs_up.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 24.03.2011 07:41:55 vasta tsitaadiga

Jerry, thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2011 17:25:32 vasta tsitaadiga

omgwtf, mootor on Mercury firma oma. Muidu pidi olema 10hp aga piirang olevat maha võetud ja annab isegi 15 välja. 2 taktiline
hinnasooviks arvati 850€. Kui täpsemat inffi soovid siis võin telefoni nr. anda. Mootor on Tartus icon_razz.gif

_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2011 00:44:33 vasta tsitaadiga

Sai nüüd väheke investeeritud jälle kuna noh veekogud hakkavad vaikselt jääst vabaks saama.
Sõbralt praktiliselt tutika ridva Shimano TECHNIUM DF BX STECDFBX18L. Krt sellega on ikka igat liigutust tunda.
Homme mõned are voblerid tellimisele ja siis võiks veel leida mingi korraliku peenikese nööri.

Keegi oskab öelda kus seda Mustad'i kraami võiks leida veel. Tahaks ühe Ultrabraidi osta 0.08mm 9.5kg, ülemiste poes nägin aga seal hind umbes mingi 400krooni.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2011 14:54:51 vasta tsitaadiga

Käisin Jumindal ja Tsitres lanti loopimas.
No vabsee kala pole icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RedFish
HV vaatleja
RedFish

liitunud: 02.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2011 15:02:41 vasta tsitaadiga

Ma olen ise jube skeptiline põhjakaarte tuulte suhtes (täna ka tuul sealtkandist). On vähemalt, mida süüdistada, kui kala ei saa icon_biggrin.gif
_________________
Lähed kalale? Landid, ridvad, rullid, tamiilid & nöörid, kahlamispüksid - kalastustarbed firmadelt Daiwa, Shimano, Rapala, Mepps, Vision jt.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2011 15:46:32 vasta tsitaadiga

Kui kala ei võta võtab kalamees icon_cool.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2011 10:26:37 vasta tsitaadiga

Sain eile 6 kilost latikat feedriga, kala liigub kenasti, tuleb vaid õige koht leida ja õigesti püüda icon_smile.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2011 10:35:25 vasta tsitaadiga

Kas keegi männikul ka käinud on ?
On jää juba kadunud ?

_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2011 11:09:36 vasta tsitaadiga

Niipalju kui möödasõites silma jäi, pole jääst midagi järgi.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2011 13:23:01 vasta tsitaadiga

Käisin korgiga üritamas.
Proovisin ussiga saiaga ja maisiga aga nulli ring icon_smile.gif

_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Circus.
Kreisi kasutaja
A-Circus.

liitunud: 30.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2011 11:12:24 vasta tsitaadiga

Mida seal Männikul üldse püütakse? Ahven? Rongiga sealt koguaeg mööda sõitnud, kuid pole kunagi pähe tuld, et võiks sealt midagi püüda icon_biggrin.gif .
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2011 11:21:28 vasta tsitaadiga

Eile käisin Pärnu muulide vahel tonkaga kala püüdmas. Ilm oli ilus, vesi sile kui plekk..... kere sai juba kegelt punaseks.
Umbes 2 tundi olin. Selle ajaga sain 7 vimma, 3 ahvenat ja mõned nurud. Need siis olid mõõdus kalad, pluss posu väiksemaid mis sai tagasi lastud.

Sebimist püüdmisega oli üksjagu, lootsin rohkem päikest/loodust nautida aga ei lastud icon_razz1.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2011 12:31:40 vasta tsitaadiga

http://www.kalaportaal.ee/kalastuskohad/eesti-jarved-l-
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2011 15:36:20 vasta tsitaadiga

A-Circus., http://kalakoht.ee/veekogu/ icon_smile.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2011 16:58:20 vasta tsitaadiga

Kui saab siis lähen täna täpilise jahile icon_cool.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 25.04.2011 17:48:55 vasta tsitaadiga

Täpiline ehk Hõrnas? icon_razz.gif Ise korra käisin ka proovimas asja Ahja peal icon_smile.gif Sõber sai 2 tk mis olid alamõõdulised ja läksid tagasi kasvama thumbs_up.gif Sai isegi selle kalakese tõttu paras väljaminek jälle tehtud,vastav ritv landid ja nöör icon_neutral.gif Järgmine nv ehk saab katsetada uusi mänguasju icon_razz.gif Kala värk ikka üks kohutavalt kulukas hobi icon_rolleyes.gif Varustus korralik maksab jubedalt+ lisaks enamjaolt ka kalamehele vaja"sööta" icon_lol.gif Seega väga odavad nv ei ole jõka ääres icon_smile.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFish
HV vaatleja
RedFish

liitunud: 02.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2011 12:25:55 vasta tsitaadiga

