Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  anomaaliatest rääkides......... no pakkuge yle :D märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 25.03.2002 00:11:00 anomaaliatest rääkides......... no pakkuge yle :D vasta tsitaadiga

kirjutasin mp3 plaati
kõik lood katalogiseeritud ja puha
masin hangus poole kirjutamise pealt
peale seda windowsi bootides leidis uue raudvara arvutist - kirjutaja icon_biggrin.gif
proovisin siis plaati jätkata ja ennäe joppas ja saingi jätkata
nüüd siis tõsiseks yllatuseks
kui plaat valmis siis
kuulasin natuke

nimelt
see versioon albumist mis arvutis on sisaldab mingeid lugusi mingite pikkustega ja iga järgnev lugu on eelnevaga kokku miksitud
see versioon mis plaati kirjutasin sisaldab lugusi mille nimed on samad kui arvutis pikkused on samad mis arvutis olevatel failidel ja iga järgnev on eelmisega kokku miskitud, kuid lood on erinevad võrreldes arvutis olevatega

ja kui ma võrdlen plaadis olevat faili arvutis olevaga siis suurused klapivad kuid sisu ei klapi
mida ma valesti tegin - kas ma kujutan seda kõike endale ette
on need UFO'd icon_confused.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxakas
HV vaatleja


liitunud: 20.02.2002




sõnum 25.03.2002 01:28:00 vasta tsitaadiga

Meil siin Eestis ju mõned ufo uurijad olemas nagu näiteks Igor Volke, sa küsi tema käest kas tol hetkel kui sa plaati kribisid Eestist mingeid rohelisi mehi ei lennanud üle! irw icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 25.03.2002 01:46:00 vasta tsitaadiga

kõige imelikum veel see et need lood mis plaadis - neid pole mul arvutis olemaski icon_confused.gif
ja enne kirjutama asumist oli tyhi plaat
paistab et cdkirjutaja hakanud ise lugusi kirjutama :razz:

[ Seda sõnumit muutis: libekala on 25.03.2002 00:47 ]
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hallvatt
Kreisi kasutaja


liitunud: 05.01.2002




sõnum 25.03.2002 02:02:00 vasta tsitaadiga

no kui ta asjad viisakalt kokku miksind on, siis pane talle artistinimeks DJ Kirjutaja ja ürita ta plaati EMI-le maha müüa. Äkki on uus täht sündinud, ajad veel oma siidikirjutaja mänekana raske rulli kokku.
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxakas
HV vaatleja


liitunud: 20.02.2002




sõnum 25.03.2002 02:36:00 vasta tsitaadiga

Kui nii siis mina pakiks selle kirjutaja sinu asemel siidi ja silitaks teda hellalt, et tal ikka inspiratsiooni jätkuks! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Muide kas sa ei võiks mainida mis kirjuti ja mis proge sul kasutusel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 25.03.2002 03:05:00 vasta tsitaadiga

tuleb välja siiski et nero on lykanud lood teisse järjekorda
nõnda et esimene lugu hakkab 5nda loo keskelt pihta
ja ju ma pole siis piisavalt tähelepanelikult neid lugusi enne kuulanud et ei tundnud tuttavaid lugusi ära
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.03.2002 17:35:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

25.03.2002 01:36 raxakas kirjutas:
Kui nii siis mina pakiks selle kirjutaja sinu asemel siidi ja silitaks teda hellalt, et tal ikka inspiratsiooni jätkuks! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Muide kas sa ei võiks mainida mis kirjuti ja mis proge sul kasutusel.

mega IRW icon_biggrin.gif

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 18.04.2002 12:55:00 vasta tsitaadiga

Omal oloi selline lugu.
Tööjuures sai kolleegi massast laenatud videokaart, et kontrollida teist emmet. Windoosa laadimise ajal ja ka hiljem olid pildil triibud ja massa keeldus WIN-i lõpuni laadimast. Sai siis proovitud igasugu variante ja miski ei aidanud. Mässasime vist kahekesi oma tunni selle jamaga.
Ja mis lõpuks selgus? Olime videokaardil lühistanud 2 pinni kahesel pinnide real (kaart oli ATI Rage 2). Peale pinnide õgvendamist töötas kaart normaalselt.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FaTed
HV vaatleja


liitunud: 21.02.2002




sõnum 23.04.2002 16:59:00 vasta tsitaadiga

Äkki annad ka meile teada, mis või kes on selle DJ Kirjutaja taga, mis ta õige nimi ka on? icon_biggrin.gif
Äkki tasub endalegi selline kirjutaja muretseda, kes pritsib kuule kirjutab röövlijutte ja kui vaja siis ka keedab putru äkki!!!??!!

Äitähh tähelepanu eest ja kui tähele ei pannud siis äitähh ka selle eest!!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gruuvimees
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2002




sõnum 25.05.2002 05:41:00 vasta tsitaadiga

Minu arvates on terve arvuti paras anomaalia.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Maero
HV kasutaja
Maero

liitunud: 26.11.2001




sõnum 25.05.2002 10:03:00 vasta tsitaadiga

Nujah mu sõbral oli umbes sama värk kirjutas plaati ja arvuti pani pange, tegi resta ja kirutas edasi ning plaat funkas täiega. Elu kahtlast panevad need arvutid jah vahepeal!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
külaline







sõnum 25.05.2002 10:13:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

see versioon mis plaati kirjutasin sisaldab lugusi mille nimed on samad kui arvutis pikkused on samad mis arvutis olevatel failidel ja iga järgnev on eelmisega kokku miskitud, kuid lood on erinevad võrreldes arvutis olevatega



Mul juhtus kunagi sarnane jama. Kirjutajaks oli sisemine 2 kordse kiirusega cd kirjutaja (üks esimesi mis välja tuli - oli ta toshiba? krt ei mäleta selle firma nime. K-arvutid müsid neid igatahes), mille ma välise adapteriga printei porti toppisin. Tegin ühe mp3 plaadi mille tulemuseks oli sarnane jama, failide suurused ja nimekirjad olid õiged aga kui soovitaval lool winamp'i playlistis topeltklõps teha, siis mängis valitud loost edasi tähestikulises järjekorras minnes viienda. Lood ise olid järgnevaga kokku mixitud nii, et kuskil poole faili peal hakkas mängima listist järgmine lugu. Kui juhtus, et lugu ol üsna pikk, siis võis ühes failis olla kolm pala.
Kõige suurem probleem oli veel selles, et pärast CD põletamist, kustutasin töö arvutist mp3 värgi ning koju jõudes alles avastasin anomaalia. Sellest ajast alates kontrollin iga kord pärast lindistust selle sisu mõne CD lugeriga.
tagasi üles
Kontroller
HV vaatleja

liitunud: 10.12.2001




sõnum 25.05.2002 10:19:00 vasta tsitaadiga

Vabandan trükivigade pärast, mingi kala tõttu ei saa ma sõnumit muuta.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.05.2002 18:43:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

25.05.2002 10:19 Kontroller kirjutas:
Vabandan trükivigade pärast, mingi kala tõttu ei saa ma sõnumit muuta.


Sa ei saagi anonyymse kirja muuta icon_rolleyes.gif

_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RISEof
HV kasutaja
RISEof

liitunud: 04.11.2001




sõnum 26.05.2002 17:41:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

25.05.2002 05:41 gruuvimees kirjutas:
Minu arvates on terve arvuti paras anomaalia.