Minu jaoks on selle hobi juures kõige suurem kulu just bensukulu. Kui seda kellegagi jagada saab, muutub asi kohe paremaks. Varustusega on nii ja naa...eks muidugi kallima varustusega on mõnusam püüda (ja väheneb ka oht, et veekogu ääres midagi tuksi läheb), samas võib ka odava varustusega vabalt kala saada. Kui pole just eriti pühendunud kalamees ja käid kalal harva, ajab minu meelest ka odavam kraam kenasti asja ära.
Täpilisepüügil võib olla ka arvestatav landikadu...esimesel aastal oli see mul ikka päris mehine. Siis ostsin kahlakad, ka visked läksid täpsemaks ja landikadu muutus peale seda üsna olematuks. Haugipüügil hakkas lante rohkem karpi alles jääma siis, kui vahetasin monofiili nööri vastu.

_________________
Lähed kalale? Landid, ridvad, rullid, tamiilid & nöörid, kahlamispüksid - kalastustarbed firmadelt Daiwa, Shimano, Rapala, Mepps, Vision jt.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2011 13:29:08 vasta tsitaadiga

Mul hakkas lante ka rohkem järgi jääma peale nööri panekut. Enne kisun konksud kõveraks kui nöör katki läheb (mõne oksa ikka vahel leiab)icon_cool.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2011 17:45:44 vasta tsitaadiga

Kas Vääna jõele tasuks minna vaatama või on paremaid soovitusi nädalavahetuseks (Tallinna ümber) või minna Raku järvele?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFish
HV vaatleja
RedFish

liitunud: 02.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2011 16:49:56 vasta tsitaadiga

Olen ise käinud mitu korda Hüüru veski ja Vahiküla astangute vahelisel alal. Kas asi oskustes või kala vähesuses, igatahes peale ühe haugi ja paari mikroskoopilise jõeka pole suutnud sealt välja meelitada.
_________________
Lähed kalale? Landid, ridvad, rullid, tamiilid & nöörid, kahlamispüksid - kalastustarbed firmadelt Daiwa, Shimano, Rapala, Mepps, Vision jt.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2011 09:22:15 vasta tsitaadiga

Võiks rahva kokku ajada ja ühise kalapüügi ürituse teha icon_rolleyes.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2011 09:29:50 vasta tsitaadiga

Õngitsemise võistluse icon_smile.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2011 09:54:05 vasta tsitaadiga

jep
ja korjame võidu raha ka kokku

_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2011 15:04:09 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif Sellisele vist juba julgeks minagi tulla (eeldan, et tegu on täisamatööridega).
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2011 15:17:02 vasta tsitaadiga

Ikka icon_cool.gif
Iga mees vaatab ise kui täis ennast tõmbab icon_biggrin.gif

_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2011 19:57:33 vasta tsitaadiga

Tollest üritusest võtaks isegi osa. thumbs_up.gif
Eeldusel, et kuupäevaliselt sobiks. icon_rolleyes.gif

Ja asukoht ka oluline, sest me teame kõik, et harjumaal EI ole kala. icon_lol.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2011 20:24:16 vasta tsitaadiga

Tulge Tartusse nupujõe äärde icon_cool.gif thumbs_up.gif
10. lõppeb haugi keelukas icon_razz.gif 11-16. mai viibin kodus kah...
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2011 20:33:49 vasta tsitaadiga

Kas haugi keeld mitte 15 ei lõppe ? või on tartumaal erinev lõpuaeg icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2011 20:37:04 vasta tsitaadiga

Lauri0112, peipsil on 15
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2011 20:49:04 vasta tsitaadiga

Kui miskit võistlue sarnast korraldada, siis minuarvates on õngitsemine ikka ehedam. On ikka hasarti ja rohkem sõltub püüdjast endast. Nendel spinningistide võistlustel jäävad ju enamus rahvast nupuks icon_confused.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2011 20:58:57 vasta tsitaadiga

Lauri0112, siseveekogud, va Peipsi ja Võrts, lõppeb 10.

raitl, peale keeluka lõppu on kupuvaht reeglina päris ablas.
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2011 21:22:16 vasta tsitaadiga

Aga miks mitte teha püüki kahes osas. korgiga ja landiga.

Endale meedib ka ikka ja jälle korgiga ahvenat taga ajada. Puhkus kohe.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2011 21:34:46 vasta tsitaadiga

Tea, kas on piisavalt HV'lastest kalamehi et kaks arvestust teha icon_biggrin.gif Auhindu tahavad ju mõlema arvestuse võitjad icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2011 21:41:29 vasta tsitaadiga

Lauri0112 kirjutas:
harjumaal EI ole kala. icon_lol.gif

On ikka.
Kahala järves on julmalt kala aga see talv surid jälle enamus ära.
Miski 7-10 aasta pärast on tiigid+kraav jälle kala ääreni täis icon_razz.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2011 22:08:18 vasta tsitaadiga

Lauri0112 kirjutas:
Kas haugi keeld mitte 15 ei lõppe ? või on tartumaal erinev lõpuaeg icon_rolleyes.gif

1 mai pidi ju lõppema icon_neutral.gif
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2011 21:07:00 vasta tsitaadiga

Siit hea vaadata mis millal lõppeb, mis mida võtab kuidas kui palju jne. http://www.kalaportaal.ee/kalastuskalender

Sai täna käidud päev otsa täpilist jahtimas, ja ei miskit, 3kesi mööda jõge üles ja allavoolu ja keegi ei saanud midagi. Ja ka erinevaid jõgesi sai proovitud.
Üks havi tuli aga see läks muidugi tagasi, alamõõduline ka veel pealekaupa.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel90
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2011 12:28:25 vasta tsitaadiga

öelge lollile kas praegu särg ainult jões või on järveäärest ka mõtet proovida. Kudeb üldse veel?
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2011 12:59:41 vasta tsitaadiga

keda sa tahad kudavana saada? icon_lol.gif Särge?
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2011 13:18:25 vasta tsitaadiga

Hiid, no ega sa siis haugi suveks kuivama ometi ei riputa icon_wink.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel90
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2011 14:10:14 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
keda sa tahad kudavana saada? icon_lol.gif Särge?


siis võtab hästi ju või ei? tahaks kala püüda aga hauel veel keeld ju
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2011 14:11:44 vasta tsitaadiga

Särg ja haug pole ainukesed kalad mida püüda saab icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2011 14:39:21 vasta tsitaadiga

No särje kudeaeg on ju üks aasta tipphetki. See on see aeg, kui ka tüüpiliselt nuputaja ühe ämbrikese kätte saab. Särge tasub praegu veel püüda küll. Muidugi magusamad on ikka merre suubuvate jõgede alamjooksud, kuid proovida võib praktiliselt kõikjalt. Sügava põhjaga külmas järves muidugi ei pruugi olukord just hea olla. Samuti puudub värske info, mida tegi see külmalaine särje võtule.

Mine proovi ikka. Šansid on head, et mõned särjed ikka koju tood. Sekka võib latikatki trehvata kui teda sinu püügikohal esineb.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matu21
HV Guru
matu21

liitunud: 24.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2011 15:22:10 vasta tsitaadiga

Panen siia värsked pildid Norrast



_________________
Kõik, mis mul müügiks on, küsi julgelt soodushinda : www.digimarket.ee
Kõiki kaupasid saan müüa ka järelmaksuga thumbs_up.gif
Kasutatud arvutid ja laptopid Tartus, Vanemuise 43
Kommentaarid: 1393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1057
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2011 16:24:47 vasta tsitaadiga

Oi kurja! Ja eesti kalamees läheb juba särjepüügist elevusse... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFish
HV vaatleja
RedFish

liitunud: 02.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2011 18:09:02 vasta tsitaadiga

Vot see on juba saak! icon_eek.gif Mismoodi püüdsite?
_________________
Lähed kalale? Landid, ridvad, rullid, tamiilid & nöörid, kahlamispüksid - kalastustarbed firmadelt Daiwa, Shimano, Rapala, Mepps, Vision jt.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2011 18:40:49 vasta tsitaadiga

RedFish, ikkka pommiga.... icon_biggrin.gif
Tegelikult käiakse kuni 10-15km rannikust ookeanis paatidega püüdmas.
Soht jurakate lantidega 70-80 meetri sügavuselt püütakse need elukad, paltused ja muud elajad. Üks sõber käis eeelmine suvi ,tema lobises.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kalastus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 68, 69, 70  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.