Aga kuidas katkise arvutiga lood on? icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tommionu
tubli telepoiss
tubli telepoiss
tommionu

liitunud: 17.11.2001




sõnum 08.07.2002 22:24:00 vasta tsitaadiga

üks täna juhtunud täielik anomaalia ...
aga noh M$ on igasugusteks asjadeks võimeline icon_lol.gif

panin mina PC tööle (hommikul sai nagu normaalselt shutdown tehtud ja miskit imelikku pold).
tuleb va windowsi dekstop ette ja esimene asi ... põle heli icon_eek.gif
siis vaatan, et systray'sse ei teki Volume ikooni icon_eek.gif
vaatan siis kas ikke vindid on alles ... alles, aga cd-rom kadunud icon_eek.gif ... wtf
multimedia alt on kõik hall - poleks nagu üldse mul seda helikaarti enam.
system'i alt (device managerist) puhta osad asjad kadunud -> system devices alt ühtkoma teist puudu - SCI IRQ used by ACPI bus näiteks ja siis veel FDD controllerit ka näiteks pold, aga cd-rom'i näitas küll olema. Sound video and game controllers kadunud.
mis siis ikka --- restart icon_smile.gif
tegi asja ära ... ja hakkas kohe uut HW'd leidma ja mitte vähe. ei jõudnud kokku lugedagi mida ta nüüd kõike mul masinast uuena leidis icon_eek.gif
tegi omad toimetused ära - seejuures ei küsind mitte kui midagi ... isegi restarti ei taht ... vapseee targaks hakand icon_biggrin.gif
vaatan siis system'i alla ... osad asjad mis enne kadunud, (va. Sound video and game controllers) olid nüüd topelt - nii pordid, IRQ holderid, FDD kontroller, mouse, klaver + veel sitaks asju mis System Device'ide alla jäid olid küsimärkidega ja osad hüüumärkidega - täitsa pees asi ikke omadega oli vist icon_razz.gif
tegin siis uuesti restardi.
nüüd aga hakkas jällegi uut HW'd leidma ... no mida on onju
... seejuures oli asi nüüd just millegipärast nagu safe mode puhul selline suur ja kena icon_biggrin.gif ...
ja nüüd küsis ilusti lõpuks, et kas teeme restarti ka väää ... no tee siis kui tahad ... tegi ära, bootis ülesse ja asi korras icon_smile.gif

ja nüüd juba 5 tundi töödand nagu norm ... vahepeal mitu restartigi teinud, kuna sai siin vinte vahetatud.

aga mis krdi gebern*** see algul oli icon_confused.gif

ahjaa ... win98se on nagu op.sys

[ Seda sõnumit muutis: tommionu on 08.07.2002 22:30 ]
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wazaa
HV veteran
wazaa

liitunud: 13.10.2002




sõnum 10.05.2003 00:10:45 vasta tsitaadiga

Endal oli selline lugu et tahttsin enda kettale ühte partitsiooni juurde teha aga too kord kui seda partition magicuga sai tehtud oli mul veel minu vana mobo, millel oli komme aegajalt pange panna, ja siis kui DOS`is partitsiooni tegin jooksiski arvuti kinni, kõik töötas hiljem ilusti aga musa, musaga oli nii et kui võtad n. metallica siis kuuled pool laulu metallicat, siis prodigy ja siis veel midagi, tõeline mix
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.05.2003 00:25:37 vasta tsitaadiga

mul paar päeva tagasi juhtus selline asi, et tegin arvuti lahti ja hakkasin winamp'iga musa kuulama, aga see annab errorit, et a la "Direct Sound Device not found..." panin siis heliplaadi cd-rom'i ja ikka ei midagist. vaatasin device manageri alla ja seal pold helikaarti kirjaski. kadunud. tegin restardi, aga ikka sama jama. proovisin uut hw'd leida, aga ei leia. mõtlesin, et helikaart otsad andnud... tegin siis igaksjuhuks korpuse lahit - ennäe, asi oli PCI slotist väljas, kuigi oli ilusti yhe kruviga kinni. how come!? siiani pole aru sand. ise hyppas vai? hea tyyp. icon_rolleyes.gif

ps: igatahes hirmutas ära küll selline jama.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  anomaaliatest rääkides......... no pakkuge yle :D
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.